Karmid naised teil kõigil kodus _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
pulmad / matused. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
no naine otsustas, et ta tahab oma mehega abielluda just sellel päeval. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
no naine otsustas, et ta tahab oma mehega abielluda just sellel päeval.
Ma lükkaks abiellumise edasi. _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Huviliste olemasolul külastame reedel/laupäeval ka suusamägesid Lõuna-Eestis.
Kuhu plaan minna oleks? _________________ Mul on kidra ja pahatihti paun täis alkot.
Kui ma tahan suppi hommikul, siis pean sinna "hommikul" lisama või supp on automaatsel pühapäeva teema? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
üle viljandi lähed-tuled. kui see võrtsjärve teema endiselt käibel on. vaata kaarti. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Ma liiguksin reedel kuskil 17-18 paiku Tallinnast (võibolla saaks ka varem startida, oleneb, kuidas tööga jõuab) Pakkuda oleks siis kas enda autos kolm kohta või paigutaksin end ühele kohale mõne teise ahvi autos. Ka mulle siis küüdi soovi/pakkumisega privasse kirjutada. _________________ Geek it til it MHz
5 päeva mölluni _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Järeleksamil on rahulikum olemine _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Ma elan Tartu ja Võru vahepeal, taaralinna tsipa vähem maad isegi... kohale katsub ikka vedada, millise roikaga tulek, see selgub alles laupäeval. Kui väljas -30C, siis ilmselt tuleb bensuroigas võtta. Meil oli siin laurxiga plaan käia Valkka poolepeal alkoshopis, kui mõni taaralinna kõri tahab liituda, andku teada, roika sees ruumi jagub. See aasta alanud vaeselt, pole nagu millegi üle hõisata, kodumaa kaupluseid külastades jäi vaid silma hinnatõus taas...
Hei. Pean ära ütlema tulekust kuigi väga ootasin seda sündmust. Tõsine tervisehäda tuli ligi ootamatult ja taastumisega läheb aega. Lõbusat melu teile!
Max27, Lätis alks veits odavam küll. Paari pudeli järgi ei tasu sõita, aga kui rohkem osta, siis tasub ära.
Viimati (enne aastavahetust) kui käisin, siis oli apsaluut vodka 1l 12.-euri. Ja Jim beam 1l, 14 kopikatega. Odavam, selline lauaviina laadne toode, oli umbes 8 euri liiter. Cesu premium pindine on soodukaga 50 senti. Üldiselt tuleb seal ka soodukaid jälgida. Täishinna puhul ei ole eriti võitu. Mingi 50 sendi pärast ei hakka ka ju Valkasse sõitma.
SSD, kõik puha õige, mul pigem asi põhimõttes:) Viimastel aastatel olen alkot järjest vähem tarbinud, pole enam suuri pidusid ega sündmusi olnud, samuti tuleb vanadus peale, pealt 30. nagu kadus selline lampijoomise mõte peast ära, värinad tulevad peale, kui mõtlen kunagistele pohmakatele... Teiseks, võtab mu roigas Valkkas käiguga mingi 12 liitrit vedelikku ja see maksab hetkel pea kümpa ning veidi pikem sõit aitab akut paremini vormis hoida. Kui keegi peo osalistest tahab mingit kindlat laket saada, andku PS`i teada.
roika seisukohast on mõistlikum teha preventatiivne tiir 10 eest kui väga ebasobival ajal maksta varandus, et käima/sõitma saada.. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kas söögi osas võin seda regamise listi usaldada?
Ei viitsiks hästi mitu lehte postitusi läbi lugeda.
Ja see, et kokk soovitas ahjuliha. Sest söögi saan kätte reede lõunaaeg. Söömiseks läheb umbes 30h pärast ja ta arvas et snitsel kuivab selleks ajaks väga ära. Lisaks ahjuliha on suht kiire ja kerge sobiv kogus praeahjus soojaks lasta. Snitslitega on tiba tülikam.
Kas salati osas on ka eelistusi? Et ma võtan nagunii kilo üht ja kilo teist sorti, aga noh, äkki on midagi mis nagu üldse ei lähe?
Ise mõtlesin, et ühe kilo võtan õliga variandi ja teise hapukoorega.
ahjuliha algselt valikus pole, mulle sobivad mõlemad, kui ahjuliha on mugavam, vahetame.
teeme nüüd ühe asja selgeks. kas see , et sealt ära minna saab/ tuleb alles esmaspäeva hommikul on siis võimalik? kui jah, oleks vaja pühapäevaks kah kaks sööki.. (sellistest "kiirjoomadest" stiilis reedel kella 21 st kork maha, 01-02 magama, et hommikul kaine oleks ca 11 ks ja siis minema on natukene kõrini) _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.