Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 51 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 35 ]
50/50
5%
 5%  [ 25 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 66 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 241 ]
hääli kokku : 418

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2016 16:31:29 vasta tsitaadiga

Huvitav, kui suur liialdus oleks öelda, et Quantum Break ei tule PC peale?
tsitaat:

Windows 10 store exclusive means it is built as a windows app which means:

*No SLI/Crossfire,
*Windows 10 store download is buggy,
*No refund policy explained,
*Vsync is always on,
*Always borderless fullscreen,
*Game files are protected,
*Can't launch it via the exe (So adding it as a non steam game will not work)
*No fps/hardware monitor software works with it,
*You need to take control of the folder as admin if you want access to the files
*Mouse software which lets you create custom binds for each game doesn't work
*Say bye to using sweetfx and mods


Valus. Jääb üle MS'ide edu soovida selle "suurepärase" kontseptsiooniga.
Pakun välja,et üle 100k sale'i ei tule, aga noh, me ei saa kunagi teada, sest kui halvasti läheb, siis numbreid ei avalikustata pigem.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2016 17:01:57 vasta tsitaadiga

Sest võimalus, et MS oma poe korda teeb, on ju null. Ma ei tea kuidas on teiega, aga ma ootaks release'i ära ning vaataks siis mis seis on.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2016 17:51:51 vasta tsitaadiga

Kui nad just apistumise osas ei võta teist suunda, siis pole sellest kordategemisest eriti kasu.
... aga no ootame ja vaatame. Hetkel paistab, et pakuvad konsooli mänge pc peal icon_razz.gif 30 fps lock peale ja korras thumbs_down.gif

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2016 18:03:37 vasta tsitaadiga

https://www.khronos.org/news/press/khronos-releases-vulkan-1-0-specification

Vulkan 1.0 on täna väljas, ajurid samuti mõlemalt tootjalt ja esimene seda kasutav mäng uuendab end täna Vulkanit sööva versiooni peale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2016 19:03:02 vasta tsitaadiga

Dota 2?
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2016 20:00:58 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Dota 2?


Talos. Õhtuks eeldaks ka juba benchmarke.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 16.02.2016 21:11:39 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Aeron kirjutas:
Dota 2?


Talos. Õhtuks eeldaks ka juba benchmarke.


http://www.computerbase.de/2016-02/vulkan-erste-benchmarks-der-neuen-api-in-talos-principle/

_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eerik7
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.08.2010




sõnum 17.02.2016 19:35:24 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Scart kirjutas:
Steami numbrid on Ubi mängude jaoks mõttetu faktor.

... nagu ka Uplay numbrid.

Aga see on ikka vaimne hälve küll, kui sa ei saa midagi nautida, sest keegi veel vb naudib seda.
Samas, vb see on kontekstis välja rebitud ja see mees ostis lihtsalt PC versiooni, sest teadis, et see tuleb ilmselt kenam/parema fps'iga jne.

bitCON, väsi ära ja mõtle korraks mis sa räägid.
Uplay ei pääse oma visibilitilt Steamile lähedalegi. Täna arvatakse, et steam on mingi ca 80% kogu pc DD-st.
Uplay on mingi paar % HEAL JUHUL. Tee sellest oma järeldused või siis ära tee ja lahmi suvaliselt edasi, vahet pole...


eiei, crapgamer on täpselt selline xbox fänn nagu misterxmedia. kadeduse/vimma tõttu ei osta. või karjub, et ei osta, aga siis ikka ostab.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2016 20:10:18 vasta tsitaadiga

Kuidas nimetatakse mängutüüpi, kus vaade on pealtvaates, aga mitte täitsa 2D?
Näiteks Diablo, Torchlight, Magicka 2 jms.

Või oskab keegi soovitada arvutile survival/build co-op mängu, mis oleks taolises võtmes?
Vägagi meeldib mäng Don't Starve Together
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.02.2016 20:21:59 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kuidas nimetatakse mängutüüpi, kus vaade on pealtvaates, aga mitte täitsa 2D?
Näiteks Diablo, Torchlight, Magicka 2 jms.

Või oskab keegi soovitada arvutile survival/build co-op mängu, mis oleks taolises võtmes?
Vägagi meeldib mäng Don't Starve Together
Spoiler Spoiler Spoiler
isometric on selline vaade.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2016 10:21:44 vasta tsitaadiga

LKits, How to Survive on selline:
http://store.steampowered.com/app/250400

Update - 4 päeva:

Xcom2 - 600 -> 653K
Rise of the Tomb Raider - 452k - > 484k
Dragon's Dogma - 243 k - > 247 k
The Witness - 77k -> 82k
Dirt Rally - 254k -> 254k (flatline)
Firewatch - 10 päevaga - 187 k

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2016 12:02:36 vasta tsitaadiga

Ma imestasin miks dragons dogma seal listis on icon_biggrin.gif Tuli välja, et pc'l lihtsalt ei olnud seda varem.
Konsoolidel oli see aastast 2012. Hea näha, et mängul hästi läheb. Soovitan julgelt proovida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2016 18:42:23 vasta tsitaadiga

Liiga igav on siin.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 24.02.2016 14:59:26 vasta tsitaadiga

http://www.guru3d.com/news-story/gears-of-war-ultimate-edition-pc-requirements.html

Huvitavad arvuti raudvara vajadused konsooli mängudele.
Recommended on 16GB rammi jne absurdsus 1080p peal mängimiseks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2016 15:02:06 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
http://www.guru3d.com/news-story/gears-of-war-ultimate-edition-pc-requirements.html

Huvitavad arvuti raudvara vajadused konsooli mängudele.
Recommended on 16GB rammi jne absurdsus 1080p peal mängimiseks.


Kedagi ei koti need nõuded enam aastaid.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eerik7
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.08.2010




sõnum 25.02.2016 14:27:00 vasta tsitaadiga

looks good -
https://www.youtube.com/watch?v=hh5HV4iic1Y
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 25.02.2016 15:12:40 vasta tsitaadiga

eerik7, See ju mäng mida PC-le ei tule. Võrrelda võiks ikka neid mis on kõikidel platformidel.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2016 15:15:40 vasta tsitaadiga

Päris promising on küll... ND ei tee räpmsu, selles mõttes ilmselt ei pea ka gameplays kahtlema.
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2016 16:24:48 vasta tsitaadiga

eerik7 kirjutas:
looks good -
https://www.youtube.com/watch?v=hh5HV4iic1Y


Mmmm, 30 fpsi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 25.02.2016 19:51:41 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
eerik7 kirjutas:
looks good -
https://www.youtube.com/watch?v=hh5HV4iic1Y


Mmmm, 30 fpsi icon_rolleyes.gif


savi see 30fpsi sp nii hea mängu puhul vahet pole,mp tuleb niikuinii kindlalt 60 fpsi

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2016 21:37:58 vasta tsitaadiga

Huvitav, kui dx12 peal amd ja nvidia kaardid jooksevad koos sli's, kas siis migni hetk on võimalik nt freesync'iga nvidia stuffi kasutada?
A la võtad mingi odava amd, mis seda toetab ja siis paned mingi viisaks nvidia kaardiga koos tööle...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 04:36:33 vasta tsitaadiga

In addition to that, Dunham also revealed the Rocket League sales numbers so far, with the PC version now at 2.7 million units, while the PS4 version is at 1.4 million units for a combined total of four million so far.

http://www.playstationlifestyle.net/2016/02/24/rocket-league-sales-numbers-now-at-over-four-million-will-get-a-retail-release/
---

http://www.gamespot.com/articles/rise-of-the-tomb-raider-first-month-pc-sales-almos/1100-6435094/
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eerik7
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.08.2010




sõnum 26.02.2016 09:19:09 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
In addition to that, Dunham also revealed the Rocket League sales numbers so far, with the PC version now at 2.7 million units, while the PS4 version is at 1.4 million units for a combined total of four million so far.

http://www.playstationlifestyle.net/2016/02/24/rocket-league-sales-numbers-now-at-over-four-million-will-get-a-retail-release/
---

http://www.gamespot.com/articles/rise-of-the-tomb-raider-first-month-pc-sales-almos/1100-6435094/


rofl, unustad ära, et umbes 6 miljonit tõmbasid ps+'ga rocket league'i? idiootne koht, kus 1on1 võrdlema hakata.

ja heh, mõistad ikka, et see tomb raideri võrdlus on ainult digitaalne müük ja ainult US? retaili ja kogu ülejäänud maailmat pole arvestatud. also, numbreid ega allikaid ei tundu olevat, suht random rapsimine.

well done, scart, kvaliteet.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 10:12:33 vasta tsitaadiga

eerik7, ma arvan, et RL puhul on juttu sellest, kes raha ka maksavad.
Also, active userbase - vaatamata asjaolule, et RL oli PS+'is on PC ja PS4 vahel võrdne enam vähem (artikkel millele viitasin ise, kus dev jagab numbreid), mis tähendab seda, et need kes tõmbasid , proovisid ära ja kõik, aktiivseid mängijaid on sama palju, mis IMO näitab PC platvormi päris tugevast küljest.

Link: http://www.develop-online.net/news/rocket-league-attracts-over-750-000-players-a-day/0211976

Suht amazing performance tbh.
Spoiler Spoiler Spoiler


Quick update on Rocket League’s sales numbers. It seems it has yet to break four million for now, but it’s nearly there. And what’s more, that four million figure does NOT include PS+ downloads! Proper breakdown of the title per platform has not been revealed.

Ehk siis kuna 4 milj on kokku ja pc on 2.7 milj peal, siis ostude suhe on 1:2 ps4 vs pc.

eerik7, mis aga TR'i puutub, siis jah, üsna pointless artikkel. Sellest ei saa, isegi kui andmed on täpsed, mitte midagi järeldada ei saa. Konsoolid on endiselt valdavalt physical kuigi DD kasvab jõudsalt ning TR ei ole mingi Madden ka, mis ainult USA-s müüb...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 26.02.2016 10:24:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 10:14:31 vasta tsitaadiga

eerik7 kirjutas:

well done, scart, kvaliteet.


Sa oled ikka päris totu ju, ega? Loe ka järgmine kord, mida lingitakse.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 10:23:09 vasta tsitaadiga

Kädistage PM'is vms....zzz
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 10:25:59 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Kädistage PM'is vms....zzz


Kui ikka self-appointed PS4 eeskõneleja HVs on selline pullivend, siis võiks maailm ka tema huumorist osa saada.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eerik7
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.08.2010




sõnum 26.02.2016 10:28:11 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru, mida sa öelda tahad. lugesin, suht väärtusetu link oli teine. esimene - so? ps+ word of mouth on suures osas vastutav rocket league edu eest enivei. ja it's not like sony midagi ei maksa ps+ eest rocket league'i publisherile.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 10:35:30 vasta tsitaadiga

eerik7 kirjutas:
ps+ word of mouth on suures osas vastutav rocket league edu eest enivei.


Tuli ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 26.02.2016 10:43:34 vasta tsitaadiga

eerik7 kirjutas:
ma ei saa aru, mida sa öelda tahad. lugesin, suht väärtusetu link oli teine. esimene - so? ps+ word of mouth on suures osas vastutav rocket league edu eest enivei. ja it's not like sony midagi ei maksa ps+ eest rocket league'i publisherile.
Sa teed praegu nalja eks? blink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 10:44:56 vasta tsitaadiga

Mis me nüüd vaidleme väärtuste üle mida pole võimalik ei üht- ega teistpidi tõestada?
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 11:57:40 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Mis me nüüd vaidleme väärtuste üle mida pole võimalik ei üht- ega teistpidi tõestada?


Vaidlemises peitub tõde - selle alamfoorumi moto.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.02.2016 12:13:18 vasta tsitaadiga

Oleks siis vaidlemist vähemastigi, siin tegelete te enamus aega sita loopimisega üksteise suunas.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 12:33:05 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Aeron kirjutas:
Mis me nüüd vaidleme väärtuste üle mida pole võimalik ei üht- ega teistpidi tõestada?


Vaidlemises peitub tõde - selle alamfoorumi moto.

'Ei, sina oled' ei ole arutelu, see on rumalus.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 19:28:57 vasta tsitaadiga

Rise Of The Tomb Raider PC Digital Sales Almost Triple Xbox One Digital Sales During First Month
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 21:16:48 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
eerik7, mis aga TR'i puutub, siis jah, üsna pointless artikkel. Sellest ei saa, isegi kui andmed on täpsed, mitte midagi järeldada. Konsoolid on endiselt valdavalt physical kuigi DD kasvab jõudsalt ning TR ei ole mingi Madden ka, mis ainult USA-s müüb...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 21:21:53 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Aeron kirjutas:
eerik7, mis aga TR'i puutub, siis jah, üsna pointless artikkel. Sellest ei saa, isegi kui andmed on täpsed, mitte midagi järeldada. Konsoolid on endiselt valdavalt physical kuigi DD kasvab jõudsalt ning TR ei ole mingi Madden ka, mis ainult USA-s müüb...


90% Fallout 4 launch day müügist oli digitaalne.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eerik7
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.08.2010




sõnum 29.02.2016 19:48:13 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Aeron kirjutas:
Aeron kirjutas:
eerik7, mis aga TR'i puutub, siis jah, üsna pointless artikkel. Sellest ei saa, isegi kui andmed on täpsed, mitte midagi järeldada. Konsoolid on endiselt valdavalt physical kuigi DD kasvab jõudsalt ning TR ei ole mingi Madden ka, mis ainult USA-s müüb...


90% Fallout 4 launch day müügist oli digitaalne.


not sure, kust see info pärit on, tõmbasid kuskilt persest? või lugesid jälle artikleid valesti? halenaljakas, kui arvad, et digitaalne share konsoolidel oli 90%.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2016 21:19:03 vasta tsitaadiga

eerik7 kirjutas:

not sure, kust see info pärit on


Alustaks äkki oma puudujääkidest? Mulle meeldib su komme olla võimetu midagi kommenteerima ilma personaalse pasa tootmiseta.

One of the things that is amazing: Fallout 4 sold more day one digitally than at retail. That’s a big change. - http://www.gamespot.com/articles/microsoft-hololens-specs-and-features-detailed/1100-6435187/

Pärast tuli mingil saidil omakorda täiendus, mille kohaselt 90% kogu launch day müügist oli kolme platformi peale digitaalne. No wonder really.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2016 22:56:12 vasta tsitaadiga

eerik7 kirjutas:
Scart kirjutas:
Aeron kirjutas:
Aeron kirjutas:
eerik7, mis aga TR'i puutub, siis jah, üsna pointless artikkel. Sellest ei saa, isegi kui andmed on täpsed, mitte midagi järeldada. Konsoolid on endiselt valdavalt physical kuigi DD kasvab jõudsalt ning TR ei ole mingi Madden ka, mis ainult USA-s müüb...


90% Fallout 4 launch day müügist oli digitaalne.


not sure, kust see info pärit on, tõmbasid kuskilt persest? või lugesid jälle artikleid valesti? halenaljakas, kui arvad, et digitaalne share konsoolidel oli 90%.


Ma ei tea mis tegelikult sünnib ja ei viitsi hetkel otsida ka, ent on olemas võimalus,et teil mõelmal on õigus ja seda juhul, kui PC DD versioon moodustas lõiviosa kogu day 1 müügist. Sellisel juhul oli 90 % müügist digitaalne ning kui F4 konsoolidel oli isegi retailis tugevam, siis kõik kokku oli DD ikka suurem.

Also märgin ära, et tegu on DAY 1 sale'iga,mi tte first week vms, enne kui keegi hakkab viitama mingitele esimese kuu või nädala numbritele.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.03.2016 01:04:14 vasta tsitaadiga

Ei saa aru, mida Scarti link seletama peaks, aga kas võib eeldada selle 90% DD numbri puhul, et eeltellimused sinna alla ei lähe ja arvesse võeti ainult reaalselt esimese päeva ajal tehtud müük?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eerik7
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.08.2010




sõnum 01.03.2016 11:27:25 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
eerik7 kirjutas:

not sure, kust see info pärit on


Alustaks äkki oma puudujääkidest? Mulle meeldib su komme olla võimetu midagi kommenteerima ilma personaalse pasa tootmiseta.

One of the things that is amazing: Fallout 4 sold more day one digitally than at retail. That’s a big change. - http://www.gamespot.com/articles/microsoft-hololens-specs-and-features-detailed/1100-6435187/

Pärast tuli mingil saidil omakorda täiendus, mille kohaselt 90% kogu launch day müügist oli kolme platformi peale digitaalne. No wonder really.


ma tahan seda saiti näha, palun. tahaks näha seda müstilist allikat, lihtsalt.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 11:59:07 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
eerik7 kirjutas:

not sure, kust see info pärit on


Alustaks äkki oma puudujääkidest? Mulle meeldib su komme olla võimetu midagi kommenteerima ilma personaalse pasa tootmiseta.

One of the things that is amazing: Fallout 4 sold more day one digitally than at retail. That’s a big change. - http://www.gamespot.com/articles/microsoft-hololens-specs-and-features-detailed/1100-6435187/

Pärast tuli mingil saidil omakorda täiendus, mille kohaselt 90% kogu launch day müügist oli kolme platformi peale digitaalne. No wonder really.

Ma ei imestaks, kui Fallout 4 müüginumbritega on üldse üks suur segadus. Retail versioon oli ju ka sisuliselt ainult kood Steami jaoks.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 01.03.2016 12:28:33 vasta tsitaadiga

Ei hakkaks spekuleerima F4 DAY 1 90% digitaalse müüginumbri üle, aga arvestades seda, et esimesel päeval mängijaid oli arvatavasti suur hulk, siis eeldan, et digitaalselt said nad oma mängu kergemini esimesel päeval allalaadida ja mängima hakata, kui kusagilt plaadikoopiat otsima hakata. Ilmselt peaks ka uurima, palju oli digitaalseid eeltellijaid, need vast ka enamus digitaalsed ostjad.
_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 17:37:35 vasta tsitaadiga

Oppa...
http://www.theguardian.com/technology/2016/mar/01/microsoft-to-unify-pc-and-xbox-one-platforms-ending-fixed-console-hardware

tsitaat:
“In other [consumer technology] ecosystems you get more continuous innovation in hardware that you rarely see in consoles because consoles lock the hardware and software platforms together at the beginning and they ride the generation out for seven or so,” said Spencer. “We’re allowing ourselves to decouple our software platform from the hardware platform on which it runs.”

What this could mean is that the Xbox One becomes more like a PC, with Microsoft releasing updated versions every year or so with more powerful processors and graphics hardware. And, in theory, because games will be written as UWAs, older titles will remain compatible with the new machines.


Kunagi ma siin kirjutasin, et kui MS tahab PC gaming trooni tagasi saada, mille ta kunagi pekki keeras, sest otsustas konsooli teha, siis tegelt oleks tal lihtne windowsis steam'ile kriips peale tõmmata ning xbox'i pc-ga kokku panna ja moos. Windows'i mängud muidugi on vähemalt esialgu oma piiratuses ja tagasihoidlikus kvantiteedis üsna haledad, aga kahtlustan, et see on alles algus.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 01.03.2016 18:38:58 vasta tsitaadiga

Veidi naljakas on see algatus. Lõpuks on ka üks suur konsoolitootja jõudnud äratundmisele, et PC on parim mänguplatvorm. Huvitav, millal konsoolimängurid sellest aru saavad? icon_smile.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 01.03.2016 18:46:03 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Oppa...
http://www.theguardian.com/technology/2016/mar/01/microsoft-to-unify-pc-and-xbox-one-platforms-ending-fixed-console-hardware

Spoiler Spoiler Spoiler
Selle pärast ju Gabe Newell hakkaski seda SteamOS asja ajama! Kas keegi veel kahtleb, et see mees ei tea mida teeb?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 19:30:40 vasta tsitaadiga

Ofc, aga kes seda tahtma peaks, eriti kui nüüd on windows 10 pmt tasuta...
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 20:07:49 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
eerik7 kirjutas:

not sure, kust see info pärit on


Alustaks äkki oma puudujääkidest? Mulle meeldib su komme olla võimetu midagi kommenteerima ilma personaalse pasa tootmiseta.

One of the things that is amazing: Fallout 4 sold more day one digitally than at retail. That’s a big change. - http://www.gamespot.com/articles/microsoft-hololens-specs-and-features-detailed/1100-6435187/

Pärast tuli mingil saidil omakorda täiendus, mille kohaselt 90% kogu launch day müügist oli kolme platformi peale digitaalne. No wonder really.


Ma ei tea kust kohast see Gamespoti link sinna ilmus, aga õige on http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2016/02/22/todd-howard-discusses-fallout-4-dlc-mods-amp-survival-mode.aspx
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 21:49:47 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Aeron kirjutas:
Ofc, aga kes seda tahtma peaks, eriti kui nüüd on windows 10 pmt tasuta...

Sa tõesti loodad, et Win10 jääbki tasuta jagatavaks? icon_biggrin.gif Ole nüüd... selleks ajaks kui Windows oma PC ja xboxi liitmisega ühele poole saab, on kõik jälle vanaviisi ja tasuta lõunalaud kinni. Lisaks muidugi see, et vaevalt Windows Steami kasutusmugavuse saavutab ja kasutajabaasi endale saab... Windows on kuulus oma käpardlikusega, kui asi mängundusse puutub, Rise of Tomb Raider on Windows Stores olemas ja hala tõuseb taevani... kurdetakse, et Games For Windows Live on tagasi ja on veel hullem kui enne.


W10 on järgmise updatega Steami kõige populaarsem OS - http://store.steampowered.com/hwsurvey
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.