|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
09.02.2016 13:10:01
|
|
|
| kreeklane kirjutas: |
| Palju selline denuvoga kaitsud mäng SSD ära sööb? |
Kui mõtled mängu jalajälge kettal, siis 26 giga. Midagi muud Denuvo endaga kaasa ei too.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
09.02.2016 13:26:04
|
|
|
| Minu teada ei tee Denuvo andmekandjatega midagi, see on tehnoloogia mis ei lase häkkijatel krüpteeritud faile modifitseerida.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
activeone
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2008
|
09.02.2016 17:23:27
|
|
|
| angel kirjutas: |
Leidsin ka ühe kahtlase tomb leveli. Mingite paatidega keset jõge. Pms trick jump'iga sain kuidagi pärast tagasi vastasel juhul lendasin kogu aeg vastu kive pooleks. .. Tundus kuidagi bugine level.  |
Tegin ka seda kohta päris mõnda aega aga pärast avastasin, et see ruum, kus said manti, seal pimedast nurgas pidi äkki seina ära lõhkuma või ülesse ronima ja sai lihtsasti tagasi sinna kust tulid, jõel trikke tegemata.
Triivisin ka nii paadiga kui ilma aga peaga vastu kive lendasin iga kord, peaaegu suutsin selle vändaga paadi isegi ära uputada...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
09.02.2016 19:41:27
|
|
|
| activeone kirjutas: |
| angel kirjutas: |
Leidsin ka ühe kahtlase tomb leveli. Mingite paatidega keset jõge. Pms trick jump'iga sain kuidagi pärast tagasi vastasel juhul lendasin kogu aeg vastu kive pooleks. .. Tundus kuidagi bugine level.  |
Tegin ka seda kohta päris mõnda aega aga pärast avastasin, et see ruum, kus said manti, seal pimedast nurgas pidi äkki seina ära lõhkuma või ülesse ronima ja sai lihtsasti tagasi sinna kust tulid, jõel trikke tegemata.
Triivisin ka nii paadiga kui ilma aga peaga vastu kive lendasin iga kord, peaaegu suutsin selle vändaga paadi isegi ära uputada...  |
Aa.. siis oli minupoolne moment. Aga sain hakkama.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
10.02.2016 11:37:06
|
|
|
neisse tomb raideri dx12 uudistesse tuleks skeptiliselt suhtuda.
dx12 ei too iseenesest mingeid uusi efekte või paremat pilti. dx12 suurim potentsiaalne pluss on cpu kasutuse optimeerimine. tomb raider on cpu kasutuse osas üsna tagasihoidlik.
kui ma õigesti mäletan, siis devi (või nixxese - portija) kommentaar oli, et dx12 kasutamine vaadatakse üle siis, kui sealt on näha mingit märgatavat võitu ja hetkel seda ei ole.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
12.02.2016 14:31:14
|
|
|
Ma tegin story läbi ja mäng näitas 90% tehtud.
Päris mitmes kaardi regioonis ei leidnud mõnda asja ja oli see kaardi bug, et paned linnukese mingi asja peale ja siis peaks selle üles leidma,
kuid kui seda mida otsisid oli kuskil keset kaarti taevas või kuskil mäe sees aga ligi ei saa kuidagi.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
12.02.2016 16:01:18
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
Ma tegin story läbi ja mäng näitas 90% tehtud.
Päris mitmes kaardi regioonis ei leidnud mõnda asja ja oli see kaardi bug, et paned linnukese mingi asja peale ja siis peaks selle üles leidma,
kuid kui seda mida otsisid oli kuskil keset kaarti taevas või kuskil mäe sees aga ligi ei saa kuidagi. |
Igale asjale ta millegipärast ei lase custom waypointi panna. Sain kah story läbi. 77% tehtud. Nüüd läheb suuremaks nolifemiseks, et 100% täis saada nii nagu eelminegi osa.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
14.02.2016 11:13:05
|
|
|
Viimase patchiga läks performance hulka paremaks mulle tundub
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
14.02.2016 14:18:12
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
Viimase patchiga läks performance hulka paremaks mulle tundub  |
endale tundub ,et mängu tegijad kasutavad tihtipeale viimaseid nvidia kaarte 980 ti /titan x .
koguaeg loed foorumist ,et kõik saavad perfi juurde aga mina ei saand isegi mitte natuke .
samamoodi panin need viimased driverid peale mis selle mängu jaoks, Samuti ei märganud mingid vahet.
samas ei saa öelda ,et mäng halvasti jookseb. vastupidi asi jookseb ülihästi ja täheldand seda juba mitme mänguga.
tavaliselt ise ostan kohe uue tip kaardi kui välja tuleb sellest ka järeldus ,et tipp kaartide optimization on ülihästi tehtud kuna developerid kasutavad ise ilmselt sama riistvara ja selle järgi mäng ka valmis vorbitakse.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
14.02.2016 14:38:47
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
siven, Kasutavadki. DICE-l näiteks on juba sügisest saati Fury X2 olemas ja küllap neid on teisigi.
Mis on ka igati loogiline, kuna nõuete paikapanemiseks peabki jooksutama parimal võimalikul raual. |
minuarust see on just vale... peaks võtma gtx 970 ja samaväärse amd ja sellepeal tegema mängu valmis on kohe näha nõrgad kohad optimizationis.
tipp kaardid ju kannatavad selle kehva optimeerimise ära aga mid range kaardid on kohe põlvili.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defon50
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2013
|
14.02.2016 17:52:35
|
|
|
Korralik mäng, veab graafika välimuse uuele tasemele!
_________________
Müüja Rise of the Tomb Raider steam key 22 eur, contact pm!
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Voyage
HV Guru
liitunud: 07.01.2004
|
16.02.2016 11:23:50
|
|
|
Endal sai 91% esimese runniga
viimati muutis Voyage 17.02.2016 08:00:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 826 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
655 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mr Jason
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2007
|
16.02.2016 20:06:41
|
|
|
| Vondur kirjutas: |
| Minu teada ei tee Denuvo andmekandjatega midagi, see on tehnoloogia mis ei lase häkkijatel krüpteeritud faile modifitseerida. |
Absoluutselt mis andmekandja??
_________________ Special boy |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devilman
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
17.02.2016 23:49:01
|
|
|
| Keegi oskab seda kaartide systeemi veits selgitada, mulle jäi see natuke ähmaseks. Kuskilt olemasolevaid ka näeb?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
18.02.2016 13:46:03
|
|
|
devilman, kaarte saab kasutada expedition mode´is.
Seal saab mängida leveleid skoori peale(tulista laternaid, killi vaenlasi, hoia combot jne) või erivevad challengeid(võimalikult kiiresti, korja kõik collectiblesid, saavuta kindel combo, tapa vaenlasi jne), kui edukalt lõpetad siis saad krediiti mille eest kaarte osta. Krediiti ja kaarte saad ka mängides põhilugu(kui 100% mängu läbi teed on kaarte päris palju). Samuti saab lihtsalt läbi mängida leveleid(näiteks kui mõnda achievementi vaja või lihtsalt 4fun). Samuti saad ise teha missioone ja mängida teiste tehtuid, kahjuks ainult ühel mapil ja valikud piiratud(tapa vaenlasi/loomi, korja asju), ei tundu et väga viitsiks.
Kaarte on kahte tüüpi, tavalised(ühekordsed ehk kaovad peale kasutamist, kui mängimise ajal reset level teed siis alles aga kui kinni paned või läbi teed siis läinud) ja jäädavad(kullast raamiga, neid võib kasutada palju tahes kordi).
Kaartidega saad muuta mängu raskemaks(keelata healimise, raskemad vaenlased jne), kergemaks(unlimited ammo, skillid jne).
Kaarte saab osta mängukrediidi eest või ka päris raha eest aga kui vähegi viitsid mängida siis pole mingit vajadust raha eest osta. Osta saab erinevaid kaardi pakke, suvalised, mängijat tugevndavad/nõrgendavad, kindlasti jäädav kaart jne. Ise arvan et kõige parem osta kõige odavamat bronze pakki(5000) suht tihti saab ka jäädavaid kaarte.
Olemasolevaid näeb kui hakata mängima expeditionit siis seal saad valida kaarte ja näed mis sul olemas(saab ka müüa kui mitu või kui ei huvita mingi kaart aga tasub vaadata et ikka õige müüd ), kahjuks sellist head ülevaadet eraldi pole.
Ise tegin mängu mõned päevad tagasi läbi ja nüüd vaikselt score attacki kullale/challengid.
Kokkuvõttes jäin igati rahule. Loodan et järgmine osa juba töös Ei oskagi öelda kumb parem ka TR 2013 või ROTTR natuke erinevad aga mõlemad väga head.
Meeldis: graafika ilus ja jooksis lahjal raual täitsa normaalselt, kordagi ei jooksnud kokku, huvitav oli ja kolamist/asjade otsimist jagus, collectiblesid olid huvitavad(päris palju andis taustalugu juurde), expedition huvitav lisa ja pikendab mängu, võrreldes eelmise mänguga rohkem erinevat varustust/relva modifitseerimist, craftimine.
Ei meeldinud: mõned bugid(kõige häirivam nüüdseks parandatud), liikumine võrreldes 2013 mänguga aeglasem/kohmakam(aga mitte väga hull lihtsalt eelmises oli parem), expeditionis võiks olla parem kaartide ülevaade
Neutraalne, lihtsalt mõtted: Lara välimus teine algul oli harjumatu(sai just enne mängitud TR2013) aga mitte kehvem, ise missioonide loomine oleks võinud olla rohkemate valikutega ja rohkematel mappidel, MP puudumine isiklikult ei huvita, niikuinii oleks healjuhul keskpärane mis peale paari kuud väljasureks, raha eest kaartide ostmine ei sega kuna saab lihtsalt krediiti mängides, story oli nagu ka eelmisel mängu täitsa ok aga mitte midagi väga erilist.
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devilman
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
22.02.2016 17:26:54
|
|
|
Sai siis eile lõpuks 100% ära tehtud. Hea mäng oli aga eelmine meeldis rohkem. Ei tea kas seda Baba Yaga-d eraldi kah müüakse kui välja jätta Steamis pakutav 9.99€.
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Status0
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2009
|
23.02.2016 10:36:28
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| Ei tea kas seda Baba Yaga-d eraldi kah müüakse kui välja jätta Steamis pakutav 9.99€. |
g2a müüb Babat 8.52 euri.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mr Jason
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2007
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
27.02.2016 08:29:07
|
|
|
Aga keegi ju ei käse sealt osta
Lisakas kui rahvas sealt midagi ostma ei hakka, küll siis muudavad omaseadeid vms, et need lubatud oleks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
27.02.2016 11:50:08
|
|
|
Ega käsegi keegi sul Win10 kasutada aga ikka surutakse peale kui tahad PC'ga mängida.
Võiks olla Win10 sotre'is hoiatus, et kui ostad nende kaudu mängu saad Äppi käkki endale mida ei ole võimalik normaalselt kasutada. Siis oleks OK, et kes ostab teab millega riskib.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
27.02.2016 11:52:07
|
|
|
| Ei ole sealt kunagi midagi ostnud ja ei osta ka
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
28.02.2016 18:38:04
|
|
|
| rewer kirjutas: |
| Endal Steami walletis ühe DLC jagu raha ja kaalun kumb võtta Endurance Mode või Baba Yaga. |
Keegi kes ühe neist või ideaalis mõlemad on ostnud, võiks kommenteerida kas oli ka väärt.
Põhimäng läbi tehtud, päris hea.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
28.02.2016 19:37:46
|
|
|
Oleks need dlc-d ka müügil neis kinkuin laadsetes lehtedes, siis isegi vaataks, aga praeguse seisuga küll ei ole nõus maksma rohkem Baba Yaga eest, kui ma mängu enda eest maksin.
JC3 on ka üks DLC väljas ja küsitakse sellist hinda mida ei ole nõus maksma.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
28.02.2016 19:51:36
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
JC3 on ka üks DLC väljas ja küsitakse sellist hinda mida ei ole nõus maksma. |
Season pass, mitte DLC.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
28.02.2016 20:41:05
|
|
|
Ma sain aru et see on esimene osa ja neid tuleb kokku 3 anga what ever seda enam ei ole nõus selle eest juurde maksma.
Venemaa VPN-ga on 11 euro see umbes, aga ma ei viitsi jännata nende regioonide teemadega.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devilman
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
28.02.2016 21:20:19
|
|
|
| Baba Yaga on steamis 10 euri, ilmselt aetakse siin seda season passi hinnaga vms. sassi.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
28.02.2016 23:11:41
|
|
|
| devilman, Me ei ajanud sassi. Me rääkisime JC3-st, mis on ka ju sama tootja poolt.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
29.02.2016 00:51:27
|
|
|
| Kuskilt lugesin et see Baba Yaga DLC pidi olema vähemalt 5 tundi pikk .... ma võin muidugi eksida ka,aga ise kui peamängu läbi saan, siis on plaan kindlasti ka see baba yaga dlc võtta.... loodan et äkki teevad veel mingi dlc kunagi ? Mind huvitab veel misasi see endurance mode on ? Kas mingi eriti raske läbimisviis peamängu põhistoorit ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
29.02.2016 01:10:58
|
|
|
| Killhoven kirjutas: |
| rewer kirjutas: |
| Endal Steami walletis ühe DLC jagu raha ja kaalun kumb võtta Endurance Mode või Baba Yaga. |
Keegi kes ühe neist või ideaalis mõlemad on ostnud, võiks kommenteerida kas oli ka väärt.
|
Sai võetud Baba Yaga.
Lühidalt- hea aga väga lühike.
Story oli ka natuke liiga läbinähtav. Kui rahulikult mängida siis ~2 tundi, kiirelt tehes arvatavasti ainult tund. Kui pärast viitsid achievemente taga ajada siis natuke veel tegevust aga üldiselt väga lühike. Uus vibu huvitav aga korra uudne ja eriti kaua pinget ei paku.
Ise ostsin Steami Walletisse kogunenud raha eest, kui oleks lihtsalt 10€ välja käinud siis oleks küll natuke pettunud(samas poelehel kirjas et 3 tundi tegevust ehk oleks ise loll olnud kui rohkem oodanud).
Kokkuvõtteks- kui mäng meeldis ja 10€ ~paari tunni eest palju pole siis võta ära, muidu oota allahindlust.
Ise pole proovinud aga tundub et Endurance Mode rohkem tegevust, kui muidugi roguelike mängustiil sobib. Ostan kindlasti ka selle aga arvatavasti mitte kohe vaid mingi sooduka ajal või mitte Steamist.
Season Passi küll ei soovita(vähemalt Steamist mitte), seal ainult 2 DLCd, mis eraldi ostes odavamad ja lisaks mõned skinnid, kaardid.
Ootan juba järgmist osa
JC3 ja ROTTR pole samade tegijate tehtud.
-e-
Gap, Endurance on random generated mapil(põhiasjad samad aga erinevates kohtades) elus püsimine(pead sooja saama, sööma, vaenlasi ja loomi tapma). Kogud XPd ja relvi, ressursse aga kui sured hakkad jälle nullist. Tundub väga huvitav aga eks ta veidi selline piiratud ole(ainult Siberian Wilderness mapi analoog).
Põhistoorit saad mängida uuesti Expeditionsi kaudu ja kaartidega raskemaks teha kui soovi.
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
29.02.2016 09:28:23
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| Kuskilt lugesin et see Baba Yaga DLC pidi olema vähemalt 5 tundi pikk .... ma võin muidugi eksida ka,aga ise kui peamängu läbi saan, siis on plaan kindlasti ka see baba yaga dlc võtta.... loodan et äkki teevad veel mingi dlc kunagi ? Mind huvitab veel misasi see endurance mode on ? Kas mingi eriti raske läbimisviis peamängu põhistoorit ? |
Minul võttis kolm tundi ja selline "meh" reaktsioon oli kui asi lõppes... Ainuke lahe hetk oli siis kui Lara sonis ja kanajalgadega onn teda ründas, see oli päris effektne vaatepilt, muu oli lihtsalt... tavaline. A selle eest on Laral nüüd kitse pealuust tehtud kiiver ja küüntega vibu... Great success!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
29.02.2016 09:34:04
|
|
|
| angel kirjutas: |
Ega käsegi keegi sul Win10 kasutada aga ikka surutakse peale kui tahad PC'ga mängida.
Võiks olla Win10 sotre'is hoiatus, et kui ostad nende kaudu mängu saad Äppi käkki endale mida ei ole võimalik normaalselt kasutada. Siis oleks OK, et kes ostab teab millega riskib.  |
ega windows 10 ei tähenda seda, et kõik asjad windowsi poest peab ostma, steam jääb ikka alles ja steami mängudel töötavad süngid ja fire'd ja sli'd samamoodi edasi. vahest kiikan sinna windowsi storesse, katsetasin fb äppi, aga see oli selline õnnetus, et lendas kiirelt kõrge kaarega minema. enam ei kutsu sealt asju otsima.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
29.02.2016 10:00:17
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| angel kirjutas: |
Ega käsegi keegi sul Win10 kasutada aga ikka surutakse peale kui tahad PC'ga mängida.
Võiks olla Win10 sotre'is hoiatus, et kui ostad nende kaudu mängu saad Äppi käkki endale mida ei ole võimalik normaalselt kasutada. Siis oleks OK, et kes ostab teab millega riskib.  |
ega windows 10 ei tähenda seda, et kõik asjad windowsi poest peab ostma, steam jääb ikka alles ja steami mängudel töötavad süngid ja fire'd ja sli'd samamoodi edasi. vahest kiikan sinna windowsi storesse, katsetasin fb äppi, aga see oli selline õnnetus, et lendas kiirelt kõrge kaarega minema. enam ei kutsu sealt asju otsima. |
Tundub, et Windows Store suurte mängude levitamine kujuneb samasuguseks nagu EA oma Originiga ja Steamist võid tulevikus ainult und näha... Quantum Brake PC versiooni hakatakse väidetavalt müüma ainult Winnipoes ja raudselt pole see viimane selline, Nii et juba eksisteerivatele Originile ja Uplayle lisandub veel kolmas pind PC gamerite tagumikku.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
29.02.2016 12:22:05
|
|
|
| rewer, ma pidasin silmas Square Enix ja loomulikult on JC3 ja ROTTR erinevate stuudiote poolt tehtud, kuid publisher on neil sama.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
29.02.2016 12:34:09
|
|
|
| Vondur, aga annab ju rahakotiga hääletada. eksklusiivitagu oma originides, uplaydes ja windows storedes pealegi, kui nende eesmärgiks on see, et keegi nende asju ei ostaks. väga lihtne. minu jaoks pole mängu olemas, kui seda steamis pole. ei tunne ka, et millestki puudus oleks.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
29.02.2016 13:36:37
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| Vondur, aga annab ju rahakotiga hääletada. eksklusiivitagu oma originides, uplaydes ja windows storedes pealegi, kui nende eesmärgiks on see, et keegi nende asju ei ostaks. väga lihtne. minu jaoks pole mängu olemas, kui seda steamis pole. ei tunne ka, et millestki puudus oleks. |
Täpselt nii ma teengi, ja soovitan sama kõigile, kuigi näiteks PC vs Konsoolide teemas on päris mitu tegelast, kes sellise käitumise hukka mõistavad. Tee siis sellistega rahakotiga hääletamist...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
29.02.2016 14:14:20
|
|
|
Mul ei ole vahet ma ostan võtme poest odava võtme ja kasutan siis seal kus vaja. Steam on mul olemas aastast 2003 23 oktoober või see on ainuke koht kust leidsin millal ma regasin konto endale
Adept Accumulator
180 XP
Unlocked 23 Oct, 2003 @ 10:03am
Võib olla siis veel varem. Ma mäletan et ma mängisin suht sõltuvuses olles counter strike-I sell ajal ja no üldiselt seal ei ole selliseid mänge mis mind rohkem huvitaks, et ma peaksin just ainult steam kasutama.
Mul on 19 mängu listis, millest 3 on installitud. ROTTR on üks neist ja JC3 on teine ja kolmandaks on CS:GO mida pole palju mänginud.
Neil programmidel ei ole mängud ka odavamad ja isegi mustadel reedetel on võtme poed odavamad.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
29.02.2016 14:32:20
|
|
|
| lopes39, võti võtmeks, aga kui mitte kuskilt mitte mingit muud moodi mängu kätte ei saa, kui windows storest, siis see võtme ostmiskoht sünke ega slid jne tööle ei pane. sama nagu mass effect 3 ja osad crysised, mis ainult originis saadaval.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
29.02.2016 14:43:34
|
|
|
| No jah olen kuulnud jah sellest win store jamast.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
29.02.2016 20:38:43
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| lopes39, võti võtmeks, aga kui mitte kuskilt mitte mingit muud moodi mängu kätte ei saa, kui windows storest, siis see võtme ostmiskoht sünke ega slid jne tööle ei pane. sama nagu mass effect 3 ja osad crysised, mis ainult originis saadaval. |
See ei päde siinkohal, kuna ROTTR on ka Steamis saadaval. Origin on kah palju paremaks muutunud viimasel ajal. Võttes suuremad ja tuntumad platvormid on minu nimekiri selline headuse järjekorras:
GOG
Steam
Origin
uPlay
WT
Viimast pole kasutanud ja ei taha proovidagi. uPlayd olen kasutanud ja see on jube käkk. GOG on parim, kuna DRM vaba ja mõnusad allahindlused alati
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
29.02.2016 20:45:41
|
|
|
Tomorrow, korraks keegi mainis mingit quantub break nimelist asja, mis pidavat ainult WT's saada olema.
mis asi see WT üldse on? W on windows, aga mis see T seal taga on? tobe? tore? tits?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|