L2hevad ikka t88le, aga n6uab moditud drivereid st nvidia otseselt ei toeta. Googeldades leiad listi mis t88tavad koos ja lingi driverite jaoks. 770 ja 680 l2hevad kokku, 660 ja 770 pole kindel
L2hevad ikka t88le, aga n6uab moditud drivereid st nvidia otseselt ei toeta. Googeldades leiad listi mis t88tavad koos ja lingi driverite jaoks. 770 ja 680 l2hevad kokku, 660 ja 770 pole kindel
kuidas perfiga jääb? sama tulemus 680+770, mis 2x770?
e: 770 siiski vist kangem veidike, ehk siis perf jääks 2x680?
Kui juba küsid et kas need 2 kaarti saab üldse koos tööle panna, siis unusta ära see unofficial lähenemine. Müü see 660 maha ja osta nii kange üksik kaart kui rahakott võimaldab.
L2hevad ikka t88le, aga n6uab moditud drivereid st nvidia otseselt ei toeta. Googeldades leiad listi mis t88tavad koos ja lingi driverite jaoks. 770 ja 680 l2hevad kokku, 660 ja 770 pole kindel
kuidas perfiga jääb? sama tulemus 680+770, mis 2x770?
e: 770 siiski vist kangem veidike, ehk siis perf jääks 2x680?
680 on sisuliselt 770 kaart ainult tõstetud mälukiirustega.
680 sli perf on 2x suurem kui 770 singel.
Üldises plaanis pole mõtet võimelda osta uus kaart.
viitsimist ja tahtmist on siis miks mitte proovida, kui 770 normaalse hinnaga kätte saad (~100 eur on perfi poolest ehk väärt) muidu jah 660 maha müüa ja 290 näiteks asemele
(Kui rahast kahju pole, siis SLI on tore mänguasi;) Enne võib uurida kas arvutis olevad mängud SLI toetavad?
3-kaart annab väga minimaalselt juurde, ressursi raiskamine.
Samas CF kogemusest niipalju, et mälu, vana arhitektuur, ülekuumenemine jne. võib artifakte ja muud jama tekitada, st FPS võib olla küll sama, mis 1 parema kaardiga, mängitavus on siiski 0-lähedane.)
Annab, ja päris palju kui arvata oskad !
Eriti kui mäng enamus ajast HDD peal elab. _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Annab, ja päris palju kui arvata oskad !
Eriti kui mäng enamus ajast HDD peal elab.
See on tõsi viimane bätman on hea näide. _________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Jah mõned üksikud näited on aga ei tasu väga tõepähe võtta et see mingid üüber kasvu sulle toob.
Tänapäeval ei maksa see ssd suurt midagi et sisse tasub panna see nii ehk naa.
Üldjuhul ei sa tõesti mittemingit kasu kui mängid koridori tüüpi mänge.
avatud maailmaga mängudes pruugib kasu olla suurem. Näiteks kunagisest arma 2-st. kui jooksin ~ 30 fps-i siis peale ssd lisamist sama confi ja seadetega ~40 fps-i ja enamus ajast isegi natukene rohkem. _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Õigus, otseselt jah ei anna aga, ühe pudeli kaela eemaldamine hõlbustab teiste komponentide tööd. Ehk siis võetakse viimast kuni järgmine komponent pudeli kaelaks saab
Syncmahv: ta mängib supermariot ja Wolf 3d, ja flopilt kento-d _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Õigus, otseselt jah ei anna aga, ühe pudeli kaela eemaldamine hõlbustab teiste komponentide tööd. Ehk siis võetakse viimast kuni järgmine komponent pudeli kaelaks saab
Syncmahv: ta mängib supermariot ja Wolf 3d, ja flopilt kento-d
noh, ma ei oska nüüd öelda, kui supermario ja wolf 3d ja flopilt kento witcher 3 ja gta 5 jne on max graafikaga.
kui sul kettavahetus 33% FPS tõstis, siis pidi su süsteem ikka puhta jumalama mäda olema ju. pigem ma siiski arvan, et ajad lihtsalt pada.
solvusid pole hullu
Plate toetas tollal sata2 ühendust.
Sata 2 hdd mille lugemis kirjutamis kiirus tollal jäi 80mb/s ja 70mb/s vahele ning lisasin 120gb hyper x kingstoni mis lasi sellel platel max kiirustel mis sata2 kiip lubas. _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
dohc-48v12, olen ise samuti erinevate liidestega HDD üleminekuid teind ja nüüd viimasel ajal HDD>SSD, aga 33% FPS tõusu pole kunagi täheldand. laadimisajad ning süsteem üldiselt erksam kiirema kettaga, aga mitte FPS mängudes. seda juttu võid sa maxima tehnika leti juures lollidele ajada, vb need võtavadki tõe pähe siin pole sellist lollust mõtet ega ka viisakas rääkida.
Sa vist oled tõesti ajud ostnud maximast
Nagu ma ennem ka ilusti ja kenasti selgeks tegin !
AGA kordamine on tarkuse ema:
dohc-48v12 kirjutas:
Õigus, otseselt jah ei anna aga, ühe pudeli kaela eemaldamine hõlbustab teiste komponentide tööd. Ehk siis võetakse viimast kuni järgmine komponent pudeli kaelaks saab
On ju lihtne
Jah need kodanikud kes istuvad kiiret hdd-de taga sata3 ühenduse otsas ning ka näiteks jooksutavad raid0-i siis ja nemad ei näe vahet.
RÕHUTAN oli tollal sata2 otsas ja aeglase hdd peal ning sellest siis see kellegi poolt välja arvutatud 33% tuligi.
q9550s 3,8ghz
gtx465 mäletamis mõõda gigabyte võimalik et 470 võis ka olla.
8bg ddr2 800mhz
GA-X38-DQ6
see siis oli minu conf kui ssd sisse lükkasin. _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
dohc-48v12, ja nagu ma ennist just ka mainisin, olen üleminekuid teinud 5400rpm ide > 7200rpm ide > sata > sata 2 > sata2 ssd > sata3 ssd ja mitte mingit mõõdetavat erinevust fps ei ole olnud. kui sul os mädane ja ketta vahetusega ka värske os paigaldasid, siis see on ainus variant, kuidas sa võisid 1/3 fps võita... või siis ikkagi kruttisid mingeid seadeid kuskilt.
see et hdd pealt ssd peale üleminek fps tõstab, on bullshit ja ära palun sellist jama siin enam kirjuta eks, lepime nii kokku.
pudelikaelad, millest sina räägid, on 80-90% gpu, 7-15% cpu ja 3-5% ram, kõvaketta osakaal on antud juhul ümargune null.
ainus, mis kõvakettast sõltub, on laadimisaeg. kui ei usu, lase mõni mäng ram diskile ja vaata, mis fps siis teeb, sinu teooria kohaselt peaks ramdiskil olev arma2 jooksma praeguse 40fps asemel juba oma kõva 80fps.
Sell juhul on sull midagi muud pudeli kaelaks kui muutusi ei esinenud.
Ma ei r22gi kast fpsist vaiikka yle 10 võidust.
Enne seda sai ka aeglase kettal ka format tehtud kuna enne kingstonit sisetamist f120 mis koones peale 4h kasutust.
Seadistused said samad sest tollal oli glitsimis probleem ja sellest sai teatud seadistusega lahti.
Aga see teema tegelikult hdd vs ssd teemas pikalt ja laialt lahatud.
Nii et edu vastu vaidlemisel. _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
storage ei saa fpsi mõjutada. võib-olla siis kui masinal mälu nii hädiselt vähe on, et korralikult swappima hakatakse.
stuttering ja pikad laadimisajad on teine teema. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
SSD ei anna fps-i boosti, välja arvatud mõnes üksikus mängus (World of Tanks, osa tekstuure laetakse otse kõvakettalt videomällu, mitte ei hoita neid RAM'is nagu peaks).
dohc-48v12, keegi peab lihtsalt ära mainima sellise asja, muidu mõni jooksebki graafikakaardi asemel uut kõvaketast ostma, lootuses ulmelist fps tõusu saada. sinu jutt on asjatundmatu ja totaalselt vale ning vaielda polegi siin mitte millegi üle.
Mida oligi oodata.
[Ise olen katsetanud osasid mänge PC-l tõstes HDD.lt ümber SSD-le töötavas süsteemis ja isegi laadimisaegade erinevus on pooltel(ülejäänd pooli mänge pole steam libraris;)) juhtudel nullilähedane, vt hdd vs ssd teemasse.]
Viimane batman on piisavalt katkine m2ng, et selle p6hjal mingeid j2reldusi teha.... hea et ac unityt n2iteks ei toonud
Batmani mäng jookseb väga hästi, ei näe probleemi ja unity-l ei ole ka mitte mingisuguseid probleeme tänaseks! aga AMD meeste jaoks ongi kõik mängud koguaeg katki!
Viimane batman on piisavalt katkine m2ng, et selle p6hjal mingeid j2reldusi teha.... hea et ac unityt n2iteks ei toonud
Batmani mäng jookseb väga hästi, ei näe probleemi ja unity-l ei ole ka mitte mingisuguseid probleeme tänaseks! aga AMD meeste jaoks ongi kõik mängud koguaeg katki!
kuna AMD kaardid on järelturul oluliselt odavamad, siis olen punaste tiimis üle aasta olnud, vahepeal sai korraks GTX680 proovitud. kõik mängud toimivad ilusti. võiks selle totra üldistamise ükskord lõpetada, nagu nVidiaga üldse probleeme ei oleks
Probleem Temperatuuriga.Sai ostetud videokaart palit gtx 560 ti HV foorumist.
Võtsin lahti ja vahetasin termopasta (kallim pasta) ära, sellest mingit tolku ei olnud. Samuti suunasin case fan otse gpu poole võtab õhku väljast. see aitas tempi alla viia 5-10C, aga kohati ikka on mängimise ajal Temp 100C
Idel temp on norm 36C, aga nii kui 3D mäng lahti läheb tõuseb temp väga kiirelt 90C peale ja mängimise ajal vaikselt vajub 100C peale.
Samuti vahepeal lampi viskab "OUT OF RANGE" monitori errorit ja vahepeal hakkab pilt "virvendama"
Safe to say this GPU is RIP? _________________ wat?
Wtf, Ei jahuta piisavalt. Kui oled oma pasta määrimises 100% kindel ja seda üle vaadata pole enam mõtet siis pane mingi mäng jooksma ja katsu näpuga radikat, just heatpipe. Kas see ka kuumaks läheb. On juhtunud pihuvahele selline GPU millel sama sümptom. Tal oli 4 heatpipet, aga 2 olid omavahel ühenduses ja kahest torust oli gaas välja jooksnud, ja just nendest mis kõige rohkem GPU vasta. Radika vahetus ja kaart tegi tööd edasi. _________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
560ti puhul on olnud temperatuuri probleemide põhjuseks hoopis IHS-i ja kiibi vaheline kontakt. Minul tuli ühel kaardil cooler koos IHS-gs kaardi küljest ära.
Oled kindel oma pädevusess jahuti kinnitamisel ? Et on kruvid ühtlaselt kinni keeratud või sai üks kruvi põhja keeratud ja siis järgnevatega sama? et nii võib jääda ratikas nuketi peale ja ei saavutagi head kontakti gpu-ga.
Soovitaks ennem uue jahutuse asemel ikka ennem uuesti see protsetuur läbi teha ja vaheldumisi diagonaali samade põõrete arvuga kinnitada kruv.
Kui see ei õnnestu esimese korraga siis korrata.
Aga kui sellega ka ei tule temp alla siis jah uus jahutus.
Samas AC jahutustega võib veel kehvemini minna. kuna neil puudub vahepeal nii mõnigi jubin, või siis ei saada aru paigaldamisel milleks mis on. Tulemuseks katkine PCIE siin või väändunud videokaart, halvemal juhul ka natukene mitte töötav kaart
NATAS999, Mis teah kui mees ei sa aru numbritest _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
jah temp tuleb kiiresti alla iga sec tagant kukub ~3-5C Olen seda kruvide keeramist mitu korda juba läbi teinud. Keegi on seda kaarti kunagi lahti ka võtnud kuna jahuti plast korpuse 2 kruvi pead olid maha keeratud, aga heatsink kruvid olid veel elus
Eriti ei taha mingit kallist radikat peale toppida, kuna mingil määral on kaart vigane. Vahepeal lampi hakkab pilt virvendama (isegi idles istudes) ja lisaks viskab monitoril musta pildi ja annab "out of range" errori. On mingit kongreetset heatsinki soovitada? AC jahutid paistavad olevat sama palju ja rohkem, kui see video isegi väärt on. _________________ wat?
Wtf, No kui 40€ on palju arvestades kaardi väärtust, siis tasub vb kaaluda uue kaardi ostmist kui sellest isendist ikka asja ei saa? Eks see olegi see jama miks kasutatud asjade ostmine on riskantne.
Parim jahuti mis saada paistab olevat see: http://www.galador.ee/23405/2818723-prolimatech-mk-26-vga-cooler ja see on kindlasti suurem kui kaardi jääkväärtus.
Näpuga ma näppisin ainuld PCB'd, mis oli tuline, aga heatpipe mai osand tol hetkel näppida, kui ma kaardi lähedal olin ja kuna kaart asub mu kodust 46km kaugusel maakodus, siis mai viitsinud sõita sinna, et näppida korra seda. _________________ wat?
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.