Kõige ägedamad on ikkagi camper sniperid, sõltuvalt gamemode-st... fine, conquest ongi selline debiilne, no fish no meat gamemode, aga kui klounid juba HC rush serveris baasis sniperdavad, siis saab küll vanduda:
Its a RUSH server not your fucking sniping olympics !
Conquestis domineerivad rotid, kes on campimise ära õppinud, õigeim gamemmode on RUSH, kus midagi reaalselt ka tegema peab, nagu reaalsem warmode üldse ja seda mitte softkooris, kus 20 matsi oranzi tulukest su pää kohal jahivad
Kõige ägedamad on ikkagi camper sniperid, sõltuvalt gamemode-st... fine, conquest ongi selline debiilne, no fish no meat gamemode, aga kui klounid juba HC rush serveris baasis sniperdavad, siis saab küll vanduda:
Its a RUSH server not your fucking sniping olympics !
Conquestis domineerivad rotid, kes on campimise ära õppinud, õigeim gamemmode on RUSH, kus midagi reaalselt ka tegema peab, nagu reaalsem warmode üldse ja seda mitte softkooris, kus 20 matsi oranzi tulukest su pää kohal jahivad
muig, poiss pole vist kordagi CLASSIC-ut maitsta saanud
hardcore on imho neile kes lasta ei oska ja pihta ei saa, cmon 60hp-d ja snaiprilask varbasse tapab. tänan ei. kui normalis hakkama ei saada, siis tavaliselt minnakse hardcoresse.
mina saan kõigis kolmes modes kenasti hakkama ja harv on juhus kus ma public serveris MVP-d ei võta. Npedrode postitused ajavad naerma. Vihmaussi omad mitte, omal samad propsid vahest. _________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
hardcore on imho neile kes lasta ei oska ja pihta ei saa, cmon 60hp-d ja snaiprilask varbasse tapab.
Minu sõnad , tore on veel selliseid kes nii arvavad classic suht sama kuid mitte nii hull, mingi lammas saab hullu dammi sisse, ütleme ,et 20 hp peale siis jookseb kuskile nurga taha ja elab seal ligi 2 minutit enne välja eijookse ega piilu ja siis sina loll otsid ja otsid kuna saad backfucki just selle sama 20hp camperi käest .
viimati muutis Vihmausss 11.01.2016 21:51:37, muudetud 2 korda
Minimap ja oranzid tulukesed peakohal, tänan EI.
Ma ei saa HC-ski hakkama, aga vaat kui nüüd tiba reaalsemalt seletada, siis päris sõjas osta omale minimap ebays ja osta igale vaenlasele lamp peakohale, rääkimata sellest, et ühe vaenlase killimiseks nagu päriselt ka 20 kuuli vaja
Mind ajavad ka soft conquest camper tegelaste avaldused naerma, nagu päriselt ka venkudega nii Eestis sõdiksite (loodan et mitte ei peakski kunagi), ühest linnast teise skoorides ? ? ?
YES, HC on tiba reaaslem selles suhtes, snipri käest kuuli jalga saad, siis pool jalga lännud ja reaalselt oledki võitluses OUT la 1 RPG teeb tegelikult ka tanki liikumatuks ! St et mulle meeldib selle HC mängu realistlikum pool ja sellega SOFT playerid ka hakkama ei saa üldjuhul. RUSH on sõda, conquest on lihtsalt "tuima" skoorimine ja campimie.
Aga sellised 2+ K/D skoorid on tõesti vaid camperitel ja pilootidel.
Kui mängida RUSH mode, milles on kindel eesmärk, VÕITA mitte cämpida, siis vähesed siin teemas saavad selle skooriga hiilata ...
Aga sain ka selle selgeks, tank olemas, sõbraga koostöö ja saab vabalt ka uue konto all 10/0 mängida ...
Kõik on prioriteetides kinni, ma mängin reeglina võidu peale ja K/D on savi .... Always RUSH !
Niikaua kuni serverites ei limiteerita inseneri klassi või varustust, võib igasugusest "reaalsusest" suu puhtaks pühkida. Jah, ma mängin ka inseneri, aga kuna seis on mängus juba nii p€rse keeratud, siis väga muud üle ei jää. Kui juba normalis üks rühmatäis torumehi bunnyhopib mängleva kerglusega tanke puruks, siis mis HC s veel olema peaks. Seal ei ole isegi enam vahet kas sul on remondimees pundis või mitte. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Niikaua kuni serverites ei limiteerita inseneri klassi või varustust, võib igasugusest "reaalsusest" suu puhtaks pühkida. Jah, ma mängin ka inseneri, aga kuna seis on mängus juba nii p€rse keeratud, siis väga muud üle ei jää. Kui juba normalis üks rühmatäis torumehi bunnyhopib mängleva kerglusega tanke puruks, siis mis HC s veel olema peaks. Seal ei ole isegi enam vahet kas sul on remondimees pundis või mitte.
Nad võiks masinaid vähe paremaks tuunida küll. Nüüd ei saa isegi kopterit ühe tankimürsuga alla lasta...really???
Kõige ägedamad on ikkagi camper sniperid, sõltuvalt gamemode-st... fine, conquest ongi selline debiilne, no fish no meat gamemode, aga kui klounid juba HC rush serveris baasis sniperdavad, siis saab küll vanduda:
Its a RUSH server not your fucking sniping olympics !
Conquestis domineerivad rotid, kes on campimise ära õppinud, õigeim gamemmode on RUSH, kus midagi reaalselt ka tegema peab, nagu reaalsem warmode üldse ja seda mitte softkooris, kus 20 matsi oranzi tulukest su pää kohal jahivad
muig, poiss pole vist kordagi CLASSIC-ut maitsta saanud
hardcore on imho neile kes lasta ei oska ja pihta ei saa, cmon 60hp-d ja snaiprilask varbasse tapab. tänan ei. kui normalis hakkama ei saada, siis tavaliselt minnakse hardcoresse.
mina saan kõigis kolmes modes kenasti hakkama ja harv on juhus kus ma public serveris MVP-d ei võta. Npedrode postitused ajavad naerma. Vihmaussi omad mitte, omal samad propsid vahest.
Sattusin tiba hoogu erinevate masinatega ja järsku oli jäle palju tigedaid venelasi mölisemas
Tundub, et sisalikul on vaja korraliku vastast ja oota ma leian su ülesse ja lasen su tanki toru purrrruks .. . Ussikene teab kuidas seda teha. Tegelt ajad oma skooriga kadedaks
See classic mode imo ei liha ega kala. BF4s mängin pea alati siiski normalis, BF3s olin alati HC mode kuna seal tundus see normal mode nõudvat liiga palju tabavaid laske pehme sihtmärgi vastu (olematu dmg)
Superhea on see et High Explosive mürsk tankil on lõpuks ka reaalsem lähenemine - mürsk suure splashiga pehme sihtmärgi vastu ja (võrdlemisi) kasutu soomuse vastu. Imo võiks see dmg vs armored vehicles veelgi väiksem olla HE shelli puhul, samuti c4.
Heavy infrantry puhul kus üksikud tankid on, siis on see HE blessing. Muudel juhtudel Sabot millega hea nii tanke kui koptereid lasta ning infantry jaoks canister shell.
Õnneks C4 jaoks peab tüüp sulle külje alla ronima, ja see on mõneti ka tankijuhi võetud risk.
Samas kui nurga tagant piilub lõtmata arv insenere eri AT torudega, siis see on küll üle mõistuse. Enamus debiile ju rollivad silma pilgutamata inseneri, sest karbiinid on piisavalt head ja kes ei ütleks ka jalaväe vastu torust ära.... _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Õnneks C4 jaoks peab tüüp sulle külje alla ronima, ja see on mõneti ka tankijuhi võetud risk.
Samas kui nurga tagant piilub lõtmata arv insenere eri AT torudega, siis see on küll üle mõistuse. Enamus debiile ju rollivad silma pilgutamata inseneri, sest karbiinid on piisavalt head ja kes ei ütleks ka jalaväe vastu torust ära....
Ja mis valesti tehakse, kui üks tankist "märatseb" ?
Siis saab aga tankist vihaseks ja loodab DICE poolt muudatusi ja 4-5 AT asemel see tank destroy viia 20 At juurde ?
Reaalses maailmas jääb see tank destroy sinna 1-2 RPG juurde ... 4-6 on palju ja iseseisvalt taastuv tank veel vähe ?
Kuigi üks väga lihtne meetod mängu reaalsemaks muuta on moona vähendamine. See eeldab ka suuremat koostööd kaasmängijatega, sest siis oled vägagi sõltuv "support" mängijast, kes "kuule" viskab
IMO gay see et Javelin mis olemuselt on "lase ja unusta" muudeti BF4s eriti debiilseks ja pead ikka sihtima peale väljalaskmist :S
Kaalust rääkides - javelin koos 1 raketiga üksi kaalub üle 20 kilo. Neid rakette oma 5+ tk taskutes kanda oleks vist paras challenge - iron man
Kuigi üks väga lihtne meetod mängu reaalsemaks muuta on moona vähendamine. See eeldab ka suuremat koostööd kaasmängijatega, sest siis oled vägagi sõltuv "support" mängijast, kes "kuule" viskab
Imestan, et HC mängustiilis seda tehtud pole... samuti võiks ikkagi olla salve vahetamine tähendab reaalselt pooliku salve minema-viskamist, kuigi selles pole kindel - see võib-olla eksisteerib.
HC's on pooliku salve ära viskamine peal. _________________ PSN: powwa25
niijana Hehe, vaatan, et sinu sraw`i kärbitakse ka pidevalt
NPedro Päris palju ninjasi on juba oma thermal camoga liikvel
Loe ridade vahelt, egas profiidelt võetakse ikke mune vähemaks. Aga Sisalik soovitan sul olla ettevaatlik, usse liigub päris palju ringi ja kunagi sa ei tea, millal mõni sind hammustab ja sisistab sõbralikult kõrva "Servus, kohe näha, et vanad sõbrad ".
niijana Hehe, vaatan, et sinu sraw`i kärbitakse ka pidevalt
NPedro Päris palju ninjasi on juba oma thermal camoga liikvel
Loe ridade vahelt, egas profiidelt võetakse ikke mune vähemaks. Aga Sisalik soovitan sul olla ettevaatlik, usse liigub päris palju ringi ja kunagi sa ei tea, millal mõni sind hammustab ja sisistab sõbralikult kõrva "Servus, kohe näha, et vanad sõbrad ".
No roomajad peaks vast kokku hoidma, sest ma plaanin ülejäänud elukad lintide alla ajada
Pigem on just see vägev, et üks RPG moon kaalub ~7kg ja ühe käega seda pidevalt torusse pista, nii kiirelt, on vägev
Ja samuti 4 lasku... 28kg... nohjah.
Räägime ikka moonast. Juba EKV-s sai aastaid tagasi oldud M-69 mees mõnel harjutusel. Korraga 4-5 granaati ja raud kaasas kanda pole mingi küsimus... Kodutöö olgu korralik. Ühe käega panedki seda moona rauda, kuda teisiti siis. Pole vahet missugune "loll" mürsk on.
Teisalt see 4-5 lasku ühe lahingutanki hävitamiseks on täiesti maailmastandard. Eeldataksegi sellist kogust. Kõik lasud ei saa tabada kõige paremasse kohta jne.
Mis aga puudutab muud jalaväge, siis eeldaks ikkagi teistelt klassidelt ühekordse lasu olemasolu.
Aga mäng on nagunii reaalselt elust piisavalt kaugel. Seega las see jääb. Kes aga snaipreid kardab, siis kasutage juba esimesest ja teisest ilmasõjast teadatuntud snaiprivastast vahendit - kaudtuld, siin mängus siis miinipildujat. _________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kes tankide kes lennukitega, peale seda roundi olin banned ka .
. Tean sinu tunnet, ise madistasin Venkude servus ja ennem kui minu pidurdamiseks toodi sisse häker viidi servus läbi hääletus ussikese eemaldamiseks. Kahjuks paljud minu meeskonna liikmed kaitsesid seljatagust ja jäin servusse. Lahkusin servust peale seda, kui 3x olin Kasutaja kes kasutas relvana Ammo Box (jah relv oli ammo box) poolt tapetud. KD oli kehvem kui sinul 2.7
Mingi jorss oma mobile AAga campis enda baasis muudkui caspian border mapis. Lõpuks rammisin teda jetiga, sai surma ja siis see mobile aa juht bannis mu
Mingi jorss oma mobile AAga campis enda baasis muudkui caspian border mapis. Lõpuks rammisin teda jetiga, sai surma ja siis see mobile aa juht bannis mu
Kindlasti mitte, aga iseenda main baasis MAAga camp ei ole ka teretulnud.
Õnneks on mõnedes serverites baasides campimine keelatud
Kuigi olen ka teinekord campimist harrastanud, taunin seda ja vahepeal pühendun täiega camperite trollimisele
fun, fun, fun.. _________________ Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
Kindlasti mitte, aga iseenda main baasis MAAga camp ei ole ka teretulnud.
Õnneks on mõnedes serverites baasides campimine keelatud
Kuigi olen ka teinekord campimist harrastanud, taunin seda ja vahepeal pühendun täiega camperite trollimisele
fun, fun, fun..
Mis küsimus see selline on? Stealth jete varastatakse tõesti vastaste baasist suisa murdu nii et laena või abijõude BF Hardline mendiarmeest. Jõudu tööle uncapis passimisega
Rometl6, lihtsalt nagu keegi ei viitsinud sind mingi launcheriga sodiks lasta ? Hea töö muidu
Launcherid mind väga ei häiri (saab nurga taha või lihtsalt eest ära sõita ja masinat parandada või Active Protection-it kasutada ja Reactive Armor-ga ei jää masin ka nii kergelt liikumisvõimetuks).
Peamiseks ohuks on teised masinad ja mõnes mängus on kill streaki lõpetanud katuselt loobitud C4 või commander-i Cruise Missile. Mobile Artillery võib ka pinda käia (kui mõni vastane suudab sellega oma baasi põgeneda) ja kui AA oma tööd ei tee, siis tuleb vahel kopteri eest peituda.
viimati muutis Rometl6 30.01.2016 20:49:15, muudetud 1 kord
Targalt valitud kaart, gamemode ja setup tuimalt skoorimiseks.
Romet, sry et küsin, aga selline "normal" modes tuima kämpimine "thermal visioniga" LAVis v tankis pakub mingit pinget ka peale oma K/D upitamise ?
Targalt valitud kaart, gamemode ja setup tuimalt skoorimiseks.
Romet, sry et küsin, aga selline "normal" modes tuima kämpimine "thermal visioniga" LAVis v tankis pakub mingit pinget ka peale oma K/D upitamise ?
Ma vaatasin lihtsalt kui suure kill streaki ma suudaks kokku saada ja see ülesanne pakkus pinget küll, kuna nii vastaste kui ka meeskonnakaaslaste hulgas on inimesi, kes hea streaki varakult lõpetavad. Oma meeskonnas on neid, kes parandamise ajal masina ära varastavad või tanki ja AA-d kasutada ei oska ja surevad kiirelt või istuvad baasis, jättes mind mitme masina vastu üksinda sõdima. On ka neid kavalaid adminne, kes mind "häkkimises" süüdistavad ja poole mängu pealt bännivad. Ma mängin tihti öösiti ja siis on ainult Ameerika serverid saadaval, kus mu ping on 150 ringis ja ka see teeb asju raskemaks.
Head skoori on võimalik ka ilma thermal visionita saada (mul on näiteks üks selline Tanki video üleval) ja masinaga nurga taha peituda ja parandada saab ju ka hardcore mängus. Lihtsalt hardcore servereid on vähem, eriti öösiti. Ma võin kunagi hiljem natuke proovida hardcore varianti ja siis tulemustest rääkida.
EDIT: Hardcore on palju lihtsam. Vastased surevad enne kui nad suudavad rakette lasta ja ma ei pea padrunite otsa saamise üle muretsema. Esimene mäng tuli kohe 63-2 (Mobile Artillery ja IFV said mulle pihta, kuna ma polnud piisavalt ettevaatlik).
Tean sinu tunnet, ise madistasin Venkude servus ja ennem kui minu pidurdamiseks toodi sisse häker viidi servus läbi hääletus ussikese eemaldamiseks. Kahjuks paljud minu meeskonna liikmed kaitsesid seljatagust ja jäin servusse. Lahkusin servust peale seda, kui 3x olin Kasutaja kes kasutas relvana Ammo Box (jah relv oli ammo box) poolt tapetud. KD oli kehvem kui sinul 2.7
"Ammo Box" taparelvana oli häkitunnuseks juba BF2 ajal. Tondid väldivad nii ebanormaalselt häid statse tulemusi suva relvadel. Aga kui seisad sellisel kõrval, näed kuidas täristab puusalt kuulipildujat.
"Ammo Box" taparelvana oli häkitunnuseks juba BF2 ajal. Tondid väldivad nii ebanormaalselt häid statse tulemusi suva relvadel. Aga kui seisad sellisel kõrval, näed kuidas täristab puusalt kuulipildujat.
See on ühe õhtu ajukepp, mitte statsi cover
Romet HC Rush sama hästi esineks, kui peaks vaeva nägema ka tehnika "repair-ga" ja sind maha võetaks lihtsamalt ?
Rushis ei saa vist nii campida ka, nagu sulle meeldib ...
"Ammo Box" taparelvana oli häkitunnuseks juba BF2 ajal. Tondid väldivad nii ebanormaalselt häid statse tulemusi suva relvadel. Aga kui seisad sellisel kõrval, näed kuidas täristab puusalt kuulipildujat.
See on ühe õhtu ajukepp, mitte statsi cover
Romet HC Rush sama hästi esineks, kui peaks vaeva nägema ka tehnika "repair-ga" ja sind maha võetaks lihtsamalt ?
Rushis ei saa vist nii campida ka, nagu sulle meeldib ...
Kui ma sain esimese HC conquest mänguga 63-2 tulemuse, siis miks ma ei peaks sarnast tulemust Rush mängus saama, kus vastastel pole vahel üldse masinaid? Mulle tundub, et sulle võib-olla meeldiks rohkem see video, kus ma tavalises mängus ainult noa või jääpurikaga ringi jooksin https://www.youtube.com/watch?v=RVTTCv6jxMI
Mulle meeldiks vaadata su progressi HC rush serveris as attacker on foot.
Mõne masinaga safe konditsioonis on kerge skoorida.
FAIL videosi ei taha ka üles panna ?
Mulle meeldiks vaadata su progressi HC rush serveris as attacker on foot.
Mõne masinaga safe konditsioonis on kerge skoorida.
FAIL videosi ei taha ka üles panna ?
Miks ma sinu viimastest postidest ainult kibestumust välja suudan lugeda? Igaüks, kes on mängu soetanud, mängib seda enda eesmärkide, mitte võõraste pärast. Minu arust pole see teiste arvustada. Kui sa paremini ei suuda, ei tähenda, et ta ei tohiks enam sedasi mängida. Mäng on karm ja ebaõiglane, aga ega elu teistsugune pole.
Romet aga pane samas vaimus edasi. Head on vaadata, suudaks ise ka ühel päeval sarnast skoori saada oleks päris lahe. _________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.