Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 192, 193, 194 ... 235, 236, 237  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2015 13:01:14 vasta tsitaadiga

montez kirjutas:
...Siit foorumist leiab praeguseks vaid infot kiirustestide(enesekiitus) kohta ja siis lahenduseta jäävaid kasutajate probleeme, sest need puudutavad võrku(signaal, antennid).

mida siit siis veel leidma peaks? Lisaks sellele, et siit leiab ka muud infot tegelikult. Pikad ülevaated toodetest jmt? Selleks on teine teema. Ja probleeme teenusepakkujaga on võimalik lahendada siiski ainult teenusepakkujaga suheldes. Siit saab infot ainult.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2015 18:23:39 vasta tsitaadiga

montez kirjutas:
Tookord öeldi siin foorumis pea samade kasutajate poolt(rex, tahanteada, jne), kes kirjutasid nagu Elisa suuvoodrid, et EDGE ühendus on vastuvõetav kui vaid keerate flashi (reklaamid) maha.

Ma ju ostsingi 2009 suvel siit su E220 ära, flässisin ära ja töötas minu käes enne ära müümist mitu kuud korralikult.

Ja pole ma mingit Elisa ülistuslaulu laulnud, igaüks võib siinse teema nr 1 lehele vajutada ja kohe sealt lugema asuda. Eks sa olid ise ka paras joru.

Edit: lugesin isegi siinse teema esimeselt 6 lehelt enda ja montez'e postid läbi, korralik komöödia, klassika. Soovitan! icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2015 19:42:14 vasta tsitaadiga

montez kirjutas:

Siit foorumist leiab praeguseks vaid infot kiirustestide(enesekiitus) kohta ja siis lahenduseta jäävaid kasutajate probleeme, sest need puudutavad võrku(signaal, antennid).


täpselt nii ongi. kui kunde kasutab näiteks elioni 12/1 või 5/1 ühendusest püsivalt (kuu lõikes) vaevalt 10% , sis ta TINGIMATA peab saama endale 500+/500+ ühenduse, et kõvatada. Elisal on kõige sitem levi aegade algusest saati. imestan, et neil veel üldse kliente on.

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2015 21:33:22 vasta tsitaadiga

Tõsi. Ise ka olen õnnelik, et konkurendi juurde üle läksin. Koormus väiksem ja lubatud levi/kiirused on korralikud. Ei kurda. Vahepeal läks isegi meelest, mis hea levi on. Mõnes kohas, kus rohkem viibin, oli see ikka üsna kehva Elisal.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 28.12.2015 14:38:10 vasta tsitaadiga

1. Elisa-spetsialistid, ärge vassige Elisa mobiilneti-ajalooga. icon_cool.gif

Hakkan siis vigu parandama:
A. Elisa tõi mobiilinterneti massidesse 8,5 aastat tagasi.
B. Esimese variandina oli kuumaht 3GB.
C. Ja selleks, et seda mahtu mitte ületada kasutatigi nii aeglaseid GPRSi ja EDGE kiiruseid.
D. Lisaks veel see keiss, et paljud tollased telefonid ja modemid olid alles 2G GPRS ja EDGE toega ja ei teadnud 3,5G-st veel mitte kui midagi.
E. Lisaks sellele olid väga paljud tollased lehed ka WAP-toega ning oli oluliselt lihtsam kasutada 2G võrgus.
--------------------------------
2. Ja pole mõtet teostada asjatut "tuututamist" icon_smile.gif minu suunal, kuna ma kasutan paralleelselt mitut ISP-d ja kõige vanem ISP, keda pidevalt kasutan, on EMT, kasutus juba 14 aastat. Elisa kõigest 8,5 aastat.
Seega on mul olemas igapäevane võrdlus milline ISP kuidas käitub. beer_yum.gif

3. Natuke ka sellesse teemasse, et 800MHz-i segab Tasuta Digi-TV levi ja Zuum-TV levi, siis kui hästi läheb, on mul täna õhtuks laual juba selline tubane DiGi-TV antenn mille sees on juba kaks GSM - LTE filtrit.
A. üks siis passiivne
B. ja teine filter on aktiivne

Nii, et minu sügav kaastunne neile kes 800MHz-i kasutamist fännavad ja siis selle kõrvale triibulist Digi-TV pilti imetlevad. icon_smile.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 28.12.2015 18:14:08 vasta tsitaadiga

Vaid lihtsameelne võib arvata, et selline suur firma ei kasuta palgalisi trolle endale soodsa kajastuse loomiseks. Tavaliselt öeldakse, et probleem on kliendis(olgu siis modemi firmware, piltidega lehtede vaatamine, videote vaatamine jne) aga mitte seda, et võrk ei pea kasutamisele vastu. Just seda eelnevat näitas tahanteada oma heietusega EDGE kasutamise kohta. Puudus vajadus ajaloost rääkida. Ühe sõna peale algatas eraldi teema, mille siis ka ise võitis(ise küsin, ise vastan). Täpselt nii ongi, et võrk ei lase läbi ja siis saadetakse wap lehte kasutama. Mina pean seda petmiseks, et pakett ja hind oli 3G aga pakutakse EDGE. Mul oli ka teine sideoperaator ja selle modemiga ei olnud probleeme(mudel oli sama). Lisaks ei olnud 2007 võimalik teha ühenduse proovimist, vaid tuli kohe leping sõlmida(kaardi järgi oli signaal olemas aga tegelikkuses ...).

Seda ma ju eelnevalt kirjutasin, et ühendus käis alla(müüdi üle) ja siis tulid igasugused muud probleemid "tarkvaraga". See on sama kui arvuti probleemi korral öeldakse, uuenda BIOS ära. No ei ole nii. Siis oleks probleem olnud kohe alguses. Esimesed kuud olid väga head, siis tulid modemi hangumised, ühenduse ärakadumised ja restardid. Minu asukoht ei olnud nii soodne mastide suhtes, tegelikult signaal isegi nõrgenes pulga võrra(ilmselt võeti mast lähedalt ära). See oli rex-ile, et firmware uuendamiseks ei olnud ülekoormatud võrgus põhjust. Me asusime erineval kaugusel mastidest.

Siin alles hiljuti oli kasutaja, kellel ka suuremahulise faili tõmbamisel ühendus kadus ja taastus mõne aja pärast. See juhtus ka portaalidega. Üks järeldus oli, et Elisa keerab midagi kinni.
seven` kirjutas:
Ahoi!

Situatsioon selline: Elisa 4G ühendus kipub katkema, kui vähegi koormust saab (miskit allalaadides või isegi kui keegi pereliikmetest kasutab WiFit) ning siis ei aita pmst muud, kui ruuterile restart teha. Katkestused võivad olla nii sagedased kui iga paari minuti tagant. Lihtsalt internetti sirvides ja Postimeest lugedes üldjuhul ei katke, kuid on ka neid juhtumeid ette tulnud.

_________________


viimati muutis montez 28.12.2015 18:27:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 18:26:02 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
1. Elisa-spetsialistid, ärge vassige Elisa mobiilneti-ajalooga. icon_cool.gif

--------------------------------
2. Ja pole mõtet teostada asjatut "tuututamist" icon_smile.gif minu suunal, kuna ma kasutan paralleelselt mitut ISP-d ja kõige vanem ISP, keda pidevalt kasutan, on EMT, kasutus juba 14 aastat. Elisa kõigest 8,5 aastat.
Seega on mul olemas igapäevane võrdlus milline ISP kuidas käitub. beer_yum.gif
triibulist Digi-TV pilti imetlevad. icon_smile.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif



kas sul elamise jaoks ka aega jääb, või paned nende isp-dega kõigiga võidu? päris keeruline võib see ikka olla. end vabatahtlikult niiviisi piinata?
kui on olemas terve hunnik kaablipakkujaid.

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.12.2015 18:26:57 vasta tsitaadiga

montez, tahanteada ei ole ühegi ettevõtte troll, lihtsalt peetusega inimene, kel vaba aeg ja internet
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 28.12.2015 22:05:14 vasta tsitaadiga

Oled sa selles kindel?
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2015 14:06:20 vasta tsitaadiga

Kuidas siis see ras1000 antenn Huawei B593 ruuteriga ühenduma peaks ?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2015 17:19:36 vasta tsitaadiga

Milline pesa sel ruuteril on? isane SMA?
Hangid ülemineku, või kaksad vana pistiku maha ja paned uue:
http://tehnoturg.ee/pistikud/sma?cable=718
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2015 19:38:10 vasta tsitaadiga

Isane SMA jah.
Ülemineku hankisin ebayst. Lükkasin antenni külge ja ei midagi. Samas ruuter oma enda antennidega aknalauale tõsta on levi kohe parem aga see ras antenn on õues ehk võiks nagu parem olla.
Kuna ruutri küljes on 2 antenni kas siis äkki on vahet kumma külge panen? Või kuidas need toimetama peaks?
Mõlemad on nii wifi kui ka 4g/LTE jaoks?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 29.12.2015 19:47:24 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
Isane SMA jah.
Ülemineku hankisin ebayst. Lükkasin antenni külge ja ei midagi. Samas ruuter oma enda antennidega aknalauale tõsta on levi kohe parem aga see ras antenn on õues ehk võiks nagu parem olla.
Kuna ruutri küljes on 2 antenni kas siis äkki on vahet kumma külge panen? Või kuidas need toimetama peaks?
Mõlemad on nii wifi kui ka 4g/LTE jaoks?

2 antennipesa on seal kuna sinna saab mimo antenni panna. kui sul tavaline ühe otsaga siis proovi kummas töötab. Mõlemas mitte-mimo ei tööta.

ta peaks idee järgi automaagiliselt aru saama et sul antenn sabas aga kui ei saa võid ka ruuteri sätetesse korra kontrollida, minuarust enam sellel ruuteril käsitsi näppima ei pidanud.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 29.12.2015 20:32:29 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
1. Elisa-spetsialistid, ärge vassige Elisa mobiilneti-ajalooga. icon_cool.gif

Hakkan siis vigu parandama:
A. Elisa tõi mobiilinterneti massidesse 8,5 aastat tagasi.
B. Esimese variandina oli kuumaht 3GB.
C. Ja selleks, et seda mahtu mitte ületada kasutatigi nii aeglaseid GPRSi ja EDGE kiiruseid.
D. Lisaks veel see keiss, et paljud tollased telefonid ja modemid olid alles 2G GPRS ja EDGE toega ja ei teadnud 3,5G-st veel mitte kui midagi.
E. Lisaks sellele olid väga paljud tollased lehed ka WAP-toega ning oli oluliselt lihtsam kasutada 2G võrgus.
--------------------------------
2. Ja pole mõtet teostada asjatut "tuututamist" icon_smile.gif minu suunal, kuna ma kasutan paralleelselt mitut ISP-d ja kõige vanem ISP, keda pidevalt kasutan, on EMT, kasutus juba 14 aastat. Elisa kõigest 8,5 aastat.
Seega on mul olemas igapäevane võrdlus milline ISP kuidas käitub. beer_yum.gif

3. Natuke ka sellesse teemasse, et 800MHz-i segab Tasuta Digi-TV levi ja Zuum-TV levi, siis kui hästi läheb, on mul täna õhtuks laual juba selline tubane DiGi-TV antenn mille sees on juba kaks GSM - LTE filtrit.
A. üks siis passiivne
B. ja teine filter on aktiivne

Nii, et minu sügav kaastunne neile kes 800MHz-i kasutamist fännavad ja siis selle kõrvale triibulist Digi-TV pilti imetlevad. icon_smile.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Mul on zuum tv ja mimo 4G suundantenn katusel kõrvuti ja mõlemal levi hea.Kasutan 800 MHz.RSSI -73-75 ja zuum tv mõlemad 100/100
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2015 20:34:58 vasta tsitaadiga

Ei oska ka konkreetse ruuteri kohta midagi tarka kosta, võibolla tõesti tuleb välisantenni kasutamine eraldi seada.
Uuri seda ka, mis sagedusel sa tugijaamast netti saad. Kui tugijaam annab 2.6GHz alas, pole RAS-i antennist mingit kasu, toimib teine kuni 1GHz umbes.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 29.12.2015 20:48:36 vasta tsitaadiga

Olen proovinud tele 2 ja emt, jah neil levi parem aga näiteks emt max kiirus 10 Mbit/s ja tele 2 on mahupiirang...Mingi premium ultra maksab 60.- ja saad 200GB kaasa...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 29.12.2015 21:12:11 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
Kuidas siis see ras1000 antenn Huawei B593 ruuteriga ühenduma peaks ?


Mälu järgi oli B593 adminnliideses menüü "kasuta välisantenni". Automaatselt ei tundnud ära.
See tekkis miskis softis (tõsi ilmselt juba ammu, aasta-paar tagasi).

käi kiika üle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2015 15:55:54 vasta tsitaadiga

vana_urr, thumbs_up.gif
Tegin firmware uuenduse ja tekkiski selline võimalus. Kui maale satun siis saan testida.
Suured tänud.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2015 17:22:44 vasta tsitaadiga

Tekkis ka väike võimalus Elisa minti proovida. Mint Social 30GB, kiirus alla kuni 15 Mbit/s ja alla kuni 5 Mbit/s. Asukohaks Jõgeva linn ja huawei E3372 pulk.

3G töötab enamasti ja downlaod jäi ka enne sinna 400-550KB/s kanti, pole kuigi stabiilse kiirusega asi. 4G pole ollagi ja kui ka on siis kiirused pigem sinna dialupi kanti. Eks mul on nüüd aega paar päeva asja näppida, eks postin midagi konkreetsemat kah hiljem.

-edit-
Samas oli mul ka emt kuumaksuvaba variant käibel eelmine nädal, mitte üht halba sõna. Sama pulk, sama arvuti, sama usb auk. See muidugi on vahe, et üks lubab kuni ja teine kindlat numbrit icon_razz1.gif .

EMT Kuumaksuvaba

Elisa 3G

Elisa 4G (imeläbi leidis üles)
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.12.2015 20:34:42 vasta tsitaadiga

Diesel157 kirjutas:
See muidugi on vahe, et üks lubab kuni ja teine kindlat numbrit icon_razz1.gif .
mitteüks teenusepakkuja ei luba kindlat numbrit icon_idea.gif

see, et sa numbri kätte said, ei tähenda, et nad tagavad selle kõikjal.
kurat isegi kaablil ei suuda nad lubada numbreid icon_exclaim.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naerugaas
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2013




sõnum 02.01.2016 16:51:49 vasta tsitaadiga

Sai täna soetatud enda arvates ülikõva MINT UNLIMITED internet. Vahetasin starmani 21/10 vms välja, sest seal oli andmemaht 50GB. Nüüd unlimitedil seda pole, AGA. Starman võttis ilusti 21MB alla ära igakord kuigi see on ikkagi elisa mastist vms. Nüüd on siis mint ja downlaod speed on kohutav.


Helistasin esindusse, räägiti, et see oleneb kohast jms, aga kui ütlesin et Starmaniga võttis ilusti 21mb ära, siis lausuti, et nad uurivad ja helistavad tagasi. Kahtlen et sealt midagi tuleb. Ruuteril ilusti 3-4 pulka, nagu starmaniga oli, ainult download speed väga väike. Keegi nõu oskab anda? Kaart ilusti 4G ruuteri sees, 4g aktiveeritud ka ruuteril.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 02.01.2016 17:24:09 vasta tsitaadiga

15 ja 21 on nii väike vahe et sul võib homme see 21 tulla ja siis jälle 15. Vb tekkind nvr ohkem kasutajaid.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naerugaas
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2013




sõnum 02.01.2016 17:32:59 vasta tsitaadiga

No ma mõtlen downloadi ikka. See oli starmaniga ilusti 21 kuna piirati 21ni, oleks veel läinud. Sellega aga vaid 8
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.01.2016 17:33:32 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
15 ja 21 on nii väike vahe et sul võib homme see 21 tulla ja siis jälle 15. Vb tekkind nvr ohkem kasutajaid.
21 ja 8 ei ole aga erinevus niivõrd väike icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 02.01.2016 17:42:43 vasta tsitaadiga

Ahh sorri, ma vaatasin automaatselt suuremat numbrit.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 18:30:49 vasta tsitaadiga

starman ja mint on ju üks ja seesama! - mis missioonikriitiline teenus sul seal peal on, et vaja eeskujulikku netti? speedtest seda kohe kindlasti ei ole
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.01.2016 19:15:06 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
starman ja mint on ju üks ja seesama! - mis missioonikriitiline teenus sul seal peal on, et vaja eeskujulikku netti? speedtest seda kohe kindlasti ei ole
selle jutu peale soovitaks persse minna, selle füüri eest, peaks häbi olema sitta pakkuda
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 19:51:11 vasta tsitaadiga

sitt on kasulik asi - väetiseks, aga kui arvutis miskit taga ei ole ja kogu tegevus seisnebki speedtestide tegemises ning mingi biti lõhkiajamises, siis oleks ju mõistlik võtta väiksem pakett - teine isp vms. ei usu et nüüd elisa see ainus on, mida siis hambad ristis kasutama peab (nagu eitahateada seda teeb) ja sealjuures nutma, et kõik on nii pahasti.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naerugaas
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2013




sõnum 02.01.2016 20:15:54 vasta tsitaadiga

Nagu iga teine eesti foorum. Küsid midagi, hakatakse suruma icon_smile.gif

Kui ma maksan kuus 39€ siis muidugi ma eeldan, et download speed oleks veidike suurem, võrreldes eelmise 19€ kuus Starmaniga, millega sain 21MB/s kätte. Kuna ma elan omas majas, siis kaabliga netti ei ole võimalik. Vno on, aga tuleb siis sitaks plekkima hakata ning lahenduseks ongi õhukaudu leviv net. Väiksemat paketti ei soovi, kuna seal on see loll andmemaht, mis koguaeg täis saab.

Said minust väga valesti aru, ma mitte ei nuta siin, vaid lihtsalt tulin targematelt nõu küsima, et miks nii on ja mis teie arvate. Kõik on super, lihtsalt see downloadd speed jahmatas veits.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.01.2016 20:37:44 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
sitt on kasulik asi - väetiseks, aga kui arvutis miskit taga ei ole ja kogu tegevus seisnebki speedtestide tegemises ning mingi biti lõhkiajamises, siis oleks ju mõistlik võtta väiksem pakett - teine isp vms. ei usu et nüüd elisa see ainus on, mida siis hambad ristis kasutama peab (nagu eitahateada seda teeb) ja sealjuures nutma, et kõik on nii pahasti.
inimene võttiski ju mahupiiranguta paketi, kuna piirang hakkas takistama
telekom ei paku ka veel kogu eestis oma 4G lahendust, seega peab selle elisa ikalduse otsas jaurama

viimane popp tähelepanek on, et HV foorum jukerdab elisa mobiilse otsas - töötab kenasti, kuni järsku lihtsalt ei lae ja väidab, et netti justkui pole - oleks, et ühendust ei ole, kuid 4g 4 pulka

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 20:42:30 vasta tsitaadiga

hv ei tööta elisaga jah. elisaga ei tööta ka veel mitmed teised asjad. aga hetkel on sul naerugaas keskmine test ju kuskil 10mb alla, ennist oli küll 21, aga see oli mingi väga maksimum. keskmine usun, et on ka kuskil 10 ringis. et mis suurt sa siis alla laed, et kiirusest väheks jääb?
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.01.2016 20:45:45 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
hv ei tööta elisaga jah. elisaga ei tööta ka veel mitmed teised asjad. aga hetkel on sul naerugaas keskmine test ju kuskil 10mb alla, ennist oli küll 21, aga see oli mingi väga maksimum. keskmine usun, et on ka kuskil 10 ringis. et mis suurt sa siis alla laed, et kiirusest väheks jääb?
meediaserver on minul, oleks tore, kui oleks püsiv 10Mbps'ki, paraku seda ei ole
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 02.01.2016 21:07:00 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
RCC kirjutas:
sitt on kasulik asi - väetiseks, aga kui arvutis miskit taga ei ole ja kogu tegevus seisnebki speedtestide tegemises ning mingi biti lõhkiajamises, siis oleks ju mõistlik võtta väiksem pakett - teine isp vms. ei usu et nüüd elisa see ainus on, mida siis hambad ristis kasutama peab (nagu eitahateada seda teeb) ja sealjuures nutma, et kõik on nii pahasti.
inimene võttiski ju mahupiiranguta paketi, kuna piirang hakkas takistama
telekom ei paku ka veel kogu eestis oma 4G lahendust, seega peab selle elisa ikalduse otsas jaurama

viimane popp tähelepanek on, et HV foorum jukerdab elisa mobiilse otsas - töötab kenasti, kuni järsku lihtsalt ei lae ja väidab, et netti justkui pole - oleks, et ühendust ei ole, kuid 4g 4 pulka


Mul esineb HV anomaalia starmani püsika otsas. Kaabliga. Ei ole kuidagi elisaga seotud

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 21:40:03 vasta tsitaadiga

naerugaas kirjutas:
Sai täna soetatud enda arvates ülikõva MINT UNLIMITED internet. Vahetasin starmani 21/10 vms välja, sest seal oli andmemaht 50GB. Nüüd unlimitedil seda pole, AGA. Starman võttis ilusti 21MB alla ära igakord kuigi see on ikkagi elisa mastist vms. Nüüd on siis mint ja downlaod speed on kohutav.


Helistasin esindusse, räägiti, et see oleneb kohast jms, aga kui ütlesin et Starmaniga võttis ilusti 21mb ära, siis lausuti, et nad uurivad ja helistavad tagasi. Kahtlen et sealt midagi tuleb. Ruuteril ilusti 3-4 pulka, nagu starmaniga oli, ainult download speed väga väike. Keegi nõu oskab anda? Kaart ilusti 4G ruuteri sees, 4g aktiveeritud ka ruuteril.

Kui midagi annavad teada siis kirjuta siia ka. Endal umbes sama jama. Siis kui kolisin uude majja siis olid kiirused 30/30. Praeguseks kui olen siin juba paar kuud olnud, siis on kiirused langenud 7-8 peale. Õnneks varsti saab sellest vist lahti kuna küla ühel pool pannakse juba elioni kaablit.
Lisasin pildi ka: (Suhteliselt sama tundub olevat)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 21:51:07 vasta tsitaadiga

Peetrist ka paar testi jälle, õnneks siiamaani kiirused korralikud.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.01.2016 11:52:19 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
libe kirjutas:
RCC kirjutas:
sitt on kasulik asi - väetiseks, aga kui arvutis miskit taga ei ole ja kogu tegevus seisnebki speedtestide tegemises ning mingi biti lõhkiajamises, siis oleks ju mõistlik võtta väiksem pakett - teine isp vms. ei usu et nüüd elisa see ainus on, mida siis hambad ristis kasutama peab (nagu eitahateada seda teeb) ja sealjuures nutma, et kõik on nii pahasti.
inimene võttiski ju mahupiiranguta paketi, kuna piirang hakkas takistama
telekom ei paku ka veel kogu eestis oma 4G lahendust, seega peab selle elisa ikalduse otsas jaurama

viimane popp tähelepanek on, et HV foorum jukerdab elisa mobiilse otsas - töötab kenasti, kuni järsku lihtsalt ei lae ja väidab, et netti justkui pole - oleks, et ühendust ei ole, kuid 4g 4 pulka


Mul esineb HV anomaalia starmani püsika otsas. Kaabliga. Ei ole kuidagi elisaga seotud

Incognito tab?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 04.01.2016 11:56:52 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
RustyZ kirjutas:
libe kirjutas:
RCC kirjutas:
sitt on kasulik asi - väetiseks, aga kui arvutis miskit taga ei ole ja kogu tegevus seisnebki speedtestide tegemises ning mingi biti lõhkiajamises, siis oleks ju mõistlik võtta väiksem pakett - teine isp vms. ei usu et nüüd elisa see ainus on, mida siis hambad ristis kasutama peab (nagu eitahateada seda teeb) ja sealjuures nutma, et kõik on nii pahasti.
inimene võttiski ju mahupiiranguta paketi, kuna piirang hakkas takistama
telekom ei paku ka veel kogu eestis oma 4G lahendust, seega peab selle elisa ikalduse otsas jaurama

viimane popp tähelepanek on, et HV foorum jukerdab elisa mobiilse otsas - töötab kenasti, kuni järsku lihtsalt ei lae ja väidab, et netti justkui pole - oleks, et ühendust ei ole, kuid 4g 4 pulka


Mul esineb HV anomaalia starmani püsika otsas. Kaabliga. Ei ole kuidagi elisaga seotud

Incognito tab?



Ei tavareziimis. Aga ma ek tea, vb mul luulud. Elisa netiga telefonis olen viimasel ajal ka seda hangumist märganud..

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.01.2016 18:01:19 vasta tsitaadiga

Palun Elisa kasutajate abi, kas HV kasutamine Elisa ühenduse kaudu on nüüd normaliseerunud?

tsitaat:
Tere

Kas on võimalik probleemsetelt kasutajatelt üle küsida, kuidas praegu seis on?

Tegime võrgus muudatuse, pärast mida läks ühendus tunnetuslikult kiiremaks. Oleks vaja rohkemate osapoolte arvamust nüüd.

Elisa


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8902979#8902979

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2016 19:32:15 vasta tsitaadiga

Tanel, Mis nad lisasid HV saitidele selle "äppide parema kasutuskogemuse" linnukese või icon_biggrin.gif? Natuke huumor on muidugi kui nii väikese vahemaa liiklus vajab käega sekkumist.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.01.2016 19:36:12 vasta tsitaadiga

Ei kujuta ette, probleemid tekkisid detsembri esimeses pooles.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 04.01.2016 19:57:23 vasta tsitaadiga

Läks küll paremaks, kõik avaneb väga kenasti. Enne jäi kohati toppama. Na arvasin et see mu tableti probleem icon_biggrin.gif

Edit: telefoni st.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.01.2016 20:04:46 vasta tsitaadiga

OK icon_smile.gif thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naerugaas
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2013




sõnum 05.01.2016 11:22:24 vasta tsitaadiga

Popcorn time's filme vaadates tõkkab koguaeg ega saagi vaadata midagi, esimesed 10 sec laeb ilusti ära ja ülejäänud ajal automaatselt pausil ja ei laegi midagi. Kellelgi veel nii?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.01.2016 12:12:47 vasta tsitaadiga

hetkel h+ peal uimerdab sajaga thumbs_down.gif
kena 20-30 s laeb ja Hertsegoviina peal ei lae muidugi üldse

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2016 15:53:02 vasta tsitaadiga

naerugaas kirjutas:
Popcorn time's filme vaadates tõkkab koguaeg ega saagi vaadata midagi, esimesed 10 sec laeb ilusti ära ja ülejäänud ajal automaatselt pausil ja ei laegi midagi. Kellelgi veel nii?

Sa parem seleta ära kuidas sa vaatad popcorn timet? P2P on ju blockitud?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.01.2016 18:26:28 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
hetkel h+ peal uimerdab sajaga thumbs_down.gif
kena 20-30 s laeb ja Hertsegoviina peal ei lae muidugi üldse

kurat auto correct muutis H hertsegoviinaks lol

aga no tere tali, peale selle posti postitamist enam telefoniga HV'sse ei saa - astusin vist kannale icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 05.01.2016 21:47:21 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
libe kirjutas:
hetkel h+ peal uimerdab sajaga thumbs_down.gif
kena 20-30 s laeb ja Hertsegoviina peal ei lae muidugi üldse

kurat auto correct muutis H hertsegoviinaks lol

aga no tere tali, peale selle posti postitamist enam telefoniga HV'sse ei saa - astusin vist kannale icon_rolleyes.gif


Krt ma mõtlesin tõsiselt et sa H kohta hellitavalt Hertsegoviina ütlesid icon_biggrin.gif

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naerugaas
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2013




sõnum 05.01.2016 21:51:39 vasta tsitaadiga

Markokene kirjutas:
naerugaas kirjutas:
Popcorn time's filme vaadates tõkkab koguaeg ega saagi vaadata midagi, esimesed 10 sec laeb ilusti ära ja ülejäänud ajal automaatselt pausil ja ei laegi midagi. Kellelgi veel nii?

Sa parem seleta ära kuidas sa vaatad popcorn timet? P2P on ju blockitud?


Idk ma sain ilusti tõmmata ja filmi vaatama hakata. Esimesed 10-20 sec laadis ilusti ja jooksis, aga pärast seda jäigi laadima. Idk mis viga on
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hunger
HV kasutaja
hunger

liitunud: 20.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2016 22:18:45 vasta tsitaadiga

Õhtusel ajal on väga ilmselge probleemne ühendumine foorumisse.
Just enne kirjutama hakkamist ei laadinud lehte umbkaudu poolteist minutit, muul ajal on märgata kord-paar tunnis, max 30s.
Samuti ka PPTP tunnelid ei püsi püsti eriti kaua, aga L2TP/IPsec ja OpenVPN tunnelitega probleeme pole.
EMT'ga selliseid probleeme endal veel esinenud pole
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.01.2016 22:19:39 vasta tsitaadiga

Mingeid eri konfe praegu proovitakse, eks näis.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 192, 193, 194 ... 235, 236, 237  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.