Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
romps22
HV vaatleja
romps22

liitunud: 19.08.2015




sõnum 20.12.2015 13:48:01 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
13" läppar ja selle klaviatuur jah.


Sõit on isegi väga normaalne, aga kindlasti pane seestvaade ja kui saaksid rooli ka endale siis usun julgelt, et suudaksid varsti väga hästi esikolmiku tempos püsida
Sest jah väljast vaade+klaviatuur, ma ei tea, kuidas nii sõita saab üldse? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 20.12.2015 14:03:59 vasta tsitaadiga

romps22 kirjutas:

Sest jah väljast vaade+klaviatuur, ma ei tea, kuidas nii sõita saab üldse? icon_biggrin.gif


Esimesed auto/ralli mängudega kokkupuuted olid kuskil 98a paiku - järelikult on 17a harjutamist olnud tagantvaates ja klaviatuuriga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2015 14:09:23 vasta tsitaadiga

Ma olen CMR2 aegadest saati väljastvaatega sõitnud, nüüd on jube raske ümber õppida.
Puldiga sõidan ja stabiilselt "Oti tempos", kindlapeale minek.
Niikui natuke rohkem rutškat väänan, kohe võsa ka ragiseb.

Soomes sain kalendriga esimeste käest, +7 min. icon_redface.gif Eriti kohutav oli öö etapp, mul pole rajad ka veel peas.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2015 14:53:02 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
romps22 kirjutas:

Sest jah väljast vaade+klaviatuur, ma ei tea, kuidas nii sõita saab üldse? icon_biggrin.gif


Esimesed auto/ralli mängudega kokkupuuted olid kuskil 98a paiku - järelikult on 17a harjutamist olnud tagantvaates ja klaviatuuriga icon_biggrin.gif

Kusjuures tagant vaadet isegi mõistan, kui FFB täielikult puudub. Ma hetkel sõidan puldiga ka tagant vaates, sest vahepeal ei saa aru, mida auto täpselt teeb. Pult aitaks kõvasti sind, eriti gaas ja pidurite kohalt. Selline on-off gaasiga mängimine teeb auto käitumise ülearu närviliseks. Ise ostsin siit tutika : http://kaup24.ee/et/search?q=xbox360&ac=s

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.12.2015 15:40:14 vasta tsitaadiga

hannes36, tunned et sõit läks paremaks peale puldi hankimist?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2015 16:52:34 vasta tsitaadiga

Ma soovitan xbox one pulti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 20.12.2015 17:37:14 vasta tsitaadiga

Kui päris rooli ja pedaale pole kusagil hoida, panna jne.. soovitan mina Xbox 360 Wireless Speed Wheel nimelist asja.. super lihtsalt kui kompaktse asjaga saab hakkama ja on parem kui mistahes puldiga.
_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2015 19:46:34 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
hannes36, tunned et sõit läks paremaks peale puldi hankimist?
võrreldes millega? Klaveriga küll, nii vähe kui ma ka proovisin, sõber kinnitab sama kes puldi võttis. Kui võrrelda mu g27 siis ma parem ei hakka rääkimagi. Nagu nullist oleks alustanud.
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.12.2015 20:36:12 vasta tsitaadiga

Puldi pealt roolile üle minnes oli sama tunne, nagu üldse ei oskaks sõita enam järsku.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2015 21:37:25 vasta tsitaadiga

Endalgi oli sama tunne, et kas tõesti ei oska enam sõita icon_lol.gif Nüüd aga on näha et rooliga on arenemisruumi kõvasti ja võimalus tippu jõuda palju lihtsam.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2015 22:37:47 vasta tsitaadiga

Kui võrrelda rooli ja pulti, siis ma ei kujuta ette mis võluväega kuukoo sellised aegu suudab puldiga sõita :S
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2015 22:59:03 vasta tsitaadiga

hannes36, Endal tuli ka puldiga ikka väga hästi välja kuni rooli ostsin, rooliga vähe lihtsam selliseid tulemusi saavutada.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2015 01:09:34 vasta tsitaadiga

Rooliga see teema et oleks kuhu panna. Teine teema et palju sa ka neid rallikaid mängid. Ise leian et pult vähe ideaalsem enda jaoks.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 21.12.2015 17:06:23 vasta tsitaadiga

täna 17:00 DiRT Show - http://www.twitch.tv/dirtgame
_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 21.12.2015 19:10:37 vasta tsitaadiga

Keegi logitech GT rooliga ka mängib, kuidas on ?

Endal oli a sai maha müüdud, äkki leiab soodsalt uue icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mall0c
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2005




sõnum 21.12.2015 20:07:13 vasta tsitaadiga

Ma mängin GT-ga + Shifteriga. Ma olen kindlasti kiirem, aga kuna ma radu pole pähe õppinud, siis nüüd jäävad pacenote-d jalgu. Vahel tulevad liiga hilja, vahel on valed. Eriti närvi ajavad "keep left/right/center over crest" mis on tihti vähe mööda, aga kuna tempo on tõusnud, on ka need crestid hüpeteks muutunud, niiet kui maandud, on juba hilja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 21.12.2015 20:52:19 vasta tsitaadiga

Ooo ja, sama siin, mul pandud early ja siis vahest vuristab liiga ruttu ära, et left4 / right 3 ja olengi left kurvis right icon_biggrin.gif Ja need over crest jump maybe, kui jumpid mitmest üle siis on metsas kaa
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2015 21:42:10 vasta tsitaadiga

Vaatasin selle viimase DiRT Show Twitch-is järele. Krt see tüüp kes seal taustal mängima on pandud, selle tausta sound oli üsna tugev, väga raske oli sealt Pauli juttu vahelt kuulata aga midagi ikka õnnestus. Midagi suurt uuendustest muidugi kahjuks ei räägitud. Saate esimene osa oli autasustamine, kus eri mängijatele eri teenete eest (kes kõige kiirem onlines olnud, kes kõige kauem mänginugd, kes kõik achievementid ära teinud, kes mängu kõige rohkem reklaaminud jne) anti auhind. Mõned küsimused mängu tuleviku osas olid isegi, tooks eraldi välja .

* Küsiti kas tuleb mõni uus riik/rajad mängu juurde, Paul ütles, et midagi kindlat ei ole, nad ise tahaksid New Zealandit lisada aga eelarve nagu aru sain on lõpukorral, väga palju raha neil selle projekti jaoks ei ole. Et peavad mõtlema mis ja kuidas saab icon_sad.gif

* Siis räägiti autasustamise süsteemist, et mingi plaan teha see juurde aga mitte midagi fancy-t, ilmselt lihtsalt võistluse lõpus väike graafiline poodiumi vahepeale.

* Siis räägiti, et tahavad teha mingi checkpoint-i süsteemi, mis pidi kuidagi liigadele olema mõeldud, et kui midagi läheb halvasti siis saad selle kohani tagasi võtta või midagi sellist, väga segane ei saanud täpselt aru?! icon_rolleyes.gif

* Edasi küsiti, et kas mingi uus auto ka mängu jõuab. Paul mainis, et tal on üks tagaveoline, mille nime ta ei nimeta, mille ta tahaks mängu panna (litsents pidi olema ühe teise firma käes) aga jälle eelarve ning raha küsimus, et kas mahub sisse või mitte enam.

* Siis räägiti, et kes on saanud bänni, siis hetkel kuni jaanuarini, siis lastakse bännid maha aga kui varem bänni saanud uuesti cheat-ivad siis on eluaegne bänn online võistluste osas.

* Edasi oli juttu, et põhiliselt keskendutakse konsooli launchi jaoks hetkel, et see oleks okei, vead välja aetud jne, konsool pidi neil uus maailm olema, et see on raske neile, et keskenduvad sellele. Seega paistab, et mingeid suuri arendusi siit enam ei tule. Vähemalt praegu jäi küll mulje, et hetkel vaatame ja laseme konsooli variandi ka välja, edasi paistab mis saab icon_sad.gif

See oleks küll paganama kahju kui sellega DiRT Rally arendus lõppeks, kogu see saatelõpu osa tundus küll väga asjade kokkutõmbamise moodi, kiideti ennast, tänati toetajaid jne. Võibolla ikka mõtlevad vähemalt mingi DLC laadsete lisade pealegi. Kuigi ennast huvitaks just rohkem see simu edasi arendus - füüsika, rajad, pinnas, normaalne multiplayer tugi ja võimalused, korralikud mod-imise võimalused, jne kõik see mis tegelt oleks tähtis.

Aga väga kahtlane, et see tuleb. Saate lõpus siis Paul räägib finants teemadel. Paistab, et tüüpiline Codemaster või noh - raha, raha, raha, eelarve, kasum jne. Paul ka midagi mainib, et finants teema on ikkagi tähtis teema neile ja pigem nad nüüd teavad, et Dirt-i mootor on hea ning võiksime seda tulevastes projektides ära kasutada. Ehk ilmselt peab ootama Dirt Rally 2-te kus võibolla siis uued suuremad arendused tehakse. Eks mõnes mõttes võib aru saada, et firma tahab kasumit teenida jne aga noh kui tahad ja lubad rallisimulaatorit teha siis võiks minna ju lõpuni välja, mitte poolel teel seisma jääda.

Nii võibki hetkel kokku võtta, et Dirt Rally-i on küll väga hea ja kohati Richard Burns Rallyst parem aga RBR-i killerit siit ikkagi veel ei tule. Tahaks väga arvata, et eksin Dirt-i tuleviku osas, eks aeg jälle näitab, mis saab.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2015 22:19:01 vasta tsitaadiga

Equinox, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 00:33:50 vasta tsitaadiga

Equinox, Paul rääkis tegelikult ka natuke täpsemalt sellest autost mis on siis tegelikult 911 mille litsents siis teatavasti EA käes(terve Porsche).
Mina sain jällegi nii aru et kindlasti tuleb contenti juurde kuid mitte enne kui konsooli launch üle elatud aprillis, hetkel täielikult sellele keskendatud.
Modimise võimalust ei tule kuna pole mingit võimalust kontrollida seda koodi mida modijad mängu paneksid, sellest ka selline piirang.
Eks paistab siis, loodetavasti peale konsooli launchi hakkab elu jälle pihta.
Kindlasti oleneb tulevik paljustki sellest kui palju konsoolide peal plaate maha müüakse.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 22.12.2015 00:44:40 vasta tsitaadiga

Tänane viimane etapp Junior WRT's. Kadettil sigamõnus hääl ikka icon_cool.gif .


Link
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 01:04:36 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Paul rääkis tegelikult ka natuke täpsemalt sellest autost mis on siis tegelikult 911 mille litsents siis teatavasti EA käes(terve Porsche).

Oli jah nii, ma ei olnud ise kindel kas kuulsin õigesti, 9-millegagi ta mainis tõesti seal icon_smile.gif

Syncmahv kirjutas:

Modimise võimalust ei tule kuna pole mingit võimalust kontrollida seda koodi mida modijad mängu paneksid, sellest ka selline piirang.

Vot see on asi, millega ma Codiga üldse nõus ei oleks. Las mäng annab võimaluse, mäng ei peagi ise millegi eest vastutama ega kontrollima. Mängijad ise teevad seda. See on paljudes teistes modimis võimalustega mängudes samamoodi. Modile rate-ingu süsteem peale ja mängijad ise valivad lõpuks kas kasutavad seda mod-i või mitte. Aga ära jätta sellise vabandusega, mina näen siis vaid ühte, raha ei ole enam nii suurte võimaluste jaoks ning mängu planeerimise staadiumis ilmselt seda võimalust lihtsalt sisse arvestatud polnudki. Aga noh kui see on ametlik seisukoht siis polegi muud teha kui ilmselt oodata nagu RBR-i puhul, et community lõpuks häkib DR-i mootorit niipalju lahti, et saab kõrvalt uusi radu ja autosid ikkagi sisse laadida või asendada olemas olevatega.

Syncmahv kirjutas:

Mina sain jällegi nii aru et kindlasti tuleb contenti juurde kuid mitte enne kui konsooli launch üle elatud aprillis, hetkel täielikult sellele keskendatud.
Eks paistab siis, loodetavasti peale konsooli launchi hakkab elu jälle pihta.
Kindlasti oleneb tulevik paljustki sellest kui palju konsoolide peal plaate maha müüakse.

Annaks, et see tõesti tõsi oleks - oleks tore. Peame kevade ära ootama siis.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 22.12.2015 01:44:24 vasta tsitaadiga

Need developerid ei saa sellest aru ,et nad võivad ju mod supporti racenetist lahti siduda ja modidega saad rallisi korraldada läbi teiste pluginate nagu RBR-is tsehhi ja ungari plugin. Ralli korraldajale peaksid lihtsalt samamoodi replay faili saatma ja siis pole sul mõtet petta liigas millest osa võtad. See mäng sureb varsti välja nii kui community-l ei lasta autosi ja radasi endal juurde meisterdada. RBR-is on osad mod mapid kõvasti huvitavamad sõita kui seda originaalid on. Mul endal on hetkel RBR-i radasi arvutis 18GB icon_biggrin.gif .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 22.12.2015 09:09:08 vasta tsitaadiga

klOun kirjutas:
Kui päris rooli ja pedaale pole kusagil hoida, panna jne.. soovitan mina Xbox 360 Wireless Speed Wheel nimelist asja.. super lihtsalt kui kompaktse asjaga saab hakkama ja on parem kui mistahes puldiga.


Seda juhtmevaba rooli ei saa mitte kuskilt enam osta kahjuks. Või siis ma ei leia , kust osta..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 10:07:45 vasta tsitaadiga

Durin kirjutas:
klOun kirjutas:
Kui päris rooli ja pedaale pole kusagil hoida, panna jne.. soovitan mina Xbox 360 Wireless Speed Wheel nimelist asja.. super lihtsalt kui kompaktse asjaga saab hakkama ja on parem kui mistahes puldiga.


Seda juhtmevaba rooli ei saa mitte kuskilt enam osta kahjuks. Või siis ma ei leia , kust osta..

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=Xbox+360+Wireless+Speed+Wheel&_sop=15 icon_rolleyes.gif
http://www.amazon.co.uk/Official-Xbox-Wireless-Speed-Wheel/dp/B0057M7HPC/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1450768028&sr=8-6&keywords=Xbox%2B360%2BWireless%2BSpeed%2BWheel

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 10:59:01 vasta tsitaadiga

see vidin kasutab sama recieverit, mis tavaline 360 gamepad?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amputech.
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 12:20:49 vasta tsitaadiga

Proovige siis juba Steam kontrolleri güroskoobiga ja öelge meile ka, kuidas on. https://www.youtube.com/watch?v=ILCKbzrLN8s
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 22.12.2015 12:25:50 vasta tsitaadiga

Jäi mainimata, et mõtlesin Eesti turgu siiski icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 12:32:55 vasta tsitaadiga

Durin kirjutas:
Jäi mainimata, et mõtlesin Eesti turgu siiski icon_rolleyes.gif

nuh, kui oleks isegi siin hinnakirjas, siis arvatavasti 3-7p tarne vms, mis üldjuhul tähendab, et uk-st saab kiiremini või kehvemal juhul sama kiiresti

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 22.12.2015 12:53:02 vasta tsitaadiga

Kas on kellelgi kogemusi ka selle, nn. juhtmevaba "rooliga" ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 22.12.2015 14:13:49 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
see vidin kasutab sama recieverit, mis tavaline 360 gamepad?


Jah sama USB junn mis tavaliste xbox360 pultide jaoks. Ootan juba huvitaga, äkki tuleb Xbox One'i versioon ka sellest Speed Wheelist icon_smile.gif

Durin kirjutas:
Kas on kellelgi kogemusi ka selle, nn. juhtmevaba "rooliga" ?


Sõidan ja naudin juba aastaid icon_smile.gif

_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 14:30:44 vasta tsitaadiga

Mina olen skeptiline sellise rooli suhtes. Vb teeb natuke sujuvamaks keeramist, aga fikseeritud pole see ju kuhugi. FFB osas ei saa 'õigele' roolile lähedalegi, sest sellin 'pult' on sul käes ikka koguaeg sama kerge. Õige rool läheb nt jääl ja hüppes kergeks, libisemise korral muutub samuti tunnetus. Pult ainult väriseb käes, erinevates kolukordades küll erinevalt, kuid konkreetset infot sealt ei saa. Kui keegi peaks valima kas see xboxi hobuseraud või Logitech GT, siis võtku parem viimane.
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 22.12.2015 14:52:10 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
Mina olen skeptiline sellise rooli suhtes. Vb teeb natuke sujuvamaks keeramist, aga fikseeritud pole see ju kuhugi. FFB osas ei saa 'õigele' roolile lähedalegi, sest sellin 'pult' on sul käes ikka koguaeg sama kerge. Õige rool läheb nt jääl ja hüppes kergeks, libisemise korral muutub samuti tunnetus. Pult ainult väriseb käes, erinevates kolukordades küll erinevalt, kuid konkreetset infot sealt ei saa. Kui keegi peaks valima kas see xboxi hobuseraud või Logitech GT, siis võtku parem viimane.


See konreetne asi ei olegi konkurent roolile vaid pigem puldile.. kangiga pööramise asemel saad palju sujuvama asja! FFB'ga Rool on ikkagi täiesti teine teema.. kui ruumi on ja pidevalt automänge mängid siis soovitaks igal juhul õiget FFB'ga rooli. Lihtsalt sellist haarad riiulist puldi/speedwheeli ja sõidad veidi mugavuse jaoks on see ideaalne!

_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 22.12.2015 16:08:03 vasta tsitaadiga

klOun kirjutas:
hannes36 kirjutas:
Mina olen skeptiline sellise rooli suhtes. Vb teeb natuke sujuvamaks keeramist, aga fikseeritud pole see ju kuhugi. FFB osas ei saa 'õigele' roolile lähedalegi, sest sellin 'pult' on sul käes ikka koguaeg sama kerge. Õige rool läheb nt jääl ja hüppes kergeks, libisemise korral muutub samuti tunnetus. Pult ainult väriseb käes, erinevates kolukordades küll erinevalt, kuid konkreetset infot sealt ei saa. Kui keegi peaks valima kas see xboxi hobuseraud või Logitech GT, siis võtku parem viimane.


See konreetne asi ei olegi konkurent roolile vaid pigem puldile.. kangiga pööramise asemel saad palju sujuvama asja! FFB'ga Rool on ikkagi täiesti teine teema.. kui ruumi on ja pidevalt automänge mängid siis soovitaks igal juhul õiget FFB'ga rooli. Lihtsalt sellist haarad riiulist puldi/speedwheeli ja sõidad veidi mugavuse jaoks on see ideaalne!


Täpselt sellist diivanilt mängimise jaoks vaja olekski. Ei võta ruumi ja kui keeramine toimib, siis tellin ära.
FFBd ma sealt ei ootagi. Lihtsalt rooli süsteemi koju püsti ei pane.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 18:05:50 vasta tsitaadiga

Ma veel nuriseks natuke ja ehk kellelgil on probleemile lahendus. Praegu siis selline asi, et alguses mäng mängib suht puhtalt, esimese sõidu saab nii +40FPSiga sõidetud, kuid peale esimest langeb 20 peale.
See 20FPS on nii medium, low ja ultra low sätetel ning ei aita ka reso muutmine. Ehk kellelgil on sarnast probleemi olnud ja/või oskab mingi lahenduse välja pakkuda?

Arvutiks siis Lenovo Z50
Video: GeForce 840M Vram 4GB
RAM: 8GB
Prose: I7-4500U @ 1.80 GHz (2.40GHz)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 19:50:33 vasta tsitaadiga

Milline nendest kõige normaalsem koht võtme ostmiseks oleks?
http://www.allkeyshop.com/blog/buy-dirt-rally-cd-key-compare-prices/

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 22.12.2015 20:23:54 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Milline nendest kõige normaalsem koht võtme ostmiseks oleks?
http://www.allkeyshop.com/blog/buy-dirt-rally-cd-key-compare-prices/


Ma olen ostnud Kinguin-ist nii võtmeid kui gifte ja pole probleeme olnud. Tuleb lihtsalt vaadata ,et müüjal oleks suur tehingute arv ja reiting 100%.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 20:50:15 vasta tsitaadiga

vaatan steami soodukad ära ja siis vist võtan ligi siit.
see global games ok, mis see gift on? icon_redface.gif
http://www.kinguin.net/category/16316/dirt-rally-steam-gift/?r=3445&utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop#footer-payment-methods

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 22.12.2015 20:56:16 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
vaatan steami soodukad ära ja siis vist võtan ligi siit.
see global games ok, mis see gift on? icon_redface.gif
http://www.kinguin.net/category/16316/dirt-rally-steam-gift/?r=3445&utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop#footer-payment-methods


võta siit http://www.cdkeys.com/pc/games/dirt-rally-pc-cd-key
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 20:58:06 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
vaatan steami soodukad ära ja siis vist võtan ligi siit.
see global games ok, mis see gift on? icon_redface.gif
http://www.kinguin.net/category/16316/dirt-rally-steam-gift/?r=3445&utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop#footer-payment-methods


võta siit http://www.cdkeys.com/pc/games/dirt-rally-pc-cd-key
oh, seda lehte ma otsisingi, aga ei mäletanud lehte, võtsin sealt gtaV, tänud thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 22.12.2015 21:05:02 vasta tsitaadiga

offtopic:normaalne koht jah,olen ise ka sealt mõned mängud hea hinnaga võtnud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 21:19:01 vasta tsitaadiga

olemas thumbs_up.gif
http://prntscr.com/9hbchl

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 21:20:31 vasta tsitaadiga

jeesus188, Mis lõpp hind tuli? Saadeti kohe kood ja töötab? Ise plaanis sealt 24€ eest võta GTA V. Tean valekoht selleks. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 21:24:06 vasta tsitaadiga

€28.66 , kohe tuli kinnitusmail lingiga kus kood, sisestasin koodi ja hakkas tirima.
Pm peaks nagu sellisel juhul töötama, vist icon_lol.gif
Varsti saab teada , 3 minuti pärast

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AndreReiu
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2015




sõnum 22.12.2015 21:35:27 vasta tsitaadiga

Avasin täna mängu Steamist ja saan sellise errori: The steam servers are too busy to handle your request error code (41)
Tegin restardi nii arvutile kui ka Steamile ja proovisin ka ´´Verify integrity of game cache´´
Mäng läheb käima ja siis hakkab downloadima nagu oleks update või sync ja siis viskab errori icon_sad.gif

Oskab keegi aidata icon_question.gif icon_question.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
music123
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 21:36:46 vasta tsitaadiga

AndreReiu kirjutas:
Avasin täna mängu Steamist ja saan sellise errori: The steam servers are too busy to handle your request error code (41)
Tegin restardi nii arvutile kui ka Steamile ja proovisin ka ´´Verify integrity of game cache´´
Mäng läheb käima ja siis hakkab downloadima nagu oleks update või sync ja siis viskab errori icon_sad.gif

Oskab keegi aidata icon_question.gif icon_question.gif

Arvatavasti probleem selles, et steamis hakkas talvine soodusmüük ja serverid koormatud.


viimati muutis music123 22.12.2015 21:37:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 21:36:53 vasta tsitaadiga

Kas juunioris hakkab miski aeg uus season?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 21:52:27 vasta tsitaadiga

ok, mäng töötab, aga kus need päevased missioonid on?
Ja kas mingi HV grupp on ka vms?
Tahan daily missionit teha, aga loading ei lõppe kuidqgi, 5 min. juba icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 22:31:31 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kas juunioris hakkab miski aeg uus season?
tuleb ikka, katsun homme tegeleda. Täna lihtsalt kiire päev olnud.
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 22:32:11 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ok, mäng töötab, aga kus need päevased missioonid on?
Ja kas mingi HV grupp on ka vms?
Tahan daily missionit teha, aga loading ei lõppe kuidqgi, 5 min. juba icon_rolleyes.gif


Liigaga pead liituma:

https://www.dirtgame.com/leagues
Otsi sealt Junior WRT EST ja teine oli WRT Estonia. Kokku saad korraga olla kuni 6-s erinevas liigas. Kui oled liitunud, siis mängus vali careeri alt leagues ja sealt siis juba vastav daily sõit. Mängu enda daily missionite kohapealt ma abiks olla ei saa - ei ole neid kunagi teinud.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.