Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV talvemöll + Hinnavaatluse 18. sünnipäeva tähistamine 16. jaanuaril 2015 Tartumaal märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2015 10:53:46 vasta tsitaadiga

Naised otsustasid, et ei saa peost osa võtta. Seega minu koht vabaneb ja praadi ning putru süüa ka ei saa. icon_neutral.gif Igatahes edu teile möllamises. beer_yum.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2015 11:03:43 vasta tsitaadiga

Karmid naised teil kõigil kodus icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sander007
HV veteran
Sander007

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2015 15:02:40 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Karmid naised teil kõigil kodus icon_rolleyes.gif


HV üritustele lubamine või mittelubamine on hea indikaator suhtes, kelle jalas peres püksid on. icon_lol.gif

_________________
www.metailor.ee
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2015 16:02:46 vasta tsitaadiga

Sander007, noh, ütleme nii, et teatud kohas on mu kohalolek rangelt soovituslik icon_lol.gif
_________________
Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2015 21:27:53 vasta tsitaadiga

pulmad / matused.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2015 21:37:35 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
pulmad / matused.

Pigem matused, sest pulmad on planeeritud tegevus. Seega avaldame sulle HV poolt kaastunnet.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2015 23:10:27 vasta tsitaadiga

no naine otsustas, et ta tahab oma mehega abielluda just sellel päeval.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2015 23:43:17 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
no naine otsustas, et ta tahab oma mehega abielluda just sellel päeval.

Ma lükkaks abiellumise edasi.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AA24
HV kasutaja
AA24

liitunud: 18.09.2014




sõnum 30.12.2015 23:51:54 vasta tsitaadiga

HV möllu keskel ikka aja leiab, et abielluda.. külalised ju juba kohal icon_smile.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 31.12.2015 00:38:21 vasta tsitaadiga

AA24 kirjutas:
HV möllu keskel ikka aja leiab, et abielluda.. tunnistajad ju juba kohal icon_smile.gif
Fixed
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pandabeer
HV Guru
Pandabeer

liitunud: 16.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2015 15:43:07 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
pulmad / matused.



Link
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 2 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 31.12.2015 15:46:50 vasta tsitaadiga

Bänd midagi sellist?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.12.2015 15:48:05 vasta tsitaadiga

Jep icon_razz.gif thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2016 04:48:50 vasta tsitaadiga

Evil14, R.I.P.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.01.2016 14:07:17 vasta tsitaadiga

Upitame teemat icon_smile.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif

See nädal teen korrastused reganute listis. Jaanuarist on osavõtu tasu 15€

NB! Ürituse aadressi saadan privas vaid registreerinud ja maksnud kasutajatele!

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pandabeer
HV Guru
Pandabeer

liitunud: 16.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2016 14:32:00 vasta tsitaadiga

Huviliste olemasolul külastame reedel/laupäeval ka suusamägesid Lõuna-Eestis.
Kuhu plaan minna oleks?

_________________
Mul on kidra ja pahatihti paun täis alkot.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 2 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.01.2016 14:34:53 vasta tsitaadiga

Pandabeer, see plaan oli siis, kui möll oli planeeritud 2 päevalisena (15-17. jaanuar).
Seekord seda ilmselt enam ei tule, kuna möll toimub laupäeval, koos soojendusega reedel, Tartus.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kannahanna
HV Guru
kannahanna

liitunud: 07.05.2007




sõnum 05.01.2016 14:41:53 vasta tsitaadiga

Sooviks enda sõbranjele pühapäeval transporti möllult Tartusse.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2016 16:44:29 vasta tsitaadiga

Kohapeal ka maksta saab? See juhuks kui saan viimasel hetkel teada, et saan tulla. icon_razz.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.01.2016 16:58:31 vasta tsitaadiga

Saab ikka, 15€ on kohapeal. icon_smile.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2016 17:00:15 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Kohapeal ka maksta saab? See juhuks kui saan viimasel hetkel teada, et saan tulla. icon_razz.gif

Aga siis aadressi ei saa icon_biggrin.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2016 17:12:08 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Evil14 kirjutas:
Kohapeal ka maksta saab? See juhuks kui saan viimasel hetkel teada, et saan tulla. icon_razz.gif

Aga siis aadressi ei saa icon_biggrin.gif

Kohapeal saad icon_lol.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AA24
HV kasutaja
AA24

liitunud: 18.09.2014




sõnum 06.01.2016 23:33:17 vasta tsitaadiga

Hetkel rega listi vaadates...Tanel ainult kohal icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2016 23:34:15 vasta tsitaadiga

Pole jõudnud veel tegeleda icon_biggrin.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2016 23:38:30 vasta tsitaadiga

Kui ma tahan suppi hommikul, siis pean sinna "hommikul" lisama või supp on automaatsel pühapäeva teema?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2016 23:39:52 vasta tsitaadiga

Vaata nagu mul kirjutatud. icon_biggrin.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2016 00:34:49 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kui ma tahan suppi hommikul, siis pean sinna "hommikul" lisama või supp on automaatsel pühapäeva teema?

Toidu toon korraga kohale. Söö õhtul või hommikul. Lihtsalt tõenäoliselt on hommikul suurem isu suppi süüa, kui õhtul.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurikala
HV kasutaja
kurikala

liitunud: 24.08.2011




sõnum 07.01.2016 11:41:56 vasta tsitaadiga

zorgiõde2 kirjutas:
Sooviks enda sõbranjele pühapäeval transporti möllult Tartusse.


Mul peaks autos ruumi olema ja saaksin Tartusse ära viia. Möllu paigalt Tallinnasse tuleb vist nagu nii sõita sealt läbi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2016 13:37:12 vasta tsitaadiga

üle viljandi lähed-tuled. kui see võrtsjärve teema endiselt käibel on. vaata kaarti.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oracle
HV kasutaja


liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2016 14:25:42 vasta tsitaadiga

Aga kuidas toidu eest maksmine on? Kohapeal?

SSD kirjutas:
Toidu toon korraga kohale. Söö õhtul või hommikul. Lihtsalt tõenäoliselt on hommikul suurem isu suppi süüa, kui õhtul.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.01.2016 14:26:31 vasta tsitaadiga

Toidu eest kohapeal jah.
Aga regamisvormi pane oma soovid kirja.

Regamine icon_razz.gif icon_arrow.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/yritused.php?id=120

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AA24
HV kasutaja
AA24

liitunud: 18.09.2014




sõnum 07.01.2016 23:00:34 vasta tsitaadiga

Kui keegi Pärnust laupäeva hommikul küüti tahab, siis saab. Kilud karbis ei pea sõitma (suur ameeriklane).
PS. kui huvi
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 14:02:07 vasta tsitaadiga

Ma liiguksin reedel kuskil 17-18 paiku Tallinnast (võibolla saaks ka varem startida, oleneb, kuidas tööga jõuab) Pakkuda oleks siis kas enda autos kolm kohta või paigutaksin end ühele kohale mõne teise ahvi autos. Ka mulle siis küüdi soovi/pakkumisega privasse kirjutada.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 12:44:17 vasta tsitaadiga

5 päeva mölluni
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 13:38:32 vasta tsitaadiga

Kurits, eksamid tõmmavad diskule kriipsu peale icon_sad.gif
_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 13:39:41 vasta tsitaadiga

OFFF kirjutas:
Kurits, eksamid tõmmavad diskule kriipsu peale icon_sad.gif

Järeleksamil on rahulikum olemine icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pandabeer
HV Guru
Pandabeer

liitunud: 16.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 18:33:50 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=665090&highlight=
thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
Mul on kidra ja pahatihti paun täis alkot.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 2 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 22:23:11 vasta tsitaadiga

Olen vist võrust ainuke tulija?
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 23:02:35 vasta tsitaadiga

Lukksepp kirjutas:
Olen vist võrust ainuke tulija?

Max27 elas mu meelest kuskil võru kandis. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 23:11:56 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Lukksepp kirjutas:
Olen vist võrust ainuke tulija?

Max27 elas mu meelest kuskil võru kandis. icon_rolleyes.gif

hmm, mu melest oli kusagil põlva ja tartu vahepeal icon_rolleyes.gif aga see selleks icon_biggrin.gif Ega vist võru rahvast ongi mölludel suht vähe olnud.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mäksivana
HV kasutaja
mäksivana

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 23:17:39 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Lukksepp kirjutas:
Olen vist võrust ainuke tulija?

Max27 elas mu meelest kuskil võru kandis. icon_rolleyes.gif


Ma elan Tartu ja Võru vahepeal, taaralinna tsipa vähem maad isegi... kohale katsub ikka vedada, millise roikaga tulek, see selgub alles laupäeval. Kui väljas -30C, siis ilmselt tuleb bensuroigas võtta. Meil oli siin laurxiga plaan käia Valkka poolepeal alkoshopis, kui mõni taaralinna kõri tahab liituda, andku teada, roika sees ruumi jagub. See aasta alanud vaeselt, pole nagu millegi üle hõisata, kodumaa kaupluseid külastades jäi vaid silma hinnatõus taas...
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 23:39:31 vasta tsitaadiga

Hei. Pean ära ütlema tulekust kuigi väga ootasin seda sündmust. Tõsine tervisehäda tuli ligi ootamatult ja taastumisega läheb aega. Lõbusat melu teile!
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 01:00:11 vasta tsitaadiga

Max27, Lätis alks veits odavam küll. Paari pudeli järgi ei tasu sõita, aga kui rohkem osta, siis tasub ära.
Viimati (enne aastavahetust) kui käisin, siis oli apsaluut vodka 1l 12.-euri. Ja Jim beam 1l, 14 kopikatega. Odavam, selline lauaviina laadne toode, oli umbes 8 euri liiter. Cesu premium pindine on soodukaga 50 senti. Üldiselt tuleb seal ka soodukaid jälgida. Täishinna puhul ei ole eriti võitu. Mingi 50 sendi pärast ei hakka ka ju Valkasse sõitma.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mäksivana
HV kasutaja
mäksivana

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 12:31:03 vasta tsitaadiga

SSD, kõik puha õige, mul pigem asi põhimõttes:) Viimastel aastatel olen alkot järjest vähem tarbinud, pole enam suuri pidusid ega sündmusi olnud, samuti tuleb vanadus peale, pealt 30. nagu kadus selline lampijoomise mõte peast ära, värinad tulevad peale, kui mõtlen kunagistele pohmakatele... Teiseks, võtab mu roigas Valkkas käiguga mingi 12 liitrit vedelikku ja see maksab hetkel pea kümpa ning veidi pikem sõit aitab akut paremini vormis hoida. Kui keegi peo osalistest tahab mingit kindlat laket saada, andku PS`i teada.
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 15:31:57 vasta tsitaadiga

roika seisukohast on mõistlikum teha preventatiivne tiir 10 eest kui väga ebasobival ajal maksta varandus, et käima/sõitma saada..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2016 04:21:37 vasta tsitaadiga

Kas söögi osas võin seda regamise listi usaldada?
Ei viitsiks hästi mitu lehte postitusi läbi lugeda. icon_confused.gif
Ja see, et kokk soovitas ahjuliha. Sest söögi saan kätte reede lõunaaeg. Söömiseks läheb umbes 30h pärast ja ta arvas et snitsel kuivab selleks ajaks väga ära. Lisaks ahjuliha on suht kiire ja kerge sobiv kogus praeahjus soojaks lasta. Snitslitega on tiba tülikam.
Kas salati osas on ka eelistusi? Et ma võtan nagunii kilo üht ja kilo teist sorti, aga noh, äkki on midagi mis nagu üldse ei lähe?
Ise mõtlesin, et ühe kilo võtan õliga variandi ja teise hapukoorega. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.01.2016 11:11:18 vasta tsitaadiga

SSD, tegelen sellega nüüd täna, siiani on kiire olnud.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2016 11:22:30 vasta tsitaadiga

ahjuliha algselt valikus pole, mulle sobivad mõlemad, kui ahjuliha on mugavam, vahetame.

teeme nüüd ühe asja selgeks. kas see , et sealt ära minna saab/ tuleb alles esmaspäeva hommikul on siis võimalik? kui jah, oleks vaja pühapäevaks kah kaks sööki.. thumbs_up.gif (sellistest "kiirjoomadest" stiilis reedel kella 21 st kork maha, 01-02 magama, et hommikul kaine oleks ca 11 ks ja siis minema on natukene kõrini)

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2016 11:54:01 vasta tsitaadiga

Ei pea pühapäev lahkuma. Maja on käes esm. hommikuni.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.01.2016 12:42:09 vasta tsitaadiga

SSD, teed ikka lükatakse lahti seal? icon_biggrin.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV talvemöll + Hinnavaatluse 18. sünnipäeva tähistamine 16. jaanuaril 2015 Tartumaal mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.