|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
05.11.2015 11:45:40
|
|
|
Ei, lihtsam on sõna üheselt mõistetavalt välja kirjutada, kui et nende lühenditega mässata.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
05.11.2015 21:33:23
|
|
|
Kui ühe meeldiva persooniga sai aetud seda internet arvutis teemat, siis lõpus kui asi juba tööle oli saadud palusin pakkumiste osakonnal ka minuga ühendust võtta, et minu nutikas 9+4g piiramatu mingi tagasihoidlikuma paketi peale downgradeda kuna hotspoti vajadus on nüüd kodus kadunud ja mobiilset internetti kümnetes kordades vähem tarvis. Täna siis helistati. Pakuti avalikke pakette ala 5€ 100 minutit, 100 smsi ja 300Mb internetti. Nojah. Homme esindusse ja lõpetan selle pulli nendega ära! Leidsin omale sobiva kõnekaardi (ei ole elisa võrgus) mille tingimused on kordades paremad sama raha eest Ja tõenäoliselt ka levi! Koduse elisa pakutud lahendusega olen aga rahul. Vähem kui kahe päevaga 6Gb kasutatud
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
18.11.2015 22:20:35
|
|
|
Saatsin neile kirja kolme küsimusega. Automaatne vastus tuli, et vastatakse hiljemalt 48h pärast (2 päeva). Aega läks aga 4 päeva ja vabandatii.
"Seoses päringute mahuga lõplik vastus viibib. Vastame Teile esimesel võimalusel. Vabandame viivituse pärast ja loodame mõistvale suhtumisele. "
Nüüd on sellest vastusest möödas 9 päeva Huvitav, mida nad seal teevad nii kaua?
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiinanina
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2003
|
18.11.2015 22:32:18
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Saatsin neile kirja kolme küsimusega. Automaatne vastus tuli, et vastatakse hiljemalt 48h pärast (2 päeva). Aega läks aga 4 päeva ja vabandatii.
"Seoses päringute mahuga lõplik vastus viibib. Vastame Teile esimesel võimalusel. Vabandame viivituse pärast ja loodame mõistvale suhtumisele. "
Nüüd on sellest vastusest möödas 9 päeva Huvitav, mida nad seal teevad nii kaua? |
Sai umbes viis aastat tagasi liitumispakkumist küsitud.
Siiamaani pole vastatud.
Neil võtabki kõik kaua aega.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
18.11.2015 23:24:35
|
|
|
Nende tugiteenus on müstika tõesti. Igal pool kirjutatakse kuidas vastamine võtab aega + kliendiinfo telefoniliinile ei pääse ammugi.
Õnneks/kahjuks endal Elisa siselevist (kõnelevi 0 lähedane toas) kõrini ja lähen Diili üle. Muidu OK, aga kui elad kohas kus siselevi pole, siis kaua aega akna ääres rääkimas käia ei viitsi. + mobiilse interneti vajadus on viimasel ajal kõvasti langenud.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
03.12.2015 15:34:34
|
|
|
| eks oleneb paketist-asukohast jne. Endal see kõige kallim pakett, hetkel testisin speedtest'is ja ping 28ms, Download 30,5Mbps, Upload 22Mbps. Sellega annab, siiamaani pole probleeme olnud, kuigi väga aktiivselt ei mängi. Aga kui sinu piirkonnas on nett umbes, siis ei anna kindlasti.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
03.12.2015 15:46:50
|
|
|
Pelan sageli World of Tanks Blitzi üle 4G EU serveris ja seal ping pidevalt silma ees. Ehk siis omast kogemusest ütleks, et heal juhul on ping ~30ms, tavaliselt 40-60 vahemikus ning mõnikord (aga tõesti harva) peakid sinna 90-110 vahele.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
03.12.2015 16:02:31
|
|
|
Tegelikult salamisi lootsin, et on download ja upload suuremad. Korraks käis mõte peast läbi, et viskan Elioni välja ja Elisa võtan selle asemele. Kuid siis erilisi erinevusi pole andmete poolest
Spoiler 
Tänud vastamast teile
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
03.12.2015 17:51:47
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
Tegelikult salamisi lootsin, et on download ja upload suuremad. Korraks käis mõte peast läbi, et viskan Elioni välja ja Elisa võtan selle asemele. Kuid siis erilisi erinevusi pole andmete poolest
Spoiler 
Tänud vastamast teile  |
see sõltub asukohast ka ikka. saad prooviks võtta.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
03.12.2015 18:22:51
|
|
|
Nagu eelnevalt öeldud, sõltub asukohast ja masti koormusest. Endal kogemused päris head, kannatas mängida ~60-80'se pingiga BF3 nii et mühiseb
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K8hv3x
HV kasutaja
liitunud: 17.03.2013
|
14.12.2015 23:12:19
|
|
|
kahetsen seda, et liitusin elisaga ja ostsin veel järelmaksuga uue telefoni...
suvel 2015 ostetud uus telefon Sony Aqua M4
hind oli vist 279eur
suhteliselt algusest peale oli probleem telefoni laadimisega: usb juhtme paned külge siis hakkab laadima, asetad telefoni kuskile laua peale (samal ajal laadimise tuli põleb ja telefon laeb)
mõni hetk hiljem laadimise tuli hakkab vilkuma ja telefon laeb/ei lae/laeb/ei lae (samal ajal on telefon väga aeglane, näiteks klahviluku maha võtmine võtab ~2 minutit, mitu korda peab seda kõrval nuppu (lock vms) vajutama et pildi ette võtaks)
liigutades telefoni/usb kaablit probleem kaob, kõik korras
vahest on nii et liiguta telefoni/kaablit nii kuidas tahad aga telefon laeb korralikult, no problem
elisasse loomulikult ma ei läinud kuna ei olnud väga hull probleem
telefoni laen 1-2 korda nädalas kui sedagi
aaargh
ok
mõned päevad tagasi
telefon oli tühjaks saamas, aku % vähem kui 10
panin telefoni laadima (õhtune aeg oli)
laadis korralikult kuni 45%-50% ja siis ma läksin magama
hommikul telefoni aku tühi !!!?????? (mitte keegi seda ei kasutanud, 4g ja kõik muud asjad on välja lülitatud) WTF
~kaks tundi jobasin sellega et võtaks pildi ette ja saaks akut vähekene laetud
facepalm
kopp ees
läksin siis elisasse võttes karbi ja laadija + telefoni + isikutõend kaasa
ütlesin teenindajale mis probleem mul on
minu andmeid ta muidugi ei küsinud
ainult küsis millal telefon ostetud
tõi kusagilt tagant usb-laadija, ühendas telefoniga ja kõik ok, telefon laeb... (vaatab mulle lolli näoga otsa, et mis pada juttu ma ajasin talle vms)
proovis siis teise laadijaga ka (see mis telefoniga kaasa tuli, originaal), kõik ok
telefon laeb ja probleemi ei ole
"telefoni ei ole mõtet garantiisse saata kui see töötab"
"proovige sõbralt või kellegilt teist laadijat küsida/kasutada"
10/10 teenindus
unustasin lisada:
telefon laeb, siis hakkab see tuli vilkuma
eemaldan usb kaabli/laadija aga telefon vilgub ikka edasi ja ekraanil näitab "charging"
ei ole teist laadijat küll aga on teine mini usb kaabel
proovitud mõlema kaabliga ühendada telefoni arvutiga ja mõlema kaabliga esineb sama probleem mis laadimisega
ühendus arvutiga katkeb ja siis tuleb tagasi
ühendad arvutiga, asetades telefoni arvuti peale
kõik ok, mitte keegi telefoni ei katsu/liiguta, arvuti ei vibreeri/maavärinaid ei toimu
ja ühendus lihtsalt katkeb
no jaa praegu telefon ilusti laeb, liigutan seda usb-juhet nii kuidas annab igale poole (kõvasti ei sikuta ega vääna) ja mitte midagi, kõik ok. laeb korralikult
WHAT THE f
so mad
_________________ You are delicious
<--
viimati muutis K8hv3x 14.12.2015 23:21:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
14.12.2015 23:15:01
|
|
|
Sony Aqua M4 pidi suht ebaõnnestunud mudel olema. Endine kolleeg üle laua ütles, et ära jumala eest osta.
Samas sain G3 garri viia. Kui Elisa ei taha, saad otse hooldusesse ka saata.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
14.12.2015 23:20:20
|
|
|
Eino teenindaja vaatas kohapeal et justkui hakkas toimima. Neid juhtumeid ennegi olnud kus justkui ei lae ja siis järsku peale pikalt poweri ja volalla peal hoides hakkab laadima vms. Sul ilmnes viga uuesti ja võimalik ikka minna ja paluda hooldusse saata. Ma loen välja et kohapeal sa ise ka nägid et toimetas... Viid nüüd hooldusse ja asi ants. Ega elisa su telefoni katki teinud, ilmselt ikka tootja praak.
Kas m4 on tõesti hapu? Siin just üks kingiks silmapiiril...
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K8hv3x
HV kasutaja
liitunud: 17.03.2013
|
14.12.2015 23:50:31
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
Eino teenindaja vaatas kohapeal et justkui hakkas toimima. Neid juhtumeid ennegi olnud kus justkui ei lae ja siis järsku peale pikalt poweri ja volalla peal hoides hakkab laadima vms. Sul ilmnes viga uuesti ja võimalik ikka minna ja paluda hooldusse saata. Ma loen välja et kohapeal sa ise ka nägid et toimetas... Viid nüüd hooldusse ja asi ants. Ega elisa su telefoni katki teinud, ilmselt ikka tootja praak.
Kas m4 on tõesti hapu? Siin just üks kingiks silmapiiril... |
jah teeninduses peale ~kahte minutit testimist, probleemi ei esinenud. küsisin, et kas te pikemaks testimiseks hooldusesse võtta ei saa?
muidugi siin kõik töötab aga lähen koju telefoni laadima siis hakkab see probleem uuesti
tema selle peale soovitas mul kellegilt (sõbralt/tuttavalt) laadijat laenata ja seda et telefoni pole mõtet hooldusesse saata kui see töötab ja tegelik probleem on laadijas vms
ma ütlesin et mul ei ole kellegilt laenata teist laadijat
teda see üldse ei huvitanud (oleks kas või pakkunud välja variant osta seal kohapeal uus laadija? nope nothing... )
m4 kohe kindlasti ei soovita
enne telefoni uuendamist (mõni aeg peale ostu)
menüüs ringi liikudes/4g'd kasutades telefon läks suhteliselt kuumaks ja aku vastupidavus väga halb
nüüdseks on see probleem lahendatud tarkvara uuendusega
kaamera eriti hea ei ole aga pilti saab teha
8GB mälu millest ~3Gb saab tegelikult kasutada (android 4gb ja apps ~1.3gb - igast bloatware'i mida ma ise alla laadinud ei ole)
ennist olen ostnud mitmeid kasutatuid telefone 40-60 euro ringis ja pole mitte kunagi mitte ühegi telefoniga probleeme olnud (olen kõik telefonid peale ühe edasi müünud odava hinnaga ja keegi pole ühendust võtnud, et kuule telefon ei tööta)
m4 ostsin kuna vana telefon nokia n8 oli tööl katki läinud (ekraanil mõra ja telefoni kasutada enam ei saanud)
_________________ You are delicious
<-- |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
15.12.2015 00:13:20
|
|
|
Ei õigusta midagi aga kui ta oleks vastu võtnud siis mitte elisa ei hoolda vaid saadab selle ikkagi tootjapoolt aksepteeritud töökotta. Kui nüüd 2 nädala pärast telefoni kätte saad ja iirjas, et viga ei avaldunud siis oleks sa veel kurjem olnud. Paraku sinu puhul jah viga ilmselt oleks välja tulnud aga seda teenindaja tol hetkel ilmselt ei teadnud. Pigem oleks võind ehk viidata jah, et hetkel töötab aga igaksjuhuks võime saata... Klient ei pruugi muidugi sellepeale ise tulla ja võtab ju teenindaja juttu kuulda.
Vii ikka hooldusse, ükskõik kas läbi Elisa või otse. Saad oma telefoni korda.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
15.12.2015 13:21:42
|
|
|
Hooldustega on ka tegelikult täpselt see teema, et nad testivad küll, kuid enamasti vistakse laadimisprobleemidega telefon kuskile kaabli otsa seisma ja vaadatakse aku mahtuvus ning pinged üle. Kui need on seal korras, siis keegi seal juhtmeid mudima või erinevate laadijate/kaablitega katsetama ei hakka. Üks hea variant on võimalusel asi videosse võtta ning see kuskile Drive'i visata ja lasta hooldustööle link videole ka kaasa panna. Siis vähemalt tõestus olemas, et mingitel tingimustel viga avaldub.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
17.12.2015 19:11:45
|
|
|
| Mõttetu mees kirjutas: |
| Sõbral mingi vana Elisa nutikalt piiramatu pakett. Täna helistati talle Eliast ja kukuti uut "paremat" paketti pähe määrima. Et ära vahetaks. Mahtu vähem, hinda rohkem. Kuna kuidagi nad uut paketti eriti kiita ei osanud, siis pandi maha selline pärl, et vana paketiga on palju katkemisi ja see on ebastabiilne. Uus pidavat parem olema. |
Mul ka vana nutikalt piiramatu 9 + 4G, mis teeb kokku 11 euri. Selle sees on kõneaega 1000 minutit ja neti kiirus 5 MB. Ei saa nuriseda, sest mahupiirangut mul tõesti reaalselt ei ole ja mobiilset netti kasutan ikka päris usinalt.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
19.12.2015 10:46:07
|
|
|
Kuna ei leidnud vastavat teemat, siis küsin siin - kuidas ma oma Mobiil-ID PINi vahetada saan Androidil? SIM-Toolkit'i pole ega ka Mobiil ID rakendust mitte.
_________________ jah |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
19.12.2015 10:53:14
|
|
|
| Tomv kirjutas: |
| Kuna ei leidnud vastavat teemat, siis küsin siin - kuidas ma oma Mobiil-ID PINi vahetada saan Androidil? SIM-Toolkit'i pole ega ka Mobiil ID rakendust mitte. |
Sim toolkit on rakendus, mis asub SIM kaardil. Seega, kui telefon ei kuva antud asja, siis proovi teises telefonis võimalusel.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
19.12.2015 12:05:01
|
|
|
| Elisa rakenduse nimi on ELISA. Sellega saab vahetada, ise küll sain.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
19.12.2015 13:58:13
|
|
|
Kui sul mobiilID sim siis peab see rakendus olema. Seesama rakendus hüppab ka siis lahti kui sisselogimisel pinnut küsitakse. Mul ka "Elisa" nimega ja telefon paneb selle automaagiliselt "tööriistad" kausta.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
19.12.2015 22:30:47
|
|
|
| Erinevad tootjad/ROMid nimetavad seda erinevalt. CM12.1 põhistel on sügisel väljastatud Elisa Mobiil-ID nano-SIMil oleva rakendus nähtav kui "SIM Tool Kit".
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
21.12.2015 10:37:10
|
|
|
Oehjah, ise loll. Kõigil eelnevatel telefonidel ja operaatoritel on olnud SIM-Toolkit või Mobiil ID nime all vastav rakendus. Elisa on muidugi otsustanud semantilise käki keerata ning rakenduse nimeks panna täiesti abstraktselt "Elisa". Aitäh!
_________________ jah |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
21.12.2015 11:20:55
|
|
|
| Kusjuures mul vanema Sony Xperia Acro S'ga teatud custom romid ei tunnistanud üleüldse elisa mobiil id'd.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
24.12.2015 11:53:47
|
|
|
Klienditeenindus venib neil küll nagu tõrv külmal suvel.
Tahtsin naisele telefoni osta. Vali aga kodukalt välja ja saadetakse postiga kohale (ise olin eemal, et olekski täpselt kuni nädala pärast postist läbi käinud ja ära toonud).
Kodukal telefon ka ilusti olemas, valin välja sobiva värvi ning "Lisa ostukorvi" nupp tuhmub.
Laos pole. Ok, naist väga värv ei huvita, võtan muu värvi. Ühtegi toodet antud mudelil müüa ei ole, kõigil "Laos otsas"
No mida te nendest siis sätite oma kodukal müüki, kui osta ei saa!
Kõnele ei vasta, ei viitsi oodata. Saadan parem meili (07.12).
Tuleb taas kohe vastus, bla bla, et teie kiri on menetlusse võetud ja vastame 48h pärast.
Kolmandal päeval tuleb taas kiri, et mahukuse vmt tõttu vastus viibib (09.12).
Jõudsin koju, ronisin autorooli ja käisin Kristiine keskuses trügimas, sitaks ootamist (kolm teenindajat, millest kaks tegelesid ühe kliendiga terve see aeg ja üks majandas ennast tööle vmt).
Sain löögile, mudelite valik üüratu, sain kohe kätte ja leegid.
NÄDAL HILJEM SAAN VASTUSE KLIENDITEENINDUSEST (22.12)
| kirjutas: |
Hea xxxxx
Tänan Teid pöördumise eest ja vabandan siiralt vastuse viibimise pärast.
Vaatasin üle ja näen, et antud seade on täitsa Elisa laos kui ka esindustes olemas. Näen ka, et olete jõudnud endale juba seadme soetada!
Aitäh, et olete Elisa klient!
Soovin Teile ilusat jõuluaega! |
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
24.12.2015 12:53:37
|
|
|
Kui telefon kodukale pannalse müüki ja järsku laost otsa saab, ehk väike auk tekib siis ega keegi hakka seda maha võtma vahepeal kui neid nagunii juurde tuleb. See igalpool epoes ju nii.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
24.12.2015 17:46:29
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| Kui telefon kodukale pannalse müüki ja järsku laost otsa saab, ehk väike auk tekib siis ega keegi hakka seda maha võtma vahepeal kui neid nagunii juurde tuleb. See igalpool epoes ju nii. |
Ka siis kui sama seis seal ilutseb nädal + aega ?
Mujal NORMAALSETES KOHTADES on ilusti kirjas "LAOS", "TELLIMISEL" vmt. Mitte esilehel telefon ilutsemas ja ennem ei saagi mingit infot, kui üritad ostma hakata.
Ah jah, kui värvust ei valinud, siis lasi telefoni ostukorvi ka lisada, selle unustasin juba ära.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
24.12.2015 17:49:33
|
|
|
Aga palun, kirjuta see tagasiside neile kui küsitlus tuleb või kodulehel see hindamise asi ette hüppab..
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.12.2015 20:48:11
|
|
|
| Nad tahavad, et sa läheks tooks ise poest ära, siis ei kehti 14-päevane tagastamisõigus (koduukseleping).
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hippokrates
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2012
|
30.12.2015 17:36:08
|
|
|
http://maaleht.delfi.ee/news/maaleht/uudised/elisa-ullatas-soodsa-paketitasu-tostmisega?id=73308437
Elisa suhtekorraldusjuhi Marika Raiski vastus meenutab kuidagi ühe tuntud, see aasta ühest oma alajäsemest loobuma pidanud Tallinna tegelase vastuseid. Tele2 hiilgas kunagi sarnase käitumisega - mõned kuud varem sõlmitud lepingule keevitati ligemale 80% hinda juurde ja sellest suudeti teavitada kõigest "arve päises ja kodulehel".
See on ikka müstika kuidas mobiilsidefirmal on SMS'd tõeline defitsiitkaup, et nende abil ei suudeta klienti teavitada.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
30.12.2015 18:23:09
|
|
|
| See on teada-tuntud skeem: Müüa odavama poolsem pakett ja hiljem selle hinda salaja tõsta. Nii on paljude Elisa klientidega juhtunud. Arvel oli see kajastatud ja JOKK. Nii on mobiilside arvetega, netipulkade arvetega ja kindlasti muude arvetega juhtunud...
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
30.12.2015 22:25:41
|
|
|
Arve kättetoimetamine tasuline ju- kui tellitud pole siis ei jõuagi arves olevad teated inimeseni.
Äkki uus teenus- tasuline info kättetoimetaminse teenus- nii 5.- teade?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
31.12.2015 00:29:37
|
|
|
Pole küll lepingut käepärast, aga kas tõesti selline tegevus lubatud? Kas teoreetiliselt saaks nad siis tõsta paketitasu €25 peale ja kui kasutajal tähtajaline leping siis ongi munad pihus ja midagi teha ei saa?
_________________ jah |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaXakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2004
|
31.12.2015 01:21:28
|
|
|
| Tomv kirjutas: |
| Pole küll lepingut käepärast, aga kas tõesti selline tegevus lubatud? Kas teoreetiliselt saaks nad siis tõsta paketitasu €25 peale ja kui kasutajal tähtajaline leping siis ongi munad pihus ja midagi teha ei saa? |
Oli vist nii, et tähtajalise lepingu võid kas muudatuse teatamisest või jõustumisest alates 30 päeva jooksul üles öelda, kui kõik kohustused (järelmaks jne) likvideerid. Kui selle 30 päeva mööda lased, siis jah, munad kruustangide vahel.
_________________ There is no such thing as allkiri! |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
31.12.2015 09:37:40
|
|
|
| Järelmaks on eraldi teema, kui aga oled "tasuta" seadme saanud ja teine pool lepinguväliselt hinda tõsta plaanib, võid tähtajalise lepingu ilma mingite lisatasudeta üles öelda. Seni tarbitud teenuse arve tuleb muidugi ära maksta.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
04.01.2016 04:55:29
|
|
|
Parim lastepakett (andmeside pole oluline)?
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
04.01.2016 12:10:48
|
|
|
| Tee vanaema nimele pensionäripakett ja anna lapsele. Väljahelistamisele muidugi limiit peale, kuna nende pakettide minut kipub kirves olema.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
08.01.2016 11:52:26
|
|
|
| Oli kellelgi HinnaVaatluses kuskil tehtud tänuväärne tabel, erinevate operaatorite pakettide hinnavõrdluseks - ei suuda seda kuidagi leida, või on see soikunud-kadunud?
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hippokrates
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2012
|
08.01.2016 12:51:22
|
|
|
| Soovitaks lihtsalt mingit endale pasliku "letialust" pakkumist küsida.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.01.2016 19:30:53
|
|
|
| hippokrates kirjutas: |
| Soovitaks lihtsalt mingit endale pasliku "letialust" pakkumist küsida. |
Nad ei kipu neid pakkumisi niisama küsimise peale tegema, ilmselt muidu ei saagi kui algatad konkurendi juurde üleviimise, siis kukuvad mõlemad sulle helistama
Lõpptulemus on ikka see, et aastaks tehakse siis krutitakse vaikselt mainides hind otsa ja siis pead otsast pihta hakkama.
Kalkuleeri palju aastas säästad kui niimoodi vaeva näed.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
08.01.2016 19:40:38
|
|
|
Tulebki põhimõtteliselt kõigile kolmele operaatorile liitumissoov esitada. Ootad pakkumised ära ja siis kõige madalamaga üritad teist kahte moosima hakata, et midagi paremat pakutaks. Eks oleneb, kui suur tarbija oled ka. Isiklikult leiaks iga operaatori juurest 10-15€ vahemikus paketi, millega saaks vabalt kuus hakkama ja nii hädas ka pole, et peaks sellistes summadega veel kauplema ka hakkama (ilma pereta inimese võlud ehk, tõenäoliselt nelja või kuue inimese telefoni arveid makstes räägiks muud juttu )
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hippokrates
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2012
|
08.01.2016 19:55:32
|
|
|
Kusjuures Diil pole mul küll hindu kruvinud ja paketid on jäänud kehtima ka peale seda kui need hinnakirjast kadunud on, samuti on nad neid vanu pakette mulle leti alt olnud nõus müüma kui mul on olnud vaja uusi lepinguid juurde saada. Tele2 pealt sai ära kolitud kuna see tunne, et minu peale urineeritakse, muutus väljakannatamatuks.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
09.01.2016 10:42:10
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Lõpptulemus on ikka see, et aastaks tehakse siis krutitakse vaikselt mainides hind otsa ja siis pead otsast pihta hakkama.
Kalkuleeri palju aastas säästad kui niimoodi vaeva näed. |
Ma kauplesin kaheks aastaks letialuse välja ja panin kohe ka endale kalendrisse meeldetuletuse ära. Säästan kokku 120€ ja pakett isegi natuke moekam kui varem. Asjaajamine ei võtnud kokku tundigi, nii et päris ok tunnitasu ju.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
10.01.2016 22:18:43
|
|
|
Säästmisega seoses pärast üle kolimist olen säästnud minimaalselt 30.- eur kuus kusjuures varem küsisin arvete kohta, aga nagu vastuseid ei tulnud.
nüüd juba aastaid niimoodi ligi 400.- aastas siis säästnud
kusjuures enne ei olnud ka netipakette ja teisi lisasi juures
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MultiUser
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2007
|
15.01.2016 11:46:35
|
|
|
Jah, sellist jama on nad ka varem ajanud. Saavad su e-maili aadressi kätte ning siis see "tasuta" pakkumine aegub mõne aja pärast soovitusega OSTA see teenus. Ja spämmi jätkub kauemaks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
17.01.2016 22:26:16
|
|
|
Käitumismustri jälgimine käib igal sammul.
Näiteks laed poest elisa raamatu äpi ja siis helistatakse sulle stiilis..bla-blaa, et vaatasime, olete äpi allalaadinud aga pole ühtegi ostu veel sooritanud. Kas teil on mingi probleem või?
Et dafug nagu?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|