Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 126, 127, 128  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2004 23:27:41 vasta tsitaadiga

hmm, imelik värk.
originaal cat3.7 vs omega 3.7 = 18.1k vs 18.5k stock skoor.
proovisin ka originaal vat 3.2/3.5/3.6 ja 3.7 ikkagi parim.
eriti suur langus oli märgata nature testis 120 vs 130 fps. eks vist omega omad 3dmargi jaoks optimeeritud.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2004 00:50:15 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
hmm, imelik värk.
originaal cat3.7 vs omega 3.7 = 18.1k vs 18.5k stock skoor.
proovisin ka originaal vat 3.2/3.5/3.6 ja 3.7 ikkagi parim.
eriti suur langus oli märgata nature testis 120 vs 130 fps. eks vist omega omad 3dmargi jaoks optimeeritud.


just vastupidi, oomegad on suunatud pildi kvaliteedile ja süsteemi stabiilsusele (või nii ta readme's räägib soovitades testimiseks ati originaale, kuigi ka ise olen oomegatega paremaid testitulemusi saanud)....eks 3Dmargi tulemused ole lihtsalt üks lisaboonus.... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 25.02.2004 15:54:06 vasta tsitaadiga

hmm, mida tegi minu jaoks omega cat 4.2 baasil? mitte midagi, ut2k4 mipmapid läksid väga koledaks ja relva leegid kadusid kohati ära (ei tea küll kuhu..). 3dmark2k1se ei andnud ka mingit improvementi. so back to old and reliable cat3.2 icon_razz.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2004 18:17:00 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:


just vastupidi, oomegad on suunatud pildi kvaliteedile ja süsteemi stabiilsusele (või nii ta readme's räägib soovitades testimiseks ati originaale, kuigi ka ise olen oomegatega paremaid testitulemusi saanud)....eks 3Dmargi tulemused ole lihtsalt üks lisaboonus.... icon_rolleyes.gif

teste lugedes on jah originaalid paremad. aga ilmselt omegatel paremalt optimiseeritud performance settingud. neid võrdlusi tehakse ju quality settingutega... vanematel omegatel ma ei leidnudgi seda kohta, kus neid asju muuta, neid vist polegi.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2004 09:41:48 vasta tsitaadiga

Cat 4.3 väljas:

Fixed in this driver:
Setting the video resolution to 1280x1024 in the game Medal of Honor: Spearhead, along with Anti-Aliasing set to 2x no longer results in the main menu of the game not displaying properly
Display corruption is no longer noticed when playing the game Aquanox under Windows XP with an ATI RADEON™ 9100 IGP series installed. This issue is was known to occur when specific video options have been customized
Running the game Hegemonia under Windows XP with an ATI RADEON 8500 series installed no longer results in all of the main menu options and the 3D textures in the background not being available
The operating system no longer fails to respond when launching the game TrackMania with a RADEON 7000 series installed
Background colour corruption is no longer seen when playing the game Armed and Dangerous
Poor performance is no longer noticed when playing the game Homeworld 2 with extended desktop enabled or when Anti-Aliasing is set to 4x
Visual corruption is no longer seen when playing the game Spy Hunter
Setting the resolution in the game Enclave to 1024x768 or higher no longer results in display corruption
The Windows operating system no longer intermittently fails to respond when playing the game Jedi Knight 2 with the display set to 1024x768 32bpp and the game option set to High Quality
Windows problems are no longer noticed when playing the game Homeworld 2 in single player mode
Texture corruption is no longer seen when playing the game Battlefield 1942
Connecting an HDTV as the primary display with the display resolution set to 1920x1080 followed by playing a Macrovision protected DVD with the ATI DVD player no longer results in the HDTV not providing a display image when exiting the ATI DVD player
A fullscreen DOS session now appears properly on the Primary display
Playing an MPEG2 file with the MediaPlayer and Overlay Theater Mode enabled no longer results in the display refresh rate not being correct
Enabling large desktop mode no longer results in the overlay not properly switching from one display to another
Creating a scene using 3DStudio MAX no longer results in the OpenGL window not displaying correctly when opening a context menu within the OpenGL window
Dragging the Solidworks 2004 window over to the secondary display adapter no longer results in the primary display adapter displaying a hightlighted image

Performance Improvements
As with most CATALYST™ releases performance has increased in various situations. The following performance gains are noticed:

The Pixel Shader performance of our DX9-class products has improved considerably with Catalyst 4.3.
Halo and Tomb Raider framerates are up 3-7%.
Shader-specific technology tests such as ShaderMark show gains in the region of 10-20% or more.
3DMark03's Mother Nature scene runs 2-5% faster across the entire DX9 product line. Our 3DMark03 Pixel Shader 2.0 framerate improves 7-15%.
Aquamark 3 performance has also improved slightly, at higher resolutions.



win2000/xp http://www2.ati.com/drivers/wxp-w2k-7-991-040224m-013831c.exe
win9x/me http://www2.ati.com/drivers/wme-7-991-040224m-013831c.exe
control panel http://www2.ati.com/drivers/control-panel-7-991-040224m-013831c.exe

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phleg
HV kasutaja
phleg

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2004 11:23:13 vasta tsitaadiga

njah imho OpenGL ja gamma on ikka perses
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2004 00:33:02 vasta tsitaadiga

eriti ullud plnudgi...

AMD2500
512
ATI9700

3DMark2003: 5925p

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2004 23:06:30 vasta tsitaadiga

4.3 on tiba paremad v6rreldes 4.2 suur saavutus
isegi kiiruse lisa tuli icon_eek.gif
opengl jura pole enam thumbs_up.gif
teisi asju ei viitsi vahtida pr6egu
ainus jama on et 4.3 pidi installima safe modes j6uga
winis ei saa kaa 4.3 peale panna kastil kohe juhe koos esimest korda siis selline jama icon_confused.gif
naudime siis ilma control paneelita install toimub aga display properties pole kottigi icon_rolleyes.gif
vanem contolpanel installib ilusti icon_smile.gif

beer_yum.gif icon_lol.gif

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 13.03.2004 23:53:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2004 23:36:10 vasta tsitaadiga

sul arvutiga mingi jama.... mul installis ok
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TXX
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2004 23:48:06 vasta tsitaadiga

Mul sujus ka install nagu pidi ja 3dmark03 tuli +30punkti.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2004 02:46:47 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
4.3 on tiba paremad v6rreldes 4.2 suur saavutus
isegi kiiruse lisa tuli icon_eek.gif
opengl jura pole enam thumbs_up.gif
teisi asju ei viitsi vahtida pr6egu
ainus jama on et 4.3 pidi installima safe modes j6uga
winis ei saa kaa 4.3 peale panna kastil kohe juhe koos esimest korda siis selline jama icon_confused.gif
naudime siis ilma control paneelita install toimub aga display properties pole kottigi icon_rolleyes.gif
vanem contolpanel installib ilusti icon_smile.gif

beer_yum.gif icon_lol.gif
install oli küll perfektne thumbs_up.gif Toimib ka korralikult 8) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2004 12:04:27 vasta tsitaadiga

mar456 kirjutas:


install oli küll perfektne thumbs_up.gif Toimib ka korralikult 8) thumbs_up.gif

loogiline et toimib vaatasin nfsu prefektne kiiruselisa on v6rreldes 4.2 on suur ei mingit lagi vurab k6ll
siis ilma control paneelita ja draiverid installitud safe modes device manager alt ennem sai ikka windowsis unistall
draiveritele tehtud

cat 4.3 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2004 03:12:04 vasta tsitaadiga

sama siin - tunduvad väga ok
3dmark01 andis küll 100 p vähem, aga see pole miski näitaja.
rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.03.2004 13:51:33 vasta tsitaadiga

Omal lahendas Morrowindi crashimise probleemi. Pealegi on kiiruselisa olemas. Pisike aga see eest tähtsusetu icon_wink.gif
_________________
Täna on see homme, mida sa eile kartsid.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 15.03.2004 15:47:11 vasta tsitaadiga

Ja ise sain ka punne mingi ~300 juurde 3dmark 2k3 mes
_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2004 17:03:11 vasta tsitaadiga

Nagu ikka, on ka seekord firingsquad.com põgusalt lahanud cat 4.3 draiverit.

Lisa: Pilt tundub kuidagi selgem ja erksam olevat võrrelded 4.1 Omega draiveritega. Mine võta sa kinni milles sombe. Punne 3DMark2001
enam-vähem sama palju! Firingsquad'i sõnul parim draiver pärast 3.10!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2004 14:03:12 vasta tsitaadiga

... lõpuks ometi siis ka Omega'd väljas:
http://www.omegacorner.com/index_ati.html

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
talituli
HV kasutaja
talituli

liitunud: 15.02.2003




sõnum 26.03.2004 00:15:51 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... lõpuks ometi siis ka Omega'd väljas:
http://www.omegacorner.com/index_ati.html

catalyst 4.3 omega draiverid lahendasid igasugused imelikud crashimise ja benchide mitteläbimise probleemid, mis omega catalyst 4.2-ga olid. seega väga abx thumbs_up.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stalker
HV kasutaja
Stalker

liitunud: 29.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2004 00:32:09 vasta tsitaadiga

hmm 4.3'ga ei funka Radeon 8500 peal NFSU enam, lihtsalt jooxeb kokku algse loadingu juures, kuna arvuti oli pahna t2is sai format ka tehtud ja uuesti proovitud ja ikka ei l2inud, 100 patchi ja k6iki settinguid sai ka proovitud ning ei midagi, installisin proovi m6ttes CAT 3.9 peale kuna need olid NFSU v2ljatuleku ajal viimased Ati poolt releasetud driverid (teadsin, et m2ng mu masinal peab k2ima minema, sest kunagi enne l2x) ja kohe l2x k2ima...lippas nagu segane veel icon_razz.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2004 14:06:14 vasta tsitaadiga

uusimad omega'd andsid paarisajapunktise boosti 3dmark20001 skooris 8) ~8200 minu configa (monitor+telekas korraga taga, peaaegu nigu dual display icon_razz.gif ) see võtab veel punkte alla kah... icon_razz1.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pereira
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2004 11:29:43 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
4.3 on tiba paremad v6rreldes 4.2 suur saavutus
isegi kiiruse lisa tuli icon_eek.gif
opengl jura pole enam thumbs_up.gif


Jah, NWN, mis eelnevalt roomas mul 9600 Pro peal alla 10FPSi, jookseb nüüd päris ladusalt. Kiiruse lisa nii 300%. icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2004 12:55:05 vasta tsitaadiga

irw äkki sul oli fsaa peal. Mu GF2MX200 fps alla 20 eriti ei kukkunud
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2004 12:57:42 vasta tsitaadiga

nwn ja ati pole kunagi sõbrad olnud
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pereira
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2004 14:00:46 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
nwn ja ati pole kunagi sõbrad olnud


Jah, nüüdseks paistab see aga minevik olevat. icon_smile.gif

Saab rahulikult AA ja muud filtrid sees hoida, ilma et liiga aeglaseks läheks.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zandriel
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2004




sõnum 05.04.2004 14:59:17 vasta tsitaadiga

ohh 6udust mul 9500nonPro @ 9700 ning need 4,3 driverid on küll thumbs_down.gif kaotasin 3Dmark2001 yle 3500 punkti game2 low details hakkas 150fps enne oli ikka 350fps

3Dmark2003 langes ka skoor -100 punkti just esimeses testis, aaa ning CPU test 2 oli 1-3fps :S


kas keegi oskaks oelda mis oleksid k6ige paremad driverid, mul juba t6siselt kopp ees icon_sad.gif

_________________
AMD 2500+ @ 2456mhz 42-47C Barton Powerd icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2004 19:00:47 vasta tsitaadiga

Zandriel kirjutas:
ohh 6udust mul 9500nonPro @ 9700 ning need 4,3 driverid on küll thumbs_down.gif kaotasin 3Dmark2001 yle 3500 punkti game2 low details hakkas 150fps enne oli ikka 350fps

3Dmark2003 langes ka skoor -100 punkti just esimeses testis, aaa ning CPU test 2 oli 1-3fps :S


kas keegi oskaks oelda mis oleksid k6ige paremad driverid, mul juba t6siselt kopp ees icon_sad.gif


Kui sul klokitud,teine bioss peal, muul viisil omavoli tehtud ja jamab siis ei ole mõtet viriseda draiverite kallal.Samahea on vinguda ,et tirisid mängu, lasid crack'i peale ja ei tööta. icon_evil.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2004 08:33:59 vasta tsitaadiga

Pereira kirjutas:
Scart kirjutas:
nwn ja ati pole kunagi sõbrad olnud


Jah, nüüdseks paistab see aga minevik olevat. icon_smile.gif

Saab rahulikult AA ja muud filtrid sees hoida, ilma et liiga aeglaseks läheks.


kokku jookseb ikka mõnigi kord
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pereira
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2004 09:32:06 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Pereira kirjutas:
Scart kirjutas:
nwn ja ati pole kunagi sõbrad olnud


Jah, nüüdseks paistab see aga minevik olevat. icon_smile.gif

Saab rahulikult AA ja muud filtrid sees hoida, ilma et liiga aeglaseks läheks.


kokku jookseb ikka mõnigi kord


Omalt poolt võin öelda et minul pole vist kordagi kokku jooksnud, lihtsalt performance oli vilets.
Seda siis alates Cat 4.1st (ostsin oma kaardi just siis kui need välja tulid).
Nüüd olen küll ostuga ülimalt rahul.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rbz
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2004




sõnum 06.04.2004 09:38:28 vasta tsitaadiga

Selle 4.3-mega mul kyl vanemad mängud ei tööta ilusti... cmr2-hel oli min graafikaga fps 20 icon_lol.gif . Panin vanad tagasi ja nüüd max graafikaga 40. Ja Wolf:et ei toimind ka korralikult.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pereira
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2004 09:44:04 vasta tsitaadiga

rbz kirjutas:
Selle 4.3-mega mul kyl vanemad mängud ei tööta ilusti... cmr2-hel oli min graafikaga fps 20 icon_lol.gif . Panin vanad tagasi ja nüüd max graafikaga 40. Ja Wolf:et ei toimind ka korralikult.


Vana hea nokk-kinni-saba-lahti süsteem siis. icon_confused.gif

Huvitav kas mina olen see kes jääb igaveseks neid 4.3 draivereid ülistama/kasutama, nagu mõned siiamaani osade 3.x versioonidega teevad. icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 06.04.2004 13:38:13 vasta tsitaadiga

rbz kirjutas:
Selle 4.3-mega mul kyl vanemad mängud ei tööta ilusti... cmr2-hel oli min graafikaga fps 20 icon_lol.gif . Panin vanad tagasi ja nüüd max graafikaga 40. Ja Wolf:et ei toimind ka korralikult.

Mängi siis uuemaid mänge icon_wink.gif
Endal ka hetkel 4.3 peal ja ei kurda kõik töötab ilusti

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2004 03:54:16 vasta tsitaadiga

noh misasja toimub icon_razz.gif keegi midagi ple kellelegi öelnud siis et uued Catakad väljas jälle icon_biggrin.gif?



CATALYST ™ for Windows XP (27MB) - Version 4.4

http://www.ati.com/home/online/CatalystXPdriver.html


edit: Sain samaplaju punne kui Cat4.3 Omegadega. 3DMark2001

Ohoo 3DMark2003 default skoor 220x10 peal tõusis 5000p peale

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2004 11:03:13 vasta tsitaadiga

Omegad ka olemas icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2004 15:27:20 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
kokku jookseb ikka mõnigi kord


hmm mul küll ei jookse icon_confused.gif .st pole kunagi jooksnud. Eelnevalt mingi 4.1-või 2 oli mingi probleem ei kuvanud uksi päris õieti aga see sai õnneks korda kohe järgmise Catalystiga
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2004 17:35:07 vasta tsitaadiga

Endal kah 4.4 peal ja ei ole mingeid probleeme.Pole ka kunagi olnud erinevate catalystidega probleeme.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2004 17:58:23 vasta tsitaadiga

ma kasutan veel cat 4.3 omega\id...pole ümber jõudnud kolida. küll varsti ka teen seda aga muidu probleeme pole näinud
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2004 21:20:16 vasta tsitaadiga

cat 4.3 hakkasid ekraanile mingeid joone vedama 3.7 tagasi need thumbs_up.gif
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2004 23:23:18 vasta tsitaadiga

ˇtjah. mul ka cst4.3 ja 4.4'dega igasugu jama olnud. performance suht sama kui vanadega (silmaga vahet ei tee), aga vahest hetkeks kahib räigelt jnejne ning 4.4'dega oli just selline jama, et ükspäev läksid driverid ise peppu, st hakkasin mängima ja vaatan, et perf kuidagi kehvem... tagasi omega cat3.7'te juures ja kõik parimast parim.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2004 21:45:11 vasta tsitaadiga

Huvitav, väga paljud kurdavad, et driverid sucks jne... Endal pole erilisi problasid old, aga huvitab, mis nende 3.7 catalyst juures nii erilist on. Ainult kiidetakse. Ometigi iga uus driver, mis välja tuleb, on läbi teinud parandused, mis teatud mängudes asja paremaks teevad...
Peaks proovima korra neid 3.7 drivereid, on pointi? näiteks NFSU jookseb mul detailid põhjas ja 6XAA+16XAAF performance mingi keskm 33 fpsi. Ja medium details - 45. Suht rahul seni, aga siiski rahutus sees, võib-olla 3.7 teeb imet... icon_razz.gif
On mõtet proovida?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2004 21:53:19 vasta tsitaadiga

uuendatud omegad nüüd ka väljas, 2.5.36b(sisaldavad hotfixi):
http://www.omegacorner.com/ati_2kxp.htm

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2004 22:37:56 vasta tsitaadiga

tirin icon_smile.gif

edit: umm irw ütleb mingi et tahab Disk2 ja kõik... edasi ei installi sest ei leia Disk2 üles. icon_lol.gif thumbs_up.gif

edit2: tirisin teisest kohast ja nüüd pakib kõik lahti ja hakkab installima ja siis ütleb error sever vms icon_lol.gif tirin kolmandast kohast nüüd.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2004 09:25:30 vasta tsitaadiga

wa666ou kirjutas:
Huvitav, väga paljud kurdavad, et driverid sucks jne...


Väga paljud ka omavolitsevad pidevalt masina kallal.Ega sa ometi arva,et ükski selline omaarust "arvutifanatt" tunnistab ,et vahest ei ole viga uusimates driverites vaid endapoolt pidevalt surgitud arvutis?Sellisel juhul pole ju midagi imestada kui uued draiverid korralikult ei tööta.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2004 10:59:42 Catalyst 4.5 05/12/04 vasta tsitaadiga

ati siis jälle uued tüürelid välja paisanud
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2004 11:03:34 vasta tsitaadiga

Kas keegi TempAA ka proovinud on?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2004 15:54:22 vasta tsitaadiga

Catalyst 4.5 siis väljas:
http://www.ati.com/support/driver.html

Resolved CATALYST™ Driver Issues
This section provides information on CATALYST™ driver issues that have been resolved in the latest release of CATALYST™. These include the following:

Display corruption is no longer seen when applying rotation mode to a secondary monitor
Resolved Game Issues
This section provides information on game issues that have been resolved in the latest release of CATALYST™. These include the following:

Playing the game Desert Rats vs. Afirka Korps with the game resolution set to 1600x1200 and the desktop display set to 1024x768 32bpp along with Anti-Aliasing set to 4x no longer results in flashing and or corrupt shadows
The game Prince of Persia: Sands of Time no longer fails to play under Windows XP with an ATI RADEON 9100 or 8500 series product installed
Setting the graphics quality to anything higher than Fastest in the game Virtual Skipper 3 no longer results in the operating system failing to respond when the game menu loads
Playing the game Nascar 2003 with the display resolution set to 1280x1024 32bpp no longer results in display corruption being seen
Texture corruption is no longer seen when playing the game Second Life under Windows XP with an ATI RADEON 9800 or 9700 series card installed
Textures are no longer missing when moving the mouse around to change the camera angle in the game Joan of Arc
Intermittent display corruption noticed on the players image with in the game Madden NFL 2004 is now resolved
Playing the game Homeworld 2 under Windows XP with an ATI RADEON 9500 series, 9600 XT, or 9700 series no longer results in the game failing to respond when the shadow option within the game is selected
Missing polygons on the satellite within the main menu is now resolved in the game Hegemonia
A performance decrease is no longer noticed when setting the game option to Perfect in the game IL-2 Sturmovik: Forgotten Battles

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2004 15:57:53 vasta tsitaadiga

Ja testitud ka icon_razz1.gif

Enne olid Catalyst 4.4 originaalid.
Cat 4.4 test tehtud just enne mahalaskmist ja siis kohe 4.5-ga.

Arvuti:
AMD2500@220x10 cas 11-3-3-2,5 | 1.550v <- stabiilne lõpuks ometi icon_razz.gif juba 1kuu
512mb Ram
ATI9700@9700PRO default kellad
Epox 8rda+

3DMark2003 Cat 4.4: 4932p
3DMark2003 Cat 4.5: 5022p thumbs_up.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
phleg
HV kasutaja
phleg

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2004 09:42:15 vasta tsitaadiga

ma juba lootsin, et ati on suutnud openGL+gamma vead 4.5-ga parandada (mida nad lubasid) aga ei; hotfix ka ei aita - masendavad tõprad
omegadel peaks see fix juba sees olema aga proovida küll ei viitsi
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2004 10:54:33 vasta tsitaadiga

Mina kahjuks ei saa ühineda nendega kes kogu ATI't kiruvad,sest ise olen kasutand alati ainult catalyste nii 9700 kaardi kui ka 9800pro peal ja ka koguaeg upgrade ka teind kui uued välja tulnud,ning pole mitte ühtegi korda mitte üheski mängus mingeid artifakte või muid jamasid olnud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002



Online
sõnum 14.05.2004 12:32:23 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Mina kahjuks ei saa ühineda nendega kes kogu ATI't kiruvad,sest ise olen kasutand alati ainult catalyste nii 9700 kaardi kui ka 9800pro peal ja ka koguaeg upgrade ka teind kui uued välja tulnud,ning pole mitte ühtegi korda mitte üheski mängus mingeid artifakte või muid jamasid olnud. icon_rolleyes.gif


jep, sama siin, küllap siis tuleb mingi "kala" sisse kusagil mujal nendel, kellel probleemid, kui driverites

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2004 18:39:16 vasta tsitaadiga

.. eih ole lugenud nüüd küll kogu teksti läbi, aga Catalyst 4.5 ei kõlba küll kuskile! thumbs_down.gif 3DMARK03's jooksis R9600XT kaardiga "nature" testis kokku!
R9800SE'ga hakkasid ilmnema täiesti suvalised restartid! R9800PRO'ga ilmes mängudes kahtlaseid artifakte, malelaua strateegia seega ( ehk kaart oleks olnud justkui soft-modded, mida ta siiski polnud! ) Seega paras saast!
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 126, 127, 128  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.