Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Arvuti ja internet »  Avalik saladus: Netflix laieneb järgmise aasta alguses Eestisse märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 15:14:18 Avalik saladus: Netflix laieneb järgmise aasta alguses Eestisse vasta tsitaadiga

link :: Avalik saladus: Netflix laieneb järgmise aasta alguses Eestisse


“Kõik meie rahvusvahelised koostööpartnerid võtavad seda kindla tõsiasjana, et Netflix on otsustanud 2016. aasta esimeses kvartalis muuhulgas ka Eestisse laieneda,” ütleb Eesti telemaailmas väga informeeritud inimene. Kuna tal pole voli ei Netflixi ega partnerite nimel ametlikult kõneleda, ei saa ta oma nime all seda öelda.


Kuidas siinsete ettevõtete partnerid Netflixi Eesti-plaane teavad? Väga lihtsalt: Ameerika firma ostab Eesti tarvis telesisu litsentse kokku, ütles teine valdkonda tundev ekspert.

Seega on valdkonnas avalik saladus: Netflixi teenust saab järgmisel aastal ka Eestis osta.

Firma ei ole Geeniuse toimetuse ametlikule päringule vastanud, kuid selle infoga klapib igati Netflixi enda antud vihjeke, millest eile kirjutasime. Kui varem kinnitas firma oma kodulehel, et Eestis pole teenus saadaval, siis nüüd öeldakse ühemõtteliselt: “Netflix tuleb peagi maailma sellesse osasse."

Tegelikult pole Eesti muidugi mingi oluline verstapost Netflixi kaardil. Aasta alguses investoritele saadetud kirjas käis firma välja lubaduse, et “jõuame globaalse laienemise lõpule viia järgneva kahe aasta jooksul”. See tähendabki, et sihiks seatud 200-s riigis saab Netflixi teenust tarbida 2016. aasta lõpuks.


Loe edasi http://geenius.ee/uudis/avalik-saladus-netflix-laieneb-jargmise-aasta-alguses-eestisse

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 15:35:08 vasta tsitaadiga

Kui asjalikku sisu ka tuleb on igati positiivne nähtus!
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 15:38:30 vasta tsitaadiga

peab ka selle peale mõtlema hakama thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 15:51:37 vasta tsitaadiga

Saab VPN ühenduse ära lõpetada ja "ausalt" tarbima hakata. Samas eks rakendatakse jälle ka sisupiiranguid nii et ei pruugi VPNist päris pääseda.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 16:03:15 vasta tsitaadiga

Et oleks korralikult seepe. UK vs USA oli suht masendav võrdlus viimati.

Lotharius, täpselt sama siin. Iga kord kui ühe kuu tellisin läks sama palju $$$ smartDNS peale.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 16:03:25 vasta tsitaadiga

Pole vpni vaja https://unlocator.com/ dns muutmisest piisab
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 16:10:15 vasta tsitaadiga

Kui content tuleb hea, siis nägemist Starmani TV pakett icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 16:11:38 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Et oleks korralikult seepe. UK vs USA oli suht masendav võrdlus viimati.

Lotharius, täpselt sama siin. Iga kord kui ühe kuu tellisin läks sama palju $$$ smartDNS peale.


Ma võtsin mingi Androidil tulnud pakkumise käigus Hotspot Shieldi ja aasta oli ~17€ ehk õnneks eriline lisakulu pole kuude peale laiali jaotades. Toimib igatahes kenasti, Windows 10 peal vajas veidi timmimist.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 16:22:03 vasta tsitaadiga

Loodetavasti jõuab netflix enne kohale kui torrentikasutamise eest vangi hakatakse panema. Muidu ei saagi miskit vaadata.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 16:27:53 vasta tsitaadiga

Sounds good icon_biggrin.gif Ise võtaks sellle 4k paketi kohe ligi ilmset.
_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 26.11.2015 19:27:40 vasta tsitaadiga

Sellisel juhul ütleksin hetkega head aega oma ruudukogust, saasta täis TV paketile.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 26.11.2015 19:32:00 vasta tsitaadiga

Oleks seal midagi vaadata ka, siis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 19:49:45 vasta tsitaadiga

Kui Netflix hakkaks otse jalgpalli ja eestimaiseid kanaleid kandma, siis ei oleks küsimust. Kahjuks seda ei juhtu.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 19:51:12 vasta tsitaadiga

Tõesti hea uudis. Selle puhul tasuks vana 32 tolline kineskooptelekas pensile saata ja midagi kaasaegsemat muretseda.
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 20:02:12 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt sisu ikka päris sama ei tule mis teiselpool Atlandi ookeani pakutakse, need regioonijagamised on igal pool nii juurdunud, et naiivne oleks midagi paremat unistada. Keegi Soome versiooni kasutab ning oskab seda USA omaga võrrelda? Ma usun, et me saame samasuguse paketi.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 20:07:43 vasta tsitaadiga

njah, https://tvunblock.com/ + usa netflix = odavam ja rohkem sisu. eesti netflixil näen ainult seda positiivset poolt, et mitte keele oskakatele saavad olema eesti subtiitrid.
Soome oma on ikka väga tühi vs USA. Samuti UK oma on seriaalide seisukohast üsna nukker USA omaga võrreldes.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 20:39:13 vasta tsitaadiga

Sai ka ühe vpn teenusega mingihetk netflix siis ligi võetud ja ausaltöeldes oli pettumus suur. St võibolla olin ka ise asjast valesti varem aru saanud. Aga põhiline mõte oli siis et sarju vaadata, aga nagu välja tuli siis netflixis olid kõik sarjad phmts terve hooajaga ajast maas, ise olin mõelnud et noh okei maksan siis vähemalt ja saan nö legaalselt kenasti sarju vaadata aga mujaoks pole pointi kui ei saa vaadata nö hetkel väljatulnud osasi. Samas eks nö järelvaatamiseks ja filmide jaoks on jällegi vast okei asi...
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 20:50:14 vasta tsitaadiga

Kui kohe vaadata tahad, siis itunes jt selle jaoks
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.11.2015 22:44:09 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Kui kohe vaadata tahad, siis itunes jt selle jaoks
iTunes ja teised?
Saab vaadata filme ja seriaale? Et kui pühap. USA's The walking dead välja tuleb, siis esmasp. juba vaatad ilusa kvaliteediga ausalt Eestimaal ka?

Mis need teised on?

_________________
--
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!

Kommentaarid: 216 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 23:34:05 vasta tsitaadiga

Jep, suht kiirelt on seal uued osad 3 usd eest üleval. HD ja puha. Samamoodi Amazon Prime.
Kindlasti on pisemaid ja mulle tundmatuid kõvasti veel, google abiks, kui nimekirja vaja.

"ausalt" loomulikult välistab VPN jms trikitamise, aga keegi kuskil mingi raha saab meelelahutuse pakkumise eest. Torrentile eelistud kui südametunnistus oluline. See kunstlik piirang, et *siit* läheb jutt ja nüüd kõik ülejäänud riigid ootavad aasta blurayd on totrus. thumbs_down.gif


viimati muutis sooty 26.11.2015 23:34:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 23:36:32 vasta tsitaadiga

google play - 1.99$ per värske episood. (muidugi vpn vajalik ikkagi - seega suurt vahet pole kas maksad või tuimalt tirid alla - legaalne pole kumbki). Näiteks Walking Deadi terve 6 season maksab $27.49
itunes - 2.99$ per episood, $42.99 terve walking dead 6 season

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.11.2015 23:58:17 vasta tsitaadiga

Just sinna tahtsingi oma küsimusega jõuda, et legaalselt ei saa Eestis eriti midagi vaadata. Minu teada ei saa ka meie suurte TV operaatorite käest neid kanaleid tellida.
Seda, kas VPN'i kasutamine on illegaalne, ma tegelikult ei oska öelda. Kodune DVD-mängija on regioonivabaks tehtud, et US regiooni filme vaadata- on see ka piraatlus? icon_smile.gif

Igal juhul Netflixile tere, kui sealt midagi vaadata saab.

_________________
--
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!

Kommentaarid: 216 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2015 11:31:39 vasta tsitaadiga

Üks asi on kanalite tellimine, teine asi on ondemand sisu. Istud oma netflixi taha maha ja vaatad omale sobival ajal oma sarja HD/4Ks kohe! Mingist CBSist on vähe kasu kui ikka telekakava järgi elama peab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.11.2015 11:40:52 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Üks asi on kanalite tellimine, teine asi on ondemand sisu. Istud oma netflixi taha maha ja vaatad omale sobival ajal oma sarja HD/4Ks kohe! Mingist CBSist on vähe kasu kui ikka telekakava järgi elama peab icon_biggrin.gif
Nii on. AMC lehel näit. saab seriaale otse ka vaadata, kui sa nendega liitud ja lepingut omad nendega seotud partneritega. Eestlane võib ainult unistada sellest- isegi treilereid ei saa vaadata icon_biggrin.gif

See regioonipiirangute teema on ääretult nõme asi, ma ütlen icon_smile.gif

_________________
--
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!

Kommentaarid: 216 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2015 12:13:59 vasta tsitaadiga

Jama on muidugi nende USA asjadega see, et kui algselt oligi Netflix ja kaabeloperaatorid, siis nüüd iga suurem tootja teeb oma striimingkeskkonna millega sa pead veel eraldi liituma. Ma tahaks näiteks ka HBO toodangut vaadata, aga 14.99 kuus veel lisaks Netflixi maksta on juba minu jaoks teleka eest liig. Vaataks 4h päevas ja 365 päeva aastas, siis ehk õigustaks end, kuid nädalas mõnel päeval tund või paar vaadates tundub nagu kirves icon_confused.gif
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.11.2015 12:16:28 vasta tsitaadiga

PopcornTime vms selline lahendus võiks olla legaalne asi ja ka eestlasele kättesaadav. Selle eest maksaks paarkümmend eurot kuus küll. Hea mugav- valid ja vaatad.
Endal on näit. kodus ainult internet- kaabel on välja lülitatud juba mitu aastat. Mingeid asju saab vaadata interneti TV'st, mingeid DVD'lt, uusi filme kinos, kuid uute heade seriaalide vaatamine on küll eestlasele äärmiselt keeruline.

_________________
--
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!

Kommentaarid: 216 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2015 12:20:01 vasta tsitaadiga

Tõmba torrentist siis mis tahad, Lihtne. Te kõik selle netflixi pärast nüüd ei saa öösel magada. Ega seal midagi uut väga vaadata pole. Ise olen 4-5 aastat kasutanud juba. Vanast harjumusest maksan vist.


tsitaat:

heade seriaalide vaatamine on küll eestlasele äärmiselt keeruline.

10-15 minutit peale eetris olemist on torrentis olemas, mis seal keerulist ?

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.11.2015 12:34:52 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Tõmba torrentist siis mis tahad, Lihtne. Te kõik selle netflixi pärast nüüd ei saa öösel magada. Ega seal midagi uut väga vaadata pole. Ise olen 4-5 aastat kasutanud juba. Vanast harjumusest maksan vist.
tsitaat:

heade seriaalide vaatamine on küll eestlasele äärmiselt keeruline.

10-15 minutit peale eetris olemist on torrentis olemas, mis seal keerulist ?

Sõnastan ümber siis: "Legaalselt heade seriaalide vaatamine on küll eestlasele äärmiselt keeruline."

_________________
--
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!

Kommentaarid: 216 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2015 12:36:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

"Legaalselt heade seriaalide vaatamine on küll eestlasele äärmiselt keeruline."

sellega nõus aga netflixi ei tule uusi seriaali nii.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2015 12:46:42 vasta tsitaadiga

Netflixi ei tule varsti enam üldse uusi asju ja kõik vana kaob ära thumbs_down.gif 2016 näiteks kaovad kõik Disney asjad
USA sisutootjad pressivad nii palju raha välja, et Netflixil odavam ise seepe & filme teha.

Mul pooled nende seebid nägemata, seega maksan rõõmsalt, aga kui kõik muu vaikselt ära kaob, siis mitte väga kaua
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2015 12:47:58 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Netflixi ei tule varsti enam üldse uusi asju ja kõik vana kaob ära thumbs_down.gif 2016 näiteks kaovad kõik Disney asjad
USA sisutootjad pressivad nii palju raha välja, et Netflixil odavam ise seepe & filme teha.


Kusjuures minu arust "Narcos" on päris hea Netflixi toodetud sari icon_smile.gif Et kui oskavad, siis las teevad, aga jah, võiks ka muude tootjate kraami ikka edasi tulla.

Aga ise ka Popcorni kasutaja muus osas

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2015 13:39:47 vasta tsitaadiga

Väga kõrge tasemega seebid tulevad neilt, nõus.
Minu silmis siiani ainukesed feilid Sense8 ja Jessica Jones, aga seal ma vist sihtgrupist väljas. Kõik muu, isegi Marco Polo, meeldib väga.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2015 15:19:32 vasta tsitaadiga

Yei! Järgmine House of Cards läheb netflixi seltsis vaatamisele
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2015 15:21:32 vasta tsitaadiga

Huvitav mitu % meil on "ausaid" inimesi. 1?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.11.2015 15:24:21 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Huvitav mitu % meil on "ausaid" inimesi. 1?
Sa mõtled neid, kellele pole keegi kunagi õpetanud, et torrent eksisteerib?
Ma tean vaegkuuljaid, kes tegelevad piraatlusega AINULT selle pärast, et eesti kanalitelt ei saa vaadata subtiitritega Eesti filme ja multikaid.

_________________
--
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!

Kommentaarid: 216 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2015 16:46:59 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Huvitav mitu % meil on "ausaid" inimesi. 1?


Kui arvesse võtta et siiamaani netflixi kasutamiseks pead geolocation restrictionit bypassima proxy/VPNga mis pole lubatud, on tulemus vist suisa null.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2015 16:53:19 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Huvitav mitu % meil on "ausaid" inimesi. 1?
Mõni ime, max 24h peale esilinastust USAs olgu olemas seriaali episood, siis hakkaks ausaks. Ja kindla kuutasu eest, mitte et miski 3$ tuimalt loopida siin iga episoodi eest.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.11.2015 19:55:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ise võtaks sellle 4k paketi kohe ligi ilmset.


tsitaat:
Sellisel juhul ütleksin hetkega head aega oma ruudukogust, saasta täis TV paketile.


tsitaat:
«Mu naine vaatab SD-kanaleid, kuigi meil on ka HD-kanalid. Ma saan iga kord minianeurüsmi, kui seda näen.»
icon_lol.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 29.11.2015 17:04:02 vasta tsitaadiga

ummiq kirjutas:
sooty kirjutas:
Kui kohe vaadata tahad, siis itunes jt selle jaoks
iTunes ja teised?
Saab vaadata filme ja seriaale? Et kui pühap. USA's The walking dead välja tuleb, siis esmasp. juba vaatad ilusa kvaliteediga ausalt Eestimaal ka?

Mis need teised on?


FOX kanal ju näitab esmaspäeva õhtul seda uusimat osa, mis eelmine päev jänkistaanis välja lasti. Wayward pines oli ju ka nii või isegi varem meil, kui osades kohtades jänkistaanis.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2015 18:22:23 vasta tsitaadiga

lopes39, 2 sarja 100-st...
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2015 19:03:33 vasta tsitaadiga

legaalselt ja kommiraha eest saab vanakraami oma telefonist, arvutist (sd kvaliteet) vaadata siin:
http://www.minutv.ee/#/series

Aga tõsi on see, et legaalne netflix oleks hea täiendus just uuemate ja kvaliteetsete seriaalide osas täna eestis pakutavale sisule.
Seni tuleb sisuliselt maksta FOX kanali eest aga kasutada internetti, et sama sisu parema pildi ja heliga ekraanile saaks.
Siiani ei mõista miks SD kvaliteedis kanalitele blokki peale ei panda kuna rikutakse HD toodang lihtsalt ära ja paisatakse nuditud kvaliteediga ekraanile.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ebardkonn
HV kasutaja
ebardkonn

liitunud: 12.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2015 09:59:36 vasta tsitaadiga

Olen just uut korterit sisustamas ja kui nüüd mõtlema hakata siis võiks isegi prooviperioodi teha. Oletades, et katuselt tulev vabalevi püüdja suudab head pilti edastada vabalevikanalist ETV. Kord aastas vaataks R2 dubleeringuga eurovsiooni ja nädala jooksul 2-3 asjalikumat saadet. Muidugi naispere võib TLC puudumise pärast lärmi teha ja NatGeo ja Discovery-st oleks kah veits kahju.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeMees
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 30.11.2015 16:35:32 vasta tsitaadiga

See oleks nagu parandamatute TV-sõltlaste halateema siin...
No mis siis juhtuks, kui mingi seebiseeria nägemata jääb? Et ei saa oma igapäevast ajuloputuse seanssi kätte ja süveneb paanikatunne rinnus?
Ja mõtle, milline ülekohus, et tootjamaal saab uut osa vaadata enne, kui kuskil pärapõrgus nimega Eesti.
Aeg oleks suureks kasvada või mis? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2015 11:32:34 vasta tsitaadiga

seeMees kirjutas:
See oleks nagu parandamatute TV-sõltlaste halateema siin...
No mis siis juhtuks, kui mingi seebiseeria nägemata jääb? Et ei saa oma igapäevast ajuloputuse seanssi kätte ja süveneb paanikatunne rinnus?
Ja mõtle, milline ülekohus, et tootjamaal saab uut osa vaadata enne, kui kuskil pärapõrgus nimega Eesti.
Aeg oleks suureks kasvada või mis? icon_biggrin.gif

Ega vaatamata ei jää midagi, lihtsalt piratakse. Probleem selles, et inimesed on nõus contenti eest maksma, et legaalselt tarbida, aga Eestis see võimalus lihtsalt puudub icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2015 12:49:51 vasta tsitaadiga

Panen plaadile, niiet JOKK.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2016 12:21:57 vasta tsitaadiga

Tundub, et praegu saab juba end kasutajaks teha...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2016 12:22:51 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Tundub, et praegu saab juba end kasutajaks teha...


Ära jama, hea et delfis selle kohta eile uudis oli
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2016 12:35:58 vasta tsitaadiga

Max Powers, seal polnud minuarust juttu et ta kohal on, jutt jäi, et tuleb Eestisse sellel aastal...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Arvuti ja internet »  Avalik saladus: Netflix laieneb järgmise aasta alguses Eestisse
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.