Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 234, 235, 236  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 07.01.2016 22:14:48 vasta tsitaadiga

Analoogseid uudiseid aga tuleb ja tuleb, samal ajal lobjaka laadsed tegelased ainult taovad tulist rauda, kuidas ei tohiks üksikisiku tegemisi üldistada suures plaanis. Isegi ühe murjami "vägitegu" siinmail on liiga palju, sest tegemist on kutsumata (rahva poolt vähemalt) külalisega.

Kahjuks pole tegemist ühe juhtumiga, seda sõnnikut, mida külaline suures kultuuriedendamise vaimus toob, on statistlise keskmise järgi liiga palju. Jah, tõenäoliselt siia Eestisse lähiajal midagi sellist ei hakka olema. Aga kuradi kahju on juba sakslastest ja rootslastest...

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2016 22:50:33 vasta tsitaadiga

Mis selliste tegelaste (Lobjakas jt.) motiiv üldse on, et nad nende vastu kaitseks välja astuvad :/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 07.01.2016 23:06:02 vasta tsitaadiga

Täna kuulsin lahendust:

koolitame kõik siia siirdatud biomassi tõelisteks eestlasteks ja aastapärast on nad kõik ise siit ära läinud...... Soome ehitajateks.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 07.01.2016 23:08:04 vasta tsitaadiga

vaevalt, nende jaoks seal liiga külm ju
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 07.01.2016 23:10:58 vasta tsitaadiga

batman kirjutas:
tõelisteks eestlasteks....


Siis lähevad.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2016 23:12:48 vasta tsitaadiga

batman kirjutas:
Täna kuulsin lahendust:

koolitame kõik siia siirdatud biomassi tõelisteks eestlasteks ja aastapärast on nad kõik ise siit ära läinud...... Soome ehitajateks.


icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 00:18:42 vasta tsitaadiga

Köln, osa 2 tulekul?
http://reis.postimees.ee/3460067/galerii-ulemaailmne-puksata-metroosoidu-paev

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 08.01.2016 00:38:38 vasta tsitaadiga

HASHI kergem versioon?
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 01:06:20 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Mis selliste tegelaste (Lobjakas jt.) motiiv üldse on, et nad nende vastu kaitseks välja astuvad :/


Vankumatu ja pöördumatu usk Euroopa sotsialistliku multikultuuri paratamatusse võidukäiku (niipea kui "rahvavaenlased" on paljastatud ja maha surutud).

Pead ei anna aga Lobjaka kohta käivad jutud, et tema ema olevat sihuke üsna karm ja neurootiline mammi olnud. Tulemus oli see, et poiss sai karistada iga väiksema asja eest. Koolis olevat ka teda pidevalt taga kiusatud ning suht regulaarselt kere peale saanud. Muidugi see on selline "naised saunas rääkisid" jutt aga samas kuulsin seda inimeste käest kes teda isiklikult tunnevad. Igatahes kui asjal on mingi tõde taga siis nende asjaolude taustal üldse ei imestaks, kus on pärit selline paandunud omaviha ning kõige euroopaliku (euroopa liiduliku) kriitikavaba ülistamine...

Mis puutub nende pabulaste hõimude vägitegudesse siis on vähemalt hea, et nende tegelik nägu on nüüd lõpuks meedia lävendit ületamas. Kahjuks peab ka tõdema, et paraku mida halvem seda parem. Mida rohkem nad ära tõusevad ning rambivalguses sitta keeravad, seda enam ässitab see muidu neutraalseid pärismaalaste masse nende vastu. Selle taustal on aga lootust, et multikulti sotsliberaalid kangutatakse võimu juurest ära ning lähevad ajaloo prügikasti kuhu nad ka kuuluvad. Nt Poola laadsed arengud Rootsi ja Soome kontekstis. Esimese puhul vägagi tõenäoline kuna tänaseks on Rootsis minu teada Rootsi Demokraadid kõige populaarseim partei. Pm samasugused rahvuslikud konservatiivid nagu too Seaduse ja Õiguse partei mis praegu likvideerib Poola avalikus sektoris sotsliberaalide järelejäänud mõjuvõimu (need hiljutised arengud kus kõrgeima kohtuinstantsi ja riikliku meedia juhid sunniti lahkuma ning asendati omade jopedega). Saksamaa puhul ma eriti hinge kinni ei hoia- eestlased ei saa sellest aru aga sakslastel on ikka eriline alaväärsuskompleks seoses nende II ms minevikuga. Eriti endises Lääne-Saksamaas. Ida-Saksamaa on veidi teine teema. Ei imestaks kui psühhoos läheb nii hulluks, et hakatakse veel riiklikul tasandil õigustama vägistamisi/peksmisi jne- karmavõlg mineviku ees jms jama (ohvri staatuse enese ratsionaliseerimine). Eks kokkuvõttes loodab parimat aga kardab hullimat Saksa osas.


viimati muutis Gangrel 08.01.2016 01:19:26, muudetud 6 korda
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 01:06:27 vasta tsitaadiga

Gangrel, thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 01:32:45 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Köln, osa 2 tulekul?
http://reis.postimees.ee/3460067/galerii-ulemaailmne-puksata-metroosoidu-paev

Oleks siin metroo, läheks ka oma puupakke eksponeerima.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 02:51:27 vasta tsitaadiga

Estonian Anonymous
VIDEO- VASTUS TUJURIKKUJALE!! JAGA KA EDASI! Tõde on videos ja lõpus teevad me naiivsed "staarid" end vaid lolliks.
https://www.facebook.com/AnonEstonia/videos/1151704281507552/

phpBB [media]

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 03:09:54 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 18:07:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 10:47:05 vasta tsitaadiga

http://maailm.postimees.ee/3460935/saksa-meedia-enamik-kolni-ahistajaist-on-asuulitaotlejad

tsitaat:
Enamik aastavahetusel Saksamaal Kölnis naisi ahistanud mehi on asüülitaotlejad, kuid väidetavalt palus politsei seda mitte avalikustada, kirjutavad Saksa meediaväljaanded.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 10:55:05 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
http://maailm.postimees.ee/3460935/saksa-meedia-enamik-kolni-ahistajaist-on-asuulitaotlejad

tsitaat:
Enamik aastavahetusel Saksamaal Kölnis naisi ahistanud mehi on asüülitaotlejad, kuid väidetavalt palus politsei seda mitte avalikustada, kirjutavad Saksa meediaväljaanded.

täna see info olemas. eile hommikupoolikul veel ei olnud.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 08.01.2016 11:13:26 vasta tsitaadiga

rtfm99, trollid?
Või tõsimeeli eeldad, et 50a jagu kohitsetud saksa noormees läheb kuhugi kedagi nii näppima, ahistama ning vägistama?
Isegi kohalikud türgi noormehed ei lasku elu sees nii madalale... mingi autunne eksisteerib.

_________________
Elektri hind koos tasudega
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 11:19:31 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:
rtfm99, trollid?
Või tõsimeeli eeldad, et 50a jagu kohitsetud saksa noormees läheb kuhugi kedagi nii näppima, ahistama ning vägistama?
Isegi kohalikud türgi noormehed ei lasku elu sees nii madalale... mingi autunne eksisteerib.

eilses uudises oli öeldud, et pole teada nende saksamaal viibimise staatust seega võisid ka kodanikud olla.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 11:22:32 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
Tanel kirjutas:
http://maailm.postimees.ee/3460935/saksa-meedia-enamik-kolni-ahistajaist-on-asuulitaotlejad

tsitaat:
Enamik aastavahetusel Saksamaal Kölnis naisi ahistanud mehi on asüülitaotlejad, kuid väidetavalt palus politsei seda mitte avalikustada, kirjutavad Saksa meediaväljaanded.

täna see info olemas. eile hommikupoolikul veel ei olnud.

Mis vahet seal on, kui oleks isegi kodanik olnud.
See näitaks veel ilmekamalt, et 2 ja 3-nda põlvkonna immigrandid on kõige ohtlikumad.

Räägiksid natuke enda taustast, mis sinu kreedo ja mis sinu motiivid siin on? icon_rolleyes.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 08.01.2016 11:23:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 11:22:36 vasta tsitaadiga

rtfm99, juba eile räägiti-kirjutati, et enamuses olid värsked asüülitaotlejad
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.01.2016 11:23:32 vasta tsitaadiga

See on päris kõhedust tekitav jutuajamine. Huvitav palju analoogseid situatsioone veel olnud on. Ma mõtlen selliseid, mida inimesed juba ammu ette näevad kuid midagi ette ei võeta.
http://maailm.postimees.ee/3460853/muammar-gaddafi-ennustas-enne-surma-islamiriigi-esiletousu-ja-randekriisi

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 11:25:10 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
rtfm99 kirjutas:
Tanel kirjutas:
http://maailm.postimees.ee/3460935/saksa-meedia-enamik-kolni-ahistajaist-on-asuulitaotlejad

tsitaat:
Enamik aastavahetusel Saksamaal Kölnis naisi ahistanud mehi on asüülitaotlejad, kuid väidetavalt palus politsei seda mitte avalikustada, kirjutavad Saksa meediaväljaanded.

täna see info olemas. eile hommikupoolikul veel ei olnud.

Mis vahet seal on, kui oleks isegi kodanik olnud.
See näitaks veel ilmekamalt, et 2 ja 3-nda põlvkonna immigrandid on kõige ohtlikumad.

Räägiksid natuke enda taustast, mis sinu kreedo ja mis sinu motiivid siin on? icon_rolleyes.gif

kodanikku ei saa maalt välja saata asüülitaotlejat või pagulasestaatusega isikut saab. see on vahe. teos endas ei ole muidugi vahet.
naaskel, eile hommikuses uudises oli rõhutatud, et pole teada. võibolla hiljem kinnitati.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 11:28:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Räägiksid natuke enda taustast, mis sinu kreedo ja mis sinu motiivid siin on?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 11:31:42 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Räägiksid natuke enda taustast, mis sinu kreedo ja mis sinu motiivid siin on?

paku ise midagi. arvan, et esimeste kordadega eksid. miks see tähtis oleks?

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 11:37:00 vasta tsitaadiga

Ma ei küsi sinu isikuandmeid, vaid kas esindad mingil moel riiki, kinnisvaraomanikku, mõnda pagulastega seotud seotud MTÜ-d vms.
tsitaat:

miks see tähtis oleks?

aitab paremini mõista sinu postistuste tausta.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 11:40:52 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ma ei küsi sinu isikuandmeid, vaid kas esindad mingil moel riiki, kinnisvaraomanikku, mõnda pagulastega seotud seotud MTÜ-d vms.
tsitaat:

miks see tähtis oleks?

aitab paremini mõista sinu postistuste tausta.

siin foorumis ei esinda kedagi. annan siin praegu kirjalikult loa googeldada mu kadanikunime kui jätad tulemuse enda teada. edasised küsimused ps.
kas kinnisvaraomanik on kirik või mcdonalds? icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 11:47:21 vasta tsitaadiga

Nimi ei puhu absoluutselt pilli, ja ma põhimõtteliselt ei näpi isikuandmeid, vaid mind lihtsalt huvitab sinu taust üldisemalt icon_smile.gif
Et kas pagulaste pooldaja oled pragmaatilistel või maailmavaatelistel põhjustel?

P.S. Kinnisvaraomanik selles mõttes, et kas on seost võimaliku koostööga RKAS-iga. icon_smile.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 11:54:05 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Isikuandmed ei ole tähtsad.
Mind lihtsalt huvitab sinu taust.
Et kas pagulaste pooldaja oled pragmaatilistel või maailmavaatelistel põhjustel?

defineeriks selle pooldaja? ma ei näe midagi hullu kontrollitud ja teatud nõuetele vastavas immigratsioonis ja migratsioonis. lihtsalt ei saa ühe inimese või inimeste grupi patte laiendada kõigile teistele samu tunnuseid omavatele.
meile ei sobi ju kui mõni soomlane räägib, et eestlased on vargad kui patuste protsent on alla 1? lihtsalt suvaline väiksem number...
samas info mis praegusel ajal levib on kaootiline ja ühest sündmusest teeb isegi üks ja sama väljaanne mitu uudist. kui hommikul saad teada, et asi on nii siis lõunaks tuleb juba teade, et asi on ka naa ja õhtuks teame juba, et asjad ei ole nii vaid on veel ka muudmoodi kuid kindlasti mitte ka naa.
rkas nagu riigi kinnisvara? ei.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 11:57:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ma ei näe midagi hullu kontrollitud ja teatud nõuetele vastavas immigratsioonis ja migratsioonis.

Kumb siis ikkagi?
Pragmaatiliset põhjused (selle alla sobiks lisaks ülalmainitud teguritele ka ehk mure riigi loomuliku iibe jätkusuutmatuse üle) või maailmavaatelised (sõjapagulasi peab aitama).

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 12:04:16 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
ma ei näe midagi hullu kontrollitud ja teatud nõuetele vastavas immigratsioonis ja migratsioonis.


kogu see jama ju selles seisnebki, et julgelt 90% neist nn "põgenikest" on seaduse silmis tegelikult illegaalsed immigrandid doh.gif pole neist keegi tulnud piirile ja seal asüüli palunud. tullakse illegaalselt maale ning siis omale meeldivamasse riiki ja hakatakse asjatama. ja sõjapõgenikest on kah asi kaugel. 99% nendest on tavalised majanduspõgenikud, kes lihtsalt tulevad, et ära kasutada euroopa riikide sotsiaalhoolekannet jm.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 08.01.2016 12:08:05 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 12:11:39 vasta tsitaadiga

See käis siit läbi?: http://rahvuslane.blogspot.com.ee/2015/06/juhendmaterjal-ajakirjanikele-kuidas.html
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 08.01.2016 12:16:27 vasta tsitaadiga

http://iom.ee/failid/content/Ajakirjanike%20juhendmaterjal%20-%20Pagulased%20ja%20eesti%20meedia%202012.pdf See dokument siis.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 12:17:14 vasta tsitaadiga

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/kolni-reapolitseinikud-enamik-uusaastaoo-ahistajatest-olid-varskelt-saabunud-varjupaigataotlejad?id=73376761
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 12:17:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Lugupeetud Eesti ajakirjanikud!
Migratsiooni ega varjupaigaga seotud teemad ei leia Eesti meedias just tihti kajastamist. Võime
küsida, miks üldse peaksid ajakirjanikud kirjutama varjupaigataotlejatest ja pagulastest ning
miks just nüüd? Kuna hetkel on maailmas migrante liikvel rohkem kui kunagi varem, siis on
oluline, et kõik sellega seotud küsimused leiaksid vastused – vastasel korral võib olukord
põhjustada eelarvamusi ning väärarusaamu.
Levinud arvamuse kohaselt on Eestis piisavalt sotsiaalseid probleeme, mis hõlmavad enam
inimesi, kui vaid need kuni 35 Illuka Varjupaigataotlejate Vastuvõtukeskuses. Sel moel mõeldes
ei tohiks me siiski unustada, et Eesti ei ole maailmas üksi – demokraatlikul riigil on kohustused,
Eesti kodanikud võiksid üles näidata solidaarsust erinevate üleilmsete probleemide suhtes. Selle
taustal tõstatud küsimus - milline on Eesti meedia roll?
Kui tavakodanikud mõistavad põhjusi, miks inimesed oma kodumaalt on sunnitud põgenema ja
Eestisse jõuavad, esineb ka vähem väärarvamusi ning meie ühiskond saab areneda sallivamaks ja
avatumaks. Pagulased on samasugused inimesed nagu meie, neil on lootused ja unistused, neil
puudub vaid tulevik oma kodumaal (olgu siis sõja või tagakiusamise tõttu). On oluline mõista, et
kuigi ametlikult on pagulased immigrandid, on neil erivajadused ja Eesti kohustused nende suhtes
ei ole võrreldavad näiteks majandusmigrantide suhtes olevatega. Pakkudes varjupaika, pakume
neile sõna otseses mõttes ellujäämist, lootust ja tulevikku.
Ja ometi kiputakse marginaliseerunud gruppe nagu pagulased mitte neutraalselt, vaid negatiivselt
kajastama. Enimlevinud näideteks on rahvus- või etniliste gruppide stigmatiseerimine. Oma
kodanike harimine, sh teadlikkuse tõstmine põgenike, varjupaigutaotlejate ning pagulaste osas on
esimene samm sallivuse tõstmiseks ühiskonnas.
Seega ei ole selle juhendmaterjali eesmärgiks õpetada, kuidas sotsiaalselt tundlikke teemasid
õigesti kajastada, pigem juhtida tähelepanu pagulaste erilistele vajadustele. Siinkohal tahaksin
tänada Eesti Ajakirjanike Liitu, kes koostöös Inimõiguste keskusega ja praktiseerivate
ajakirjanikega konsulteerimise järel koostas selle juhendmaterjali. PAREM juhtkomitee liikmete,
sh eriti UNHCRi, Sisekaitseakadeemia, Siseministeeriumi ning lisaks Eesti Pagulasabi esindajate
kommetaarid on aidanud juhendmateri täiendada. Soovime head lugemist ning loodame, et
juhend aitab kaasa Eesti ühiskonda suurema avatuse toomisele!
Hans Petter Bøe
IOM Eesti esinduse juht

okse.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 08.01.2016 12:21:12 vasta tsitaadiga

Selles mõttes, et ega nn."ajakirjanikud" ei pea seda kuulama ega järgima. See on umbes nag, kui keegi teeb mingi "eeskirja" programmeerijatele, et mis keeli eelistada. Vahet pole, mda keegi soovitab või ette kirjutab, ajakirjaniku amet on nii laiali valguv, igaüks võib kirjutada midagi.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 12:23:58 vasta tsitaadiga

Smati kirjutas:
Selles mõttes, et ega nn."ajakirjanikud" ei pea seda kuulama ega järgima. See on umbes nag, kui keegi teeb mingi "eeskirja" programmeerijatele, et mis keeli eelistada. Vahet pole, mda keegi soovitab või ette kirjutab, ajakirjaniku amet on nii laiali valguv, igaüks võib kirjutada midagi.


See ülal välja toodud materjal on šokeeriv ja seletab Eesti praeguse ajakirjanduse seisukorrast selle teema kajastamisel väga palju. Kui see asi ei lähe nüüd suure kella külge, on selge et meedia on suukorvistatud.

Smati - kui sa vaatad natuke ringi siin riigis, siis ega EU poolt tulev soovitus on teatavasti käsk usinatele täitmiseks.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 12:44:24 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 18:07:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 13:02:50 vasta tsitaadiga

Nagu see film The Spotlight... suht sarnane keiss, kus ajalehtedele taheti sisu "soovitada" or else..
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 13:12:39 vasta tsitaadiga

naaskel kirjutas:
rtfm99 kirjutas:
ma ei näe midagi hullu kontrollitud ja teatud nõuetele vastavas immigratsioonis ja migratsioonis.


kogu see jama ju selles seisnebki, et julgelt 90% neist nn "põgenikest" on seaduse silmis tegelikult illegaalsed immigrandid doh.gif pole neist keegi tulnud piirile ja seal asüüli palunud. tullakse illegaalselt maale ning siis omale meeldivamasse riiki ja hakatakse asjatama. ja sõjapõgenikest on kah asi kaugel. 99% nendest on tavalised majanduspõgenikud, kes lihtsalt tulevad, et ära kasutada euroopa riikide sotsiaalhoolekannet jm.

tegin boldiks. hetkel selline olukord sest magati maha esimesed märgid ja kreeka ja itaalia jäeti üksi. ja mitte kõiki tulijaid ei võeta vastu. lihtsalt sellise hulgaga tegelemine võtab meeletu aja.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 13:20:43 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
naaskel kirjutas:
rtfm99 kirjutas:
ma ei näe midagi hullu kontrollitud ja teatud nõuetele vastavas immigratsioonis ja migratsioonis.


kogu see jama ju selles seisnebki, et julgelt 90% neist nn "põgenikest" on seaduse silmis tegelikult illegaalsed immigrandid doh.gif pole neist keegi tulnud piirile ja seal asüüli palunud. tullakse illegaalselt maale ning siis omale meeldivamasse riiki ja hakatakse asjatama. ja sõjapõgenikest on kah asi kaugel. 99% nendest on tavalised majanduspõgenikud, kes lihtsalt tulevad, et ära kasutada euroopa riikide sotsiaalhoolekannet jm.

tegin boldiks. hetkel selline olukord sest magati maha esimesed märgid ja kreeka ja itaalia jäeti üksi. ja mitte kõiki tulijaid ei võeta vastu. lihtsalt sellise hulgaga tegelemine võtab meeletu aja.

Iga riigi kohustus on enda piire valvata, mitte teiste.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 08.01.2016 13:21:58 vasta tsitaadiga

Sedasi peab mõtlema. Muidu valitsus hakkab oma rahvast häbenema:

http://onneparl.blogspot.com.ee/2015/09/salliv-eestlane.html
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 13:25:51 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
rtfm99 kirjutas:
naaskel kirjutas:
rtfm99 kirjutas:
ma ei näe midagi hullu kontrollitud ja teatud nõuetele vastavas immigratsioonis ja migratsioonis.


kogu see jama ju selles seisnebki, et julgelt 90% neist nn "põgenikest" on seaduse silmis tegelikult illegaalsed immigrandid doh.gif pole neist keegi tulnud piirile ja seal asüüli palunud. tullakse illegaalselt maale ning siis omale meeldivamasse riiki ja hakatakse asjatama. ja sõjapõgenikest on kah asi kaugel. 99% nendest on tavalised majanduspõgenikud, kes lihtsalt tulevad, et ära kasutada euroopa riikide sotsiaalhoolekannet jm.

tegin boldiks. hetkel selline olukord sest magati maha esimesed märgid ja kreeka ja itaalia jäeti üksi. ja mitte kõiki tulijaid ei võeta vastu. lihtsalt sellise hulgaga tegelemine võtab meeletu aja.

Iga riigi kohustus on enda piire valvata, mitte teiste.

kah õige aga kui sulle korteriühistu koosolekul öeldakse, et oma tilkuva katusega vaata ise kuidas hakkama saad siis tundub ebaõiglane. kreeka ja itaalia ei ole selle rände alguses kuidagi süüdi ja süüdlaste otsimine jäägu ajaloolastele.
et ära kasutada sotsiaalhüvesid peavad need rändurid kõigepealt saama staatuse, varjupaigataotleja vms. mitte ükski riik maailmas ei maksa raha mingile tegelasele tänavalt.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 08.01.2016 13:45:03 vasta tsitaadiga

Kalmaris toimus ka: https://translate.google.com/translate?hl=en&sl=auto&tl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.dn.se%2Fnyheter%2Fsverige%2Fotal-sexuella-ofredanden-i-kalmar%2F&sandbox=1
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 14:05:31 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
SKG kirjutas:
rtfm99 kirjutas:
naaskel kirjutas:
rtfm99 kirjutas:
ma ei näe midagi hullu kontrollitud ja teatud nõuetele vastavas immigratsioonis ja migratsioonis.


kogu see jama ju selles seisnebki, et julgelt 90% neist nn "põgenikest" on seaduse silmis tegelikult illegaalsed immigrandid doh.gif pole neist keegi tulnud piirile ja seal asüüli palunud. tullakse illegaalselt maale ning siis omale meeldivamasse riiki ja hakatakse asjatama. ja sõjapõgenikest on kah asi kaugel. 99% nendest on tavalised majanduspõgenikud, kes lihtsalt tulevad, et ära kasutada euroopa riikide sotsiaalhoolekannet jm.

tegin boldiks. hetkel selline olukord sest magati maha esimesed märgid ja kreeka ja itaalia jäeti üksi. ja mitte kõiki tulijaid ei võeta vastu. lihtsalt sellise hulgaga tegelemine võtab meeletu aja.

Iga riigi kohustus on enda piire valvata, mitte teiste.

kah õige aga kui sulle korteriühistu koosolekul öeldakse, et oma tilkuva katusega vaata ise kuidas hakkama saad siis tundub ebaõiglane. kreeka ja itaalia ei ole selle rände alguses kuidagi süüdi ja süüdlaste otsimine jäägu ajaloolastele.
et ära kasutada sotsiaalhüvesid peavad need rändurid kõigepealt saama staatuse, varjupaigataotleja vms. mitte ükski riik maailmas ei maksa raha mingile tegelasele tänavalt.

Igal riigil on oma valispiir, mille ees ta peab vastutama. Igal korteril pole oma katust. Selline vordlus ei ole kohane.
Itaalia ja Kreeka isegi ei yritanud midagi teha, seal korruptsioon lihtsalt nii suur. Asi polnud isegi tahtmises voi toimetulekus. Raakimata sellest, tegu polnud mingitest relavastatud piiririkkujatest. Vaid paadilobudikud ja niisama ylejooksikud. Oleks moned pretsedendid loodud ja moned paadid pohja lastud voi laskudega taganema sunnitud, saatnuks see selge sonumi, et selliseid loomi pole Euroopa maksumaksja rahakoti peale peesitama vaja.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 14:14:11 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
rtfm99 kirjutas:
SKG kirjutas:
rtfm99 kirjutas:
naaskel kirjutas:
rtfm99 kirjutas:
ma ei näe midagi hullu kontrollitud ja teatud nõuetele vastavas immigratsioonis ja migratsioonis.


kogu see jama ju selles seisnebki, et julgelt 90% neist nn "põgenikest" on seaduse silmis tegelikult illegaalsed immigrandid doh.gif pole neist keegi tulnud piirile ja seal asüüli palunud. tullakse illegaalselt maale ning siis omale meeldivamasse riiki ja hakatakse asjatama. ja sõjapõgenikest on kah asi kaugel. 99% nendest on tavalised majanduspõgenikud, kes lihtsalt tulevad, et ära kasutada euroopa riikide sotsiaalhoolekannet jm.

tegin boldiks. hetkel selline olukord sest magati maha esimesed märgid ja kreeka ja itaalia jäeti üksi. ja mitte kõiki tulijaid ei võeta vastu. lihtsalt sellise hulgaga tegelemine võtab meeletu aja.

Iga riigi kohustus on enda piire valvata, mitte teiste.

kah õige aga kui sulle korteriühistu koosolekul öeldakse, et oma tilkuva katusega vaata ise kuidas hakkama saad siis tundub ebaõiglane. kreeka ja itaalia ei ole selle rände alguses kuidagi süüdi ja süüdlaste otsimine jäägu ajaloolastele.
et ära kasutada sotsiaalhüvesid peavad need rändurid kõigepealt saama staatuse, varjupaigataotleja vms. mitte ükski riik maailmas ei maksa raha mingile tegelasele tänavalt.

Igal riigil on oma valispiir, mille ees ta peab vastutama. Igal korteril pole oma katust. Selline vordlus ei ole kohane.
Itaalia ja Kreeka isegi ei yritanud midagi teha, seal korruptsioon lihtsalt nii suur. Asi polnud isegi tahtmises voi toimetulekus. Raakimata sellest, tegu polnud mingitest relavastatud piiririkkujatest. Vaid paadilobudikud ja niisama ylejooksikud. Oleks moned pretsedendid loodud ja moned paadid pohja lastud voi laskudega taganema sunnitud, saatnuks see selge sonumi, et selliseid loomi pole Euroopa maksumaksja rahakoti peale peesitama vaja.

aastaid on olnud vahemere kandis suhteliselt rahulik ja need riigid seal said kõvasti kokku hoida meie ühise välispiiri valvamise arvelt. võrdlus korteriühistuga on minu arust kohane küll. igal riigil pole oma välispiiri kui rääkida schengenist.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 14:19:02 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
SKG kirjutas:
rtfm99 kirjutas:
SKG kirjutas:
rtfm99 kirjutas:
naaskel kirjutas:
rtfm99 kirjutas:
ma ei näe midagi hullu kontrollitud ja teatud nõuetele vastavas immigratsioonis ja migratsioonis.


kogu see jama ju selles seisnebki, et julgelt 90% neist nn "põgenikest" on seaduse silmis tegelikult illegaalsed immigrandid doh.gif pole neist keegi tulnud piirile ja seal asüüli palunud. tullakse illegaalselt maale ning siis omale meeldivamasse riiki ja hakatakse asjatama. ja sõjapõgenikest on kah asi kaugel. 99% nendest on tavalised majanduspõgenikud, kes lihtsalt tulevad, et ära kasutada euroopa riikide sotsiaalhoolekannet jm.

tegin boldiks. hetkel selline olukord sest magati maha esimesed märgid ja kreeka ja itaalia jäeti üksi. ja mitte kõiki tulijaid ei võeta vastu. lihtsalt sellise hulgaga tegelemine võtab meeletu aja.

Iga riigi kohustus on enda piire valvata, mitte teiste.

kah õige aga kui sulle korteriühistu koosolekul öeldakse, et oma tilkuva katusega vaata ise kuidas hakkama saad siis tundub ebaõiglane. kreeka ja itaalia ei ole selle rände alguses kuidagi süüdi ja süüdlaste otsimine jäägu ajaloolastele.
et ära kasutada sotsiaalhüvesid peavad need rändurid kõigepealt saama staatuse, varjupaigataotleja vms. mitte ükski riik maailmas ei maksa raha mingile tegelasele tänavalt.

Igal riigil on oma valispiir, mille ees ta peab vastutama. Igal korteril pole oma katust. Selline vordlus ei ole kohane.
Itaalia ja Kreeka isegi ei yritanud midagi teha, seal korruptsioon lihtsalt nii suur. Asi polnud isegi tahtmises voi toimetulekus. Raakimata sellest, tegu polnud mingitest relavastatud piiririkkujatest. Vaid paadilobudikud ja niisama ylejooksikud. Oleks moned pretsedendid loodud ja moned paadid pohja lastud voi laskudega taganema sunnitud, saatnuks see selge sonumi, et selliseid loomi pole Euroopa maksumaksja rahakoti peale peesitama vaja.

aastaid on olnud vahemere kandis suhteliselt rahulik ja need riigid seal said kõvasti kokku hoida meie ühise välispiiri valvamise arvelt. võrdlus korteriühistuga on minu arust kohane küll. igal riigil pole oma välispiiri kui rääkida schengenist.

Sa seda VICE dokki oled nainud "sojapogenikest"? Nad isegi ei yrita ju valvata oma piire. Selle pohjal saab kindlasti syydistada Vahemereriike.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 14:21:41 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
rtfm99 kirjutas:
SKG kirjutas:
rtfm99 kirjutas:
SKG kirjutas:
rtfm99 kirjutas:
naaskel kirjutas:
rtfm99 kirjutas:
ma ei näe midagi hullu kontrollitud ja teatud nõuetele vastavas immigratsioonis ja migratsioonis.


kogu see jama ju selles seisnebki, et julgelt 90% neist nn "põgenikest" on seaduse silmis tegelikult illegaalsed immigrandid doh.gif pole neist keegi tulnud piirile ja seal asüüli palunud. tullakse illegaalselt maale ning siis omale meeldivamasse riiki ja hakatakse asjatama. ja sõjapõgenikest on kah asi kaugel. 99% nendest on tavalised majanduspõgenikud, kes lihtsalt tulevad, et ära kasutada euroopa riikide sotsiaalhoolekannet jm.

tegin boldiks. hetkel selline olukord sest magati maha esimesed märgid ja kreeka ja itaalia jäeti üksi. ja mitte kõiki tulijaid ei võeta vastu. lihtsalt sellise hulgaga tegelemine võtab meeletu aja.

Iga riigi kohustus on enda piire valvata, mitte teiste.

kah õige aga kui sulle korteriühistu koosolekul öeldakse, et oma tilkuva katusega vaata ise kuidas hakkama saad siis tundub ebaõiglane. kreeka ja itaalia ei ole selle rände alguses kuidagi süüdi ja süüdlaste otsimine jäägu ajaloolastele.
et ära kasutada sotsiaalhüvesid peavad need rändurid kõigepealt saama staatuse, varjupaigataotleja vms. mitte ükski riik maailmas ei maksa raha mingile tegelasele tänavalt.

Igal riigil on oma valispiir, mille ees ta peab vastutama. Igal korteril pole oma katust. Selline vordlus ei ole kohane.
Itaalia ja Kreeka isegi ei yritanud midagi teha, seal korruptsioon lihtsalt nii suur. Asi polnud isegi tahtmises voi toimetulekus. Raakimata sellest, tegu polnud mingitest relavastatud piiririkkujatest. Vaid paadilobudikud ja niisama ylejooksikud. Oleks moned pretsedendid loodud ja moned paadid pohja lastud voi laskudega taganema sunnitud, saatnuks see selge sonumi, et selliseid loomi pole Euroopa maksumaksja rahakoti peale peesitama vaja.

aastaid on olnud vahemere kandis suhteliselt rahulik ja need riigid seal said kõvasti kokku hoida meie ühise välispiiri valvamise arvelt. võrdlus korteriühistuga on minu arust kohane küll. igal riigil pole oma välispiiri kui rääkida schengenist.

Sa seda VICE dokki oled nainud "sojapogenikest"? Nad isegi ei yrita ju valvata oma piire. Selle pohjal saab kindlasti syydistada Vahemereriike.

ei jõua kõike jälgida. võibolla kunagi. juba aastaid on käinud eesti ja teiste schengeni maade piirivalvurid abiks kreekas ja muudes kuumemates kohtades.
http://epl.delfi.ee/news/eesti/eesti-piirivalvurid-kaivad-kreekas-ja-hispaanias-abiks-illegaale-torjumas?id=65790040
http://www.sakala.ajaleht.ee/378239/eestlased-passivad-kreekas-sisserandajaid
http://www.saartehaal.ee/2010/11/09/saarlane-fred-valvab-kreeka-piiri/

_________________


viimati muutis rtfm99 08.01.2016 14:25:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 14:23:05 vasta tsitaadiga

Eesti võiks sama hakata tegema. Kõik need tegelased, kes üritavad Eesti piiri ida poolelt salaja ületada, saaksid ajutised dokumendid ja vaba voli minna, kuhu tahes. Piiri äärde bussid-taksod ootama ja need viivad edasi sadamasse või lennujaama. Nagunii need piiriületajad ei taha Eestisse jääda. Raha neil on - kohalikud saavad transamise eest pappi. Kuniks nad Eestisse ei taha jääda, oleks meil kah poogen icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 14:24:23 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Eesti võiks sama hakata tegema. Kõik need tegelased, kes üritavad Eesti piiri ida poolelt salaja ületada, saaksid ajutised dokumendid ja vaba voli minna, kuhu tahes. Piiri äärde bussid-taksod ootama ja need viivad edasi sadamasse või lennujaama. Nagunii need piiriületajad ei taha Eestisse jääda. Raha neil on - kohalikud saavad transamise eest pappi. Kuniks nad Eestisse ei taha jääda, oleks meil kah poogen icon_lol.gif

Suure slingshotiga yle Vene kaitsejoone. It's their problem now lol.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 08.01.2016 14:33:13 vasta tsitaadiga

Eestis saadetakse kõik Harkusse koonduslaagrisse ja ei lubata edasi ega tagasi minna.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 234, 235, 236  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.