Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2016 18:36:07 vasta tsitaadiga

cybertiger kirjutas:
Overkilla kirjutas:
Mul oleks vaja SATA kaablit, Tallinnas pigem.

Kui mõtled seda mis lauaarvutite sees käib, siis leiaks Tallinnas selle SATA kaabli (emaplaadi ja hdd vaheline) :wink:

Seda sama jah, jube totter oleks poest osta kui inimestel vedeleb tühjalt ja tihti visatakse ära.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2016 20:39:18 vasta tsitaadiga

Overkilla kirjutas:
cybertiger kirjutas:
Overkilla kirjutas:
Mul oleks vaja SATA kaablit, Tallinnas pigem.

Kui mõtled seda mis lauaarvutite sees käib, siis leiaks Tallinnas selle SATA kaabli (emaplaadi ja hdd vaheline) icon_wink.gif

Seda sama jah, jube totter oleks poest osta kui inimestel vedeleb tühjalt ja tihti visatakse ära.

jah, sind aetakse poest välja kui kukud väitma et tahad ainult ühte kaablit icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2016 22:52:23 vasta tsitaadiga

on kellelgi XFX HD6800 või HD6900 seeria shroudi koos radikaga pakkuda? ventikas ei pea olema korras
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Popp
Kreisi kasutaja
Popp

liitunud: 22.02.2006




sõnum 04.01.2016 02:47:16 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi ei juhtu üle olema mõnda võimalikult suurt radikat prosele, ühtlase sileda põhjaga? Socket ei ole oluline
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FullHC
HV Guru

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2016 19:39:45 vasta tsitaadiga

Popp, midagi soc 478 mõõtudega ikka saaks.
Täitsa olemas Tallinnas.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2016 20:41:07 vasta tsitaadiga

Overkilla kirjutas:
cybertiger kirjutas:
Overkilla kirjutas:
Mul oleks vaja SATA kaablit, Tallinnas pigem.

Kui mõtled seda mis lauaarvutite sees käib, siis leiaks Tallinnas selle SATA kaabli (emaplaadi ja hdd vaheline) icon_wink.gif

Seda sama jah, jube totter oleks poest osta kui inimestel vedeleb tühjalt ja tihti visatakse ära.

OT: Vist enam huvi pole, inimene ei ole vähemalt Minuga veel kontakteerunud. icon_eek.gif

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2016 20:00:57 vasta tsitaadiga

on kellelgi sellist tugiraami või misiganes ta on, nagu siin videol näha GPU tuuma taga ära anda? kaardiks sama XFX HD6950, samuti on puudu kaks vedrupingutusega kruvi ja shroudi kruvid. leidub kellelgi?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2016 16:31:17 vasta tsitaadiga

Lapin siin ühele üksikemale netiarvutit kokku ja oleks vaja vähe paremat protsessorit, kui hetkel olemasolev E3400..
Äkki kellelgi vedeleb kusagil, mida ei oleks kahju ära anda?

_________________
Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2016 16:33:34 vasta tsitaadiga

http://ark.intel.com/products/42772/Intel-Celeron-Processor-E3400-1M-Cache-2_60-GHz-800-MHz-FSB

3gb ram ja 32bit OS. see masin käib ka selle prosega netis kenasti. tested, proven.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2016 16:37:12 vasta tsitaadiga

Olemas 2GB rammi. Lasen 32 bitise wini peale eks vaatan, kui rahuldavalt toimib aga kuna see jääb esmaseks arvutiks neile siis kardan, et jääb vast natuke lahjaks see.
_________________
Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2016 18:38:58 vasta tsitaadiga

kuna microsoft enam tolereeri XP-d siis vast ei ole keegi vastu kui oleks kellelgi pakkuda üht softi:
Windows XP Tablet PC Edition

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2016 19:37:27 vasta tsitaadiga

jkddp, WEPOS & POSready saab täna ka uuendusi veel.

1. XP nt, SP3 install
2. http://www.upload.ee/files/5469744/xp.reg.html

ja peaks hea küll olema. MSE d ei saa kasutada ainult, kohe varsti läheb IE8 ka toest maha.. idioodikaardi tarkvara ka ei ole enam.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 00:31:28 vasta tsitaadiga

popp On veel soovi? Miskine vanem Zalmani vasejurakas oleks pakkuda, istub 939 peal.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hambahari
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 10:39:28 vasta tsitaadiga

smurfar, mis FSBga prose olema peab?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 19:12:06 vasta tsitaadiga

Olen tööl praegu, õhtul täpsustan, mis prosesid toetab. Ega mingit über head proset ei olegi vaja, piisaks isegi mingist lahjemast c2d-st thumbs_up.gif

FSB on 1333 ja tundub, et sellele emaplaadile sobivad kõik s.775 protsessorid.
http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Product/Product_Detail.aspx?DetailID=1093&MenuID=16&LanID=0

_________________
Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 19:28:54 vasta tsitaadiga

comboplaat ka ju. "tavalisel" s775 plaadil on ddr2 tugi. sinna lao mida tahes peale.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2016 23:03:34 vasta tsitaadiga

Ehk vedeleb kellelgi korralikku 3.5 mm to RCA kaablit (pikkus oluline pole). Või oskab keegi suunata kust veidi tummisema kaabli saaks.
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2016 23:25:06 vasta tsitaadiga

Go Kane! kirjutas:
Ehk vedeleb kellelgi korralikku 3.5 mm to RCA kaablit (pikkus oluline pole). Või oskab keegi suunata kust veidi tummisema kaabli saaks.

oomipood.ee icon_rolleyes.gif

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2016 23:26:13 vasta tsitaadiga

Go Kane! kirjutas:
Ehk vedeleb kellelgi korralikku 3.5 mm to RCA kaablit (pikkus oluline pole). Või oskab keegi suunata kust veidi tummisema kaabli saaks.

Lõunakeskuses Hifipood või mis ta oli, seal hoone tagumises otsas, kingsepa juurest trepist üles. seal müüvad üsna jämedaid juhtmeid, Supra kaablid pidid müüja sõnul seal vägevad olema, hinnasilt oli üle ootuste võimas
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2016 15:58:19 vasta tsitaadiga

ise teed. jootekolb ja selle kasutamise oskus must have.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2016 17:52:20 vasta tsitaadiga

emty kirjutas:
ega kellelgi m6nda plaadi-/kasseti-/lindim2ngija mootorit vedele?...vaja 2-millimeetrise v6lliga "pannkooki"...



ja uuemate telehvoonide-tahvlite laadijate kaableid(4+ soonega) oleks kah vaja...pistikud-adaptrid v6ivad kutud v6i puudu olla, vaja ainult kaablit/juhtmeid...


t6stan soovi, pole veel yhtegi leidnud, vaja l2heb kokku 4-5tk...

_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2016 11:37:50 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
jkddp, WEPOS & POSready saab täna ka uuendusi veel.

1. XP nt, SP3 install
2. http://www.upload.ee/files/5469744/xp.reg.html

ja peaks hea küll olema. MSE d ei saa kasutada ainult, kohe varsti läheb IE8 ka toest maha.. idioodikaardi tarkvara ka ei ole enam.


kas see on nüüd Tablet Edition?

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2016 13:35:42 vasta tsitaadiga

ei see EI OLE tableti editsioon aga sa käisid välja, et mikropehme justkui ei toeta sul siiani kasutuses olevat tavalist ikspeed. ma selgitan, mis alustel sul asjad tavalise ikspeega kenasti edasi lähevad. aaaa teed ikspee puhta installika (ms saatis millalgi ühe uuenduse, mis justkui pidi selle wepos & posready asja kinni panema aga kui sa oled oma asja juba alguses sellena näidanud, pole tema poolt enam aru saada, kas sa oled tegelikult ka pangaautomaat vms. ära kasuta kui ei sobi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karmo29
HV kasutaja
karmo29

liitunud: 24.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2016 15:19:52 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=664367&highlight=

sai siit kast võetud
Prose on 3 GHz Pentium 3. Puuduvad mälud, kettad, toide.
Esiküljel olev displei ei ole kuskile ühendatud. See kast vajab eraldi videokaarti.
Mul mingeid on, aga nende seisukord on teadmata.

kui kellelgi mingi toitekas üle oleks täitsa tänulik (Tartus)
saaks õepojale mingi kasti kokku kui videokaart tööle läheb icon_smile.gif

_________________
Rincewindil käis elu nii tihti silme eest läbi, et ta võis juba igavamate kohtade peal tukastada
Rincewindi maahirm, mis tabab teda kõrgustes - maa on see, mis sind lõpuks tapab
Dropbox
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onedo
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2016 19:36:25 vasta tsitaadiga

selline toide on üle - Jou-Jye Startronic ST-500CPBA
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2016 15:12:43 vasta tsitaadiga

kui kellelgi Viimsis 8GB ddr3L so-dimm (1600mhz) laenata oleks testimiseks, siis teeks seda ja kompenseeriks (B)'ga... kui töötab ja müügis on, võiks äragi osta... a primaarne siiski testimine. icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2016 16:32:25 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi elektrilise hambaharja induktsioonlaadijat ei juhtu sahtlis vedelema? Võib olla ka vigane, vaja seest ainult paari juppi projektide tarbeks.
_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infoman123
Aeg Maha 2a
infoman123

liitunud: 14.03.2009




sõnum 24.01.2016 14:37:11 vasta tsitaadiga

kellelgi mingit suvalist webcami pole sahtlis vedelemas?
võin poest ka läbi käia icon_smile.gif
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2016 19:32:39 vasta tsitaadiga

infoman123 kirjutas:
kellelgi mingit suvalist webcami pole sahtlis vedelemas?
võin poest ka läbi käia icon_smile.gif

Võimalik, et kuskil kapis on mingi Webcam (100% kindel ei ole), uurida saaksin paari päeva jooksul ehk icon_redface.gif
infoman123 kirjutas:
võin poest ka läbi käia icon_smile.gif

Mis seal poes head antakse? Vanu moblasid ehk icon_rolleyes.gif icon_razz1.gif

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2016 00:58:55 vasta tsitaadiga

Oleks soovi/huvi ühe valge järatud õuna(apple) kleepsu vastu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mao
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2016 16:21:19 vasta tsitaadiga

Tekkis vajadus plastikust-tugevamast kummist ketaste/rataste vastu. Läbimõõt 15-25cm ja paksus 3-6cm.

Kui keegi teab või kellelgi on selliseid vedelemas, siis mingi sümboolse summa eest oleks neid nõus soetama (10-12tk).
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2016 23:43:58 vasta tsitaadiga

Hei


Ega kellelgi mõnda Asus ROG vigast, mahapõlenud emaplaati ei vedele kust saaks terve PCI-E pesa punase Clip.-i?

Oma plaadil on katki, võimalusel vahetaks ära.

Pilt ka mida vaja:

http://www.upload.ee/image/5572395/i1.jpg


Tänan tähelepanu eest!

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pandabeer
HV Guru
Pandabeer

liitunud: 16.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2016 16:52:45 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=667459&highlight=k%C3%B5larid
Kellelgi mingeid suvalisi kõlareid pole sahtlis vedelemas? Kaablid võivad olla räbalad ja vajavad lappimist/vahetamist.
Võin poest ka läbi käia vajadusel.

_________________
Mul on kidra ja pahatihti paun täis alkot.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 2 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2016 12:06:51 vasta tsitaadiga

korpuserapet oleks vaja, kyljeplekke ja esipaneeli pmst vaja pole...
_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2016 13:37:57 vasta tsitaadiga

emty, Viimsis vana ML matx'i leiab. IDE ODD ja floppyseade ka küljes, icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 20.02.2016 00:03:48 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi on üleliigset firewire kaarti, siis oleks huvi...
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FullHC
HV Guru

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2016 00:10:01 vasta tsitaadiga

Delta, on olemas - asub Tallinnas Haaberstis.
Mis platele läheb kui saladus pole? Mul oleks ehk anda mingi emaplaadile minev pesa.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 20.02.2016 00:36:53 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Kui kellelgi on üleliigset firewire kaarti, siis oleks huvi...

FullHC kirjutas:
Delta, on olemas - asub Tallinnas Haaberstis.
Mis platele läheb kui saladus pole? Mul oleks ehk anda mingi emaplaadile minev pesa.

Valehäire icon_cool.gif

Tuleb välja, et plaadil oli FW integreerituna kenasti olemas. Ei tea mispärast arvasin, et ei ole, reede vist... eusa_wall.gif

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.02.2016 00:21:15 vasta tsitaadiga

Keegi teab kust võiks saada emaplaadi IO plekki? ECS firma FM2 plaadiga tegu, täpset mudelit ei oska hetkel öelda. Pilti plekist ei ole suutnud leida, aga emaplaadi tagune on teada.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2016 15:09:46 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi ei juhtu olema lihtsalt augutäiteks Lenovo 3000 N100 sobivat akut?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2016 15:34:19 vasta tsitaadiga

lekke sai omal ajal tehnikaringlusse korjatud. kaks kolm pisikest pappkasti oli neid täis aga sellist, nagu pildil, ei mäleta. see aga ei tähenda, et vahepeal sinna tekkinud pole. ilmselt pead siiski välja mõtlema, mis plaadiga tegu ja jebist vaatama.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.02.2016 19:45:13 vasta tsitaadiga

Olen ise ka ringi vaadanud, aga pole kahjuks sellise mustriga IO plekki silma jäänud. Lappasin ECSi lehe koos arhiiviga läbi, et sellise mustriga plekk tundub olevat kasutusel ühe teatud layoutiga emaplaadil. Antud plaati on 1-2tk igale järgnevale socketile FM1/FM2/FM2+ . Muude socketitega emaplaatidel ei leidnud sellise mustriga emaplaati/plekki.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dimi
HV vaatleja
Dimi

liitunud: 23.10.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2016 19:14:04 vasta tsitaadiga

Kõlab ülbelt, aga proovin siiski. Ega kellelgi ei ole mõnda töötavat Apple´i arvutit ära kinkida ? Nimelt on soov endale soetada mõni kaasaegsem isend, aga kuna pole kunagi näppinud, siis kuidagi pelgan, jube kallid teised. Samas ei oska osta kah mõnda kasutatud, ei tea üldse nendest masinatest midagi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2016 19:18:08 vasta tsitaadiga

teadma pead seda, et inimene harjub kõigega ning (teaduslikuks) tööks ega mängimiseks eriti ei kõlba nad.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2016 19:26:34 vasta tsitaadiga

Dimi kirjutas:
Kõlab ülbelt, aga proovin siiski. Ega kellelgi ei ole mõnda töötavat Apple´i arvutit ära kinkida ? Nimelt on soov endale soetada mõni kaasaegsem isend, aga kuna pole kunagi näppinud, siis kuidagi pelgan, jube kallid teised. Samas ei oska osta kah mõnda kasutatud, ei tea üldse nendest masinatest midagi.

Apple läpakas on nagu läpakas ikka. Seda saad füüsiliselt poes näha. Kui tahad OS X-iga tutvuda, siis proovi seda: http://www.hackintosh.com/

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2016 22:01:16 vasta tsitaadiga

kuna sisuliselt on tegemist X86 arhidektuuriga, saad oma õunaossi suvalise inteli käkerdise peal jooksutada. töökaaslane kunagi emuleeris X61s i peal mingit isegi. kui õunaossist kopp saab, keerad windowsi sellele masinale ja saab üks üsna tarvitatav asi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 01:33:35 vasta tsitaadiga

OS X saad virtukana jooksutada. Ära tüdid siis võta parem Remix OS - http://www.jide.com/en/remixos-for-pc#downloadNow .
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaemka
HV Guru
Kaemka

liitunud: 28.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 02:10:43 vasta tsitaadiga

oleks vaja paberi karpi (nt. lauaarvutist)

Umbisikused mõõdud 50x40x20 cm. Väiksemad kindlasti ei taha, võib olla natuke suurem. Liiga suurt ei taha

Vaja kokku 2-3tk.

Asun Tallinnas.

_________________
GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 263
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 10:03:48 vasta tsitaadiga

säästumarketites on pappkaste välja pandud enamasti, võtad sealt doonori ja teed parajaks.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 28.02.2016 14:50:24 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=669495 (ä/a vanad arvutid) teemat lugedes tulin mõttele, et HVF-s võiks olla mingi komisjonimüügi võimalus
umbes, et kui keegi ei viitsi oma tehnika müügiga tegeleda, siis valib HV setsialistide seast omale agendi, kes pakub müügihinna, väärtustab rauakola info, piltide, testide, kuulutamise jms
organiseerib müügi, pakkimise, posti jne
usaldusväärsuse tagaks süsteemi läbipistvus ja küllaltki head kodukorra reeglid

oma hetkel pähetorganud idee "peitsin" spetsiaalselt siia teemasse

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.