|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mis pesaga Intel lauaarvuti emaplaat on kasutuses 2014 1. oktoobri seisuga? |
| Socket 478 |
|
2% |
[ 13 ] |
| LGA 775 |
|
13% |
[ 83 ] |
| LGA 1366 |
|
4% |
[ 30 ] |
| LGA 1155 |
|
32% |
[ 209 ] |
| LGA 1150 |
|
38% |
[ 243 ] |
| LGA 1156 |
|
3% |
[ 23 ] |
| LGA 2011 |
|
5% |
[ 35 ] |
|
| hääli kokku : 636 |
|
| autor |
|
cummel
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.06.2009
|
30.01.2016 10:40:48
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| 6600K ja 6700K puhul ei soovitata väga üle 1.45v minna korraliku jahutuse puhul |
Nii, et see 1,350 ongi normaalne keskmine?
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
30.01.2016 10:41:55
|
|
|
| vabalt 1.35v peaks ok olema.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
30.01.2016 11:02:48
|
|
|
Mina panin 1.35v oma 24/7 töötanud Q6600'le. 65nm kiip.
65->45->32->22->14nm ja ikka arvate et 1.35v kärab?
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
30.01.2016 11:06:02
|
|
|
Pange parem kohe 220V ja klokkige nii et suits taga...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
30.01.2016 11:26:50
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Mina panin 1.35v oma 24/7 töötanud Q6600'le. 65nm kiip.
65->45->32->22->14nm ja ikka arvate et 1.35v kärab? |
Muidugi kärab 1.4v ei juhtu ka midagi kui ok jahutus
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
30.01.2016 18:01:37
|
|
|
| Ma jooksutan oma 6600K @ 4600 @ 1.32v sest 4800 ei tee isegi 1.424v peal.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
30.01.2016 19:03:54
|
|
|
| Etz kirjutas: |
Pange parem kohe 220V ja klokkige nii et suits taga...  |
'
+5
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
03.02.2016 02:36:08
prosed........... |
|
|
Oli aasta 2002 või 2003 ja P4 3,06 oli minu! Lippas XP all oi kui oi, ja siis tuli 2005............
olin siis veel lol ja pappi oli palju .....ja tegin 2x opteron 265 systemi jaama,,oi,oi kui kiire ta oli! praktiliselt max skoorid tulid eriti peale seda kui 2600-lt 2800-le õnnestus clockida. Mis proge see oli on siiani unustuses sest 3000 viskas bsodi nii, et.....mina hakkama ei saanud, ei emme patrei eemaldamine aidanud. Viisin lõpuks spetside juurde ja see jutt oli pikk! Töötas jälle....ja oli varsti vananenud, siis 2005a. oli oli mälu 8GB XP x64 all. nüüd olen läpparitega ja ka siin katsun olla ainult extremiga kuna see pakub palju lõbu! Täpselt nagu 60a.-sele 18 plika aga see nõuab ka tsiklit ja see on juba omaette teema
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wtf
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2008
|
10.02.2016 13:54:55
|
|
|
terv, otsisin skylake teemat, loodan, et see on õige
Küsimus selles, et tahan vahetada praeguse cpu välja uue vastu ja ma vaatasin 200 euro ringis normaalset proset. Prosed mille vahel ma toppama jäin on amd fx 8350 vs intel i5 6500. Kumba te soovitate? teine küss on see ega mu videokaarti ei hakka näiteks i5 6500 bottelneckima? Videoks on gtx 780 3GB. Praegune cpu bottelneckib mu kaarti räigelt (amd phenom II 955 3,7ghz) Seega mai taha sama viga korrata. Ja kolmas küss oleks, kui ma valiksin i5 6500, kui suurt erinevust ma võin näha oma praeguse prosega?
Või on teil soovitusi mingi kolmanda prose vastu?
Tänud!
_________________ wat? |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
10.02.2016 14:02:10
|
|
|
6700k on parem
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
10.02.2016 14:09:50
|
|
|
Wtf, Võta 6500 ja ei kahetse. Vahe 955 2 korda kui mitte 3 korda. Bottleneckiks ei jää ta kindlasti sellel videokaardil.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wtf
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2008
|
10.02.2016 14:25:32
|
|
|
Selge pilt. Tänud kiire vastuse eest , 6700K kahjuks kimab mu eelarvest mööda:D
Nüüd pean ainult mingi hea mobo valima, mis on kooskõlas 6500'ga
_________________ wat? |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
10.02.2016 20:17:29
|
|
|
| Kui eesmärk mängimine siis polegi i7'me jaoks vajadust.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.02.2016 00:17:33
|
|
|
On mänge kus i7 lisa tuumadest on kenasti kasu olgugi, et need on virtuaalsed ehk siis HT. Netis on kenasti testid olemas võrdluseks i5 vs i7 mängu olukorras. GTA 5 on üks neist mängudest kes i7'est sujuvamat pilti suudab kuvada. Aga kui eelarve sisse ei mahu siis tõesti selle hinna vahe eest millest saab i7 osta tasuks parem mälu/vga peale kulutada.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
11.02.2016 00:20:41
|
|
|
kasu on ikka. kas see kasu ka 100€ väärt on, on eraldi küsimus
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
11.02.2016 02:09:47
|
|
|
| Kaldun ka arvama pelamiseks ikkagi i7. Näiteks bf4's on vahe silmaga näha ja statsid paranevad tõusvas joones võrreldes vana 2500k'ga, @4,7 kummagil.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
11.02.2016 09:06:14
|
|
|
Sõltub jah väga palju mängust. Trend on ikka sinnapoole, et on rohkem kasu rohkematest tuumadest. Mitte küll kontekstis mängitav vs slaidshow aga pigem mängitav vs maxed out. Ehk siis selleks, et mängu max sätetel mängida ja prose ei oleks pudelikael on teatud mängudes 4c/8t või paremat vaja. Enamasti on CPU heavy mängud need kus on palju NPC-sid ekraanil korraga ehk open world mängudes linnad (GTA V ongi üks suur linn).
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
11.02.2016 10:50:37
|
|
|
| angel kirjutas: |
| Netis on kenasti testid olemas võrdluseks i5 vs i7 mängu olukorras. GTA 5 on üks neist mängudest kes i7'est sujuvamat pilti suudab kuvada. |
Kui võtta vähegi asisemad testid lahti kus võrreldud nii stock kui kellatuna samale kiirusele ja lastud nii 1080p, 1440p kui ka 2160p siis vahe GTA V'es, Witcher 3'mes jne. on paar freimi JA SEDA eeldusel, et massinas on täiesti tippkaart - 3-5 fps'i kanti kisub 4K seadel aga selline asi vajab vastavat arvutit ja kaarte ja kui rahhi juba niipalju siis soovitaks juba 2011 peale minna
Kui valida kas 6700 prose vs. 6600 ja ideena saaks ehk selle vahe +100 eest parema grafakaardi siis 100% kiirem kaart.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
11.02.2016 11:53:07
|
|
|
see et 6700k mitu sada mhz rohkem ei tee enam mingit vahet?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoha
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2006
|
11.02.2016 12:14:06
|
|
|
Värske video: Gaming PCs and CPUs - Do you need a high end processor??
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
11.02.2016 12:48:39
|
|
|
nende triple A mängude jaoks on vist t6esti suva mis prose sul on k6ik nagu nii konsoolide n6rkuse järgi häälestatud. Aga modide ja indimängude seas v6ib küll kraami olla mis prosed küpsetavad.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
11.02.2016 14:50:01
|
|
|
| RTS, citybuilding... Cities Skylines võtab mu 4460 juba 50k elanike juures kooma (kohtati laggima), i7 oleks päris
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
11.02.2016 15:22:41
|
|
|
| Mitu tuuma ära kasutab @Cities Skylines?
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
11.02.2016 15:45:16
|
|
|
| cities üle 4 tuuma kasutab kõik suht võrdselt ära. 8 tuuma kohta ei tea, googeldades lasevad i7 veel 150k juures normaalselt
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
11.02.2016 16:36:06
|
|
|
hondaa, mis tähendab see "kasutab ära võrdselt"? kui näitab mängimise ajal 100% ajast 75% või vähem, siis reaalselt ei kasutata 4 tuuma. eraldi tuumade kasutuse kokku liidad, siis 4 tuumast hakkad alles siis kasu lõikama, kui summa on 300 ja üle selle. näiteks 4c4t prose puhul kui mängu ajal pidevalt cpu usage näitab 23%, siis võid bioses 3 tuuma kinni keerata ja fps sellest ei muutu.
windows 10 peal ma pole veel nii täpselt jälgind task managerist prose kasutust mängu ajal, aga win7 näitas küll selles suhtes teibaid, või siis lastigi 1 thread ühtlaselt üle 4 tuuma mingi imevalemiga käima.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
11.02.2016 16:44:43
|
|
|
kasutab ära võrdselt tähendab, et kõigi lõimede koormus on suures pildis võrdne.
strateegiamängud on reeglina väga hästi lõimedeks jaotatavad ja suudavad kasutada ära nii palju protsessorist kui vaid ette anda suudad.
see ei tähenda, et koormus kogu aeg 100% peal peaks olema, aga mängu edenedes lõpuks sinna jõutakse, sealjuures tõstes koormust võrdselt.
cities: skylinesi juures läheb arvestus vist linna suuruse järgi, kus kõige üldisem number on elanike arv. probleemne suurus peaks hakkama kuskilt 100 000 - 150 000 elaniku kanti jõudes
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
11.02.2016 17:01:36
|
|
|
| Ma just otsin mängu mida oma tulevasel masinal veidi piinata. Vaevalt, et C:S 28 lõimeni skaleerub, kuid minesatea....
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
14.02.2016 13:54:11
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| Ma just otsin mängu mida oma tulevasel masinal veidi piinata. Vaevalt, et C:S 28 lõimeni skaleerub, kuid minesatea.... |
Xeoni serveri prosed tulemas kuni 22 core/44 threadi ja mainstreamis pakutakse täna nagu ka viis aastat tagasi esimesel i7 prosel 4 core / 8 threadi. Juba mõned mitme aasta tagused nängud oskasid kaheksat threadi ära kasutada, mistõttu koormus lõime kohta oli võrdlemisi madal ja seetõttu tempid madalad, potentsiaali nõudlikumateks mängudeks säilis ning masinaga kannatas muudki paralleelselt teha.
Tea, kas Inteli taotluslik plaan on mängijatest rohkem entusiaste teha ja Broadwell platformile meelitada?
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
15.02.2016 22:55:20
|
|
|
Hea video uurimaks kuidas mängudes 2600K OC vs 6700K OC toimetavad populaarse GTX 970-ga. Nagu arvata oli, siis vahet ei ole kumb süsteem mängimiseks on. Tüüpiliselt kuni 1080p resoni pole fps number niikuinii probleemiks ja järjest reso tõstes muutub videokaart üha määravamaks.
Spoiler 
E: Suurepärane video paljude uute mängudega võrdlemaks SB, IB, Haswell ja Skylake i7 prose/süsteemi vahet mängudes:
Spoiler 
E2: ehk siis 5 aastat progressi mänguritele:
Spoiler 
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
viimati muutis Killhoven 17.02.2016 22:10:14, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
15.02.2016 23:11:46
|
|
|
| Mis te arvate idee on oma i5 4460 vahetada i5 4690k vastu ja natukene kellata teda. Annab mulle mängudes juurde palju?
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
16.02.2016 17:46:54
|
|
|
| erik111 kirjutas: |
| Mis te arvate idee on oma i5 4460 vahetada i5 4690k vastu ja natukene kellata teda. Annab mulle mängudes juurde palju? |
Mängudes oluliselt ei võida midagi arvestades kahjumit mida see vahetus kaasa toob.Pelades ikka kriitiline see video
Sellepärast olen alati seda meelt,et kui uuendate miskit ca.5 aasta vanust kooslus siis tasub mõelda milleks seda vaja,et mitte hiljem ämbri tehinguid teha.
Samas aga kui puru liigub kergelt siis kas või iga nädalavahetus võib upgradida
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
18.02.2016 05:34:33
|
|
|
Mõtlesin ka, et võiks varsti arvutit uuendada.. pole suuremat uuendust 5a vist teinud, mõni jupp siit ja sealt ikka muidu.. aga väike küsimärk tekkinud..
Mis teema on X99 ja mäludega? Kuulen, et ei tasu osta 4000MHz mälusi kuna ei tööta normaalselt koos 5960X-ga jms.. plaadiks valiks MSI GAMING 7.
Põhimõtteliselt siis tahaks ülikiireid mälusi koos võrdlemisi hea prosega, et lihvida maha Premiere renderdusaegasi.. mis on idiootselt pikad i5 peal.. pluss muidugi oleks tore vahest striimida normaalseid mänge.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
18.02.2016 13:26:39
|
|
|
Esimese Skylake'i installi kallal ja selle USB toetus on naljakas... USB3 native toetust ei ole Win7'l eniveis, ent kui usb2 pealt ära installid, siis OS'i buutides ei toeta see by default ka usb2 pesas olevaid pulkasid... hiired-klaverid õnneks töötavad..
Tuli optiline seade välja võtta ja taha ühendada, et mobo plaadi pealt usb driveri võtta saaks
Nüüd tuleb uurida, miks Intel Rapid Storage Technology driver asja hanguma paneb..
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
18.02.2016 14:56:12
|
|
|
rmc, kas sa nagu netist ei viitsi drivereid otsida, et mingite plaatide pealt kiviaegseid asju üritad selga lasta?
e: inteli usb2 kontra peab win7 küll ära tundma, vaata et sa oma pulki mongi assmeedia vms asja külge ei ürita riputada, seal võib tõesti probleeme olla.
irst võib hanguda kui chipseti driverid pole installitud.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
18.02.2016 15:01:17
|
|
|
HDTanel, kui sul lademes raha üle on, miks mitte. 300€ plate ja 1000€ prose...
i5 asendamist i7-ga ei taha enne proovida? renderdamises tuleb üsna 2x võitu veerandi investeeritud rahaga.
4000mhz mälusid ei toeta ametlikult suurt miski. 5960x, nagu ka muu haswelli seeria lõpetab ametliku toe 2133 juures. plated lubavad tootja andmete järgi (mis ka ei pruugi garanteeritud olla) tavaliselt kuskile 3600 kanti.
rmc, windowsi out-of-box basic funktsionaalsus on installiga kaasas olevate draiverite najal. windows 7 ajal ei olnud skylake olemas, nii et isegi inteli enda chipseti draivereid (k.a. usb) ei saagi kaasas olla.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
18.02.2016 15:05:42
|
|
|
NATAS999, kodukalt uusimad driverid olemas ja usb2 pordid (ükskõik, kas korpuse ees olev või mobo taga olevad) ei leidnud pulka OS'i all enam üles...
proovisin igast asendist nende IRST draiveritega ja hakkas ikka hanguma. praeguseks on arvuti täiesti valmis üleandmiseks, ainult IRST on puudu.. kaalun selle installimist, kuigi see tähendab ilmselt 0'st alustamist
londiste, USB võiks suhteliselt standardne lahendus olla
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
18.02.2016 15:22:23
|
|
|
rmc, inteli chipseti draiverid peal?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
18.02.2016 18:09:38
|
|
|
londiste, jah.. kõik draiverid peal... st. siit https://www.asus.com/Motherboards/B150M-A/HelpDesk_Download/ kõik draiverid võetud ja installitud... proovisin nii IRST enne kui ka muud enne ja IRST siis... a sama tulemus...
teen praegu KÕIK asjad absull ära, k.a. WUpdate ja siis proovin lõpuks installida IRST, kui siis ka hanguma hakkab, siis puhast install ja fuck IRST
Muidu ei paneks üldse, a peaks kiiremaks vist tegema ? SSD on Crucial BX100 ja prose on i5 6500. 8gb ddr4
edit: tegin KÕIK asjad ära absoluutselt.. k.a. SSD firmware update, jne. ja nüüd ei hangu justkui... samas ei näe kuskilt ka, kas IRST töötab või ei... pole startupis, pole add-removess, jnejne.. ainult driverid olid seal pakis... ja see on ametlik moboga kaasakäiv pakk...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
18.02.2016 18:38:16
|
|
|
To rmc kui profiili vaadata siis sul Ivy veel aga läbi tähtede oletan,et tegu emme toe kammiga
To HD Tanel peale ilma võiks juu Googeldada(ei midagi isiklikku,täitsa shik ja offcouse)aga sul ju
olid need videod dum ostjatest kes maksavad rohkem kui asi väärt
USB3 on senini miski draivu tugi kus inst. ei toimi aga win 10 toetab nagu miskit muud vanarauda mitte,et usb3 seda oleks
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
18.02.2016 19:10:04
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
Mis teema on X99 ja mäludega? Kuulen, et ei tasu osta 4000MHz mälusi kuna ei tööta normaalselt koos 5960X-ga jms.. plaadiks valiks MSI GAMING 7.
Põhimõtteliselt siis tahaks ülikiireid mälusi koos võrdlemisi hea prosega, et lihvida maha Premiere renderdusaegasi.. mis on idiootselt pikad i5 peal.. pluss muidugi oleks tore vahest striimida normaalseid mänge. |
Kui raha loetud, siis ma prooviks kõigepealt i7 "K" masinasse panna ja graafika välja vahetada (Premiere vist oskas CUDA kasutada). Kui raha üle, siis oota natuke, sest Broadwell-E on varsti lettidele tulemas. Siis saad värskema hexa näiteks 5820K asemel muretseda. Kui aga raha ei mahu kontole enam ära, siis jällegi varsti tuleb Xeon E5-2699 V4 22 tuuma / 44 lõimega müügile. Hinnaks vaid mõned kilod.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
viimati muutis Killhoven 18.02.2016 19:35:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
18.02.2016 19:10:53
|
|
|
| Millal nad uusi hexasid lubavad ? Peab vist oma 6600K seniks kasutama sest 5820K enam väga ostma ei kutsu ja 6700K peale uuendamine oleks lihtsalt boring.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
18.02.2016 19:13:48
|
|
|
| Killhoven kirjutas: |
| HDTanel kirjutas: |
Mis teema on X99 ja mäludega? Kuulen, et ei tasu osta 4000MHz mälusi kuna ei tööta normaalselt koos 5960X-ga jms.. plaadiks valiks MSI GAMING 7.
Põhimõtteliselt siis tahaks ülikiireid mälusi koos võrdlemisi hea prosega, et lihvida maha Premiere renderdusaegasi.. mis on idiootselt pikad i5 peal.. pluss muidugi oleks tore vahest striimida normaalseid mänge. |
Kui raha loetud, siis ma prooviks kõigepealt i7 "K" masinasse panna ja graafika välja vahetada (Premiere vist oskas CUDA kasutada). Kui raha üle, siis oota natuke, sest Broadwell-E on varsti lettidele tulemas (Q1 2016). Siis saad värskema hexa näiteks 5820K asemel muretseda. Kui aga raha ei mahu kontole enam ära, siis jällegi varsti tuleb Xeon E5-2699 V4 22 tuuma / 44 lõimega müügile. Hinnaks vaid mõned kilod. |
+5
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DanelM
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2011
|
18.02.2016 19:18:19
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Esimese Skylake'i installi kallal ja selle USB toetus on naljakas... USB3 native toetust ei ole Win7'l eniveis, ent kui usb2 pealt ära installid, siis OS'i buutides ei toeta see by default ka usb2 pesas olevaid pulkasid... hiired-klaverid õnneks töötavad..
Tuli optiline seade välja võtta ja taha ühendada, et mobo plaadi pealt usb driveri võtta saaks
Nüüd tuleb uurida, miks Intel Rapid Storage Technology driver asja hanguma paneb.. |
Kuidas Win 7 USB pealt installida Skylake'ile.
Töötab H110 plaadi peal, proovitud. Pikalt aega ei võta, mingi minuti või 2 muutis seda algset installikat. Mingit saasta mina sellega kaasa ei saanud ning pole ka tagantjärgi kuulnud, et oleks midagi olnud.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
18.02.2016 19:35:11
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Millal nad uusi hexasid lubavad ? Peab vist oma 6600K seniks kasutama sest 5820K enam väga ostma ei kutsu ja 6700K peale uuendamine oleks lihtsalt boring. |
Imo 6700K ei ole oma praegust hinda väärt. Head valikud on kas 6600K (ja ehk hiljem Skylake refresh i7 mõistliku hinnaga) või hexa. Viimase puhul enam 5820K ei ostaks vaid ootaks uued ära. Hetkel ise olen samuti uusi hexasid ootamas. Tõenäoliselt tulemas Q2 2016. i7-6800K 6/12 @ $390 oleks väga ahvatlev. Vaata siia.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
18.02.2016 20:31:51
|
|
|
"Windows 7* installation media doesn't include native driver support for USB 3.0, so during installation, when you get to the screen to select your preferred language, a keyboard or mouse connected to a USB 3.0 port does not respond.
This Windows 7 USB 3.0 Creator Utility automates the process to update a Windows 7 installation image to include USB 3.0 drivers."
https://downloadcenter.intel.com/download/25476/Windows-7-USB-3-0-Creator-Utility
Leidsin juba ametliku asja ka.. peab vist põhiiso ära muutma.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|