Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 241, 242, 243 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 11.01.2016 21:26:14 vasta tsitaadiga

Kõige ägedamad on ikkagi camper sniperid, sõltuvalt gamemode-st... fine, conquest ongi selline debiilne, no fish no meat gamemode, aga kui klounid juba HC rush serveris baasis sniperdavad, siis saab küll vanduda:
Its a RUSH server not your fucking sniping olympics !
Conquestis domineerivad rotid, kes on campimise ära õppinud, õigeim gamemmode on RUSH, kus midagi reaalselt ka tegema peab, nagu reaalsem warmode üldse ja seda mitte softkooris, kus 20 matsi oranzi tulukest su pää kohal jahivad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.01.2016 21:44:15 vasta tsitaadiga

NPedro kirjutas:
Kõige ägedamad on ikkagi camper sniperid, sõltuvalt gamemode-st... fine, conquest ongi selline debiilne, no fish no meat gamemode, aga kui klounid juba HC rush serveris baasis sniperdavad, siis saab küll vanduda:
Its a RUSH server not your fucking sniping olympics !
Conquestis domineerivad rotid, kes on campimise ära õppinud, õigeim gamemmode on RUSH, kus midagi reaalselt ka tegema peab, nagu reaalsem warmode üldse ja seda mitte softkooris, kus 20 matsi oranzi tulukest su pää kohal jahivad icon_biggrin.gif


muig, poiss pole vist kordagi CLASSIC-ut maitsta saanud

hardcore on imho neile kes lasta ei oska ja pihta ei saa, cmon 60hp-d ja snaiprilask varbasse tapab. tänan ei. kui normalis hakkama ei saada, siis tavaliselt minnakse hardcoresse.

mina saan kõigis kolmes modes kenasti hakkama ja harv on juhus kus ma public serveris MVP-d ei võta. Npedrode postitused ajavad naerma. Vihmaussi omad mitte, omal samad propsid vahest.

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 21:48:35 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:

hardcore on imho neile kes lasta ei oska ja pihta ei saa, cmon 60hp-d ja snaiprilask varbasse tapab.


Minu sõnad beer_yum.gif , tore on veel selliseid kes nii arvavad classic suht sama kuid mitte nii hull, mingi lammas saab hullu dammi sisse, ütleme ,et 20 hp peale siis jookseb kuskile nurga taha ja elab seal ligi 2 minutit enne välja eijookse ega piilu ja siis sina loll otsid ja otsid kuna saad backfucki just selle sama 20hp camperi käest .


viimati muutis Vihmausss 11.01.2016 21:51:37, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 11.01.2016 22:29:12 vasta tsitaadiga

Minimap ja oranzid tulukesed peakohal, tänan EI.
Ma ei saa HC-ski hakkama, aga vaat kui nüüd tiba reaalsemalt seletada, siis päris sõjas osta omale minimap ebays ja osta igale vaenlasele lamp peakohale, rääkimata sellest, et ühe vaenlase killimiseks nagu päriselt ka 20 kuuli vaja icon_biggrin.gif
Mind ajavad ka soft conquest camper tegelaste avaldused naerma, nagu päriselt ka venkudega nii Eestis sõdiksite (loodan et mitte ei peakski kunagi), ühest linnast teise skoorides ? ? ? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

YES, HC on tiba reaaslem selles suhtes, snipri käest kuuli jalga saad, siis pool jalga lännud ja reaalselt oledki võitluses OUT la 1 RPG teeb tegelikult ka tanki liikumatuks ! St et mulle meeldib selle HC mängu realistlikum pool ja sellega SOFT playerid ka hakkama ei saa üldjuhul. RUSH on sõda, conquest on lihtsalt "tuima" skoorimine ja campimie.

Aga sellised 2+ K/D skoorid on tõesti vaid camperitel ja pilootidel.
Kui mängida RUSH mode, milles on kindel eesmärk, VÕITA mitte cämpida, siis vähesed siin teemas saavad selle skooriga hiilata ...
Aga sain ka selle selgeks, tank olemas, sõbraga koostöö ja saab vabalt ka uue konto all 10/0 mängida ...
Kõik on prioriteetides kinni, ma mängin reeglina võidu peale ja K/D on savi .... Always RUSH !
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kirjumega
HV veteran
kirjumega

liitunud: 25.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 02:43:06 vasta tsitaadiga

Sattusin tiba hoogu erinevate masinatega ja järsku oli jäle palju tigedaid venelasi mölisemas icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 09:30:02 vasta tsitaadiga

Niikaua kuni serverites ei limiteerita inseneri klassi või varustust, võib igasugusest "reaalsusest" suu puhtaks pühkida. Jah, ma mängin ka inseneri, aga kuna seis on mängus juba nii p€rse keeratud, siis väga muud üle ei jää. Kui juba normalis üks rühmatäis torumehi bunnyhopib mängleva kerglusega tanke puruks, siis mis HC s veel olema peaks. Seal ei ole isegi enam vahet kas sul on remondimees pundis või mitte.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kirjumega
HV veteran
kirjumega

liitunud: 25.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 09:55:43 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Niikaua kuni serverites ei limiteerita inseneri klassi või varustust, võib igasugusest "reaalsusest" suu puhtaks pühkida. Jah, ma mängin ka inseneri, aga kuna seis on mängus juba nii p€rse keeratud, siis väga muud üle ei jää. Kui juba normalis üks rühmatäis torumehi bunnyhopib mängleva kerglusega tanke puruks, siis mis HC s veel olema peaks. Seal ei ole isegi enam vahet kas sul on remondimees pundis või mitte.


Nad võiks masinaid vähe paremaks tuunida küll. Nüüd ei saa isegi kopterit ühe tankimürsuga alla lasta...really???
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 10:20:27 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
NPedro kirjutas:
Kõige ägedamad on ikkagi camper sniperid, sõltuvalt gamemode-st... fine, conquest ongi selline debiilne, no fish no meat gamemode, aga kui klounid juba HC rush serveris baasis sniperdavad, siis saab küll vanduda:
Its a RUSH server not your fucking sniping olympics !
Conquestis domineerivad rotid, kes on campimise ära õppinud, õigeim gamemmode on RUSH, kus midagi reaalselt ka tegema peab, nagu reaalsem warmode üldse ja seda mitte softkooris, kus 20 matsi oranzi tulukest su pää kohal jahivad icon_biggrin.gif


muig, poiss pole vist kordagi CLASSIC-ut maitsta saanud

hardcore on imho neile kes lasta ei oska ja pihta ei saa, cmon 60hp-d ja snaiprilask varbasse tapab. tänan ei. kui normalis hakkama ei saada, siis tavaliselt minnakse hardcoresse.

mina saan kõigis kolmes modes kenasti hakkama ja harv on juhus kus ma public serveris MVP-d ei võta. Npedrode postitused ajavad naerma. Vihmaussi omad mitte, omal samad propsid vahest.


thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 12.01.2016 13:09:49 vasta tsitaadiga

kirjumega kirjutas:
Sattusin tiba hoogu erinevate masinatega ja järsku oli jäle palju tigedaid venelasi mölisemas icon_biggrin.gif



Tundub, et sisalikul on vaja korraliku vastast ja oota ma leian su ülesse ja lasen su tanki toru purrrruks .. icon_smile.gif. Ussikene teab kuidas seda teha. Tegelt ajad oma skooriga kadedaks icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 14:58:55 vasta tsitaadiga

See classic mode imo ei liha ega kala. BF4s mängin pea alati siiski normalis, BF3s olin alati HC mode kuna seal tundus see normal mode nõudvat liiga palju tabavaid laske pehme sihtmärgi vastu (olematu dmg)

Superhea on see et High Explosive mürsk tankil on lõpuks ka reaalsem lähenemine - mürsk suure splashiga pehme sihtmärgi vastu ja (võrdlemisi) kasutu soomuse vastu. Imo võiks see dmg vs armored vehicles veelgi väiksem olla HE shelli puhul, samuti c4.

Heavy infrantry puhul kus üksikud tankid on, siis on see HE blessing. Muudel juhtudel Sabot millega hea nii tanke kui koptereid lasta ning infantry jaoks canister shell.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 12.01.2016 15:02:58 vasta tsitaadiga

Elukutseliste tankistide unelm, "only 20 x C4 kills the tank", et saaks thermoga vastaseid nagu kärbseid ümber tanki niitta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 15:56:54 vasta tsitaadiga

Õnneks C4 jaoks peab tüüp sulle külje alla ronima, ja see on mõneti ka tankijuhi võetud risk.
Samas kui nurga tagant piilub lõtmata arv insenere eri AT torudega, siis see on küll üle mõistuse. Enamus debiile ju rollivad silma pilgutamata inseneri, sest karbiinid on piisavalt head ja kes ei ütleks ka jalaväe vastu torust ära....

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 16:07:50 vasta tsitaadiga

Pigem on just see vägev, et üks RPG moon kaalub ~7kg ja ühe käega seda pidevalt torusse pista, nii kiirelt, on vägev icon_biggrin.gif
Ja samuti 4 lasku... 28kg... nohjah.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 12.01.2016 16:09:12 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Õnneks C4 jaoks peab tüüp sulle külje alla ronima, ja see on mõneti ka tankijuhi võetud risk.
Samas kui nurga tagant piilub lõtmata arv insenere eri AT torudega, siis see on küll üle mõistuse. Enamus debiile ju rollivad silma pilgutamata inseneri, sest karbiinid on piisavalt head ja kes ei ütleks ka jalaväe vastu torust ära....

Ja mis valesti tehakse, kui üks tankist "märatseb" ? icon_biggrin.gif
Siis saab aga tankist vihaseks ja loodab DICE poolt muudatusi ja 4-5 AT asemel see tank destroy viia 20 At juurde ?
Reaalses maailmas jääb see tank destroy sinna 1-2 RPG juurde ... 4-6 on palju ja iseseisvalt taastuv tank veel vähe ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 16:20:01 vasta tsitaadiga

Rahunege juba maha, see ongi ju mäng mitte reaalsus icon_lol.gif
_________________
Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 16:25:16 vasta tsitaadiga

Jah, seda küll.

Kuigi üks väga lihtne meetod mängu reaalsemaks muuta on moona vähendamine. See eeldab ka suuremat koostööd kaasmängijatega, sest siis oled vägagi sõltuv "support" mängijast, kes "kuule" viskab icon_biggrin.gif

Imestan, et HC mängustiilis seda tehtud pole... samuti võiks ikkagi olla salve vahetamine tähendab reaalselt pooliku salve minema-viskamist, kuigi selles pole kindel - see võib-olla eksisteerib.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kirjumega
HV veteran
kirjumega

liitunud: 25.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 16:47:03 vasta tsitaadiga

niijana Hehe, vaatan, et sinu sraw`i kärbitakse ka pidevalt boxing_smiley.gif

NPedro Päris palju ninjasi on juba oma thermal camoga liikvel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 16:53:04 vasta tsitaadiga

IMO gay see et Javelin mis olemuselt on "lase ja unusta" muudeti BF4s eriti debiilseks ja pead ikka sihtima peale väljalaskmist :S
Kaalust rääkides - javelin koos 1 raketiga üksi kaalub üle 20 kilo. Neid rakette oma 5+ tk taskutes kanda oleks vist paras challenge - iron man icon_lol.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
target
Kreisi kasutaja
target

liitunud: 17.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 17:04:32 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Jah, seda küll.

Kuigi üks väga lihtne meetod mängu reaalsemaks muuta on moona vähendamine. See eeldab ka suuremat koostööd kaasmängijatega, sest siis oled vägagi sõltuv "support" mängijast, kes "kuule" viskab icon_biggrin.gif

Imestan, et HC mängustiilis seda tehtud pole... samuti võiks ikkagi olla salve vahetamine tähendab reaalselt pooliku salve minema-viskamist, kuigi selles pole kindel - see võib-olla eksisteerib.


HC's on pooliku salve ära viskamine peal.

_________________
PSN: powwa25
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 12.01.2016 17:34:21 vasta tsitaadiga

kirjumega kirjutas:
niijana Hehe, vaatan, et sinu sraw`i kärbitakse ka pidevalt boxing_smiley.gif

NPedro Päris palju ninjasi on juba oma thermal camoga liikvel icon_biggrin.gif


Loe ridade vahelt, egas profiidelt võetakse ikke mune vähemaks. Aga Sisalik soovitan sul olla ettevaatlik, usse liigub päris palju ringi ja kunagi sa ei tea, millal mõni sind hammustab ja sisistab sõbralikult kõrva "Servus, kohe näha, et vanad sõbrad icon_smile.gif".
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kirjumega
HV veteran
kirjumega

liitunud: 25.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 18:20:55 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
kirjumega kirjutas:
niijana Hehe, vaatan, et sinu sraw`i kärbitakse ka pidevalt boxing_smiley.gif

NPedro Päris palju ninjasi on juba oma thermal camoga liikvel icon_biggrin.gif


Loe ridade vahelt, egas profiidelt võetakse ikke mune vähemaks. Aga Sisalik soovitan sul olla ettevaatlik, usse liigub päris palju ringi ja kunagi sa ei tea, millal mõni sind hammustab ja sisistab sõbralikult kõrva "Servus, kohe näha, et vanad sõbrad icon_smile.gif".


No roomajad peaks vast kokku hoidma, sest ma plaanin ülejäänud elukad lintide alla ajada icon_cool.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 18:55:10 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Pigem on just see vägev, et üks RPG moon kaalub ~7kg ja ühe käega seda pidevalt torusse pista, nii kiirelt, on vägev icon_biggrin.gif
Ja samuti 4 lasku... 28kg... nohjah.


https://en.wikipedia.org/wiki/RPG-7#Ammunition

Räägime ikka moonast. Juba EKV-s sai aastaid tagasi oldud M-69 mees mõnel harjutusel. Korraga 4-5 granaati ja raud kaasas kanda pole mingi küsimus... Kodutöö olgu korralik. Ühe käega panedki seda moona rauda, kuda teisiti siis. Pole vahet missugune "loll" mürsk on.

Teisalt see 4-5 lasku ühe lahingutanki hävitamiseks on täiesti maailmastandard. Eeldataksegi sellist kogust. Kõik lasud ei saa tabada kõige paremasse kohta jne.
Mis aga puudutab muud jalaväge, siis eeldaks ikkagi teistelt klassidelt ühekordse lasu olemasolu.

Aga mäng on nagunii reaalselt elust piisavalt kaugel. Seega las see jääb. Kes aga snaipreid kardab, siis kasutage juba esimesest ja teisest ilmasõjast teadatuntud snaiprivastast vahendit - kaudtuld, siin mängus siis miinipildujat.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 19:15:17 vasta tsitaadiga

Vabandust, läks vist vähe sassi.

Ma isiklikult ei ole aru saanud sellest "suppress fire" (kattetuli?) olemasolust. Mitte kohe üldse pole mingit kasu, kui LMG-ga lihtsalt puusalt lasen, vanad paugutavad mõnuga vastu icon_biggrin.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2016 02:07:52 vasta tsitaadiga

http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/1/687040221143004544/187735324/

Kes tankide kes lennukitega, peale seda roundi olin banned ka .

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 13.01.2016 11:00:40 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/1/687040221143004544/187735324/

Kes tankide kes lennukitega, peale seda roundi olin banned ka .
. Tean sinu tunnet, ise madistasin Venkude servus ja ennem kui minu pidurdamiseks toodi sisse häker viidi servus läbi hääletus ussikese eemaldamiseks. Kahjuks paljud minu meeskonna liikmed kaitsesid seljatagust ja jäin servusse. Lahkusin servust peale seda, kui 3x olin Kasutaja kes kasutas relvana Ammo Box (jah relv oli ammo box) poolt tapetud. KD oli kehvem kui sinul 2.7 icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2016 16:39:51 vasta tsitaadiga

Siiralt loodan, et tulevane BF tuleb WW2. Ulme WW2 relvade nostalgia(MP40,Thompson, Bolt action relvad) oh goosh. icon_rolleyes.gif


Link


Tuleb vist COD WaW peale installida .
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2016 16:57:51 vasta tsitaadiga

WWII kahjuks ei müü nii hästi kui modern warfare. Ise ka hea meelega vuraks avatari pildil oleva tankiga icon_smile.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2016 17:54:10 vasta tsitaadiga

Ei tea midagi, enne CoD 4 oligi ainult WWII mis oli selleks ajaks juba liiga leierdatud ja igav. Korralik WWII fps oleks nüüd jälle uus ja huvitav icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kirjumega
HV veteran
kirjumega

liitunud: 25.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2016 18:44:19 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
Ei tea midagi, enne CoD 4 oligi ainult WWII mis oli selleks ajaks juba liiga leierdatud ja igav. Korralik WWII fps oleks nüüd jälle uus ja huvitav icon_rolleyes.gif


WW2

Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2016 19:57:19 vasta tsitaadiga

BF2 oli tänapäev.

WW2 oleks pull tõesti. Mulle meeldis isegi BC2 Vietnam.
Kõige rohkem tahaks siiski 2143.

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 13.01.2016 21:15:44 vasta tsitaadiga

Unistage BF5 teemas pliiiiiiiz icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman007
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2008




sõnum 13.01.2016 23:06:09 vasta tsitaadiga

NPedro kirjutas:
Unistage BF5 teemas pliiiiiiiz icon_biggrin.gif


+1 thumbs_up.gif

_________________
Keyboard missing - press F3 to continue.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2016 20:18:55 vasta tsitaadiga

Mingi jorss oma mobile AAga campis enda baasis muudkui caspian border mapis. Lõpuks rammisin teda jetiga, sai surma ja siis see mobile aa juht bannis mu beer_yum.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 22.01.2016 20:28:11 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Mingi jorss oma mobile AAga campis enda baasis muudkui caspian border mapis. Lõpuks rammisin teda jetiga, sai surma ja siis see mobile aa juht bannis mu beer_yum.gif

Kamikazed pole kuskil serverites teretulnud ...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2016 20:38:51 vasta tsitaadiga

Kindlasti mitte, aga iseenda main baasis MAAga camp ei ole ka teretulnud.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2016 20:46:22 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Kindlasti mitte, aga iseenda main baasis MAAga camp ei ole ka teretulnud.


Õnneks on mõnedes serverites baasides campimine keelatud thumbs_up.gif
Kuigi olen ka teinekord campimist harrastanud, taunin seda ja vahepeal pühendun täiega camperite trollimisele icon_lol.gif
fun, fun, fun..

_________________
Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2016 21:20:57 vasta tsitaadiga

smurfar kirjutas:
heretic666 kirjutas:
Kindlasti mitte, aga iseenda main baasis MAAga camp ei ole ka teretulnud.


Õnneks on mõnedes serverites baasides campimine keelatud thumbs_up.gif
Kuigi olen ka teinekord campimist harrastanud, taunin seda ja vahepeal pühendun täiega camperite trollimisele icon_lol.gif
fun, fun, fun..


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 22.01.2016 21:59:02 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Kindlasti mitte, aga iseenda main baasis MAAga camp ei ole ka teretulnud.

Baserape ja jet steal on aga paraku täna nii levinud, et AA actionit ei saa kuidagi hukka mõista ! Võis KUS tema asukoht siis ideaalis peakski olema ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2016 22:37:39 vasta tsitaadiga

Mis küsimus see selline on? Stealth jete varastatakse tõesti vastaste baasist suisa murdu nii et laena või abijõude BF Hardline mendiarmeest. Jõudu tööle uncapis passimisega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rometl6
HV vaatleja
Rometl6

liitunud: 11.11.2010




sõnum 30.01.2016 11:17:45 vasta tsitaadiga

Uus video:


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 30.01.2016 13:34:24 vasta tsitaadiga

Rometl6, lihtsalt nagu keegi ei viitsinud sind mingi launcheriga sodiks lasta ? Hea töö muidu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rometl6
HV vaatleja
Rometl6

liitunud: 11.11.2010




sõnum 30.01.2016 18:51:58 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Rometl6, lihtsalt nagu keegi ei viitsinud sind mingi launcheriga sodiks lasta ? Hea töö muidu thumbs_up.gif

Launcherid mind väga ei häiri (saab nurga taha või lihtsalt eest ära sõita ja masinat parandada või Active Protection-it kasutada ja Reactive Armor-ga ei jää masin ka nii kergelt liikumisvõimetuks).

Peamiseks ohuks on teised masinad ja mõnes mängus on kill streaki lõpetanud katuselt loobitud C4 või commander-i Cruise Missile. Mobile Artillery võib ka pinda käia (kui mõni vastane suudab sellega oma baasi põgeneda) ja kui AA oma tööd ei tee, siis tuleb vahel kopteri eest peituda.


viimati muutis Rometl6 30.01.2016 20:49:15, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 30.01.2016 19:07:38 vasta tsitaadiga

Targalt valitud kaart, gamemode ja setup tuimalt skoorimiseks.
Romet, sry et küsin, aga selline "normal" modes tuima kämpimine "thermal visioniga" LAVis v tankis pakub mingit pinget ka peale oma K/D upitamise ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rometl6
HV vaatleja
Rometl6

liitunud: 11.11.2010




sõnum 30.01.2016 21:39:23 vasta tsitaadiga

NPedro kirjutas:
Targalt valitud kaart, gamemode ja setup tuimalt skoorimiseks.
Romet, sry et küsin, aga selline "normal" modes tuima kämpimine "thermal visioniga" LAVis v tankis pakub mingit pinget ka peale oma K/D upitamise ?

Ma vaatasin lihtsalt kui suure kill streaki ma suudaks kokku saada ja see ülesanne pakkus pinget küll, kuna nii vastaste kui ka meeskonnakaaslaste hulgas on inimesi, kes hea streaki varakult lõpetavad. Oma meeskonnas on neid, kes parandamise ajal masina ära varastavad või tanki ja AA-d kasutada ei oska ja surevad kiirelt või istuvad baasis, jättes mind mitme masina vastu üksinda sõdima. On ka neid kavalaid adminne, kes mind "häkkimises" süüdistavad ja poole mängu pealt bännivad. Ma mängin tihti öösiti ja siis on ainult Ameerika serverid saadaval, kus mu ping on 150 ringis ja ka see teeb asju raskemaks.

Head skoori on võimalik ka ilma thermal visionita saada (mul on näiteks üks selline Tanki video üleval) ja masinaga nurga taha peituda ja parandada saab ju ka hardcore mängus. Lihtsalt hardcore servereid on vähem, eriti öösiti. Ma võin kunagi hiljem natuke proovida hardcore varianti ja siis tulemustest rääkida.

EDIT: Hardcore on palju lihtsam. Vastased surevad enne kui nad suudavad rakette lasta ja ma ei pea padrunite otsa saamise üle muretsema. Esimene mäng tuli kohe 63-2 (Mobile Artillery ja IFV said mulle pihta, kuna ma polnud piisavalt ettevaatlik).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 22:36:09 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
Tean sinu tunnet, ise madistasin Venkude servus ja ennem kui minu pidurdamiseks toodi sisse häker viidi servus läbi hääletus ussikese eemaldamiseks. Kahjuks paljud minu meeskonna liikmed kaitsesid seljatagust ja jäin servusse. Lahkusin servust peale seda, kui 3x olin Kasutaja kes kasutas relvana Ammo Box (jah relv oli ammo box) poolt tapetud. KD oli kehvem kui sinul 2.7 icon_smile.gif


"Ammo Box" taparelvana oli häkitunnuseks juba BF2 ajal. Tondid väldivad nii ebanormaalselt häid statse tulemusi suva relvadel. Aga kui seisad sellisel kõrval, näed kuidas täristab puusalt kuulipildujat.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 31.01.2016 00:04:58 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:

"Ammo Box" taparelvana oli häkitunnuseks juba BF2 ajal. Tondid väldivad nii ebanormaalselt häid statse tulemusi suva relvadel. Aga kui seisad sellisel kõrval, näed kuidas täristab puusalt kuulipildujat.

See on ühe õhtu ajukepp, mitte statsi cover icon_biggrin.gif
Romet HC Rush sama hästi esineks, kui peaks vaeva nägema ka tehnika "repair-ga" ja sind maha võetaks lihtsamalt ?
Rushis ei saa vist nii campida ka, nagu sulle meeldib ...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rometl6
HV vaatleja
Rometl6

liitunud: 11.11.2010




sõnum 31.01.2016 00:24:47 vasta tsitaadiga

NPedro kirjutas:
aht0 kirjutas:

"Ammo Box" taparelvana oli häkitunnuseks juba BF2 ajal. Tondid väldivad nii ebanormaalselt häid statse tulemusi suva relvadel. Aga kui seisad sellisel kõrval, näed kuidas täristab puusalt kuulipildujat.

See on ühe õhtu ajukepp, mitte statsi cover icon_biggrin.gif
Romet HC Rush sama hästi esineks, kui peaks vaeva nägema ka tehnika "repair-ga" ja sind maha võetaks lihtsamalt ?
Rushis ei saa vist nii campida ka, nagu sulle meeldib ...

Kui ma sain esimese HC conquest mänguga 63-2 tulemuse, siis miks ma ei peaks sarnast tulemust Rush mängus saama, kus vastastel pole vahel üldse masinaid? Mulle tundub, et sulle võib-olla meeldiks rohkem see video, kus ma tavalises mängus ainult noa või jääpurikaga ringi jooksin icon_smile.gif
https://www.youtube.com/watch?v=RVTTCv6jxMI
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 31.01.2016 01:07:13 vasta tsitaadiga

Rometl6 kirjutas:
Mulle tundub, et sulle võib-olla meeldiks rohkem see video, kus ma tavalises mängus ainult noa või jääpurikaga ringi jooksin icon_smile.gif
https://www.youtube.com/watch?v=RVTTCv6jxMI

Mulle meeldiks vaadata su progressi HC rush serveris as attacker on foot.
Mõne masinaga safe konditsioonis on kerge skoorida.
FAIL videosi ei taha ka üles panna ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2016 01:12:28 vasta tsitaadiga

Nägin mingit tüüpi täna ingames kellel oli F35 jet fighter dog tag üle 100k kill countiga ..
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2016 06:25:43 vasta tsitaadiga

NPedro kirjutas:
Rometl6 kirjutas:
Mulle tundub, et sulle võib-olla meeldiks rohkem see video, kus ma tavalises mängus ainult noa või jääpurikaga ringi jooksin icon_smile.gif
https://www.youtube.com/watch?v=RVTTCv6jxMI

Mulle meeldiks vaadata su progressi HC rush serveris as attacker on foot.
Mõne masinaga safe konditsioonis on kerge skoorida.
FAIL videosi ei taha ka üles panna ?


Miks ma sinu viimastest postidest ainult kibestumust välja suudan lugeda? Igaüks, kes on mängu soetanud, mängib seda enda eesmärkide, mitte võõraste pärast. Minu arust pole see teiste arvustada. Kui sa paremini ei suuda, ei tähenda, et ta ei tohiks enam sedasi mängida. Mäng on karm ja ebaõiglane, aga ega elu teistsugune pole.

Romet aga pane samas vaimus edasi. Head on vaadata, suudaks ise ka ühel päeval sarnast skoori saada oleks päris lahe.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 241, 242, 243 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.