|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.01.2016 10:14:23
|
|
|
B autod on tagaveolised?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
07.01.2016 11:09:42
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| B autod on tagaveolised? |
Junior WRT - Group B Rally Sprint
7.01.16- 14.01.16, 6 etappi. Üks etapp kestab ühe päeva 10:00 - 04:00. Igal päeval on ühe riigi 3 katset, mis kõik on suvaliselt valitud. Restartida saab nii eventit, kui ka katset, service on igal katsel. Autod on mõlemast Group B klassist, RWD ja 4WD.
Pedal to the metal!
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
07.01.2016 13:47:14
|
|
|
Millega te mängite? Kes siin Rooli/pedaalide peal on?
_________________ >OSTA ÕLUT |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
07.01.2016 14:07:14
|
|
|
| G27
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wordmc9
HV Guru
liitunud: 09.07.2006
|
07.01.2016 14:08:41
|
|
|
eks tuleb joinida
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
286 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummiq
HV veteran

liitunud: 20.12.2003
|
07.01.2016 14:20:58
|
|
|
| bush kirjutas: |
| Millega te mängite? Kes siin Rooli/pedaalide peal on? |
Hetkel veel PS3 pult PC taga, ootan xboxi puldi wireless jullat...
_________________ --
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!
viimati muutis ummiq 07.01.2016 14:39:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 216 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Edgar
HV kasutaja
liitunud: 01.05.2007
|
07.01.2016 14:24:16
|
|
|
123
viimati muutis Edgar 28.07.2018 02:02:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
07.01.2016 16:07:15
|
|
|
| Edgar, ah?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
07.01.2016 16:56:40
|
|
|
| Logitech DFGT.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
klOun
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2002
|
07.01.2016 16:59:53
|
|
|
Logitech Driving Force™ GT ja Xbox 360 Wireless Speed Wheel
_________________ 🥫 Experience is one thing you can't get for nothing. |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
07.01.2016 20:04:48
|
|
|
| hannes36 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| B autod on tagaveolised? |
Junior WRT - Group B Rally Sprint
7.01.16- 14.01.16, 6 etappi. Üks etapp kestab ühe päeva 10:00 - 04:00. Igal päeval on ühe riigi 3 katset, mis kõik on suvaliselt valitud. Restartida saab nii eventit, kui ka katset, service on igal katsel. Autod on mõlemast Group B klassist, RWD ja 4WD.
Pedal to the metal!  |
Huvitav.. Ma sain aru et Junior WRT pidi olema lihtsate autodega ehk 60ndad, 70ndad. Nüüd siis äkki mängu kõige raskem klass valitud
See ei ole pahapärast, lihtsalt tähelepanek. Minupoolest vägagi tervitatav muutus.
Ja sõidan Thrustmaster T500RS'ga.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
07.01.2016 20:23:49
|
|
|
No tra, monaco pole ka nii hull kui see. Tee veerde natukene vajud juba auto lendab krt teab kuhu
Crazynevada ja deluxe panevad vapsee hullu. Järgmsied kaotavad juba 2 minutiga
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Edgar
HV kasutaja
liitunud: 01.05.2007
|
07.01.2016 20:47:25
|
|
|
123
viimati muutis Edgar 28.07.2018 02:02:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MartinKa
HV vaatleja
liitunud: 12.10.2015
|
07.01.2016 22:31:18
Prrr |
|
|
Vehkisin ka Rally Estonia Leagule mingi lehe fb valmis = https://www.facebook.com/groups/1703283809929011/
Saab miskid ajad kirja panna ja üldkokkuvõtte teha. (Et kes nagu on huvitatud ja seal kimab siis on hea järge hoida )
_________________ Toskin |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karu555
HV kasutaja
liitunud: 29.11.2009
|
07.01.2016 22:43:11
|
|
|
Sain lõpuks oma Dirt rally käima jälle.
Süüdlaseks oli hoopis Daemon Tools. Uninstallisin selle korraks ning nüüd töötab jälle.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Durin
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2005
|
07.01.2016 23:32:24
|
|
|
| hannes36 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| B autod on tagaveolised? |
Junior WRT - Group B Rally Sprint
7.01.16- 14.01.16, 6 etappi. Üks etapp kestab ühe päeva 10:00 - 04:00. Igal päeval on ühe riigi 3 katset, mis kõik on suvaliselt valitud. Restartida saab nii eventit, kui ka katset, [b]service on igal katsel. Autod on mõlemast Group B klassist, RWD ja 4WD. [/b]
Pedal to the metal!  |
Ikkagi ei ole service võimalust esimesel katsel.
No kuidagi ei suudeta seda sisse panna, ei tea kas meelega või lihtsalt ei osata Konkreetne linnuke tuleb teha kaste kohal mille valid.
Kui ma tegin prooviks ühe eventi, siis sain mina selle valida ja asi oli väga lihtne ja loogiline.
Mul on viimasel ajal võimatu mängida.
Nimelt hangub lambi hetkel kümneks-viieteistkümneks sekundiks ja siis jälle korras. Aga selleks ajaks olen juba kraavis Ja nii juhtub iga sõit. Olen ma ainuke siit selle probleemiga ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
klOun
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MartinKa
HV vaatleja
liitunud: 12.10.2015
|
07.01.2016 23:57:19
Re: Prrr |
|
|
Selleks, et kui see üks sõidetud saab siis saab ka teist sõita
Niimuuseas mainin veel, et võiks mingipäev kellaajad kokku klappida ja rallikrossi teha. Keegi teeks serveri ja laseks tiiru?
_________________ Toskin |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
08.01.2016 01:12:31
|
|
|
| MartinKa, Sellise asja jaoks peaks juba vist VMT tegema (Võrgu Mängu Teema).
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
08.01.2016 09:31:14
|
|
|
| Syncmahv kirjutas: |
| hannes36 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| B autod on tagaveolised? |
Junior WRT - Group B Rally Sprint
7.01.16- 14.01.16, 6 etappi. Üks etapp kestab ühe päeva 10:00 - 04:00. Igal päeval on ühe riigi 3 katset, mis kõik on suvaliselt valitud. Restartida saab nii eventit, kui ka katset, service on igal katsel. Autod on mõlemast Group B klassist, RWD ja 4WD.
Pedal to the metal!  |
Huvitav.. Ma sain aru et Junior WRT pidi olema lihtsate autodega ehk 60ndad, 70ndad. Nüüd siis äkki mängu kõige raskem klass valitud
See ei ole pahapärast, lihtsalt tähelepanek. Minupoolest vägagi tervitatav muutus.
Ja sõidan Thrustmaster T500RS'ga. |
See on veits erandkorras tehtud, kuniks WRT uue seasoni käima paneme
Ma üldiselt sõidan G27 või low-graphics laptop + xbox360 puldiga. Eilse ralli läbisin rooli ja Oculus DK2's. Mingil põhjusel ajas see mul esimest korda südame pahaks ja sõitsin kiiruga kõik katsed lõpuni ära.
| Durin kirjutas: |
Ikkagi ei ole service võimalust esimesel katsel.
No kuidagi ei suudeta seda sisse panna, ei tea kas meelega või lihtsalt ei osata Konkreetne linnuke tuleb teha kaste kohal mille valid.
Kui ma tegin prooviks ühe eventi, siis sain mina selle valida ja asi oli väga lihtne ja loogiline.
|
Selle kommentaari vastuseks postitan pildi eelmise ralli seadistustest (nii on ka kõik ülejäänud tehtud), ütle mis valesti on. Lisaks meenutan, et autot PARANDADA oli ju võimalik igal katsel? Sellist seadistust ju eraldi ei ole?
http://imgur.com/oMZKafU
_________________ minu lugupeetus
viimati muutis hannes36 08.01.2016 10:38:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
08.01.2016 09:37:32
|
|
|
| hannes36, Auto parandamine oli seekord ka imelik. Ütleme näiteks et autol olid kõik osad vigastatud kuskil 5% ja Team peaks olema parim ja lvl 85, kuid sellegi poolest suutsid nad parandada 29 minutiga kõigest 5% rattad, 5% turbo ja 5% vedrustus. Väga imelik.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
08.01.2016 09:53:22
|
|
|
| Syncmahv kirjutas: |
| hannes36, Auto parandamine oli seekord ka imelik. Ütleme näiteks et autol olid kõik osad vigastatud kuskil 5% ja Team peaks olema parim ja lvl 85, kuid sellegi poolest suutsid nad parandada 29 minutiga kõigest 5% rattad, 5% turbo ja 5% vedrustus. Väga imelik. |
Nii et see polnudki minul ainult nii Liigad on ikka väga katki siis
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
08.01.2016 11:40:40
|
|
|
| Sama vähest parandamist sai juba viimasel Rootsi WRT Estonia rallil täheldatud.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
09.01.2016 18:42:25
|
|
|
Endiselt nuriseks Junior WRT üle. Seekordsel Soome rallil ei olnud samuti seadistamist ning parandamine oli vigane. Lvl 86 team suutis 29 minutiga ära parandada tervenisti 5% radikast. Seega olin sunnitud 2 viimast katset sõitma pm keeva mootoriga, rääkimata rehvidest mis olid pigem nagu kummid .
Samuti on paljudele probleemiks et iga päev 3 katset. Kõikidel pole aega igapäev sõita neid katseid läbi, kellel töö jms. Pigem soovitaks panna suurem ralli ja terve nädala peale. Usun et sellest tõuseks ka osalus protsent.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
09.01.2016 18:59:46
|
|
|
Minuarust võiks olla 2 rallit.
Üks siis nagu hetkel 3 katsega igapäev ja 1 pikem (max arv katseid) mis kestab miski 5 päeva vms
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Durin
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2005
|
10.01.2016 00:08:15
|
|
|
3 sõitu järjest on palju jah, eriti ühe päeva peale.
Nagu näha ei ole ka teistel seadistamist sees järjekordselt, seega mingi kala on kuskil.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
10.01.2016 00:14:55
|
|
|
Ei teadnudki, et careeris championshipi sõites mõni eestlane sisse poeb:
Spoiler 
Aga Soome ralli ilma seadistamiseta on karm B-grupi autoga. Vedrustus on nagu asfaldiralli jaoks, ilgelt kõva ja iga väiksema künka pealt tahaks nagu õhku tõusta.
Spoiler 
viimati muutis mikk36 10.01.2016 00:31:01, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
10.01.2016 00:19:03
|
|
|
mikk36, Seal neid päris mitu tükki, ükskord sai välja sõidetud eestlaste esikolmik.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
10.01.2016 11:31:47
|
|
|
See kordne Juniori WRT season on eksperimenaalne, kuniks WRT oma käima paneme. Kas keegi saaks mõne oma liiga peal järgi proovida kas neil on service poolega kõik korras? Äkki on see seotud konkreetse liigaga.
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jack.igg
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2013
|
10.01.2016 13:13:00
|
|
|
| hannes36 kirjutas: |
| See kordne Juniori WRT season on eksperimenaalne, kuniks WRT oma käima paneme. Kas keegi saaks mõne oma liiga peal järgi proovida kas neil on service poolega kõik korras? Äkki on see seotud konkreetse liigaga. |
See on Codemastersi kala kuna tegin 4 katsega ralli ja service park-i polnud enne esimest katset. (RallyEST)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
profiil
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2006
|
10.01.2016 15:16:38
|
|
|
| Kas keegi on suutnud ilma abideta ka klaveril normaalselt mängida? Hakka või uuesti rooli ostmisele mõtlema. Pole eales puldiga sõitnud ehk oleksin sellega väga abitu.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
10.01.2016 16:02:38
|
|
|
| profiil kirjutas: |
| Kas keegi on suutnud ilma abideta ka klaveril normaalselt mängida? Hakka või uuesti rooli ostmisele mõtlema. Pole eales puldiga sõitnud ehk oleksin sellega väga abitu. |
Ma mängin ilma ühegi abita klaveril automaatkasti ja kapotivaatega.
Näiteks praeguse juniorwrt esimesel päeval olin #13 17st olma restartideta.
Endajaoks sõidan normaalselt ja ei proovigi esiotsaga võistelda kuna sealne pole enam ka rahulik sõit vaid ulmeline lendamine päheõpitud kurvidega
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
10.01.2016 16:23:43
|
|
|
| Marto. kirjutas: |
| profiil kirjutas: |
| Kas keegi on suutnud ilma abideta ka klaveril normaalselt mängida? Hakka või uuesti rooli ostmisele mõtlema. Pole eales puldiga sõitnud ehk oleksin sellega väga abitu. |
Ma mängin ilma ühegi abita klaveril automaatkasti ja kapotivaatega.
Näiteks praeguse juniorwrt esimesel päeval olin #13 17st olma restartideta.
Endajaoks sõidan normaalselt ja ei proovigi esiotsaga võistelda kuna sealne pole enam ka rahulik sõit vaid ulmeline lendamine päheõpitud kurvidega  |
tee oma elu natukenegi kergemaks ja pane manuaaliks.
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
10.01.2016 16:38:52
|
|
|
Ise lasen kh automaatkastiga. No ei ole mäng, kus neid käike lapata koguaeg.
Kunagi LFS-s sai küll manuaaliga lastud.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AndreReiu
HV vaatleja
liitunud: 29.07.2015
|
10.01.2016 16:44:44
|
|
|
| Kas keegi teab kust saaks Dirt Rally radasid koos pikkustega ja nimedega väljaspool mängu vaadata?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
delux1337
HV vaatleja
liitunud: 05.12.2011
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AndreReiu
HV vaatleja
liitunud: 29.07.2015
|
11.01.2016 12:22:31
|
|
|
Tänud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
markukku
HV vaatleja
liitunud: 21.08.2015
|
11.01.2016 21:57:26
|
|
|
037-ga on Walesis sõitmine paras meelitamine. Peaaegu kogu aeg käib ratas tühja, aga fun on.
JuniorWRT esimesed kaks katset võtsin lõpuks rahulikult, kuna pidev restartimine viskas üle. Kolmandal tegin paar spinni, aga esimese korraga lõpus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AndreReiu
HV vaatleja
liitunud: 29.07.2015
|
12.01.2016 00:24:56
|
|
|
Uus hooaeg WRT Estonia liigas algab nüüd! Selle hooaja jooksul läbitakse 6 etappi, mis kõik sisaldavad 10 kiiruskatset. Esimene etapp algab täna, 11 jaanuaril kell 23.00 Monacos ning lõppeb 18. jaanuaril kell 16.00
Uue hooajaga kaasnevad mõningad muudatused:
1) Nüüdsest otsustasime, et sõitjad peavad kasutama terve hooaja vältel ühte ja sama autot, samast klassist. Vastasel juhul nullime sõitja selle etapi punktid, milles ta mõne teise autoga sõitnud on.
2) Hooaja punktide arvestust peetakse nüüd eraldi klasside kaupa - R4, 2000s, 2010s.
3) Etapi tulemused lähevad lukku 3 tundi enne iga etapi lõppu. Seda selleks, et WRTE haldajad saaksid tulemused endale salvestada tabelite koostamiseks, kuna peale etapi lõppu, tulemused enam kättesaadavad ei ole.
Nael kummi!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
klOun
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2002
|
12.01.2016 13:58:35
|
|
|
Rääkige, mis nipiga kõige kiiremini see 500k kokku saada, et 2010 auto lahti osta? Rallycrossi POLO ostsin just ära 350k, eelduseks et RC'ga vist saab kõige paremini "rahhi teha"?
_________________ 🥫 Experience is one thing you can't get for nothing. |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.01.2016 14:06:01
|
|
|
| Üsna kergelt tuli küll RC's raha sisse, võidud järjest kukkusid.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
romps22
HV vaatleja

liitunud: 19.08.2015
|
12.01.2016 16:48:44
|
|
|
| WRT ESTONIAS ei saa seadistust panna enne esimest millegipärast? ei julge ilma monte setupita sõitagi, esiots kohe kadunud muidu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
12.01.2016 16:53:03
|
|
|
| romps22 kirjutas: |
| WRT ESTONIAS ei saa seadistust panna enne esimest millegipärast? ei julge ilma monte setupita sõitagi, esiots kohe kadunud muidu |
See on jätkuvalt see sama bug Codemastersi poolt. Me oleme omalt poolt kõigile rallidele määranud service, aga see tekib nagu jumal juhatab...
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
romps22
HV vaatleja

liitunud: 19.08.2015
|
12.01.2016 17:31:08
|
|
|
| hannes36 kirjutas: |
| romps22 kirjutas: |
| WRT ESTONIAS ei saa seadistust panna enne esimest millegipärast? ei julge ilma monte setupita sõitagi, esiots kohe kadunud muidu |
See on jätkuvalt see sama bug Codemastersi poolt. Me oleme omalt poolt kõigile rallidele määranud service, aga see tekib nagu jumal juhatab...  |
Uskumatu värk, ei saa sõita lihtsalt selle tavalisega
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Durin
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2005
|
12.01.2016 20:42:32
|
|
|
| romps22 kirjutas: |
| hannes36 kirjutas: |
| romps22 kirjutas: |
| WRT ESTONIAS ei saa seadistust panna enne esimest millegipärast? ei julge ilma monte setupita sõitagi, esiots kohe kadunud muidu |
See on jätkuvalt see sama bug Codemastersi poolt. Me oleme omalt poolt kõigile rallidele määranud service, aga see tekib nagu jumal juhatab...  |
Uskumatu värk, ei saa sõita lihtsalt selle tavalisega  |
No mis ma räägin
Aga proovin teha siis jällegi proovi liiga, nimeks HV LEAGUE.
Vaatame kas on service enne algust ja pärast.
Algab 19.45
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Connection11
HV kasutaja
liitunud: 28.12.2009
|
12.01.2016 23:58:23
|
|
|
Ise mängin Logitech DFGT.
540 kraadi - 900 ei näe mõtet.
Kui keegi viitsib siis jagage settinguid.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
romps22
HV vaatleja

liitunud: 19.08.2015
|
13.01.2016 00:49:46
|
|
|
| Avastasin täna, et isegi restardita eventil saab n-ö Ise restarti teha, midagi katsel juhtub, vajutad windowsi nuppu, siis mäng ristist kinni ja kui mängu tagasi lähed saad sama katset uuesti sõita. Kindlasti on keegi sellist tehnikat juba kasutanud, aga igatahes väga nõme, et selline võimalus üldsegi on ja kas enne sellest tõesti juttu pole olnud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AndreReiu
HV vaatleja
liitunud: 29.07.2015
|
13.01.2016 01:21:22
|
|
|
| romps22 kirjutas: |
| Avastasin täna, et isegi restardita eventil saab n-ö Ise restarti teha, midagi katsel juhtub, vajutad windowsi nuppu, siis mäng ristist kinni ja kui mängu tagasi lähed saad sama katset uuesti sõita. Kindlasti on keegi sellist tehnikat juba kasutanud, aga igatahes väga nõme, et selline võimalus üldsegi on ja kas enne sellest tõesti juttu pole olnud? |
Sellest on juttu olnud ennem ja sama saab teha ka ALT-F4ga, aga kahjuks pole sellele lahendust veel leitud minu teada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
14.01.2016 13:46:38
|
|
|
kas oleks parem kui alt´f4 peale mäng crashiks või save'id ära kaotaks? kui ei meeldi siis ei tasu kasutada. tava funktsioon alt f4 ehk close window. ei näe selles midagi ebamäärast ega erilist bugi näol. mäng lihtsalt ei save'i iga teatud aja tagant vaid enne sõidu algust teeb save'i ära ja pärast kui asi lõppenud.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
14.01.2016 14:21:38
|
|
|
| romps22 kirjutas: |
| Avastasin täna, et isegi restardita eventil saab n-ö Ise restarti teha, midagi katsel juhtub, vajutad windowsi nuppu, siis mäng ristist kinni ja kui mängu tagasi lähed saad sama katset uuesti sõita. Kindlasti on keegi sellist tehnikat juba kasutanud, aga igatahes väga nõme, et selline võimalus üldsegi on ja kas enne sellest tõesti juttu pole olnud? |
Üks variant oleks kutsetega liiga kuhu pääsevad ainult need sõitjad kes oma sooritusi lindistavad. Hetkel sõidaks sellises liigas Mikk36 üksinda
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|