|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
iFlop
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003
|
02.07.2015 16:32:43
|
|
|
| iFlop kirjutas: |
| Täna sain ka oma šokolaadilõhnalised klapid kätte. Esmamulje on meeldiv, pistonid on kerged ning ... |
Täna avastasin, et Pistoni 2 klappide juhe on 3,5mm ühenduse juurest kusklit katki läinud. Aga aasta ja 3 kuud pidasid vastu
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d_m
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2002
|
12.07.2015 16:35:09
|
|
|
| Laurman kirjutas: |
| Kopz kirjutas: |
Kahjuks pean ütlema, et V3'e ergonoomika ei ole minu arvates just kõige parem. Esiteks on puldil vajalikku nuppu raske tabada, eriti kui rattakinnastega seda teha üritan. Teiseks ei taha nad mul kõrvas kuidagi püsida  |
Nõustun, neid nuppe on palja käega ka porno vajutada, eriti seda keskmist. Samuti on tõmbab see jurakas ühte klappi rohkem ja seetõttu peab jooksma minnes kuidagi spets sättima, et see kuhugi ette ei jääks. Kõrvaspüsimise probleemi lahendas kummijullade vahetus asjalikumate vastu (Xiaomi enda omad on maru õhukesed, mingid vanad Denoni nööpidelt pärit kummilutad on üksjagu paksemad ja seisavad seetõttu ka paremini kõrvas). Tellisin endale KZ ATE ära, see peaks sportimiseks sobilikum valik olema.  |
Kust kohast KZ-d tellisid? Amazon, Ali või ebay? Ja nõus, et Piston v3 nuppe on ebamugav kasutada aga see väike miinus õnneks ei kaalu klappide helikvaliteeti kuidagi üle...
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
13.07.2015 21:26:36
|
|
|
Siin ka veel paar päeva alega, sai ka ühed just ära tellitud
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
13.07.2015 22:00:44
|
|
|
Kas muidu P3 feikide kohta ka miskit teada on? Ise lihtsalt sheerisin linki aga mul ei ole aimugi kas feigid ka liikvel nagu P2 puhul
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
25.07.2015 07:29:33
|
|
|
sain ükspäev oma P2 lõpuks kätte (pea 3 nädalat tulid). senini sigarahul
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CryxOC
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2007
|
10.08.2015 12:31:31
|
|
|
Vaatan hetkel siit leheküljelt, et 3nda generatsiooni klapid on müügis allahindlusega.
Kirjutatud on, et tegemist on "simplified package"ga. Kas see viitab koopiale või on siiski lootust õige asi saada? Tasub tellida?
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M|S|W
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005
|
10.08.2015 12:32:44
|
|
|
| CryxOC kirjutas: |
Vaatan hetkel siit leheküljelt, et 3nda generatsiooni klapid on müügis allahindlusega.
Kirjutatud on, et tegemist on "simplified package"ga. Kas see viitab koopiale või on siiski lootust õige asi saada? Tasub tellida? |
Juba mitu kuud tagasi tellisin sealt - originaalid
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
171 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CryxOC
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2007
|
10.08.2015 12:56:26
|
|
|
Tellisin ära, jään ootama ja eks näeb, kas ikka õige kraam.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d_m
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2002
|
12.08.2015 15:55:30
|
|
|
| Huvitav, mis see simplified tähendab!? Juba originaal pakend on ju ruudu kujuline karp lihtsalt kus klapid sees. Võib-olla ainult ühes suuruses kummijullad kaasas!? Okei, see kolmas pilt paljastab, et disainkarpi ennast ja seda klappide rullis hoidmis kummijullat pole lisatud...
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CryxOC
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2007
|
12.08.2015 17:19:45
|
|
|
| d_m kirjutas: |
| Huvitav, mis see simplified tähendab!? Juba originaal pakend on ju ruudu kujuline karp lihtsalt kus klapid sees. Võib-olla ainult ühes suuruses kummijullad kaasas!? Okei, see kolmas pilt paljastab, et disainkarpi ennast ja seda klappide rullis hoidmis kummijullat pole lisatud... |
Minu eelduste kohaselt võib see tähendada kahte asja:
1) Toode on võlts
2) Tarnija on ostnud originaalpakendiga toote ning müünud selle pakenduse võltsitud tooteid müüvale ettevõtjale edasi.
Nüüd müüb "simplified package" nime all tervikliku originaalpakenduseta originaalklappe, suurendades kogu tegevusega oma kasumit.
Kui juhtumisi peaks siiski võltsi tootega tegemist olema, ja kuna ma sealt tellisin, siis olen ma kas 15 euroga kahjumis või õnnestub mul raha tagasi küsida.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
12.08.2015 19:09:55
|
|
|
| CryxOC kirjutas: |
Minu eelduste kohaselt võib see tähendada kahte asja:
1) Toode on võlts
2) Tarnija on ostnud originaalpakendiga toote ning müünud selle pakenduse võltsitud tooteid müüvale ettevõtjale edasi.
Nüüd müüb "simplified package" nime all tervikliku originaalpakenduseta originaalklappe, suurendades kogu tegevusega oma kasumit.
Kui juhtumisi peaks siiski võltsi tootega tegemist olema, ja kuna ma sealt tellisin, siis olen ma kas 15 euroga kahjumis või õnnestub mul raha tagasi küsida. |
3) Äkki siiski pole tegu mingi vandenõuga ja edasimüüjatel on tootjalt võimalik müügiks tellida ka lahjemalt pakendatud komplekti.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CryxOC
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2007
|
26.08.2015 11:57:16
|
|
|
Selle ilmse variandi jätsin jah välja. Eks saan varsti muljetada, eeldusel, et pakk ikka kohale tuleb!
Edit: Pakk on käes. Klappide küljes olevat QR koodi scannides jõudis link "mi" lehele, millel olnud hiinakeelne tekst ingliskeelde panduna kõlas nii:
| tsitaat: |
Congratulations! The product has been verified!
Your purchase is genuine! |
Ju siis on ikka õige kaup.
Klappide kvaliteet tundub selle raha eest super. Heli pole küll nii krõbe/mahe ja võib olla ehk ka nii mürtsuv kui mu varasematel Senni in-earidel, aga täiesti kuulatav.
Trenniklappideks (millena ma neid kasutada plaanin) kõlbavad need väga hästi.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trannu
HV vaatleja
liitunud: 27.06.2009
|
31.08.2015 17:50:22
|
|
|
| Tinydeal linki (CoiL-i poolt jagatud) kasutasin ka mina v3 ostuks ja kaup on originaal. Sain enda omad kätte lubatud ajal (tükk aega olid mitte leitud staatuses transpordi ajal) ning lihtsalt plastkarp ja kummihoidik on puudu (simplified package ju öeldud!!!). Kuid erinevad kummid/suurused siiski kaasas ja minu meelest materjal kehvem kui Sennheiseritel. Nüüdseks on ka sissemängitud ning heli peaks olema nii nauditav kui võimalik nendega. CryxOC-ga olen nõus. Eelmised Sennheiser CX150 (kuid ka kallimad - klick ~30€) on mõnusama bassiga ja muusika jaoks ikkagi paremad kui paar nädalat tagasi ostetud pistonsid. Kuid Xiaomi toodangu üle ei kurda. Tundusid puhta heliga muusika jaoks, ütleme et ka piisava bassiga ning Nexus 5 kõned toimivad sellega ka väga hästi. Siiski soovitaks juurde lisada need 3€ ja võtta variant kaasas kantava karbiga. Endal suutsin üle-eelmised klapid (Sennheiser MX370, parimad minu jaoks olnud) kaasa tulnud kunstnahast kotiga töös hoida üle 3a (kõige pealt läks kott katki, siis klapid).
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavenz
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2011
|
07.09.2015 17:46:20
|
|
|
| Taavenz kirjutas: |
5 nädalat hiljem ja klapid jõudsid lõpuks kohale  |
jaaaa peale viit kuud parem klapp ei tööta Ju vist peab v3 ka ära proovima
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
09.09.2015 09:24:59
|
|
|
| Huvitav kuidas need klapid kõigil nii kiiresti läbi lähevad? Kass nätsutab neid öösiti?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
09.09.2015 10:14:07
|
|
|
Athunik, Pole õnra aimugi. 1,5 aastat igapäevases kasutuses ja näevad välja nagu uued. Ilmselt ei ole kasutajad hooldsad.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
16.09.2015 13:16:25
|
|
|
on keegi hiljuti kuskilt tellinud et fake otsa ei satuks ?
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
16.09.2015 13:20:36
|
|
|
| Wusses kirjutas: |
on keegi hiljuti kuskilt tellinud et fake otsa ei satuks ? |
Enda omad "kahjuks" veel töötavad, pole pidanud uusi tellima, aga Ibuygou, Gearbest ning korraliku tagasisidega Aliexpressi müüjad. Peaasi, et hind liiga odav ei oleks
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
16.09.2015 13:29:57
|
|
|
Gearbest on huvitav koht, täna tellisin seal xiomi nutivõru. pole ennem selle lehega kokku puutunud
http://www.gearbest.com/earphones/pp_169225.html
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
16.09.2015 13:40:06
|
|
|
Gearbest on hea pood, aga kui sealt tellida, siis tasub vältida Sweden Posti, see üliaeglane.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d_m
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2002
|
04.11.2015 14:59:06
|
|
|
Vabandust kui OT aga mingid sellised, uued, Piston klapid tulekul - Xiaomi Piston Iron Dual Audio Driver Edition !?
Xiaomi Piston Iron
Või on see "Iron" varasemalt ka olemas olnud?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d_m
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2002
|
06.11.2015 13:07:37
|
|
|
| Hmm, põnev. Peaks kindlasti tellima. v3.0-ga olen igatahes ülirahul. Kahju, et nad on loobunud "pehmest / fiber" kaablist. Aga ehk on uutel see-eest selle keskmise nupu "tabamine" paremaks tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
06.11.2015 16:48:47
|
|
|
| P2 kaabel oli küll suht mikrofooniline, hea kui riidega kaetud kaablit ei tule, imo.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uhmer
HV kasutaja
liitunud: 27.01.2005
|
08.11.2015 17:14:07
|
|
|
| Sain eile oma kauaoodatud V3med kätte - teele pandi nad 14.10 Gearbestist. Nüüdseks on veidi sisse ka mängitud, algselt olid ikka väga koleda heliga võrreldes V2-ga. Kõrvas tunduvad mugavamad, heli poolest on tundub bass olema sama tugev kui eelmistel aga kõrgeid jääb veidi V3-mel puudu. Loodan, et lihtsalt on vaja veel veidi sisse mängida.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
10.11.2015 12:26:55
|
|
|
Uute "Pistonite/P4" kohta natuke infi:
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SideWinder
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2002

|
11.11.2015 20:07:53
|
|
|
Kiitus Xiaomi inseneridele/disaineritele. Unustasin oma Piston3-d pusa taskusse, mis käis läbi pesumasinast. Uskumatau, kuid toimib nagu ennem pesu .
_________________ Võib elu palju pakkuda, kui suudad p***et lakkuda!!! (R. Raigna) |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
12.11.2015 11:44:07
|
|
|
| SideWinder kirjutas: |
Kiitus Xiaomi inseneridele/disaineritele. Unustasin oma Piston3-d pusa taskusse, mis käis läbi pesumasinast. Uskumatau, kuid toimib nagu ennem pesu . |
V2-d teevad samamoodi
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
12.11.2015 13:11:47
|
|
|
Enamused klapid teevad niimoodi.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hyrax
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2013
|
18.11.2015 16:09:58
|
|
|
| Braien kirjutas: |
| Enamused klapid teevad niimoodi. |
sekundeerin, üldiselt klappide ehituse järgi seal polegi minu teada midagi sellist, mis lakkab töötamast pärast pesu.
Keegi võib parandada või valgustada, mis põhjusel võivad klapid otsad annavad vett saades (ma mõtlen just nööbid ja inear-id, suurematel klappidel vist membraanid teisest materjalist ja vett ei armasta).
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
04.12.2015 15:29:15
|
|
|
| Kas keegi oskab öelda kus uusi Xiaomi Hybrid IEM klappe saaks osta? Gearbest ei ärata usaldust, eriti viimaste massidesse ulatuvate probleemidega, kus nad paljusid üle lasevad.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ny21k
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2007
|
07.12.2015 18:39:55
|
|
|
| Minule tulid Gearbestist ostetud Xiaomi Hybridid ilusasti kohale. Täna sain alles kätte, saabusid juba 2.12 aga post lihtsalt ei saa pakkide hulgaga lihtsalt hakkama. Heliga olen rahul, bassid on paremaks läinud. Kõrvas istuvad hästi. Hakkan neid nüüd soojendama.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavenz
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2011
|
08.12.2015 19:51:44
|
|
|
| ny21k kirjutas: |
| Minule tulid Gearbestist ostetud Xiaomi Hybridid ilusasti kohale. Täna sain alles kätte, saabusid juba 2.12 aga post lihtsalt ei saa pakkide hulgaga lihtsalt hakkama. Heliga olen rahul, bassid on paremaks läinud. Kõrvas istuvad hästi. Hakkan neid nüüd soojendama. |
Millal tellimuse sisse andsid?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ny21k
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2007
|
09.12.2015 11:32:49
|
|
|
| Taavenz kirjutas: |
| ny21k kirjutas: |
| Minule tulid Gearbestist ostetud Xiaomi Hybridid ilusasti kohale. Täna sain alles kätte, saabusid juba 2.12 aga post lihtsalt ei saa pakkide hulgaga lihtsalt hakkama. Heliga olen rahul, bassid on paremaks läinud. Kõrvas istuvad hästi. Hakkan neid nüüd soojendama. |
Millal tellimuse sisse andsid? |
7.11 tellisin ja 19.11 pandi teele. Hind oli gearbestis loomulikult odavam, kui teistes kohtades. Sellepärast sai sealt tellitud. Saadeti ikka Originaal toode.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
06.01.2016 23:15:33
|
|
|
Mis versioon siis parim on nüüd ? v3? Vaja uus klappe
_________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
viimati muutis Velociraptor 06.01.2016 23:23:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
06.01.2016 23:20:47
|
|
|
sain täna endale uued xiaomi v3 just.
Heli super nii palju kui kuulata sain. paremad kui 2a vanused v2 klapid (peaks umbes 2a vanad olema)
täielik müra isolatsioon, hea pehme heliga. mõnus bass.
Minu meelest paremad kui cx700
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
07.01.2016 12:03:07
|
|
|
... mulle personaalselt meeldivad pigem v2 rohkem. Samas, nende heli sõltub VÄGA palju sellest, millega neid kuulata ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
07.01.2016 12:16:51
|
|
|
oma v2 klapid võisin kohe alguses ära rikkuda kuna sattus ühe vana läpaka taha kus sai kohe väga palju volüümi
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavenz
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2011
|
24.01.2016 15:29:49
|
|
|
Gearbesti shipping jube aeglane ikka, 7. Detsember panin tellimuse sisse ja siiani pole kohale tulnud
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
16.02.2016 09:15:10
|
|
|
| Taavenz kirjutas: |
Gearbesti shipping jube aeglane ikka, 7. Detsember panin tellimuse sisse ja siiani pole kohale tulnud  |
Ära hirmuta, mul oli viimane info 16.01
2016-01-16 08:16 Departure to country of destination
E
Sain kätte, väga head klapid tõesti (V3)
_________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
05.03.2016 00:16:25
|
|
|
e-bay kaudu sai ühed V3'd soetatud - oleksid justkui originaalid - pakend jms - kuid heli on kohutav ja QR scan andis not authentic teate
gearbesti EU laost sai täna uued tellitud.
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikujr
HV vaatleja
liitunud: 13.10.2008
|
12.03.2016 13:20:56
|
|
|
Sai ka viimane versioon ligi võetud.
Tellitud sai Gearbestist 28.02 ja Tartu postkontorisse jõudsid juba 10.03.
Esimesed lood kuulatud, väga meeldivalt üllatunud, selle raha eest asja küll, soovitan.
Jätan nüüd oma klapid sisse mängima.
_________________ XBL: Mikuke |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
26.04.2016 00:34:28
|
|
|
Kas VALGEID Xiaomi klappe kuskilt Euroopast ka saab?
Kuskilt karupersest ei viitsi küll oodata.
edit:
Tegin vea ja tellisin GearBest-ist.
Keegi sealt midagi reaalselt kätte ka saanud on?
Saatsin neile sõnumi, et mis toimub. Peale seda on mulle 2 erinevat tracking numbrit saadetud. Mitte kumbagi aga trackida pole võimalik, sest pole süsteemi järgi veel teelegi pandud. Ja sellele ei vastata kui küsisin, et miks trackida pole võimalik.
Tellimuse eest maksmisest täpselt 1 kuu möödas.
Fun times.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
09.05.2016 14:31:51
|
|
|
| SKG kirjutas: |
edit:
Tegin vea ja tellisin GearBest-ist.
Keegi sealt midagi reaalselt kätte ka saanud on?
|
KZ EDR2 tuli ilusti kohale aga läks ka ~1 kuu.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
09.05.2016 15:13:25
|
|
|
Keegi Xiaomi Hybrid IEM ka omab? Mida kiita, mida laita?
Kust kõige soovituslikum osta oleks?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|