Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Xiaomi Piston v2 kõrvaklapid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2015 16:32:43 vasta tsitaadiga

iFlop kirjutas:
Täna sain ka oma šokolaadilõhnalised klapid kätte. Esmamulje on meeldiv, pistonid on kerged ning ...

Täna avastasin, et Pistoni 2 klappide juhe on 3,5mm ühenduse juurest kusklit katki läinud. Aga aasta ja 3 kuud pidasid vastu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d_m
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002




sõnum 12.07.2015 16:35:09 vasta tsitaadiga

Laurman kirjutas:
Kopz kirjutas:
Kahjuks pean ütlema, et V3'e ergonoomika ei ole minu arvates just kõige parem. Esiteks on puldil vajalikku nuppu raske tabada, eriti kui rattakinnastega seda teha üritan. Teiseks ei taha nad mul kõrvas kuidagi püsida icon_sad.gif


Nõustun, neid nuppe on palja käega ka porno vajutada, eriti seda keskmist. Samuti on tõmbab see jurakas ühte klappi rohkem ja seetõttu peab jooksma minnes kuidagi spets sättima, et see kuhugi ette ei jääks. Kõrvaspüsimise probleemi lahendas kummijullade vahetus asjalikumate vastu (Xiaomi enda omad on maru õhukesed, mingid vanad Denoni nööpidelt pärit kummilutad on üksjagu paksemad ja seisavad seetõttu ka paremini kõrvas). Tellisin endale KZ ATE ära, see peaks sportimiseks sobilikum valik olema. icon_razz1.gif


Kust kohast KZ-d tellisid? Amazon, Ali või ebay? Ja nõus, et Piston v3 nuppe on ebamugav kasutada aga see väike miinus õnneks ei kaalu klappide helikvaliteeti kuidagi üle...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 13.07.2015 17:41:40 vasta tsitaadiga

Piston 3 hetkel hea hinnaga: http://www.tinydeal.com/simplified-package-xiaomi-piston-3rd-edition-earphone-mic-p-152006.html
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2015 21:26:36 vasta tsitaadiga

Siin ka veel paar päeva alega, sai ka ühed just ära tellitud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 13.07.2015 22:00:44 vasta tsitaadiga

Kas muidu P3 feikide kohta ka miskit teada on? Ise lihtsalt sheerisin linki aga mul ei ole aimugi kas feigid ka liikvel nagu P2 puhul icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2015 07:29:33 vasta tsitaadiga

sain ükspäev oma P2 lõpuks kätte (pea 3 nädalat tulid). senini sigarahul thumbs_up.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CryxOC
HV kasutaja
CryxOC

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2015 12:31:31 vasta tsitaadiga

Vaatan hetkel siit leheküljelt, et 3nda generatsiooni klapid on müügis allahindlusega.
Kirjutatud on, et tegemist on "simplified package"ga. Kas see viitab koopiale või on siiski lootust õige asi saada? Tasub tellida?
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|S|W
Kreisi kasutaja
M|S|W

liitunud: 15.03.2005




sõnum 10.08.2015 12:32:44 vasta tsitaadiga

CryxOC kirjutas:
Vaatan hetkel siit leheküljelt, et 3nda generatsiooni klapid on müügis allahindlusega.
Kirjutatud on, et tegemist on "simplified package"ga. Kas see viitab koopiale või on siiski lootust õige asi saada? Tasub tellida?

Juba mitu kuud tagasi tellisin sealt - originaalid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CryxOC
HV kasutaja
CryxOC

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2015 12:56:26 vasta tsitaadiga

Tellisin ära, jään ootama ja eks näeb, kas ikka õige kraam. icon_smile.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d_m
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002




sõnum 12.08.2015 15:55:30 vasta tsitaadiga

Huvitav, mis see simplified tähendab!? Juba originaal pakend on ju ruudu kujuline karp lihtsalt kus klapid sees. Võib-olla ainult ühes suuruses kummijullad kaasas!? Okei, see kolmas pilt paljastab, et disainkarpi ennast ja seda klappide rullis hoidmis kummijullat pole lisatud...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CryxOC
HV kasutaja
CryxOC

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2015 17:19:45 vasta tsitaadiga

d_m kirjutas:
Huvitav, mis see simplified tähendab!? Juba originaal pakend on ju ruudu kujuline karp lihtsalt kus klapid sees. Võib-olla ainult ühes suuruses kummijullad kaasas!? Okei, see kolmas pilt paljastab, et disainkarpi ennast ja seda klappide rullis hoidmis kummijullat pole lisatud...


Minu eelduste kohaselt võib see tähendada kahte asja:
1) Toode on võlts
2) Tarnija on ostnud originaalpakendiga toote ning müünud selle pakenduse võltsitud tooteid müüvale ettevõtjale edasi.
Nüüd müüb "simplified package" nime all tervikliku originaalpakenduseta originaalklappe, suurendades kogu tegevusega oma kasumit.

Kui juhtumisi peaks siiski võltsi tootega tegemist olema, ja kuna ma sealt tellisin, siis olen ma kas 15 euroga kahjumis või õnnestub mul raha tagasi küsida.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2015 19:09:55 vasta tsitaadiga

CryxOC kirjutas:
Minu eelduste kohaselt võib see tähendada kahte asja:
1) Toode on võlts
2) Tarnija on ostnud originaalpakendiga toote ning müünud selle pakenduse võltsitud tooteid müüvale ettevõtjale edasi.
Nüüd müüb "simplified package" nime all tervikliku originaalpakenduseta originaalklappe, suurendades kogu tegevusega oma kasumit.

Kui juhtumisi peaks siiski võltsi tootega tegemist olema, ja kuna ma sealt tellisin, siis olen ma kas 15 euroga kahjumis või õnnestub mul raha tagasi küsida.

3) Äkki siiski pole tegu mingi vandenõuga ja edasimüüjatel on tootjalt võimalik müügiks tellida ka lahjemalt pakendatud komplekti.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CryxOC
HV kasutaja
CryxOC

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2015 11:57:16 vasta tsitaadiga

Selle ilmse variandi jätsin jah välja. icon_biggrin.gif Eks saan varsti muljetada, eeldusel, et pakk ikka kohale tuleb!

Edit: Pakk on käes. Klappide küljes olevat QR koodi scannides jõudis link "mi" lehele, millel olnud hiinakeelne tekst ingliskeelde panduna kõlas nii:
tsitaat:
Congratulations! The product has been verified!
Your purchase is genuine!

Ju siis on ikka õige kaup. thumbs_up.gif

Klappide kvaliteet tundub selle raha eest super. Heli pole küll nii krõbe/mahe ja võib olla ehk ka nii mürtsuv kui mu varasematel Senni in-earidel, aga täiesti kuulatav.
Trenniklappideks (millena ma neid kasutada plaanin) kõlbavad need väga hästi.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trannu
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2015 17:50:22 vasta tsitaadiga

Tinydeal linki (CoiL-i poolt jagatud) kasutasin ka mina v3 ostuks ja kaup on originaal. Sain enda omad kätte lubatud ajal (tükk aega olid mitte leitud staatuses transpordi ajal) ning lihtsalt plastkarp ja kummihoidik on puudu (simplified package ju öeldud!!!). Kuid erinevad kummid/suurused siiski kaasas ja minu meelest materjal kehvem kui Sennheiseritel. Nüüdseks on ka sissemängitud ning heli peaks olema nii nauditav kui võimalik nendega. CryxOC-ga olen nõus. Eelmised Sennheiser CX150 (kuid ka kallimad - klick ~30€) on mõnusama bassiga ja muusika jaoks ikkagi paremad kui paar nädalat tagasi ostetud pistonsid. Kuid Xiaomi toodangu üle ei kurda. Tundusid puhta heliga muusika jaoks, ütleme et ka piisava bassiga ning Nexus 5 kõned toimivad sellega ka väga hästi. Siiski soovitaks juurde lisada need 3€ ja võtta variant kaasas kantava karbiga. Endal suutsin üle-eelmised klapid (Sennheiser MX370, parimad minu jaoks olnud) kaasa tulnud kunstnahast kotiga töös hoida üle 3a (kõige pealt läks kott katki, siis klapid).
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavenz
HV kasutaja
Taavenz

liitunud: 10.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 17:46:20 vasta tsitaadiga

Taavenz kirjutas:
5 nädalat hiljem ja klapid jõudsid lõpuks kohale thumbs_up.gif
jaaaa peale viit kuud parem klapp ei tööta thumbs_down.gif Ju vist peab v3 ka ära proovima
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 09.09.2015 09:24:59 vasta tsitaadiga

Huvitav kuidas need klapid kõigil nii kiiresti läbi lähevad? Kass nätsutab neid öösiti?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 09.09.2015 10:14:07 vasta tsitaadiga

Athunik, Pole õnra aimugi. 1,5 aastat igapäevases kasutuses ja näevad välja nagu uued. Ilmselt ei ole kasutajad hooldsad.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2015 19:04:43 vasta tsitaadiga

Kes pole veel kuulnud, siis Aliexpressist saab hetkel kolmandad Pistonid ~14.- eest-

http://brands.aliexpress.com/
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 13:16:25 vasta tsitaadiga

on keegi hiljuti kuskilt tellinud et fake otsa ei satuks icon_smile.gif ?
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 13:20:36 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
on keegi hiljuti kuskilt tellinud et fake otsa ei satuks icon_smile.gif ?

Enda omad "kahjuks" veel töötavad, pole pidanud uusi tellima, aga Ibuygou, Gearbest ning korraliku tagasisidega Aliexpressi müüjad. Peaasi, et hind liiga odav ei oleks icon_wink.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 13:29:57 vasta tsitaadiga

Gearbest on huvitav koht, täna tellisin seal xiomi nutivõru. icon_rolleyes.gif pole ennem selle lehega kokku puutunud

http://www.gearbest.com/earphones/pp_169225.html

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 13:40:06 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Gearbest on huvitav koht, täna tellisin seal xiomi nutivõru. icon_rolleyes.gif pole ennem selle lehega kokku puutunud

http://www.gearbest.com/earphones/pp_169225.html

Gearbest on hea pood, aga kui sealt tellida, siis tasub vältida Sweden Posti, see üliaeglane.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d_m
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002




sõnum 04.11.2015 14:59:06 vasta tsitaadiga

Vabandust kui OT aga mingid sellised, uued, Piston klapid tulekul - Xiaomi Piston Iron Dual Audio Driver Edition !?

Xiaomi Piston Iron

Või on see "Iron" varasemalt ka olemas olnud?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 04.11.2015 20:09:09 vasta tsitaadiga

Need jah uued ja loodetavasti paremad kui P3, mis said paljude muude odav-nööpide poolt paljude arvates "üle lastud". BA + DD tundub paljulubav olema aga eks näis:
http://www.mi.com/quantie/

Edit:

Head-fi`s juba oma teema ka kus rohkem infot: http://www.head-fi.org/t/786589/xiaomi-pistons-4-0-thread
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d_m
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002




sõnum 06.11.2015 13:07:37 vasta tsitaadiga

Hmm, põnev. Peaks kindlasti tellima. v3.0-ga olen igatahes ülirahul. Kahju, et nad on loobunud "pehmest / fiber" kaablist. Aga ehk on uutel see-eest selle keskmise nupu "tabamine" paremaks tehtud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 06.11.2015 16:48:47 vasta tsitaadiga

P2 kaabel oli küll suht mikrofooniline, hea kui riidega kaetud kaablit ei tule, imo.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uhmer
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2015 17:14:07 vasta tsitaadiga

Sain eile oma kauaoodatud V3med kätte - teele pandi nad 14.10 Gearbestist. Nüüdseks on veidi sisse ka mängitud, algselt olid ikka väga koleda heliga võrreldes V2-ga. Kõrvas tunduvad mugavamad, heli poolest on tundub bass olema sama tugev kui eelmistel aga kõrgeid jääb veidi V3-mel puudu. Loodan, et lihtsalt on vaja veel veidi sisse mängida.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 10.11.2015 12:26:55 vasta tsitaadiga

Uute "Pistonite/P4" kohta natuke infi:
CoiL kirjutas:
Siin reaalseid pilte ka: http://imgur.com/a/oKE46
Siin ka miskine ülevaade: http://www.neowin.net/news/review-of-the-xiaomi-hybrid-earphones-xiaomi-have-done-it-again
Tundub rohkem mainstream`le suunatud heliga olevat kui P3.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SideWinder
HV kasutaja
SideWinder

liitunud: 14.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2015 20:07:53 vasta tsitaadiga

Kiitus Xiaomi inseneridele/disaineritele. Unustasin oma Piston3-d pusa taskusse, mis käis läbi pesumasinast. Uskumatau, kuid toimib nagu ennem pesu icon_cool.gif.
_________________
Võib elu palju pakkuda, kui suudad p***et lakkuda!!! (R. Raigna)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.11.2015 11:44:07 vasta tsitaadiga

SideWinder kirjutas:
Kiitus Xiaomi inseneridele/disaineritele. Unustasin oma Piston3-d pusa taskusse, mis käis läbi pesumasinast. Uskumatau, kuid toimib nagu ennem pesu icon_cool.gif.


V2-d teevad samamoodi icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2015 13:11:47 vasta tsitaadiga

Enamused klapid teevad niimoodi.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hyrax
HV vaatleja
Hyrax

liitunud: 08.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2015 16:09:58 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
Enamused klapid teevad niimoodi.


sekundeerin, üldiselt klappide ehituse järgi seal polegi minu teada midagi sellist, mis lakkab töötamast pärast pesu.

Keegi võib parandada või valgustada, mis põhjusel võivad klapid otsad annavad vett saades (ma mõtlen just nööbid ja inear-id, suurematel klappidel vist membraanid teisest materjalist ja vett ei armasta).
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2015 15:29:15 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda kus uusi Xiaomi Hybrid IEM klappe saaks osta? Gearbest ei ärata usaldust, eriti viimaste massidesse ulatuvate probleemidega, kus nad paljusid üle lasevad.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ny21k
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2007




sõnum 07.12.2015 18:39:55 vasta tsitaadiga

Minule tulid Gearbestist ostetud Xiaomi Hybridid ilusasti kohale. Täna sain alles kätte, saabusid juba 2.12 aga post lihtsalt ei saa pakkide hulgaga lihtsalt hakkama. Heliga olen rahul, bassid on paremaks läinud. Kõrvas istuvad hästi. Hakkan neid nüüd soojendama.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavenz
HV kasutaja
Taavenz

liitunud: 10.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2015 19:51:44 vasta tsitaadiga

ny21k kirjutas:
Minule tulid Gearbestist ostetud Xiaomi Hybridid ilusasti kohale. Täna sain alles kätte, saabusid juba 2.12 aga post lihtsalt ei saa pakkide hulgaga lihtsalt hakkama. Heliga olen rahul, bassid on paremaks läinud. Kõrvas istuvad hästi. Hakkan neid nüüd soojendama.

Millal tellimuse sisse andsid?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ny21k
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2007




sõnum 09.12.2015 11:32:49 vasta tsitaadiga

Taavenz kirjutas:
ny21k kirjutas:
Minule tulid Gearbestist ostetud Xiaomi Hybridid ilusasti kohale. Täna sain alles kätte, saabusid juba 2.12 aga post lihtsalt ei saa pakkide hulgaga lihtsalt hakkama. Heliga olen rahul, bassid on paremaks läinud. Kõrvas istuvad hästi. Hakkan neid nüüd soojendama.

Millal tellimuse sisse andsid?


7.11 tellisin ja 19.11 pandi teele. Hind oli gearbestis loomulikult odavam, kui teistes kohtades. Sellepärast sai sealt tellitud. Saadeti ikka Originaal toode.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2016 23:15:33 vasta tsitaadiga

Mis versioon siis parim on nüüd ? v3? Vaja uus klappe
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr


viimati muutis Velociraptor 06.01.2016 23:23:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2016 23:20:47 vasta tsitaadiga

sain täna endale uued xiaomi v3 just.

Heli super nii palju kui kuulata sain. paremad kui 2a vanused v2 klapid (peaks umbes 2a vanad olema)

täielik müra isolatsioon, hea pehme heliga. mõnus bass.



Minu meelest paremad kui cx700

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2016 12:03:07 vasta tsitaadiga

... mulle personaalselt meeldivad pigem v2 rohkem. Samas, nende heli sõltub VÄGA palju sellest, millega neid kuulata ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2016 12:16:51 vasta tsitaadiga

oma v2 klapid võisin kohe alguses ära rikkuda kuna sattus ühe vana läpaka taha kus sai kohe väga palju volüümi
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavenz
HV kasutaja
Taavenz

liitunud: 10.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2016 15:29:49 vasta tsitaadiga

Gearbesti shipping jube aeglane ikka, 7. Detsember panin tellimuse sisse ja siiani pole kohale tulnud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2016 09:15:10 vasta tsitaadiga

Taavenz kirjutas:
Gearbesti shipping jube aeglane ikka, 7. Detsember panin tellimuse sisse ja siiani pole kohale tulnud icon_rolleyes.gif


Ära hirmuta, mul oli viimane info 16.01 icon_biggrin.gif

2016-01-16 08:16 Departure to country of destination

E

Sain kätte, väga head klapid tõesti (V3) thumbs_up.gif

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2016 00:16:25 vasta tsitaadiga

e-bay kaudu sai ühed V3'd soetatud - oleksid justkui originaalid - pakend jms - kuid heli on kohutav ja QR scan andis not authentic teate

gearbesti EU laost sai täna uued tellitud.

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikujr
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2008




sõnum 12.03.2016 13:20:56 vasta tsitaadiga

Sai ka viimane versioon ligi võetud.
Tellitud sai Gearbestist 28.02 ja Tartu postkontorisse jõudsid juba 10.03.
Esimesed lood kuulatud, väga meeldivalt üllatunud, selle raha eest asja küll, soovitan. icon_smile.gif
Jätan nüüd oma klapid sisse mängima.

_________________
XBL: Mikuke
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 18.03.2016 21:51:54 vasta tsitaadiga

mida sellistest arvata?
mis see starter edition juurde annab/ära võtab?

http://www.gearbest.com/earbud-headphones/pp_231055.html
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2016 22:08:12 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
mida sellistest arvata?
mis see starter edition juurde annab/ära võtab?

http://www.gearbest.com/earbud-headphones/pp_231055.html
http://www.head-fi.org/products/xiaomi-piston-colorful-starter-edition/reviews/14505
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2016 00:34:28 vasta tsitaadiga

Kas VALGEID Xiaomi klappe kuskilt Euroopast ka saab?
Kuskilt karupersest ei viitsi küll oodata.


edit:
Tegin vea ja tellisin GearBest-ist.

Keegi sealt midagi reaalselt kätte ka saanud on?

Saatsin neile sõnumi, et mis toimub. Peale seda on mulle 2 erinevat tracking numbrit saadetud. Mitte kumbagi aga trackida pole võimalik, sest pole süsteemi järgi veel teelegi pandud. Ja sellele ei vastata kui küsisin, et miks trackida pole võimalik.
Tellimuse eest maksmisest täpselt 1 kuu möödas.

Fun times.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2016 15:43:41 vasta tsitaadiga

Ei tea kuhu postitada, kas keegi on neid proovinud http://www.gearbest.com/xiomi-speakers-_gear/

Tahaks endale Bluetooth kõlarit, mis oleks ka bassiga. icon_wink.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 09.05.2016 14:31:51 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

edit:
Tegin vea ja tellisin GearBest-ist.
Keegi sealt midagi reaalselt kätte ka saanud on?


KZ EDR2 tuli ilusti kohale aga läks ka ~1 kuu.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 09.05.2016 15:13:25 vasta tsitaadiga

Keegi Xiaomi Hybrid IEM ka omab? Mida kiita, mida laita?
Kust kõige soovituslikum osta oleks?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Xiaomi Piston v2 kõrvaklapid mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.