Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 169, 170, 171 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2016 23:56:10 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
arm2004 kirjutas:

kui mõtlema hakata, siis mis oli viimane seriaali-põhine film? icon_eek.gif


Eelmisest aastast näiteks: http://www.imdb.com/title/tt1638355/reference

Varasemast veel: http://www.imdb.com/title/tt1232829/reference
http://www.imdb.com/title/tt0429493/reference

vohh, A-Team!
Man from U.N.C.L.E => eeldasin, et selle eelloost räägiti kui mingist eelmisest filmist, mitte sarjast!
21 Jump Street - wtf? sari?

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2016 23:59:48 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
21 Jump Street - wtf? sari?


Jah, Johnny Depp mängis isegi seal.
http://www.imdb.com/title/tt0092312/reference
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 13.02.2016 00:03:22 vasta tsitaadiga

Miami Vice ka nt - http://www.imdb.com/title/tt0430357/?ref_=nv_sr_2
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2016 00:30:50 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
arm2004 kirjutas:
21 Jump Street - wtf? sari?


Jah, Johnny Depp mängis isegi seal.
http://www.imdb.com/title/tt0092312/reference

äge, seda oli 4 episoodi enne mu sündi icon_biggrin.gif
ikkagi, nutune!

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2016 01:57:00 vasta tsitaadiga

Aitab. Torrenti ja trailerimehed tehke oma teema. Siin vaid ainuoige, muljed otse kinosaalist teema!
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2016 02:09:12 vasta tsitaadiga

Kui kinosaalist siis kinosaalist.

Vahtisin täna koduses kinosaalis ära "The Visit" http://www.imdb.com/title/tt3567288/?ref_=nv_sr_1
Ütleks nii, et ootasin vähe enamat. Muidugi mõningad üllatused siiski olid. Vahepeal tuli ausaltöelda naer juba peale selle jaburuse peale icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2016 10:07:32 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.02.2016 10:59:31 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Deadpool killib thumbs_up.gif
Loodetavasti antakse järgmise tegemiseks rohkem raha ja näeme ka Wolverine'i icon_smile.gif


Peaasi, et järgmisega üle ei pingutata nüüd kui esimene osa hitt on.
Wolverine'i ja üldse X-meestega on raske teise stuudio õiguste tõttu icon_razz.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2016 14:08:34 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
‘Transformers’ Sequels Set for 2017, 2018 and 2019
jeah cant wait thumbs_up.gif

Tomorrow kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

tundub liiga hea icon_eek.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2016 17:36:14 vasta tsitaadiga

Kas kosmose imaxis näidatakse kõiki filme ATMOS'ega või ainult teatuid? Sest mingit infot selle kohta kodukal pole, ja minuteada kõikidel filmidel ATMOS'e tuge pole.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2016 19:03:49 vasta tsitaadiga

http://www.imdb.com/title/tt2494362/?ref_=nv_sr_2
5+ meelelahutus.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2016 19:09:06 vasta tsitaadiga

The Revenant - esimene kogemus Kosmose IMAX saaliga...kurat, see ekraan on suur icon_biggrin.gif
Istusin 8. reas ja keskel. Lähemal oleks vist juba keerulisem olla. Järgmine kord kui peaks minema, siis võiks kaaluda isegi 9-10 rida. Aga elamus suurel ekraanil hea. Vähe häiriv oli kohatine ghosting ja saalis justkui tundus palav, vähemalt minu jaoks.

Aga filmist endast - meeldis! DiCaprio'lt ja Hardy'lt mõlemalt tugev esitus. Sisu kaasahaarav ja need 2.5h tõesti läksid lennukalt.
Kaameratöö oli muljetavaldav ja tõelist taset näidati karuga võitlusel, see oli minu jaoks wow kindlasti. Igaljuhul 9/10 ja DiCaprio võtab selle filmiga oma esimese Kuldmehikese.

Järgmine film, mida plaanis vaatama minna - Klassikokkutulek
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toooomas
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2016 19:15:14 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Järgmine film, mida plaanis vaatama minna - Klassikokkutulek

thumbs_up.gif Mul ka plaanis, peab ju Eesti filme toetama. Esilinastusele...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2016 19:21:25 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
http://www.imdb.com/title/tt2494362/?ref_=nv_sr_2
5+ meelelahutus.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2016 20:13:20 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
The Revenant - esimene kogemus Kosmose IMAX saaliga...kurat, see ekraan on suur icon_biggrin.gif
Istusin 8. reas ja keskel. Lähemal oleks vist juba keerulisem olla. Järgmine kord kui peaks minema, siis võiks kaaluda isegi 9-10 rida. Aga elamus suurel ekraanil hea. Vähe häiriv oli kohatine ghosting ja saalis justkui tundus palav, vähemalt minu jaoks.

Eelmise aasta lõpus tähesõdasid käisin vaatamas siis istusin rida 6 koht 17 vms.
Tõepoolest tulevikus peab ehk paar rida tagapool istuma. 17 tundus olevat keskel, aga saalis oli ikka tunne nagu oleks pigem paremal küljel olnud, seega istme valimisel tuleb veidi vasakule hoida, et keskele sattuda. Vb koht 20 vms. Minujaoks tundus saalis pigem kergelt jahedavõitu (mis võis ka tuleneda sellest, et tegu oli päeva esimese seansiga).

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2016 20:50:44 vasta tsitaadiga

Deadpooliga sai Ryan Reynolds lõpuks ometi oma elu rolli tehtud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2016 23:48:11 vasta tsitaadiga

Käisin kah deadpooli IMAXis vaatamas, suht vinge film oli.
Nalja sai, harjumatu oli, et peategelane nagu räägiks publikuga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.02.2016 13:23:26 vasta tsitaadiga

Käisin siis eile seda SW-d vaatamas ja saal oli pmst täis. Esirida oli vaba ja teisest reast 2 kohta.
Ei saanud mingit head elamust sealt väikesest saalist ja no film ka nüüd midagi head polnud.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2016 13:36:23 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:

Spoiler Spoiler Spoiler


Tegelikult oleks vahva, kui sa teaks ka millest räägid järgmine kord.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.02.2016 17:12:53 vasta tsitaadiga

Scart, Ehk valgustad mind ja jagad oma jumalikku tarkust ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2016 17:47:06 vasta tsitaadiga

Vaatasinka Deadpooli ära. Mustamäe uues kinos. Film oli sellin okei, aga mitte ülemäära naljakas. Õnneks mitte ka ülemäära igav. Ilmselt ma pole päris sihtgrupp. Kihistavaid hilisteismelisi oli palju. thumbs_up.gif

Mustamäe keskus on üks suur planeerimisõnnetus. Parkla on olematu ja kõik muu on ka üsna kribi-krabu.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2016 17:59:40 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Scart, Ehk valgustad mind ja jagad oma jumalikku tarkust ?


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.02.2016 19:18:20 vasta tsitaadiga

Scart,

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2016 22:05:19 vasta tsitaadiga

Tallinnas on nüüd järjest avatud kolm väidetavalt põhjamaade kõige vingemat kino IMAX - > Plaza Scape -> ja nüüd see Mustamäe asi. Kas keegi kõiki 3 ka väisanud on? Kuidas võrdlusmuljed on? Ise olen kaks korda Kosmose IMAXis käinud ja see meeldis väga. Olen ka mujal maailmas üritanud kinos käia, aga nii vingesse nagu Kosmose IMAX ei ole veel sattunud.

Deadpool oli küll mingi õnnetu laste film, tuleb tunnistada, et paar korda naersin küll, aga kinos käiku see väärt ei olnud.

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2016 23:19:45 vasta tsitaadiga

Võrreldes plaza ja solarisega on see Mustamäe kino ikka väga hea.
Esimeses kahes käis pinda, et tambiti see heli nii põhja alati ära, et kui mingi action käis, siis kõlarid ei tulnud toime ja lihtsalt vägistati seda heli.

Sai seda Deadpooli Mustamäel vaatamas käidud ja täitsa meeldis, naine oli ka rahul thumbs_up.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2016 08:16:01 vasta tsitaadiga

The Revenant hakkab vaikselt auhindu korjama: http://kultuur.postimees.ee/3583099/briti-filmiakadeemia-tunnistas-parimaks-rezissooriks-inarritu
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2016 11:51:32 vasta tsitaadiga

Käisin laupäeval IMAX-is Deadpooli vaatamas. Kuna olin varem kursis koomiksitegelasega ning lootsin, et film teeb ikka au talle + kogu see eelnev hype train oli ka ikka suht meeletu, siis tunnen, et sain natuke petta. Sellist 14-aastastele suunatud allapoole-vööd-huumorit oli palju ning kohati ehk isegi liiga palju nii, et tekkis tunne, et see kõik on liiga peale surutud. Kuigi olen ropu huumori austaja, siis enamus naljadest jäi selline labane tunne. Samas füüsilist huumorit oli ka päris omajagu ning selle vastu ei olnud mul midagi, pigem vastupidi see oli väga hea. Nüüd kui ca 2 päeva hiljem hakata uuesti analüüsima, mis oli hea ja mis halb, siis on raske leida midagi eriliselt head ning meeldejäävat. Kogu filmi jooksul oli vast ainult üks stseen, kus kogu kinosaal naerust rõkkas
Spoiler Spoiler Spoiler


Samas mina läksin filmile peale kui andunud Deadpooli fänn ja seega ootasin võib-olla liiga palju sellelt. Näiteks vastupidine olukord oli Star Wars-i vaadates. Olin küll kõiki filme oma 4-5 korda vaadanud (meeldis ka see Anakini triloogia), aga ei seadnud oma elu küll kuidagi SW järgi ja jäin ka uue filmiga väga rahule, samas kui andunud fännid leidsid, et film oli OK, aga mitte midagi erilist. Minu puhul oli ka Deadpool-iga sama lugu. Kuna olen fänn, siis lootsin, et tehakse midagi harukordset ja seega nokin ka väiksemate detailide kallal, mis minu arust ei tundunud kohased või õiged olevat. Üldjoontes on aga tegu siiski hea filmiga milles on parajal hulgal actionit ning "love story'le kohast romantikat". Hindeks thumbs_up.gif


viimati muutis Rauno266 15.02.2016 13:56:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 15.02.2016 13:51:03 vasta tsitaadiga

Rauno266, eks selliste filmidega, kus fännibaas tugev on, on alati risk, et ühele või teisele poolele ei meeldi.
Film oli ise täitsa hea, ei midagi fenomenaalset, aga siiski hea ajaviide. Ootasin ka ise veidi enamat aga siiski ei kahetse. Ma pole ka väga eriline fänn. Tavaliselt selliste filmide puhul teen ise taustauuringut enne. Raudmees on ainus, mis lapsepõlvest peale hinges, muud on nagu möödaminnes rohkem.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2016 20:57:06 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2016 21:18:40 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:

Link
Nii meta.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2016 22:21:51 vasta tsitaadiga

Ei olnudki production announcement trailer teaser. icon_eek.gif icon_lol.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2016 23:04:03 vasta tsitaadiga

Loodetavasti keegi ei jää millenium falconi ukse alla seekord icon_lol.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2016 23:33:51 vasta tsitaadiga

Käisin naisega Deadpoolil, meile meeldis
Hea romantiline komöödia thumbs_up.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2016 23:42:06 vasta tsitaadiga

Creed- hea, kahju,et Stallone on juba nii vana icon_sad.gif
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2016 00:00:22 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kuidas see võimalik on, aga kuidagi on mul õnnestunud see, et siiamaani on BSG: The Plan (2009) vaatamata jäänud. Ma ise mõtlesin kogu aeg, et kusagil olen seda nagu näinud, aga kui nüüd BR plaadi pealt vaatama hakkasin eile õhtul, siis leidsin et ei olegi tegelikult icon_eek.gif
Vaat milliseid üllatusi võib ette tulla, täitsa "uus" film icon_lol.gif.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2016 03:37:42 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Creed- hea, kahju,et Stallone on juba nii vana icon_sad.gif

Tundub, et ta mängib seal ka vanemat-hädisemat kui ta tegelikult on.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2016 07:15:27 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Creed- hea, kahju,et Stallone on juba nii vana icon_sad.gif


Läks kinni poole pealt. Ei viitsinud seda mämmerdamist vahtida.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2016 16:33:52 vasta tsitaadiga

Täitsa karm tung vähemalt plazas sinna space saali deadpool-i peale. Ma üldiselt olen selline, kes hommikul avastab, et võiks õhtul kinno minna. No aga krt kohe mitte ei saanud sedasi. Eile lõpuks vihastasin ja ostsin reedeks piletid Siis sai ka hea koha veel valida. Koomiksi fänn pole aga deadpool-ist ootan midagi head. Trelierid ja muu komejant on minu maitsele. Teismeiga küll juba läbi ammu, ma loodan vähemalt, kuid äkki meeldib.



Mind huvitab ka, et kas on märgatav erinevus nüüd seal uues krdkudrd, siis plaza space saalis ja kosmose Imaxis. Space saali heli küll võimekas ja pole kindlasti piirini viidud. Pilt ka tubli ikka.

Naljakas on see, et hinnad on nii kõrged ja viimased piletid space saali olid lausa 10.- tükk icon_eek.gif
Mul muidu see maks soodustuse tase plazas, kuid sõpru rohkem kui 6 ja siis need said kallimad piletid.
Aasta jooksul üle 90 pileti icon_biggrin.gif

Kehva heli oli solarises. Või pigem keskpäerane.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2016 16:53:13 vasta tsitaadiga

Deadpoolis on natuke nõmedaid momente, aga kui ei ole seda tüüpi inimene, et teistele bussi oodates nina nokkimise kohta märkuseid teed, siis elad üle ja unustad ülejäänud filmi imetledes ära.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2016 17:09:41 vasta tsitaadiga

Rauno266 kirjutas:
Käisin laupäeval IMAX-is Deadpooli vaatamas. Kuna olin varem kursis koomiksitegelasega ning lootsin, et film teeb ikka au talle + kogu see eelnev hype train oli ka ikka suht meeletu, siis tunnen, et sain natuke petta. Sellist 14-aastastele suunatud allapoole-vööd-huumorit oli palju ning kohati ehk isegi liiga palju nii, et tekkis tunne, et see kõik on liiga peale surutud. Kuigi olen ropu huumori austaja, siis enamus naljadest jäi selline labane tunne. Samas füüsilist huumorit oli ka päris omajagu ning selle vastu ei olnud mul midagi, pigem vastupidi see oli väga hea. Nüüd kui ca 2 päeva hiljem hakata uuesti analüüsima, mis oli hea ja mis halb, siis on raske leida midagi eriliselt head ning meeldejäävat.


nõus selle jutuga.

kui deadpooliga üldse kursis ei ole ja kubemehuumor nalja pakub siis võib see film täitsa meeldida - ses suhtes on film üpris hästi välja kukkunud.
isiklikult ootasin deadpooli filmilt rohkem ...deadpooli? aga saan aru miks selline süžee - tegu ju "uue" tegelase tutvustamisega kinopublikule.

deadpooli fännile soovitaks pigem ära vaadata/mängida mängu, mis samanimelisest tegelasest toodetud (gameplay on ajuvaba hack-n-slash, aga kõik muu on superhästi tehtud).
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2016 19:23:26 vasta tsitaadiga

http://www.imdb.com/title/tt3118452/ - Circles (2015)

Eesti Netflixist juhuslikult avastatud. Täitsa norm ajaviide. thumbs_up.gif Meenutas isegi "12 Angry Men" filmi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2016 20:00:33 vasta tsitaadiga

Kes deadpooli fännid on ? Ned nõks kohtlased kes kolmekümnendates koomikseid koguvad ja HDTaneli fännid on ?
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2016 20:03:07 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
Kes deadpooli fännid on ? Ned nõks kohtlased kes kolmekümnendates koomikseid koguvad ja HDTaneli fännid on ?

Skart
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2016 20:16:59 vasta tsitaadiga

Deadpool on üks populaarseimad Marveli charre muidu viimase ~dekaadi vältel icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2016 20:22:06 vasta tsitaadiga

Mul on imelik küsimus. Kas see rohelatern ja Deadpool koomiksiveergudel kokku ka saavad? Kui jah, siis puhtteoreetiliselt - kuidas see näiteks filmis lahendada? Mõlemat mängib ju Ryan Reinolds.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2016 20:28:19 vasta tsitaadiga

green lantern on dc, deadpool on marvel.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2016 20:28:30 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Mul on imelik küsimus. Kas see rohelatern ja Deadpool koomiksiveergudel kokku ka saavad? Kui jah, siis puhtteoreetiliselt - kuidas see näiteks filmis lahendada? Mõlemat mängib ju Ryan Reinolds.


Ulme onju, Kaksikud ja Jaak Joala icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2016 20:31:45 vasta tsitaadiga

Teisikud oli see film: http://etv.err.ee/v/mangufilmid/teisikud_(eesti_telefilm_1982)/saated/8fd2d700-3a81-4c49-bdfc-e6cbcc365322
Aga kui üks on DC ja teine Marvel, siis kuidas saab sama näitleja mängida erinevaid superkangelasi? Kas see universumi balansist välja ei vii? icon_eek.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2016 21:39:00 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Teisikud oli see film: http://etv.err.ee/v/mangufilmid/teisikud_(eesti_telefilm_1982)/saated/8fd2d700-3a81-4c49-bdfc-e6cbcc365322
Aga kui üks on DC ja teine Marvel, siis kuidas saab sama näitleja mängida erinevaid superkangelasi? Kas see universumi balansist välja ei vii? icon_eek.gif


Eelarve viib kindlasti balansist välja.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2016 21:53:06 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
Kes deadpooli fännid on ? Ned nõks kohtlased kes kolmekümnendates koomikseid koguvad ja HDTaneli fännid on ?

Ma tean, kes ei ole icon_rolleyes.gif
sooty kirjutas:
Deadpoolis on natuke nõmedaid momente, aga kui ei ole seda tüüpi inimene, et teistele bussi oodates nina nokkimise kohta märkuseid teed, siis elad üle ja unustad ülejäänud filmi imetledes ära.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 169, 170, 171 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.