Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2016 10:14:23 vasta tsitaadiga

B autod on tagaveolised?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2016 11:09:42 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
B autod on tagaveolised?

Junior WRT - Group B Rally Sprint
7.01.16- 14.01.16, 6 etappi. Üks etapp kestab ühe päeva 10:00 - 04:00. Igal päeval on ühe riigi 3 katset, mis kõik on suvaliselt valitud. Restartida saab nii eventit, kui ka katset, service on igal katsel. Autod on mõlemast Group B klassist, RWD ja 4WD.
Pedal to the metal! icon_wink.gif

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2016 13:47:14 vasta tsitaadiga

Millega te mängite? Kes siin Rooli/pedaalide peal on?
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 07.01.2016 14:07:14 vasta tsitaadiga

G27
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2016 14:08:41 vasta tsitaadiga

eks tuleb joinida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2016 14:20:58 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
Millega te mängite? Kes siin Rooli/pedaalide peal on?
Hetkel veel PS3 pult PC taga, ootan xboxi puldi wireless jullat...
_________________
--
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!



viimati muutis ummiq 07.01.2016 14:39:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 216 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edgar
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2016 14:24:16 vasta tsitaadiga

123

viimati muutis Edgar 28.07.2018 02:02:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 07.01.2016 16:07:15 vasta tsitaadiga

Edgar, ah?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2016 16:56:40 vasta tsitaadiga

Logitech DFGT.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 07.01.2016 16:59:53 vasta tsitaadiga

Logitech Driving Force™ GT ja Xbox 360 Wireless Speed Wheel
_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2016 20:04:48 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
B autod on tagaveolised?

Junior WRT - Group B Rally Sprint
7.01.16- 14.01.16, 6 etappi. Üks etapp kestab ühe päeva 10:00 - 04:00. Igal päeval on ühe riigi 3 katset, mis kõik on suvaliselt valitud. Restartida saab nii eventit, kui ka katset, service on igal katsel. Autod on mõlemast Group B klassist, RWD ja 4WD.
Pedal to the metal! icon_wink.gif


Huvitav.. Ma sain aru et Junior WRT pidi olema lihtsate autodega ehk 60ndad, 70ndad. Nüüd siis äkki mängu kõige raskem klass valitud icon_eek.gif icon_biggrin.gif
See ei ole pahapärast, lihtsalt tähelepanek. Minupoolest vägagi tervitatav muutus.

Ja sõidan Thrustmaster T500RS'ga.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2016 20:23:49 vasta tsitaadiga

No tra, monaco pole ka nii hull kui see. Tee veerde natukene vajud juba auto lendab krt teab kuhu

Crazynevada ja deluxe panevad vapsee hullu. Järgmsied kaotavad juba 2 minutiga icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edgar
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2016 20:47:25 vasta tsitaadiga

123

viimati muutis Edgar 28.07.2018 02:02:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MartinKa
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2015




sõnum 07.01.2016 22:31:18 Prrr vasta tsitaadiga

Vehkisin ka Rally Estonia Leagule mingi lehe fb valmis = https://www.facebook.com/groups/1703283809929011/

Saab miskid ajad kirja panna ja üldkokkuvõtte teha. (Et kes nagu on huvitatud ja seal kimab siis on hea järge hoida )

_________________
Toskin
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karu555
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2009




sõnum 07.01.2016 22:43:11 vasta tsitaadiga

Sain lõpuks oma Dirt rally käima jälle.
Süüdlaseks oli hoopis Daemon Tools. Uninstallisin selle korraks ning nüüd töötab jälle. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 07.01.2016 23:32:24 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
B autod on tagaveolised?

Junior WRT - Group B Rally Sprint
7.01.16- 14.01.16, 6 etappi. Üks etapp kestab ühe päeva 10:00 - 04:00. Igal päeval on ühe riigi 3 katset, mis kõik on suvaliselt valitud. Restartida saab nii eventit, kui ka katset, [b]service on igal katsel. Autod on mõlemast Group B klassist, RWD ja 4WD. [/b]
Pedal to the metal! icon_wink.gif


Ikkagi ei ole service võimalust esimesel katsel.
No kuidagi ei suudeta seda sisse panna, ei tea kas meelega või lihtsalt ei osata icon_rolleyes.gif Konkreetne linnuke tuleb teha kaste kohal mille valid.
Kui ma tegin prooviks ühe eventi, siis sain mina selle valida ja asi oli väga lihtne ja loogiline.


Mul on viimasel ajal võimatu mängida.
Nimelt hangub lambi hetkel kümneks-viieteistkümneks sekundiks ja siis jälle korras. Aga selleks ajaks olen juba kraavis icon_smile.gif Ja nii juhtub iga sõit. Olen ma ainuke siit selle probleemiga ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 07.01.2016 23:35:13 Re: Prrr vasta tsitaadiga

MartinKa kirjutas:
Vehkisin ka Rally Estonia Leagule mingi lehe fb valmis = https://www.facebook.com/groups/1703283809929011/

Saab miskid ajad kirja panna ja üldkokkuvõtte teha. (Et kes nagu on huvitatud ja seal kimab siis on hea järge hoida )


Milleks?

On juba olemas üks ju - https://www.facebook.com/WRTEstonia/?fref=ts

_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MartinKa
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2015




sõnum 07.01.2016 23:57:19 Re: Prrr vasta tsitaadiga

klOun kirjutas:
MartinKa kirjutas:
Vehkisin ka Rally Estonia Leagule mingi lehe fb valmis = https://www.facebook.com/groups/1703283809929011/

Saab miskid ajad kirja panna ja üldkokkuvõtte teha. (Et kes nagu on huvitatud ja seal kimab siis on hea järge hoida )


Milleks?

On juba olemas üks ju - https://www.facebook.com/WRTEstonia/?fref=ts


Selleks, et kui see üks sõidetud saab siis saab ka teist sõita icon_cool.gif

Niimuuseas mainin veel, et võiks mingipäev kellaajad kokku klappida ja rallikrossi teha. Keegi teeks serveri ja laseks tiiru?

_________________
Toskin
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 01:12:31 vasta tsitaadiga

MartinKa, Sellise asja jaoks peaks juba vist VMT tegema (Võrgu Mängu Teema).
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 09:31:14 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
hannes36 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
B autod on tagaveolised?

Junior WRT - Group B Rally Sprint
7.01.16- 14.01.16, 6 etappi. Üks etapp kestab ühe päeva 10:00 - 04:00. Igal päeval on ühe riigi 3 katset, mis kõik on suvaliselt valitud. Restartida saab nii eventit, kui ka katset, service on igal katsel. Autod on mõlemast Group B klassist, RWD ja 4WD.
Pedal to the metal! icon_wink.gif


Huvitav.. Ma sain aru et Junior WRT pidi olema lihtsate autodega ehk 60ndad, 70ndad. Nüüd siis äkki mängu kõige raskem klass valitud icon_eek.gif icon_biggrin.gif
See ei ole pahapärast, lihtsalt tähelepanek. Minupoolest vägagi tervitatav muutus.

Ja sõidan Thrustmaster T500RS'ga.


See on veits erandkorras tehtud, kuniks WRT uue seasoni käima paneme icon_smile.gif

Ma üldiselt sõidan G27 või low-graphics laptop + xbox360 puldiga. Eilse ralli läbisin rooli ja Oculus DK2's. Mingil põhjusel ajas see mul esimest korda südame pahaks ja sõitsin kiiruga kõik katsed lõpuni ära. okse.gif

Durin kirjutas:

Ikkagi ei ole service võimalust esimesel katsel.
No kuidagi ei suudeta seda sisse panna, ei tea kas meelega või lihtsalt ei osata icon_rolleyes.gif Konkreetne linnuke tuleb teha kaste kohal mille valid.
Kui ma tegin prooviks ühe eventi, siis sain mina selle valida ja asi oli väga lihtne ja loogiline.
Selle kommentaari vastuseks postitan pildi eelmise ralli seadistustest (nii on ka kõik ülejäänud tehtud), ütle mis valesti on. Lisaks meenutan, et autot PARANDADA oli ju võimalik igal katsel? Sellist seadistust ju eraldi ei ole?
http://imgur.com/oMZKafU

_________________
minu lugupeetus


viimati muutis hannes36 08.01.2016 10:38:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 09:37:32 vasta tsitaadiga

hannes36, Auto parandamine oli seekord ka imelik. Ütleme näiteks et autol olid kõik osad vigastatud kuskil 5% ja Team peaks olema parim ja lvl 85, kuid sellegi poolest suutsid nad parandada 29 minutiga kõigest 5% rattad, 5% turbo ja 5% vedrustus. Väga imelik.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 09:53:22 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
hannes36, Auto parandamine oli seekord ka imelik. Ütleme näiteks et autol olid kõik osad vigastatud kuskil 5% ja Team peaks olema parim ja lvl 85, kuid sellegi poolest suutsid nad parandada 29 minutiga kõigest 5% rattad, 5% turbo ja 5% vedrustus. Väga imelik.
Nii et see polnudki minul ainult nii icon_neutral.gif Liigad on ikka väga katki siis icon_confused.gif
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.01.2016 11:40:40 vasta tsitaadiga

Sama vähest parandamist sai juba viimasel Rootsi WRT Estonia rallil täheldatud.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2016 18:42:25 vasta tsitaadiga

Endiselt nuriseks Junior WRT üle. Seekordsel Soome rallil ei olnud samuti seadistamist ning parandamine oli vigane. Lvl 86 team suutis 29 minutiga ära parandada tervenisti 5% radikast. icon_lol.gif Seega olin sunnitud 2 viimast katset sõitma pm keeva mootoriga, rääkimata rehvidest mis olid pigem nagu kummid icon_wink.gif .

Samuti on paljudele probleemiks et iga päev 3 katset. Kõikidel pole aega igapäev sõita neid katseid läbi, kellel töö jms. Pigem soovitaks panna suurem ralli ja terve nädala peale. Usun et sellest tõuseks ka osalus protsent.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2016 18:59:46 vasta tsitaadiga

Minuarust võiks olla 2 rallit.

Üks siis nagu hetkel 3 katsega igapäev ja 1 pikem (max arv katseid) mis kestab miski 5 päeva vms

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 10.01.2016 00:08:15 vasta tsitaadiga

3 sõitu järjest on palju jah, eriti ühe päeva peale.
Nagu näha ei ole ka teistel seadistamist sees järjekordselt, seega mingi kala on kuskil.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.01.2016 00:14:55 vasta tsitaadiga

Ei teadnudki, et careeris championshipi sõites mõni eestlane sisse poeb:
Spoiler Spoiler Spoiler

Aga Soome ralli ilma seadistamiseta on karm B-grupi autoga. Vedrustus on nagu asfaldiralli jaoks, ilgelt kõva ja iga väiksema künka pealt tahaks nagu õhku tõusta.
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis mikk36 10.01.2016 00:31:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2016 00:19:03 vasta tsitaadiga

mikk36, Seal neid päris mitu tükki, ükskord sai välja sõidetud eestlaste esikolmik. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2016 11:31:47 vasta tsitaadiga

See kordne Juniori WRT season on eksperimenaalne, kuniks WRT oma käima paneme. Kas keegi saaks mõne oma liiga peal järgi proovida kas neil on service poolega kõik korras? Äkki on see seotud konkreetse liigaga.
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 10.01.2016 13:13:00 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
See kordne Juniori WRT season on eksperimenaalne, kuniks WRT oma käima paneme. Kas keegi saaks mõne oma liiga peal järgi proovida kas neil on service poolega kõik korras? Äkki on see seotud konkreetse liigaga.


See on Codemastersi kala kuna tegin 4 katsega ralli ja service park-i polnud enne esimest katset. (RallyEST)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
profiil
HV kasutaja
profiil

liitunud: 31.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2016 15:16:38 vasta tsitaadiga

Kas keegi on suutnud ilma abideta ka klaveril normaalselt mängida? Hakka või uuesti rooli ostmisele mõtlema. Pole eales puldiga sõitnud ehk oleksin sellega väga abitu.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 10.01.2016 16:02:38 vasta tsitaadiga

profiil kirjutas:
Kas keegi on suutnud ilma abideta ka klaveril normaalselt mängida? Hakka või uuesti rooli ostmisele mõtlema. Pole eales puldiga sõitnud ehk oleksin sellega väga abitu.



Ma mängin ilma ühegi abita klaveril automaatkasti ja kapotivaatega.
Näiteks praeguse juniorwrt esimesel päeval olin #13 17st olma restartideta.
Endajaoks sõidan normaalselt ja ei proovigi esiotsaga võistelda kuna sealne pole enam ka rahulik sõit vaid ulmeline lendamine päheõpitud kurvidega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2016 16:23:43 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
profiil kirjutas:
Kas keegi on suutnud ilma abideta ka klaveril normaalselt mängida? Hakka või uuesti rooli ostmisele mõtlema. Pole eales puldiga sõitnud ehk oleksin sellega väga abitu.



Ma mängin ilma ühegi abita klaveril automaatkasti ja kapotivaatega.
Näiteks praeguse juniorwrt esimesel päeval olin #13 17st olma restartideta.
Endajaoks sõidan normaalselt ja ei proovigi esiotsaga võistelda kuna sealne pole enam ka rahulik sõit vaid ulmeline lendamine päheõpitud kurvidega icon_biggrin.gif
tee oma elu natukenegi kergemaks ja pane manuaaliks. icon_rolleyes.gif
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2016 16:38:52 vasta tsitaadiga

Ise lasen kh automaatkastiga. No ei ole mäng, kus neid käike lapata koguaeg.
Kunagi LFS-s sai küll manuaaliga lastud.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AndreReiu
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2015




sõnum 10.01.2016 16:44:44 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kust saaks Dirt Rally radasid koos pikkustega ja nimedega väljaspool mängu vaadata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delux1337
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2011




sõnum 10.01.2016 17:57:49 vasta tsitaadiga

AndreReiu kirjutas:
Kas keegi teab kust saaks Dirt Rally radasid koos pikkustega ja nimedega väljaspool mängu vaadata?
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=470160373
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AndreReiu
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2015




sõnum 11.01.2016 12:22:31 vasta tsitaadiga

delux1337 kirjutas:
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=470160373


Tänud icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markukku
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2015




sõnum 11.01.2016 21:57:26 vasta tsitaadiga

037-ga on Walesis sõitmine paras meelitamine. Peaaegu kogu aeg käib ratas tühja, aga fun on. icon_biggrin.gif
JuniorWRT esimesed kaks katset võtsin lõpuks rahulikult, kuna pidev restartimine viskas üle. Kolmandal tegin paar spinni, aga esimese korraga lõpus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AndreReiu
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2015




sõnum 12.01.2016 00:24:56 vasta tsitaadiga

Uus hooaeg WRT Estonia liigas algab nüüd! Selle hooaja jooksul läbitakse 6 etappi, mis kõik sisaldavad 10 kiiruskatset. Esimene etapp algab täna, 11 jaanuaril kell 23.00 Monacos ning lõppeb 18. jaanuaril kell 16.00
Uue hooajaga kaasnevad mõningad muudatused:
1) Nüüdsest otsustasime, et sõitjad peavad kasutama terve hooaja vältel ühte ja sama autot, samast klassist. Vastasel juhul nullime sõitja selle etapi punktid, milles ta mõne teise autoga sõitnud on.
2) Hooaja punktide arvestust peetakse nüüd eraldi klasside kaupa - R4, 2000s, 2010s.
3) Etapi tulemused lähevad lukku 3 tundi enne iga etapi lõppu. Seda selleks, et WRTE haldajad saaksid tulemused endale salvestada tabelite koostamiseks, kuna peale etapi lõppu, tulemused enam kättesaadavad ei ole.
Nael kummi!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 12.01.2016 13:58:35 vasta tsitaadiga

Rääkige, mis nipiga kõige kiiremini see 500k kokku saada, et 2010 auto lahti osta? Rallycrossi POLO ostsin just ära 350k, eelduseks et RC'ga vist saab kõige paremini "rahhi teha"?
_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.01.2016 14:06:01 vasta tsitaadiga

Üsna kergelt tuli küll RC's raha sisse, võidud järjest kukkusid.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
romps22
HV vaatleja
romps22

liitunud: 19.08.2015




sõnum 12.01.2016 16:48:44 vasta tsitaadiga

WRT ESTONIAS ei saa seadistust panna enne esimest millegipärast? ei julge ilma monte setupita sõitagi, esiots kohe kadunud muidu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 16:53:03 vasta tsitaadiga

romps22 kirjutas:
WRT ESTONIAS ei saa seadistust panna enne esimest millegipärast? ei julge ilma monte setupita sõitagi, esiots kohe kadunud muidu

See on jätkuvalt see sama bug Codemastersi poolt. Me oleme omalt poolt kõigile rallidele määranud service, aga see tekib nagu jumal juhatab... icon_mad.gif

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
romps22
HV vaatleja
romps22

liitunud: 19.08.2015




sõnum 12.01.2016 17:31:08 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
romps22 kirjutas:
WRT ESTONIAS ei saa seadistust panna enne esimest millegipärast? ei julge ilma monte setupita sõitagi, esiots kohe kadunud muidu

See on jätkuvalt see sama bug Codemastersi poolt. Me oleme omalt poolt kõigile rallidele määranud service, aga see tekib nagu jumal juhatab... icon_mad.gif


Uskumatu värk, ei saa sõita lihtsalt selle tavalisega icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 12.01.2016 20:42:32 vasta tsitaadiga

romps22 kirjutas:
hannes36 kirjutas:
romps22 kirjutas:
WRT ESTONIAS ei saa seadistust panna enne esimest millegipärast? ei julge ilma monte setupita sõitagi, esiots kohe kadunud muidu

See on jätkuvalt see sama bug Codemastersi poolt. Me oleme omalt poolt kõigile rallidele määranud service, aga see tekib nagu jumal juhatab... icon_mad.gif


Uskumatu värk, ei saa sõita lihtsalt selle tavalisega icon_sad.gif


No mis ma räägin icon_biggrin.gif

Aga proovin teha siis jällegi proovi liiga, nimeks HV LEAGUE.
Vaatame kas on service enne algust ja pärast.

Algab 19.45
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Connection11
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 23:58:23 vasta tsitaadiga

Ise mängin Logitech DFGT.
540 kraadi - 900 ei näe mõtet.
Kui keegi viitsib siis jagage settinguid.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
romps22
HV vaatleja
romps22

liitunud: 19.08.2015




sõnum 13.01.2016 00:49:46 vasta tsitaadiga

Avastasin täna, et isegi restardita eventil saab n-ö Ise restarti teha, midagi katsel juhtub, vajutad windowsi nuppu, siis mäng ristist kinni ja kui mängu tagasi lähed saad sama katset uuesti sõita. Kindlasti on keegi sellist tehnikat juba kasutanud, aga igatahes väga nõme, et selline võimalus üldsegi on ja kas enne sellest tõesti juttu pole olnud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AndreReiu
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2015




sõnum 13.01.2016 01:21:22 vasta tsitaadiga

romps22 kirjutas:
Avastasin täna, et isegi restardita eventil saab n-ö Ise restarti teha, midagi katsel juhtub, vajutad windowsi nuppu, siis mäng ristist kinni ja kui mängu tagasi lähed saad sama katset uuesti sõita. Kindlasti on keegi sellist tehnikat juba kasutanud, aga igatahes väga nõme, et selline võimalus üldsegi on ja kas enne sellest tõesti juttu pole olnud?


Sellest on juttu olnud ennem ja sama saab teha ka ALT-F4ga, aga kahjuks pole sellele lahendust veel leitud minu teada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2016 13:46:38 vasta tsitaadiga

kas oleks parem kui alt´f4 peale mäng crashiks või save'id ära kaotaks? kui ei meeldi siis ei tasu kasutada. tava funktsioon alt f4 ehk close window. ei näe selles midagi ebamäärast ega erilist bugi näol. mäng lihtsalt ei save'i iga teatud aja tagant vaid enne sõidu algust teeb save'i ära ja pärast kui asi lõppenud.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2016 14:21:38 vasta tsitaadiga

romps22 kirjutas:
Avastasin täna, et isegi restardita eventil saab n-ö Ise restarti teha, midagi katsel juhtub, vajutad windowsi nuppu, siis mäng ristist kinni ja kui mängu tagasi lähed saad sama katset uuesti sõita. Kindlasti on keegi sellist tehnikat juba kasutanud, aga igatahes väga nõme, et selline võimalus üldsegi on ja kas enne sellest tõesti juttu pole olnud?
Üks variant oleks kutsetega liiga kuhu pääsevad ainult need sõitjad kes oma sooritusi lindistavad. Hetkel sõidaks sellises liigas Mikk36 üksinda icon_lol.gif
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.