Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Facebook/Meta üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 59, 60, 61  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2015 18:08:41 vasta tsitaadiga

mul avanes
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2015 19:32:03 vasta tsitaadiga

Toimib.

Kas see on mingi uus "feature" et videole klikkides ei pane pausi vaid avab video suurelt?
Jube tüütu/harjumatu thumbs_down.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2016 13:55:36 vasta tsitaadiga

Kuulge! Kas kellelgi veel on läinud mõni grupp, suletud või mitte, kaduma?

Nimelt läks mul üks suletud grupp kaduma ning ükski liige ligi ei pääse, url ütleb content unavailable :-/

Ei hakka veel uuesti gruppi tegema, äkki FB mingi andmebaasi kala...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2016 15:07:20 vasta tsitaadiga

Ajasite seal vihakõnet ja pandi kinni.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2016 15:51:57 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, mul on facebook suht atki nagu selgub. Näen täpselt 1 postitust ja vasak menüüriba on kadunud icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2016 17:50:51 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Ajasite seal vihakõnet ja pandi kinni.
Käis küll sõna "pagulane" sealt korra läbi, aga ei olnud üldse selline grupp :/ pigem ühe kindla seltskonna privaatsed toimingud, sündmused jne.
Kas tõesti ongi nii, et kustutatakse tuimalt grupp ära nagu seda poleks kunagi eksisteerinudki?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2016 17:56:06 vasta tsitaadiga

pabulane on ju roppsõna tänapäeval.....peaks ütlema et vaene süüria turist aifööniga
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.01.2016 18:33:38 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
pabulane on ju roppsõna tänapäeval.....peaks ütlema et vaene süüria turist aifööniga


icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2016 21:42:45 vasta tsitaadiga

mul kadus paremalt see veerg ära, kust näeb, kes sees on.
Kuidas tagasi saaks?

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2016 23:13:54 vasta tsitaadiga

See kaob siis ära, kui sul sõpru enam pole.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2016 04:54:05 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
pabulane on ju roppsõna tänapäeval.....peaks ütlema et vaene süüria turist aifööniga

Aiföön moodustab tűhise raha, reisi kogumaksumusest. Ja Süüria pabulased on tegelikud pagulased, afgaanid ja paljud aafriklased on enamasti hea elu otsijad.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2016 08:06:40 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
See kaob siis ära, kui sul sõpru enam pole.

ega need polnudki päris sõbrad, rohkem sellised isehakkanud icon_lol.gif
Tahtsin ühele sõnumit saata, siis vaatasin, et seda kohta pole.
Muidu polegi oluline.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2016 14:18:25 vasta tsitaadiga

Ise hakkasid, ise lahkusid.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.01.2016 23:10:42 vasta tsitaadiga

kellelgi veel probleeme FB chatiga? mitte kellegi tekst ei jõua minuni ei telefonis ,kui arvutis. Arvutis ei näita üldse Chatlogi justkui polekski kellegagi kunagi kirjutanud.
Telefon näitab ,et mul on 6 uut kirja aga ei midagi.... Kellegi akna avan siis näitab ,et ta kirjutab mulle aga tekst ei jõua kunagi minuni.... Terve õhtu see jama nüüd olnud...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2016 08:56:12 vasta tsitaadiga

Messages > See all - seal ka ei näe?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.01.2016 10:34:21 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
Messages > See all - seal ka ei näe?



Nop siiani jamab... Öösel korra mingi 10 minti toimis... ja peale seda jälle fucktup... mitte kuskil ei näe mitte midagi.
Telefon loobib erroreid ,et probleem sõnumite laadimisega proovi hiljem uuesti ja arvutis on lihtsalt tühjus... Kui kellegi aken avada ja sulgeda siis iga kord kaob kogu logi ära... Kui kellelegi kirjutada näitab ,et on loetud ja kirjutatakse vastu ,kuid kohale ei jõua midagi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2016 10:46:33 vasta tsitaadiga

Mõmmik123, hea, kui sul FB chati app üldse töötab. Uuendamata? Viimane uuendus keeras asja mul force closema ja kommetaare lugedes on väga paljudel sama häda. Ei mingit FB messengeri telefonis thumbs_down.gif
_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.01.2016 13:06:17 vasta tsitaadiga

Kui ma selle telefonis maha lasin ja uuesti peale.... Siis hakkas see Läbi arvuti ka tööle, Veider miks ei peaks see arvutis siiski töötama ,kui telefonis see jamab icon_biggrin.gif
ja nd on jälle piixus, Keegi mingi lahenduse leiab võiks siingi teada anda
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 23.01.2016 16:59:55 vasta tsitaadiga

Kuidas näha "külastaja pilguga" lehte (Page, mitte profile), enne kui see on avalikuks tehtud (st unpublished seisus)? "View as page visitor" ütleb, et lehte pole olemas - mis on ka loogiline icon_smile.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 01:42:23 vasta tsitaadiga

Kas on mingit lihtsalt moodust kuidas saaks avalikust grupist poste ja kommentaare automaatselt arhiveerida?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 11:36:40 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Kas on mingit lihtsalt moodust kuidas saaks avalikust grupist poste ja kommentaare automaatselt arhiveerida?
Firefoxil oli kunagi mingi laiendus, aga see vist enam ei tööta.
See juba aastaid tagasi FB-le soovitatud, aga pole veel sisse toodud... Üldiselt jäävad need vanemad sinna tahapoole ja sellega ei viitsita tegeleda, sest neid nagunii ei nähta icon_biggrin.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2016 18:47:56 vasta tsitaadiga

kas Facebookil on vanusepiirang ka?
Poiss tahab teha omale, kui vanalt on mõistlik?

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2016 18:53:57 vasta tsitaadiga

13

https://www.facebook.com/help/157793540954833
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2016 18:54:39 vasta tsitaadiga

Hiid, aga proovi järgi, kas poiss saab kasutaja tehtud või ei?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2016 18:56:06 vasta tsitaadiga

ütles et vajab abi.
tegin ära, aga ütles et ei saa mu requesti performida vms.
Kui 13, siis on sinna veel aega. icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2016 19:35:03 vasta tsitaadiga

onlies on vanust lihtsam võltsida kui õpilaspiletit icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2016 19:37:26 vasta tsitaadiga

ei ole vaja, kui pole ette nähtud icon_idea.gif icon_evil.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2016 19:42:28 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
ei ole vaja, kui pole ette nähtud icon_idea.gif icon_evil.gif

pole üldse vaja, isegi kui oleks ette nähtud icon_idea.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2016 22:38:49 vasta tsitaadiga

Pole pointi oma andmeid tasuta jagada küll.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2016 10:00:55 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Pole pointi oma andmeid tasuta jagada küll.
Jah, las teised teevad seda sinu eest.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2016 18:36:12 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Pole pointi oma andmeid tasuta jagada küll.
Ole mureta, su andmeid jagatakse juba sünnitusmajas
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 06.02.2016 09:50:17 vasta tsitaadiga

Panin FB kahte gruppi hoiatuse ühe tattnina kohta, keda ärieetika ei koti ja lubadustest kinni ei pidanud (saadetis ei olnud 100% töökorras, kuigi ta müües seda kinnitas ja oli asju puudu).
Panin sellekohase hoiatuse üles neisse gruppidesse (2 gruppi) kus nii mina kui tema olime liikmed. Tattnina on arvatavasti neid postitusi kõvasti facebookile reportinud ja öösel oli hoopis minu konto blokki lastud icon_evil.gif
Okei, acceptisin uuesti sisse logides mingeid asju ja sain konto lahti, kuid kahjuks on 3ks päevaks blokitud KÕIK sõnumisaatmised (messengeris) kui ka seinale postitused ja üleüldse postitused icon_evil.gif
On seda ka võimalik kuidagi uuesti avatuks saada kiiremas korras? Üks probleem, mis sellega kaasnes on ka see, et seesama tatikrae on oma kaebamiste kõrval ka kirjutanud mulle messengeri ja pakkunud lõpuks ka normaalse lahenduse välja, kuid ma ei saa isegi talle vastata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2016 14:29:35 vasta tsitaadiga

-KRANTS-, tee uus konto thumbs_up.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2016 21:57:52 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
-KRANTS-, tee uus konto thumbs_up.gif
Kindlasti mitte! See on väga haige soovitus, sest siis lähed nii öelda musta nimekirja ja kõik kontod lukku.

Oota rahulikult ära ja järgmine kord pane selle tattnina müügi teemadele report või kirjuta hoiatav kommentaar. Aga jah, see on FB report miinuspool.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 07.02.2016 22:18:23 vasta tsitaadiga

Huvitav on see, et fb pakub varianti, et kui arvad see teade olevat eksitav siis vajuta siis ja võta ühendust. Kirjutasin sinna ka, aga kasu pole nagu muffigi. Ei bloki eemaldamist, ega vastust. See on ikka päris jama kui ühe poole lolli jutu peale teine pool bloki saab. Hetkel isegi see õigustus, mille ta reportidesse kirjutas on jabur ehk siis a la ise ostis selle nädal varem ja talle öeldi et kõik korras. Ise ei proovinud ja müüs selle edasi. Tema siis ei vastuta. Krt, lollus ma ütlen.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2016 23:11:08 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Panin FB kahte gruppi hoiatuse ühe tattnina kohta, keda ärieetika ei koti ja lubadustest kinni ei pidanud (saadetis ei olnud 100% töökorras, kuigi ta müües seda kinnitas ja oli asju puudu).
Panin sellekohase hoiatuse üles neisse gruppidesse (2 gruppi) kus nii mina kui tema olime liikmed. Tattnina on arvatavasti neid postitusi kõvasti facebookile reportinud ja öösel oli hoopis minu konto blokki lastud icon_evil.gif
Okei, acceptisin uuesti sisse logides mingeid asju ja sain konto lahti, kuid kahjuks on 3ks päevaks blokitud KÕIK sõnumisaatmised (messengeris) kui ka seinale postitused ja üleüldse postitused icon_evil.gif
On seda ka võimalik kuidagi uuesti avatuks saada kiiremas korras? Üks probleem, mis sellega kaasnes on ka see, et seesama tatikrae on oma kaebamiste kõrval ka kirjutanud mulle messengeri ja pakkunud lõpuks ka normaalse lahenduse välja, kuid ma ei saa isegi talle vastata icon_biggrin.gif


äkki jagad linki kellega tegu. Saan teistele hoiatuseks postitada.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2016 23:29:21 vasta tsitaadiga

Postitad kellegi kohta hoiatuse ajendatuna enda siin teemas üleskeeramisest? Kuulamata ära teise poole seisukohta? Mille poolest sa siis parem oled, kui see väidetav tatikrae? Nii see pasalaviin seal keskkonnas ühest servast teise lainetabki. Aga vähemalt on kõikidel sõnaõigus. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2016 23:50:17 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Postitad kellegi kohta hoiatuse ajendatuna enda siin teemas üleskeeramisest? Kuulamata ära teise poole seisukohta? Mille poolest sa siis parem oled, kui see väidetav tatikrae? Nii see pasalaviin seal keskkonnas ühest servast teise lainetabki. Aga vähemalt on kõikidel sõnaõigus. thumbs_up.gif


Ei keera ma miskit ylesse end. Kuid lihtsalt tegu on inimesega kes on ebausaldusväärne siis nii ta ju on. Ah las olla.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 08.02.2016 14:52:19 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:
Panin FB kahte gruppi hoiatuse ühe tattnina kohta, keda ärieetika ei koti ja lubadustest kinni ei pidanud (saadetis ei olnud 100% töökorras, kuigi ta müües seda kinnitas ja oli asju puudu).
Panin sellekohase hoiatuse üles neisse gruppidesse (2 gruppi) kus nii mina kui tema olime liikmed. Tattnina on arvatavasti neid postitusi kõvasti facebookile reportinud ja öösel oli hoopis minu konto blokki lastud icon_evil.gif
Okei, acceptisin uuesti sisse logides mingeid asju ja sain konto lahti, kuid kahjuks on 3ks päevaks blokitud KÕIK sõnumisaatmised (messengeris) kui ka seinale postitused ja üleüldse postitused icon_evil.gif
On seda ka võimalik kuidagi uuesti avatuks saada kiiremas korras? Üks probleem, mis sellega kaasnes on ka see, et seesama tatikrae on oma kaebamiste kõrval ka kirjutanud mulle messengeri ja pakkunud lõpuks ka normaalse lahenduse välja, kuid ma ei saa isegi talle vastata icon_biggrin.gif


äkki jagad linki kellega tegu. Saan teistele hoiatuseks postitada.

Ranar Salumäe

rex kirjutas:
Postitad kellegi kohta hoiatuse ajendatuna enda siin teemas üleskeeramisest? Kuulamata ära teise poole seisukohta? Mille poolest sa siis parem oled, kui see väidetav tatikrae? Nii see pasalaviin seal keskkonnas ühest servast teise lainetabki. Aga vähemalt on kõikidel sõnaõigus. thumbs_up.gif

Mine küsi siis ta käest. Võid otse ka kirjutada ja küsida. Ta vastus on niikuinii sama- tema sai selle siis öeldi, et on korras. Ise ei testinud, müüs nii edasi. Kui pole korras siis tema ei ole vastutav.
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus-
HV kasutaja
jaanus-

liitunud: 22.07.2013




sõnum 08.02.2016 14:55:46 vasta tsitaadiga

see on ju lauslollus, kui ma midagi üldse kaaluks edasi müüa vaataks esmalt kas toode on seda müüki üldse väärt ehk kas töötab üldse, siin kohal see "tatikrae" kas oli piisavalt loll ja usaldav või on tõsiselt pühendunud petmisele...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2016 14:57:13 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:
Panin FB kahte gruppi hoiatuse ühe tattnina kohta, keda ärieetika ei koti ja lubadustest kinni ei pidanud (saadetis ei olnud 100% töökorras, kuigi ta müües seda kinnitas ja oli asju puudu).
Panin sellekohase hoiatuse üles neisse gruppidesse (2 gruppi) kus nii mina kui tema olime liikmed. Tattnina on arvatavasti neid postitusi kõvasti facebookile reportinud ja öösel oli hoopis minu konto blokki lastud icon_evil.gif
Okei, acceptisin uuesti sisse logides mingeid asju ja sain konto lahti, kuid kahjuks on 3ks päevaks blokitud KÕIK sõnumisaatmised (messengeris) kui ka seinale postitused ja üleüldse postitused icon_evil.gif
On seda ka võimalik kuidagi uuesti avatuks saada kiiremas korras? Üks probleem, mis sellega kaasnes on ka see, et seesama tatikrae on oma kaebamiste kõrval ka kirjutanud mulle messengeri ja pakkunud lõpuks ka normaalse lahenduse välja, kuid ma ei saa isegi talle vastata icon_biggrin.gif


äkki jagad linki kellega tegu. Saan teistele hoiatuseks postitada.

Ranar Salumäe

rex kirjutas:
Postitad kellegi kohta hoiatuse ajendatuna enda siin teemas üleskeeramisest? Kuulamata ära teise poole seisukohta? Mille poolest sa siis parem oled, kui see väidetav tatikrae? Nii see pasalaviin seal keskkonnas ühest servast teise lainetabki. Aga vähemalt on kõikidel sõnaõigus. thumbs_up.gif

Mine küsi siis ta käest. Võid otse ka kirjutada ja küsida. Ta vastus on niikuinii sama- tema sai selle siis öeldi, et on korras. Ise ei testinud, müüs nii edasi. Kui pole korras siis tema ei ole vastutav.


Aga ongi ju piisav põhjus jagamiseks. Lubab korras asja kuid müüb sodi ja teadlikult. Tänud Krants. Igatahes kui kuskil silma jääb siis tean hoiduda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 08.02.2016 16:01:27 vasta tsitaadiga

Facebookis on peaaegu igas tehnikat müüvas grupis. Panin kahte neist ka teated/hoitaused üles mida ta reportis kumbagi mingi paarkümmend korda päevas (sellekohane teade saadetakse autorile postkasti), kuniks siis lõpuks need kustutati ja mina sain kirjutamisebloki. Samuti jätkab ta mulle postkasti sõimukirjade, ähvarduste kui ka arvestatavate pakkumiste tegemist, kuid hetkel ei saa ma talle isegi vastata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus-
HV kasutaja
jaanus-

liitunud: 22.07.2013




sõnum 08.02.2016 16:07:49 vasta tsitaadiga

täitsa veider, normaalne inimene ei viitsiks isegi solvavat teksti nii palju reportida sest tihti see on unustatud teema mõne aja pärast aga see tüüp siin on ilmselgelt mures oma äri ja rahamägede pärast ja hävitab kõik, kes seda ohustavad, ahnus paneb inimesi kaasmaalasi hävitama...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 08.02.2016 16:37:06 vasta tsitaadiga

Kell 14.07 saatis kodanik mulle postkasti näiteks maeiteamitmekümnenda helisõnumi. Kestus 6sek ja sisuks "Käige vi**u"... Päris korras see tüüp peast just ei ole... Kas neid voicemessagesi saab kuidagi ka sealt downloadida?
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2016 16:44:33 vasta tsitaadiga

-KRANTS-, kle, ära ahista lapsi icon_lol.gif
https://www.facebook.com/ranar.salumae

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2016 17:03:54 vasta tsitaadiga

Jah, otsi üles ta vanemad, googles tuleb välja kus koolis ta käib, siit edasi peaks lihtne olema...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 08.02.2016 18:50:22 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
-KRANTS-, kle, ära ahista lapsi icon_lol.gif
https://www.facebook.com/ranar.salumae

Minul ei olekski midagi ahistada, kui tüüp ise ajudesse ei paneks ja ennast ei õigustaks.

Aga link on muidu jah õige.
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2016 19:08:05 vasta tsitaadiga

Sellistega üldse äri teha icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2016 19:23:07 vasta tsitaadiga

Jah, kus on lastekaitse? Soovitatavalt veebiversioon.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 08.02.2016 19:34:54 vasta tsitaadiga

Saad seda tegelast ise ju reportida spämmimise eest.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Facebook/Meta üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 59, 60, 61  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.