Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 351, 352, 353 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 25.02.2016 20:45:49 vasta tsitaadiga

Mirco.....Kuulil ja mürsul on vahe. kopp.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2016 22:52:07 vasta tsitaadiga

Tanel468 kirjutas:
Kas keegi tahab mind aidata ja öelda, et ma tegin valesti seal kus alla 7 minuti on veel mängida ning kv4 läheb capi sisse, kas ma oleksin täiesti 100% kindlusega pidanud minema koos temaga capi või mitte? Terve see mäng on tegelikult küllalt ebakindel sooritus minu poolt ja paneb teid arvatavasti juukseid peast kakkuma aga te ei pea mängu algust vaatama icon_biggrin.gif
http://wotreplays.com/site/2506465#lakeville-tanel468-tiger_i

See eelnev oli samuti oluline icon_biggrin.gif
110 oleks tulnud kambaga kiiremini garaazi saata st. julgemalt peale kui ta tagaosaga Sinu poole oli. Jäid seal munema ja said külge hoopis. Tundus, et üritasid 110 träkkida ja teha pildilt kadunud vastaste arvatava asukoha suunas pimelaske - see on hea. Oleksid pidanud minu meelest rohkem teistega koos püsima mitte niipalju soolot panema ja taga snaipima. Ja põhiline: viska minema Tiigri pealt need käärid (bino) millest polnud Sul praktiliselt kordagi reaalset abi ja ainult soodustab kämpimist. Tahad vaatevälja siis kasuta optikat.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2016 23:22:03 vasta tsitaadiga

Tänks mõlemale, mul on isegi depoos olemas mingeid asju sinna kääride asemele, sai just soodukate ajal ostetud aga eks ikka töölt koju ja kiiruga mängu ning unustad sellised asjad üldse ära.

Vaatasin mitu korda seda ise kah, töllerdasin seal nagu kits kahe heinakuhja vahel kiriku juures. Just see oli mulle valukoht juba mängus kus ma kaootiliselt mõtlesin, kummas suunas plagama panna, kas kv4 ja cap v tagasi enda baasi juurde. Kaks korda järjest veel icon_biggrin.gif Pm ikka kaarti on vaja kõvasti jälgida, see kipub lahingumöllus ununema ja seepärast sõidan ka tihti ette ja välja kohtades kus ei peaks ning samas jäävad karistamata ilmselged teiste nõrkused.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 25.02.2016 23:53:29 vasta tsitaadiga

Lasen vastase 100% pealt 0% peale, aga tapmise au endale ei saa. icon_evil.gif
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 26.02.2016 00:01:54 vasta tsitaadiga

Möh?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 00:12:55 vasta tsitaadiga

HDvurle koristasid mõne tiimikaaslase ära? Siis näitab mängus ühe killi vähem.

Kui ka keegi Sult selle killi varastas siis IMHO ei ole see üldse oluline. Teinekord tee seda ise ja tunne topelt rõõmu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 26.02.2016 08:03:53 vasta tsitaadiga

Ahto kirjutas:
HDvurle koristasid mõne tiimikaaslase ära? Siis näitab mängus ühe killi vähem.

Kui ka keegi Sult selle killi varastas siis IMHO ei ole see üldse oluline. Teinekord tee seda ise ja tunne topelt rõõmu icon_biggrin.gif

Olin 1:1 vastu lahingus. Teisi läheduses ei olnud.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.02.2016 08:59:05 vasta tsitaadiga

arty lasi siis.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.02.2016 11:20:33 vasta tsitaadiga

Õnneks saab selles mängus vaat et rohkemgi "au" (mõtlen siin kogemuspunkte, krediite, ja ka reitinguid) dämmi tegemise eest kui killi eest. Nt kui keegi annaks valida Tiger I täiseludelt ühelasutankiks töötlemise ja killi vahel, valiksin esimese.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 11:31:51 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Õnneks saab selles mängus vaat et rohkemgi "au" (mõtlen siin kogemuspunkte, krediite, ja ka reitinguid) dämmi tegemise eest kui killi eest. Nt kui keegi annaks valida Tiger I täiseludelt ühelasutankiks töötlemise ja killi vahel, valiksin esimese.


See killi värk on tõesti üsna ülehinnatud mängijate endi silmis. Üks korralik rasvane tank, mida tükk aega toksida ja töödelda on tublisti rohkem väärt kui viimase peal ripakil elukas.
Samas, olenevalt olukorrast on tihtipeale mõistlikum ripakil aparaate ära koristada selle asemel et rasvast tegelast töötlema hakata.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 11:53:45 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
erick kirjutas:
Õnneks saab selles mängus vaat et rohkemgi "au" (mõtlen siin kogemuspunkte, krediite, ja ka reitinguid) dämmi tegemise eest kui killi eest. Nt kui keegi annaks valida Tiger I täiseludelt ühelasutankiks töötlemise ja killi vahel, valiksin esimese.


See killi värk on tõesti üsna ülehinnatud mängijate endi silmis. Üks korralik rasvane tank, mida tükk aega toksida ja töödelda on tublisti rohkem väärt kui viimase peal ripakil elukas.
Samas, olenevalt olukorrast on tihtipeale mõistlikum ripakil aparaate ära koristada selle asemel et rasvast tegelast töötlema hakata.


Nii on, kui olukord võimaldab (oma tiim on ülekaalu saavutanud), tasub keskenduda dammi tegemisele. Kui aga on seis nibin-nabin siis ei ole vahet, kas vastasel on 2700 elupunkti või on ainult 1. Seni kaua kuni hing sees laseb toru täpselt samamoodi ja teeb kahju. Seega on mõistlik maha võtta see 1 elupunktiga tegelane.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.02.2016 12:13:40 vasta tsitaadiga

chatro, selles osas pole mingit kahtlust, et kui on valida, kumba tanki lasta, kas täiseludel või ühelasulist, tuleks alati vastastiimi kahur mängust välja lasta. Selle kohta on terve teooria kirjutatud kunagi, kuidas iga mängust eemaldatud vastaste tank võidutõenäosust tõstab läbi tiimi DPMi, map controli, spottimis- ja flankimisvõimaluste, cappimis- ja decappimisvõimeluste jne kahandamise.

Ma lihtsalt proovisin seltsimeest lohutada, et kui keegi sul killi ära laseb nina eest, ei ole see maailma lõpp selles mängus icon_smile.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 13:17:56 vasta tsitaadiga

Kui torude eemaldamisele jutt läks...

Link
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.02.2016 13:52:28 vasta tsitaadiga

Video on väga huvitav, aga tegu on suures osas lihtsustusega, mis on ebaõige tänu oma liigsele abstraktsusele. Kui videos esitatud loogikat tõe pähe võtta, siis peaks Lemming Train olema kaugelt kõige lihtsam viis kuidas võita mänge WoT'is - enda vägesid kontsentreerides sel ajal kui vastase vägi on jaotunud kaheks või enamaks grupiks üle kolme peamise ründesuuna.

Praktikas on siiski nii, et väike arv tugevaid kaitsjaid suudab taktikalist eelist pakkuvat positsiooni kasutades hoida kinni ükskõik millist Lemming Traini piisavalt kaua, et tolle tiim kaotaks map controli ja langeks küljelt ja tagant tuleva risttule alla.

Sama loogika kehtib ka tiimilahingutes, hea komandör ei liiguta kunagi oma vägesid ühe monoliitse grupina ringi, vaid tõstab mingi osa nn mobiilsesse reservi, kus see spotib ja võitleb map controli üle, sageli lahingu võites kas cappimise või risttule tekitamise läbi, samas kui vastaste Lemming Train pannakse kusagil lagedal tule all seisma.

Seega minu kui algaja stronki komandöri seisukoht on, et puhtast matemaatikast jääb väheks, hea taktika võidab alati ka matemaatiliselt ülekaalus oleva vastase icon_wink.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 14:03:59 vasta tsitaadiga

Muidugi on ka muud faktorid, aga jutt käib võrdsetest vastastest ning võrreldakse puhtalt nö "focus fire" põhjal.
CWdes kohtab sellist asja päris tihti otse ninapidi kokku joostes.


viimati muutis brokenarm 26.02.2016 14:05:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.02.2016 14:05:32 vasta tsitaadiga

Niiet arvad, et randomis tuleks lemming trainida kindla võidu peale, paisates kõik oma jõud ühte flanki? : )
Ilma teoreetilistesse aruteludesse laskumata võib vist öelda, et lemming trainid kaotavad rohkem mänge kui nad võidavad.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 14:49:13 vasta tsitaadiga

Kui esimest tanki nähes peitust mängima hakatakse nagu tavaliselt randomis, siis muidugi saadakse üle.
CWdes näed seda väga hästi, kui ei minda ühe lainena peale ja sellepärast kaotatakse 100% võidetud mäng või siis suudetakse võita, aga kõvasti suuremate kaotustega.

WoTis saad seda võrrelda kõige lihtsama focus fire sissesõiduga vastasesse.

Kui panna kokku 2 tiimi. Üks saadab lemmingtraini ühelt poolt, teine teeb tiimi pooleks, siis lemmingtrain võidab. Ega sa randomis ei lähe ka üksi teise mapi otsa uitama, kui lemmingtrain ühelt poolt läheb, kuna sinust sõidetakse lihtsalt massiga üle. Kuigi jah, randomis seda asja praktiseerida eriti saa, kuna mängijate skilli erinevus on meeletu. Seal kaotatakse võidetud mänge puhtalt sellega, et lemmingtrain ei pushi. Selle tegevusega mängitakse aga oma kõvasti suurem ülekaal koos võiduga maha.

Highway selleks hea näide. Võrdselt medikaid, aga ühes tiimis otsustavad osad medikad, et läheks linna. Esimene tiim koristab põllu kiirelt puhtaks ning seejärel tullakse linna koristama.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 14:57:30 vasta tsitaadiga

Isegi kui lemmingtrain võidab on tavaliselt tegemist ülimalt mõttetu cap mänguga, kus mängida ei saagi.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 26.02.2016 19:22:07 vasta tsitaadiga

Vaatasin nüüd seda huvitavat matemaatika videot.

Arvan nii, et WoT-i kaardid on suht väiksed, seega niikuinii ollakse üksteisele suht lähedal ja suure karjaga ei olegi ruumi üheaegselt tulistada- näiteks ei mahu lihtsalt 15 tanki kõrvuti panna ja tulistada üheaegselt.

Seetõttu pole vahet, kas jaotub tiim 2ks võiks üheks.

Muidu eile esmakordselt katsetatud cheat-Mod tekitas siiski kontrastselt parema võidustatistika (WR=61,02%/59mängu versus tavalise 40-53%).
Seega see cheat-Mod ikka parandab tulemusi.

Muidugi elus on tihtipeale nii, et ei tea, mis on tegelikud põhjused, kuna põhjuseid on enamasti mitu. Eks olen ka mingil määral eemaldanud halbe tanke vahepeal garaashist ja olen ka häid teadmisi juurde saanud siinse foorumi inimestel ja ka Crew oskused on paranenud iga päevaga jne- aga peamiselt siiski on vast ikkagi see cheat-mod abiks.

See cheat-Mod aitab aega kokku hoida automaatlukustamise ajal. Et kui aus tava mängija vaatab kõigepealt mõnisada millisekundit kaardil ringi, et kus üldse vastased asuvad, ja siis läheb aega, et sihikule automaat lukustada vastane ja vahel see ei õnnestugi kui Rimi hiir vingerpussi mängib jne- siis cheat-Modi abil seda aega niipalju ei kulu. Lisaks, see cheat-Mod võimaldab lukustada ka tõkete taga olevaid tanke, mida hetkel füüsiliselt ei näegi. LIsaks see cheat-Mod kuvab lukustamisel sihiku kohale lukustatud tanki nime, mis on ka eelisinfo, mida mina näiteks ennem üldse ei märkanud, kuna see oli väikse fondiga enne tanki kohal, nüüd aga suure fontiga sihiku kohal. Aga kui tegu on pikslite mänguga, et vastasest paistab ainult väike osa, siis pole muidugi sellest petu-Mod'ist kasu ja ei kasuta seda siis.

Chatis olen alustanud kulla propageerimise evangeeliumit. St, et kui keegi lauseb fraasi "gold noob" vms, sisi alustan evangeeliumi lugemisega, et kas parem oleks kulda põletada siis või jne. Loodan, et kommuun muudab suhtumist kulla osas.

Selline tagasiside siis minult.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 26.02.2016 20:08:55 vasta tsitaadiga

Ära kujuta ette, et selle mod-i pärast on sul wr 62%. WN8 on ikka 600, ehk suurt kasu meeskonnale sa ei too. Joppas meeskondadega kes suutsid carryda sind, muud midagi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 26.02.2016 20:27:40 vasta tsitaadiga

rändur_000 kirjutas:
Ära kujuta ette, et selle mod-i pärast on sul wr 62%. WN8 on ikka 600, ehk suurt kasu meeskonnale sa ei too. Joppas meeskondadega kes suutsid carryda sind, muud midagi.


Eks see win8 ole ka selline suhteline mõiste. Näiteks kas see arvestab seda kasu, et aitan aeglasi tanke kiiremini edasi lükata? See aga on ju reaalne kasu tiimile- aeglane tank jõuab kiiremini positsioonile. Teine asi on, et chatin lahingu ajal, mis kahjustab vaenlaste tähelepanu või ärritab neid sageli lausa. Jne. Ega win8 ega win9 ei pruugi kõike arvestada. Kasu on must ikka. Aga eks j selle Windows8 siis suuremaks kasvatada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 20:38:41 vasta tsitaadiga

mirko28, et räägid omaarust vastased surnuks või? icon_lol.gif
Üldiselt enamus mängijatel on chat välja lülitatud.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 26.02.2016 20:45:42 vasta tsitaadiga

mirko28 kirjutas:
rändur_000 kirjutas:
Ära kujuta ette, et selle mod-i pärast on sul wr 62%. WN8 on ikka 600, ehk suurt kasu meeskonnale sa ei too. Joppas meeskondadega kes suutsid carryda sind, muud midagi.


Eks see win8 ole ka selline suhteline mõiste. Näiteks kas see arvestab seda kasu, et aitan aeglasi tanke kiiremini edasi lükata? See aga on ju reaalne kasu tiimile- aeglane tank jõuab kiiremini positsioonile. Teine asi on, et chatin lahingu ajal, mis kahjustab vaenlaste tähelepanu või ärritab neid sageli lausa. Jne. Ega win8 ega win9 ei pruugi kõike arvestada. Kasu on must ikka. Aga eks j selle Windows8 siis suuremaks kasvatada.


Ei, kõik mis sa just kirjeldasid toovad su tiimile kahju.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 22:03:26 vasta tsitaadiga

loe ja imesta icon_eek.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 23:32:45 vasta tsitaadiga

mirko28 kirjutas:
rändur_000 kirjutas:
Ära kujuta ette, et selle mod-i pärast on sul wr 62%. WN8 on ikka 600, ehk suurt kasu meeskonnale sa ei too. Joppas meeskondadega kes suutsid carryda sind, muud midagi.


Eks see win8 ole ka selline suhteline mõiste. Näiteks kas see arvestab seda kasu, et aitan aeglasi tanke kiiremini edasi lükata? See aga on ju reaalne kasu tiimile- aeglane tank jõuab kiiremini positsioonile. Teine asi on, et chatin lahingu ajal, mis kahjustab vaenlaste tähelepanu või ärritab neid sageli lausa. Jne. Ega win8 ega win9 ei pruugi kõike arvestada. Kasu on must ikka. Aga eks j selle Windows8 siis suuremaks kasvatada.


See situatsioon, kus lowtier mängus "unicum" tomatit edasi lükkab on lihtsalt eepiline. Seda nähes teeks vist enda tankiga suitsiidi.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 27.02.2016 02:40:34 vasta tsitaadiga

Ostsin siis s51 tagasi, mis sai kunagi läbi kv2-e läbi arendatud. Ja ma sain aru miks ma selle kunagi maha müüsin. Kuidas saab üks masin nii ebatäpne olla. Sihik on tanki peal ja kõik nagu ideaalne ja siis lendab mürsk 10m mööda. Suht tihti tuleb lihtsalt 0 dmg mänge, sest võimatu pihta saada. Ma ei tea mis salavalem siin mängus on artidega. Vb lihtsalt s51 ongi jube käkk. See siis mu ainuke arty, muudega pole üldse kunagi mänginud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 27.02.2016 10:20:02 vasta tsitaadiga

Marx112 kirjutas:
Ostsin siis s51 tagasi, mis sai kunagi läbi kv2-e läbi arendatud. Ja ma sain aru miks ma selle kunagi maha müüsin. Kuidas saab üks masin nii ebatäpne olla. Sihik on tanki peal ja kõik nagu ideaalne ja siis lendab mürsk 10m mööda. Suht tihti tuleb lihtsalt 0 dmg mänge, sest võimatu pihta saada. Ma ei tea mis salavalem siin mängus on artidega. Vb lihtsalt s51 ongi jube käkk. See siis mu ainuke arty, muudega pole üldse kunagi mänginud.

Mitme % meeskond on? Viska vent ja toit ka peale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.02.2016 11:40:03 vasta tsitaadiga

Marx112, ei tasu kiruda seda üht ja ainsat suurtükki, mis sul on, kui su kogemus niivõrd väikene nendega mängimisel on. Nendega edukalt mängimine on siiski omaette kunst ja vajab harjumist. Ei ole lihtsalt point'n'click'n'win nagu osad seda kirjeldavad.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 27.02.2016 15:52:08 vasta tsitaadiga

Jah, artyl sõltub palju sellest kas seisad tasasel pinnal või on esiots-tagaots üleval-allpool, kas märklaud on lohus või mäepeal. Tihtipeale on sihtmärk natuke asendit muutnud ja tabad tühja kohta. Kujutad ette, et arty täpsus oleks 100% icon_smile.gif Usa artydel pole küll parim täpsus, kuid neil on kõige suurem splash. Minu arvates ühed parimad artyd üldse. Saksa ja vene omad on küll täpsemad, kuid toru liigutamine on piiratud ja keret keerates tuleb sihtimisprotseduur uuesti otsast teha. Inglise omad on vist ühed halvemad, vähemalt tekitasid kõige enam frustratsiooni. Välja arvatud FV304, mis on kõige lahedam arty ever. Samuti prantsuse saast, mis oma ebatäpsuses on lihtsalt masendav. Kui peaks ühe kindla puu peale panustama, siis igal juhul võtaksin usa artyd. S-51 edasi läheb juba päris lõbusaks, kannata ära!
_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dollarstar
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2015




sõnum 27.02.2016 17:20:59 vasta tsitaadiga

Minu arvates on ka parim arty liin Usal ja S-51 on rohkem lõbu tank kas läheb väga hästi või väga halvasti oleneb kaardist samas lv 9-10 omad teevad venelastega väga viiskaid mänge. Igaljuhul kellel pole artyl vähemalt 2 lisaoskusega meeskonda + muud abivahendid(kogemused teadmised jne) ei ole õieti artyt mänginud eks kõigil ole esmamulje kehva ju siis ongi valida kas müüd maha ja loobud või hakkad uurima mis värk on ja kuidas paremini saab! Tahad täpsust vali Prantsuse,Briti kui lõhkeraadiust ja suuremat kahju Usa,Saksa või ainult suurt kahju siis Vene! Endale meeldivad kõige rohkem mobiilsed kiire laadimisega ja täpsed artyd kuna nendega huvitavam mängida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 27.02.2016 17:38:27 vasta tsitaadiga

Panen oma M41 Mastery ülesse.
Victory
Cliff
M41 Walker Bulldog
Experience received:2 478 Credits earned 56 219
Battle achievements Mastery Badge: "Ace Tanker"

Repairs: -5 740
Ammunition: -11 340
Consumables: -3 000
Total: 36 139 WN8: 12 262

http://www.upload.ee/files/5601000/20160227_1625_usa-M41_Bulldog_18_cliff.wotreplay.html
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 27.02.2016 18:21:40 vasta tsitaadiga

Lisan pildi medalist, mida saan üsna harva.
Seda Relvavendade medalit antakse, kui mõlemad tiimi liikmed hävitavad kumbki vähemalt 3 vaenlast.
Sain medali nii, et ignoreerisin igasuguseid mängusiseseid tiimi loomise kutseid ja mängu viimastel sekunditel siis loon parima resultaadiga mängijaga tiimi.
Sarnast skeemi saab kasutada ka siis kui vaja kätte saad 20 kulda päevaülesande eest (tiimi kogutulemus vähemalt 5 hävitatud tanki).
Võib-olla mõne jaoks uus skeem:)

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 18:27:13 vasta tsitaadiga

Neid medaleid võidan platoonis sõites piisavalt icon_smile.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 27.02.2016 19:12:12 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Neid medaleid võidan platoonis sõites piisavalt icon_smile.gif


Aga kas +1 premium päeva saad ka võiduks pidevalt? icon_wink.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 27.02.2016 19:29:47 vasta tsitaadiga

mirko28 kirjutas:
maatriks kirjutas:
Neid medaleid võidan platoonis sõites piisavalt icon_smile.gif


Aga kas +1 premium päeva saad ka võiduks pidevalt? icon_wink.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

Ära eputa!

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 19:55:29 vasta tsitaadiga

mirko28 kirjutas:
maatriks kirjutas:
Neid medaleid võidan platoonis sõites piisavalt icon_smile.gif


Aga kas +1 premium päeva saad ka võiduks pidevalt? icon_wink.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

Uudiseid loeks, siis see tavaline nv special. Randomites 50k xp ja saad 1 päeva.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 21:00:32 vasta tsitaadiga

andrez3d kirjutas:
mirko28 kirjutas:
rändur_000 kirjutas:
Ära kujuta ette, et selle mod-i pärast on sul wr 62%. WN8 on ikka 600, ehk suurt kasu meeskonnale sa ei too. Joppas meeskondadega kes suutsid carryda sind, muud midagi.


Eks see win8 ole ka selline suhteline mõiste. Näiteks kas see arvestab seda kasu, et aitan aeglasi tanke kiiremini edasi lükata? See aga on ju reaalne kasu tiimile- aeglane tank jõuab kiiremini positsioonile. Teine asi on, et chatin lahingu ajal, mis kahjustab vaenlaste tähelepanu või ärritab neid sageli lausa. Jne. Ega win8 ega win9 ei pruugi kõike arvestada. Kasu on must ikka. Aga eks j selle Windows8 siis suuremaks kasvatada.


See situatsioon, kus lowtier mängus "unicum" tomatit edasi lükkab on lihtsalt eepiline. Seda nähes teeks vist enda tankiga suitsiidi.


Hahaaa, suht kõveras olin thumbs_up.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 27.02.2016 22:27:42 vasta tsitaadiga

mirko28 kirjutas:

Spoiler Spoiler Spoiler


Küsiks selle pildi baasil järgmist.
Nagu näete, siis pildil on arendamisel rasketanki 5-liikmeline Crew, kus igaühel neist arendatakse ühte ja sama skilli
(Parandamine 79%). Kas te leiate, et see on hea strateegia skillide valikul või mitte?
Ütlen kohe, et ühtteist olen lugenud skillide kohta, aga eriti ei mõista seda teemat.
Minu seisukoht on selline, et vahet pole millised skillid valida, et ega sel üldiselt tähtsust pole.
Või mis te arvate? On see hea strateegia, et arendan kõikidel tankidel kõikide liikmete peale seda Parandamise eriskilli esmalt, seejärel valin midagi rändomiga?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 22:38:18 vasta tsitaadiga

Ma olen nüüd tükk aega vagusi olnud ja täna on viisakas olemine peal.
Skillid on väga erineva olulisusega. Üks hea juhend skillide ja nende olulisuse kirjelduseks on siin ( eeldan, et inglise keelt oskad ): http://wotlabs.net/articles/crew-skills-perks-unicum/
Üldiselt repair on heavyle igati ok. Ainult pealikule soovitaks siiski kuuendat meelt. Sixth sense. Ja see võiks olla iga tanki pealiku esimene skill. Näitab ära, kas Sind on märgatud või mitte. Eriti hea on see scoutide ja medikate puhul. Aga ega muude masinategagi see kahjuks ei tule.
Skillide valik ( mis ja millises järjestuses aegamööda nad tulevad ) on väga oluline. Vt sellest lingist skilli kasulikkuse ( mida suurem number seda kasulikum ) järgi kasvõi, kui oma pea veel ei mõika.


mirko28 kirjutas:
mirko28 kirjutas:

Spoiler Spoiler Spoiler


Küsiks selle pildi baasil järgmist.
Nagu näete, siis pildil on arendamisel rasketanki 5-liikmeline Crew, kus igaühel neist arendatakse ühte ja sama skilli
(Parandamine 79%). Kas te leiate, et see on hea strateegia skillide valikul või mitte?
Ütlen kohe, et ühtteist olen lugenud skillide kohta, aga eriti ei mõista seda teemat.
Minu seisukoht on selline, et vahet pole millised skillid valida, et ega sel üldiselt tähtsust pole.
Või mis te arvate? On see hea strateegia, et arendan kõikidel tankidel kõikide liikmete peale seda Parandamise eriskilli esmalt, seejärel valin midagi rändomiga?
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tcih
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007




sõnum 27.02.2016 22:38:34 vasta tsitaadiga

Kui sa päriselt loed ka Ericku juhendit siis sa seda ei küsiks.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 23:19:13 vasta tsitaadiga

Üle poole aasta pole videot treinud.

Link

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.02.2016 23:50:25 vasta tsitaadiga

Ohh, eeskujulik indu poolt, siin teemas liigubki liiga vähe videomaterjali.

Panen kohe enda poolt lisaks. Taustaks siis nii palju, et sattusime ühe päris tugeva 3XRi tiimi vastu ESTPA poistega. Võidutõenäosus alla 5%. Mis edasi sai, võite näha pildil klikkides, see viib teid Twitchi highlighti vaatama.

Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 00:19:23 vasta tsitaadiga

puhas camp ju ning vastane oli molo vaadates kust nad peale ründasid icon_biggrin.gif
_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 28.02.2016 01:31:43 vasta tsitaadiga

See on üks viis, kuidas asjale vaadata.

Teine viis, kuidas asjale vaadata, on see, et me valisime vastaste lineuppi ja taset arvesse võttes õige taktika ja seejärel teostasime selle peaaegu veatult endast mõõtmatult tugevama tiimi vastu, kes alahindas meid. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 11:50:39 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
See on üks viis, kuidas asjale vaadata.

Teine viis, kuidas asjale vaadata, on see, et me valisime vastaste lineuppi ja taset arvesse võttes õige taktika ja seejärel teostasime selle peaaegu veatult endast mõõtmatult tugevama tiimi vastu, kes alahindas meid. icon_biggrin.gif


Aga Erick võiks nüüd seletada, et milleks seda WN8 üldse vaja on, kui tomatid suutsid bluunikumid ja unicumid porri tampida? Statistiliselt te ei oleks tohtinud võita ja statistika pidi ilmeksimatu olema.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 12:11:25 vasta tsitaadiga

andrez3d, ühe mängu pealt teed statistikat või? eusa_wall.gif
10-20 mängu teha samade meeskondade vahel siis oleks tulemus hoopis teine.
Võibolla 1. võit jääks ka viimaseks (aga võibolla ka mitte).

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 13:39:11 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
andrez3d, ühe mängu pealt teed statistikat või? eusa_wall.gif
10-20 mängu teha samade meeskondade vahel siis oleks tulemus hoopis teine.
Võibolla 1. võit jääks ka viimaseks (aga võibolla ka mitte).



Bladerunner õpi lugema, kui sa sellega juba hiljaks jäänud pole. Statistika polnud selle ühe mängu kohta mõeldud vaid meeskondade ja WN8 kohta üldiselt.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DamienDK
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2005




sõnum 28.02.2016 13:47:05 vasta tsitaadiga

andrez3d, mida sa trollid siin? Statistiliselt oli neil 5% võiduvõimalus, mitte 0.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 14:14:30 vasta tsitaadiga

DamienDK kirjutas:
andrez3d, mida sa trollid siin? Statistiliselt oli neil 5% võiduvõimalus, mitte 0.


Mida sa ise DamienDK trollid. Sa ju ei saa isegi aru mida see 5% tähendab. See sinu väide näitab, et statistikast ei jaga sa midagi.
Esiteks XVM võiduvõimaluse skaala algab 5 ja lõpeb 95'ga, isegi kui võiduvõimalus on palju väiksem, siis XVM näitab ikka 5% miinimumi. Nende võistkondade puhul oleks pidanud võiduvõimalus olema ehk 1% vs 99%, vaadates siis wn8 ja mängitud mängude arvu.

Minu esialgne küsimus oli suunatud erickule, kuid nagu näha siis lugemisoskus on paljudel puudulik.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 14:19:29 vasta tsitaadiga

No aga 1% on ka ju võimalus.
Uskumatu, kus üks inimene peab ennast teistest targemaks, aga ajab ise suust sellist sitta välja.
30 v rohkema mängu pealt jookseks % raudselt paika.

Sa võid pokkeris ju Negreanut ühes käes võita, aga pikas perspektiivis jääd kindlasti oma rahast ilma
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 351, 352, 353 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.