|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kuidas vahetad või lased oma autol õli vahetada? |
| Ostan õli, filtri ja vahetan ise oma kätega |
|
29% |
[ 77 ] |
| Ostan õli, filtri ja lasen sõbral/töökojal vahetada |
|
20% |
[ 55 ] |
| Lähen mõnda töökotta ja tellin õlivahetuse (+ hooldus) |
|
18% |
[ 48 ] |
| Lähen margiesindusse ja lasen vahetada (+ hooldus) |
|
31% |
[ 83 ] |
|
| hääli kokku : 263 |
|
| autor |
|
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
28.12.2015 15:22:07
|
|
|
Kui akut keeta suures kinnises ruumis mõned minutid, siis ei saa veel sädemega pauku kätte. len väga palju seda proovinud. Sealjuures avatud korkidega.
Kui Härrad elektrikud nüüd väidavad, et peale 10-20s kiusamist, kus keemine on heal juhul mõned sec.
Ja siis veel õues, kus on tuul...loodadate plahvatust? No kuulge?
Teoorias oli muidu jah ilus
Aga jah, meil on 99% kinnised akud, avatud Keskkond ja keemise aeg liialt lühike.
Ma olen kõikide autodega igasugu asju käivitanud. Näiteks Lexusega Belarussi täkutanud. Kunagi pole midagi juhtunud. See on selline väljamõeldus probleem ja paljude juhuste kokkulangevusel võib tekkida miski häda.
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
28.12.2015 15:23:13
|
|
|
Klemmid oksydeerinud.
Aga no tänapäeva autodel on suht paljudel kapoti all kaks klemmi kuhu saab krokodilli yhendada. Seega ei ole vaja pead murda mis ja kuhu, sest tihtipeale on aku koos oma klemmidega kuskil plastkatte all.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
28.12.2015 15:25:46
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
Klemmid oksydeerinud.
Aga no tänapäeva autodel on suht paljudel kapoti all kaks klemmi kuhu saab krokodilli yhendada. |
See ka tõsi. 1998a aasta e46-l nägin juba selliseid eraldi klemme.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
28.12.2015 15:26:28
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
Klemmid oksydeerinud.
|
Oksüdeerunud klemmi puhul tekib kuumus klemmil, mitte akus
Mul kunagi oli 91a. Audi 100/A6, mille olid kapoti all sellised klemmid. Aku tagumise istme all.
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
viimati muutis Cb4 28.12.2015 15:27:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
28.12.2015 15:27:29
|
|
|
| Cb4 kirjutas: |
Kui akut keeta suures kinnises ruumis mõned minutid, siis ei saa veel sädemega pauku kätte. len väga palju seda proovinud. Sealjuures avatud korkidega.
Kui Härrad elektrikud nüüd väidavad, et peale 10-20s kiusamist, kus keemine on heal juhul mõned sec.
Ja siis veel õues, kus on tuul...loodadate plahvatust? No kuulge?
Teoorias oli muidu jah ilus
Aga jah, meil on 99% kinnised akud, avatud Keskkond ja keemise aeg liialt lühike.
Ma olen kõikide autodega igasugu asju käivitanud. Näiteks Lexusega Belarussi täkutanud. Kunagi pole midagi juhtunud. See on selline väljamõeldus probleem ja paljude juhuste kokkulangevusel võib tekkida miski häda. |
mul lasti nii genekas läbi aga tavaliselt jah ei juhtu midagi.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
28.12.2015 15:28:09
|
|
|
| Homme peaks 5min varem õue minema ja auto sooja panema. Täna kulus palju klaasipesuvedelikku selleks, et esiaknast välja näha peale käivitamist
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
28.12.2015 15:28:58
|
|
|
Jäta õhtul käima siis on hommikul hea soe
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
28.12.2015 15:30:29
|
|
|
| Panen taimeriga kilowatise puhuri äkki? Garaazi ikka autot ei ajaks
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
28.12.2015 15:32:55
|
|
|
Garaazis hakkab soojaga roostetama, odavam on õhtul lihtsalt käima jätta kui mingit eelsoojendust vms ostma hakata
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
28.12.2015 15:34:04
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
Garaazis hakkab soojaga roostetama, odavam on õhtul lihtsalt käima jätta kui mingit eelsoojendust vms ostma hakata  |
0.5-1l/h on odavam lasta tiksuda tõesti ?
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
28.12.2015 15:43:29
|
|
|
| ranel kirjutas: |
0.5-1l/h on odavam lasta tiksuda tõesti ?  |
Loomulikult..
Naabril vahepeal mersu tiksus 24/7 majaees kui just parasjagu sõidus ei olnud..
Rekkamehe värk.. enam ei saa nii lihtsalt dislat varastada
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
28.12.2015 15:45:52
|
|
|
| tsitaat: |
mul lasti nii genekas läbi aga tavaliselt jah ei juhtu midagi.
|
hakkab looma geneka dioodsild, CDI..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
28.12.2015 15:54:23
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
Garaazis hakkab soojaga roostetama, odavam on õhtul lihtsalt käima jätta kui mingit eelsoojendust vms ostma hakata  |
Ja siis tuleb minusugune vana dislanärakaga ja sõidab -25c mööda linna rõõmsalt ringi ning klaasid puhtad Kui korra saad talvel ikka ära proovida, mis tunne on võtta soe auto, siis ei taha enam külma autosse minna. Rääkimata sellest, et garaazis jätad aknad lahti, et niiskust koguma ei hakkaks.
Spoiler 
Laurx, sa räägid hetkel, mis võib juhtuda täkku andmisest üldse.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
28.12.2015 15:55:25
|
|
|
| ranel kirjutas: |
| Winterwind kirjutas: |
Garaazis hakkab soojaga roostetama, odavam on õhtul lihtsalt käima jätta kui mingit eelsoojendust vms ostma hakata  |
Ja siis tuleb minusugune vana dislanärakaga ja sõidab -25c mööda linna rõõmsalt ringi ning klaasid puhtad Kui korra saad talvel ikka ära proovida, mis tunne on võtta soe auto, siis ei taha enam külma autosse minna.
Spoiler 
Laurx, sa räägid hetkel, mis võib juhtuda täkku andmisest üldse. |
neid lahedaid soojaarmastavaid dislavendasid on kaupluste parklad täis kes ei taha autot külmaks lasta minna sinine ving ümberringi. aga soe ju vähemalt.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
28.12.2015 16:04:08
|
|
|
Ma panin taimeriga puhuri, kui oleks iga päev kellapealt minek, siis vaja vaid juhe ühendada ja iga hommik õigel ajal auto soe, auto tiksumine on õuealal keelatud ja kütus maksab ka rohkem kui elekter + elektripuhuri efektiivsus on 100% kanti ehk läheb kiirelt soojaks.
viimati muutis lightbluefox 28.12.2015 16:04:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
28.12.2015 16:04:11
|
|
|
| ranel kirjutas: |
| Winterwind kirjutas: |
Garaazis hakkab soojaga roostetama, odavam on õhtul lihtsalt käima jätta kui mingit eelsoojendust vms ostma hakata  |
Ja siis tuleb minusugune vana dislanärakaga ja sõidab -25c mööda linna rõõmsalt ringi ning klaasid puhtad Kui korra saad talvel ikka ära proovida, mis tunne on võtta soe auto, siis ei taha enam külma autosse minna. Rääkimata sellest, et garaazis jätad aknad lahti, et niiskust koguma ei hakkaks.
Spoiler 
Laurx, sa räägid hetkel, mis võib juhtuda täkku andmisest üldse. |
Hea nõuanne Sul - kodanikud soetage garaaž
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
28.12.2015 16:09:27
|
|
|
ranel, ütleme nii, et mulle on sellekohast moraali lugenud kaks (auto)elektriga natuke kokku puutunud inimest. tahad auto pealt käivitada, lülita mootor välja. tuttav sai oma gsxf ile uue CDI osta ja juhtmed vedada. ühte transiti dioodsilda olen ise vahetanud ning jutte, et käivitamine midagi katki on teinud, kostab ka siit. teema on selles, et tegu pole alalisvooluga, kui seal mingi generaator veel lisaks on. akust aga tuleb alalisvool.
yerba, kõik õige, tuleb tammelinna tarega naine võtta. iizi.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
28.12.2015 16:24:27
|
|
|
| laurx kirjutas: |
ranel, ütleme nii, et mulle on sellekohast moraali lugenud kaks (auto)elektriga natuke kokku puutunud inimest. tahad auto pealt käivitada, lülita mootor välja. tuttav sai oma gsxf ile uue CDI osta ja juhtmed vedada. ühte transiti dioodsilda olen ise vahetanud ning jutte, et käivitamine midagi katki on teinud, kostab ka siit. teema on selles, et tegu pole alalisvooluga, kui seal mingi generaator veel lisaks on. akust aga tuleb alalisvool.
|
Auto käima jätmine on hoopis teine teema.
See su tuttav, arvestades gsxf ehitust, kui napikas on sinna krokodille panna ja kui palju ma olen seal elektriskeemi läbi käinud, ma olen suht kindel, et ta suutis + keresse lasta Muul juhul pole seletatav, kuidas juhtmed ka läksid
Võtame ette nüüd selle dioodsilla. Dioodsilla eesmärk on vahelduvvool alalisvooluks muuta.
Kui dioodid kuumenevad üle, siis nad lihtsalt põlevad läbi.
Kujuta aga nüüd ette olukorda, kus koormad seda silma oma tühja akuga ja dioodsild on tugeva varuga pandud, et põleb hoopis mähis läbi. Oled siis õnnelikum ja süüdistad taas täku andmist?
Uuemad autod on muidugi omaette teema, kui soovid täkku anda.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
viimati muutis ranel 28.12.2015 16:40:52, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
28.12.2015 16:36:58
|
|
|
| Erilised rimakad ikka kasutusel ma vaatan, õues paar kraadi külma ja juba mingid ouou ja akujutud. Mul pole mingit ououd ja aku on sama vana, kui autogi, so 24 jaanuaril saab 9a aastaseks, palju õnne!
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
28.12.2015 16:40:51
|
|
|
| Paukgaasi jutt õige aga see voolu kõikumise jutt käivitamisel? Aitava auto aku peaks olema ju voolustabiilsuse tagaja?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
28.12.2015 16:41:26
|
|
|
| 9a vana auto. Kas oled vaene?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
28.12.2015 16:43:09
|
|
|
mu autoelektrik selgitas ,et häda tuleb sellest kui ühendatud vooluringide vahelduvvoolu sagedused ei kattu.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
28.12.2015 16:46:42
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| mu autoelektrik selgitas ,et häda tuleb sellest kui ühendatud vooluringide vahelduvvoolu sagedused ei kattu. |
Genekast tuleb siiski välja alalisvool. Sellepärast need dioodsillad ongi vajalikud. Kui ei usu, siis mul on oss olemas ja saab ekraanilt ise vaadata.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
28.12.2015 16:59:45
|
|
|
| Algselt toodab generaator siiski vahelduvvoolu, mis siis alalisvooluks keeratakse.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
28.12.2015 17:04:07
|
|
|
ei tule. selle dioodsillaga piiratakse kõvera teine pool lihtsalt ära.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
28.12.2015 17:06:29
|
|
|
| laurx, dioodisillas ei visata tavapäraselt midagi minema, kui vaid üks ühesuunaline diood oleks, siis jah kõvera teine pool läheks tühja.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
28.12.2015 17:08:11
|
|
|
| tsitaat: |
| 9a vana auto. Kas oled vaene? |
Jah ja mulle ei meeldi laristada.
| tsitaat: |
| ei tule. selle dioodsillaga piiratakse kõvera teine pool lihtsalt ära. |
Sildlülituses dioodide puhul on tegemist ikkagi täisperioodalaldiga. See, millest sina räägid, on poolperiood, ehk pmst üks diood jadaühenduses.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
28.12.2015 17:11:29
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Algselt toodab generaator siiski vahelduvvoolu, mis siis alalisvooluks keeratakse. |
Jah, seda ma varasemas postituses kirjutasingi. See, kus koos skeemiga. Ma ei viitsi lihtsalt mitu korda täpselt lahti enam kirjutada, kuna arusaamine nagunii enamusel elektrist puudub ja ei taheta ka õppida.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
28.12.2015 17:11:32
|
|
|
| ranel kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| Algselt toodab generaator siiski vahelduvvoolu, mis siis alalisvooluks keeratakse. |
Jah, seda ma varasemas postituses kirjutasingi. See, kus koos skeemiga. |
See nii ammu juba.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
28.12.2015 17:16:31
|
|
|
siis tuleb oma autoelektrik üles otsida ja talle öelda, et hvoorumis öeldi teisiti. õigus, ma ei ole elektrik. seni seletatu on tuginenud väidetava teadja seletusele kus ka jooniseid kasutati.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
28.12.2015 17:20:07
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| siis tuleb oma autoelektrik üles otsida ja talle öelda, et hvoorumis öeldi teisiti. õigus, ma ei ole elektrik. seni seletatu on tuginenud väidetava teadja seletusele kus ka jooniseid kasutati. |
Las su elektrik näitab SI süsteemis mõõdetavatel väärtusel ära.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
28.12.2015 17:32:48
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| mu autoelektrik selgitas ,et häda tuleb sellest kui ühendatud vooluringide vahelduvvoolu sagedused ei kattu. |
uuh... see ei ole sul mingi vahelduvvoolu ülekandevõrk, kus vaja kindlat sagedust ja kella hoida ning kus ilge hunnik hiina päritolu jama mis väiksema kalde korral lendab ribadeks ise samal ajal võrku päris huvitavat 'siinust' kisades.
Kui jupid korras ei ole mitte mingit probleemi nendes 'erinevates sagedustes' - elektroonikal on reeglina voolu- ja pingepiirik ees, no kui too põleb siis on jootekolb abiks... tõsi, paljud töökojad sellisel tasemel autoelektrike ei oma (parimal juhul oskab tüüpiline autoelektrik katkestusi ja lühiseid leida ning mõnd juhet asendada...).
Suuremal osal auto elektriosast on üldiselt kama kaks kas sisse tuleb vahelduv- või alalisvool. Näiteks sõltuvalt starteris kasutusel olevast elektrimootori tüübist ei pruugi see teha teist nägugi (halvimal juhul lihtsalt undab aga ei pöörle ja kui siis ise asja üle kuumeneda lased - mis seal ikka, mõistus!), hõõgpirnid põlevad sama moodi, ainus häda võib olla moodsa LED lambiga, mis, siis sageduse järgi vilkuma hakkab...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
28.12.2015 17:38:26
|
|
|
Sõitsin täna tesla taga millel oli hunnik lede juba taga- ja pidurituledes läbi.
Kaua need müügis on olnud / eesti teedel sõitnud? mingi 2a?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
28.12.2015 17:39:44
|
|
|
Sama kvaliteetne siis nagu mersud
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
28.12.2015 17:43:55
|
|
|
| Lede vist koitsas ei saa parandada... Statist asendusleedi ka ei leia.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
28.12.2015 17:45:22
|
|
|
| Savi see parandamine, led tuli võiks 10+a kesta.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
28.12.2015 17:48:03
|
|
|
| hans kirjutas: |
Sõitsin täna tesla taga millel oli hunnik lede juba taga- ja pidurituledes läbi.
Kaua need müügis on olnud / eesti teedel sõitnud? mingi 2a? |
Miks arvad, et LED-id läbi olid - võib olla tarkavarauuenduse featuur ja hoiab elektrit kiirendmaiseks, salvestab piduritule energia akudesse
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
28.12.2015 17:55:17
|
|
|
| Sundülevaatusele saata see Tesla.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
28.12.2015 17:56:14
|
|
|
| Heitgaasi kontrolli, ega petutarkvara peal ole.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
28.12.2015 17:56:39
|
|
|
| tsitaat: |
| Sõitsin täna tesla taga millel oli hunnik lede juba taga- ja pidurituledes läbi. |
Ma nägin täna sellist loksvaagenit, mille tagumine suunakas (see ümmargune, nagu ananassiviil) vilkus lisaks suunataktile veel segmenditi omasoodu. Niiet ei ole ainult Tesla probleem (uuele tulijale võib andeks anda), küll aga tuleb loksvaagenit täiega tampida sellise asja eest, das auto mai äss.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
28.12.2015 18:04:54
|
|
|
| Markos kirjutas: |
| das auto mai äss. |
Vas is das?
Das ist Vaz!
Nali ajast mil autoturul peamiselt vaz-e müüdi.
viimati muutis SSD 28.12.2015 18:20:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
28.12.2015 18:50:50
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Homme peaks 5min varem õue minema ja auto sooja panema. Täna kulus palju klaasipesuvedelikku selleks, et esiaknast välja näha peale käivitamist |
Ära nüüd unusta kiruda, et kojamehed s*tad ja vahetamist vajavad.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
28.12.2015 18:55:15
|
|
|
| 6 eurised raamiga on kõige paremad.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
28.12.2015 19:07:51
|
|
|
Mehed mehed. Rahu. Markosel leksuse ront 9 aastat vana varsti ja aku ka originaal veel peal. Teis on probleem lihtsalt
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
28.12.2015 19:12:30
|
|
|
Mul on 30€ Boschi ilma komplekt üle aasta ja ma olen ka väga rahul.
Kuigi täna viskas korraks "Add coolant" kirja ette. Tuleb auto rondiks lugeda ja maha kanda. Opel jääb Opeliks.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
28.12.2015 20:04:42
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
Mehed mehed. Rahu. Markosel leksuse ront 9 aastat vana varsti ja aku ka originaal veel peal. Teis on probleem lihtsalt  |
mul 7a vanune rontt
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
28.12.2015 20:09:35
|
|
|
| Super AMOLED, Sul ei ole leksus ja 9a vana, niiet kuss.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
28.12.2015 20:21:28
|
|
|
dvdvader on kohal juba. milleks kedagi lisaks saata?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
28.12.2015 21:09:23
|
|
|
mul selline huvitav tähelepanek/küss.
nägin mina üht universaal e34 bemmi millel parem ja vasak tagurdustule pirn vilkus kordamööda u 15 sekundilise (kordamööda 30sek) intervalliga. vilkumine oli u kümnendik sekundit. võis olla ka led pirnidega?
millest selline fenomen? on keegi näinud?
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|