|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
AndreReiu
HV vaatleja
liitunud: 29.07.2015
|
22.12.2015 22:36:05
|
|
|
| tsitaat: |
| Arvatavasti probleem selles, et steamis hakkas talvine soodusmüük ja serverid koormatud. |
Kui tõesti see on probleem, siis elan üle
Googeldasin ka ja paljudel on sama teema olnud, aga mul see mäng käinud ostmisest peale 700h ja pole varem probleeme olnud.
Ise arvasin, et täna oli mingi väike update ja see tegi mängu katki.
Suured tänud, music123
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
22.12.2015 22:58:40
|
|
|
| 15% ale pole küll nüüd see, mis servereid koormaks
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.12.2015 23:32:10
|
|
|
| simo5555 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
ok, mäng töötab, aga kus need päevased missioonid on?
Ja kas mingi HV grupp on ka vms?
Tahan daily missionit teha, aga loading ei lõppe kuidqgi, 5 min. juba  |
Liigaga pead liituma:
https://www.dirtgame.com/leagues
Otsi sealt Junior WRT EST ja teine oli WRT Estonia. Kokku saad korraga olla kuni 6-s erinevas liigas. Kui oled liitunud, siis mängus vali careeri alt leagues ja sealt siis juba vastav daily sõit. Mängu enda daily missionite kohapealt ma abiks olla ei saa - ei ole neid kunagi teinud. |
lol, tegin ühe liiga ära, minist wrc auto peale tulla ei ole eriti lahe, eriti kui enne seda teinud vaid 5-6 sõitu
esimese katse panin 3 rehvil. viimase sõitsin ilma tuledeta, sest käisin üle katuse kohe alguses.
Kaotasin valgusaastaga teistele
Aga ma ei saanud aru, et mis eventid seal kodukal on. Kui vajutasin, siis viskas mängu tööle ja hakkas loadima, aga jäigi seda tegema
Mõtlen seal paremal olevaid http://prntscr.com/9hdcv9
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AndreReiu
HV vaatleja
liitunud: 29.07.2015
|
23.12.2015 00:02:51
|
|
|
| Lovvi kirjutas: |
| 15% ale pole küll nüüd see, mis servereid koormaks |
Tundub, et teistel jookseb mäng ilusti, kes mul Steami sõbralistis on.
Proovisin ka teisi mänge ja töötavad ilusti, ainult Dirtiga on kala sees On kellelgi ideid kuidas seda probleemi lahendada? Kas jama on Steamis või mängus endas?
HELP
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AndreReiu
HV vaatleja
liitunud: 29.07.2015
|
23.12.2015 00:40:19
|
|
|
Lootsin, et saan reinstalli vältida, aga tundub, et ma siiski ei pääse sellest Täiesti arusaamatu kuidas saavad sellised probleemid tekkida, kui ühtegi update pole olnud ja mäng on käinud 700+ tundi ilma muredeta.
Early Access töötas laitmatult ja full versioon hakkab jebima Kas vastupidi ei peaks need asjad käima?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
23.12.2015 00:55:22
|
|
|
| Päris paljudel lampi ette tulnud err. 41 probleem, paljudel juhtudel aitab Steamis integrity check v reinstall.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
23.12.2015 01:36:17
|
|
|
| rocky-b kirjutas: |
Ma veel nuriseks natuke ja ehk kellelgil on probleemile lahendus. Praegu siis selline asi, et alguses mäng mängib suht puhtalt, esimese sõidu saab nii +40FPSiga sõidetud, kuid peale esimest langeb 20 peale.
See 20FPS on nii medium, low ja ultra low sätetel ning ei aita ka reso muutmine. Ehk kellelgil on sarnast probleemi olnud ja/või oskab mingi lahenduse välja pakkuda?
Arvutiks siis Lenovo Z50
Video: GeForce 840M Vram 4GB
RAM: 8GB
Prose: I7-4500U @ 1.80 GHz (2.40GHz) |
Sain oma probleemile lahenduse:
Spoiler 
Go to Program Files/ Steam/ SteamApps/ common/ Dirt Rally/ System/
Find the file named hardware_settings_config.xml
Open it with a Text editor
Find the line <threadStrategy workerMapFile="system/workerMap.xml" forceFeedbackProcessor="0" dvdStorageProcessor="0" dataSetMonitorProcessor="0" renderProcessor="0" updateProcessor="0" fileStreamProcessor="0"/>
then change it to <threadStrategy workerMapFile="system/workerMap4Core.xml"/>
Save (Make a backup of it before, we never know)
Important: By changing this line you´ll force the game to use a certain cpu-core profile. In my case I have an 8 core cpu, but it only works if I use the 4 core profile (which is workerMap4Core.xml). There are profiles for the following number of cores: 2,3,4,6,8 (and the corresponding xml files workerMap2Core.xml, workerMap3Core.xml and so on). I recommend to start with workerMap4Core.xml - but if this doesn´t work, then try out the other profiles and please report your results here.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AndreReiu
HV vaatleja
liitunud: 29.07.2015
|
23.12.2015 01:39:12
|
|
|
Lasin mängu maha ja avasin GeForce Experience....üllatus üllatus, driveril oli vaja update
Omast arust oli mul automaatsed uuendused sees ja arvasin, et ei pea nende pärast muretsema Nüüd pean tõmbama 20GB, selle asemel, et oleks võinud tõmmata 300MB draiver
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Durin
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
23.12.2015 12:48:17
|
|
|
| hannes36, seadistust etappide algusesse ei tule endiselt?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
23.12.2015 13:04:16
|
|
|
| Mu arust ka 4wd on ikkagi ralliautod, esi- või tagarattaveolised on huinjaa.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
23.12.2015 13:08:18
|
|
|
hannes36, Imo võiks ka olla 4WD ja minupoolest kõigile pähkliks B-grupp
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kermu
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2004
|
23.12.2015 13:19:11
|
|
|
| Siis ehk WRT Estonia teha B-grupiga ? Kas seda ühte eventi WRTE-s lühemaks ei saa panna kui nädal ? Nädal tundub 6 stage jaoks ikka päris pikk aeg.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
23.12.2015 13:37:02
|
|
|
| ÜLdiselt võiks klassid ära jaotatud olla WRT Estonia ja Junior vahel. Lihtsamad Juniorisse ja raskemad tavalisse. Antud juhul juba mitmendat korda olev tagaveoliste klass IMO mängu üks raskemaid kui mitte kõige raskem, et selline võiks Junior klassis olemata üldse olla.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
23.12.2015 14:00:54
|
|
|
Mainin mitmendat korda, et tagasiside ja soovitused võtame kuulda, aga alanud eventit kahjuks muuta ei saa. Eelmine kord sooviti aega pikemaks (Tehtud!), klassi muutmist ei maininud keegi Ma ei ütleks, et 70a masinad rasked on, nad on piisavalt aeglased, et kõik teel püsiks ja sõitu naudiks. Tõsi, et meistriks saada peab palju tehnikat lihvima. 4wd klasse on palju ja autosi ei pruugi kõigil olla, aga kui huvi piisavalt on, siis annab midagi korraldada.
Mikk36, ma olen igal hooajal kõigile katsetele pannud service, aga siiani pole see toiminud. Eks näis kuidas see kord...
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
23.12.2015 14:58:23
|
|
|
| Durin kirjutas: |
Oleks võinud mõne 4vedu klassi panna, näiteks 90- masinad (vana Impreza, Escort jne) Kindlasti MITTE B grupi autod,
Väike pettumus, jälle vanad tagaveolised  |
Minuarust kui liigad loodi siis lepiti kokku, et Junioris sõidetakse vanade (60,70) esi,tagaveduliste nõrgemate autodega ja WRT Estionias siis 4WD, uued, jne autod.
Aga noh muidugi kokkuleppe asi. Võistluseid saab mõlemas igasuguste autodega korraldada.
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
viimati muutis Equinox 23.12.2015 14:59:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
23.12.2015 14:59:13
|
|
|
| 70ndad paras - kiirus mõistlik, samas tagavedu teeb asja piisavalt huvitavaks. Ise sõidan martin33322 nime all.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MartinKa
HV vaatleja
liitunud: 12.10.2015
|
23.12.2015 15:08:23
Uus Rool |
|
|
Sai endale soetatud siis uus rool. Vahetükki ei kannatanud oodata ja tegin ise .
RRS Rally
Tootekood: RRS RALLY. Kategooria: RRS.
350mm diameeter
90mm sügavus
Seemisnahk
Alumiinium
Poldiavad 6x70mm
Tunne üldse teine ja asi palju stabiilsem kui selle väiksema originaal rooliga.
Rool sai ostetud siit : http://www.rallipood.ee/toode/rrs-rally-2/
ja vahejuppigi pole raske ise teha.
Ka rooli FFB seadeid saab kõvasti tugevamaks panna.
Mängin siin 42 Tollisel telekal Ca 50 cm eemal telekast. Arvuti lauataga ei kannata, siis sõidaks nägu bussiga. Istun telekataga , autoistmega ja rool on telekalaua küljes, see on maast Ca pool meetrit kõrgem ainult .
Ainuke asi on millest ma pole aru saanud on FOW - mille järgi seda paika panna ? ? ? Ise sõidan mingi 8-9 ga . Siis on nagu reaalsem , mingi 2-3 peal siis liigub auto nii aeglaselt ja kui kurvi jõuad siis on Nägemist !
_________________ Toskin |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
23.12.2015 15:23:29
|
|
|
MartinKa, Päris hea, saaks sinna veel mingid nupud külge aretada.
Suhteliselt soodne ka, oleks paras see T500RS rool välja vahetada kuna see kõva kumm kulutab käed ikka parasjagu ära.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
23.12.2015 15:27:58
|
|
|
Ja kindlasti on suure rooliga parem Olen ise korduvalt mõelnud ära vahetada G25-l rool. Originaal on vist 28cm aga päris roolil juba 33-35cm tavaliselt. Kas T500RS-l mitte ka ei saanud rooli vahetada ja müüdi ametlikke vahetükke kah?
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MartinKa
HV vaatleja
liitunud: 12.10.2015
|
23.12.2015 15:32:48
|
|
|
| Syncmahv kirjutas: |
MartinKa, Päris hea, saaks sinna veel mingid nupud külge aretada.
Suhteliselt soodne ka, oleks paras see T500RS rool välja vahetada kuna see kõva kumm kulutab käed ikka parasjagu ära. |
'
Miskid nupud seal mul juba on, a enamus nuppe käigukangi peal. Tahaks endale nüüd suuremat led bari panna sinna ja ka reaalset kiirusemõõdikut. Aega läheb a eks asja saab.
Arvuti Specid ka :
Operating System
Windows 7 Ultimate 64-bit SP1
CPU
Intel Core i3 4130 @ 3.40GHz 35 °C
Haswell 22nm Technology
RAM
8,00GB Single-Channel DDR3 @ 799MHz (11-11-11-28)
Motherboard
MSI B85-G41 PC Mate(MS-7850) (SOCKET 0) 33 °C
Graphics
2048MB ATI AMD Radeon R7 200 Series (MSI) 39 °C
Storage
931GB Western Digital WD WD10EZEX-00BN5A0 SCSI Disk Device (SATA) 26 °C
972MB SD Card (USB)
Optical Drives
TSSTcorp CDDVDW SH-224DB SCSI CdRom Device
Audio
Realtek High Definition Audio
Ja kasutan siis veel Razer Cortexit .
RAZER CORTEX
As the gaming nerve center, Razer Cortex gives you access to an impressive arsenal of tools to take control of your gaming experience. From combing the web for the best game deals, improving your PC performance in-game, to recording then sharing your in-game moments on Facebook and YouTube, and even backing up your save games in the cloud, Cortex is the free all-in-one software which gives you the best gaming experience possible.
Ennem mägnu minemist kiirendab ise Mängu Normali pealt HIGH peale ja sulgeb üleliigsed protsessid. Isegi Explorer.exe läheb kinni ja mäng jookseb high peal puhtalt.
Kuvariga ei mängi . Selle Reso on 1440x ....
Aga Telekaga 1920 x 1080 ja 60 Framerate . Fps pms koguaeg 60 , korra viskab vahepeal 59.
Rallikrossis peab seadeid Mediumi peale viskama, seal tekib high mängimisega juba kergeid probleeme
_________________ Toskin |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
23.12.2015 15:37:38
|
|
|
| Equinox, Rooli saab vahetada Trustmasteri enda roolide vastu(mis on üpris kallid) ilma vahejuppideta, kui aga tahad "päris" rooli panna siis tuleb tellida või teha adapter nagu neid tehakse ka G25/G27'le
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AndreReiu
HV vaatleja
liitunud: 29.07.2015
|
23.12.2015 17:21:45
|
|
|
| kermu kirjutas: |
| Siis ehk WRT Estonia teha B-grupiga ? Kas seda ühte eventi WRTE-s lühemaks ei saa panna kui nädal ? Nädal tundub 6 stage jaoks ikka päris pikk aeg. |
Kahjuks mitte, sest oleme proovinud lühemaid teha ja osalejaid jäi märkimisväärselt kohe vähemaks, aga seda me ei soovi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.12.2015 17:36:42
|
|
|
tegin junior wrt sõidu ära, esimene pool rajast olin vaid taguots eespool
peale mini nagu ei oska sõitagi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
23.12.2015 22:17:01
|
|
|
"Throttle control" on põhiteema tagaveolisega sõites.
Ei kujuta isegi ette, kuidas klaviatuuriga tagaveolisega sõitma peaks, puldi/rooliga on lihtne, kuna saad täpselt oma soovitud koguses gaasi anda, et ei liputaks liigselt taguotsa.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.12.2015 22:47:21
|
|
|
tegin mingi eventi, tagaveolone bmw, 6 katset.
Ausalt, see oli viimane kord kui ma tagaveolisega sõidan
vihmaga üldse ei saa, kuivaga lihtsalt ei saa- pidurdad, külg ees, annad kaasi, külg ees. Mängisin klaveriga. Mingi 850 kohta näitas mulle, aga ma arvan, et nr1 vend sõidab selle ajaga 2 korda selle raja läbi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
23.12.2015 22:50:21
|
|
|
Vedasin rooli kapist välja ja olen positiivselt üllatunud.... kui wrc4-wrc5 oli suht võimatu rooliga normaalselt mängida siis siin on asi hoopis parem.
Vahe puldi ja rooli vahel on suur.... tunnike/kaks harjutamist ja senised soome rekord ajad on ületatud.
Kui tahad vähegi konkurentsis onlines püsida on rool/pedaalid must have ost.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.12.2015 22:51:32
|
|
|
no nii rallimees ma ka pole. Sõidan klaveriga edasi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
23.12.2015 22:56:51
|
|
|
| Klaver siia mängu küll ei sobi, kui pole võimalust gaasiga mängida.... jääb pool mängukaifist saamata.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
23.12.2015 23:09:35
|
|
|
jeesus188, pole siis ime, et sa tagaveolisega hakkama ei saa, kui tõesti sõidadki klaviatuuriga.
See on sama, kui isegi esiveolise autoga talvel proovida on-off stiilis gaasiga proovida sõita. Kõik vahivad sind kui kohtlast.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.12.2015 23:13:04
|
|
|
mis te nüüd kõik väidate, et see mäng ongi vaid puldile ja klaverile tehtud ja ilma nendeta parem uninstall?
Ma nagu teemat jälginud, aga seda küll välja ei lugenud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
23.12.2015 23:39:48
|
|
|
jeesus188, konkurentsis sa küll ei püsi klaviatuuriga.
Tegu on ju siiski simu stiili ajava mänguga, mitte tavapärase Dirtiga.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
24.12.2015 00:39:12
|
|
|
| jeesus188, Võta jah vähemalt X360 pult, suht soodne ja võimalus väga ok aegasi sõita kui käppa saab. Sellega saad nii pidurit kui gaasi regullida nii nagu vaja. Samamoodi pööramist et poleks ON/OFF.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
24.12.2015 00:43:03
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
mis te nüüd kõik väidate, et see mäng ongi vaid puldile ja klaverile tehtud ja ilma nendeta parem uninstall?
Ma nagu teemat jälginud, aga seda küll välja ei lugenud  |
Minu arust siin teemast on pidevalt läbi käinud, et klaveriga pole mõtet väga vaeva näha Mõned postid varem andsin lingi kust saab odavalt tutikaid originaal xboxi pulte. 3päevaga olen nüüd juba enam vähem talutavalt sõitma õppinud. Assitid keerasin maha ja kapoti vaatega. 30€ pole nüüd üle aru suur summa kah, või meeldib teile Martoga muud SM mängud kah ?
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
24.12.2015 01:24:06
|
|
|
Ah saab klaveriga hakkama küll ning see, et sa nüüd puldi või rooli ostad ei tähenda, et hoobilt "konkurentsis oled" . Pigem läheb veel halvemini ja jääbki nii kuna igal vähemgi tegusal olendil ei ole aega igapäev mängida või siis rohkem kui a'la pool tundi. Oled aasta(kümneid)id harjund klaviatuuriga nagu mina siis mängigi nii. Fun on ju ikka ja kellelegi ärategemine ei oma mingit tähtsust Tõsi - asfaldil on kordades parem 4WDga sõita kui libedal lumel/poris tagaveosega - pigem väldin neid ja/või retire
Küll aga kasvõi saksamaa WRT näitas, et parajast hunnikust rooli ja puldimeestest sai kiirem oldud oma klaviatuuri ja läpakanässakaga
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
24.12.2015 01:28:53
|
|
|
Ma proovisin ka klaveriga, selline tunne nagu tellisega sõidaks Impossible. Pult parem, raudselt plaanis ka rool hankida millalgi, mis sobib PS4-jaga , et tulevikus Gran Turismot ka saaks pelada.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
24.12.2015 01:33:44
|
|
|
Eks ma siis sõida oma lõbuks edasi. Pole kunagi puldi ega roolimees olnud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
24.12.2015 01:43:32
|
|
|
#18 WRT Juniori tänases. Üks spinn ja korra seina Ei viitsi restartida iga näpuka pärast enam.
Jeesus - proovi abs ja traction peale panna kui liiga hull on. Ma endal ei luba - paneb rohkem pingutama ilma
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
24.12.2015 02:03:28
|
|
|
Kas neid abisi saab muuta suvalisel hetkel enne x sõitu? Ja kuidas muidu arvestusse läheb, samas reas nagu ilma abideta (online)?
Muidu abid kõik mul maas
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
24.12.2015 02:23:32
|
|
|
| jeesus188, pärast veebis vaadates on näha, et kes sõitis abidega ja kes ilma, aga kuna liigas on abid lubatud, siis pingerida on sama olenemata abide või juhtseadme valikust.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
24.12.2015 03:05:21
|
|
|
Ma sõitsin 1 korra ja puldiga, ning kõik abid maas va HUD.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Durin
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2005
|
24.12.2015 11:07:39
|
|
|
Aga "tore" on see, kui paned sõidu alguses Save&Quit, siis oled automaatselt katkestanud. Oleks varem teadnud ,et ALT+F4 on sellele lahendus, nüüd jälle ei saa tervet hooaega kaasa teha.
Kurask, Nõmedus kuubis.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
24.12.2015 19:13:25
|
|
|
Tänane Juniori rada ikka mõnusalt närvekõditav oma pikkade viimase käiguga lapats põhjas sõitmisega, lõpupoole tulid mõned vead ka sisse, aga endiselt Top20 aeg.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
24.12.2015 19:45:44
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
Tänane Juniori rada ikka mõnusalt närvekõditav oma pikkade viimase käiguga lapats põhjas sõitmisega, lõpupoole tulid mõned vead ka sisse, aga endiselt Top20 aeg.
Spoiler 
|
Kurat kus värnderdab see rwd lume peal klaveriga - lausa vastik.
aga 5 of 8 hetkel
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
24.12.2015 19:48:33
|
|
|
| Ma väga viimast käiku ei pannudki, viimasega hakkasin täiega lumehangedes kobistama. Hetkel suht uhkes üksinduses neljas.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
24.12.2015 19:53:04
|
|
|
Tegelikult algusest peale on häirinud mind error 41. Eriti tihti juhtub kui daily rallisi valida - lihtsalt jookseb kokku ja kui uuesti proovida siis ma ei saa enam osaleda ehk nagu oleks retire pannud.
Siiamaani ei ole ravi leidnud. Ei aita vertify ega erinevad driverid.
Miks ma ei saa track detaili low panna? medium on miinimum säte ja no kurat vihmaga on lihtsalt võimatu normaalselt mängida - hakib. fps on kuskil 15 kandis.
reso enam madalamaks ka ei saa panna kuna 1280x720 on kõige väiksem widescreen ning kõik muud asjad on off või verylow.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
24.12.2015 20:11:08
|
|
|
Ma ei saa ru, mis piinatakse end mingite krdi läpparitega. 200€ eest soetad foorumist miskid kasutatud jupid ja on kordi kõvem pill olemas kui mingi 4x kallim läppar.
Ja kui ikka on jõle soov läppariga mängida, siis kasti lükkad kuhugi keldrisse vms ja anna minna
http://store.steampowered.com/streaming/
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|