Olen nüüd kuskil kuu aega igapäevaselt Audeze LCD-2sid kasutanud. Väga täpne ning väga madalale mängiv madal ots, imeline keskosa ning mõnusad kõrged, mis ei ole liiga teravad/"Näkku kargavad".
Kokkuvõttes siis väga naturaalse kõlaga ning heliliselt hästi balanseeritud klapid. (Ning ei maksa mainimata ka välimust, mis ei tohiks kedagi külmaks jätta )
Ainuke miinus see, et üle kahe kolme tunni järjest kuulates tekib ebamugavus tunne peas. Tingitud on raskusest - kõrvaklapid kaaluvad 0,5Kg ilma juhtmeta.
Olen nüüd kuskil kuu aega igapäevaselt Audeze LCD-2sid kasutanud. Väga täpne ning väga madalale mängiv madal ots, imeline keskosa ning mõnusad kõrged, mis ei ole liiga teravad/"Näkku kargavad".
Kokkuvõttes siis väga naturaalse kõlaga ning heliliselt hästi balanseeritud klapid. (Ning ei maksa mainimata ka välimust, mis ei tohiks kedagi külmaks jätta )
Ainuke miinus see, et üle kahe kolme tunni järjest kuulates tekib ebamugavus tunne peas. Tingitud on raskusest - kõrvaklapid kaaluvad 0,5Kg ilma juhtmeta.
ostsid IceUuli omad ära? või kust hankisid ja palju maksid _________________ ☠
Nii, olen siis otsimas endale uusi kõrvaklappe, kuna Superlux HD681 EVO'd vedasid mind alt. Nimelt murdus "nahast" headband kinnituskohast ja on kohe ka murdumas teiselt poolt. Saigi need ostetud katsetamiseks, kuigi tõesti kestsid nad maksimum aasta vastu.
Niipalju kui olen aru saanud siis "Gaming Headphones" tähendab seda, et klappidele on pandud low-end mikker külge, on tehtud võimalikult kirjuks ja mingit eelist nad mängudes reaalselt ei anna?
Klappe kasutan 50/50 mängimiseks ja muusika kuulamiseks ning vahepeal võib ka juhtuda, et klapid on peas 5-6 tundi jutti, seega on mugavus ka tähtis. Kahte erinevat paari ma ostma ei hakka, mängimiseks ja muusika kuulamiseks, niiet võiks osta korralikumad mis jäävad hinnaklassi 100-150€, muidugi kui on midagi odavamat mis teeb kõrgema hinnaklassi klappidele silmad ette siis ei ütleks ka ära. Eelistan noise-cancelling ehk välist heli summutavaid klappe.
Olen ise silma peale pannud Kingston Could II ja Sennheiser HD598. Äkki oskab keegi midagi veel pakkuda?
Muidu idee poolest võid ju proovida seal soovitavat Superlux HD 668B. Sellel peaks olema selle nahast bandi asemel kaks mingit jubinat hoopis. Ise ma ootan kangesti, et minu Superlux HD 681B hoopis kohale jõuaks. Kindlasti muljetan ka siin, kui kätte saan need klapid.
Nii, olen siis otsimas endale uusi kõrvaklappe, kuna Superlux HD681 EVO'd vedasid mind alt. Nimelt murdus "nahast" headband kinnituskohast ja on kohe ka murdumas teiselt poolt. Saigi need ostetud katsetamiseks, kuigi tõesti kestsid nad maksimum aasta vastu.
Niipalju kui olen aru saanud siis "Gaming Headphones" tähendab seda, et klappidele on pandud low-end mikker külge, on tehtud võimalikult kirjuks ja mingit eelist nad mängudes reaalselt ei anna?
Klappe kasutan 50/50 mängimiseks ja muusika kuulamiseks ning vahepeal võib ka juhtuda, et klapid on peas 5-6 tundi jutti, seega on mugavus ka tähtis. Kahte erinevat paari ma ostma ei hakka, mängimiseks ja muusika kuulamiseks, niiet võiks osta korralikumad mis jäävad hinnaklassi 100-150€, muidugi kui on midagi odavamat mis teeb kõrgema hinnaklassi klappidele silmad ette siis ei ütleks ka ära. Eelistan noise-cancelling ehk välist heli summutavaid klappe.
Olen ise silma peale pannud Kingston Could II ja Sennheiser HD598. Äkki oskab keegi midagi veel pakkuda?
beyerdynamic dt770 pro
need nii mugavad, et võib nendega vabalt magama minna _________________ ☠
libe, sul on siis väike pea järelikult. Mugavad nad on, aga mul peale tundi-paari küll pea valus. Ikka suht kõva jouga pressivad peale.
Vot mu 15a vanad Sennheiser HD570 Symphony'd on tõesti kerged ja peas praktiliselt tundmata. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
libe, sul on siis väike pea järelikult. Mugavad nad on, aga mul peale tundi-paari küll pea valus. Ikka suht kõva jouga pressivad peale.
Vot mu 15a vanad Sennheiser HD570 Symphony'd on tõesti kerged ja peas praktiliselt tundmata.
mul dt770't pole, kuid dt880 ja T1 on sarnase raamiga ja tõesti ei ole mingit rõhumise tunnet nendega olnud _________________ ☠
DT880 ja T1 on ju avatud klapid, nende puhul pole välishelide heliisolatsioonile niipalju rõhku pandud ja seega klappide surve peale tundub et on ka väiksem. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Eks klappide puhul ongi tähtis isiklik eelistus ja niimoodi poolpimesi on raske ostes otsuseid langetada, kui pole erinevaid klappe saanud proovida. Äkki keegi oskab soovitada mõnda kohta või poodi kus oleks võimalik erinevaid klappe pähe proovida ja testida. Tartus pole ise kahjuks märganud sellist kohta.
Superlux jättis ikka kehva mulje mulle peale seda intsidenti ja koostekvaliteet on üsna kehva, aga odavatelt klappidelt ei olegi väga midagi suurt loota.
Muidu ongi plaanis mingi korralik Sennheiser, Beyerdynamic või Audio Technica osta ja modmic külge panna.
DT880 ja T1 on ju avatud klapid, nende puhul pole välishelide heliisolatsioonile niipalju rõhku pandud ja seega klappide surve peale tundub et on ka väiksem.
see heliisolatsioon nüüd küll klappide survet peale ei tõsta, raskemad nad samuti ei ole
ju nad lihtsalt sinu peakujuga ei sobi siis _________________ ☠
Täitsa tavaline pea, arvan, et suht keskmine, pole mingi suur karu pea.
Välishelide korralikuks summutamiseks peavad klapid ikka suht tihedalt vastu pead olema, vastasel juhul pole asjal mõtet.
Avatud klappide puhul pole seda survet vaja, sest välisheli tuleb nagunii juba sisse.
nt. mu HD570 puhul pole vahet, on klapid peas või mitte, kõik kostub läbi.
Samas kodus päris kinniseid ka kasutada ei taha, ei kuule kui kellelgi midagi vaja või telefon helisema peaks. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
DT-770 kohta palju positiivset kuulnud seda teemat siin sirvides, eks läheb siis too ka loosi. Nagu ma aru saan siis klappidel millel on 30 Oomi+ takistus läheb vaja ka klapivõimu, et sealt midagi normaalset üldse tuleks?
duracello, klapivõim on abiks aga mu 80 Ohm saavad telefoni taga niisamagi hakkama. 250 Ohm variant vajaks juba kindlasti klapivõimu. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Oma 80 oomiste 770pro klappidega kannatab nii arvuti kui telefoni taga normaalselt kuulata, seetõttu ka need sai valitud ei viitsind ampiga jaurata, kui vaja on ühendan välise helikaardi külge aga liiga kõvasti ka ei armasta kuulata klappidega.
DT-770 kohta palju positiivset kuulnud seda teemat siin sirvides, eks läheb siis too ka loosi. Nagu ma aru saan siis klappidel millel on 30 Oomi+ takistus läheb vaja ka klapivõimu, et sealt midagi normaalset üldse tuleks?
SPL/V 96dB ei ole just vali, seega 32 oomised on paslikud integreeritud helikaardi ja telefoni jaoks
samas kui kõrvad ei võta, siis vaja võimu või võimendiga helikaarti _________________ ☠
Olen nüüd kuskil kuu aega igapäevaselt Audeze LCD-2sid kasutanud. Väga täpne ning väga madalale mängiv madal ots, imeline keskosa ning mõnusad kõrged, mis ei ole liiga teravad/"Näkku kargavad".
Kokkuvõttes siis väga naturaalse kõlaga ning heliliselt hästi balanseeritud klapid. (Ning ei maksa mainimata ka välimust, mis ei tohiks kedagi külmaks jätta )
Ainuke miinus see, et üle kahe kolme tunni järjest kuulates tekib ebamugavus tunne peas. Tingitud on raskusest - kõrvaklapid kaaluvad 0,5Kg ilma juhtmeta.
Tartu ei satu millalgi? Tahaks võimalusel proovida korraks kui võimalik?
duracello kirjutas:
DT-770 kohta palju positiivset kuulnud seda teemat siin sirvides, eks läheb siis too ka loosi. Nagu ma aru saan siis klappidel millel on 30 Oomi+ takistus läheb vaja ka klapivõimu, et sealt midagi normaalset üldse tuleks?
Kui esialgselt otsisin endale DT770 asendust, siis nüüdseks on selge, et plaanin osta üldse wireless klapid.
On kellelgi mingeid ideid, millised klapid oleks parim valik 300€ eest.
bladerunner, loen õhtul läbi ja tellin midagi testimiseks ära. Usun, et saan g933 mudelist üsna kiirelt lahti õige hinnaga. Muidugi uks sett voiks jääda ka sülearvutile.
Kui nüüd võrrelda DT-770 32 Oomiseid ilma võimuta ja 250 Oomiseid DT-770'neid vastava klapivõimuga, kas on heli tuntavalt erinev ka?
Või kui panna 32 Oomistele sama võim külge ja võrrelda neid 250 Oomistega koos võimuga, kas on helis tunda ka kõrvaga eristatavaid muudatusi?
duracello, mina olen niimoodi aru saanud, et noid 250 oomiseid klappe võid ühendada võimendiga mikseri main väljundisse. aga 32 oomiseid sa ei saa sinna ühendada. sest võimendatud mikser lööb need klapid lõhki. ma mõtlen selliseid heliallikaid: http://www.thomann.de/intl/powered_mixers.html
ma kunagi proovisin 140 oomist telefoni valjuhääldit (9 x 4 cm ovaal) 4 oomise 20W võimendi taga. Valjuhääldi tegi häält ülivaikselt nii, et kannatas kõrvaligi panna.
Keegi veel neid Xiaomi suuri klappe, ehk kõrvapealseid ("Hi-Fi"-ks kutsutakse vist?) proovinud? Kuidas heli ja üleüldine kvaliteet neil on? Netis vaatan, et maksavad seal kuskil 90-100$ ringis. Või oskab keegi midagi etemat pakkuda?
Keegi veel neid Xiaomi suuri klappe, ehk kõrvapealseid ("Hi-Fi"-ks kutsutakse vist?) proovinud? Kuidas heli ja üleüldine kvaliteet neil on? Netis vaatan, et maksavad seal kuskil 90-100$ ringis. Või oskab keegi midagi etemat pakkuda?
Heli suhtes pidavat superluxid (eriti moditud) paremad olema. Xiaomidel oli vist rohkem mainstream V-kujuline helisignatuur.
Kellelgi siin oli aga ei mäleta kellel. Igatahes koostekvaliteet pidavat küll väga hea olema (parem kui superluxid).
Muidu sellise raha eest vaata juba natuke kallemaid klappe ja kui viitsimist uurida-puurida, siis HEad-fi müügifoorumites väga hea hinnaga kvaliteetseid klappe liikvel.
Keegi veel neid Xiaomi suuri klappe, ehk kõrvapealseid ("Hi-Fi"-ks kutsutakse vist?) proovinud? Kuidas heli ja üleüldine kvaliteet neil on? Netis vaatan, et maksavad seal kuskil 90-100$ ringis. Või oskab keegi midagi etemat pakkuda?
Heli suhtes pidavat superluxid (eriti moditud) paremad olema. Xiaomidel oli vist rohkem mainstream V-kujuline helisignatuur.
Kellelgi siin oli aga ei mäleta kellel. Igatahes koostekvaliteet pidavat küll väga hea olema (parem kui superluxid).
Muidu sellise raha eest vaata juba natuke kallemaid klappe ja kui viitsimist uurida-puurida, siis HEad-fi müügifoorumites väga hea hinnaga kvaliteetseid klappe liikvel.
Kuid kui mõelda wireless klappide peale, siis mis hinnaga mõne sellise klapi võib leida, mis heli poolest oleks nende klappidega enamvähem ühte auku või ehk isegi etem? Ilmselt hind kerkib sellisel juhul sinna 200€ juurde? Ega vist kuskil 100€-ga hea heliga wireless klappe väga leidugi?
Wireless klappidega kogemusi eriti ei oma kuid 100€ kandis midagi hea heliga wireless (AptX) vist väga saadaval ei ole jah.
Iseenesest kui juba normaalsed klapid olemas, siis võib ka seda juhtmeta lahendust proovida mida siin teemas juba mitu korda maininud olen: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8912476#8912476
Wireless klappidega kogemusi eriti ei oma kuid 100€ kandis midagi hea heliga wireless (AptX) vist väga saadaval ei ole jah.
Iseenesest kui juba normaalsed klapid olemas, siis võib ka seda juhtmeta lahendust proovida mida siin teemas juba mitu korda maininud olen: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8912476#8912476
Ma ise piilun praegu ka http://www.avantree.com/ tooteid. Audition Pro klapid ja Priva II BT transmitter tunduvad huvitavad. CoiLi välja toodud http://thebtunes.com/ lingil olevad tootetud tunduvad sama funktsiooni omavat, aga ma nüüd ei saa aru, kas need on aptx low latency või lihtsalt aptx toega.
Muideksi keegi ATH-M50 asemele klappe oskaks soovitada ehk siis sarnase helipildiga? Klapid helitekitajatena korras, kuid see kunstnahast materjal on räbalduma hakanud ja ei ole enam silmale ilus vaadata. Samas antud moment 100-150€ ei raatsiks jälle klappide eest välja köhida, kui just tõesti häid (ehk ATH-M50 võrreldavaid) wireless klappe selle eest ei saaks. _________________ Geek it til it MHz
mul on ath-m50 klapid üle kahe aasta vanad ja ei mingit räbaldumist kuskil.
Mul veel kroonide eest ostetud Veluurikad tunduvad mõnusad, aga 67€ eest ma neid ostma ei hakkaks... Ning padjad ongi korras või õigemini neile sai tehtud uus kate paar aastat tagasi. Mis on pragunemas, on see pealmine osa. _________________ Geek it til it MHz
bladerunner, oh, see on küll hea leid. Kui ma neid asendusi aastat kaks tagasi otsisin, siis ei olnud miskit võtta, mis kindlalt sobiks Kellelgi veel soovi neid saada? Ma endale telliks Amazonist ära.
Aga kulunud on siis see kaare osal olev kunstnahk. Nagu ka siit pildilt näha, siis tekivad sinna sellised voldi kohad ja need on ajaga pragunenud https://www.thomann.de/pics/bdb/331905/9592876_800.jpg variant oleks ehk klapid osadeks tõmmata ja sinna ise siis uus nahk peale panna. _________________ Geek it til it MHz
mul on ath-m50 klapid üle kahe aasta vanad ja ei mingit räbaldumist kuskil.
Mul veel kroonide eest ostetud Veluurikad tunduvad mõnusad, aga 67€ eest ma neid ostma ei hakkaks... Ning padjad ongi korras või õigemini neile sai tehtud uus kate paar aastat tagasi. Mis on pragunemas, on see pealmine osa.
selle pealmise osa teeb rätsep uue. sellise nagu kallimatel piloodi klappidel, käib krõpsuga ümber peavõru.
Lotharius, 130 doltsi eest tunduvad Audition Pro klapid täitsa huviäratavad. Tänud info eest.
BTunesil on BT 4.0 AptX codec ja AAC codec: http://cdn.shopify.com/s/files/1/0862/7486/files/features_grande.gif?11038116789082441571
Nagu aru saan, siis tegu ei ole lihtsalt AptX toega vaid ikka riistvaraliste koodekitega.
Võrreldes Avantree`ga, tundub , et BTunes/Voxoa VXB on rohkem muusika jaoks aretatud ja siiani ülevaated tunduvad ka kiitvat selle heli(säilitamise) kvaliteeti.
Muuseas, ei pannudki tähele, et neil ka AptX adapter välja tulnud vahepeal lisaks VXB`le. Nüüd läheb küll vist lähiajal loosi see kooslus - DX50 + Fidelio X1, juhtmevabalt... mõnna mõnna
135€ eest isiklikult küll SRH840 ei võtaks Loe parem enne korralikult ülevaateid.
Mis otstarve neil olema hakkab? Monitooringuks või muusika nautimiseks?
Kuid kui mõelda wireless klappide peale, siis mis hinnaga mõne sellise klapi võib leida, mis heli poolest oleks nende klappidega enamvähem ühte auku või ehk isegi etem? Ilmselt hind kerkib sellisel juhul sinna 200€ juurde? Ega vist kuskil 100€-ga hea heliga wireless klappe väga leidugi?
Defineeri kõigepealt wireless, kas ainult bt tuleb kõne alla, või midagi muud ka ? Mitte bt klappe, millel oma transmitter ja kleer (kadudeta) protokoll, on näiteks sennheiseril. Mul on pidevas kasutuses http://en-us.sennheiser.com/wireless-audio-headphones-digital-rs-160. Need on ühtlasi ka tootesarja soodsaimad. Pole mitte midagi halba öelda, algselt sai ostetud teleri vaatamiseks, aga nüüd selgub, et mängivad ka muusikat väga hästi ja juhtmega hifi komplekt seisab suure osa ajast jõude. Lahe on, et transmitter on portatiivne (patakad käivad sisse) ja seda saab mugavalt kaasa võtta. Muul ajal töötab võrgust.
tsitaat:
Keegi omab? Shure SRH840
Käisin neid kuulamas, isiklikult, kuna 940 oli kõrval, siis võtaks pigem viimased, kuigi hinnanumber on tiba kõrgem.
Plaanis kodus pisut muusikat salvestada. Klapid veel puudu. Põhiliselt Läbi GarageBandi ja iMaci toimub salvestamine. Puudu normaalsed klapid. Eesmärk siis akustiline kitarr sisse mängida, klappidest kuulates peale laulda. Pisut töötlust teha jne. Pole absoluutselt kursis klappide sisuga. Mis eeldused peaksid olema täidetud. Muusikat teen hetkel enda jaoks. Midagi profesionaalset ei vaja. Lihtsalt väga hea hinna-kvaliteedi suhtega klappe. Järelturuväärtus võiks ka OK olla, vajadusel kui hiljem paremad plaanis osta. Kas antud klapid, mis Bladerunner linkis, oleks ok ?? http://www.ewsound.ee/et/korvaklapid-in-ear/monitor-korvaklapid/audio-technica-ath-t44-dynamic-stereo-headphones-detail
Ühesõnaga sama küsimus tal, kas sarnase hinna eest saaks midagi paremat ? Võib ka pisut kallim olla.. Ja mis eeldused peaksid täidetud olema?
Tänud juba ette. _________________ Ostan Tartu linnas Garaaźi!
Sony MDR-7506 näiteks? Need muidugi jutte lugedes juba väga professionaalsed klapid. Aga salvestamiseks kindlasti suurepärased ning eeldan, et ka järelturuväärtus on neil normaalne? Aga eks seda oskavad teised kindlasti veel paremini rääkida
Üleüldse, kuna olen juba aastaid nendest väga häid jutte kuulnud, siis oleks tore kellegi kohaliku arvamust ka kuulda
Hind kahjuks natuke liiga kallis minu jaoks. Leidsin need http://www.arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/SAMSON-SR950-Professional-Studio-Reference-korvaklapid-50mm-drivers-32-oomis-108830
Hind minu jaoks vägagi sobiv ja tuleks vist ära proovida
Samsoniga ka head kogemused, praegune mikrofoni set on Samsoni poolt ja olen rahul. Hind samuti 5+, amazon annab hinnaks 69USD=63EUR
Keegi oskab kommenteerida? On kogemusi kellelgi konkreetsete klappidega, või on olnud sarnase valiku ees ja teinud teistsuguse otsuse ? _________________ Ostan Tartu linnas Garaaźi!
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.