|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millega mängid? |
| Ainult konsooliga |
|
12% |
[ 51 ] |
| Rohkem konsooli kui PC-ga |
|
8% |
[ 35 ] |
| 50/50 |
|
5% |
[ 25 ] |
| Rohkem PC kui konsooliga |
|
15% |
[ 66 ] |
| Ainult PC-ga |
|
57% |
[ 241 ] |
|
| hääli kokku : 418 |
|
| autor |
|
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
15.02.2016 16:31:29
|
|
|
Huvitav, kui suur liialdus oleks öelda, et Quantum Break ei tule PC peale?
| tsitaat: |
Windows 10 store exclusive means it is built as a windows app which means:
*No SLI/Crossfire,
*Windows 10 store download is buggy,
*No refund policy explained,
*Vsync is always on,
*Always borderless fullscreen,
*Game files are protected,
*Can't launch it via the exe (So adding it as a non steam game will not work)
*No fps/hardware monitor software works with it,
*You need to take control of the folder as admin if you want access to the files
*Mouse software which lets you create custom binds for each game doesn't work
*Say bye to using sweetfx and mods |
Valus. Jääb üle MS'ide edu soovida selle "suurepärase" kontseptsiooniga.
Pakun välja,et üle 100k sale'i ei tule, aga noh, me ei saa kunagi teada, sest kui halvasti läheb, siis numbreid ei avalikustata pigem.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
15.02.2016 17:01:57
|
|
|
| Sest võimalus, et MS oma poe korda teeb, on ju null. Ma ei tea kuidas on teiega, aga ma ootaks release'i ära ning vaataks siis mis seis on.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
16.02.2016 17:51:51
|
|
|
Kui nad just apistumise osas ei võta teist suunda, siis pole sellest kordategemisest eriti kasu.
... aga no ootame ja vaatame. Hetkel paistab, et pakuvad konsooli mänge pc peal 30 fps lock peale ja korras
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
16.02.2016 20:00:58
|
|
|
Talos. Õhtuks eeldaks ka juba benchmarke.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eerik7
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.08.2010
|
17.02.2016 19:35:24
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| Steami numbrid on Ubi mängude jaoks mõttetu faktor. |
... nagu ka Uplay numbrid.
Aga see on ikka vaimne hälve küll, kui sa ei saa midagi nautida, sest keegi veel vb naudib seda.
Samas, vb see on kontekstis välja rebitud ja see mees ostis lihtsalt PC versiooni, sest teadis, et see tuleb ilmselt kenam/parema fps'iga jne.
bitCON, väsi ära ja mõtle korraks mis sa räägid.
Uplay ei pääse oma visibilitilt Steamile lähedalegi. Täna arvatakse, et steam on mingi ca 80% kogu pc DD-st.
Uplay on mingi paar % HEAL JUHUL. Tee sellest oma järeldused või siis ära tee ja lahmi suvaliselt edasi, vahet pole... |
eiei, crapgamer on täpselt selline xbox fänn nagu misterxmedia. kadeduse/vimma tõttu ei osta. või karjub, et ei osta, aga siis ikka ostab.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
17.02.2016 20:21:59
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Kuidas nimetatakse mängutüüpi, kus vaade on pealtvaates, aga mitte täitsa 2D?
Näiteks Diablo, Torchlight, Magicka 2 jms.
Või oskab keegi soovitada arvutile survival/build co-op mängu, mis oleks taolises võtmes?
Vägagi meeldib mäng Don't Starve Together
Spoiler 
|
isometric on selline vaade.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
19.02.2016 12:02:36
|
|
|
Ma imestasin miks dragons dogma seal listis on Tuli välja, et pc'l lihtsalt ei olnud seda varem.
Konsoolidel oli see aastast 2012. Hea näha, et mängul hästi läheb. Soovitan julgelt proovida
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
19.02.2016 18:42:23
|
|
|
Liiga igav on siin.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
24.02.2016 15:02:06
|
|
|
Kedagi ei koti need nõuded enam aastaid.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eerik7
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.08.2010
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
25.02.2016 15:12:40
|
|
|
| eerik7, See ju mäng mida PC-le ei tule. Võrrelda võiks ikka neid mis on kõikidel platformidel.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
25.02.2016 15:15:40
|
|
|
Päris promising on küll... ND ei tee räpmsu, selles mõttes ilmselt ei pea ka gameplays kahtlema.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
25.02.2016 16:24:48
|
|
|
Mmmm, 30 fpsi
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
25.02.2016 19:51:41
|
|
|
| Scart kirjutas: |
Mmmm, 30 fpsi  |
savi see 30fpsi sp nii hea mängu puhul vahet pole,mp tuleb niikuinii kindlalt 60 fpsi
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
25.02.2016 21:37:58
|
|
|
Huvitav, kui dx12 peal amd ja nvidia kaardid jooksevad koos sli's, kas siis migni hetk on võimalik nt freesync'iga nvidia stuffi kasutada?
A la võtad mingi odava amd, mis seda toetab ja siis paned mingi viisaks nvidia kaardiga koos tööle...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eerik7
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.08.2010
|
26.02.2016 09:19:09
|
|
|
rofl, unustad ära, et umbes 6 miljonit tõmbasid ps+'ga rocket league'i? idiootne koht, kus 1on1 võrdlema hakata.
ja heh, mõistad ikka, et see tomb raideri võrdlus on ainult digitaalne müük ja ainult US? retaili ja kogu ülejäänud maailmat pole arvestatud. also, numbreid ega allikaid ei tundu olevat, suht random rapsimine.
well done, scart, kvaliteet.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
26.02.2016 10:12:33
|
|
|
eerik7, ma arvan, et RL puhul on juttu sellest, kes raha ka maksavad.
Also, active userbase - vaatamata asjaolule, et RL oli PS+'is on PC ja PS4 vahel võrdne enam vähem (artikkel millele viitasin ise, kus dev jagab numbreid), mis tähendab seda, et need kes tõmbasid , proovisid ära ja kõik, aktiivseid mängijaid on sama palju, mis IMO näitab PC platvormi päris tugevast küljest.
Link: http://www.develop-online.net/news/rocket-league-attracts-over-750-000-players-a-day/0211976
Suht amazing performance tbh.
Spoiler 
Quick update on Rocket League’s sales numbers. It seems it has yet to break four million for now, but it’s nearly there. And what’s more, that four million figure does NOT include PS+ downloads! Proper breakdown of the title per platform has not been revealed.
Ehk siis kuna 4 milj on kokku ja pc on 2.7 milj peal, siis ostude suhe on 1:2 ps4 vs pc.
eerik7, mis aga TR'i puutub, siis jah, üsna pointless artikkel. Sellest ei saa, isegi kui andmed on täpsed, mitte midagi järeldada ei saa. Konsoolid on endiselt valdavalt physical kuigi DD kasvab jõudsalt ning TR ei ole mingi Madden ka, mis ainult USA-s müüb...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
viimati muutis Aeron 26.02.2016 10:24:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
26.02.2016 10:14:31
|
|
|
| eerik7 kirjutas: |
well done, scart, kvaliteet. |
Sa oled ikka päris totu ju, ega? Loe ka järgmine kord, mida lingitakse.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
26.02.2016 10:25:59
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
| Kädistage PM'is vms....zzz |
Kui ikka self-appointed PS4 eeskõneleja HVs on selline pullivend, siis võiks maailm ka tema huumorist osa saada.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eerik7
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.08.2010
|
26.02.2016 10:28:11
|
|
|
| ma ei saa aru, mida sa öelda tahad. lugesin, suht väärtusetu link oli teine. esimene - so? ps+ word of mouth on suures osas vastutav rocket league edu eest enivei. ja it's not like sony midagi ei maksa ps+ eest rocket league'i publisherile.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
26.02.2016 10:35:30
|
|
|
| eerik7 kirjutas: |
| ps+ word of mouth on suures osas vastutav rocket league edu eest enivei. |
Tuli ära
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
26.02.2016 10:43:34
|
|
|
| eerik7 kirjutas: |
| ma ei saa aru, mida sa öelda tahad. lugesin, suht väärtusetu link oli teine. esimene - so? ps+ word of mouth on suures osas vastutav rocket league edu eest enivei. ja it's not like sony midagi ei maksa ps+ eest rocket league'i publisherile. |
Sa teed praegu nalja eks?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
26.02.2016 10:44:56
|
|
|
Mis me nüüd vaidleme väärtuste üle mida pole võimalik ei üht- ega teistpidi tõestada?
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
26.02.2016 11:57:40
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
| Mis me nüüd vaidleme väärtuste üle mida pole võimalik ei üht- ega teistpidi tõestada? |
Vaidlemises peitub tõde - selle alamfoorumi moto.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
26.02.2016 12:13:18
|
|
|
| Oleks siis vaidlemist vähemastigi, siin tegelete te enamus aega sita loopimisega üksteise suunas.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
26.02.2016 12:33:05
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Aeron kirjutas: |
| Mis me nüüd vaidleme väärtuste üle mida pole võimalik ei üht- ega teistpidi tõestada? |
Vaidlemises peitub tõde - selle alamfoorumi moto. |
'Ei, sina oled' ei ole arutelu, see on rumalus.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
27.02.2016 21:16:48
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
| eerik7, mis aga TR'i puutub, siis jah, üsna pointless artikkel. Sellest ei saa, isegi kui andmed on täpsed, mitte midagi järeldada. Konsoolid on endiselt valdavalt physical kuigi DD kasvab jõudsalt ning TR ei ole mingi Madden ka, mis ainult USA-s müüb... |
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
27.02.2016 21:21:53
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
| Aeron kirjutas: |
| eerik7, mis aga TR'i puutub, siis jah, üsna pointless artikkel. Sellest ei saa, isegi kui andmed on täpsed, mitte midagi järeldada. Konsoolid on endiselt valdavalt physical kuigi DD kasvab jõudsalt ning TR ei ole mingi Madden ka, mis ainult USA-s müüb... |
|
90% Fallout 4 launch day müügist oli digitaalne.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eerik7
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.08.2010
|
29.02.2016 19:48:13
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Aeron kirjutas: |
| Aeron kirjutas: |
| eerik7, mis aga TR'i puutub, siis jah, üsna pointless artikkel. Sellest ei saa, isegi kui andmed on täpsed, mitte midagi järeldada. Konsoolid on endiselt valdavalt physical kuigi DD kasvab jõudsalt ning TR ei ole mingi Madden ka, mis ainult USA-s müüb... |
|
90% Fallout 4 launch day müügist oli digitaalne. |
not sure, kust see info pärit on, tõmbasid kuskilt persest? või lugesid jälle artikleid valesti? halenaljakas, kui arvad, et digitaalne share konsoolidel oli 90%.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
29.02.2016 21:19:03
|
|
|
| eerik7 kirjutas: |
not sure, kust see info pärit on |
Alustaks äkki oma puudujääkidest? Mulle meeldib su komme olla võimetu midagi kommenteerima ilma personaalse pasa tootmiseta.
One of the things that is amazing: Fallout 4 sold more day one digitally than at retail. That’s a big change. - http://www.gamespot.com/articles/microsoft-hololens-specs-and-features-detailed/1100-6435187/
Pärast tuli mingil saidil omakorda täiendus, mille kohaselt 90% kogu launch day müügist oli kolme platformi peale digitaalne. No wonder really.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
29.02.2016 22:56:12
|
|
|
| eerik7 kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| Aeron kirjutas: |
| Aeron kirjutas: |
| eerik7, mis aga TR'i puutub, siis jah, üsna pointless artikkel. Sellest ei saa, isegi kui andmed on täpsed, mitte midagi järeldada. Konsoolid on endiselt valdavalt physical kuigi DD kasvab jõudsalt ning TR ei ole mingi Madden ka, mis ainult USA-s müüb... |
|
90% Fallout 4 launch day müügist oli digitaalne. |
not sure, kust see info pärit on, tõmbasid kuskilt persest? või lugesid jälle artikleid valesti? halenaljakas, kui arvad, et digitaalne share konsoolidel oli 90%. |
Ma ei tea mis tegelikult sünnib ja ei viitsi hetkel otsida ka, ent on olemas võimalus,et teil mõelmal on õigus ja seda juhul, kui PC DD versioon moodustas lõiviosa kogu day 1 müügist. Sellisel juhul oli 90 % müügist digitaalne ning kui F4 konsoolidel oli isegi retailis tugevam, siis kõik kokku oli DD ikka suurem.
Also märgin ära, et tegu on DAY 1 sale'iga,mi tte first week vms, enne kui keegi hakkab viitama mingitele esimese kuu või nädala numbritele.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
01.03.2016 01:04:14
|
|
|
| Ei saa aru, mida Scarti link seletama peaks, aga kas võib eeldada selle 90% DD numbri puhul, et eeltellimused sinna alla ei lähe ja arvesse võeti ainult reaalselt esimese päeva ajal tehtud müük?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eerik7
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.08.2010
|
01.03.2016 11:27:25
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| eerik7 kirjutas: |
not sure, kust see info pärit on |
Alustaks äkki oma puudujääkidest? Mulle meeldib su komme olla võimetu midagi kommenteerima ilma personaalse pasa tootmiseta.
One of the things that is amazing: Fallout 4 sold more day one digitally than at retail. That’s a big change. - http://www.gamespot.com/articles/microsoft-hololens-specs-and-features-detailed/1100-6435187/
Pärast tuli mingil saidil omakorda täiendus, mille kohaselt 90% kogu launch day müügist oli kolme platformi peale digitaalne. No wonder really. |
ma tahan seda saiti näha, palun. tahaks näha seda müstilist allikat, lihtsalt.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
01.03.2016 11:59:07
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| eerik7 kirjutas: |
not sure, kust see info pärit on |
Alustaks äkki oma puudujääkidest? Mulle meeldib su komme olla võimetu midagi kommenteerima ilma personaalse pasa tootmiseta.
One of the things that is amazing: Fallout 4 sold more day one digitally than at retail. That’s a big change. - http://www.gamespot.com/articles/microsoft-hololens-specs-and-features-detailed/1100-6435187/
Pärast tuli mingil saidil omakorda täiendus, mille kohaselt 90% kogu launch day müügist oli kolme platformi peale digitaalne. No wonder really. |
Ma ei imestaks, kui Fallout 4 müüginumbritega on üldse üks suur segadus. Retail versioon oli ju ka sisuliselt ainult kood Steami jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karmalaks
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2011
|
01.03.2016 12:28:33
|
|
|
Ei hakkaks spekuleerima F4 DAY 1 90% digitaalse müüginumbri üle, aga arvestades seda, et esimesel päeval mängijaid oli arvatavasti suur hulk, siis eeldan, et digitaalselt said nad oma mängu kergemini esimesel päeval allalaadida ja mängima hakata, kui kusagilt plaadikoopiat otsima hakata. Ilmselt peaks ka uurima, palju oli digitaalseid eeltellijaid, need vast ka enamus digitaalsed ostjad.
_________________ Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
01.03.2016 17:37:35
|
|
|
Oppa...
http://www.theguardian.com/technology/2016/mar/01/microsoft-to-unify-pc-and-xbox-one-platforms-ending-fixed-console-hardware
| tsitaat: |
“In other [consumer technology] ecosystems you get more continuous innovation in hardware that you rarely see in consoles because consoles lock the hardware and software platforms together at the beginning and they ride the generation out for seven or so,” said Spencer. “We’re allowing ourselves to decouple our software platform from the hardware platform on which it runs.”
What this could mean is that the Xbox One becomes more like a PC, with Microsoft releasing updated versions every year or so with more powerful processors and graphics hardware. And, in theory, because games will be written as UWAs, older titles will remain compatible with the new machines. |
Kunagi ma siin kirjutasin, et kui MS tahab PC gaming trooni tagasi saada, mille ta kunagi pekki keeras, sest otsustas konsooli teha, siis tegelt oleks tal lihtne windowsis steam'ile kriips peale tõmmata ning xbox'i pc-ga kokku panna ja moos. Windows'i mängud muidugi on vähemalt esialgu oma piiratuses ja tagasihoidlikus kvantiteedis üsna haledad, aga kahtlustan, et see on alles algus.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
01.03.2016 18:38:58
|
|
|
Veidi naljakas on see algatus. Lõpuks on ka üks suur konsoolitootja jõudnud äratundmisele, et PC on parim mänguplatvorm. Huvitav, millal konsoolimängurid sellest aru saavad?
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
01.03.2016 18:46:03
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
Oppa...
http://www.theguardian.com/technology/2016/mar/01/microsoft-to-unify-pc-and-xbox-one-platforms-ending-fixed-console-hardware
Spoiler 
| tsitaat: |
“In other [consumer technology] ecosystems you get more continuous innovation in hardware that you rarely see in consoles because consoles lock the hardware and software platforms together at the beginning and they ride the generation out for seven or so,” said Spencer. “We’re allowing ourselves to decouple our software platform from the hardware platform on which it runs.”
What this could mean is that the Xbox One becomes more like a PC, with Microsoft releasing updated versions every year or so with more powerful processors and graphics hardware. And, in theory, because games will be written as UWAs, older titles will remain compatible with the new machines. |
Kunagi ma siin kirjutasin, et kui MS tahab PC gaming trooni tagasi saada, mille ta kunagi pekki keeras, sest otsustas konsooli teha, siis tegelt oleks tal lihtne windowsis steam'ile kriips peale tõmmata ning xbox'i pc-ga kokku panna ja moos. Windows'i mängud muidugi on vähemalt esialgu oma piiratuses ja tagasihoidlikus kvantiteedis üsna haledad, aga kahtlustan, et see on alles algus. |
Selle pärast ju Gabe Newell hakkaski seda SteamOS asja ajama! Kas keegi veel kahtleb, et see mees ei tea mida teeb?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
01.03.2016 19:30:40
|
|
|
Ofc, aga kes seda tahtma peaks, eriti kui nüüd on windows 10 pmt tasuta...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
01.03.2016 21:49:47
|
|
|
| Vondur kirjutas: |
| Aeron kirjutas: |
| Ofc, aga kes seda tahtma peaks, eriti kui nüüd on windows 10 pmt tasuta... |
Sa tõesti loodad, et Win10 jääbki tasuta jagatavaks? Ole nüüd... selleks ajaks kui Windows oma PC ja xboxi liitmisega ühele poole saab, on kõik jälle vanaviisi ja tasuta lõunalaud kinni. Lisaks muidugi see, et vaevalt Windows Steami kasutusmugavuse saavutab ja kasutajabaasi endale saab... Windows on kuulus oma käpardlikusega, kui asi mängundusse puutub, Rise of Tomb Raider on Windows Stores olemas ja hala tõuseb taevani... kurdetakse, et Games For Windows Live on tagasi ja on veel hullem kui enne. |
W10 on järgmise updatega Steami kõige populaarsem OS - http://store.steampowered.com/hwsurvey
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|