|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millist panka eelistad? |
| Swedbank |
|
32% |
[ 22 ] |
| SEB Pank |
|
20% |
[ 14 ] |
| LHV |
|
34% |
[ 23 ] |
| Luminor |
|
1% |
[ 1 ] |
| Coop |
|
4% |
[ 3 ] |
| Holm Bank |
|
0% |
[ 0 ] |
| Bigbank |
|
0% |
[ 0 ] |
| Inbank |
|
0% |
[ 0 ] |
| Mõni muu pank |
|
5% |
[ 4 ] |
|
| hääli kokku : 67 |
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.01.2016 12:15:59
|
|
|
seb venib 100-ga hetkel, aga vähemalt liigub kuidagi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
22.01.2016 20:06:15
|
|
|
| Klient nõudis kahjutasu 6500 EURi Samsa teleri eest? Lõpuks leiti, et võimalik 245 EURiga parandada. Pigem tundub veits Argolaadne kaasus olevat.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
22.01.2016 20:13:11
|
|
|
_marek, Eks klient ju soovis, et kõik aparaadid kinni makstaks. Ilmselt ka arvestas summaga, kui paljuga ta millalgi need masinad ostis. Kuigi, kes teab... Vb pani ta ise ka veel mingi "vaimse kahjustuse" kompensatsiooni sinna otsa. Pole öeldud, mis mudelitega täpsemalt tegu. Ja nagu öeldud, siis teleri väärtust ei maksta talle kinni, vaid selle parandus.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
25.01.2016 17:21:31
|
|
|
Swedbankis tuleb netis ostude tegemiseks korra netipangas käia ja kaart uuesti netiostu programmiga liita:
| tsitaat: |
Uuendame turvaliste internetiostude programmi mugavamaks ja turvalisemaks.
Alates 25. jaanuarist ei ole võimalik vana programmiga liitunud kaartidega e-poodides maksta. Liitke oma kaart turvaliste internetiostude programmiga.
Uues turvaliste ostude programmis ei pea te enam sisestama salasõna vaid saate kasutada internetipanga kasutajatunnust ja parooli (paroolikaart, PIN-kalkulaator, ID-kaart või mobiil-ID) |
.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
29.01.2016 12:59:21
|
|
|
Sain ekirja, et olen nüüd siis ka LHV panga klient. Vähemalt pensifondi kaudu.
| tsitaat: |
| Täna teatas Danske Bank A/S otsusest müüa Danske pensionifonde valitsev ettevõte Danske Capital AS ettevõttele AS LHV Varahaldus (edaspidi: LHV). |
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
29.01.2016 13:28:00
|
|
|
Siis tasub tavakonto ka sinna teha. Saad hooldus ja ülekandetasudest lahti. +veel saab jalkat toetada jalkakaardiga
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
29.01.2016 17:06:04
|
|
|
| Smati kirjutas: |
Siis tasub tavakonto ka sinna teha. Saad hooldus ja ülekandetasudest lahti. +veel saab jalkat toetada jalkakaardiga  |
Noh, vaatab, vbl kunagi tulevikus. Pangalaenuga olen SEBiga laulatatud, liiising on danskest ja nüüd siis pension LHVs.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
29.01.2016 17:16:16
|
|
|
Ma sain ise samasuguse kirja. Halb uudis juu tegelikult. Ma ei taha LHV nolke oma pensionikonto juurde. 5 aasta tootluse kalkulatsioon on masoorne.
Kas keegi oskab veel nimetada väiksemaid fonde, kes pensionite majandamisega veel tänapäeval tegeleb? Finantsinspektsiooni lehekülg on masendavalt infotühi.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
29.01.2016 20:11:37
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Ma sain ise samasuguse kirja. Halb uudis juu tegelikult. Ma ei taha LHV nolke oma pensionikonto juurde. 5 aasta tootluse kalkulatsioon on masoorne. |
Sulle meeldivad väiksemad tootlusenumbrid?
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
29.01.2016 20:18:45
|
|
|
| _marek kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| Ma sain ise samasuguse kirja. Halb uudis juu tegelikult. Ma ei taha LHV nolke oma pensionikonto juurde. 5 aasta tootluse kalkulatsioon on masoorne. |
Sulle meeldivad väiksemad tootlusenumbrid?
 |
Su pilt ei avane. Mulle meeldib stabiilne tootlus, mis on pisut kõrgem, kui keskmine inflatsiooninäitaja.
Kui saaks, siis loobuks üldse pensionikontost ja investeeriks oma raha ise mujale. Tallinna vesi vms. börsiettevõttesse.
Edit. Nüüd korras.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
30.01.2016 07:17:04
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
| Swedbank, sest SEB'i netipangaga on mul endal mitmeid probleeme olnud .. pidin ka kolm korda kontoris kohal käima asjata sellepärast + Swedbanka on lihtsalt mugavam kasutada. |
Swedi puhul ajavad närvi pidevad pähemäärimised. Sisuliselt vaimne terror.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
30.01.2016 07:30:57
|
|
|
| aht0 kirjutas: |
| iDemon kirjutas: |
| Swedbank, sest SEB'i netipangaga on mul endal mitmeid probleeme olnud .. pidin ka kolm korda kontoris kohal käima asjata sellepärast + Swedbanka on lihtsalt mugavam kasutada. |
Swedi puhul ajavad närvi pidevad pähemäärimised. Sisuliselt vaimne terror. |
ee, keegi jälle jagab kuskil mingit teemaarendust laiali?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.01.2016 07:32:05
|
|
|
| Tal oli pikk tekst enne aga muutis ära. Ei meeldinud helistamine ja tellerite poolt pakutav
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
30.01.2016 07:46:20
|
|
|
Ok, tänu selgitamast.
DigeBeni, tule nüüd ja liiguta need 4 viimast posti telefonispämmi alla või pigem kaota 3 viimast ja liiguta see 1 sinna. see on ju loogiline ja selle jaoks on oma teema?!
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fumetsu
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2007
|
30.01.2016 12:37:51
|
|
|
Vabane telefonispämmist ja muust spämmist, kõigest ühe klikiga!
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
30.01.2016 13:43:43
|
|
|
Fumetsu,
Töötab kenasti, miski 2a tagasi klõpsasin ja pole rohkem Swedist midagi kuulnud va mis riigi uudistes räägitakse.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
30.01.2016 14:11:38
|
|
|
ma isegi ei mäleta millal SEB-s sarnase liigutuse tegin. sellest on ikka aaaaaaaastaid. see nagu elementaarne pole või? ja mitte ainult pankade puhul.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
30.01.2016 16:30:50
|
|
|
Swedbankis see parem, et seal on American Express hõbe ja kuldkaardid teistes pankades pole
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
30.01.2016 17:26:36
|
|
|
| Stabby kirjutas: |
Swedbankis see parem, et seal on American Express hõbe ja kuldkaardid teistes pankades pole |
Miks need vajalikud peaks olema?
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
30.01.2016 17:31:29
|
|
|
| Reisikindlustused ja ostukindlustused ja ostetud asjade kindlustused on vist peamised põhjused.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.01.2016 17:41:50
|
|
|
| Mul danskes samad asjad mastercardiga.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
30.01.2016 18:48:06
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Mul danskes samad asjad mastercardiga. |
Danske hauas ju
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.01.2016 18:50:01
|
|
|
| Privaatpangandus jaab ju edasi
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
30.01.2016 18:51:28
|
|
|
| Uuu, fancy
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
30.01.2016 18:55:21
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Privaatpangandus jaab ju edasi |
Mingi vaeste värk tundub, 2250 netos kuus. Swedis on ikka 4k see piir.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimoo
HV vaatleja
liitunud: 15.12.2007
|
30.01.2016 19:32:03
|
|
|
Käisin Nordeas konsultatsioonil seoses sooviga uut kodu osta. Kuna objektiks maja karp (sisetööd tegemata), siis uurisin kodulaenu ja remondilaenu (vms mis nad pakuvad).
Igatahes naisterahvas ei osanud midagi tarka öelda ja lubas tagasi helistada paari päeva jooksul, kuid 1,5 nädala jooksul ei ole midagi kuulda olnud. Ju siis ei olnud soovi midagi pakkuda.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
30.01.2016 23:33:37
|
|
|
| Lihtne variant on jah pöörduda konkureerivasse panka. Aga eluasemelaenu võtmine on minu hinnangul piisavalt harv tegevus elus, mis samas finantsiliselt mõjutab üsna olulisel määral, nii et tasub eneseuhkus alla suruda ja ise uuesti pinnida isegi kui asi endast sõltumatutel põhjustel soiku jäänud on. Eesmärgiks peaks olema saada ikka võimalikult mitmest eri pangast pakkumine, kuna erinevused võivad ajapikku üsna suureks summeeruda.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
31.01.2016 14:10:45
|
|
|
| Poolelioleva ehitise soetamine on tricky ja aeganõudev igal juhul, peadki pöörduma erinevate pankade poole, omama erinevaid tagatisvõimalusi ja olema valmis suhteliselt kõrgeks omafinantseeringuks. Tüüpkorteri soetamine, olgu uus või vana on selles suhtes märksa lihtsam, pole vaja panka kohalegi minna, piisab telefonist, emailist ja id kaardist.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
06.02.2016 21:22:23
|
|
|
Idioodid!
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.02.2016 22:24:53
|
|
|
Vahel on masin targem kui inimene.......
Ennem eelistan rikkis masinat kui rikkis teenindajat
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
06.02.2016 22:42:24
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Vahel on masin targem kui inimene.......
Ennem eelistan rikkis masinat kui rikkis teenindajat  |
Kuna reeglina on "sisseviskajad" noored tibinad siis kas eeldad, et kui tibinal on päevad siis on "rikkis"?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.02.2016 22:46:00
|
|
|
Ma ei eelda midagi.....sina eeldad päevi
Ma eelistan...ja mis need päevad siia üldse puutuvad
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
07.02.2016 02:14:39
|
|
|
Meenutab nupupuldi teemat, mida korraldas Telia
Neid nuppe ei ole kellelegi vaja, (9 kuud hiljem) vastu tulles inimeste soovidel tulime välja pulduga millel on 0-9 nupud et saaks kiiresti valida.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.02.2016 04:31:28
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
Meenutab nupupuldi teemat, mida korraldas Telia
Neid nuppe ei ole kellelegi vaja, (9 kuud hiljem) vastu tulles inimeste soovidel tulime välja pulduga millel on 0-9 nupud et saaks kiiresti valida.
 |
mida ma just lugesin
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
07.02.2016 12:01:02
|
|
|
LHV's töötab hästi see süsteem. Lähed laua taga tädi juurde, ütled, mis teha tahad. Siis ta jookseb sulle kliendihaldurit vms otsima, sina lähed ja võtad ühe tasuta kohvi ja loed ajalehte/mõnda raamatut. Mingi hetke pärast tuleb su kliendihaldur või siis see sama tädi ja suunab mõne laua juurde/boksi.
Swedis on need tüübid veel nagu harakad, kui raha lõhna tunnevad, siis ei lähe juurest ära, passivad nagu mingid kajakad.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
walkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.02.2003

|
07.02.2016 12:28:06
|
|
|
Huvitav, et swed suutis mulle sebst 600€ kallimat liisingulepingut pakkuda. (Ise olnud hoiupanga aegadest klient...)
Ja loomulikult sai seb valitud.
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
07.02.2016 13:26:22
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| WäntWõll kirjutas: |
Meenutab nupupuldi teemat, mida korraldas Telia
Neid nuppe ei ole kellelegi vaja, (9 kuud hiljem) vastu tulles inimeste soovidel tulime välja pulduga millel on 0-9 nupud et saaks kiiresti valida.
 |
mida ma just lugesin  |
Kõlab veidralt aga nii oli.
Ja arvestades veel, mis summa selle algse puldi arendamisse maeti, siis täiesti hämmastav loogika sellel firmal.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
07.02.2016 15:08:42
|
|
|
OT: kusjuures ma võtsin ka selle nuppudega versiooni. Aga pole kordagi kasutanud ja nüüd kahetsen juba. Aegajalt koer jookseb puldist üle, astub nendele nuppude peale ja siis jääb ekraanile vilkuma, et blb-bla numbriklahvide aktiveermiseks tee seda ja toda.
Pangateemasse: liitusin huvipärast Neivelti uue "pangaga" Pocopay. Loodetavasti arendavad teised pangad oma rakenduse ka sinna suunas. Tõesti on läbimõeldud ja kaasaegne kasutajaliides, mitte lihtsalt mingi läbi häda kohandatatud veebileht.
Ja liitumise tegin trammis tööle sõites. Okei ID-kaarti ei hakanud seal pildistama, selle tegin hiljem. Aga põhimõtteliselt oleks saanud kõik toimingud nö põlveotsas saanud teha küll.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
08.02.2016 15:45:34
|
|
|
| namstoop kirjutas: |
Pangateemasse: liitusin huvipärast Neivelti uue "pangaga" Pocopay. Loodetavasti arendavad teised pangad oma rakenduse ka sinna suunas. Tõesti on läbimõeldud ja kaasaegne kasutajaliides, mitte lihtsalt mingi läbi häda kohandatatud veebileht.
Ja liitumise tegin trammis tööle sõites. Okei ID-kaarti ei hakanud seal pildistama, selle tegin hiljem. Aga põhimõtteliselt oleks saanud kõik toimingud nö põlveotsas saanud teha küll. |
Tegin ka prooviks ära selle. Kui tast ka muud kasu pole siis vähemalt ühe tasuta Uberi sõidu sai selle liitumise eest.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
09.02.2016 10:01:03
|
|
|
| walkman kirjutas: |
Huvitav, et swed suutis mulle sebst 600€ kallimat liisingulepingut pakkuda. (Ise olnud hoiupanga aegadest klient...)
Ja loomulikult sai seb valitud. |
See tundub vist selline läbiv loogika olema.. kodulaenu võttes tegi mulle jälle SEB 0,4% kõrgema marginaaliga pakkumise kui Swed. SEB-is olen Tallinna panga aegadest algklassipoisikesena, Swedi jaoks suhteliselt tundmatu klient tänavalt.. võta kinni.
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aaerrtee
HV vaatleja
liitunud: 07.12.2010
|
09.02.2016 11:20:41
|
|
|
| Kui tänasel päeval kodulaenu taotleda, siis on vist mõistlik kliendil kõikidest kohtadest pakkumised võtta ning siis neid ükshaaval pankadele ette sööta, kuni lõpuks iga panga piir selgub. SEB ja Swed on hetkel pakkunud 2.5% marginaaliga laenu, peaks vist igaks juhuks ka Krediidipangast ja Nordeast küsima. Kedagi muud vist hetkel külastada polegi, Danske peaks eraisikule kinni olema (privaatpangandus tähendab vist väga suuri finantsvarasid või sissetulekut nende puhul), LHV pakub ainult teise kodu laenu. Samas kui peaks ka mingisuguse 2% lepingu saama, siis 20a puhul on intresse umbes 4-5k€ jagu ainult vähem 100k summa puhul ning kas on mõtet üldse siiberdada ...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimoo
HV vaatleja
liitunud: 15.12.2007
|
09.02.2016 11:23:54
|
|
|
| Swedbank pakkus mulle viimati konsultatsioonil käies laenumarginaaliks 2,25%
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
09.02.2016 12:02:43
|
|
|
| Mulle räägiti konsultatsioonil Swedis ka just samasugusest marginaalist. SEB puhul on see tore et kui täiskindlustuskompott krabada, siis marginaal läheb insta 0.2% võrra allapoole.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
09.02.2016 12:32:07
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Mulle räägiti konsultatsioonil Swedis ka just samasugusest marginaalist. SEB puhul on see tore et kui täiskindlustuskompott krabada, siis marginaal läheb insta 0.2% võrra allapoole. |
Tundub, et kliendimarginaal (millest pakkumist alustatakse) on hetkel 2.25% ja 'tänavalt tulnu' saab 2.5%... SEB tundub sama tegevat (elukaaslasega eraldi käinud - tema swedis, ma SEBs)...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004

|
09.02.2016 12:37:29
|
|
|
| heretic666, mida see kindlustuskaitse hõlmab? Võib avastada, et osad kindlustusjuhtumina kvalifitseeruvad sündmusted on äärmimiselt ebatõenäolised, nii võib märkamatult maksta odavama marginaali kinni kindlustusmaksetega, reaalselt midagi sellest saamata. Näiteks too laenukindlustuse tingimused SEBis olid küll sellised, et pani mõtlema, kelle see küll kasulik peaks olema... (peale panga st).
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
09.02.2016 13:49:12
|
|
|
lightbluefox, kindlustus kaitsebki ettenägematute olukordade eest.
Reaalselt saad sa vastu kindlustunde, et kui sinuga midagi juhtub, siis teised seetõttu otseselt kannatama ei pea.
Laenukaitse kindlustuse puhul peab ise teadma , et kui riskantses sektoris/firmas töötad ja kui kerge oleks uut tööd leida.
Elukindlustuse soovitaks sellegipoolest teha kui summad juba 100 000 kanti jõudma hakkavad.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004

|
09.02.2016 14:04:27
|
|
|
| bladerunner, polegi öelnud, et kindlalt halb mõte, lihtsalt pead arvutama. Nt elukindlustuse mõte võib ka puududa, kui sinu sissetulekust sõltuvaid inimesi pole ja millegi ohtlikuga ei tegele.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
10.02.2016 09:43:35
|
|
|
| Kui kindlustusega marginaali langetatakse siis tasub igal juhul neilt see võtta, pärast saad kindlustuse ära lõpetada. Jutt siis laenu ja laenumakse kindlustusest.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|