Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.01.2016 09:55:46 vasta tsitaadiga


Link


Need millel juhe läheb puldi külge võiks olla koos lisa akuga, mis siis seda kuulamise aega pikendaks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 16.01.2016 17:49:32 vasta tsitaadiga

Olen nüüd kuskil kuu aega igapäevaselt Audeze LCD-2sid kasutanud. Väga täpne ning väga madalale mängiv madal ots, imeline keskosa ning mõnusad kõrged, mis ei ole liiga teravad/"Näkku kargavad".
Kokkuvõttes siis väga naturaalse kõlaga ning heliliselt hästi balanseeritud klapid. thumbs_up.gif (Ning ei maksa mainimata ka välimust, mis ei tohiks kedagi külmaks jätta icon_cool.gif )
Ainuke miinus see, et üle kahe kolme tunni järjest kuulates tekib ebamugavus tunne peas. Tingitud on raskusest - kõrvaklapid kaaluvad 0,5Kg ilma juhtmeta.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.01.2016 17:52:38 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
Olen nüüd kuskil kuu aega igapäevaselt Audeze LCD-2sid kasutanud. Väga täpne ning väga madalale mängiv madal ots, imeline keskosa ning mõnusad kõrged, mis ei ole liiga teravad/"Näkku kargavad".
Kokkuvõttes siis väga naturaalse kõlaga ning heliliselt hästi balanseeritud klapid. thumbs_up.gif (Ning ei maksa mainimata ka välimust, mis ei tohiks kedagi külmaks jätta icon_cool.gif )
Ainuke miinus see, et üle kahe kolme tunni järjest kuulates tekib ebamugavus tunne peas. Tingitud on raskusest - kõrvaklapid kaaluvad 0,5Kg ilma juhtmeta.
ostsid IceUuli omad ära? või kust hankisid ja palju maksid icon_razz1.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 16.01.2016 17:54:34 vasta tsitaadiga

libe, IceUuli käest neh.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2016 23:08:15 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
libe, IceUuli käest neh.


Minu endised thumbs_up.gif

_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
duracello
HV vaatleja
duracello

liitunud: 03.05.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2016 17:34:53 vasta tsitaadiga

Nii, olen siis otsimas endale uusi kõrvaklappe, kuna Superlux HD681 EVO'd vedasid mind alt. Nimelt murdus "nahast" headband kinnituskohast ja on kohe ka murdumas teiselt poolt. Saigi need ostetud katsetamiseks, kuigi tõesti kestsid nad maksimum aasta vastu.

Niipalju kui olen aru saanud siis "Gaming Headphones" tähendab seda, et klappidele on pandud low-end mikker külge, on tehtud võimalikult kirjuks ja mingit eelist nad mängudes reaalselt ei anna?

Klappe kasutan 50/50 mängimiseks ja muusika kuulamiseks ning vahepeal võib ka juhtuda, et klapid on peas 5-6 tundi jutti, seega on mugavus ka tähtis. Kahte erinevat paari ma ostma ei hakka, mängimiseks ja muusika kuulamiseks, niiet võiks osta korralikumad mis jäävad hinnaklassi 100-150€, muidugi kui on midagi odavamat mis teeb kõrgema hinnaklassi klappidele silmad ette siis ei ütleks ka ära. Eelistan noise-cancelling ehk välist heli summutavaid klappe.

Olen ise silma peale pannud Kingston Could II ja Sennheiser HD598. Äkki oskab keegi midagi veel pakkuda?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2016 17:42:57 vasta tsitaadiga

Ostad klapid ja eraldi mikri. Need gaming klapid on nagu nad on.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 17.01.2016 18:18:54 vasta tsitaadiga

duracello, see küll natukene vana video. Aga siiski tasub vaadata, üsna korralik TEK Syndicate poolt. icon_smile.gif

Link


Muidu idee poolest võid ju proovida seal soovitavat Superlux HD 668B. Sellel peaks olema selle nahast bandi asemel kaks mingit jubinat hoopis. Ise ma ootan kangesti, et minu Superlux HD 681B hoopis kohale jõuaks. Kindlasti muljetan ka siin, kui kätte saan need klapid. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.01.2016 18:37:58 vasta tsitaadiga

duracello kirjutas:
Nii, olen siis otsimas endale uusi kõrvaklappe, kuna Superlux HD681 EVO'd vedasid mind alt. Nimelt murdus "nahast" headband kinnituskohast ja on kohe ka murdumas teiselt poolt. Saigi need ostetud katsetamiseks, kuigi tõesti kestsid nad maksimum aasta vastu.

Niipalju kui olen aru saanud siis "Gaming Headphones" tähendab seda, et klappidele on pandud low-end mikker külge, on tehtud võimalikult kirjuks ja mingit eelist nad mängudes reaalselt ei anna?

Klappe kasutan 50/50 mängimiseks ja muusika kuulamiseks ning vahepeal võib ka juhtuda, et klapid on peas 5-6 tundi jutti, seega on mugavus ka tähtis. Kahte erinevat paari ma ostma ei hakka, mängimiseks ja muusika kuulamiseks, niiet võiks osta korralikumad mis jäävad hinnaklassi 100-150€, muidugi kui on midagi odavamat mis teeb kõrgema hinnaklassi klappidele silmad ette siis ei ütleks ka ära. Eelistan noise-cancelling ehk välist heli summutavaid klappe.

Olen ise silma peale pannud Kingston Could II ja Sennheiser HD598. Äkki oskab keegi midagi veel pakkuda?
beyerdynamic dt770 pro thumbs_up.gif thumbs_up.gif
need nii mugavad, et võib nendega vabalt magama minna icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.01.2016 18:51:04 vasta tsitaadiga

libe, sul on siis väike pea järelikult. Mugavad nad on, aga mul peale tundi-paari küll pea valus. Ikka suht kõva jouga pressivad peale.
Vot mu 15a vanad Sennheiser HD570 Symphony'd on tõesti kerged ja peas praktiliselt tundmata.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.01.2016 19:00:15 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
libe, sul on siis väike pea järelikult. Mugavad nad on, aga mul peale tundi-paari küll pea valus. Ikka suht kõva jouga pressivad peale.
Vot mu 15a vanad Sennheiser HD570 Symphony'd on tõesti kerged ja peas praktiliselt tundmata.
mul dt770't pole, kuid dt880 ja T1 on sarnase raamiga ja tõesti ei ole mingit rõhumise tunnet nendega olnud
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.01.2016 19:07:31 vasta tsitaadiga

DT880 ja T1 on ju avatud klapid, nende puhul pole välishelide heliisolatsioonile niipalju rõhku pandud ja seega klappide surve peale tundub et on ka väiksem.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duracello
HV vaatleja
duracello

liitunud: 03.05.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2016 19:41:27 vasta tsitaadiga

Eks klappide puhul ongi tähtis isiklik eelistus ja niimoodi poolpimesi on raske ostes otsuseid langetada, kui pole erinevaid klappe saanud proovida. Äkki keegi oskab soovitada mõnda kohta või poodi kus oleks võimalik erinevaid klappe pähe proovida ja testida. Tartus pole ise kahjuks märganud sellist kohta.

Superlux jättis ikka kehva mulje mulle peale seda intsidenti ja koostekvaliteet on üsna kehva, aga odavatelt klappidelt ei olegi väga midagi suurt loota.

Muidu ongi plaanis mingi korralik Sennheiser, Beyerdynamic või Audio Technica osta ja modmic külge panna.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.01.2016 19:42:37 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
DT880 ja T1 on ju avatud klapid, nende puhul pole välishelide heliisolatsioonile niipalju rõhku pandud ja seega klappide surve peale tundub et on ka väiksem.
see heliisolatsioon nüüd küll klappide survet peale ei tõsta, raskemad nad samuti ei ole
ju nad lihtsalt sinu peakujuga ei sobi siis icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.01.2016 20:20:24 vasta tsitaadiga

Täitsa tavaline pea, arvan, et suht keskmine, pole mingi suur karu pea. icon_lol.gif

Välishelide korralikuks summutamiseks peavad klapid ikka suht tihedalt vastu pead olema, vastasel juhul pole asjal mõtet.
Avatud klappide puhul pole seda survet vaja, sest välisheli tuleb nagunii juba sisse.

nt. mu HD570 puhul pole vahet, on klapid peas või mitte, kõik kostub läbi.
Samas kodus päris kinniseid ka kasutada ei taha, ei kuule kui kellelgi midagi vaja või telefon helisema peaks.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 17.01.2016 20:30:35 vasta tsitaadiga

ma ka DT-770 poolt annaks hääle. kuskilt otsast väike pea mul küll pole, pigem karu oma ning uskumatult mugavad.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duracello
HV vaatleja
duracello

liitunud: 03.05.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2016 20:41:51 vasta tsitaadiga

DT-770 kohta palju positiivset kuulnud seda teemat siin sirvides, eks läheb siis too ka loosi. Nagu ma aru saan siis klappidel millel on 30 Oomi+ takistus läheb vaja ka klapivõimu, et sealt midagi normaalset üldse tuleks?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.01.2016 20:46:11 vasta tsitaadiga

duracello, klapivõim on abiks aga mu 80 Ohm saavad telefoni taga niisamagi hakkama. 250 Ohm variant vajaks juba kindlasti klapivõimu.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2016 20:53:32 vasta tsitaadiga

Oma 80 oomiste 770pro klappidega kannatab nii arvuti kui telefoni taga normaalselt kuulata, seetõttu ka need sai valitud ei viitsind ampiga jaurata, kui vaja on ühendan välise helikaardi külge aga liiga kõvasti ka ei armasta kuulata klappidega.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.01.2016 23:31:15 vasta tsitaadiga

duracello kirjutas:
DT-770 kohta palju positiivset kuulnud seda teemat siin sirvides, eks läheb siis too ka loosi. Nagu ma aru saan siis klappidel millel on 30 Oomi+ takistus läheb vaja ka klapivõimu, et sealt midagi normaalset üldse tuleks?

SPL/V 96dB ei ole just vali, seega 32 oomised on paslikud integreeritud helikaardi ja telefoni jaoks

samas kui kõrvad ei võta, siis vaja võimu või võimendiga helikaarti thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 18.01.2016 10:30:24 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
Olen nüüd kuskil kuu aega igapäevaselt Audeze LCD-2sid kasutanud. Väga täpne ning väga madalale mängiv madal ots, imeline keskosa ning mõnusad kõrged, mis ei ole liiga teravad/"Näkku kargavad".
Kokkuvõttes siis väga naturaalse kõlaga ning heliliselt hästi balanseeritud klapid. thumbs_up.gif (Ning ei maksa mainimata ka välimust, mis ei tohiks kedagi külmaks jätta icon_cool.gif )
Ainuke miinus see, et üle kahe kolme tunni järjest kuulates tekib ebamugavus tunne peas. Tingitud on raskusest - kõrvaklapid kaaluvad 0,5Kg ilma juhtmeta.


Tartu ei satu millalgi? Tahaks võimalusel proovida korraks kui võimalik? icon_razz.gif

duracello kirjutas:
DT-770 kohta palju positiivset kuulnud seda teemat siin sirvides, eks läheb siis too ka loosi. Nagu ma aru saan siis klappidel millel on 30 Oomi+ takistus läheb vaja ka klapivõimu, et sealt midagi normaalset üldse tuleks?

DT-770 on ju 32Ohm ka saadaval: http://www.thomann.de/intl/beyerdynamic_dt_770_pro_32_ohm.htm
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.01.2016 12:52:27 vasta tsitaadiga

duracello, 250 Ohm DT-770 siinsamas HV-s müügil + modmic ka veel
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=663640 + https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=665588

Ainult et nendele siis klapivõimu vahele vaja norm. heli jaoks.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 19.01.2016 15:05:51 vasta tsitaadiga

Kui esialgselt otsisin endale DT770 asendust, siis nüüdseks on selge, et plaanin osta üldse wireless klapid.
On kellelgi mingeid ideid, millised klapid oleks parim valik 300€ eest.

Tellisin G933 proovimiseks.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.01.2016 16:29:10 vasta tsitaadiga

Diesel, alustanud lugemist ikka siit - http://www.head-fi.org/t/746519/huge-comparison-of-almost-all-the-best-bluetooth-headphones-post-your-own-comparisons-here
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 19.01.2016 17:22:22 vasta tsitaadiga

Kes tahab ok mänguri headsetti, siis Kingston Hyper-X hea hinnaga (~60$) alis saadaval: http://www.aliexpress.com/store/product/---/1725930_32519412457.html?spm=5261.7900140.1998900554.46.x4O8jh
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 19.01.2016 18:35:08 vasta tsitaadiga

bladerunner, loen õhtul läbi ja tellin midagi testimiseks ära. Usun, et saan g933 mudelist üsna kiirelt lahti õige hinnaga. Muidugi uks sett voiks jääda ka sülearvutile.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duracello
HV vaatleja
duracello

liitunud: 03.05.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2016 23:39:21 vasta tsitaadiga

Kui nüüd võrrelda DT-770 32 Oomiseid ilma võimuta ja 250 Oomiseid DT-770'neid vastava klapivõimuga, kas on heli tuntavalt erinev ka?
Või kui panna 32 Oomistele sama võim külge ja võrrelda neid 250 Oomistega koos võimuga, kas on helis tunda ka kõrvaga eristatavaid muudatusi?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.01.2016 00:13:12 vasta tsitaadiga

100+ lehekülge lugemist: http://www.head-fi.org/t/513393/guide-sonic-differences-between-dt770-dt990-models-more
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 20.01.2016 00:45:05 vasta tsitaadiga

duracello, mina olen niimoodi aru saanud, et noid 250 oomiseid klappe võid ühendada võimendiga mikseri main väljundisse. aga 32 oomiseid sa ei saa sinna ühendada. sest võimendatud mikser lööb need klapid lõhki. ma mõtlen selliseid heliallikaid: http://www.thomann.de/intl/powered_mixers.html

ma kunagi proovisin 140 oomist telefoni valjuhääldit (9 x 4 cm ovaal) 4 oomise 20W võimendi taga. Valjuhääldi tegi häält ülivaikselt nii, et kannatas kõrvaligi panna.

parandage mind kui luiskan....
tagasi üles
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2016 22:35:15 vasta tsitaadiga

natuke offtopic, ent peaks vist siia sobima? sõbral kõrvaklapid mikriga ja läpparil ainult üks auk... vahejuppi vaja, see peab vist olema kolme "rõngaga"? st. L-R-MIC "rõngastega?
need vist ei sobi, sest 3.5" on kahe "rõngaga"?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/MP3+pleierite+lisaseadmed/283587/
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Varia+lisaseadmed/340443/

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 21.01.2016 15:36:34 vasta tsitaadiga

Fidue A73 mõistliku hinnaga saadaval: http://www.aliexpress.com/item/FIDUE-A73-In-Ear-Earphones-With-MIC/32590496660.html
Samuti Fidue A65 hea hinnaga: http://www.aliexpress.com/item/FIDUE-A65-titanium-Dynamic-High-Fidelity-Quality-Stereo-Audio-In-Ear-Earphones/32522332249.html
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2016 15:46:17 vasta tsitaadiga

Keegi veel neid Xiaomi suuri klappe, ehk kõrvapealseid ("Hi-Fi"-ks kutsutakse vist?) proovinud? Kuidas heli ja üleüldine kvaliteet neil on? Netis vaatan, et maksavad seal kuskil 90-100$ ringis. Või oskab keegi midagi etemat pakkuda?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2016 21:58:34 vasta tsitaadiga

Mida arvata ATH-ANC9 klappidest? On keegi kasutanud?

Mingi helimees ei ole aga heast helist ära ei ütle, peamine filmide vaatamine, vahest natuke mängimist ehk ka eraldi mikrofoniga.

http://www.amazon.com/Technica-ATH-ANC9-QuietPoint-Noise-Cancelling-Headphones/dp/B007KWLF5K
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 25.01.2016 11:06:12 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Keegi veel neid Xiaomi suuri klappe, ehk kõrvapealseid ("Hi-Fi"-ks kutsutakse vist?) proovinud? Kuidas heli ja üleüldine kvaliteet neil on? Netis vaatan, et maksavad seal kuskil 90-100$ ringis. Või oskab keegi midagi etemat pakkuda?

Heli suhtes pidavat superluxid (eriti moditud) paremad olema. Xiaomidel oli vist rohkem mainstream V-kujuline helisignatuur.
Kellelgi siin oli aga ei mäleta kellel. Igatahes koostekvaliteet pidavat küll väga hea olema (parem kui superluxid).
Muidu sellise raha eest vaata juba natuke kallemaid klappe ja kui viitsimist uurida-puurida, siis HEad-fi müügifoorumites väga hea hinnaga kvaliteetseid klappe liikvel.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2016 00:24:17 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
Siim159 kirjutas:
Keegi veel neid Xiaomi suuri klappe, ehk kõrvapealseid ("Hi-Fi"-ks kutsutakse vist?) proovinud? Kuidas heli ja üleüldine kvaliteet neil on? Netis vaatan, et maksavad seal kuskil 90-100$ ringis. Või oskab keegi midagi etemat pakkuda?

Heli suhtes pidavat superluxid (eriti moditud) paremad olema. Xiaomidel oli vist rohkem mainstream V-kujuline helisignatuur.
Kellelgi siin oli aga ei mäleta kellel. Igatahes koostekvaliteet pidavat küll väga hea olema (parem kui superluxid).
Muidu sellise raha eest vaata juba natuke kallemaid klappe ja kui viitsimist uurida-puurida, siis HEad-fi müügifoorumites väga hea hinnaga kvaliteetseid klappe liikvel.


Kuid kui mõelda wireless klappide peale, siis mis hinnaga mõne sellise klapi võib leida, mis heli poolest oleks nende klappidega enamvähem ühte auku või ehk isegi etem? Ilmselt hind kerkib sellisel juhul sinna 200€ juurde? Ega vist kuskil 100€-ga hea heliga wireless klappe väga leidugi?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 28.01.2016 12:13:23 vasta tsitaadiga

Wireless klappidega kogemusi eriti ei oma kuid 100€ kandis midagi hea heliga wireless (AptX) vist väga saadaval ei ole jah.
Iseenesest kui juba normaalsed klapid olemas, siis võib ka seda juhtmeta lahendust proovida mida siin teemas juba mitu korda maininud olen: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8912476#8912476
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2016 14:04:32 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
Wireless klappidega kogemusi eriti ei oma kuid 100€ kandis midagi hea heliga wireless (AptX) vist väga saadaval ei ole jah.
Iseenesest kui juba normaalsed klapid olemas, siis võib ka seda juhtmeta lahendust proovida mida siin teemas juba mitu korda maininud olen: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8912476#8912476


Ma ise piilun praegu ka http://www.avantree.com/ tooteid. Audition Pro klapid ja Priva II BT transmitter tunduvad huvitavad. CoiLi välja toodud http://thebtunes.com/ lingil olevad tootetud tunduvad sama funktsiooni omavat, aga ma nüüd ei saa aru, kas need on aptx low latency või lihtsalt aptx toega.

Muideksi keegi ATH-M50 asemele klappe oskaks soovitada ehk siis sarnase helipildiga? Klapid helitekitajatena korras, kuid see kunstnahast materjal on räbalduma hakanud ja ei ole enam silmale ilus vaadata. Samas antud moment 100-150€ ei raatsiks jälle klappide eest välja köhida, kui just tõesti häid (ehk ATH-M50 võrreldavaid) wireless klappe selle eest ei saaks.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 28.01.2016 14:14:20 vasta tsitaadiga

Lotharius,

räbaldunud asjadele on asendused täiesti olemas.
http://www.ebay.ie/itm/Dekoni-Audio-Velour-Repacement-Earpads-for-Audio-Technica-ATH-M50x-/221978940917?hash=item33aef9d5f5:g:3ekAAOSwSdZWgYQk
http://www.ebay.ie/itm/2x-Ear-Pads-Ear-Cushions-for-Audio-Technica-ATH-M50-M50S-M40-ATH-SX1-Replacement-/301389240593?hash=item462c32d911:g:nboAAOSw1XdUYeD2

mul on ath-m50 klapid üle kahe aasta vanad ja ei mingit räbaldumist kuskil.
tagasi üles
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2016 14:21:12 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
Lotharius,

räbaldunud asjadele on asendused täiesti olemas.
http://www.ebay.ie/itm/Dekoni-Audio-Velour-Repacement-Earpads-for-Audio-Technica-ATH-M50x-/221978940917?hash=item33aef9d5f5:g:3ekAAOSwSdZWgYQk
http://www.ebay.ie/itm/2x-Ear-Pads-Ear-Cushions-for-Audio-Technica-ATH-M50-M50S-M40-ATH-SX1-Replacement-/301389240593?hash=item462c32d911:g:nboAAOSw1XdUYeD2

mul on ath-m50 klapid üle kahe aasta vanad ja ei mingit räbaldumist kuskil.


Mul veel kroonide eest ostetud icon_cool.gif Veluurikad tunduvad mõnusad, aga 67€ eest ma neid ostma ei hakkaks... Ning padjad ongi korras või õigemini neile sai tehtud uus kate paar aastat tagasi. Mis on pragunemas, on see pealmine osa.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.01.2016 14:25:57 vasta tsitaadiga

Vaheta kulunud osad välja - link
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2016 14:32:58 vasta tsitaadiga

bladerunner, oh, see on küll hea leid. Kui ma neid asendusi aastat kaks tagasi otsisin, siis ei olnud miskit võtta, mis kindlalt sobiks thumbs_up.gif Kellelgi veel soovi neid saada? Ma endale telliks Amazonist ära.

Aga kulunud on siis see kaare osal olev kunstnahk. Nagu ka siit pildilt näha, siis tekivad sinna sellised voldi kohad ja need on ajaga pragunenud https://www.thomann.de/pics/bdb/331905/9592876_800.jpg variant oleks ehk klapid osadeks tõmmata ja sinna ise siis uus nahk peale panna.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 28.01.2016 14:33:29 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
Lotharius,

räbaldunud asjadele on asendused täiesti olemas.
http://www.ebay.ie/itm/Dekoni-Audio-Velour-Repacement-Earpads-for-Audio-Technica-ATH-M50x-/221978940917?hash=item33aef9d5f5:g:3ekAAOSwSdZWgYQk
http://www.ebay.ie/itm/2x-Ear-Pads-Ear-Cushions-for-Audio-Technica-ATH-M50-M50S-M40-ATH-SX1-Replacement-/301389240593?hash=item462c32d911:g:nboAAOSw1XdUYeD2

mul on ath-m50 klapid üle kahe aasta vanad ja ei mingit räbaldumist kuskil.


Mul veel kroonide eest ostetud icon_cool.gif Veluurikad tunduvad mõnusad, aga 67€ eest ma neid ostma ei hakkaks... Ning padjad ongi korras või õigemini neile sai tehtud uus kate paar aastat tagasi. Mis on pragunemas, on see pealmine osa.


selle pealmise osa teeb rätsep uue. sellise nagu kallimatel piloodi klappidel, käib krõpsuga ümber peavõru.
tagasi üles
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 28.01.2016 14:41:36 vasta tsitaadiga

Lotharius, 130 doltsi eest tunduvad Audition Pro klapid täitsa huviäratavad. Tänud info eest.

BTunesil on BT 4.0 AptX codec ja AAC codec: http://cdn.shopify.com/s/files/1/0862/7486/files/features_grande.gif?11038116789082441571
Nagu aru saan, siis tegu ei ole lihtsalt AptX toega vaid ikka riistvaraliste koodekitega.
Võrreldes Avantree`ga, tundub , et BTunes/Voxoa VXB on rohkem muusika jaoks aretatud ja siiani ülevaated tunduvad ka kiitvat selle heli(säilitamise) kvaliteeti.
Muuseas, ei pannudki tähele, et neil ka AptX adapter välja tulnud vahepeal lisaks VXB`le. Nüüd läheb küll vist lähiajal loosi see kooslus - DX50 + Fidelio X1, juhtmevabalt... mõnna mõnna icon_razz.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.01.2016 14:49:46 vasta tsitaadiga

Keegi omab? Shure SRH840 - http://www.ewsound.ee/et/korvaklapid-in-ear/monitor-korvaklapid/shure-srh840-closed-back-professional-monitoring-headphones-detail
Kuidas heli ja mugavus võrreldes DT770 PRO-ga?

Kas samas hinnas võiks midagi paremat kui need 32€ ATH-T44'd http://www.ewsound.ee/et/korvaklapid-in-ear/monitor-korvaklapid/audio-technica-ath-t44-dynamic-stereo-headphones-detail leida?

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 28.01.2016 16:04:11 vasta tsitaadiga

135€ eest isiklikult küll SRH840 ei võtaks icon_rolleyes.gif Loe parem enne korralikult ülevaateid.
Mis otstarve neil olema hakkab? Monitooringuks või muusika nautimiseks?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 28.01.2016 16:38:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kuid kui mõelda wireless klappide peale, siis mis hinnaga mõne sellise klapi võib leida, mis heli poolest oleks nende klappidega enamvähem ühte auku või ehk isegi etem? Ilmselt hind kerkib sellisel juhul sinna 200€ juurde? Ega vist kuskil 100€-ga hea heliga wireless klappe väga leidugi?


Defineeri kõigepealt wireless, kas ainult bt tuleb kõne alla, või midagi muud ka ? Mitte bt klappe, millel oma transmitter ja kleer (kadudeta) protokoll, on näiteks sennheiseril. Mul on pidevas kasutuses http://en-us.sennheiser.com/wireless-audio-headphones-digital-rs-160. Need on ühtlasi ka tootesarja soodsaimad. Pole mitte midagi halba öelda, algselt sai ostetud teleri vaatamiseks, aga nüüd selgub, et mängivad ka muusikat väga hästi ja juhtmega hifi komplekt seisab suure osa ajast jõude. Lahe on, et transmitter on portatiivne (patakad käivad sisse) ja seda saab mugavalt kaasa võtta. Muul ajal töötab võrgust.

tsitaat:
Keegi omab? Shure SRH840


Käisin neid kuulamas, isiklikult, kuna 940 oli kõrval, siis võtaks pigem viimased, kuigi hinnanumber on tiba kõrgem.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 28.01.2016 17:12:22 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
... Ma ise piilun praegu ka http://www.avantree.com/ tooteid. Audition Pro klapid ...
Nagu Avantree Audition Wireless Bluetooth , on need kuskil positiivseid hinnanguid saanud?
Kas see soodushind tavaline seal?

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasmus39
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2014




sõnum 28.01.2016 17:23:51 vasta tsitaadiga

Plaanis kodus pisut muusikat salvestada. Klapid veel puudu. Põhiliselt Läbi GarageBandi ja iMaci toimub salvestamine. Puudu normaalsed klapid. Eesmärk siis akustiline kitarr sisse mängida, klappidest kuulates peale laulda. Pisut töötlust teha jne. Pole absoluutselt kursis klappide sisuga. Mis eeldused peaksid olema täidetud. Muusikat teen hetkel enda jaoks. Midagi profesionaalset ei vaja. Lihtsalt väga hea hinna-kvaliteedi suhtega klappe. Järelturuväärtus võiks ka OK olla, vajadusel kui hiljem paremad plaanis osta. Kas antud klapid, mis Bladerunner linkis, oleks ok ?? http://www.ewsound.ee/et/korvaklapid-in-ear/monitor-korvaklapid/audio-technica-ath-t44-dynamic-stereo-headphones-detail

Ühesõnaga sama küsimus tal, kas sarnase hinna eest saaks midagi paremat ? Võib ka pisut kallim olla.. Ja mis eeldused peaksid täidetud olema?

Tänud juba ette.

_________________
Ostan Tartu linnas Garaaźi!
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2016 17:55:07 vasta tsitaadiga

Sony MDR-7506 näiteks? Need muidugi jutte lugedes juba väga professionaalsed klapid. Aga salvestamiseks kindlasti suurepärased ning eeldan, et ka järelturuväärtus on neil normaalne? Aga eks seda oskavad teised kindlasti veel paremini rääkida icon_biggrin.gif
Üleüldse, kuna olen juba aastaid nendest väga häid jutte kuulnud, siis oleks tore kellegi kohaliku arvamust ka kuulda icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus39
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2014




sõnum 29.01.2016 03:11:20 vasta tsitaadiga

Hind kahjuks natuke liiga kallis minu jaoks. Leidsin need http://www.arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/SAMSON-SR950-Professional-Studio-Reference-korvaklapid-50mm-drivers-32-oomis-108830
Hind minu jaoks vägagi sobiv ja tuleks vist ära proovida icon_smile.gif
Samsoniga ka head kogemused, praegune mikrofoni set on Samsoni poolt ja olen rahul. Hind samuti 5+, amazon annab hinnaks 69USD=63EUR
Keegi oskab kommenteerida? On kogemusi kellelgi konkreetsete klappidega, või on olnud sarnase valiku ees ja teinud teistsuguse otsuse ?

_________________
Ostan Tartu linnas Garaaźi!
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.