Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Elioni ETH ühendus ning alternatiivne ruuter ISP poolt pakutavale märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.07.2015 16:33:41 vasta tsitaadiga

Ehk on abiks.
Known Routers to Work with Multicast/IGMP

tsitaat:
BT HomeHub 3 and 4 - Automatically enabled (no option to enable/disable feature)
Asus RT-N66U - You must configure 'Enable VPN + DHCP Connection' to 'No' under the WAN option.
TP-Link TL-WR1043ND - Automatically enabled (no option to enable/disable feature)
TP-Link Archer C7 - Automatically enabled (can enable/disable feature)
Billion 7800N - Requires profile (Pure Bridge) to the EWAN port along with the PPPoE profile. Also enable IGMP Proxy/Snooping
Billion 7800DXL - Probably requires profile configuring similar to the Billion 7800N
TP-Link TL-WDR4900 N900 - Automatically enabled
TP-Link WDR4300 N750 - Automatically enabled

Kui neil töötab, siis ka Elion pole loodetavasti millegi poolest eriline, et ei peaks töötama.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2015 17:17:01 vasta tsitaadiga

jägaja, üldiselt on jah seda ilmselt hea teada. Mul multicasti-vajadust pole. Aga tänud viitamast igaljuhul. Siin teemas on üht koma teist kasulikku ikka kirjas - äkki peaks ära märkima, et ei kustuks 2 nädala pärast?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2015 18:13:44 vasta tsitaadiga

Võib-olla tõesti vääriks säilitamist?

Analoogset küsimust siin foorumis ikka aeg-ajalt esile kerkib...erinevates teemades.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2015 15:30:09 vasta tsitaadiga

Teema on kullavaraks märgitud.

***

Läksin Asus RT-AC56U teed. Praeguseks on asjad ära konfitud, eks nüüd saab näha kuidas asi töötab. Esmamulje on igaljuhul väga meeldiv, vaatame, kuidas stabiilsus ka on. Mõni koht on veel segane, aga ma pole veel manuaali ka lugenud. icon_smile.gif Ahjaa - lasin esiemse asjana Merlini FW ka peale kuna üks pisikene detail on originaalis väidetavalt puudu - kliendi nime näitamine ühendatud seadmete all.

***

Kui keegi veel Asus RT-AC56U vastu huvi tunneb siis seda müüakse üllatavalt soodsalt hetkel: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/V%C3%B5rguseadmed/404040/ . Ei kujutagi ette, miks on paar odavamat pakkujat ja siis tuleb 30-eurone hüpe. Igaljuhul ma tellisin Galadorist ja tuligi 106€ eest.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2015 15:33:17 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Kui keegi veel Asus RT-AC56U vastu huvi tunneb siis seda müüakse üllatavalt soodsalt hetkel: htt450 x 144 x 352mmp://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/V%C3%B5rguseadmed/404040/ . Ei kujutagi ette, miks on paar odavamat pakkujat ja siis tuleb 30-eurone hüpe. Igaljuhul ma tellisin Galadorist ja tuligi 106€ eest.


Suurema raha eest oleks RT-AC68U/P/R juba mõistlikum valik...vähemalt minu arvates. icon_rolleyes.gif

Anyway, kuidas sel Wlani leviga ka lood on... icon_smile.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2015 22:57:59 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:

Suurema raha eest oleks RT-AC68U/P/R juba mõistlikum valik...vähemalt minu arvates. icon_rolleyes.gif
Loomulikult. icon_smile.gif. Aga 60 eurot (hinnavahet) on siiski 60 eurot. Ja ega see nimekiri otsa saa, jälle pool sotti otsa ja tulevad järgmised põnevad seadmed. Loomulikult veel paremad kui eelmised. Eks ma vaatasin enda nõudmiste/soovide järgi.

tsitaat:

Anyway, kuidas sel Wlani leviga ka lood on... icon_smile.gif
Levi on hea. St ega mul Inteno levis ka igasse korterinurka, nüüd on lihtsalt mitmed riistad 5 GHz peal. "Köögiraadio" ehk siis RaspberryPi küljes olev Trendneti TEW-648UBM USB wifidongle räägib kahjuks ainult 2,4 GHz.
***
Suhteliselt soojaks läheb idledes, CPU on 82 kraadi. Niipalju kui tuhnisin netis siis on osadel kuttidel temperatuurid ca 60 kandis, mõned jahutavad ja siis on 40 peal. Samas vist isegi 120 kraadi on veel talutav, seega mänguruumi jagub. Samas kõrvalolev Linksysi ATA on ka käega katsudes üsna kuum. Eks ma alguses ilmselt vahin statsi ja logisid ka rohkem, küll läheb üle. icon_smile.gif

***
Spoiler Spoiler Spoiler

***

EDIT2 (02.10): nüüdseks on paar kuud ruuter olnud ning käib kenasti endiselt. Wifi levib enda korteri piires ilusti, seade ei tee ühtegi trikki. Enda lauaarvuti ongi tükk aega olnud wifi otsas kuna ruuteri LAN-pordid said otsa.

EDIT3 (02.11): # uptime
22:55:40 up 49 days, 10:30, load average: 0.04, 0.02, 0.04
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 27.12.2015 11:55:58 vasta tsitaadiga

Sai ka kõht Intenost täis.

Ilmselt teen sama valiku mis Mark0 tegi.
Aga siiski küsin, mis vahe tekib ruuteril single ja dual core erinevusega. Jõudlus OFC, aga mul ei ole ruuterist mingit jõudu vaja. Ruuteri tööks on ainult internetti jagada, elioni pilti teha ja wifit vähesel määral. Kõike muud teeb Synolog. Mingeid printeservereid, faili server jne asju pole tarvis.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2015 12:19:00 vasta tsitaadiga

SilQ, alustuseks...

Single-Core MIPSr2 CPU'dega ruuterid on kôik vanad mudelid.
Dual-Core ARM CPU'dega karpidel on parem VPN'i ja SMB performance, rohkem Flashi ning lisaks veel muud featuurid nagu IDS, Antiviirus, jpm.

Hinnavahe on samas aga olematu, nii umbes kümmekond eurot.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 27.12.2015 12:19:42 vasta tsitaadiga

Etz, Lihtsalt vaatasin, et AC56U saadavus igalpool kehv. 55U samas igalpool. Hind suht sama.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2015 12:23:20 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Etz, Lihtsalt vaatasin, et AC56U saadavus igalpool kehv. 55U samas igalpool. Hind suht sama.


55U ei soovita paljalt sellepärast, et kolmandate osapoolte Firmwaret sellele pole.

Iial ei vôi teada mis featuure tulevikus vaja vôiks minna, lisaks olen siin viimasel ajal ka ise natuke käppi koodiseks teinud ja Merlini firmware arenduses veidi kaasa löönud, et IPTV tugi paremaks saaks.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 28.12.2015 11:26:09 vasta tsitaadiga

Etz, Viitsid seda komenteerida: RT-AC52U. Ühe tuumaga ja 2x vähem rami näen mina ainult rohkem ei oska vaadata.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2015 11:37:33 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Etz, Viitsid seda komenteerida: RT-AC52U. Ühe tuumaga ja 2x vähem rami näen mina ainult rohkem ei oska vaadata.


Mina valiks midagi sellest listist:

tsitaat:
RT-AC56U
RT-AC68U/W/R/P
RT-AC3200
RT-AC88U
RT-AC3100
RT-AC5300


Muude kohta on suhtkoht vähe know-how`d või kasutavad suht imelikke ja vähelevinud kiibistikke.
Või on vähe Flashi või Mälu, jm hädad, samuti on osad juba lihtsalt Moraalselt ning füüsiliselt vananenud mudelid.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2015 19:07:26 vasta tsitaadiga

Võin omadest kogemustest öelda, et Asus´e RT-AC66U toimetab ka väga kenasti. Ca pool aastat tagasi panin selle Thompsoni asemele ja pole seda siiani pidanud kahetsema.
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2016 21:58:08 vasta tsitaadiga

Uuriks veidi maad..
Oleks soov olemasolev TG784 välja vahetada. Jääb teine suuremahuliste failide (~4,5MB/s video arvutist telerisse läbi Plexi) sujuva edastusega jänni, kui keegi veel samal ajal arvutis surfab ning üldine wifi leviala on nõrk.
Majapidamises tunnistavad nutiseadmed 802.11 a/b/g/n standardeid, tulevikus ka ac.
Milline seade Thomsoni asendama sobiks, kui soov ka Telia TV teenuseid (põhikanalid, filmiriiul, kordus TV, FOXplay) edaspidi kasutada ning mille seadistamiseks ei peaks Töövahenduse foorumisse kuulutust püstitama? TP-LINK ARCHER C5 sobiks mulle?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2016 22:01:47 vasta tsitaadiga

ASUSe tegusamad purgid on thumbs_up.gif

AC56U on päris hää.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2016 22:14:10 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
ASUSe tegusamad purgid on thumbs_up.gif

AC56U on päris hää.
Sel on üks "viga" - puudub seinale kinnitamise võimalus. RT-AC66U see-eest aga istuks, kuid ka C5-st kallim.

Jäi kusagilt teemast silma, et Asus oskab ilma arvuti abita netist pahna välisele kettale tõmmata. C5 ka nii tubli on?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2016 22:20:00 vasta tsitaadiga

Mul endal juba vist kolmandat aastat käib AC66U, väga rahul. Hea investeering.

Enne seda kasutasin aastajagu OpenWRTga WDR-3600, wifi kiirus jäi väikseks, muidu oleks edasi kasutanud.
C5 saab OpenWRTga kõigega hakkama, mitte küll väga kiiresti, prose jääb kiiresti jalgu ja ega see ketas seal küljes ka kiiresti toimeta.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 05.07.2016 22:24:47 vasta tsitaadiga

mis värk nende, Oskab


anubis, millega võrreldes jääb jalgu? AC66'ega?
56 on parem prose kui 66'el. Ise pole 56'el kettale salvestamist proovinud.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2016 01:34:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

TP-LINK ARCHER C5 sobiks mulle?

uus kindlasti mitte. DTV'd sa sellega ei näe. Originaal soft ei oska igmp proxyt ega vlan täägimist
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2016 10:22:52 vasta tsitaadiga

ThedEviL kirjutas:
tsitaat:

TP-LINK ARCHER C5 sobiks mulle?

uus kindlasti mitte. DTV'd sa sellega ei näe. Originaal soft ei oska igmp proxyt ega vlan täägimist

Oled kindel selles?
C5 puhul on alates Archer C5_V1.20_141126 tarkvarast olemas IPTV tugi

Pilt manuaalist IPTV kohta:
Spoiler Spoiler Spoiler


Teine asi on see, kui see Telioni korral ei tööta icon_rolleyes.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2016 10:30:31 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
ThedEviL kirjutas:
tsitaat:

TP-LINK ARCHER C5 sobiks mulle?

uus kindlasti mitte. DTV'd sa sellega ei näe. Originaal soft ei oska igmp proxyt ega vlan täägimist

Oled kindel selles?
C5 puhul on alates Archer C5_V1.20_141126 tarkvarast olemas IPTV tugi

Pilt manuaalist IPTV kohta:
Spoiler Spoiler Spoiler


Teine asi on see, kui see Telioni korral ei tööta icon_rolleyes.gif


Vaatasin selle karbi weebinterfeissi siin: http://www.tp-link.com/resources/simulator/ArcherC5_v1.20/Index.htm
Ja VLAN`i majandust ma küll leida ei suutnud, ilma selleta oaga pole kahjuks IPTV võimalik. icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2016 10:50:45 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
mis värk nende, Oskab


anubis, millega võrreldes jääb jalgu? AC66'ega?
56 on parem prose kui 66'el. Ise pole 56'el kettale salvestamist proovinud.


Saab hakkama kui talle USB kaudu ketas külge panna kuid aeglane, eriti võrrelduna eraldiseisva NASiga.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2016 10:50:53 vasta tsitaadiga

Etz, kusjuures isegi mingi osa on.

Vaevalt et igmp proxyga töötab. Küllaga võibolla töötab kui IPTV alt võtta 802,1Q ja siis määrata iptv vlan4 ning see määrata port 4'ja. Äkki saab. Kahtlane teema on see "automaagiline" konf.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 06.07.2016 11:04:07 vasta tsitaadiga

anubis, Sellega ma olen nõus. Iga seade võiks ikka teha seda tööd milleks ta mõeldud on. Aga intenetis googeldades saab 56 päris talutavalt hakkama.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2016 11:14:49 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:

Vaatasin selle karbi weebinterfeissi siin: http://www.tp-link.com/resources/simulator/ArcherC5_v1.20/Index.htm
Ja VLAN`i majandust ma küll leida ei suutnud, ilma selleta oaga pole kahjuks IPTV võimalik. icon_rolleyes.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
icon_rolleyes.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2016 12:14:12 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
SilQ kirjutas:
mis värk nende, Oskab


anubis, millega võrreldes jääb jalgu? AC66'ega?
56 on parem prose kui 66'el. Ise pole 56'el kettale salvestamist proovinud.


Saab hakkama kui talle USB kaudu ketas külge panna kuid aeglane, eriti võrrelduna eraldiseisva NASiga.
NAS'i võludega pole kokku puutunud, aga kui 10MB/s suudab samaaegselt lugeda ja kirjutada, sobiks
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2016 12:31:22 vasta tsitaadiga

mis värk nende kirjutas:
anubis kirjutas:
SilQ kirjutas:
mis värk nende, Oskab


anubis, millega võrreldes jääb jalgu? AC66'ega?
56 on parem prose kui 66'el. Ise pole 56'el kettale salvestamist proovinud.


Saab hakkama kui talle USB kaudu ketas külge panna kuid aeglane, eriti võrrelduna eraldiseisva NASiga.
NAS'i võludega pole kokku puutunud, aga kui 10MB/s suudab samaaegselt lugeda ja kirjutada, sobiks


http://www.trustedreviews.com/asus-rt-ac56u-802-11ac-router-review-performance-value-verdict-page-2
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SndyBrdge
HV vaatleja
SndyBrdge

liitunud: 11.07.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2016 00:27:16 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
ThedEviL kirjutas:
tsitaat:

TP-LINK ARCHER C5 sobiks mulle?

uus kindlasti mitte. DTV'd sa sellega ei näe. Originaal soft ei oska igmp proxyt ega vlan täägimist

Oled kindel selles?
C5 puhul on alates Archer C5_V1.20_141126 tarkvarast olemas IPTV tugi

Pilt manuaalist IPTV kohta:
Spoiler Spoiler Spoiler


Teine asi on see, kui see Telioni korral ei tööta icon_rolleyes.gif


Vaatasin selle karbi weebinterfeissi siin: http://www.tp-link.com/resources/simulator/ArcherC5_v1.20/Index.htm
Ja VLAN`i majandust ma küll leida ei suutnud, ilma selleta oaga pole kahjuks IPTV võimalik. icon_rolleyes.gif


Mul endal ka Archer C5 DD-WRT v3.0-r29739 std firmwarega, kas sellel oleks IPTV võimalik tööle saada?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2016 10:00:31 vasta tsitaadiga

SndyBrdge, jah.
Kõigepealt wifi stabiilsuse huvides tuleks openWRT peale lasta

Kui wifi katkemine ei häiri, siis otsi vlan seaded ülesse ja suru vlan4 sinna porti kuhu sa digiboxi paned.
ddwrt on kuulus katkise GUI osas, võimalik et pead käsurealt tegema. Pole ddwertut näppinud seetõttu juba julgelt 5 aastat äkki.

Lühidalt: interneti poolele lisa "vlan4 tagged" ja sellele pordile kuhu sa digiboxi paned, pane ainult "vlan4 untagged"
Kus see täpselt seal teeduvertus on, ei tea. Alati võid lihtsalt konf failis käsitsi teha.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SndyBrdge
HV vaatleja
SndyBrdge

liitunud: 11.07.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2016 20:02:11 vasta tsitaadiga

ThedEviL kirjutas:
SndyBrdge, jah.
Kõigepealt wifi stabiilsuse huvides tuleks openWRT peale lasta

Kui wifi katkemine ei häiri, siis otsi vlan seaded ülesse ja suru vlan4 sinna porti kuhu sa digiboxi paned.
ddwrt on kuulus katkise GUI osas, võimalik et pead käsurealt tegema. Pole ddwertut näppinud seetõttu juba julgelt 5 aastat äkki.

Lühidalt: interneti poolele lisa "vlan4 tagged" ja sellele pordile kuhu sa digiboxi paned, pane ainult "vlan4 untagged"
Kus see täpselt seal teeduvertus on, ei tea. Alati võid lihtsalt konf failis käsitsi teha.

Sai openwrt peale pandud, IPTV hakkas tööle kuid internet mitte. VLANid sai pandud niimoodi. Port 1 on WAN, pordid on 2-5 on ruuteril 1-4, 6 kohta ei oska öelda.
[/img]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2016 22:55:12 vasta tsitaadiga

märgin teema ära
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2016 23:36:21 vasta tsitaadiga

SndyBrdge, ee.. mida sa tegid nüüd?
port 2 3 4 pane nüüd vlan1 untagged

vlan1 on sul lan
vlan4 on dtv

võta täiesti default conf ette ning lisaks defaultile pane vlan 4 port 1 tagged, port 5 untagged (see vist viimane port)
ja ära teisi kustuta/muuda.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.08.2016 19:14:10 vasta tsitaadiga

Jäi silma üks analoogne teema, mille peaks antud teemaga siduma.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9150566#9150566

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.08.2016 22:07:10 vasta tsitaadiga

Tänane uus teema, millega asendada läbipõlenud Telia Thomsonit.
Hinnavaatlus -> Andmeside ja kõnelevi -> Telia korrusmaja ühenduseks sobiv ruuter (mured ruuteri seadistamisega)

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2016 13:50:45 vasta tsitaadiga

Küsimus järgmine:

Hetkel selline setup:
Inteno --> IPTV (juhtmega)
          --> Apple TV (juhtmega)
          --> Airport TimeCapsule (juhtmega)


TimeCapsule jagab üle wifi netti kõigele muule majapidamises aga signaalitugevus jätab mõnes kohas elamises soovida. Tekkind mõte Time Capsule jätta "lollakaks" backupseadmeks kodustele õunamasinatele ning kodust võrku tegema panna Asuse RT-AC68U
Kas selle Asusega ma saaks ka oma Intenost lahti, mida hetkel on vaja et IPTV töötaks.
Loen ülevaltpoolt et OpenWRTga on see võimalik. Oskab keegi täpsemalt nõu anda?

Ideaalis tahaks sellist konfi
Asus ---> IPTV
        ---> Apple TV
        ---> TimeCapsule (läheb bridge modesse teise tuppa)
        ---> Kodune võrgundus üle Wifi


On võimalik, või peab ilmtingimata Inteno alles jätma?

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2016 14:05:54 vasta tsitaadiga

flake, OpenWRT selle Asuse peale ei istu, küll aga saab seda ka stock firmwarega.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=552812

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2016 14:16:58 vasta tsitaadiga

Aha, tänud... aga saan aru et ilma digiboksita on endiselt paras kamm ja keberniit? Mul digiboksi pole, samsungis olevat Elioni appi kasutan...
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2016 14:17:35 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
Aha, tänud... aga saan aru et ilma digiboksita on endiselt paras kamm ja keberniit? Mul digiboksi pole, samsungis olevat Elioni appi kasutan...


Siis eriti ilma Intenota hakkama ei saa...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2016 15:58:08 vasta tsitaadiga

flake, Mis intenol viga on, et ei sobi?
Mul sinu sarnane lahendus töös.
Inteno wifi samuti lahti enamik pudinate jaoks ja Apple Airport on kõrval kiiremate AC seadmete jaoks. Kuna Applel vaid 1 võrgunimi siis seade valib ise kas kasutab 2,4 või 5Ghz kaarti aga kõrvuti kasutades on Inteno 2,4Ghz wifi leviala suurem.
Stabiiluse osa ei ole kummagiga probleeme.

Kui käsi programmeerimises (lihtsalt öeldud) sees pole siis kasuta teenusepakkuja ruuterit.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2016 15:32:13 vasta tsitaadiga

ThedEviL kirjutas:
SndyBrdge, ee.. mida sa tegid nüüd?
port 2 3 4 pane nüüd vlan1 untagged

vlan1 on sul lan
vlan4 on dtv

võta täiesti default conf ette ning lisaks defaultile pane vlan 4 port 1 tagged, port 5 untagged (see vist viimane port)
ja ära teisi kustuta/muuda.

Mida teha sellise erroriga?
Spoiler Spoiler Spoiler


Port 6 on eth0

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 19:52:14 vasta tsitaadiga

Tuli see teema meelde. Mainin repliigi korras, et RT-AC56U on praeguseks ca 1,5 aastat edukalt töötanud väga kenasti, olen enda valikuga väga rahul. Muidugi tasub ka mainida, et ma ei kasuta Elioni dTV'd, ühendus on puhtalt "tavalise" neti jaoks. Kõik töötab suurepäraselt, nii kaabli kui wifiga. AC wifiga olen saanud üsna gigabiti juurde kiiruseid koduvõrgus.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 22:02:44 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:

AC wifiga olen saanud üsna gigabiti juurde kiiruseid koduvõrgus.


kuidas see võimalik on? või mis see juurde tähendab?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 22:07:35 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
Mark0 kirjutas:

AC wifiga olen saanud üsna gigabiti juurde kiiruseid koduvõrgus.


kuidas see võimalik on? või mis see juurde tähendab?
ligilähedal Gbit/s
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 22:10:53 vasta tsitaadiga

taavi, ruuter ise annab teoorias parimal juhul välja kuni 1167 Mbps. Praktikas olen enda NASist saanud wifiga natuke alla 1 Gbps kiiruseid, piirajaks on ka NASi enda võrguliides (1 Gbps).
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 22:16:00 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Aeglane olen icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 22:23:08 vasta tsitaadiga

eem, mul näitab seal veel toredamaid numbreid.



see ei tähenda, et sealt niipalju läbi läheb. pole RT-AC56U ise omanud, aga siin räägitakse natuke teistest numbritest https://www.smallnetbuilder.com/wireless/wireless-reviews/32234-asus-rt-ac56u-80211ac-dual-band-wireless-ac1200-gigabit-router-reviewed?start=3 üldjuhul on see info ikka tõele vastanud. reklaaminumbrid ei ole reaalsus.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 22:24:08 vasta tsitaadiga

Ma räägin reaalselt saadud kiirustest mitte kokkulepitud lingi kiirusest.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 22:26:44 vasta tsitaadiga

jaga mingit testitulemust, põnev oleks teada, mis see ligilähedane tähendab.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 22:33:16 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
jaga mingit testitulemust, põnev oleks teada, mis see ligilähedane tähendab.
Sellega läheb aega, väga tihti AC-võimalust seadet kodus pole.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 22:44:56 vasta tsitaadiga

Mul tuleb stabiilselt 40+MB/s üle wifi, kui kiiremat vaja siis saab saba järgi lükata (pole väga tihti vaja), saaks ka veidi kiiremini kui tegusam kaart läpakas oleks.

Tegelikult tahtsin lisada seda, et nüüdseks pea neli aastat teeninud AC66U on jätkuvalt oma võimete kõrgusel.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Elioni ETH ühendus ning alternatiivne ruuter ISP poolt pakutavale mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.