Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 253, 254, 255  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist panka eelistad?
Swedbank
32%
 32%  [ 22 ]
SEB Pank
20%
 20%  [ 14 ]
LHV
34%
 34%  [ 23 ]
Luminor
1%
 1%  [ 1 ]
Coop
4%
 4%  [ 3 ]
Holm Bank
0%
 0%  [ 0 ]
Bigbank
0%
 0%  [ 0 ]
Inbank
0%
 0%  [ 0 ]
Mõni muu pank
5%
 5%  [ 4 ]
hääli kokku : 67

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 12:15:59 vasta tsitaadiga

seb venib 100-ga hetkel, aga vähemalt liigub kuidagi
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.01.2016 19:08:40 vasta tsitaadiga

sweedibank oma kindlustusega.
http://tarbija24.postimees.ee/3478645/kindlustusandja-keeldus-elektririkke-kahju-huvitamast

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2016 20:06:15 vasta tsitaadiga

Klient nõudis kahjutasu 6500 EURi Samsa teleri eest? Lõpuks leiti, et võimalik 245 EURiga parandada. Pigem tundub veits Argolaadne kaasus olevat.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2016 20:13:11 vasta tsitaadiga

_marek, Eks klient ju soovis, et kõik aparaadid kinni makstaks. Ilmselt ka arvestas summaga, kui paljuga ta millalgi need masinad ostis. Kuigi, kes teab... Vb pani ta ise ka veel mingi "vaimse kahjustuse" kompensatsiooni sinna otsa. icon_lol.gif Pole öeldud, mis mudelitega täpsemalt tegu. Ja nagu öeldud, siis teleri väärtust ei maksta talle kinni, vaid selle parandus.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 25.01.2016 17:21:31 vasta tsitaadiga

Swedbankis tuleb netis ostude tegemiseks korra netipangas käia ja kaart uuesti netiostu programmiga liita:

tsitaat:
Uuendame turvaliste internetiostude programmi mugavamaks ja turvalisemaks.

Alates 25. jaanuarist ei ole võimalik vana programmiga liitunud kaartidega e-poodides maksta. Liitke oma kaart turvaliste internetiostude programmiga.

Uues turvaliste ostude programmis ei pea te enam sisestama salasõna vaid saate kasutada internetipanga kasutajatunnust ja parooli (paroolikaart, PIN-kalkulaator, ID-kaart või mobiil-ID)
.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2016 12:59:21 vasta tsitaadiga

Sain ekirja, et olen nüüd siis ka LHV panga klient. Vähemalt pensifondi kaudu.

tsitaat:
Täna teatas Danske Bank A/S otsusest müüa Danske pensionifonde valitsev ettevõte Danske Capital AS ettevõttele AS LHV Varahaldus (edaspidi: LHV).

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 29.01.2016 13:28:00 vasta tsitaadiga

Siis tasub tavakonto ka sinna teha. Saad hooldus ja ülekandetasudest lahti. +veel saab jalkat toetada jalkakaardiga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2016 17:06:04 vasta tsitaadiga

Smati kirjutas:
Siis tasub tavakonto ka sinna teha. Saad hooldus ja ülekandetasudest lahti. +veel saab jalkat toetada jalkakaardiga thumbs_up.gif


Noh, vaatab, vbl kunagi tulevikus. Pangalaenuga olen SEBiga laulatatud, liiising on danskest ja nüüd siis pension LHVs. icon_lol.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2016 17:16:16 vasta tsitaadiga

Ma sain ise samasuguse kirja. Halb uudis juu tegelikult. Ma ei taha LHV nolke oma pensionikonto juurde. 5 aasta tootluse kalkulatsioon on masoorne.

Kas keegi oskab veel nimetada väiksemaid fonde, kes pensionite majandamisega veel tänapäeval tegeleb? Finantsinspektsiooni lehekülg on masendavalt infotühi.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2016 20:11:37 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Ma sain ise samasuguse kirja. Halb uudis juu tegelikult. Ma ei taha LHV nolke oma pensionikonto juurde. 5 aasta tootluse kalkulatsioon on masoorne.


Sulle meeldivad väiksemad tootlusenumbrid?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2016 20:18:45 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Ma sain ise samasuguse kirja. Halb uudis juu tegelikult. Ma ei taha LHV nolke oma pensionikonto juurde. 5 aasta tootluse kalkulatsioon on masoorne.


Sulle meeldivad väiksemad tootlusenumbrid?


Su pilt ei avane. Mulle meeldib stabiilne tootlus, mis on pisut kõrgem, kui keskmine inflatsiooninäitaja.

Kui saaks, siis loobuks üldse pensionikontost ja investeeriks oma raha ise mujale. Tallinna vesi vms. börsiettevõttesse.

Edit. Nüüd korras.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 07:17:04 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Swedbank, sest SEB'i netipangaga on mul endal mitmeid probleeme olnud .. pidin ka kolm korda kontoris kohal käima asjata sellepärast + Swedbanka on lihtsalt mugavam kasutada.


Swedi puhul ajavad närvi pidevad pähemäärimised. Sisuliselt vaimne terror.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 07:30:57 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
iDemon kirjutas:
Swedbank, sest SEB'i netipangaga on mul endal mitmeid probleeme olnud .. pidin ka kolm korda kontoris kohal käima asjata sellepärast + Swedbanka on lihtsalt mugavam kasutada.


Swedi puhul ajavad närvi pidevad pähemäärimised. Sisuliselt vaimne terror.

ee, keegi jälle jagab kuskil mingit teemaarendust laiali? icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 07:32:05 vasta tsitaadiga

Tal oli pikk tekst enne aga muutis ära. Ei meeldinud helistamine ja tellerite poolt pakutav
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 07:46:20 vasta tsitaadiga

Ok, tänu selgitamast.
DigeBeni, tule nüüd ja liiguta need 4 viimast posti telefonispämmi alla icon_idea.gif või pigem kaota 3 viimast ja liiguta see 1 sinna. see on ju loogiline ja selle jaoks on oma teema?!

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fumetsu
HV vaatleja
Fumetsu

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 12:37:51 vasta tsitaadiga

Vabane telefonispämmist ja muust spämmist, kõigest ühe klikiga!
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 13:43:43 vasta tsitaadiga

Fumetsu, thumbs_up.gif
Töötab kenasti, miski 2a tagasi klõpsasin ja pole rohkem Swedist midagi kuulnud va mis riigi uudistes räägitakse.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 14:11:38 vasta tsitaadiga

ma isegi ei mäleta millal SEB-s sarnase liigutuse tegin. sellest on ikka aaaaaaaastaid. see nagu elementaarne pole või? ja mitte ainult pankade puhul. icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 16:30:50 vasta tsitaadiga

Swedbankis see parem, et seal on American Express hõbe ja kuldkaardid thumbs_up.gif teistes pankades pole
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 17:26:36 vasta tsitaadiga

Stabby kirjutas:
Swedbankis see parem, et seal on American Express hõbe ja kuldkaardid thumbs_up.gif teistes pankades pole


Miks need vajalikud peaks olema? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 30.01.2016 17:31:29 vasta tsitaadiga

Reisikindlustused ja ostukindlustused ja ostetud asjade kindlustused on vist peamised põhjused.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 17:41:50 vasta tsitaadiga

Mul danskes samad asjad mastercardiga.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 18:48:06 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Mul danskes samad asjad mastercardiga.

Danske hauas ju
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 18:50:01 vasta tsitaadiga

Privaatpangandus jaab ju edasi
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 18:51:28 vasta tsitaadiga

Uuu, fancy
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 18:55:21 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Privaatpangandus jaab ju edasi


Mingi vaeste värk tundub, 2250 netos kuus. Swedis on ikka 4k see piir.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimoo
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2007




sõnum 30.01.2016 19:32:03 vasta tsitaadiga

Käisin Nordeas konsultatsioonil seoses sooviga uut kodu osta. Kuna objektiks maja karp (sisetööd tegemata), siis uurisin kodulaenu ja remondilaenu (vms mis nad pakuvad).
Igatahes naisterahvas ei osanud midagi tarka öelda ja lubas tagasi helistada paari päeva jooksul, kuid 1,5 nädala jooksul ei ole midagi kuulda olnud. Ju siis ei olnud soovi midagi pakkuda.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 23:33:37 vasta tsitaadiga

Lihtne variant on jah pöörduda konkureerivasse panka. Aga eluasemelaenu võtmine on minu hinnangul piisavalt harv tegevus elus, mis samas finantsiliselt mõjutab üsna olulisel määral, nii et tasub eneseuhkus alla suruda ja ise uuesti pinnida isegi kui asi endast sõltumatutel põhjustel soiku jäänud on. Eesmärgiks peaks olema saada ikka võimalikult mitmest eri pangast pakkumine, kuna erinevused võivad ajapikku üsna suureks summeeruda.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 31.01.2016 14:10:45 vasta tsitaadiga

Poolelioleva ehitise soetamine on tricky ja aeganõudev igal juhul, peadki pöörduma erinevate pankade poole, omama erinevaid tagatisvõimalusi ja olema valmis suhteliselt kõrgeks omafinantseeringuks. Tüüpkorteri soetamine, olgu uus või vana on selles suhtes märksa lihtsam, pole vaja panka kohalegi minna, piisab telefonist, emailist ja id kaardist.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2016 20:54:38 vasta tsitaadiga

Ei saa Swedbanki poliitikast aru: http://tarbija24.postimees.ee/3562703/pangaklient-kas-teenindus-kaib-nuud-nao-jargi
Alguses pandi kontoreid kinni, koondati töötajaid ja suunati internetti iseteenindusse. Nüüd siis asendatakse masinad omakorda inimestega, et rohkem kliente panka kohapeale meelitada.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2016 21:22:23 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ei saa Swedbanki poliitikast aru: http://tarbija24.postimees.ee/3562703/pangaklient-kas-teenindus-kaib-nuud-nao-jargi
Alguses pandi kontoreid kinni, koondati töötajaid ja suunati internetti iseteenindusse. Nüüd siis asendatakse masinad omakorda inimestega, et rohkem kliente panka kohapeale meelitada.

Idioodid!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2016 22:24:53 vasta tsitaadiga

Vahel on masin targem kui inimene.......
Ennem eelistan rikkis masinat kui rikkis teenindajat thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2016 22:42:24 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Vahel on masin targem kui inimene.......
Ennem eelistan rikkis masinat kui rikkis teenindajat thumbs_up.gif


Kuna reeglina on "sisseviskajad" noored tibinad siis kas eeldad, et kui tibinal on päevad siis on "rikkis"?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2016 22:46:00 vasta tsitaadiga

Ma ei eelda midagi.....sina eeldad päevi icon_rolleyes.gif
Ma eelistan...ja mis need päevad siia üldse puutuvad icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2016 02:14:39 vasta tsitaadiga

Meenutab nupupuldi teemat, mida korraldas Telia rofl.gif
Neid nuppe ei ole kellelegi vaja, (9 kuud hiljem) vastu tulles inimeste soovidel tulime välja pulduga millel on 0-9 nupud et saaks kiiresti valida.
doh.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2016 04:31:28 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Meenutab nupupuldi teemat, mida korraldas Telia rofl.gif
Neid nuppe ei ole kellelegi vaja, (9 kuud hiljem) vastu tulles inimeste soovidel tulime välja pulduga millel on 0-9 nupud et saaks kiiresti valida.
doh.gif

mida ma just lugesin icon_eek.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 07.02.2016 12:01:02 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ei saa Swedbanki poliitikast aru: http://tarbija24.postimees.ee/3562703/pangaklient-kas-teenindus-kaib-nuud-nao-jargi
Alguses pandi kontoreid kinni, koondati töötajaid ja suunati internetti iseteenindusse. Nüüd siis asendatakse masinad omakorda inimestega, et rohkem kliente panka kohapeale meelitada.


LHV's töötab hästi see süsteem. Lähed laua taga tädi juurde, ütled, mis teha tahad. Siis ta jookseb sulle kliendihaldurit vms otsima, sina lähed ja võtad ühe tasuta kohvi ja loed ajalehte/mõnda raamatut. Mingi hetke pärast tuleb su kliendihaldur või siis see sama tädi ja suunab mõne laua juurde/boksi.
Swedis on need tüübid veel nagu harakad, kui raha lõhna tunnevad, siis ei lähe juurest ära, passivad nagu mingid kajakad.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2016 12:28:06 vasta tsitaadiga

Huvitav, et swed suutis mulle sebst 600€ kallimat liisingulepingut pakkuda. (Ise olnud hoiupanga aegadest klient...)

Ja loomulikult sai seb valitud.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.02.2016 13:26:22 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
Meenutab nupupuldi teemat, mida korraldas Telia rofl.gif
Neid nuppe ei ole kellelegi vaja, (9 kuud hiljem) vastu tulles inimeste soovidel tulime välja pulduga millel on 0-9 nupud et saaks kiiresti valida.
doh.gif

mida ma just lugesin icon_eek.gif


Kõlab veidralt aga nii oli.
Ja arvestades veel, mis summa selle algse puldi arendamisse maeti, siis täiesti hämmastav loogika sellel firmal.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2016 15:08:42 vasta tsitaadiga

OT: kusjuures ma võtsin ka selle nuppudega versiooni. Aga pole kordagi kasutanud ja nüüd kahetsen juba. Aegajalt koer jookseb puldist üle, astub nendele nuppude peale ja siis jääb ekraanile vilkuma, et blb-bla numbriklahvide aktiveermiseks tee seda ja toda.


Pangateemasse: liitusin huvipärast Neivelti uue "pangaga" Pocopay. Loodetavasti arendavad teised pangad oma rakenduse ka sinna suunas. Tõesti on läbimõeldud ja kaasaegne kasutajaliides, mitte lihtsalt mingi läbi häda kohandatatud veebileht.


Ja liitumise tegin trammis tööle sõites. Okei ID-kaarti ei hakanud seal pildistama, selle tegin hiljem. Aga põhimõtteliselt oleks saanud kõik toimingud nö põlveotsas saanud teha küll.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2016 15:45:34 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Pangateemasse: liitusin huvipärast Neivelti uue "pangaga" Pocopay. Loodetavasti arendavad teised pangad oma rakenduse ka sinna suunas. Tõesti on läbimõeldud ja kaasaegne kasutajaliides, mitte lihtsalt mingi läbi häda kohandatatud veebileht.
Ja liitumise tegin trammis tööle sõites. Okei ID-kaarti ei hakanud seal pildistama, selle tegin hiljem. Aga põhimõtteliselt oleks saanud kõik toimingud nö põlveotsas saanud teha küll.


Tegin ka prooviks ära selle. Kui tast ka muud kasu pole siis vähemalt ühe tasuta Uberi sõidu sai selle liitumise eest. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2016 10:01:03 vasta tsitaadiga

walkman kirjutas:
Huvitav, et swed suutis mulle sebst 600€ kallimat liisingulepingut pakkuda. (Ise olnud hoiupanga aegadest klient...)

Ja loomulikult sai seb valitud.
See tundub vist selline läbiv loogika olema.. kodulaenu võttes tegi mulle jälle SEB 0,4% kõrgema marginaaliga pakkumise kui Swed. SEB-is olen Tallinna panga aegadest algklassipoisikesena, Swedi jaoks suhteliselt tundmatu klient tänavalt.. võta kinni.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aaerrtee
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2016 11:20:41 vasta tsitaadiga

Kui tänasel päeval kodulaenu taotleda, siis on vist mõistlik kliendil kõikidest kohtadest pakkumised võtta ning siis neid ükshaaval pankadele ette sööta, kuni lõpuks iga panga piir selgub. SEB ja Swed on hetkel pakkunud 2.5% marginaaliga laenu, peaks vist igaks juhuks ka Krediidipangast ja Nordeast küsima. Kedagi muud vist hetkel külastada polegi, Danske peaks eraisikule kinni olema (privaatpangandus tähendab vist väga suuri finantsvarasid või sissetulekut nende puhul), LHV pakub ainult teise kodu laenu. Samas kui peaks ka mingisuguse 2% lepingu saama, siis 20a puhul on intresse umbes 4-5k€ jagu ainult vähem 100k summa puhul ning kas on mõtet üldse siiberdada ...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimoo
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2007




sõnum 09.02.2016 11:23:54 vasta tsitaadiga

Swedbank pakkus mulle viimati konsultatsioonil käies laenumarginaaliks 2,25%
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2016 12:02:43 vasta tsitaadiga

Mulle räägiti konsultatsioonil Swedis ka just samasugusest marginaalist. SEB puhul on see tore et kui täiskindlustuskompott krabada, siis marginaal läheb insta 0.2% võrra allapoole.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 09.02.2016 12:32:07 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Mulle räägiti konsultatsioonil Swedis ka just samasugusest marginaalist. SEB puhul on see tore et kui täiskindlustuskompott krabada, siis marginaal läheb insta 0.2% võrra allapoole.

Tundub, et kliendimarginaal (millest pakkumist alustatakse) on hetkel 2.25% ja 'tänavalt tulnu' saab 2.5%... SEB tundub sama tegevat (elukaaslasega eraldi käinud - tema swedis, ma SEBs)...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2016 12:37:29 vasta tsitaadiga

heretic666, mida see kindlustuskaitse hõlmab? Võib avastada, et osad kindlustusjuhtumina kvalifitseeruvad sündmusted on äärmimiselt ebatõenäolised, nii võib märkamatult maksta odavama marginaali kinni kindlustusmaksetega, reaalselt midagi sellest saamata. Näiteks too laenukindlustuse tingimused SEBis olid küll sellised, et pani mõtlema, kelle see küll kasulik peaks olema... (peale panga st).
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2016 13:49:12 vasta tsitaadiga

lightbluefox, kindlustus kaitsebki ettenägematute olukordade eest.
Reaalselt saad sa vastu kindlustunde, et kui sinuga midagi juhtub, siis teised seetõttu otseselt kannatama ei pea.
Laenukaitse kindlustuse puhul peab ise teadma , et kui riskantses sektoris/firmas töötad ja kui kerge oleks uut tööd leida.
Elukindlustuse soovitaks sellegipoolest teha kui summad juba 100 000 kanti jõudma hakkavad.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2016 14:04:27 vasta tsitaadiga

bladerunner, polegi öelnud, et kindlalt halb mõte, lihtsalt pead arvutama. Nt elukindlustuse mõte võib ka puududa, kui sinu sissetulekust sõltuvaid inimesi pole ja millegi ohtlikuga ei tegele.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2016 09:43:35 vasta tsitaadiga

Kui kindlustusega marginaali langetatakse siis tasub igal juhul neilt see võtta, pärast saad kindlustuse ära lõpetada. Jutt siis laenu ja laenumakse kindlustusest.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 253, 254, 255  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.