Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 327, 328, 329 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2015 14:47:49 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
See on iseenesest huvitav soovitus. Mujal kurdetakse alati hindade üle ja kehva puldi üle, antud juhul sony maksad pisut ka nime eest ja pana pult on mingi aastatest 2000 kui mitte alla selle.
Lisaks ebamugavale puldile on pana menüü kole vigaselt tõlgitud ja ebaloogiline.

Ok, saan aru, et tegelikult räägid ainult pildikvaliteedist mis võib isiklikust seisukohast gramm paremgi olla, kuid hinda pisut ka sisemisi tehnoloogiaid, tarkvara, pulti, kasutusmugavust, disaini ja seda kas tootja üldse eesti kliendile selle teinud on.

Mina vaatan telekast pilti mitte pulti/menüüd. Orig. pulti ei kasuta, menüü on alati i.keelne. icon_smile.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2015 17:09:50 vasta tsitaadiga

spezwend kirjutas:
indrekp kirjutas:
See on iseenesest huvitav soovitus. Mujal kurdetakse alati hindade üle ja kehva puldi üle, antud juhul sony maksad pisut ka nime eest ja pana pult on mingi aastatest 2000 kui mitte alla selle.
Lisaks ebamugavale puldile on pana menüü kole vigaselt tõlgitud ja ebaloogiline.

Ok, saan aru, et tegelikult räägid ainult pildikvaliteedist mis võib isiklikust seisukohast gramm paremgi olla, kuid hinda pisut ka sisemisi tehnoloogiaid, tarkvara, pulti, kasutusmugavust, disaini ja seda kas tootja üldse eesti kliendile selle teinud on.

Mina vaatan telekast pilti mitte pulti/menüüd. Orig. pulti ei kasuta, menüü on alati i.keelne. icon_smile.gif


Ma sellele rõhusin isegi, vaatan ka pilti. Sellepärast mugisesin, et Elioni teemas käis mingi aeg kiun puldi ja menüü jms üle, tegelikult tarbime ju ikka sisu ja vaatame pilti.

Küll aga katsuge pana pulti ja saate aru, et ei pea kosmoselaeva juhtima, selleks, et telerit vaadata.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2015 17:49:25 vasta tsitaadiga

´Aga palun icon_biggrin.gif beer_yum.gif

viimati muutis rycyve 24.12.2015 18:16:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 24.12.2015 17:51:33 vasta tsitaadiga

Nüüd kirjuta seejutt nii et keegi aru ka saaks.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2015 18:28:31 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Nüüd kirjuta seejutt nii et keegi aru ka saaks.


H icon_biggrin.gif ull lugu kes lugemisega on pahuksis.Sama viga,et sitaks googeldada ja reaalselt ei loe mõttederi icon_sad.gif ehk kõik on ete täheldatud icon_idea.gif
Vahet pole aga selle kirjelduse tv soetamisest jätan enda teada kuna pole kasu sinusuguste kriitika avaldamisega texti suhtes.Edu ostul teistele
+kasutajale RustyZ
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 24.12.2015 19:01:39 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif

Ma siis võtan kokku. Kaustaja ryccyyyvcyyce kirjutas, et LG ips on täielik saast, pana va on ülikõva ja üldse on kõik need pimedad kes lg ips ekraani on ostnud ja väidavad et neil pilt kodus hea on. Ja 176 pidavat võrduma 178ga ka. Häid jõule.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2015 19:05:16 vasta tsitaadiga

Mul jah, juba aastake silmavähk tänu LG IPSile.

Rõve.

Täiega.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2015 19:31:03 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif icon_smile.gif [quote="RustyZ"]: icon_lol.gif
Ma siis võtan kokku. Kaustaja ryccyyyvcyyce kirjutas, et LG ips on täielik saast, pana va on ülikõva ja üldse on kõik need pimedad kes lg ips ekraani on ostnud ja väidavad et neil pilt kodus hea on. Ja 176 pidavat võrduma 178ga ka. Häid jõule.[/
Kui sa kõigest nii hästi aru saad miks pritsid s...a minu suunas icon_rolleyes.gif Life is Good kohta pole midagi halba öelnud vaid,et see IPS paneel või selle tootja ei suuda head pilti paremini ette sõõta kui teatud VA tootjad OMG parem kui ise otsustte mida võtta icon_smile.gif
Mul jah, juba aastake silmavähk tänu LG IPSile.

Rõve.
Tore,et keegi asja jagab ja aru saab thumbs_up.gif (b





Aru ma ei mõista kuhu énemesed kalduvad
Kel huvi minu arvamusest siis leiad siit kui on huvi mitte kopp.gif miutte RustyZ kasutaja arvamus
......siis ps


beer_yum.gif
Täiega.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2015 19:34:59 vasta tsitaadiga

Sööge ss...aia, aasta ootan ja min 55 oled life's good tuleb tv kapile. Mõistlik hind vaid takistab veel.

Minumeelest on kõik lcd ledid vufflid. Öelge parem kas mõni teler ka ilma clouding, backlight bleedita vms on. Siiani mustal pildil alati mingi valgus ebaühtlaselt näha.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2015 19:48:59 vasta tsitaadiga

beer_yum.gif
indrekp kirjutas:
Sööge ss...aia, aasta ootan ja min 55 oled life's good tuleb tv kapile. Mõistlik hind vaid takistab veel.

Minumeelest on kõik lcd ledid vufflid. Öelge parem kas mõni teler ka ilma clouding, backlight bleedita vms on. Siiani mustal pildil alati mingi valgus ebaühtlaselt näha.

Kahju .et selline kamm siin läbi käis aga valik on ikkagi sinu thumbs_up.gif
ok aga nüüd wot


viimati muutis rycyve 24.12.2015 19:55:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2015 19:50:54 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Minumeelest on kõik lcd ledid vufflid.

Just. Siin külapoisid võrdlevad, kelle võrr kiiremini sõidab. Aga korraliku tsikliga võrreldes pole neil mingit vahet icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2015 20:18:13 vasta tsitaadiga

65"+ OLED on järgmine, igatahess..

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2015 20:37:03 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
65"+ OLED on järgmine, igatahess..

thumbs_up.gif

yes aga raha thumbs_up.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2015 20:39:07 vasta tsitaadiga

rycyve kirjutas:
anubis kirjutas:
65"+ OLED on järgmine, igatahess..

thumbs_up.gif

yes aga raha thumbs_up.gif icon_eek.gif

poh see raha, tühised 5,3k€ , järelmaks 5 aastaks ja elu lill thumbs_up.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/582027/

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2015 20:58:17 vasta tsitaadiga

Enne nelja aastat pole plaanis, viie aastase sammuga on siiani meeldivalt suurte väljaminekuteta saanud telekaid osta.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2015 21:10:24 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Enne nelja aastat pole plaanis, viie aastase sammuga on siiani meeldivalt suurte väljaminekuteta saanud telekaid osta.

Ma valisin sellel aastal veel LCD. Mõtlesin ka et mõne aasta pärast saan ülejäänud raha eest samasuure OLED-i ja jääb veel raha ülegi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2015 21:22:17 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
rycyve kirjutas:
anubis kirjutas:
65"+ OLED on järgmine, igatahess..

thumbs_up.gif

yes aga raha thumbs_up.gif icon_eek.gif

poh see raha, tühised 5,3k€ , järelmaks 5 aastaks ja elu lill thumbs_up.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/582027/


Sirge pilt on odavam, Eestis kahjuks ei müüda -

http://www.euronics.nl/product/lg-oled-tv-55-ef-950-v/23752

E: andeks, te räägite 10 tolli suuremast icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2015 22:20:05 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif Joulud beer_yum.gif

viimati muutis rycyve 25.12.2015 09:20:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2015 22:52:29 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif

Wut?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2015 23:04:59 vasta tsitaadiga

ot:
keegi vist liiga palju jõulujooki tarbinud icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pässapoiss
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2012




sõnum 25.12.2015 12:42:04 vasta tsitaadiga

Täna Euronicsis ale.
Väike dilemma, mida valida.
Põhiline mis telekaga tehakse on PS4 mängud ja Elionist multikad

https://www.euronics.ee/t/69485/televiisorid/43-full-hd-led-lcd-teler-lg/43lf632v
https://www.euronics.ee/t/66914/televiisorid/40-full-hd-led-lcd-teler-sony/kdl40w705cbaep
https://www.euronics.ee/t/66749/televiisorid/40-ultra-hd-led-lcd-teler-thomson/40ua6406
Äärmisel juhul (jääb suureks)
https://www.euronics.ee/t/68317/televiisorid/50-ultra-hd-led-lcd-teler-thomson/50ua6406w



Või midagi muud?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2015 12:44:54 vasta tsitaadiga

pässapoiss kirjutas:
Täna Euronicsis ale.

https://www.euronics.ee/t/68317/televiisorid/50-ultra-hd-led-lcd-teler-thomson/50ua6406w



Või midagi muud?

või mujalt?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/620519/ icon_rolleyes.gif
Aga kui täna vaja saada, siis teine teema.
Samas thomson.....pigem midagi muud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 25.12.2015 18:48:21 vasta tsitaadiga

Kui juba nii ütled siis mis thomsoni ja philipsi vahe on? Nüüdseks ühed hiinakad mõlemad.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pässapoiss
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2012




sõnum 25.12.2015 18:59:08 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
pässapoiss kirjutas:
Täna Euronicsis ale.

https://www.euronics.ee/t/68317/televiisorid/50-ultra-hd-led-lcd-teler-thomson/50ua6406w



Või midagi muud?

või mujalt?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/620519/ icon_rolleyes.gif
Aga kui täna vaja saada, siis teine teema.
Samas thomson.....pigem midagi muud



Täna kohe vaja ei ole.
Pigem huvitab rohkem missugune neist võiks olla kõige mõistlikum ost?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.12.2015 19:11:36 vasta tsitaadiga

kes siin soni ja panasoonikut haipisid, alles hiljuti muutis fox oma subtiitreid. sonymehed kes tarkvara ei uuendanud oma teatud telekatel, ei näe vist siiani neid. sony ei tee dvb-c otsingut õitesti ja topib starmani kaabli otsas kanalid valesti. dvb-t s lihtsalt järjestab. panasoonik on "natukene keeruline"

lg l on kõigil kätte hakanud mudelitel käsitsi häälestus dvb-t s olemas. paned sagedused sisse ja tuleb täpselt see nimekiri mida vaja. samsal on osadel mudelitel käsitsi häälestamine ära jäetud.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2015 20:59:52 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kui juba nii ütled siis mis thomsoni ja philipsi vahe on? Nüüdseks ühed hiinakad mõlemad.

samsa ja lg samad hiinakad icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 25.12.2015 21:07:35 vasta tsitaadiga

Ei ole ju. Need naaberriigi brändid, ehk koereakad.

Küsimus ei olnud, kuus tooteid tehakse, nagunii kõik tehakse suuresti hiinas (taiwan ja filipiinid jne. pisiriike sinna sekka), vaid ikka omanik on millise riigi firma.

Thomson ja Philips on hiina tooted saba ja sarvedega.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pässapoiss
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2012




sõnum 25.12.2015 21:08:11 vasta tsitaadiga

OT: Tähtis ei ole kus midagi tehakse. Täna tehakse Fordid, Nokiani rehvid VW ka Venemaal, ega nad siis kehvemad ei ole.
Tähtis on toode ja toote omadused.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 25.12.2015 21:12:34 vasta tsitaadiga

pässapoiss, tegelikult ikka on vahet, kus tehakse ühe brändi tootjad. Kas saksamaal või siis poolas. Need kipuvad olema natuke teise koostise ja omadustega.
Vähemalt rahva suus käib selline jutt, et ida-euroopa turu tooted on hoopis teste omadustega, kui lääne-euroopa turule mõeldud ja toodetud.

Puudutab see vist pea kõike, mida poest osta saab näiteks eestis versus rootsis.

pässapoiss kirjutas:
OT:Tähtis on toode ja toote omadused.


justnimelt

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2015 21:12:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Küsimus ei olnud, kuus tooteid tehakse



tsitaat:

tegelikult ikka on vahet, kus tehakse ühe brändi tootjad


eusa_think.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 25.12.2015 21:13:35 vasta tsitaadiga

jeesus188, häid jõule sullegi icon_biggrin.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2015 21:15:59 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
jeesus188, häid jõule sullegi icon_biggrin.gif

HOHOHO thumbs_up.gif
Kas sa ostaks endale thomsoni teleka, kui kõrval on sama hinnaga samsa või LG?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xstr
HV kasutaja
Xstr

liitunud: 18.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2015 21:16:57 vasta tsitaadiga

Ehk keegi oskab kogemusi jagada...

Sooviks hea pildiga FHD telekat 42-55''. Ühtegi lisa ei tahaks. Mida vähem igasugust pahna peal, seda parem. Lihtsalt hea pildiga paneel kuhu ühendada arvuti (mitte mängimiseks).

Tänan!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2015 21:23:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

42-55''

really ?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 25.12.2015 21:37:50 vasta tsitaadiga

jeesus188, lisaks ka veel Funai, Hitachi, Sharpi.
Ok, seda viimast kehvade paneelide kogemuse tõttu vist mitte.

Kaks esimest toimetavad aga üsna hästi. Tarkvara on suhtkoht ok. Kanalid leitavad nii DVB-T kui ka DVB-C võrgus.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2015 21:39:34 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
jeesus188, lisaks ka veel Funai, Hitachi, Sharpi.
Ok, seda viimast kehvade paneelide kogemuse tõttu vist mitte.

Kaks esimest toimetavad aga üsna hästi. Tarkvara on suhtkoht ok. Kanalid leitavad nii DVB-T kui ka DVB-C võrgus.

Aga sa ei vastanud küsimusele

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xstr
HV kasutaja
Xstr

liitunud: 18.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2015 21:42:31 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

42-55''

really ?


Ei ole veel otsustanud, ruumi on. Eks võib kogemusi jagada, võib-olla tõesti 55 juba liig.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 25.12.2015 21:43:52 vasta tsitaadiga

jeesus188, thompsoni kogemus oli viimati CRT teleritega. Kas ostaksin, sõltub kogemusest selle teleriga.
Nime järgi ma igatahes küll telerit ostma ei hakka.

See on mingi eestlase kiiks, et saamsuung ja elu on ilus. icon_rolleyes.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2015 21:47:05 vasta tsitaadiga

Viimati soovitasin ühele thomsonit, vajadus oli juhataja tuppa seinale arvutist powerpointi näitamiseks, ideaalne ilus kitsa raamiga fhd 55" ekraan.
Eesmärk suur ekraan ja ülisoodne hind. Ausalt ei tea kas muuks kõlbaks.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2015 22:06:34 vasta tsitaadiga

Xstr kirjutas:
Ei ole veel otsustanud, ruumi on. Eks võib kogemusi jagada, võib-olla tõesti 55 juba liig.

Kui ruumi on, siis pole ükski teler liiga suur. icon_smile.gif Tegelikult ka. Ma ei vahetaks mingi hinna eest enam oma 65 tollist väiksema vastu, kuigi alguses kartsin et äkki saab liiga suur. Vaatamiskaugus on mul kuni 3 meetrit.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2015 22:07:50 vasta tsitaadiga

Jep, võta nii suur kui eelarve/ruum lubab. Hiljem tundub ikka väike icon_smile.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2015 22:09:45 vasta tsitaadiga

Xstr kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

42-55''

really ?


Ei ole veel otsustanud, ruumi on. Eks võib kogemusi jagada, võib-olla tõesti 55 juba liig.

Kuna hinda ei määranud, siis üldjuhul, mida kallim seda parem. OLED saab selles vahemikus suht ok hinnaga kätte icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xstr
HV kasutaja
Xstr

liitunud: 18.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2015 22:18:00 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Xstr kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

42-55''

really ?


Ei ole veel otsustanud, ruumi on. Eks võib kogemusi jagada, võib-olla tõesti 55 juba liig.

Kuna hinda ei määranud, siis üldjuhul, mida kallim seda parem. OLED saab selles vahemikus suht ok hinnaga kätte icon_razz.gif


Olgu vaatan, siis suurema poole. OLED raha päris pole. Ehk keegi oskab mõne konkreetse hea mudeli tuua välja?

edit - kallimate puhul on palju kola mida pole vaja. Smart, android jms. lisad mida ei vaja. Sooviks ideaalis leida hea lihtsa mudeli icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2015 22:26:04 vasta tsitaadiga

hea lihtne on odav, keskmise hinnaga saad smarti peale kas meeldib või mitte. Kalliga saad parema smarti ja 3d ka otsa
Järgmise aasta lineup, mis netis kusagil oli, seal enam vähemalt lolle mudeleid üldse polnud, vist tuleb jumalat tänada, et HD telekaid veel tehakse. Reaalsus selgub jaanuaris

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2015 22:42:09 vasta tsitaadiga

Üldiselt kipub olema nii et liiga odav = kehv pilt. Ühegi tootja puhul ei soovitaks alla keskmise taseme minna.
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xstr
HV kasutaja
Xstr

liitunud: 18.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2015 22:54:08 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
Üldiselt kipub olema nii et liiga odav = kehv pilt. Ühegi tootja puhul ei soovitaks alla keskmise taseme minna.


Vaatasin, et hind on hea: https://pood.elion.ee/productInfo/55/48-led-teler-samsung-j5502/UE48J5502AKXXH?filter=806-44320_806-44807_806-4461_806-6568

Kuidas sellinne valik oleks?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2015 22:57:49 vasta tsitaadiga

Mis mõttes hind hea?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/594982/
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2015 22:59:53 vasta tsitaadiga

Xstr kirjutas:
-parun- kirjutas:
Üldiselt kipub olema nii et liiga odav = kehv pilt. Ühegi tootja puhul ei soovitaks alla keskmise taseme minna.


Vaatasin, et hind on hea: https://pood.elion.ee/productInfo/55/48-led-teler-samsung-j5502/UE48J5502AKXXH?filter=806-44320_806-44807_806-4461_806-6568

Kuidas sellinne valik oleks?

Me asume foorum.hinnavaatlus.ee, mis on www.hinnavaatlus.ee foorum, üleval paremal on olemas selline aken http://prntscr.com/9ihb3b ...hea hind my ääs
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/594982/

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xstr
HV kasutaja
Xstr

liitunud: 18.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2015 23:03:37 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Xstr kirjutas:
-parun- kirjutas:
Üldiselt kipub olema nii et liiga odav = kehv pilt. Ühegi tootja puhul ei soovitaks alla keskmise taseme minna.


Vaatasin, et hind on hea: https://pood.elion.ee/productInfo/55/48-led-teler-samsung-j5502/UE48J5502AKXXH?filter=806-44320_806-44807_806-4461_806-6568

Kuidas sellinne valik oleks?

Me asume foorum.hinnavaatlus.ee, mis on www.hinnavaatlus.ee foorum, üleval paremal on olemas selline aken http://prntscr.com/9ihb3b ...hea hind my ääs
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/594982/


Alustasin jah valest kohast. Tänan juhatamast mind õigele teele. Loll saab kka petta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2015 13:49:37 vasta tsitaadiga

Thomsoni kohta niipalju, et naisel on thomsoni 40" ja väga hea telekas on... buut on natukene aeglane, muu kõik olemas ja hind oli ka olematu selle aja kohta, hetkel saaks juba sama raha eest parema janoh, ise sain poole raha eest SONY järelturult, mis ülihea pildiga on.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 327, 328, 329 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.