Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 138, 139, 140 ... 211, 212, 213  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 22.01.2016 10:02:31 vasta tsitaadiga

Misasja sa jälle jahud? See on ikka päris huvitav kuidas sa oma kirjutistega iga hinna eest kaitsta üritad kuigi sa ei öelnud põhimõtteliselt mitte midagi. Ja ei ole põhjust ühtegi teist operaatorit siia mängu tuua - kõik kasutasid kunagi seda mõistet ühtemoodi kuid sel ajal määratleti see maht ka ära.
Ma ei väitnudki, et kellelgil klientidega probleeme on või klientidel kellegagi probleeme (kuigi väita et seda ei ole on naiivne - igal sellise mastaabiga ettevõttel tuleb ühtteist ette).

Mina rääkisin sellest, et kui on kirjutatud, et maht on piiramatu aga samas on kirjutatud ka, et on olemas mõistliku kasutamise piir, siis on see kliendi eksitamine. Mis mikrouunist sa jahud? Kui ma hakkan seda paketti kasutama ja kasutan mõnuga ja järsku keegi ütleb, et ou, sa kasutad liiga palju, siis järelikult ei ole see piiramatu. Või teistpidi - kui väidetakse et mõistliku kasutamise piir siis tuleks määratleda et mis see piir on, sest muidu on see punkt vägagi vaieldav.

Kui see rida lepingus annab võimaluse korral piirangu lisada, siis on tegu samuti veidi eksitamisega. Mis sa arvad kui õnnelikud on inimesed kes võtavad endaarust piiramatu lahenduse ja siis järsku öeldakse, et kaput?

EDIT: ja kui asja nimi on "Koduinternet 4G" on tegu mobiilse internetiga. See levib ju läbi õhu. Ära hakka siin dikteerima.
EDIT2: oih ma ei näinud, et selle paketi jaoks lausa eraldi teema on. andeksi.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannp
HV kasutaja
jannp

liitunud: 07.06.2009




sõnum 22.01.2016 10:43:41 vasta tsitaadiga

Kui kiiresti on selle kiirusega võimalik 24/7 kalendrikuuga see 2TB täis saada? Kas see sisaldab üksnes veebiliiklust või sh digi tv jne - olulised vahed võivad sisse tulla.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2016 10:45:17 vasta tsitaadiga

jannp kirjutas:
Kui kiiresti on selle kiirusega võimalik 24/7 kalendrikuuga see 2TB täis saada? Kas see sisaldab üksnes veebiliiklust või sh digi tv jne - olulised vahed võivad sisse tulla.


Frontline teadis rääkida, et TV pidi väljaspool arvestust olema. Mõni backoffice inimene võib kinnitada või ümberlükata.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 22.01.2016 10:49:05 vasta tsitaadiga

jannp, 20Mbit = ~2-2.25MB/s ehk 170-190GB ööpäevas. Ehk 10 ööpäevaga tõmbad mahu täis. Samas 8h päevas netti kasutades jagub täismahtu kenasti 30p jagu.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 22.01.2016 10:57:41 vasta tsitaadiga

Mida on nii palju tõmmata? Mul tuleb adsl otsas max 400gb kuus ja tv mingi 240 lisaks
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 22.01.2016 11:00:34 vasta tsitaadiga

Linuxi isosid icon_wink.gif
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.01.2016 11:01:59 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Mida on nii palju tõmmata? Mul tuleb adsl otsas max 400gb kuus ja tv mingi 240 lisaks

ei tea jah...ka 100gb on haruldane juba. üle 2-3 filmi kuus nagunii ei vaata arvutist.
kunagi oli rekord 1TB
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2016 11:07:04 vasta tsitaadiga

Keegi nolifer võiks proovida selle mahu kuu ajaga täis tirida ja vaadata, mida Telia selle peale teeb.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.01.2016 11:27:51 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Keegi nolifer võiks proovida selle mahu kuu ajaga täis tirida ja vaadata, mida Telia selle peale teeb.

Nüüd ma õnnelik, et mul Elisa maal. See EMT lastakse kooma nagu tele2 millel 3 pulka, aga kiirus 0,5-3 mega 4G
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2016 11:32:09 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
PCman, mingi päev just vaatasin sonera.fi pakette, ka seal kuulub sarnane roamingupakett samasse hinnaklassi, õigemini eurod siia sinna.
Soneral on ainus piirang välimaal neti kasutamisega, kõneminutid ja sõnumid on sama mahuga kui koduriigis, soomes.
Mina maksan 24.90€ ja mul on 1200 kõneminutit (välismaal sama), 1200 sõnumit (välismaal sama) ja piiramatu mahuga internet 150Mbit kiirusega (välismaal 15GB).
Telia.ee lehelt ma ei leidnud ühtegi sarnast paketti
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.01.2016 11:34:54 vasta tsitaadiga

Elu jura ikka meil hinnastamine...
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 22.01.2016 12:03:55 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
jannp kirjutas:
Kui kiiresti on selle kiirusega võimalik 24/7 kalendrikuuga see 2TB täis saada? Kas see sisaldab üksnes veebiliiklust või sh digi tv jne - olulised vahed võivad sisse tulla.


Frontline teadis rääkida, et TV pidi väljaspool arvestust olema. Mõni backoffice inimene võib kinnitada või ümberlükata.


TV on mahu arvestuse sees, bitid ja baidid loetakse mastis nii sisse kui ka välja liikudes kokku.

Hetkel iseteeninduses olev 2Tb on piirang, mille täitumisel repressioone koheselt ei tule. Soovitatav oleks mõistlik mitte kogu internetti alla laadida. Muidu tuleb 64 Kbit/s peale throttleda. icon_cool.gif

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 22.01.2016 12:04:58 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
somnambuul kirjutas:
jannp kirjutas:
Kui kiiresti on selle kiirusega võimalik 24/7 kalendrikuuga see 2TB täis saada? Kas see sisaldab üksnes veebiliiklust või sh digi tv jne - olulised vahed võivad sisse tulla.


Frontline teadis rääkida, et TV pidi väljaspool arvestust olema. Mõni backoffice inimene võib kinnitada või ümberlükata.


TV on mahu arvestuse sees, bitid ja baidid loetakse mastis nii sisse kui ka välja liikudes kokku.

Hetkel iseteeninduses olev 2Tb on piirang, mille täitumisel repressioone koheselt ei tule. Soovitatav oleks mõistlik mitte kogu internetti alla laadida. Muidu tuleb 64 Kbit/s peale throttleda. icon_cool.gif


No tüüpiline eestlane ju taob vastu rinda ja ütleb, et "ma ju maksan teenuse eest" ning tirib kõik umbe
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 22.01.2016 12:08:18 vasta tsitaadiga

Hetkel mul 2a leping internet arvutis. Vahepeal sai võetud suurema mahuga pakett, kuid kas nüüd enne 2a täitumist väiksema peale ei saagi tagasi minna? Vähemalt iseteeninduses seda ei lase, pakub aga veel suuremat paketti.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 22.01.2016 12:22:00 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Pailaps kirjutas:
somnambuul kirjutas:
jannp kirjutas:
Kui kiiresti on selle kiirusega võimalik 24/7 kalendrikuuga see 2TB täis saada? Kas see sisaldab üksnes veebiliiklust või sh digi tv jne - olulised vahed võivad sisse tulla.


Frontline teadis rääkida, et TV pidi väljaspool arvestust olema. Mõni backoffice inimene võib kinnitada või ümberlükata.


TV on mahu arvestuse sees, bitid ja baidid loetakse mastis nii sisse kui ka välja liikudes kokku.

Hetkel iseteeninduses olev 2Tb on piirang, mille täitumisel repressioone koheselt ei tule. Soovitatav oleks mõistlik mitte kogu internetti alla laadida. Muidu tuleb 64 Kbit/s peale throttleda. icon_cool.gif


No tüüpiline eestlane ju taob vastu rinda ja ütleb, et "ma ju maksan teenuse eest" ning tirib kõik umbe


Tüüpiline eestlane nutab foorumis, et teine tüüpiline eestlane tahab toru umbe tirida. Kahju on kui keegi sitta sikutab?

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 22.01.2016 12:33:44 vasta tsitaadiga

Kui tingimustes on mõistlik kasutamine mis siin siis vaielda? Aastaid vana teema aga jonn ikka sama
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 22.01.2016 12:52:51 vasta tsitaadiga

Super AMOLED, ja arvad et sinu ulgumine aitab halvale teele pöördunud kasutajatad tagasi mõistliku kasutamise juurde? 14a HV kasutaja ja sama sinisilmne nagu eilesündinud.
Teises teemas nutad, et miks on vaja igapäev käia telia kodulehel. Miks sul on vaja käia igapäev foorumis telia teemasid lugemas? Arve tuleb sul netipanka. Milles probleem?

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2016 13:14:55 vasta tsitaadiga

See EMT 2TB püsiühendus 21€ eest on täitsa mõistlik. Kurat on ikka hala ja vingumist siin mõnel, koguaeg ühed ja samad kasutajad kiunuvad. Igas pisiasjast kedratakse negatiivseid probleeme, et anna abi.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 22.01.2016 13:32:43 vasta tsitaadiga

Ei taha pärast mütsi süüa, aga süsteemis lihtsalt peab mingi numbri kirja panema. Olen aru saanud, et reaalselt ühendust ei blokeerita.
EMTd enam kooma lasta ei saa aga Telial on ka see eelis, et kui on tarbijaid siis on võimalik ka võrku laiendada. Kasvõi kolm sagedust tugijaama võiks alati probleemseid kohti leevendada.

pois11, tüüpilisi vinguviiuleid leidub igal pool, lihtsam on seda ignoreerida.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 22.01.2016 14:04:10 vasta tsitaadiga

ViskeRelv kirjutas:
indrekp kirjutas:
PCman, mingi päev just vaatasin sonera.fi pakette, ka seal kuulub sarnane roamingupakett samasse hinnaklassi, õigemini eurod siia sinna.
Soneral on ainus piirang välimaal neti kasutamisega, kõneminutid ja sõnumid on sama mahuga kui koduriigis, soomes.
Mina maksan 24.90€ ja mul on 1200 kõneminutit (välismaal sama), 1200 sõnumit (välismaal sama) ja piiramatu mahuga internet 150Mbit kiirusega (välismaal 15GB).
Telia.ee lehelt ma ei leidnud ühtegi sarnast paketti



Eesti oma võiks anda rohkem kõneminuteid Soome, kui 100min ja andmemahtu samuti ( 3GB- 9,99€) võiks rohkem olla selle raha eest 16,98€ paketis. Siis võiks isegi kaaluda oper. vahetamist.Praegune Elisa on piisavalt hea neti mahu poolest.
Aga Soome pakkumised on alati paremad, isegi telefonid on vahel odavamad kui siinses poes.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maichal16
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2016 14:09:49 vasta tsitaadiga

unn kirjutas:
Teadmiseks et 4g piiranatu kasutajatele pole ka tasuta Spotify ette nähtud nagu teistele mobiilneti kasutajatele


Ega ka Postimehe tasuliste artiklite vaba ligipääs, nagu ma ebameeldiva üllatusena avastasin.

2TB on selline maht, mida ilmselt 99% teenuse kasutajatest ilmselt kunagi ühes kuus ära ei tarbi ja see 1% vast ei ole probleem, kuna kiirusepiirang on ju peal. Hoopis teine asi on kasutajate koguarv, mis nüüd ilmselt hüppeliselt kasvab. 21 euri muidu selle paketi eest on meie turgu arvestades igati okei diil, kui pakutud kiirust ka tagada suudetakse.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 22.01.2016 17:49:35 vasta tsitaadiga

.
tsitaat:
TELIASONERA JA ERICSSON HAKKAVAD 5G VÕRKU ARENDAMA

Ericsson ja TeliaSonera sõlmisid strateegilise partnerlusleppe 5G võrgu väljaarendamiseks, kava kohaselt saavad kliendid Stockholmis ja Tallinnas 5G teenused kasutusele võtta aastal 2018.
Koostöö võimaldab kasutusele võtta mõlema ettevõtte tugevused innovatsiooni ja tehnoloogia vallas ning aitab mõista seda, kuidas IKT, digitaliseerimine ja ühendumine mõjutavad tarbijaid, ettevõtteid ja ühiskonda.

...

.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 22.01.2016 19:39:32 vasta tsitaadiga

maichal16 kirjutas:
unn kirjutas:
Teadmiseks et 4g piiranatu kasutajatele pole ka tasuta Spotify ette nähtud nagu teistele mobiilneti kasutajatele


Ega ka Postimehe tasuliste artiklite vaba ligipääs, nagu ma ebameeldiva üllatusena avastasin.

2TB on selline maht, mida ilmselt 99% teenuse kasutajatest ilmselt kunagi ühes kuus ära ei tarbi ja see 1% vast ei ole probleem, kuna kiirusepiirang on ju peal. Hoopis teine asi on kasutajate koguarv, mis nüüd ilmselt hüppeliselt kasvab. 21 euri muidu selle paketi eest on meie turgu arvestades igati okei diil, kui pakutud kiirust ka tagada suudetakse.


Postimeest pole ka vanades pakettides enam.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 22.01.2016 22:06:03 vasta tsitaadiga

Pole mõtet miksida segamini kahte teemat Telia mobiilne internet mis on nutiseadmete, pulkade ja kaasaskantava teenuse teema.

Telia Koduinternet 4G jääb sellesse teemasse:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=665358&highlight=
miks, sest see on fikseeritud ühele kodusele aadressile ning sisaldab endas piisavalt palju erisusi seoses mobiilse internetiga ja muidu räägime samadest asjadest kahes teemas.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maichal16
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2016 22:14:29 vasta tsitaadiga

No siis võiks see teema olla ka õiges alafoorumis, ei? Uudiste lahter ei ole ju koht, kust inimene oma spetsiifilistele muredele/küsimustele vastust otsib.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 138, 139, 140 ... 211, 212, 213  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.