|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
26.11.2015 15:14:18
Avalik saladus: Netflix laieneb järgmise aasta alguses Eestisse |
|
|
link :: Avalik saladus: Netflix laieneb järgmise aasta alguses Eestisse
“Kõik meie rahvusvahelised koostööpartnerid võtavad seda kindla tõsiasjana, et Netflix on otsustanud 2016. aasta esimeses kvartalis muuhulgas ka Eestisse laieneda,” ütleb Eesti telemaailmas väga informeeritud inimene. Kuna tal pole voli ei Netflixi ega partnerite nimel ametlikult kõneleda, ei saa ta oma nime all seda öelda.
Kuidas siinsete ettevõtete partnerid Netflixi Eesti-plaane teavad? Väga lihtsalt: Ameerika firma ostab Eesti tarvis telesisu litsentse kokku, ütles teine valdkonda tundev ekspert.
Seega on valdkonnas avalik saladus: Netflixi teenust saab järgmisel aastal ka Eestis osta.
Firma ei ole Geeniuse toimetuse ametlikule päringule vastanud, kuid selle infoga klapib igati Netflixi enda antud vihjeke, millest eile kirjutasime. Kui varem kinnitas firma oma kodulehel, et Eestis pole teenus saadaval, siis nüüd öeldakse ühemõtteliselt: “Netflix tuleb peagi maailma sellesse osasse."
Tegelikult pole Eesti muidugi mingi oluline verstapost Netflixi kaardil. Aasta alguses investoritele saadetud kirjas käis firma välja lubaduse, et “jõuame globaalse laienemise lõpule viia järgneva kahe aasta jooksul”. See tähendabki, et sihiks seatud 200-s riigis saab Netflixi teenust tarbida 2016. aasta lõpuks.
Loe edasi http://geenius.ee/uudis/avalik-saladus-netflix-laieneb-jargmise-aasta-alguses-eestisse
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
26.11.2015 15:35:08
|
|
|
Kui asjalikku sisu ka tuleb on igati positiivne nähtus!
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.11.2015 15:38:30
|
|
|
peab ka selle peale mõtlema hakama
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
26.11.2015 15:51:37
|
|
|
Saab VPN ühenduse ära lõpetada ja "ausalt" tarbima hakata. Samas eks rakendatakse jälle ka sisupiiranguid nii et ei pruugi VPNist päris pääseda.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
26.11.2015 16:03:15
|
|
|
Et oleks korralikult seepe. UK vs USA oli suht masendav võrdlus viimati.
Lotharius, täpselt sama siin. Iga kord kui ühe kuu tellisin läks sama palju $$$ smartDNS peale.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
26.11.2015 16:10:15
|
|
|
Kui content tuleb hea, siis nägemist Starmani TV pakett
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
26.11.2015 16:11:38
|
|
|
| sooty kirjutas: |
Et oleks korralikult seepe. UK vs USA oli suht masendav võrdlus viimati.
Lotharius, täpselt sama siin. Iga kord kui ühe kuu tellisin läks sama palju $$$ smartDNS peale. |
Ma võtsin mingi Androidil tulnud pakkumise käigus Hotspot Shieldi ja aasta oli ~17€ ehk õnneks eriline lisakulu pole kuude peale laiali jaotades. Toimib igatahes kenasti, Windows 10 peal vajas veidi timmimist.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
26.11.2015 16:22:03
|
|
|
| Loodetavasti jõuab netflix enne kohale kui torrentikasutamise eest vangi hakatakse panema. Muidu ei saagi miskit vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UnknowFunk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2009
|
26.11.2015 16:27:53
|
|
|
Sounds good Ise võtaks sellle 4k paketi kohe ligi ilmset.
_________________ Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
W!ngs
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010
|
26.11.2015 19:27:40
|
|
|
| Sellisel juhul ütleksin hetkega head aega oma ruudukogust, saasta täis TV paketile.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
26.11.2015 19:32:00
|
|
|
Oleks seal midagi vaadata ka, siis
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
26.11.2015 19:51:12
|
|
|
Tõesti hea uudis. Selle puhul tasuks vana 32 tolline kineskooptelekas pensile saata ja midagi kaasaegsemat muretseda.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
26.11.2015 20:02:12
|
|
|
| Tõenäoliselt sisu ikka päris sama ei tule mis teiselpool Atlandi ookeani pakutakse, need regioonijagamised on igal pool nii juurdunud, et naiivne oleks midagi paremat unistada. Keegi Soome versiooni kasutab ning oskab seda USA omaga võrrelda? Ma usun, et me saame samasuguse paketi.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
26.11.2015 20:07:43
|
|
|
njah, https://tvunblock.com/ + usa netflix = odavam ja rohkem sisu. eesti netflixil näen ainult seda positiivset poolt, et mitte keele oskakatele saavad olema eesti subtiitrid.
Soome oma on ikka väga tühi vs USA. Samuti UK oma on seriaalide seisukohast üsna nukker USA omaga võrreldes.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
26.11.2015 20:39:13
|
|
|
| Sai ka ühe vpn teenusega mingihetk netflix siis ligi võetud ja ausaltöeldes oli pettumus suur. St võibolla olin ka ise asjast valesti varem aru saanud. Aga põhiline mõte oli siis et sarju vaadata, aga nagu välja tuli siis netflixis olid kõik sarjad phmts terve hooajaga ajast maas, ise olin mõelnud et noh okei maksan siis vähemalt ja saan nö legaalselt kenasti sarju vaadata aga mujaoks pole pointi kui ei saa vaadata nö hetkel väljatulnud osasi. Samas eks nö järelvaatamiseks ja filmide jaoks on jällegi vast okei asi...
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
26.11.2015 20:50:14
|
|
|
| Kui kohe vaadata tahad, siis itunes jt selle jaoks
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummiq
HV veteran

liitunud: 20.12.2003
|
26.11.2015 22:44:09
|
|
|
| sooty kirjutas: |
| Kui kohe vaadata tahad, siis itunes jt selle jaoks |
iTunes ja teised?
Saab vaadata filme ja seriaale? Et kui pühap. USA's The walking dead välja tuleb, siis esmasp. juba vaatad ilusa kvaliteediga ausalt Eestimaal ka?
Mis need teised on?
_________________ --
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!
|
|
| Kommentaarid: 216 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
26.11.2015 23:34:05
|
|
|
Jep, suht kiirelt on seal uued osad 3 usd eest üleval. HD ja puha. Samamoodi Amazon Prime.
Kindlasti on pisemaid ja mulle tundmatuid kõvasti veel, google abiks, kui nimekirja vaja.
"ausalt" loomulikult välistab VPN jms trikitamise, aga keegi kuskil mingi raha saab meelelahutuse pakkumise eest. Torrentile eelistud kui südametunnistus oluline. See kunstlik piirang, et *siit* läheb jutt ja nüüd kõik ülejäänud riigid ootavad aasta blurayd on totrus.
viimati muutis sooty 26.11.2015 23:34:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.11.2015 23:36:32
|
|
|
google play - 1.99$ per värske episood. (muidugi vpn vajalik ikkagi - seega suurt vahet pole kas maksad või tuimalt tirid alla - legaalne pole kumbki). Näiteks Walking Deadi terve 6 season maksab $27.49
itunes - 2.99$ per episood, $42.99 terve walking dead 6 season
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummiq
HV veteran

liitunud: 20.12.2003
|
26.11.2015 23:58:17
|
|
|
Just sinna tahtsingi oma küsimusega jõuda, et legaalselt ei saa Eestis eriti midagi vaadata. Minu teada ei saa ka meie suurte TV operaatorite käest neid kanaleid tellida.
Seda, kas VPN'i kasutamine on illegaalne, ma tegelikult ei oska öelda. Kodune DVD-mängija on regioonivabaks tehtud, et US regiooni filme vaadata- on see ka piraatlus?
Igal juhul Netflixile tere, kui sealt midagi vaadata saab.
_________________ --
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!
|
|
| Kommentaarid: 216 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004

|
27.11.2015 11:31:39
|
|
|
Üks asi on kanalite tellimine, teine asi on ondemand sisu. Istud oma netflixi taha maha ja vaatad omale sobival ajal oma sarja HD/4Ks kohe! Mingist CBSist on vähe kasu kui ikka telekakava järgi elama peab
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummiq
HV veteran

liitunud: 20.12.2003
|
27.11.2015 11:40:52
|
|
|
| lightbluefox kirjutas: |
Üks asi on kanalite tellimine, teine asi on ondemand sisu. Istud oma netflixi taha maha ja vaatad omale sobival ajal oma sarja HD/4Ks kohe! Mingist CBSist on vähe kasu kui ikka telekakava järgi elama peab  |
Nii on. AMC lehel näit. saab seriaale otse ka vaadata, kui sa nendega liitud ja lepingut omad nendega seotud partneritega. Eestlane võib ainult unistada sellest- isegi treilereid ei saa vaadata
See regioonipiirangute teema on ääretult nõme asi, ma ütlen
_________________ --
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!
|
|
| Kommentaarid: 216 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
27.11.2015 12:13:59
|
|
|
Jama on muidugi nende USA asjadega see, et kui algselt oligi Netflix ja kaabeloperaatorid, siis nüüd iga suurem tootja teeb oma striimingkeskkonna millega sa pead veel eraldi liituma. Ma tahaks näiteks ka HBO toodangut vaadata, aga 14.99 kuus veel lisaks Netflixi maksta on juba minu jaoks teleka eest liig. Vaataks 4h päevas ja 365 päeva aastas, siis ehk õigustaks end, kuid nädalas mõnel päeval tund või paar vaadates tundub nagu kirves
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummiq
HV veteran

liitunud: 20.12.2003
|
27.11.2015 12:16:28
|
|
|
PopcornTime vms selline lahendus võiks olla legaalne asi ja ka eestlasele kättesaadav. Selle eest maksaks paarkümmend eurot kuus küll. Hea mugav- valid ja vaatad.
Endal on näit. kodus ainult internet- kaabel on välja lülitatud juba mitu aastat. Mingeid asju saab vaadata interneti TV'st, mingeid DVD'lt, uusi filme kinos, kuid uute heade seriaalide vaatamine on küll eestlasele äärmiselt keeruline.
_________________ --
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!
|
|
| Kommentaarid: 216 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
27.11.2015 12:20:01
|
|
|
Tõmba torrentist siis mis tahad, Lihtne. Te kõik selle netflixi pärast nüüd ei saa öösel magada. Ega seal midagi uut väga vaadata pole. Ise olen 4-5 aastat kasutanud juba. Vanast harjumusest maksan vist.
| tsitaat: |
heade seriaalide vaatamine on küll eestlasele äärmiselt keeruline.
|
10-15 minutit peale eetris olemist on torrentis olemas, mis seal keerulist ?
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummiq
HV veteran

liitunud: 20.12.2003
|
27.11.2015 12:34:52
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
Tõmba torrentist siis mis tahad, Lihtne. Te kõik selle netflixi pärast nüüd ei saa öösel magada. Ega seal midagi uut väga vaadata pole. Ise olen 4-5 aastat kasutanud juba. Vanast harjumusest maksan vist.
| tsitaat: |
heade seriaalide vaatamine on küll eestlasele äärmiselt keeruline.
|
10-15 minutit peale eetris olemist on torrentis olemas, mis seal keerulist ? |
Sõnastan ümber siis: "Legaalselt heade seriaalide vaatamine on küll eestlasele äärmiselt keeruline."
_________________ --
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!
|
|
| Kommentaarid: 216 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
27.11.2015 12:36:41
|
|
|
| tsitaat: |
"Legaalselt heade seriaalide vaatamine on küll eestlasele äärmiselt keeruline."
|
sellega nõus aga netflixi ei tule uusi seriaali nii.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
27.11.2015 12:46:42
|
|
|
Netflixi ei tule varsti enam üldse uusi asju ja kõik vana kaob ära 2016 näiteks kaovad kõik Disney asjad
USA sisutootjad pressivad nii palju raha välja, et Netflixil odavam ise seepe & filme teha.
Mul pooled nende seebid nägemata, seega maksan rõõmsalt, aga kui kõik muu vaikselt ära kaob, siis mitte väga kaua
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
27.11.2015 12:47:58
|
|
|
| sooty kirjutas: |
Netflixi ei tule varsti enam üldse uusi asju ja kõik vana kaob ära 2016 näiteks kaovad kõik Disney asjad
USA sisutootjad pressivad nii palju raha välja, et Netflixil odavam ise seepe & filme teha. |
Kusjuures minu arust "Narcos" on päris hea Netflixi toodetud sari Et kui oskavad, siis las teevad, aga jah, võiks ka muude tootjate kraami ikka edasi tulla.
Aga ise ka Popcorni kasutaja muus osas
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
27.11.2015 13:39:47
|
|
|
Väga kõrge tasemega seebid tulevad neilt, nõus.
Minu silmis siiani ainukesed feilid Sense8 ja Jessica Jones, aga seal ma vist sihtgrupist väljas. Kõik muu, isegi Marco Polo, meeldib väga.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
27.11.2015 15:19:32
|
|
|
Yei! Järgmine House of Cards läheb netflixi seltsis vaatamisele
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
27.11.2015 15:21:32
|
|
|
| Huvitav mitu % meil on "ausaid" inimesi. 1?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummiq
HV veteran

liitunud: 20.12.2003
|
27.11.2015 15:24:21
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| Huvitav mitu % meil on "ausaid" inimesi. 1? |
Sa mõtled neid, kellele pole keegi kunagi õpetanud, et torrent eksisteerib?
Ma tean vaegkuuljaid, kes tegelevad piraatlusega AINULT selle pärast, et eesti kanalitelt ei saa vaadata subtiitritega Eesti filme ja multikaid.
_________________ --
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!
|
|
| Kommentaarid: 216 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
27.11.2015 16:46:59
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| Huvitav mitu % meil on "ausaid" inimesi. 1? |
Kui arvesse võtta et siiamaani netflixi kasutamiseks pead geolocation restrictionit bypassima proxy/VPNga mis pole lubatud, on tulemus vist suisa null.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.11.2015 16:53:19
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| Huvitav mitu % meil on "ausaid" inimesi. 1? |
Mõni ime, max 24h peale esilinastust USAs olgu olemas seriaali episood, siis hakkaks ausaks. Ja kindla kuutasu eest, mitte et miski 3$ tuimalt loopida siin iga episoodi eest.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
27.11.2015 19:55:59
|
|
|
| tsitaat: |
| Ise võtaks sellle 4k paketi kohe ligi ilmset. |
| tsitaat: |
| Sellisel juhul ütleksin hetkega head aega oma ruudukogust, saasta täis TV paketile. |
| tsitaat: |
| «Mu naine vaatab SD-kanaleid, kuigi meil on ka HD-kanalid. Ma saan iga kord minianeurüsmi, kui seda näen.» |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
29.11.2015 17:04:02
|
|
|
| ummiq kirjutas: |
| sooty kirjutas: |
| Kui kohe vaadata tahad, siis itunes jt selle jaoks |
iTunes ja teised?
Saab vaadata filme ja seriaale? Et kui pühap. USA's The walking dead välja tuleb, siis esmasp. juba vaatad ilusa kvaliteediga ausalt Eestimaal ka?
Mis need teised on? |
FOX kanal ju näitab esmaspäeva õhtul seda uusimat osa, mis eelmine päev jänkistaanis välja lasti. Wayward pines oli ju ka nii või isegi varem meil, kui osades kohtades jänkistaanis.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
29.11.2015 18:22:23
|
|
|
lopes39, 2 sarja 100-st...
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
29.11.2015 19:03:33
|
|
|
legaalselt ja kommiraha eest saab vanakraami oma telefonist, arvutist (sd kvaliteet) vaadata siin:
http://www.minutv.ee/#/series
Aga tõsi on see, et legaalne netflix oleks hea täiendus just uuemate ja kvaliteetsete seriaalide osas täna eestis pakutavale sisule.
Seni tuleb sisuliselt maksta FOX kanali eest aga kasutada internetti, et sama sisu parema pildi ja heliga ekraanile saaks.
Siiani ei mõista miks SD kvaliteedis kanalitele blokki peale ei panda kuna rikutakse HD toodang lihtsalt ära ja paisatakse nuditud kvaliteediga ekraanile.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ebardkonn
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2002
|
30.11.2015 09:59:36
|
|
|
| Olen just uut korterit sisustamas ja kui nüüd mõtlema hakata siis võiks isegi prooviperioodi teha. Oletades, et katuselt tulev vabalevi püüdja suudab head pilti edastada vabalevikanalist ETV. Kord aastas vaataks R2 dubleeringuga eurovsiooni ja nädala jooksul 2-3 asjalikumat saadet. Muidugi naispere võib TLC puudumise pärast lärmi teha ja NatGeo ja Discovery-st oleks kah veits kahju.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeMees
HV vaatleja
liitunud: 20.10.2009
|
30.11.2015 16:35:32
|
|
|
See oleks nagu parandamatute TV-sõltlaste halateema siin...
No mis siis juhtuks, kui mingi seebiseeria nägemata jääb? Et ei saa oma igapäevast ajuloputuse seanssi kätte ja süveneb paanikatunne rinnus?
Ja mõtle, milline ülekohus, et tootjamaal saab uut osa vaadata enne, kui kuskil pärapõrgus nimega Eesti.
Aeg oleks suureks kasvada või mis?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
01.12.2015 11:32:34
|
|
|
| seeMees kirjutas: |
See oleks nagu parandamatute TV-sõltlaste halateema siin...
No mis siis juhtuks, kui mingi seebiseeria nägemata jääb? Et ei saa oma igapäevast ajuloputuse seanssi kätte ja süveneb paanikatunne rinnus?
Ja mõtle, milline ülekohus, et tootjamaal saab uut osa vaadata enne, kui kuskil pärapõrgus nimega Eesti.
Aeg oleks suureks kasvada või mis?  |
Ega vaatamata ei jää midagi, lihtsalt piratakse. Probleem selles, et inimesed on nõus contenti eest maksma, et legaalselt tarbida, aga Eestis see võimalus lihtsalt puudub
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
01.12.2015 12:49:51
|
|
|
| Panen plaadile, niiet JOKK.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004

|
07.01.2016 12:21:57
|
|
|
| Tundub, et praegu saab juba end kasutajaks teha...
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
07.01.2016 12:22:51
|
|
|
| lightbluefox kirjutas: |
| Tundub, et praegu saab juba end kasutajaks teha... |
Ära jama, hea et delfis selle kohta eile uudis oli
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004

|
07.01.2016 12:35:58
|
|
|
| Max Powers, seal polnud minuarust juttu et ta kohal on, jutt jäi, et tuleb Eestisse sellel aastal...
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|