Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.3 (Lisatud küsitlus: "Kuidas vahetad või lased oma autol õli vahetada?") märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 474, 475, 476 ... 531, 532, 533  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kuidas vahetad või lased oma autol õli vahetada?
Ostan õli, filtri ja vahetan ise oma kätega
29%
 29%  [ 77 ]
Ostan õli, filtri ja lasen sõbral/töökojal vahetada
20%
 20%  [ 55 ]
Lähen mõnda töökotta ja tellin õlivahetuse (+ hooldus)
18%
 18%  [ 48 ]
Lähen margiesindusse ja lasen vahetada (+ hooldus)
31%
 31%  [ 83 ]
hääli kokku : 263

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 15:22:07 vasta tsitaadiga

Kui akut keeta suures kinnises ruumis mõned minutid, siis ei saa veel sädemega pauku kätte. len väga palju seda proovinud. Sealjuures avatud korkidega.

Kui Härrad elektrikud nüüd väidavad, et peale 10-20s kiusamist, kus keemine on heal juhul mõned sec.

Ja siis veel õues, kus on tuul...loodadate plahvatust? No kuulge?

Teoorias oli muidu jah ilus thumbs_up.gif

Aga jah, meil on 99% kinnised akud, avatud Keskkond ja keemise aeg liialt lühike. icon_wink.gif

Ma olen kõikide autodega igasugu asju käivitanud. Näiteks Lexusega Belarussi täkutanud. Kunagi pole midagi juhtunud. See on selline väljamõeldus probleem ja paljude juhuste kokkulangevusel võib tekkida miski häda.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 15:23:13 vasta tsitaadiga

Klemmid oksydeerinud.


Aga no tänapäeva autodel on suht paljudel kapoti all kaks klemmi kuhu saab krokodilli yhendada. Seega ei ole vaja pead murda mis ja kuhu, sest tihtipeale on aku koos oma klemmidega kuskil plastkatte all.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 15:25:46 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Klemmid oksydeerinud.


Aga no tänapäeva autodel on suht paljudel kapoti all kaks klemmi kuhu saab krokodilli yhendada.


See ka tõsi. 1998a aasta e46-l nägin juba selliseid eraldi klemme.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 15:26:28 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Klemmid oksydeerinud.




Oksüdeerunud klemmi puhul tekib kuumus klemmil, mitte akus icon_smile.gif

Mul kunagi oli 91a. Audi 100/A6, mille olid kapoti all sellised klemmid. Aku tagumise istme all.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?


viimati muutis Cb4 28.12.2015 15:27:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 15:27:29 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Kui akut keeta suures kinnises ruumis mõned minutid, siis ei saa veel sädemega pauku kätte. len väga palju seda proovinud. Sealjuures avatud korkidega.

Kui Härrad elektrikud nüüd väidavad, et peale 10-20s kiusamist, kus keemine on heal juhul mõned sec.

Ja siis veel õues, kus on tuul...loodadate plahvatust? No kuulge?

Teoorias oli muidu jah ilus thumbs_up.gif

Aga jah, meil on 99% kinnised akud, avatud Keskkond ja keemise aeg liialt lühike. icon_wink.gif

Ma olen kõikide autodega igasugu asju käivitanud. Näiteks Lexusega Belarussi täkutanud. Kunagi pole midagi juhtunud. See on selline väljamõeldus probleem ja paljude juhuste kokkulangevusel võib tekkida miski häda.

mul lasti nii genekas läbi aga tavaliselt jah ei juhtu midagi.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 15:28:09 vasta tsitaadiga

Homme peaks 5min varem õue minema ja auto sooja panema. Täna kulus palju klaasipesuvedelikku selleks, et esiaknast välja näha peale käivitamist
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 15:28:58 vasta tsitaadiga

Jäta õhtul käima siis on hommikul hea soe thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 15:30:29 vasta tsitaadiga

Panen taimeriga kilowatise puhuri äkki? Garaazi ikka autot ei ajaks
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 15:32:55 vasta tsitaadiga

Garaazis hakkab soojaga roostetama, odavam on õhtul lihtsalt käima jätta kui mingit eelsoojendust vms ostma hakata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 15:34:04 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Garaazis hakkab soojaga roostetama, odavam on õhtul lihtsalt käima jätta kui mingit eelsoojendust vms ostma hakata icon_biggrin.gif

0.5-1l/h on odavam lasta tiksuda tõesti ? icon_biggrin.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 15:43:29 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
0.5-1l/h on odavam lasta tiksuda tõesti ? icon_biggrin.gif

Loomulikult..

Naabril vahepeal mersu tiksus 24/7 majaees kui just parasjagu sõidus ei olnud..
Rekkamehe värk.. enam ei saa nii lihtsalt dislat varastada icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 15:45:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mul lasti nii genekas läbi aga tavaliselt jah ei juhtu midagi.

hakkab looma icon_razz.gif geneka dioodsild, CDI..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 15:54:23 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Garaazis hakkab soojaga roostetama, odavam on õhtul lihtsalt käima jätta kui mingit eelsoojendust vms ostma hakata icon_biggrin.gif


Ja siis tuleb minusugune vana dislanärakaga ja sõidab -25c mööda linna rõõmsalt ringi ning klaasid puhtad icon_biggrin.gif Kui korra saad talvel ikka ära proovida, mis tunne on võtta soe auto, siis ei taha enam külma autosse minna. Rääkimata sellest, et garaazis jätad aknad lahti, et niiskust koguma ei hakkaks.

Spoiler Spoiler Spoiler


Laurx, sa räägid hetkel, mis võib juhtuda täkku andmisest üldse.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 15:55:25 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Garaazis hakkab soojaga roostetama, odavam on õhtul lihtsalt käima jätta kui mingit eelsoojendust vms ostma hakata icon_biggrin.gif


Ja siis tuleb minusugune vana dislanärakaga ja sõidab -25c mööda linna rõõmsalt ringi ning klaasid puhtad icon_biggrin.gif Kui korra saad talvel ikka ära proovida, mis tunne on võtta soe auto, siis ei taha enam külma autosse minna.

Spoiler Spoiler Spoiler


Laurx, sa räägid hetkel, mis võib juhtuda täkku andmisest üldse.

neid lahedaid soojaarmastavaid dislavendasid on kaupluste parklad täis kes ei taha autot külmaks lasta minna sinine ving ümberringi. aga soe ju vähemalt.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 16:04:08 vasta tsitaadiga

Ma panin taimeriga puhuri, kui oleks iga päev kellapealt minek, siis vaja vaid juhe ühendada ja iga hommik õigel ajal auto soe, auto tiksumine on õuealal keelatud ja kütus maksab ka rohkem kui elekter + elektripuhuri efektiivsus on 100% kanti ehk läheb kiirelt soojaks.

viimati muutis lightbluefox 28.12.2015 16:04:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 16:04:11 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Garaazis hakkab soojaga roostetama, odavam on õhtul lihtsalt käima jätta kui mingit eelsoojendust vms ostma hakata icon_biggrin.gif


Ja siis tuleb minusugune vana dislanärakaga ja sõidab -25c mööda linna rõõmsalt ringi ning klaasid puhtad icon_biggrin.gif Kui korra saad talvel ikka ära proovida, mis tunne on võtta soe auto, siis ei taha enam külma autosse minna. Rääkimata sellest, et garaazis jätad aknad lahti, et niiskust koguma ei hakkaks.

Spoiler Spoiler Spoiler


Laurx, sa räägid hetkel, mis võib juhtuda täkku andmisest üldse.


Hea nõuanne Sul - kodanikud soetage garaaž icon_smile.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 16:09:27 vasta tsitaadiga

ranel, ütleme nii, et mulle on sellekohast moraali lugenud kaks (auto)elektriga natuke kokku puutunud inimest. tahad auto pealt käivitada, lülita mootor välja. tuttav sai oma gsxf ile uue CDI osta ja juhtmed vedada. ühte transiti dioodsilda olen ise vahetanud ning jutte, et käivitamine midagi katki on teinud, kostab ka siit. teema on selles, et tegu pole alalisvooluga, kui seal mingi generaator veel lisaks on. akust aga tuleb alalisvool.

yerba, kõik õige, tuleb tammelinna tarega naine võtta. iizi.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 16:24:27 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ranel, ütleme nii, et mulle on sellekohast moraali lugenud kaks (auto)elektriga natuke kokku puutunud inimest. tahad auto pealt käivitada, lülita mootor välja. tuttav sai oma gsxf ile uue CDI osta ja juhtmed vedada. ühte transiti dioodsilda olen ise vahetanud ning jutte, et käivitamine midagi katki on teinud, kostab ka siit. teema on selles, et tegu pole alalisvooluga, kui seal mingi generaator veel lisaks on. akust aga tuleb alalisvool.

Auto käima jätmine on hoopis teine teema.

See su tuttav, arvestades gsxf ehitust, kui napikas on sinna krokodille panna ja kui palju ma olen seal elektriskeemi läbi käinud, ma olen suht kindel, et ta suutis + keresse lasta icon_biggrin.gif Muul juhul pole seletatav, kuidas juhtmed ka läksid icon_biggrin.gif

Võtame ette nüüd selle dioodsilla. Dioodsilla eesmärk on vahelduvvool alalisvooluks muuta.


Kui dioodid kuumenevad üle, siis nad lihtsalt põlevad läbi.

Kujuta aga nüüd ette olukorda, kus koormad seda silma oma tühja akuga ja dioodsild on tugeva varuga pandud, et põleb hoopis mähis läbi. Oled siis õnnelikum ja süüdistad taas täku andmist?

Uuemad autod on muidugi omaette teema, kui soovid täkku anda.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121


viimati muutis ranel 28.12.2015 16:40:52, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 28.12.2015 16:36:58 vasta tsitaadiga

Erilised rimakad ikka kasutusel ma vaatan, õues paar kraadi külma ja juba mingid ouou ja akujutud. Mul pole mingit ououd ja aku on sama vana, kui autogi, so 24 jaanuaril saab 9a aastaseks, palju õnne!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 16:40:51 vasta tsitaadiga

Paukgaasi jutt õige aga see voolu kõikumise jutt käivitamisel? Aitava auto aku peaks olema ju voolustabiilsuse tagaja?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 16:41:26 vasta tsitaadiga

9a vana auto. Kas oled vaene?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 16:43:09 vasta tsitaadiga

mu autoelektrik selgitas ,et häda tuleb sellest kui ühendatud vooluringide vahelduvvoolu sagedused ei kattu.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 16:46:42 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
mu autoelektrik selgitas ,et häda tuleb sellest kui ühendatud vooluringide vahelduvvoolu sagedused ei kattu.

Genekast tuleb siiski välja alalisvool. Sellepärast need dioodsillad ongi vajalikud. Kui ei usu, siis mul on oss olemas ja saab ekraanilt ise vaadata.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.12.2015 16:59:45 vasta tsitaadiga

Algselt toodab generaator siiski vahelduvvoolu, mis siis alalisvooluks keeratakse.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 17:04:07 vasta tsitaadiga

ei tule. selle dioodsillaga piiratakse kõvera teine pool lihtsalt ära.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.12.2015 17:06:29 vasta tsitaadiga

laurx, dioodisillas ei visata tavapäraselt midagi minema, kui vaid üks ühesuunaline diood oleks, siis jah kõvera teine pool läheks tühja.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 28.12.2015 17:08:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:
9a vana auto. Kas oled vaene?


Jah ja mulle ei meeldi laristada.


tsitaat:
ei tule. selle dioodsillaga piiratakse kõvera teine pool lihtsalt ära.


Sildlülituses dioodide puhul on tegemist ikkagi täisperioodalaldiga. See, millest sina räägid, on poolperiood, ehk pmst üks diood jadaühenduses.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 17:11:29 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Algselt toodab generaator siiski vahelduvvoolu, mis siis alalisvooluks keeratakse.

Jah, seda ma varasemas postituses kirjutasingi. See, kus koos skeemiga. Ma ei viitsi lihtsalt mitu korda täpselt lahti enam kirjutada, kuna arusaamine nagunii enamusel elektrist puudub ja ei taheta ka õppida.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.12.2015 17:11:32 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Algselt toodab generaator siiski vahelduvvoolu, mis siis alalisvooluks keeratakse.

Jah, seda ma varasemas postituses kirjutasingi. See, kus koos skeemiga.
See nii ammu juba.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 17:16:31 vasta tsitaadiga

siis tuleb oma autoelektrik üles otsida ja talle öelda, et hvoorumis öeldi teisiti. õigus, ma ei ole elektrik. seni seletatu on tuginenud väidetava teadja seletusele kus ka jooniseid kasutati.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 17:20:07 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
siis tuleb oma autoelektrik üles otsida ja talle öelda, et hvoorumis öeldi teisiti. õigus, ma ei ole elektrik. seni seletatu on tuginenud väidetava teadja seletusele kus ka jooniseid kasutati.

Las su elektrik näitab SI süsteemis mõõdetavatel väärtusel ära.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 28.12.2015 17:32:48 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
mu autoelektrik selgitas ,et häda tuleb sellest kui ühendatud vooluringide vahelduvvoolu sagedused ei kattu.

uuh... see ei ole sul mingi vahelduvvoolu ülekandevõrk, kus vaja kindlat sagedust ja kella hoida ning kus ilge hunnik hiina päritolu jama mis väiksema kalde korral lendab ribadeks ise samal ajal võrku päris huvitavat 'siinust' kisades.

Kui jupid korras ei ole mitte mingit probleemi nendes 'erinevates sagedustes' - elektroonikal on reeglina voolu- ja pingepiirik ees, no kui too põleb siis on jootekolb abiks... tõsi, paljud töökojad sellisel tasemel autoelektrike ei oma (parimal juhul oskab tüüpiline autoelektrik katkestusi ja lühiseid leida ning mõnd juhet asendada...).

Suuremal osal auto elektriosast on üldiselt kama kaks kas sisse tuleb vahelduv- või alalisvool. Näiteks sõltuvalt starteris kasutusel olevast elektrimootori tüübist ei pruugi see teha teist nägugi (halvimal juhul lihtsalt undab aga ei pöörle ja kui siis ise asja üle kuumeneda lased - mis seal ikka, mõistus!), hõõgpirnid põlevad sama moodi, ainus häda võib olla moodsa LED lambiga, mis, siis sageduse järgi vilkuma hakkab...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 17:38:26 vasta tsitaadiga

Sõitsin täna tesla taga millel oli hunnik lede juba taga- ja pidurituledes läbi.
Kaua need müügis on olnud / eesti teedel sõitnud? mingi 2a?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 17:39:44 vasta tsitaadiga

Sama kvaliteetne siis nagu mersud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 28.12.2015 17:43:55 vasta tsitaadiga

Lede vist koitsas ei saa parandada... Statist asendusleedi ka ei leia.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 17:45:22 vasta tsitaadiga

Savi see parandamine, led tuli võiks 10+a kesta.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 28.12.2015 17:48:03 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:
Sõitsin täna tesla taga millel oli hunnik lede juba taga- ja pidurituledes läbi.
Kaua need müügis on olnud / eesti teedel sõitnud? mingi 2a?
Miks arvad, et LED-id läbi olid - võib olla tarkavarauuenduse featuur ja hoiab elektrit kiirendmaiseks, salvestab piduritule energia akudesse icon_smile.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 17:55:17 vasta tsitaadiga

Sundülevaatusele saata see Tesla.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 28.12.2015 17:56:14 vasta tsitaadiga

Heitgaasi kontrolli, ega petutarkvara peal ole.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 28.12.2015 17:56:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Sõitsin täna tesla taga millel oli hunnik lede juba taga- ja pidurituledes läbi.


Ma nägin täna sellist loksvaagenit, mille tagumine suunakas (see ümmargune, nagu ananassiviil) vilkus lisaks suunataktile veel segmenditi omasoodu. Niiet ei ole ainult Tesla probleem (uuele tulijale võib andeks anda), küll aga tuleb loksvaagenit täiega tampida sellise asja eest, das auto mai äss.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 18:04:54 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
das auto mai äss.

Vas is das?
Das ist Vaz!
Nali ajast mil autoturul peamiselt vaz-e müüdi.


viimati muutis SSD 28.12.2015 18:20:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 18:14:51 vasta tsitaadiga

Küll on ikka raske?
http://www.postimees.ee/3449357/politsei-kaalub-arandajate-tottu-sideohvitseri-saatmist-leetu
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.12.2015 18:50:50 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Homme peaks 5min varem õue minema ja auto sooja panema. Täna kulus palju klaasipesuvedelikku selleks, et esiaknast välja näha peale käivitamist


Ära nüüd unusta kiruda, et kojamehed s*tad ja vahetamist vajavad.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 28.12.2015 18:55:15 vasta tsitaadiga

6 eurised raamiga on kõige paremad.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 19:07:51 vasta tsitaadiga

Mehed mehed. Rahu. Markosel leksuse ront 9 aastat vana varsti ja aku ka originaal veel peal. Teis on probleem lihtsalt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.12.2015 19:12:30 vasta tsitaadiga

Mul on 30€ Boschi ilma komplekt üle aasta ja ma olen ka väga rahul.
Kuigi täna viskas korraks "Add coolant" kirja ette. Tuleb auto rondiks lugeda ja maha kanda. Opel jääb Opeliks.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 20:04:42 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Mehed mehed. Rahu. Markosel leksuse ront 9 aastat vana varsti ja aku ka originaal veel peal. Teis on probleem lihtsalt icon_biggrin.gif
mul 7a vanune rontt
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 20:09:35 vasta tsitaadiga

Super AMOLED, Sul ei ole leksus ja 9a vana, niiet kuss.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 20:21:28 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Küll on ikka raske?
http://www.postimees.ee/3449357/politsei-kaalub-arandajate-tottu-sideohvitseri-saatmist-leetu


dvdvader on kohal juba. milleks kedagi lisaks saata?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 21:09:23 vasta tsitaadiga

mul selline huvitav tähelepanek/küss.
nägin mina üht universaal e34 bemmi millel parem ja vasak tagurdustule pirn vilkus kordamööda u 15 sekundilise (kordamööda 30sek) intervalliga. vilkumine oli u kümnendik sekundit. võis olla ka led pirnidega?
millest selline fenomen? on keegi näinud?

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.3 (Lisatud küsitlus: "Kuidas vahetad või lased oma autol õli vahetada?") mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 474, 475, 476 ... 531, 532, 533  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.