|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
01.01.2016 18:35:10
|
|
|
sirius4k sebi ssd
krt lumi tõmbas perfi päris korralikult alla, lõpuks läbi see nali
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmac
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2007
|
01.01.2016 19:31:40
|
|
|
Hetkel on lumi uusti maas. Kauaks, ei tea.
_________________ www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
01.01.2016 20:37:36
|
|
|
kained allikad väidavad et homseks peaks kadunud olema
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.01.2016 20:41:48
|
|
|
| sweezy kirjutas: |
kained allikad väidavad et homseks peaks kadunud olema  |
Emhis kõik joovad
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
01.01.2016 20:43:32
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| sweezy kirjutas: |
kained allikad väidavad et homseks peaks kadunud olema  |
Emhis kõik joovad |
| ot: |
jutukas != EMHI |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
01.01.2016 20:59:13
|
|
|
| sweezy kirjutas: |
sirius4k sebi ssd
krt lumi tõmbas perfi päris korralikult alla, lõpuks läbi see nali  |
2 256GB SSD-d on, aga kummalegi ei taha panna 64GB-st kolakat.
1TB WD Black on mängude päralt, mis on iseenesest hea ketas, aga SSD-le jääb muidugi alla kõvasti.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
01.01.2016 21:02:42
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
| sweezy kirjutas: |
sirius4k sebi ssd
krt lumi tõmbas perfi päris korralikult alla, lõpuks läbi see nali  |
2 256GB SSD-d on, aga kummalegi ei taha panna 64GB-st kolakat.
1TB WD Black on mängude päralt, mis on iseenesest hea ketas, aga SSD-le jääb muidugi alla kõvasti. |
ma eelkõige selle loading simulatori pärast soetasingi ssd
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
01.01.2016 21:07:42
|
|
|
meeh.. mul ei ole praegu ülearust klotsi veel ühe SSD ostmiseks spets GTA pärast. Mäng suht ammu läbi ka tehtud, enam ei viitsi nii sagedasti jebida seal. indumeni kutsel lähen grindin vähe
Jahti tahaks, aga selle nimel 24/7 grindida ei viitsi. Või viimasel ajal isegi mitte 1/7
Leidsin Elite: Dangerous'i, kus lendan ringi nüüd.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
01.01.2016 21:35:08
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
Jahti tahaks, aga selle nimel 24/7 grindida ei viitsi. Või viimasel ajal isegi mitte 1/7  |
Tollega ei pidanud saama sõitagi. Nii et juba seetõttu täielik mõttetus see osta/raha teenida selle nime,l kui just raha ülearu ei ole, mis häkkerite rahapakkide loopimise tulemusena võib juhtuda.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
01.01.2016 21:51:52
|
|
|
Tean, et see on mõttetu, nagu paljud muud DLC-dega tulnud asjad seal mängus Aga tahan ikkagi. Lihtsalt selleks, et oleks olemas . Ostab ära, viskab ankrusse ja unustab ära
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
01.01.2016 23:08:09
|
|
|
| sweezy kirjutas: |
sirius4k sebi ssd
krt lumi tõmbas perfi päris korralikult alla, lõpuks läbi see nali  |
Ei andnud see lumi küll perfis tunda...
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
01.01.2016 23:43:16
|
|
|
Mul ei ole ka kõikse vingem tillipikendus-arvutusmasin
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
02.01.2016 00:04:09
|
|
|
| ma ei tea. tunnike tagasi oli lumi maas veel
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kert06
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2010
|
02.01.2016 01:49:51
|
|
|
mul ka GTA 5 ssd peal, aga tundub, et loading sõltub teistest playeritest, kui online mängida, story mode laeb väga ruttu ära
aga jah, loading simulator ka SSD peal, kui paari sõbraga sessioon teha eestist siis laeb ka ruttu, aga just hiina+austraalia+usa+eesti sessioon tahab väga kaua laadida
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
156 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmac
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2007
|
02.01.2016 12:39:58
|
|
|
Omast kogemusest ütlen seda, et GTA puhul pole vahet kas mäng HDD peal või SSD peal. Loading ajad üsna samad.
Battlefieldis jällegi on suur erinevus.
_________________ www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver12
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2012
|
02.01.2016 14:52:40
|
|
|
Vaatan, et siin kõik sheerivad oma kasutajaid, siis võite ka lisada mind: Madzgamer. Olen teinud kõik heistid läbi mitu korda, ei lollita asjatult ja väärtustan tiimitööd
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
02.01.2016 14:54:58
|
|
|
oliver, nimesid ei nimeta, samas mõne siinse klouniga tiimitöö kipub sinnamaani jõudma et leaved ise heisti peale viiekümnendat katset jaah, visake heiti nüüd, et ma ise olen piix
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
02.01.2016 15:13:52
|
|
|
Mängisin eile esimest korda lumega ja ei ütleks, et mingit fps/perf dropi oli. Ma kõige parem rool ei ole, seega sõita oli ekstra kehva .
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver12
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2012
|
02.01.2016 15:17:01
|
|
|
sweezy, eks ma siis pean läbi proovima rahvaga ja eks mingi protsent langeb alati "playlistist" välja
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
02.01.2016 15:19:16
|
|
|
| Olgem ausad ega low lvl poistel pole mitte eriti lihtne just suuri heiste ja asju kaasa teha sest kui ikka mölluks ja jamaks läheb on üsna raske seal ellu jääda oma viletsa arsenaliga. Siis on neil targem areenilt kaduda ja loota suurte poiste peale. Tegelikult on siiralt hea meel, et suure leveliga poisid on mõistvad ja arusaajad.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
02.01.2016 15:26:44
|
|
|
Oluline on, et kui sa väikse leveliga oled, siis tiksud sabas. See on puht loogiline, et sa praeguste võimalustega lihtsalt ei saa anda endast kõige paremat. Kui noob paneb ees minema ja kohe surma saab, siis ei jää kõige parem mulje sellisest tegelasest teistele.
Mingid Eesti vandersellid, enam pole neid eriti onlines näinud, võtsid mu alguses kampa ja aitasid mind esimesed mõnikümmend levelit. Ilusti sai tehtud. Nad muidugi aitasid mind erinevate tip'idega ja suheldud sai mikriga, mis tegi asja lihtsamaks.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
02.01.2016 15:27:55
|
|
|
sirius4k, driftida on eriti hää selle .. a'la james bondi machiinega oli eriti mõnus
El-Fuego, su mõttekäik on hea, samas eestlasele omaselt mõistmist ei tasu väga loota (kogemused) .. alustasin teistest tunduvalt hiljem mängimist
Sirius4k, teisele postile lisaks - üllataval kombel väga paljudel eestlastel on mikrid olemas (mõnel neist küll väga koledad vidinad kuid siiski, kannatab ära kui häda käes ) .. Teistel sabas sörkimine .. sellise taktikaga ma kaugele ei jõudnud, pigem haarasin härjal sarvist ning kasutasin kõiki oma ressursse et teistl järgi jõuda .. lisaks veel nii palju et mängisin pool-pildiraamat stiilis, kannatust oli härradel vähemalt nii palju et mõne ajatagant järgi oodata kui rebooti vaja oli teha et asi funkaks
viimati muutis mufferino 02.01.2016 15:32:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
02.01.2016 15:28:44
|
|
|
Öh? Body armorit saad ju ikka osta,ja baasrelvad on ka tapmiseks piisavad. Armored kuruma on ainuke OP asi ja minu teada saab seda ka lvl 1 osta, kui raha ainult on.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
02.01.2016 15:48:38
|
|
|
| sweezy kirjutas: |
Teistel sabas sörkimine .. sellise taktikaga ma kaugele ei jõudnud, pigem haarasin härjal sarvist ning kasutasin kõiki oma ressursse et teistl järgi jõuda .. lisaks veel nii palju et mängisin pool-pildiraamat stiilis, kannatust oli härradel vähemalt nii palju et mõne ajatagant järgi oodata kui rebooti vaja oli teha et asi funkaks  |
Ma ei mõelnud küll lihtsalt kaasas töllerdamist, aga elu eest esimesena kuuli ette jooksmist samuti mitte, sest nii juhtub enamjaolt uute mängijatega, kes oma veepüstoliga lähevad lammutama.
| painkillah kirjutas: |
| Öh? Body armorit saad ju ikka osta,ja baasrelvad on ka tapmiseks piisavad. Armored kuruma on ainuke OP asi ja minu teada saab seda ka lvl 1 osta, kui raha ainult on. |
Armoreid päris alguses ei saanud väga palju osta. Alguses saad ainult nõrkasid armoreid osta ja neid ka vist 1-2x. Levelite kogunedes saad paremaid ja rohkem. Ja Kuruma saad minu arust osta alles peale esimese heisti (Fleeca) lõppu. Vanasti oli vähemalt nii.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
02.01.2016 16:04:02
|
|
|
[quote="sirius4k"]
| sweezy kirjutas: |
| Ja Kuruma saad minu arust osta alles peale esimese heisti (Fleeca) lõppu. Vanasti oli vähemalt nii. |
Täpselt nii ongi
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indumen
HV veteran

liitunud: 31.03.2004
|
02.01.2016 16:38:48
|
|
|
ah mis te seletate siin ainult, tulge teeme heiste ,
PS kas keegi oleks homme huvitatud CRIMINAL MASTERMIND challenge kaasa tegema?? üks kodanik ei vasta meil
_________________ ükskord me võidame niikuinii |
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
181 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
02.01.2016 16:44:46
|
|
|
| indumen kirjutas: |
ah mis te seletate siin ainult, tulge teeme heiste ,
PS kas keegi oleks homme huvitatud CRIMINAL MASTERMIND challenge kaasa tegema?? üks kodanik ei vasta meil |
Mõttetu tegevus, igas sessionis on "modder" tänapäeval. Kui ta sulle lennukeid pähe ei viska, saab raha. Viimaste nädalatega miljoneid kukkunud mängides ja puudub igasugune huvi neid LOADING SCREENE vaadata n+1 korda ning siis veenduda, et kambas on üks debiilik ikka, kes koguaeg surma saab ja restartima peab
Kes freeroamis ausalt raha tahab teha, VIP missioonid annavad tuhandetes RP-sid ja paarkümmendtuhat tugrikut.
Eile näiteks sõitsin ringi 3 modderiga ning lendava autoga, vahelduseks tapsime pilvelõhkujate katustelt rahanurujaid freeroamis Jäin mingi 1,5 miljoniga plussi, tänu kotikestele mis minust välja purskasid Ja mis kõigeolulisem, fun oli. Ei pidanud grindima mingit paska
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
02.01.2016 16:50:57
|
|
|
| parm kirjutas: |
| indumen kirjutas: |
ah mis te seletate siin ainult, tulge teeme heiste ,
PS kas keegi oleks homme huvitatud CRIMINAL MASTERMIND challenge kaasa tegema?? üks kodanik ei vasta meil |
Mõttetu tegevus, igas sessionis on "modder" tänapäeval. Kui ta sulle lennukeid pähe ei viska, saab raha. Viimaste nädalatega miljoneid kukkunud mängides ja puudub igasugune huvi neid LOADING SCREENE vaadata n+1 korda ning siis veenduda, et kambas on üks debiilik ikka, kes koguaeg surma saab ja restartima peab
Kes freeroamis ausalt raha tahab teha, VIP missioonid annavad tuhandetes RP-sid ja paarkümmendtuhat tugrikut.
Eile näiteks sõitsin ringi 3 modderiga ning lendava autoga, vahelduseks tapsime pilvelõhkujate katustelt rahanurujaid freeroamis Jäin mingi 1,5 miljoniga plussi, tänu kotikestele mis minust välja purskasid Ja mis kõigeolulisem, fun oli. Ei pidanud grindima mingit paska  |
Naudi bänni
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
02.01.2016 16:54:16
|
|
|
naer saalist, raha korjamise eest ei saa keegi banni paraku
PS "moddimise" eest ka ei saa, kui teed oma private sessiooni ja lambikolle sinna ei lase
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
02.01.2016 16:59:14
|
|
|
Loading screenide puhul abiks tahvelarvutit omada, saab vahepeal niisama tühja netis surfata ringi
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
02.01.2016 17:13:14
|
|
|
| parm kirjutas: |
| naer saalist, raha korjamise eest ei saa keegi banni paraku |
Naera terviseks, ma arvasin sama täpselt senikaua kui enne jaanipäeva 2ks nädalaks bänni sain
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
02.01.2016 17:17:06
|
|
|
| PC algusaegadel olid jah kuidagi karmimad. Nüüd ma enam nagu polegi kuulnud, et keegi oleks bani saanud selle eest, et mingi modder on neile raha jaganud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
02.01.2016 17:56:52
|
|
|
| sweezy kirjutas: |
| parm kirjutas: |
| naer saalist, raha korjamise eest ei saa keegi banni paraku |
Naera terviseks, ma arvasin sama täpselt senikaua kui enne jaanipäeva 2ks nädalaks bänni sain  |
Ahneks ei tasu ka minna
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indumen
HV veteran

liitunud: 31.03.2004
|
02.01.2016 18:04:56
|
|
|
| parm kirjutas: |
| indumen kirjutas: |
ah mis te seletate siin ainult, tulge teeme heiste ,
PS kas keegi oleks homme huvitatud CRIMINAL MASTERMIND challenge kaasa tegema?? üks kodanik ei vasta meil |
Mõttetu tegevus, igas sessionis on "modder" tänapäeval. Kui ta sulle lennukeid pähe ei viska, saab raha. Viimaste nädalatega miljoneid kukkunud mängides ja puudub igasugune huvi neid LOADING SCREENE vaadata n+1 korda ning siis veenduda, et kambas on üks debiilik ikka, kes koguaeg surma saab ja restartima peab
Kes freeroamis ausalt raha tahab teha, VIP missioonid annavad tuhandetes RP-sid ja paarkümmendtuhat tugrikut.
Eile näiteks sõitsin ringi 3 modderiga ning lendava autoga, vahelduseks tapsime pilvelõhkujate katustelt rahanurujaid freeroamis Jäin mingi 1,5 miljoniga plussi, tänu kotikestele mis minust välja purskasid Ja mis kõigeolulisem, fun oli. Ei pidanud grindima mingit paska  |
keegi ei käsi ju sul osaleda
täiesti mõttetu tegevus, on minu silmis lihtsalt läbi saada, kõigist asjadest seal mängus, sellepärast teengi vot oma võimete ja ajaga ausat mängu niipalju kui võimalik, criminal mastermind challenge on omaette eesmärk lihtsalt läbi teha, mis nõuab pühendumist ja natuke oskuski + koostööd
ei arva et see lihtne saab olema ja "debiilikutega" pole üldse mõtet alustadagi seda, sellepärast otsiksi kedagi kes oskab ka ikka mitte ei pillu tühje sõnu siin.
vip missioonide paarkümend kilo rahas ei ole võrreldav CM 10 miljoniga +2 milli lisaks igasugu lojaalsus ja muud tasud.
_________________ ükskord me võidame niikuinii |
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
181 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
02.01.2016 22:11:16
|
|
|
| tsitaat: |
| criminal mastermind challenge on omaette eesmärk lihtsalt läbi teha |
Ja peale seda on kõik või, kutsub Lester siis veel mõnda Heisti tegema, ise jätsin meelega asja pacific standard hack juures pooleli, löön ainult teistega punti ja kui ainsatki kutset pole vajutan Heistide tuppa minnes lihtsalt Q nuppu, tunnen ennast väga kobakäpana kuid keegi otseselt ära ka ei ploki ja nii olen juba üle 120 leveli jõudnud, sõpru oma sõbralisti ei lisa
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indumen
HV veteran

liitunud: 31.03.2004
|
02.01.2016 23:29:01
|
|
|
heiste saab lõputult teha otsast peale, criminal mastermind on siiski ühekordne teema,
Homme kell 9 hommikul ootaks kedagi kes oleks käpp kaasa tegema
hetkel pundis Mcvolli(level 192) kalaEST(level 88) indumen (level 102)
_________________ ükskord me võidame niikuinii |
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
181 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elka
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2005
|
02.01.2016 23:46:49
|
|
|
Oleks huvi aga mingil määral kahtlen meeskonnas. Viimane kord kui pacific standardid tegin (esimese katsega kõik setupid ja heist) oli meil keskmine lvl kuskil 200 ringis.
Kella 9ne start on selleks, et jõuaks uuesti teha, kui keegi feilib?
_________________ ei toeta õigekirja |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indumen
HV veteran

liitunud: 31.03.2004
|
02.01.2016 23:55:16
|
|
|
ise olen ainult heistidega oma leveli kätte saanud, volli koha pealt pole vaja ka kahelda, kala kohta ei tea aga noh õnneks failida võib surma ei tohi saada
varajane start pigem et ei tea kaua minna võib, vahepeal tahaks ehk süüa ka
täna tuletan neid vahepealseid meelde jälle üle pika aja, surma saab tõesti siis kui ainult tuimalt peale minna
_________________ ükskord me võidame niikuinii |
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
181 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kert06
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2010
|
03.01.2016 00:01:32
|
|
|
1 tuttav sai ~60 milli häkkerilt, ostis kogu raha eest 2milliseid superautosid, sest on kuulnud et häkitud raha eemaldatakse, aga asju ei puudutata, ütles et kui raha vaja siis müüb 1 ära, siiani on toiminud
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
156 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
03.01.2016 01:42:29
|
|
|
| viimase updatega võeti igasugune cashflow tugevamalt pilgu alla, seega ei maksa väga jännata
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Liquidet
HV vaatleja

liitunud: 30.07.2012
|
03.01.2016 08:45:21
|
|
|
Online on paras Modfest, pole serverit kus kellelgi skript ei jookseks.
Spoiler 
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
03.01.2016 09:34:02
|
|
|
| Liquidet kirjutas: |
Online on paras Modfest, pole serverit kus kellelgi skript ei jookseks.
Spoiler 
|
Sellest ja kõigist sarnastest asjadest saad lahti kui korra garaažist läbi põikad, suuremad probleemid on siiski kui teed kambaga miski misjooni ära ja väljudes viskab onlinest välja, ise olen seepeale koheselt mängu tervenisti sulgenud ja uuesti tööle pannes saab kenasti ka onlinese tagasi.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
03.01.2016 10:10:27
|
|
|
| Ajage kõik AHV-id ühte crew'i ning tehke closed crew session, siis pole mingeid cheatereid. Well, loodetavasti.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indumen
HV veteran

liitunud: 31.03.2004
|
03.01.2016 11:55:08
|
|
|
varajased ärkajad, CM plaan lükkub jooksvalt edasi praegu kuniks 4 inimest kokku saab
_________________ ükskord me võidame niikuinii |
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
181 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar81
HV vaatleja

liitunud: 25.06.2009
|
03.01.2016 12:25:34
|
|
|
| Palju teil puudu on ?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indumen
HV veteran

liitunud: 31.03.2004
|
03.01.2016 12:29:19
|
|
|
rahvas ärkab ja sööb tundub et vist on lootust et hetkel siiski tiim koos
_________________ ükskord me võidame niikuinii |
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
181 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar81
HV vaatleja

liitunud: 25.06.2009
|
03.01.2016 12:32:46
|
|
|
Ok kui mõni peaks ära kaduma siis anna teada ma oleks käpp
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indumen
HV veteran

liitunud: 31.03.2004
|
03.01.2016 12:36:49
|
|
|
| aivar81 kirjutas: |
Ok kui mõni peaks ära kaduma siis anna teada ma oleks käpp  |
kasutaja on mis nimega ? ja level ?
_________________ ükskord me võidame niikuinii |
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
181 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar81
HV vaatleja

liitunud: 25.06.2009
|
03.01.2016 12:53:30
|
|
|
| Eile mängisime KillerAT level oli miskine 94 vist
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|