|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.11.2015 18:08:41
|
|
|
mul avanes
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
19.11.2015 19:32:03
|
|
|
Toimib.
Kas see on mingi uus "feature" et videole klikkides ei pane pausi vaid avab video suurelt?
Jube tüütu/harjumatu
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
17.01.2016 15:07:20
|
|
|
| Ajasite seal vihakõnet ja pandi kinni.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
17.01.2016 15:51:57
|
|
|
Ma ei tea, mul on facebook suht atki nagu selgub. Näen täpselt 1 postitust ja vasak menüüriba on kadunud
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
17.01.2016 17:56:06
|
|
|
pabulane on ju roppsõna tänapäeval.....peaks ütlema et vaene süüria turist aifööniga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
17.01.2016 18:33:38
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| pabulane on ju roppsõna tänapäeval.....peaks ütlema et vaene süüria turist aifööniga |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
17.01.2016 21:42:45
|
|
|
mul kadus paremalt see veerg ära, kust näeb, kes sees on.
Kuidas tagasi saaks?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
18.01.2016 04:54:05
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| pabulane on ju roppsõna tänapäeval.....peaks ütlema et vaene süüria turist aifööniga |
Aiföön moodustab tűhise raha, reisi kogumaksumusest. Ja Süüria pabulased on tegelikud pagulased, afgaanid ja paljud aafriklased on enamasti hea elu otsijad.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
18.01.2016 08:06:40
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| See kaob siis ära, kui sul sõpru enam pole. |
ega need polnudki päris sõbrad, rohkem sellised isehakkanud
Tahtsin ühele sõnumit saata, siis vaatasin, et seda kohta pole.
Muidu polegi oluline.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
18.01.2016 14:18:25
|
|
|
| Ise hakkasid, ise lahkusid.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõmmik123
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2010

|
20.01.2016 23:10:42
|
|
|
kellelgi veel probleeme FB chatiga? mitte kellegi tekst ei jõua minuni ei telefonis ,kui arvutis. Arvutis ei näita üldse Chatlogi justkui polekski kellegagi kunagi kirjutanud.
Telefon näitab ,et mul on 6 uut kirja aga ei midagi.... Kellegi akna avan siis näitab ,et ta kirjutab mulle aga tekst ei jõua kunagi minuni.... Terve õhtu see jama nüüd olnud...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
21.01.2016 08:56:12
|
|
|
| Messages > See all - seal ka ei näe?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõmmik123
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2010

|
21.01.2016 10:34:21
|
|
|
| artur- kirjutas: |
| Messages > See all - seal ka ei näe? |
Nop siiani jamab... Öösel korra mingi 10 minti toimis... ja peale seda jälle fucktup... mitte kuskil ei näe mitte midagi.
Telefon loobib erroreid ,et probleem sõnumite laadimisega proovi hiljem uuesti ja arvutis on lihtsalt tühjus... Kui kellegi aken avada ja sulgeda siis iga kord kaob kogu logi ära... Kui kellelegi kirjutada näitab ,et on loetud ja kirjutatakse vastu ,kuid kohale ei jõua midagi.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaXakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2004
|
21.01.2016 10:46:33
|
|
|
Mõmmik123, hea, kui sul FB chati app üldse töötab. Uuendamata? Viimane uuendus keeras asja mul force closema ja kommetaare lugedes on väga paljudel sama häda. Ei mingit FB messengeri telefonis
_________________ There is no such thing as allkiri! |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõmmik123
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2010

|
21.01.2016 13:06:17
|
|
|
Kui ma selle telefonis maha lasin ja uuesti peale.... Siis hakkas see Läbi arvuti ka tööle, Veider miks ei peaks see arvutis siiski töötama ,kui telefonis see jamab
ja nd on jälle piixus, Keegi mingi lahenduse leiab võiks siingi teada anda
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
23.01.2016 16:59:55
|
|
|
Kuidas näha "külastaja pilguga" lehte (Page, mitte profile), enne kui see on avalikuks tehtud (st unpublished seisus)? "View as page visitor" ütleb, et lehte pole olemas - mis on ka loogiline
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
26.01.2016 01:42:23
|
|
|
| Kas on mingit lihtsalt moodust kuidas saaks avalikust grupist poste ja kommentaare automaatselt arhiveerida?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
31.01.2016 18:47:56
|
|
|
kas Facebookil on vanusepiirang ka?
Poiss tahab teha omale, kui vanalt on mõistlik?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
31.01.2016 18:54:39
|
|
|
| Hiid, aga proovi järgi, kas poiss saab kasutaja tehtud või ei?
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
31.01.2016 18:56:06
|
|
|
ütles et vajab abi.
tegin ära, aga ütles et ei saa mu requesti performida vms.
Kui 13, siis on sinna veel aega.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
31.01.2016 19:35:03
|
|
|
onlies on vanust lihtsam võltsida kui õpilaspiletit
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
31.01.2016 19:37:26
|
|
|
ei ole vaja, kui pole ette nähtud
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
31.01.2016 19:42:28
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
ei ole vaja, kui pole ette nähtud  |
pole üldse vaja, isegi kui oleks ette nähtud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
31.01.2016 22:38:49
|
|
|
| Pole pointi oma andmeid tasuta jagada küll.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.02.2016 18:36:12
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Pole pointi oma andmeid tasuta jagada küll. |
Ole mureta, su andmeid jagatakse juba sünnitusmajas
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
06.02.2016 09:50:17
|
|
|
Panin FB kahte gruppi hoiatuse ühe tattnina kohta, keda ärieetika ei koti ja lubadustest kinni ei pidanud (saadetis ei olnud 100% töökorras, kuigi ta müües seda kinnitas ja oli asju puudu).
Panin sellekohase hoiatuse üles neisse gruppidesse (2 gruppi) kus nii mina kui tema olime liikmed. Tattnina on arvatavasti neid postitusi kõvasti facebookile reportinud ja öösel oli hoopis minu konto blokki lastud
Okei, acceptisin uuesti sisse logides mingeid asju ja sain konto lahti, kuid kahjuks on 3ks päevaks blokitud KÕIK sõnumisaatmised (messengeris) kui ka seinale postitused ja üleüldse postitused
On seda ka võimalik kuidagi uuesti avatuks saada kiiremas korras? Üks probleem, mis sellega kaasnes on ka see, et seesama tatikrae on oma kaebamiste kõrval ka kirjutanud mulle messengeri ja pakkunud lõpuks ka normaalse lahenduse välja, kuid ma ei saa isegi talle vastata
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
06.02.2016 14:29:35
|
|
|
-KRANTS-, tee uus konto
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
07.02.2016 22:18:23
|
|
|
Huvitav on see, et fb pakub varianti, et kui arvad see teade olevat eksitav siis vajuta siis ja võta ühendust. Kirjutasin sinna ka, aga kasu pole nagu muffigi. Ei bloki eemaldamist, ega vastust. See on ikka päris jama kui ühe poole lolli jutu peale teine pool bloki saab. Hetkel isegi see õigustus, mille ta reportidesse kirjutas on jabur ehk siis a la ise ostis selle nädal varem ja talle öeldi et kõik korras. Ise ei proovinud ja müüs selle edasi. Tema siis ei vastuta. Krt, lollus ma ütlen.
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
07.02.2016 23:11:08
|
|
|
| -KRANTS- kirjutas: |
Panin FB kahte gruppi hoiatuse ühe tattnina kohta, keda ärieetika ei koti ja lubadustest kinni ei pidanud (saadetis ei olnud 100% töökorras, kuigi ta müües seda kinnitas ja oli asju puudu).
Panin sellekohase hoiatuse üles neisse gruppidesse (2 gruppi) kus nii mina kui tema olime liikmed. Tattnina on arvatavasti neid postitusi kõvasti facebookile reportinud ja öösel oli hoopis minu konto blokki lastud
Okei, acceptisin uuesti sisse logides mingeid asju ja sain konto lahti, kuid kahjuks on 3ks päevaks blokitud KÕIK sõnumisaatmised (messengeris) kui ka seinale postitused ja üleüldse postitused
On seda ka võimalik kuidagi uuesti avatuks saada kiiremas korras? Üks probleem, mis sellega kaasnes on ka see, et seesama tatikrae on oma kaebamiste kõrval ka kirjutanud mulle messengeri ja pakkunud lõpuks ka normaalse lahenduse välja, kuid ma ei saa isegi talle vastata  |
äkki jagad linki kellega tegu. Saan teistele hoiatuseks postitada.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
07.02.2016 23:29:21
|
|
|
Postitad kellegi kohta hoiatuse ajendatuna enda siin teemas üleskeeramisest? Kuulamata ära teise poole seisukohta? Mille poolest sa siis parem oled, kui see väidetav tatikrae? Nii see pasalaviin seal keskkonnas ühest servast teise lainetabki. Aga vähemalt on kõikidel sõnaõigus.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
07.02.2016 23:50:17
|
|
|
| rex kirjutas: |
Postitad kellegi kohta hoiatuse ajendatuna enda siin teemas üleskeeramisest? Kuulamata ära teise poole seisukohta? Mille poolest sa siis parem oled, kui see väidetav tatikrae? Nii see pasalaviin seal keskkonnas ühest servast teise lainetabki. Aga vähemalt on kõikidel sõnaõigus.  |
Ei keera ma miskit ylesse end. Kuid lihtsalt tegu on inimesega kes on ebausaldusväärne siis nii ta ju on. Ah las olla.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
08.02.2016 14:52:19
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| -KRANTS- kirjutas: |
Panin FB kahte gruppi hoiatuse ühe tattnina kohta, keda ärieetika ei koti ja lubadustest kinni ei pidanud (saadetis ei olnud 100% töökorras, kuigi ta müües seda kinnitas ja oli asju puudu).
Panin sellekohase hoiatuse üles neisse gruppidesse (2 gruppi) kus nii mina kui tema olime liikmed. Tattnina on arvatavasti neid postitusi kõvasti facebookile reportinud ja öösel oli hoopis minu konto blokki lastud
Okei, acceptisin uuesti sisse logides mingeid asju ja sain konto lahti, kuid kahjuks on 3ks päevaks blokitud KÕIK sõnumisaatmised (messengeris) kui ka seinale postitused ja üleüldse postitused
On seda ka võimalik kuidagi uuesti avatuks saada kiiremas korras? Üks probleem, mis sellega kaasnes on ka see, et seesama tatikrae on oma kaebamiste kõrval ka kirjutanud mulle messengeri ja pakkunud lõpuks ka normaalse lahenduse välja, kuid ma ei saa isegi talle vastata  |
äkki jagad linki kellega tegu. Saan teistele hoiatuseks postitada. |
Ranar Salumäe
| rex kirjutas: |
Postitad kellegi kohta hoiatuse ajendatuna enda siin teemas üleskeeramisest? Kuulamata ära teise poole seisukohta? Mille poolest sa siis parem oled, kui see väidetav tatikrae? Nii see pasalaviin seal keskkonnas ühest servast teise lainetabki. Aga vähemalt on kõikidel sõnaõigus.  |
Mine küsi siis ta käest. Võid otse ka kirjutada ja küsida. Ta vastus on niikuinii sama- tema sai selle siis öeldi, et on korras. Ise ei testinud, müüs nii edasi. Kui pole korras siis tema ei ole vastutav.
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanus-
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2013
|
08.02.2016 14:55:46
|
|
|
| see on ju lauslollus, kui ma midagi üldse kaaluks edasi müüa vaataks esmalt kas toode on seda müüki üldse väärt ehk kas töötab üldse, siin kohal see "tatikrae" kas oli piisavalt loll ja usaldav või on tõsiselt pühendunud petmisele...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
08.02.2016 14:57:13
|
|
|
| -KRANTS- kirjutas: |
| El-Fuego kirjutas: |
| -KRANTS- kirjutas: |
Panin FB kahte gruppi hoiatuse ühe tattnina kohta, keda ärieetika ei koti ja lubadustest kinni ei pidanud (saadetis ei olnud 100% töökorras, kuigi ta müües seda kinnitas ja oli asju puudu).
Panin sellekohase hoiatuse üles neisse gruppidesse (2 gruppi) kus nii mina kui tema olime liikmed. Tattnina on arvatavasti neid postitusi kõvasti facebookile reportinud ja öösel oli hoopis minu konto blokki lastud
Okei, acceptisin uuesti sisse logides mingeid asju ja sain konto lahti, kuid kahjuks on 3ks päevaks blokitud KÕIK sõnumisaatmised (messengeris) kui ka seinale postitused ja üleüldse postitused
On seda ka võimalik kuidagi uuesti avatuks saada kiiremas korras? Üks probleem, mis sellega kaasnes on ka see, et seesama tatikrae on oma kaebamiste kõrval ka kirjutanud mulle messengeri ja pakkunud lõpuks ka normaalse lahenduse välja, kuid ma ei saa isegi talle vastata  |
äkki jagad linki kellega tegu. Saan teistele hoiatuseks postitada. |
Ranar Salumäe
| rex kirjutas: |
Postitad kellegi kohta hoiatuse ajendatuna enda siin teemas üleskeeramisest? Kuulamata ära teise poole seisukohta? Mille poolest sa siis parem oled, kui see väidetav tatikrae? Nii see pasalaviin seal keskkonnas ühest servast teise lainetabki. Aga vähemalt on kõikidel sõnaõigus.  |
Mine küsi siis ta käest. Võid otse ka kirjutada ja küsida. Ta vastus on niikuinii sama- tema sai selle siis öeldi, et on korras. Ise ei testinud, müüs nii edasi. Kui pole korras siis tema ei ole vastutav. |
Aga ongi ju piisav põhjus jagamiseks. Lubab korras asja kuid müüb sodi ja teadlikult. Tänud Krants. Igatahes kui kuskil silma jääb siis tean hoiduda
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
08.02.2016 16:01:27
|
|
|
Facebookis on peaaegu igas tehnikat müüvas grupis. Panin kahte neist ka teated/hoitaused üles mida ta reportis kumbagi mingi paarkümmend korda päevas (sellekohane teade saadetakse autorile postkasti), kuniks siis lõpuks need kustutati ja mina sain kirjutamisebloki. Samuti jätkab ta mulle postkasti sõimukirjade, ähvarduste kui ka arvestatavate pakkumiste tegemist, kuid hetkel ei saa ma talle isegi vastata
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanus-
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2013
|
08.02.2016 16:07:49
|
|
|
| täitsa veider, normaalne inimene ei viitsiks isegi solvavat teksti nii palju reportida sest tihti see on unustatud teema mõne aja pärast aga see tüüp siin on ilmselgelt mures oma äri ja rahamägede pärast ja hävitab kõik, kes seda ohustavad, ahnus paneb inimesi kaasmaalasi hävitama...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
08.02.2016 16:37:06
|
|
|
Kell 14.07 saatis kodanik mulle postkasti näiteks maeiteamitmekümnenda helisõnumi. Kestus 6sek ja sisuks "Käige vi**u"... Päris korras see tüüp peast just ei ole... Kas neid voicemessagesi saab kuidagi ka sealt downloadida?
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
08.02.2016 17:03:54
|
|
|
| Jah, otsi üles ta vanemad, googles tuleb välja kus koolis ta käib, siit edasi peaks lihtne olema...
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
08.02.2016 18:50:22
|
|
|
Minul ei olekski midagi ahistada, kui tüüp ise ajudesse ei paneks ja ennast ei õigustaks.
Aga link on muidu jah õige.
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
08.02.2016 19:08:05
|
|
|
Sellistega üldse äri teha
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
08.02.2016 19:23:07
|
|
|
| Jah, kus on lastekaitse? Soovitatavalt veebiversioon.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
08.02.2016 19:34:54
|
|
|
Saad seda tegelast ise ju reportida spämmimise eest.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|