|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
27.12.2015 13:01:14
|
|
|
| montez kirjutas: |
| ...Siit foorumist leiab praeguseks vaid infot kiirustestide(enesekiitus) kohta ja siis lahenduseta jäävaid kasutajate probleeme, sest need puudutavad võrku(signaal, antennid). |
mida siit siis veel leidma peaks? Lisaks sellele, et siit leiab ka muud infot tegelikult. Pikad ülevaated toodetest jmt? Selleks on teine teema. Ja probleeme teenusepakkujaga on võimalik lahendada siiski ainult teenusepakkujaga suheldes. Siit saab infot ainult.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
27.12.2015 18:23:39
|
|
|
| montez kirjutas: |
| Tookord öeldi siin foorumis pea samade kasutajate poolt(rex, tahanteada, jne), kes kirjutasid nagu Elisa suuvoodrid, et EDGE ühendus on vastuvõetav kui vaid keerate flashi (reklaamid) maha. |
Ma ju ostsingi 2009 suvel siit su E220 ära, flässisin ära ja töötas minu käes enne ära müümist mitu kuud korralikult.
Ja pole ma mingit Elisa ülistuslaulu laulnud, igaüks võib siinse teema nr 1 lehele vajutada ja kohe sealt lugema asuda. Eks sa olid ise ka paras joru.
Edit: lugesin isegi siinse teema esimeselt 6 lehelt enda ja montez'e postid läbi, korralik komöödia, klassika. Soovitan!
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003

|
27.12.2015 19:42:14
|
|
|
| montez kirjutas: |
Siit foorumist leiab praeguseks vaid infot kiirustestide(enesekiitus) kohta ja siis lahenduseta jäävaid kasutajate probleeme, sest need puudutavad võrku(signaal, antennid). |
täpselt nii ongi. kui kunde kasutab näiteks elioni 12/1 või 5/1 ühendusest püsivalt (kuu lõikes) vaevalt 10% , sis ta TINGIMATA peab saama endale 500+/500+ ühenduse, et kõvatada. Elisal on kõige sitem levi aegade algusest saati. imestan, et neil veel üldse kliente on.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
27.12.2015 21:33:22
|
|
|
| Tõsi. Ise ka olen õnnelik, et konkurendi juurde üle läksin. Koormus väiksem ja lubatud levi/kiirused on korralikud. Ei kurda. Vahepeal läks isegi meelest, mis hea levi on. Mõnes kohas, kus rohkem viibin, oli see ikka üsna kehva Elisal.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
28.12.2015 14:38:10
|
|
|
1. Elisa-spetsialistid, ärge vassige Elisa mobiilneti-ajalooga.
Hakkan siis vigu parandama:
A. Elisa tõi mobiilinterneti massidesse 8,5 aastat tagasi.
B. Esimese variandina oli kuumaht 3GB.
C. Ja selleks, et seda mahtu mitte ületada kasutatigi nii aeglaseid GPRSi ja EDGE kiiruseid.
D. Lisaks veel see keiss, et paljud tollased telefonid ja modemid olid alles 2G GPRS ja EDGE toega ja ei teadnud 3,5G-st veel mitte kui midagi.
E. Lisaks sellele olid väga paljud tollased lehed ka WAP-toega ning oli oluliselt lihtsam kasutada 2G võrgus.
--------------------------------
2. Ja pole mõtet teostada asjatut "tuututamist" minu suunal, kuna ma kasutan paralleelselt mitut ISP-d ja kõige vanem ISP, keda pidevalt kasutan, on EMT, kasutus juba 14 aastat. Elisa kõigest 8,5 aastat.
Seega on mul olemas igapäevane võrdlus milline ISP kuidas käitub.
3. Natuke ka sellesse teemasse, et 800MHz-i segab Tasuta Digi-TV levi ja Zuum-TV levi, siis kui hästi läheb, on mul täna õhtuks laual juba selline tubane DiGi-TV antenn mille sees on juba kaks GSM - LTE filtrit.
A. üks siis passiivne
B. ja teine filter on aktiivne
Nii, et minu sügav kaastunne neile kes 800MHz-i kasutamist fännavad ja siis selle kõrvale triibulist Digi-TV pilti imetlevad.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
28.12.2015 18:14:08
|
|
|
Vaid lihtsameelne võib arvata, et selline suur firma ei kasuta palgalisi trolle endale soodsa kajastuse loomiseks. Tavaliselt öeldakse, et probleem on kliendis(olgu siis modemi firmware, piltidega lehtede vaatamine, videote vaatamine jne) aga mitte seda, et võrk ei pea kasutamisele vastu. Just seda eelnevat näitas tahanteada oma heietusega EDGE kasutamise kohta. Puudus vajadus ajaloost rääkida. Ühe sõna peale algatas eraldi teema, mille siis ka ise võitis(ise küsin, ise vastan). Täpselt nii ongi, et võrk ei lase läbi ja siis saadetakse wap lehte kasutama. Mina pean seda petmiseks, et pakett ja hind oli 3G aga pakutakse EDGE. Mul oli ka teine sideoperaator ja selle modemiga ei olnud probleeme(mudel oli sama). Lisaks ei olnud 2007 võimalik teha ühenduse proovimist, vaid tuli kohe leping sõlmida(kaardi järgi oli signaal olemas aga tegelikkuses ...).
Seda ma ju eelnevalt kirjutasin, et ühendus käis alla(müüdi üle) ja siis tulid igasugused muud probleemid "tarkvaraga". See on sama kui arvuti probleemi korral öeldakse, uuenda BIOS ära. No ei ole nii. Siis oleks probleem olnud kohe alguses. Esimesed kuud olid väga head, siis tulid modemi hangumised, ühenduse ärakadumised ja restardid. Minu asukoht ei olnud nii soodne mastide suhtes, tegelikult signaal isegi nõrgenes pulga võrra(ilmselt võeti mast lähedalt ära). See oli rex-ile, et firmware uuendamiseks ei olnud ülekoormatud võrgus põhjust. Me asusime erineval kaugusel mastidest.
Siin alles hiljuti oli kasutaja, kellel ka suuremahulise faili tõmbamisel ühendus kadus ja taastus mõne aja pärast. See juhtus ka portaalidega. Üks järeldus oli, et Elisa keerab midagi kinni.
| seven` kirjutas: |
Ahoi!
Situatsioon selline: Elisa 4G ühendus kipub katkema, kui vähegi koormust saab (miskit allalaadides või isegi kui keegi pereliikmetest kasutab WiFit) ning siis ei aita pmst muud, kui ruuterile restart teha. Katkestused võivad olla nii sagedased kui iga paari minuti tagant. Lihtsalt internetti sirvides ja Postimeest lugedes üldjuhul ei katke, kuid on ka neid juhtumeid ette tulnud. |
_________________

viimati muutis montez 28.12.2015 18:27:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003

|
28.12.2015 18:26:02
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
1. Elisa-spetsialistid, ärge vassige Elisa mobiilneti-ajalooga.
--------------------------------
2. Ja pole mõtet teostada asjatut "tuututamist" minu suunal, kuna ma kasutan paralleelselt mitut ISP-d ja kõige vanem ISP, keda pidevalt kasutan, on EMT, kasutus juba 14 aastat. Elisa kõigest 8,5 aastat.
Seega on mul olemas igapäevane võrdlus milline ISP kuidas käitub.
triibulist Digi-TV pilti imetlevad.  |
kas sul elamise jaoks ka aega jääb, või paned nende isp-dega kõigiga võidu? päris keeruline võib see ikka olla. end vabatahtlikult niiviisi piinata?
kui on olemas terve hunnik kaablipakkujaid.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
28.12.2015 18:26:57
|
|
|
montez, tahanteada ei ole ühegi ettevõtte troll, lihtsalt peetusega inimene, kel vaba aeg ja internet
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
28.12.2015 22:05:14
|
|
|
Oled sa selles kindel?
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
29.12.2015 14:06:20
|
|
|
| Kuidas siis see ras1000 antenn Huawei B593 ruuteriga ühenduma peaks ?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
29.12.2015 19:38:10
|
|
|
Isane SMA jah.
Ülemineku hankisin ebayst. Lükkasin antenni külge ja ei midagi. Samas ruuter oma enda antennidega aknalauale tõsta on levi kohe parem aga see ras antenn on õues ehk võiks nagu parem olla.
Kuna ruutri küljes on 2 antenni kas siis äkki on vahet kumma külge panen? Või kuidas need toimetama peaks?
Mõlemad on nii wifi kui ka 4g/LTE jaoks?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
29.12.2015 19:47:24
|
|
|
| artur- kirjutas: |
Isane SMA jah.
Ülemineku hankisin ebayst. Lükkasin antenni külge ja ei midagi. Samas ruuter oma enda antennidega aknalauale tõsta on levi kohe parem aga see ras antenn on õues ehk võiks nagu parem olla.
Kuna ruutri küljes on 2 antenni kas siis äkki on vahet kumma külge panen? Või kuidas need toimetama peaks?
Mõlemad on nii wifi kui ka 4g/LTE jaoks? |
2 antennipesa on seal kuna sinna saab mimo antenni panna. kui sul tavaline ühe otsaga siis proovi kummas töötab. Mõlemas mitte-mimo ei tööta.
ta peaks idee järgi automaagiliselt aru saama et sul antenn sabas aga kui ei saa võid ka ruuteri sätetesse korra kontrollida, minuarust enam sellel ruuteril käsitsi näppima ei pidanud.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
29.12.2015 20:32:29
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
1. Elisa-spetsialistid, ärge vassige Elisa mobiilneti-ajalooga.
Hakkan siis vigu parandama:
A. Elisa tõi mobiilinterneti massidesse 8,5 aastat tagasi.
B. Esimese variandina oli kuumaht 3GB.
C. Ja selleks, et seda mahtu mitte ületada kasutatigi nii aeglaseid GPRSi ja EDGE kiiruseid.
D. Lisaks veel see keiss, et paljud tollased telefonid ja modemid olid alles 2G GPRS ja EDGE toega ja ei teadnud 3,5G-st veel mitte kui midagi.
E. Lisaks sellele olid väga paljud tollased lehed ka WAP-toega ning oli oluliselt lihtsam kasutada 2G võrgus.
--------------------------------
2. Ja pole mõtet teostada asjatut "tuututamist" minu suunal, kuna ma kasutan paralleelselt mitut ISP-d ja kõige vanem ISP, keda pidevalt kasutan, on EMT, kasutus juba 14 aastat. Elisa kõigest 8,5 aastat.
Seega on mul olemas igapäevane võrdlus milline ISP kuidas käitub.
3. Natuke ka sellesse teemasse, et 800MHz-i segab Tasuta Digi-TV levi ja Zuum-TV levi, siis kui hästi läheb, on mul täna õhtuks laual juba selline tubane DiGi-TV antenn mille sees on juba kaks GSM - LTE filtrit.
A. üks siis passiivne
B. ja teine filter on aktiivne
Nii, et minu sügav kaastunne neile kes 800MHz-i kasutamist fännavad ja siis selle kõrvale triibulist Digi-TV pilti imetlevad.  |
Mul on zuum tv ja mimo 4G suundantenn katusel kõrvuti ja mõlemal levi hea.Kasutan 800 MHz.RSSI -73-75 ja zuum tv mõlemad 100/100
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
29.12.2015 20:34:58
|
|
|
Ei oska ka konkreetse ruuteri kohta midagi tarka kosta, võibolla tõesti tuleb välisantenni kasutamine eraldi seada.
Uuri seda ka, mis sagedusel sa tugijaamast netti saad. Kui tugijaam annab 2.6GHz alas, pole RAS-i antennist mingit kasu, toimib teine kuni 1GHz umbes.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
29.12.2015 20:48:36
|
|
|
| Olen proovinud tele 2 ja emt, jah neil levi parem aga näiteks emt max kiirus 10 Mbit/s ja tele 2 on mahupiirang...Mingi premium ultra maksab 60.- ja saad 200GB kaasa...
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
29.12.2015 21:12:11
|
|
|
| artur- kirjutas: |
| Kuidas siis see ras1000 antenn Huawei B593 ruuteriga ühenduma peaks ? |
Mälu järgi oli B593 adminnliideses menüü "kasuta välisantenni". Automaatselt ei tundnud ära.
See tekkis miskis softis (tõsi ilmselt juba ammu, aasta-paar tagasi).
käi kiika üle.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
30.12.2015 15:55:54
|
|
|
vana_urr,
Tegin firmware uuenduse ja tekkiski selline võimalus. Kui maale satun siis saan testida.
Suured tänud.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel157
HV Guru
liitunud: 03.08.2009
|
30.12.2015 17:22:44
|
|
|
Tekkis ka väike võimalus Elisa minti proovida. Mint Social 30GB, kiirus alla kuni 15 Mbit/s ja alla kuni 5 Mbit/s. Asukohaks Jõgeva linn ja huawei E3372 pulk.
3G töötab enamasti ja downlaod jäi ka enne sinna 400-550KB/s kanti, pole kuigi stabiilse kiirusega asi. 4G pole ollagi ja kui ka on siis kiirused pigem sinna dialupi kanti. Eks mul on nüüd aega paar päeva asja näppida, eks postin midagi konkreetsemat kah hiljem.
-edit-
Samas oli mul ka emt kuumaksuvaba variant käibel eelmine nädal, mitte üht halba sõna. Sama pulk, sama arvuti, sama usb auk. See muidugi on vahe, et üks lubab kuni ja teine kindlat numbrit .
EMT Kuumaksuvaba
Elisa 3G
Elisa 4G (imeläbi leidis üles)
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
146 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
30.12.2015 20:34:42
|
|
|
| Diesel157 kirjutas: |
See muidugi on vahe, et üks lubab kuni ja teine kindlat numbrit . |
mitteüks teenusepakkuja ei luba kindlat numbrit
see, et sa numbri kätte said, ei tähenda, et nad tagavad selle kõikjal.
kurat isegi kaablil ei suuda nad lubada numbreid
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naerugaas
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2013
|
02.01.2016 16:51:49
|
|
|
Sai täna soetatud enda arvates ülikõva MINT UNLIMITED internet. Vahetasin starmani 21/10 vms välja, sest seal oli andmemaht 50GB. Nüüd unlimitedil seda pole, AGA. Starman võttis ilusti 21MB alla ära igakord kuigi see on ikkagi elisa mastist vms. Nüüd on siis mint ja downlaod speed on kohutav.
Helistasin esindusse, räägiti, et see oleneb kohast jms, aga kui ütlesin et Starmaniga võttis ilusti 21mb ära, siis lausuti, et nad uurivad ja helistavad tagasi. Kahtlen et sealt midagi tuleb. Ruuteril ilusti 3-4 pulka, nagu starmaniga oli, ainult download speed väga väike. Keegi nõu oskab anda? Kaart ilusti 4G ruuteri sees, 4g aktiveeritud ka ruuteril.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
02.01.2016 17:24:09
|
|
|
15 ja 21 on nii väike vahe et sul võib homme see 21 tulla ja siis jälle 15. Vb tekkind nvr ohkem kasutajaid.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naerugaas
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2013
|
02.01.2016 17:32:59
|
|
|
| No ma mõtlen downloadi ikka. See oli starmaniga ilusti 21 kuna piirati 21ni, oleks veel läinud. Sellega aga vaid 8
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
02.01.2016 17:33:32
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| 15 ja 21 on nii väike vahe et sul võib homme see 21 tulla ja siis jälle 15. Vb tekkind nvr ohkem kasutajaid. |
21 ja 8 ei ole aga erinevus niivõrd väike
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
02.01.2016 17:42:43
|
|
|
Ahh sorri, ma vaatasin automaatselt suuremat numbrit.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003

|
02.01.2016 18:30:49
|
|
|
starman ja mint on ju üks ja seesama! - mis missioonikriitiline teenus sul seal peal on, et vaja eeskujulikku netti? speedtest seda kohe kindlasti ei ole
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
02.01.2016 19:15:06
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| starman ja mint on ju üks ja seesama! - mis missioonikriitiline teenus sul seal peal on, et vaja eeskujulikku netti? speedtest seda kohe kindlasti ei ole |
selle jutu peale soovitaks persse minna, selle füüri eest, peaks häbi olema sitta pakkuda
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003

|
02.01.2016 19:51:11
|
|
|
sitt on kasulik asi - väetiseks, aga kui arvutis miskit taga ei ole ja kogu tegevus seisnebki speedtestide tegemises ning mingi biti lõhkiajamises, siis oleks ju mõistlik võtta väiksem pakett - teine isp vms. ei usu et nüüd elisa see ainus on, mida siis hambad ristis kasutama peab (nagu eitahateada seda teeb) ja sealjuures nutma, et kõik on nii pahasti.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naerugaas
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2013
|
02.01.2016 20:15:54
|
|
|
Nagu iga teine eesti foorum. Küsid midagi, hakatakse suruma
Kui ma maksan kuus 39€ siis muidugi ma eeldan, et download speed oleks veidike suurem, võrreldes eelmise 19€ kuus Starmaniga, millega sain 21MB/s kätte. Kuna ma elan omas majas, siis kaabliga netti ei ole võimalik. Vno on, aga tuleb siis sitaks plekkima hakata ning lahenduseks ongi õhukaudu leviv net. Väiksemat paketti ei soovi, kuna seal on see loll andmemaht, mis koguaeg täis saab.
Said minust väga valesti aru, ma mitte ei nuta siin, vaid lihtsalt tulin targematelt nõu küsima, et miks nii on ja mis teie arvate. Kõik on super, lihtsalt see downloadd speed jahmatas veits.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
02.01.2016 20:37:44
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| sitt on kasulik asi - väetiseks, aga kui arvutis miskit taga ei ole ja kogu tegevus seisnebki speedtestide tegemises ning mingi biti lõhkiajamises, siis oleks ju mõistlik võtta väiksem pakett - teine isp vms. ei usu et nüüd elisa see ainus on, mida siis hambad ristis kasutama peab (nagu eitahateada seda teeb) ja sealjuures nutma, et kõik on nii pahasti. |
inimene võttiski ju mahupiiranguta paketi, kuna piirang hakkas takistama
telekom ei paku ka veel kogu eestis oma 4G lahendust, seega peab selle elisa ikalduse otsas jaurama
viimane popp tähelepanek on, et HV foorum jukerdab elisa mobiilse otsas - töötab kenasti, kuni järsku lihtsalt ei lae ja väidab, et netti justkui pole - oleks, et ühendust ei ole, kuid 4g 4 pulka
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003

|
02.01.2016 20:42:30
|
|
|
hv ei tööta elisaga jah. elisaga ei tööta ka veel mitmed teised asjad. aga hetkel on sul naerugaas keskmine test ju kuskil 10mb alla, ennist oli küll 21, aga see oli mingi väga maksimum. keskmine usun, et on ka kuskil 10 ringis. et mis suurt sa siis alla laed, et kiirusest väheks jääb?
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
02.01.2016 20:45:45
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| hv ei tööta elisaga jah. elisaga ei tööta ka veel mitmed teised asjad. aga hetkel on sul naerugaas keskmine test ju kuskil 10mb alla, ennist oli küll 21, aga see oli mingi väga maksimum. keskmine usun, et on ka kuskil 10 ringis. et mis suurt sa siis alla laed, et kiirusest väheks jääb? |
meediaserver on minul, oleks tore, kui oleks püsiv 10Mbps'ki, paraku seda ei ole
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
02.01.2016 21:07:00
|
|
|
| libe kirjutas: |
| RCC kirjutas: |
| sitt on kasulik asi - väetiseks, aga kui arvutis miskit taga ei ole ja kogu tegevus seisnebki speedtestide tegemises ning mingi biti lõhkiajamises, siis oleks ju mõistlik võtta väiksem pakett - teine isp vms. ei usu et nüüd elisa see ainus on, mida siis hambad ristis kasutama peab (nagu eitahateada seda teeb) ja sealjuures nutma, et kõik on nii pahasti. |
inimene võttiski ju mahupiiranguta paketi, kuna piirang hakkas takistama
telekom ei paku ka veel kogu eestis oma 4G lahendust, seega peab selle elisa ikalduse otsas jaurama
viimane popp tähelepanek on, et HV foorum jukerdab elisa mobiilse otsas - töötab kenasti, kuni järsku lihtsalt ei lae ja väidab, et netti justkui pole - oleks, et ühendust ei ole, kuid 4g 4 pulka |
Mul esineb HV anomaalia starmani püsika otsas. Kaabliga. Ei ole kuidagi elisaga seotud
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
02.01.2016 21:40:03
|
|
|
| naerugaas kirjutas: |
Sai täna soetatud enda arvates ülikõva MINT UNLIMITED internet. Vahetasin starmani 21/10 vms välja, sest seal oli andmemaht 50GB. Nüüd unlimitedil seda pole, AGA. Starman võttis ilusti 21MB alla ära igakord kuigi see on ikkagi elisa mastist vms. Nüüd on siis mint ja downlaod speed on kohutav.
Helistasin esindusse, räägiti, et see oleneb kohast jms, aga kui ütlesin et Starmaniga võttis ilusti 21mb ära, siis lausuti, et nad uurivad ja helistavad tagasi. Kahtlen et sealt midagi tuleb. Ruuteril ilusti 3-4 pulka, nagu starmaniga oli, ainult download speed väga väike. Keegi nõu oskab anda? Kaart ilusti 4G ruuteri sees, 4g aktiveeritud ka ruuteril. |
Kui midagi annavad teada siis kirjuta siia ka. Endal umbes sama jama. Siis kui kolisin uude majja siis olid kiirused 30/30. Praeguseks kui olen siin juba paar kuud olnud, siis on kiirused langenud 7-8 peale. Õnneks varsti saab sellest vist lahti kuna küla ühel pool pannakse juba elioni kaablit.
Lisasin pildi ka: (Suhteliselt sama tundub olevat)
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
02.01.2016 21:51:07
|
|
|
Peetrist ka paar testi jälle, õnneks siiamaani kiirused korralikud.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
04.01.2016 11:52:19
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| RCC kirjutas: |
| sitt on kasulik asi - väetiseks, aga kui arvutis miskit taga ei ole ja kogu tegevus seisnebki speedtestide tegemises ning mingi biti lõhkiajamises, siis oleks ju mõistlik võtta väiksem pakett - teine isp vms. ei usu et nüüd elisa see ainus on, mida siis hambad ristis kasutama peab (nagu eitahateada seda teeb) ja sealjuures nutma, et kõik on nii pahasti. |
inimene võttiski ju mahupiiranguta paketi, kuna piirang hakkas takistama
telekom ei paku ka veel kogu eestis oma 4G lahendust, seega peab selle elisa ikalduse otsas jaurama
viimane popp tähelepanek on, et HV foorum jukerdab elisa mobiilse otsas - töötab kenasti, kuni järsku lihtsalt ei lae ja väidab, et netti justkui pole - oleks, et ühendust ei ole, kuid 4g 4 pulka |
Mul esineb HV anomaalia starmani püsika otsas. Kaabliga. Ei ole kuidagi elisaga seotud |
Incognito tab?
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
04.01.2016 11:56:52
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| RCC kirjutas: |
| sitt on kasulik asi - väetiseks, aga kui arvutis miskit taga ei ole ja kogu tegevus seisnebki speedtestide tegemises ning mingi biti lõhkiajamises, siis oleks ju mõistlik võtta väiksem pakett - teine isp vms. ei usu et nüüd elisa see ainus on, mida siis hambad ristis kasutama peab (nagu eitahateada seda teeb) ja sealjuures nutma, et kõik on nii pahasti. |
inimene võttiski ju mahupiiranguta paketi, kuna piirang hakkas takistama
telekom ei paku ka veel kogu eestis oma 4G lahendust, seega peab selle elisa ikalduse otsas jaurama
viimane popp tähelepanek on, et HV foorum jukerdab elisa mobiilse otsas - töötab kenasti, kuni järsku lihtsalt ei lae ja väidab, et netti justkui pole - oleks, et ühendust ei ole, kuid 4g 4 pulka |
Mul esineb HV anomaalia starmani püsika otsas. Kaabliga. Ei ole kuidagi elisaga seotud |
Incognito tab? |
Ei tavareziimis. Aga ma ek tea, vb mul luulud. Elisa netiga telefonis olen viimasel ajal ka seda hangumist märganud..
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
04.01.2016 19:32:15
|
|
|
Tanel, Mis nad lisasid HV saitidele selle "äppide parema kasutuskogemuse" linnukese või ? Natuke huumor on muidugi kui nii väikese vahemaa liiklus vajab käega sekkumist.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
04.01.2016 19:57:23
|
|
|
Läks küll paremaks, kõik avaneb väga kenasti. Enne jäi kohati toppama. Na arvasin et see mu tableti probleem
Edit: telefoni st.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naerugaas
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2013
|
05.01.2016 11:22:24
|
|
|
| Popcorn time's filme vaadates tõkkab koguaeg ega saagi vaadata midagi, esimesed 10 sec laeb ilusti ära ja ülejäänud ajal automaatselt pausil ja ei laegi midagi. Kellelgi veel nii?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
05.01.2016 12:12:47
|
|
|
hetkel h+ peal uimerdab sajaga
kena 20-30 s laeb ja Hertsegoviina peal ei lae muidugi üldse
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
05.01.2016 15:53:02
|
|
|
| naerugaas kirjutas: |
| Popcorn time's filme vaadates tõkkab koguaeg ega saagi vaadata midagi, esimesed 10 sec laeb ilusti ära ja ülejäänud ajal automaatselt pausil ja ei laegi midagi. Kellelgi veel nii? |
Sa parem seleta ära kuidas sa vaatad popcorn timet? P2P on ju blockitud?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
05.01.2016 18:26:28
|
|
|
| libe kirjutas: |
hetkel h+ peal uimerdab sajaga
kena 20-30 s laeb ja Hertsegoviina peal ei lae muidugi üldse |
kurat auto correct muutis H hertsegoviinaks lol
aga no tere tali, peale selle posti postitamist enam telefoniga HV'sse ei saa - astusin vist kannale
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
05.01.2016 21:47:21
|
|
|
| libe kirjutas: |
| libe kirjutas: |
hetkel h+ peal uimerdab sajaga
kena 20-30 s laeb ja Hertsegoviina peal ei lae muidugi üldse |
kurat auto correct muutis H hertsegoviinaks lol
aga no tere tali, peale selle posti postitamist enam telefoniga HV'sse ei saa - astusin vist kannale  |
Krt ma mõtlesin tõsiselt et sa H kohta hellitavalt Hertsegoviina ütlesid
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naerugaas
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2013
|
05.01.2016 21:51:39
|
|
|
| Markokene kirjutas: |
| naerugaas kirjutas: |
| Popcorn time's filme vaadates tõkkab koguaeg ega saagi vaadata midagi, esimesed 10 sec laeb ilusti ära ja ülejäänud ajal automaatselt pausil ja ei laegi midagi. Kellelgi veel nii? |
Sa parem seleta ära kuidas sa vaatad popcorn timet? P2P on ju blockitud? |
Idk ma sain ilusti tõmmata ja filmi vaatama hakata. Esimesed 10-20 sec laadis ilusti ja jooksis, aga pärast seda jäigi laadima. Idk mis viga on
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hunger
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2006
|
05.01.2016 22:18:45
|
|
|
Õhtusel ajal on väga ilmselge probleemne ühendumine foorumisse.
Just enne kirjutama hakkamist ei laadinud lehte umbkaudu poolteist minutit, muul ajal on märgata kord-paar tunnis, max 30s.
Samuti ka PPTP tunnelid ei püsi püsti eriti kaua, aga L2TP/IPsec ja OpenVPN tunnelitega probleeme pole.
EMT'ga selliseid probleeme endal veel esinenud pole
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|