Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 122, 123, 124 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2016 18:35:10 vasta tsitaadiga

sirius4k sebi ssd icon_lol.gif
krt lumi tõmbas perfi päris korralikult alla, lõpuks läbi see nali thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 01.01.2016 19:31:40 vasta tsitaadiga

Hetkel on lumi uusti maas. Kauaks, ei tea.
_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2016 20:37:36 vasta tsitaadiga

kained allikad väidavad et homseks peaks kadunud olema icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2016 20:41:48 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:
kained allikad väidavad et homseks peaks kadunud olema icon_lol.gif

Emhis kõik joovad

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2016 20:43:32 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
sweezy kirjutas:
kained allikad väidavad et homseks peaks kadunud olema icon_lol.gif

Emhis kõik joovad

ot:
jutukas != EMHI icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2016 20:59:13 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:
sirius4k sebi ssd icon_lol.gif
krt lumi tõmbas perfi päris korralikult alla, lõpuks läbi see nali thumbs_up.gif
2 256GB SSD-d on, aga kummalegi ei taha panna 64GB-st kolakat.
1TB WD Black on mängude päralt, mis on iseenesest hea ketas, aga SSD-le jääb muidugi alla kõvasti.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2016 21:02:42 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
sweezy kirjutas:
sirius4k sebi ssd icon_lol.gif
krt lumi tõmbas perfi päris korralikult alla, lõpuks läbi see nali thumbs_up.gif
2 256GB SSD-d on, aga kummalegi ei taha panna 64GB-st kolakat.
1TB WD Black on mängude päralt, mis on iseenesest hea ketas, aga SSD-le jääb muidugi alla kõvasti.

ma eelkõige selle loading simulatori pärast soetasingi ssd icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2016 21:07:42 vasta tsitaadiga

meeh.. mul ei ole praegu ülearust klotsi veel ühe SSD ostmiseks spets GTA pärast. Mäng suht ammu läbi ka tehtud, enam ei viitsi nii sagedasti jebida seal. indumeni kutsel lähen grindin vähe icon_lol.gif
Jahti tahaks, aga selle nimel 24/7 grindida ei viitsi. Või viimasel ajal isegi mitte 1/7 icon_razz1.gif
Leidsin Elite: Dangerous'i, kus lendan ringi nüüd.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2016 21:35:08 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
Jahti tahaks, aga selle nimel 24/7 grindida ei viitsi. Või viimasel ajal isegi mitte 1/7 icon_razz1.gif


Tollega ei pidanud saama sõitagi. Nii et juba seetõttu täielik mõttetus see osta/raha teenida selle nime,l kui just raha ülearu ei ole, mis häkkerite rahapakkide loopimise tulemusena võib juhtuda.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2016 21:51:52 vasta tsitaadiga

Tean, et see on mõttetu, nagu paljud muud DLC-dega tulnud asjad seal mängus icon_biggrin.gif Aga tahan ikkagi. Lihtsalt selleks, et oleks olemas icon_razz1.gif. Ostab ära, viskab ankrusse ja unustab ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2016 23:08:09 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:
sirius4k sebi ssd icon_lol.gif
krt lumi tõmbas perfi päris korralikult alla, lõpuks läbi see nali thumbs_up.gif

Ei andnud see lumi küll perfis tunda... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2016 23:43:16 vasta tsitaadiga

Mul ei ole ka kõikse vingem tillipikendus-arvutusmasin icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 00:04:09 vasta tsitaadiga

ma ei tea. tunnike tagasi oli lumi maas veel
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 01:49:51 vasta tsitaadiga

mul ka GTA 5 ssd peal, aga tundub, et loading sõltub teistest playeritest, kui online mängida, story mode laeb väga ruttu ära

aga jah, loading simulator ka SSD peal, kui paari sõbraga sessioon teha eestist siis laeb ka ruttu, aga just hiina+austraalia+usa+eesti sessioon tahab väga kaua laadida
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 02.01.2016 12:39:58 vasta tsitaadiga

Omast kogemusest ütlen seda, et GTA puhul pole vahet kas mäng HDD peal või SSD peal. Loading ajad üsna samad.
Battlefieldis jällegi on suur erinevus.

_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver12
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2012




sõnum 02.01.2016 14:52:40 vasta tsitaadiga

Vaatan, et siin kõik sheerivad oma kasutajaid, siis võite ka lisada mind: Madzgamer. Olen teinud kõik heistid läbi mitu korda, ei lollita asjatult ja väärtustan tiimitööd icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 14:54:58 vasta tsitaadiga

oliver, nimesid ei nimeta, samas mõne siinse klouniga tiimitöö kipub sinnamaani jõudma et leaved ise heisti peale viiekümnendat katset icon_lol.gif jaah, visake heiti nüüd, et ma ise olen piix icon_razz.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 15:13:52 vasta tsitaadiga

Mängisin eile esimest korda lumega ja ei ütleks, et mingit fps/perf dropi oli. Ma kõige parem rool ei ole, seega sõita oli ekstra kehva icon_razz1.gif.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver12
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2012




sõnum 02.01.2016 15:17:01 vasta tsitaadiga

sweezy, eks ma siis pean läbi proovima rahvaga ja eks mingi protsent langeb alati "playlistist" välja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 15:19:16 vasta tsitaadiga

Olgem ausad ega low lvl poistel pole mitte eriti lihtne just suuri heiste ja asju kaasa teha sest kui ikka mölluks ja jamaks läheb on üsna raske seal ellu jääda oma viletsa arsenaliga. Siis on neil targem areenilt kaduda ja loota suurte poiste peale. Tegelikult on siiralt hea meel, et suure leveliga poisid on mõistvad ja arusaajad.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 15:26:44 vasta tsitaadiga

Oluline on, et kui sa väikse leveliga oled, siis tiksud sabas. See on puht loogiline, et sa praeguste võimalustega lihtsalt ei saa anda endast kõige paremat. Kui noob paneb ees minema ja kohe surma saab, siis ei jää kõige parem mulje sellisest tegelasest teistele.
Mingid Eesti vandersellid, enam pole neid eriti onlines näinud, võtsid mu alguses kampa ja aitasid mind esimesed mõnikümmend levelit. Ilusti sai tehtud. Nad muidugi aitasid mind erinevate tip'idega ja suheldud sai mikriga, mis tegi asja lihtsamaks.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 15:27:55 vasta tsitaadiga

sirius4k, driftida on eriti hää thumbs_up.gif selle .. a'la james bondi machiinega oli eriti mõnus icon_biggrin.gif

El-Fuego, su mõttekäik on hea, samas eestlasele omaselt mõistmist ei tasu väga loota (kogemused) .. alustasin teistest tunduvalt hiljem mängimist icon_biggrin.gif

Sirius4k, teisele postile lisaks - üllataval kombel väga paljudel eestlastel on mikrid olemas (mõnel neist küll väga koledad vidinad kuid siiski, kannatab ära kui häda käes ) .. Teistel sabas sörkimine .. sellise taktikaga ma kaugele ei jõudnud, pigem haarasin härjal sarvist ning kasutasin kõiki oma ressursse et teistl järgi jõuda .. lisaks veel nii palju et mängisin pool-pildiraamat stiilis, kannatust oli härradel vähemalt nii palju et mõne ajatagant järgi oodata kui rebooti vaja oli teha et asi funkaks icon_lol.gif


viimati muutis mufferino 02.01.2016 15:32:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 15:28:44 vasta tsitaadiga

Öh? Body armorit saad ju ikka osta,ja baasrelvad on ka tapmiseks piisavad. Armored kuruma on ainuke OP asi ja minu teada saab seda ka lvl 1 osta, kui raha ainult on.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 15:36:11 vasta tsitaadiga

oliver12 kirjutas:
Vaatan, et siin kõik sheerivad oma kasutajaid, siis võite ka lisada mind: Madzgamer.
VMT: Grand Theft Auto V Online icon_arrow.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=642287
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 15:48:38 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:
Teistel sabas sörkimine .. sellise taktikaga ma kaugele ei jõudnud, pigem haarasin härjal sarvist ning kasutasin kõiki oma ressursse et teistl järgi jõuda .. lisaks veel nii palju et mängisin pool-pildiraamat stiilis, kannatust oli härradel vähemalt nii palju et mõne ajatagant järgi oodata kui rebooti vaja oli teha et asi funkaks icon_lol.gif
Ma ei mõelnud küll lihtsalt kaasas töllerdamist, aga elu eest esimesena kuuli ette jooksmist samuti mitte, sest nii juhtub enamjaolt uute mängijatega, kes oma veepüstoliga lähevad lammutama.

painkillah kirjutas:
Öh? Body armorit saad ju ikka osta,ja baasrelvad on ka tapmiseks piisavad. Armored kuruma on ainuke OP asi ja minu teada saab seda ka lvl 1 osta, kui raha ainult on.
Armoreid päris alguses ei saanud väga palju osta. Alguses saad ainult nõrkasid armoreid osta ja neid ka vist 1-2x. Levelite kogunedes saad paremaid ja rohkem. Ja Kuruma saad minu arust osta alles peale esimese heisti (Fleeca) lõppu. Vanasti oli vähemalt nii.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 16:04:02 vasta tsitaadiga

[quote="sirius4k"]
sweezy kirjutas:
Ja Kuruma saad minu arust osta alles peale esimese heisti (Fleeca) lõppu. Vanasti oli vähemalt nii.

Täpselt nii ongi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 16:38:48 vasta tsitaadiga

ah mis te seletate siin ainult, tulge teeme heiste ,

PS kas keegi oleks homme huvitatud CRIMINAL MASTERMIND challenge kaasa tegema?? üks kodanik ei vasta meil

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 16:44:46 vasta tsitaadiga

indumen kirjutas:
ah mis te seletate siin ainult, tulge teeme heiste ,

PS kas keegi oleks homme huvitatud CRIMINAL MASTERMIND challenge kaasa tegema?? üks kodanik ei vasta meil


Mõttetu tegevus, igas sessionis on "modder" tänapäeval. Kui ta sulle lennukeid pähe ei viska, saab raha. Viimaste nädalatega miljoneid kukkunud mängides ja puudub igasugune huvi neid LOADING SCREENE vaadata n+1 korda ning siis veenduda, et kambas on üks debiilik ikka, kes koguaeg surma saab ja restartima peab icon_biggrin.gif

Kes freeroamis ausalt raha tahab teha, VIP missioonid annavad tuhandetes RP-sid ja paarkümmendtuhat tugrikut.

Eile näiteks sõitsin ringi 3 modderiga ning lendava autoga, vahelduseks tapsime pilvelõhkujate katustelt rahanurujaid freeroamis icon_biggrin.gif Jäin mingi 1,5 miljoniga plussi, tänu kotikestele mis minust välja purskasid icon_biggrin.gif Ja mis kõigeolulisem, fun oli. Ei pidanud grindima mingit paska icon_biggrin.gif

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 16:50:57 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
indumen kirjutas:
ah mis te seletate siin ainult, tulge teeme heiste ,

PS kas keegi oleks homme huvitatud CRIMINAL MASTERMIND challenge kaasa tegema?? üks kodanik ei vasta meil


Mõttetu tegevus, igas sessionis on "modder" tänapäeval. Kui ta sulle lennukeid pähe ei viska, saab raha. Viimaste nädalatega miljoneid kukkunud mängides ja puudub igasugune huvi neid LOADING SCREENE vaadata n+1 korda ning siis veenduda, et kambas on üks debiilik ikka, kes koguaeg surma saab ja restartima peab icon_biggrin.gif

Kes freeroamis ausalt raha tahab teha, VIP missioonid annavad tuhandetes RP-sid ja paarkümmendtuhat tugrikut.

Eile näiteks sõitsin ringi 3 modderiga ning lendava autoga, vahelduseks tapsime pilvelõhkujate katustelt rahanurujaid freeroamis icon_biggrin.gif Jäin mingi 1,5 miljoniga plussi, tänu kotikestele mis minust välja purskasid icon_biggrin.gif Ja mis kõigeolulisem, fun oli. Ei pidanud grindima mingit paska icon_biggrin.gif


Naudi bänni thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 16:54:16 vasta tsitaadiga

naer saalist, raha korjamise eest ei saa keegi banni paraku icon_biggrin.gif

PS "moddimise" eest ka ei saa, kui teed oma private sessiooni ja lambikolle sinna ei lase icon_wink.gif

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 16:59:14 vasta tsitaadiga

Loading screenide puhul abiks tahvelarvutit omada, saab vahepeal niisama tühja netis surfata ringi icon_lol.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 17:13:14 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
naer saalist, raha korjamise eest ei saa keegi banni paraku


Naera terviseks, ma arvasin sama täpselt senikaua kui enne jaanipäeva 2ks nädalaks bänni sain icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 17:17:06 vasta tsitaadiga

PC algusaegadel olid jah kuidagi karmimad. Nüüd ma enam nagu polegi kuulnud, et keegi oleks bani saanud selle eest, et mingi modder on neile raha jaganud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 17:56:52 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:
parm kirjutas:
naer saalist, raha korjamise eest ei saa keegi banni paraku


Naera terviseks, ma arvasin sama täpselt senikaua kui enne jaanipäeva 2ks nädalaks bänni sain icon_lol.gif


Ahneks ei tasu ka minna icon_wink.gif

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 18:04:56 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
indumen kirjutas:
ah mis te seletate siin ainult, tulge teeme heiste ,

PS kas keegi oleks homme huvitatud CRIMINAL MASTERMIND challenge kaasa tegema?? üks kodanik ei vasta meil


Mõttetu tegevus, igas sessionis on "modder" tänapäeval. Kui ta sulle lennukeid pähe ei viska, saab raha. Viimaste nädalatega miljoneid kukkunud mängides ja puudub igasugune huvi neid LOADING SCREENE vaadata n+1 korda ning siis veenduda, et kambas on üks debiilik ikka, kes koguaeg surma saab ja restartima peab icon_biggrin.gif

Kes freeroamis ausalt raha tahab teha, VIP missioonid annavad tuhandetes RP-sid ja paarkümmendtuhat tugrikut.

Eile näiteks sõitsin ringi 3 modderiga ning lendava autoga, vahelduseks tapsime pilvelõhkujate katustelt rahanurujaid freeroamis icon_biggrin.gif Jäin mingi 1,5 miljoniga plussi, tänu kotikestele mis minust välja purskasid icon_biggrin.gif Ja mis kõigeolulisem, fun oli. Ei pidanud grindima mingit paska icon_biggrin.gif


keegi ei käsi ju sul osaleda icon_biggrin.gif
täiesti mõttetu tegevus, on minu silmis lihtsalt läbi saada, kõigist asjadest seal mängus, sellepärast teengi vot oma võimete ja ajaga ausat mängu niipalju kui võimalik, criminal mastermind challenge on omaette eesmärk lihtsalt läbi teha, mis nõuab pühendumist ja natuke oskuski + koostööd
ei arva et see lihtne saab olema ja "debiilikutega" pole üldse mõtet alustadagi seda, sellepärast otsiksi kedagi kes oskab ka ikka mitte ei pillu tühje sõnu siin.
vip missioonide paarkümend kilo rahas ei ole võrreldav CM 10 miljoniga +2 milli lisaks igasugu lojaalsus ja muud tasud.

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 02.01.2016 22:11:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:
criminal mastermind challenge on omaette eesmärk lihtsalt läbi teha

Ja peale seda on kõik või, kutsub Lester siis veel mõnda Heisti tegema, ise jätsin meelega asja pacific standard hack juures pooleli, löön ainult teistega punti ja kui ainsatki kutset pole vajutan Heistide tuppa minnes lihtsalt Q nuppu, tunnen ennast väga kobakäpana kuid keegi otseselt ära ka ei ploki ja nii olen juba üle 120 leveli jõudnud, sõpru oma sõbralisti ei lisa

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 23:29:01 vasta tsitaadiga

heiste saab lõputult teha otsast peale, criminal mastermind on siiski ühekordne teema,

Homme kell 9 hommikul ootaks kedagi kes oleks käpp kaasa tegema

hetkel pundis Mcvolli(level 192) kalaEST(level 88) indumen (level 102)

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elka
HV kasutaja
elka

liitunud: 30.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 23:46:49 vasta tsitaadiga

Oleks huvi aga mingil määral kahtlen meeskonnas. Viimane kord kui pacific standardid tegin (esimese katsega kõik setupid ja heist) oli meil keskmine lvl kuskil 200 ringis.

Kella 9ne start on selleks, et jõuaks uuesti teha, kui keegi feilib?

_________________
ei toeta õigekirja
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 23:55:16 vasta tsitaadiga

ise olen ainult heistidega oma leveli kätte saanud, volli koha pealt pole vaja ka kahelda, kala kohta ei tea icon_razz.gif aga noh õnneks failida võib surma ei tohi saada icon_biggrin.gif
varajane start pigem et ei tea kaua minna võib, vahepeal tahaks ehk süüa ka icon_biggrin.gif
täna tuletan neid vahepealseid meelde jälle üle pika aja, surma saab tõesti siis kui ainult tuimalt peale minna icon_biggrin.gif

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2016 00:01:32 vasta tsitaadiga

1 tuttav sai ~60 milli häkkerilt, ostis kogu raha eest 2milliseid superautosid, sest on kuulnud et häkitud raha eemaldatakse, aga asju ei puudutata, ütles et kui raha vaja siis müüb 1 ära, siiani on toiminud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2016 01:42:29 vasta tsitaadiga

viimase updatega võeti igasugune cashflow tugevamalt pilgu alla, seega ei maksa väga jännata
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liquidet
HV vaatleja
Liquidet

liitunud: 30.07.2012




sõnum 03.01.2016 08:45:21 vasta tsitaadiga

Online on paras Modfest, pole serverit kus kellelgi skript ei jookseks.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 03.01.2016 09:34:02 vasta tsitaadiga

Liquidet kirjutas:
Online on paras Modfest, pole serverit kus kellelgi skript ei jookseks.

Spoiler Spoiler Spoiler

Sellest ja kõigist sarnastest asjadest saad lahti kui korra garaažist läbi põikad, suuremad probleemid on siiski kui teed kambaga miski misjooni ära ja väljudes viskab onlinest välja, ise olen seepeale koheselt mängu tervenisti sulgenud ja uuesti tööle pannes saab kenasti ka onlinese tagasi.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2016 10:10:27 vasta tsitaadiga

Ajage kõik AHV-id ühte crew'i ning tehke closed crew session, siis pole mingeid cheatereid. Well, loodetavasti.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2016 11:55:08 vasta tsitaadiga

varajased ärkajad, CM plaan lükkub jooksvalt edasi praegu kuniks 4 inimest kokku saab icon_biggrin.gif
_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar81
HV vaatleja
aivar81

liitunud: 25.06.2009




sõnum 03.01.2016 12:25:34 vasta tsitaadiga

Palju teil puudu on ?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2016 12:29:19 vasta tsitaadiga

rahvas ärkab ja sööb tundub et vist on lootust et hetkel siiski tiim koos
_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar81
HV vaatleja
aivar81

liitunud: 25.06.2009




sõnum 03.01.2016 12:32:46 vasta tsitaadiga

Ok kui mõni peaks ära kaduma siis anna teada ma oleks käpp beer_yum.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2016 12:36:49 vasta tsitaadiga

aivar81 kirjutas:
Ok kui mõni peaks ära kaduma siis anna teada ma oleks käpp beer_yum.gif


kasutaja on mis nimega ? ja level ? icon_biggrin.gif

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar81
HV vaatleja
aivar81

liitunud: 25.06.2009




sõnum 03.01.2016 12:53:30 vasta tsitaadiga

Eile mängisime KillerAT level oli miskine 94 vist
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 122, 123, 124 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.