Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
AndreReiu
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2015




sõnum 22.12.2015 22:36:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Arvatavasti probleem selles, et steamis hakkas talvine soodusmüük ja serverid koormatud.


Kui tõesti see on probleem, siis elan üle icon_biggrin.gif
Googeldasin ka ja paljudel on sama teema olnud, aga mul see mäng käinud ostmisest peale 700h ja pole varem probleeme olnud.
Ise arvasin, et täna oli mingi väike update ja see tegi mängu katki.

Suured tänud, music123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 22:58:40 vasta tsitaadiga

15% ale pole küll nüüd see, mis servereid koormaks
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 23:32:10 vasta tsitaadiga

simo5555 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
ok, mäng töötab, aga kus need päevased missioonid on?
Ja kas mingi HV grupp on ka vms?
Tahan daily missionit teha, aga loading ei lõppe kuidqgi, 5 min. juba icon_rolleyes.gif


Liigaga pead liituma:

https://www.dirtgame.com/leagues
Otsi sealt Junior WRT EST ja teine oli WRT Estonia. Kokku saad korraga olla kuni 6-s erinevas liigas. Kui oled liitunud, siis mängus vali careeri alt leagues ja sealt siis juba vastav daily sõit. Mängu enda daily missionite kohapealt ma abiks olla ei saa - ei ole neid kunagi teinud.

lol, tegin ühe liiga ära, minist wrc auto peale tulla ei ole eriti lahe, eriti kui enne seda teinud vaid 5-6 sõitu icon_lol.gif
esimese katse panin 3 rehvil. viimase sõitsin ilma tuledeta, sest käisin üle katuse kohe alguses.
Kaotasin valgusaastaga teistele thumbs_up.gif

Aga ma ei saanud aru, et mis eventid seal kodukal on. Kui vajutasin, siis viskas mängu tööle ja hakkas loadima, aga jäigi seda tegema thumbs_down.gif
Mõtlen seal paremal olevaid http://prntscr.com/9hdcv9

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AndreReiu
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2015




sõnum 23.12.2015 00:02:51 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
15% ale pole küll nüüd see, mis servereid koormaks


Tundub, et teistel jookseb mäng ilusti, kes mul Steami sõbralistis on.
Proovisin ka teisi mänge ja töötavad ilusti, ainult Dirtiga on kala sees icon_sad.gif On kellelgi ideid kuidas seda probleemi lahendada? Kas jama on Steamis või mängus endas?

HELP
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2015 00:15:40 vasta tsitaadiga

Tundub, et tegu on üsna halva probleemiga ja lõplikku lahendust sellele polegi. Võibolla leiad siit midagi:
http://forums.codemasters.com/discussion/35171/error-41-discussion-solutions

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AndreReiu
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2015




sõnum 23.12.2015 00:40:19 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Tundub, et tegu on üsna halva probleemiga ja lõplikku lahendust sellele polegi. Võibolla leiad siit midagi:
http://forums.codemasters.com/discussion/35171/error-41-discussion-solutions


Lootsin, et saan reinstalli vältida, aga tundub, et ma siiski ei pääse sellest icon_sad.gif Täiesti arusaamatu kuidas saavad sellised probleemid tekkida, kui ühtegi update pole olnud ja mäng on käinud 700+ tundi ilma muredeta.
Early Access töötas laitmatult ja full versioon hakkab jebima icon_biggrin.gif Kas vastupidi ei peaks need asjad käima? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2015 00:55:22 vasta tsitaadiga

Päris paljudel lampi ette tulnud err. 41 probleem, paljudel juhtudel aitab Steamis integrity check v reinstall.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2015 01:36:17 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Ma veel nuriseks natuke ja ehk kellelgil on probleemile lahendus. Praegu siis selline asi, et alguses mäng mängib suht puhtalt, esimese sõidu saab nii +40FPSiga sõidetud, kuid peale esimest langeb 20 peale.
See 20FPS on nii medium, low ja ultra low sätetel ning ei aita ka reso muutmine. Ehk kellelgil on sarnast probleemi olnud ja/või oskab mingi lahenduse välja pakkuda?

Arvutiks siis Lenovo Z50
Video: GeForce 840M Vram 4GB
RAM: 8GB
Prose: I7-4500U @ 1.80 GHz (2.40GHz)


Sain oma probleemile lahenduse:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AndreReiu
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2015




sõnum 23.12.2015 01:39:12 vasta tsitaadiga

Lasin mängu maha ja avasin GeForce Experience....üllatus üllatus, driveril oli vaja update icon_evil.gif
Omast arust oli mul automaatsed uuendused sees ja arvasin, et ei pea nende pärast muretsema icon_idea.gif Nüüd pean tõmbama 20GB, selle asemel, et oleks võinud tõmmata 300MB draiver thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2015 11:47:20 vasta tsitaadiga

NONI! Junior WRT Hot Lap 2. hooaeg lõppes selliselt:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ja järgmine algab TÄNA 23.12.15 kell 11:00
Reeglid samad, klass sama, aga eventi aja panin pikemaks 10:00- 02:00ni. Kõigile nael kummi ja katus lömmi!

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 23.12.2015 12:36:49 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
NONI! Junior WRT Hot Lap 2. hooaeg lõppes selliselt:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ja järgmine algab TÄNA 23.12.15 kell 11:00
Reeglid samad, klass sama, aga eventi aja panin pikemaks 10:00- 02:00ni. Kõigile nael kummi ja katus lömmi!


Oleks võinud mõne 4vedu klassi panna, näiteks 90- masinad (vana Impreza, Escort jne) Kindlasti MITTE B grupi autod,
Väike pettumus, jälle vanad tagaveolised icon_sad.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.12.2015 12:48:17 vasta tsitaadiga

hannes36, seadistust etappide algusesse ei tule endiselt?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2015 13:04:16 vasta tsitaadiga

Mu arust ka 4wd on ikkagi ralliautod, esi- või tagarattaveolised on huinjaa.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2015 13:08:18 vasta tsitaadiga

hannes36, Imo võiks ka olla 4WD ja minupoolest kõigile pähkliks B-grupp icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 23.12.2015 13:19:11 vasta tsitaadiga

Siis ehk WRT Estonia teha B-grupiga ? Kas seda ühte eventi WRTE-s lühemaks ei saa panna kui nädal ? Nädal tundub 6 stage jaoks ikka päris pikk aeg.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2015 13:37:02 vasta tsitaadiga

ÜLdiselt võiks klassid ära jaotatud olla WRT Estonia ja Junior vahel. Lihtsamad Juniorisse ja raskemad tavalisse. Antud juhul juba mitmendat korda olev tagaveoliste klass IMO mängu üks raskemaid kui mitte kõige raskem, et selline võiks Junior klassis olemata üldse olla.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2015 14:00:54 vasta tsitaadiga

Mainin mitmendat korda, et tagasiside ja soovitused võtame kuulda, aga alanud eventit kahjuks muuta ei saa. Eelmine kord sooviti aega pikemaks (Tehtud!), klassi muutmist ei maininud keegi icon_smile.gif Ma ei ütleks, et 70a masinad rasked on, nad on piisavalt aeglased, et kõik teel püsiks ja sõitu naudiks. Tõsi, et meistriks saada peab palju tehnikat lihvima. 4wd klasse on palju ja autosi ei pruugi kõigil olla, aga kui huvi piisavalt on, siis annab midagi korraldada.
Mikk36, ma olen igal hooajal kõigile katsetele pannud service, aga siiani pole see toiminud. Eks näis kuidas see kord...

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2015 14:58:23 vasta tsitaadiga

Durin kirjutas:

Oleks võinud mõne 4vedu klassi panna, näiteks 90- masinad (vana Impreza, Escort jne) Kindlasti MITTE B grupi autod,
Väike pettumus, jälle vanad tagaveolised icon_sad.gif

Minuarust kui liigad loodi siis lepiti kokku, et Junioris sõidetakse vanade (60,70) esi,tagaveduliste nõrgemate autodega ja WRT Estionias siis 4WD, uued, jne autod.
Aga noh muidugi kokkuleppe asi. Võistluseid saab mõlemas igasuguste autodega korraldada.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015


viimati muutis Equinox 23.12.2015 14:59:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2015 14:59:13 vasta tsitaadiga

70ndad paras - kiirus mõistlik, samas tagavedu teeb asja piisavalt huvitavaks. Ise sõidan martin33322 nime all.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MartinKa
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2015




sõnum 23.12.2015 15:08:23 Uus Rool vasta tsitaadiga

Sai endale soetatud siis uus rool. Vahetükki ei kannatanud oodata ja tegin ise .

RRS Rally
Tootekood: RRS RALLY. Kategooria: RRS.
350mm diameeter
90mm sügavus
Seemisnahk
Alumiinium
Poldiavad 6x70mm





Tunne üldse teine ja asi palju stabiilsem kui selle väiksema originaal rooliga.

Rool sai ostetud siit : http://www.rallipood.ee/toode/rrs-rally-2/
ja vahejuppigi pole raske ise teha.

Ka rooli FFB seadeid saab kõvasti tugevamaks panna.

Mängin siin 42 Tollisel telekal Ca 50 cm eemal telekast. Arvuti lauataga ei kannata, siis sõidaks nägu bussiga. Istun telekataga , autoistmega ja rool on telekalaua küljes, see on maast Ca pool meetrit kõrgem ainult .

Ainuke asi on millest ma pole aru saanud on FOW - mille järgi seda paika panna ? ? ? Ise sõidan mingi 8-9 ga . Siis on nagu reaalsem , mingi 2-3 peal siis liigub auto nii aeglaselt ja kui kurvi jõuad siis on Nägemist ! icon_biggrin.gif

_________________
Toskin
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2015 15:23:29 vasta tsitaadiga

MartinKa, Päris hea, saaks sinna veel mingid nupud külge aretada.
Suhteliselt soodne ka, oleks paras see T500RS rool välja vahetada kuna see kõva kumm kulutab käed ikka parasjagu ära.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2015 15:27:58 vasta tsitaadiga

Ja kindlasti on suure rooliga parem thumbs_up.gif Olen ise korduvalt mõelnud ära vahetada G25-l rool. Originaal on vist 28cm aga päris roolil juba 33-35cm tavaliselt. Kas T500RS-l mitte ka ei saanud rooli vahetada ja müüdi ametlikke vahetükke kah?
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MartinKa
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2015




sõnum 23.12.2015 15:32:48 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
MartinKa, Päris hea, saaks sinna veel mingid nupud külge aretada.
Suhteliselt soodne ka, oleks paras see T500RS rool välja vahetada kuna see kõva kumm kulutab käed ikka parasjagu ära.
'


Miskid nupud seal mul juba on, a enamus nuppe käigukangi peal. Tahaks endale nüüd suuremat led bari panna sinna ja ka reaalset kiirusemõõdikut. Aega läheb a eks asja saab.

Arvuti Specid ka :

Operating System
Windows 7 Ultimate 64-bit SP1
CPU
Intel Core i3 4130 @ 3.40GHz 35 °C
Haswell 22nm Technology
RAM
8,00GB Single-Channel DDR3 @ 799MHz (11-11-11-28)
Motherboard
MSI B85-G41 PC Mate(MS-7850) (SOCKET 0) 33 °C
Graphics
2048MB ATI AMD Radeon R7 200 Series (MSI) 39 °C
Storage
931GB Western Digital WD WD10EZEX-00BN5A0 SCSI Disk Device (SATA) 26 °C
972MB SD Card (USB)
Optical Drives
TSSTcorp CDDVDW SH-224DB SCSI CdRom Device
Audio
Realtek High Definition Audio

Ja kasutan siis veel Razer Cortexit .

RAZER CORTEX
As the gaming nerve center, Razer Cortex gives you access to an impressive arsenal of tools to take control of your gaming experience. From combing the web for the best game deals, improving your PC performance in-game, to recording then sharing your in-game moments on Facebook and YouTube, and even backing up your save games in the cloud, Cortex is the free all-in-one software which gives you the best gaming experience possible.

Ennem mägnu minemist kiirendab ise Mängu Normali pealt HIGH peale ja sulgeb üleliigsed protsessid. Isegi Explorer.exe läheb kinni ja mäng jookseb high peal puhtalt.

Kuvariga ei mängi . Selle Reso on 1440x ....
Aga Telekaga 1920 x 1080 ja 60 Framerate . Fps pms koguaeg 60 , korra viskab vahepeal 59.

Rallikrossis peab seadeid Mediumi peale viskama, seal tekib high mängimisega juba kergeid probleeme icon_razz.gif

_________________
Toskin
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2015 15:37:38 vasta tsitaadiga

Equinox, Rooli saab vahetada Trustmasteri enda roolide vastu(mis on üpris kallid) ilma vahejuppideta, kui aga tahad "päris" rooli panna siis tuleb tellida või teha adapter nagu neid tehakse ka G25/G27'le
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AndreReiu
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2015




sõnum 23.12.2015 17:21:45 vasta tsitaadiga

kermu kirjutas:
Siis ehk WRT Estonia teha B-grupiga ? Kas seda ühte eventi WRTE-s lühemaks ei saa panna kui nädal ? Nädal tundub 6 stage jaoks ikka päris pikk aeg.


Kahjuks mitte, sest oleme proovinud lühemaid teha ja osalejaid jäi märkimisväärselt kohe vähemaks, aga seda me ei soovi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2015 17:36:42 vasta tsitaadiga

tegin junior wrt sõidu ära, esimene pool rajast olin vaid taguots eespool icon_neutral.gif
peale mini nagu ei oska sõitagi icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.12.2015 22:17:01 vasta tsitaadiga

"Throttle control" on põhiteema tagaveolisega sõites.
Ei kujuta isegi ette, kuidas klaviatuuriga tagaveolisega sõitma peaks, puldi/rooliga on lihtne, kuna saad täpselt oma soovitud koguses gaasi anda, et ei liputaks liigselt taguotsa.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2015 22:47:21 vasta tsitaadiga

tegin mingi eventi, tagaveolone bmw, 6 katset.
Ausalt, see oli viimane kord kui ma tagaveolisega sõidan thumbs_down.gif
vihmaga üldse ei saa, kuivaga lihtsalt ei saa- pidurdad, külg ees, annad kaasi, külg ees. Mängisin klaveriga. Mingi 850 kohta näitas mulle, aga ma arvan, et nr1 vend sõidab selle ajaga 2 korda selle raja läbi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2015 22:50:21 vasta tsitaadiga

Vedasin rooli kapist välja ja olen positiivselt üllatunud.... kui wrc4-wrc5 oli suht võimatu rooliga normaalselt mängida siis siin on asi hoopis parem.
Vahe puldi ja rooli vahel on suur.... tunnike/kaks harjutamist ja senised soome rekord ajad on ületatud.

Kui tahad vähegi konkurentsis onlines püsida on rool/pedaalid must have ost.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2015 22:51:32 vasta tsitaadiga

no nii rallimees ma ka pole. Sõidan klaveriga edasi icon_razz.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2015 22:56:51 vasta tsitaadiga

Klaver siia mängu küll ei sobi, kui pole võimalust gaasiga mängida.... jääb pool mängukaifist saamata.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.12.2015 23:09:35 vasta tsitaadiga

jeesus188, pole siis ime, et sa tagaveolisega hakkama ei saa, kui tõesti sõidadki klaviatuuriga.
See on sama, kui isegi esiveolise autoga talvel proovida on-off stiilis gaasiga proovida sõita. Kõik vahivad sind kui kohtlast.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2015 23:13:04 vasta tsitaadiga

mis te nüüd kõik väidate, et see mäng ongi vaid puldile ja klaverile tehtud ja ilma nendeta parem uninstall?

Ma nagu teemat jälginud, aga seda küll välja ei lugenud icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.12.2015 23:39:48 vasta tsitaadiga

jeesus188, konkurentsis sa küll ei püsi klaviatuuriga.
Tegu on ju siiski simu stiili ajava mänguga, mitte tavapärase Dirtiga.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2015 00:39:12 vasta tsitaadiga

jeesus188, Võta jah vähemalt X360 pult, suht soodne ja võimalus väga ok aegasi sõita kui käppa saab. Sellega saad nii pidurit kui gaasi regullida nii nagu vaja. Samamoodi pööramist et poleks ON/OFF.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2015 00:43:03 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
mis te nüüd kõik väidate, et see mäng ongi vaid puldile ja klaverile tehtud ja ilma nendeta parem uninstall?

Ma nagu teemat jälginud, aga seda küll välja ei lugenud icon_rolleyes.gif

Minu arust siin teemast on pidevalt läbi käinud, et klaveriga pole mõtet väga vaeva näha icon_rolleyes.gif Mõned postid varem andsin lingi kust saab odavalt tutikaid originaal xboxi pulte. 3päevaga olen nüüd juba enam vähem talutavalt sõitma õppinud. Assitid keerasin maha ja kapoti vaatega. 30€ pole nüüd üle aru suur summa kah, või meeldib teile Martoga muud SM mängud kah icon_biggrin.gif ?

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 24.12.2015 01:24:06 vasta tsitaadiga

Ah saab klaveriga hakkama küll ning see, et sa nüüd puldi või rooli ostad ei tähenda, et hoobilt "konkurentsis oled" . Pigem läheb veel halvemini ja jääbki nii kuna igal vähemgi tegusal olendil ei ole aega igapäev mängida või siis rohkem kui a'la pool tundi. Oled aasta(kümneid)id harjund klaviatuuriga nagu mina siis mängigi nii. Fun on ju ikka ja kellelegi ärategemine ei oma mingit tähtsust icon_smile.gif Tõsi - asfaldil on kordades parem 4WDga sõita kui libedal lumel/poris tagaveosega - pigem väldin neid ja/või retire icon_smile.gif
Küll aga kasvõi saksamaa WRT näitas, et parajast hunnikust rooli ja puldimeestest sai kiirem oldud oma klaviatuuri ja läpakanässakaga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 24.12.2015 01:28:53 vasta tsitaadiga

Ma proovisin ka klaveriga, selline tunne nagu tellisega sõidaks icon_biggrin.gif Impossible. Pult parem, raudselt plaanis ka rool hankida millalgi, mis sobib PS4-jaga , et tulevikus Gran Turismot ka saaks pelada.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2015 01:33:44 vasta tsitaadiga

Eks ma siis sõida oma lõbuks edasi. Pole kunagi puldi ega roolimees olnud icon_razz.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 24.12.2015 01:43:32 vasta tsitaadiga

#18 WRT Juniori tänases. Üks spinn ja korra seina icon_biggrin.gif Ei viitsi restartida iga näpuka pärast enam.
Jeesus - proovi abs ja traction peale panna kui liiga hull on. Ma endal ei luba - paneb rohkem pingutama ilma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2015 02:03:28 vasta tsitaadiga

Kas neid abisi saab muuta suvalisel hetkel enne x sõitu? Ja kuidas muidu arvestusse läheb, samas reas nagu ilma abideta (online)?
Muidu abid kõik mul maas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.12.2015 02:23:32 vasta tsitaadiga

jeesus188, pärast veebis vaadates on näha, et kes sõitis abidega ja kes ilma, aga kuna liigas on abid lubatud, siis pingerida on sama olenemata abide või juhtseadme valikust.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 24.12.2015 03:05:21 vasta tsitaadiga

Ma sõitsin 1 korra ja puldiga, ning kõik abid maas va HUD.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 24.12.2015 11:07:39 vasta tsitaadiga

Aga "tore" on see, kui paned sõidu alguses Save&Quit, siis oled automaatselt katkestanud. Oleks varem teadnud ,et ALT+F4 on sellele lahendus, nüüd jälle ei saa tervet hooaega kaasa teha.
Kurask, Nõmedus kuubis.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.12.2015 19:13:25 vasta tsitaadiga

Tänane Juniori rada ikka mõnusalt närvekõditav oma pikkade viimase käiguga lapats põhjas sõitmisega, lõpupoole tulid mõned vead ka sisse, aga endiselt Top20 aeg.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 24.12.2015 19:45:44 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Tänane Juniori rada ikka mõnusalt närvekõditav oma pikkade viimase käiguga lapats põhjas sõitmisega, lõpupoole tulid mõned vead ka sisse, aga endiselt Top20 aeg.
Spoiler Spoiler Spoiler


Kurat kus värnderdab see rwd lume peal klaveriga - lausa vastik.
aga 5 of 8 hetkel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2015 19:48:33 vasta tsitaadiga

Ma väga viimast käiku ei pannudki, viimasega hakkasin täiega lumehangedes kobistama. Hetkel suht uhkes üksinduses neljas.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 24.12.2015 19:53:04 vasta tsitaadiga

Tegelikult algusest peale on häirinud mind error 41. Eriti tihti juhtub kui daily rallisi valida - lihtsalt jookseb kokku ja kui uuesti proovida siis ma ei saa enam osaleda ehk nagu oleks retire pannud.
Siiamaani ei ole ravi leidnud. Ei aita vertify ega erinevad driverid.
Miks ma ei saa track detaili low panna? medium on miinimum säte ja no kurat vihmaga on lihtsalt võimatu normaalselt mängida - hakib. fps on kuskil 15 kandis.
reso enam madalamaks ka ei saa panna kuna 1280x720 on kõige väiksem widescreen ning kõik muud asjad on off või verylow.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2015 20:11:08 vasta tsitaadiga

Ma ei saa ru, mis piinatakse end mingite krdi läpparitega. 200€ eest soetad foorumist miskid kasutatud jupid ja on kordi kõvem pill olemas kui mingi 4x kallim läppar.
Ja kui ikka on jõle soov läppariga mängida, siis kasti lükkad kuhugi keldrisse vms ja anna minna
http://store.steampowered.com/streaming/

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.12.2015 20:18:27 vasta tsitaadiga

Pigem siis juba väline graafikakaart sülearvutile.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.