Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 195, 196, 197 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kanamana
HV kasutaja
kanamana

liitunud: 30.07.2010




sõnum 16.12.2015 22:56:48 vasta tsitaadiga

Tänan vastamast, kuid tundub, et leidsin kuhu koer maetud oli.
Ei tulnud sellepeale et teistest arvutitest kontrollida neti kiirust icon_biggrin.gif Just sain teada, et minu laudur ainuke millel kiirused maha kukuvad. Sai LAN driver ära uuendatud ja hetkega tuli kiirus tagasi, eks näis kas püsima ka jääb.

OT
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2015 23:32:02 vasta tsitaadiga

kanamana, kontrolli kaabeldus ka üle.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2015 03:21:21 vasta tsitaadiga

kanamana kirjutas:

Kas on lubatud Inteno ruuterit "bybassida" ehk et panen switchi vahele ja oma lauaarvuti ühendan otse valguskaabli taha ja ülejäänud seadmed kasutavad Inteno ruuterit?


ilmselt niikaua kuni nende enda võrku (infrastruktuuri) ei häiri ja tehnilist tuge liigselt küsimustega ei kiusa, pole neil erilist sooja ega külma mismoodi sul see nett arvutisse ja pilt telekasse jõuavad.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 17.12.2015 16:37:19 vasta tsitaadiga

Sain ka täna 20/5 ühenduse majja, kiirus nagu lubatud, seda koos välise antenniga.



Ainukese "üllatusena" tuli see, et antennikaabel oli vaid 6m pilkk, mistõttu seina uue augu puurimisest ei pääsenud. thumbs_down.gif

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2015 16:49:09 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Ainukese "üllatusena" tuli see, et antennikaabel oli vaid 6m pilkk, mistõttu seina uue augu puurimisest ei pääsenud. thumbs_down.gif

Aga mida lühem kaabel, seda vähem väärt signaal sumbub. icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
music123
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2015 17:41:34 vasta tsitaadiga

kas veel kellelgi esineb probleeme elioni interneti wi-fi ühendusega? Nimelt telekal ja süleril kaob suvalisel ajal wi-fi ära ja peab uuesti manuaalselt ühendama.
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2015 18:21:27 vasta tsitaadiga

music123, ega ometi mitte inteno ruuter ? kui jah siis mitusada postitust sel teemal siin https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=595323&highlight=
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2015 20:38:12 vasta tsitaadiga

music123 kirjutas:
kas veel kellelgi esineb probleeme elioni interneti wi-fi ühendusega? Nimelt telekal ja süleril kaob suvalisel ajal wi-fi ära ja peab uuesti manuaalselt ühendama.

[veix] kirjutas:
music123, ega ometi mitte inteno ruuter ? kui jah siis mitusada postitust sel teemal siin https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=595323&highlight=


Wifi üleüldiselt ja iseenesest on juba probleem, eriti 2,4Ghz suurtes asulates ja korrusmajades. Kui näed võrke telefonis või arvutis üle 10 siis on juba 1 probleem käes.
[veix], Lugedes küsija küsimust ei vasta see just Inteno vana tarkvaraga wifi tüüpvigadele.

Kui katkeb ja lihtsalt ühendad on tõenäoliselt tegemist wifi häiretega või ka siiski ruuteri vana tarkvaraga.
music123, Saad ennast aidata kui Android telefonis installeerid Wifi Analyzer äpi ning uurid mis kanalitel on naabrite wifid ning millisel sinu oma, seejärel võid avada
https://www.telekom.ee/abi/online-help
seal saad ruuteri uuendust kontrollida ning wifi kanalit muuta, viimases hädas pöördu 123 ja küsi abi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.12.2015 20:45:55 vasta tsitaadiga

ega ainus lahendus on 5GHz wifi purgi peale minna
mul ei ole kortermajas kordagi WIFI toiminud normaalselt
mingihetk nagu kõik okoo, kuid siis jälle ei õnnestu seadmega enam netti kasutada - ainult masinatevaheline side osaliselt justkui toimiks
ruuteri taga ainus wifi seade - võimalik, et see tg784 on piixus

pole wifit eriti kasutanudki, kuna kast on kaabli otsas ja telefon mobiilses

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
music123
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2015 21:50:49 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
music123 kirjutas:
kas veel kellelgi esineb probleeme elioni interneti wi-fi ühendusega? Nimelt telekal ja süleril kaob suvalisel ajal wi-fi ära ja peab uuesti manuaalselt ühendama.

[veix] kirjutas:
music123, ega ometi mitte inteno ruuter ? kui jah siis mitusada postitust sel teemal siin https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=595323&highlight=


Wifi üleüldiselt ja iseenesest on juba probleem, eriti 2,4Ghz suurtes asulates ja korrusmajades. Kui näed võrke telefonis või arvutis üle 10 siis on juba 1 probleem käes.
[veix], Lugedes küsija küsimust ei vasta see just Inteno vana tarkvaraga wifi tüüpvigadele.

Kui katkeb ja lihtsalt ühendad on tõenäoliselt tegemist wifi häiretega või ka siiski ruuteri vana tarkvaraga.
music123, Saad ennast aidata kui Android telefonis installeerid Wifi Analyzer äpi ning uurid mis kanalitel on naabrite wifid ning millisel sinu oma, seejärel võid avada
https://www.telekom.ee/abi/online-help
seal saad ruuteri uuendust kontrollida ning wifi kanalit muuta, viimases hädas pöördu 123 ja küsi abi.

Jah inteno ruuter. Peal on uusim tarkvara. Alguses toimis kõik kenasti, viimase kuu jooksul nii tegema hakanud. Telefoniga näen maksimaalselt viite võrku.
Eks vaatab, mis selle Wifi Analyzeriga teha annab.
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
music123
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2015 22:36:48 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Elion võiks järgmise inteno FW uuendusega wifi ära keelata. Laheneks hulgi probleeme ja 123 koormus langeks icon_lol.gif

Kasulik, kõik lähevad poodi kaableid ostma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2015 23:45:39 vasta tsitaadiga

Mul naine oli esikus kapi all olevad optika seadme ja ruuteri ruumi kokkuhoiu mõttes üksteise kukile tõstnud. Ruuter all ja Huawei peal. Mõlemad olid tulikuumad icon_neutral.gif
Tegin selgitust ja nüüd seadmed mõlemad jahedad ja wifi ikaldus lõppes. Mul muidugi käsitsi ühendamine ei aidanud, sest wifi kui selline kadus üldse ära eetrist. Aitas Inteno menüüs disable/enable wifile.

Jutu mõte, et seadmed tahavad korralikku "hingamist" ja tasub seda kriitilise pilguga jälgida icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 18.12.2015 00:48:50 vasta tsitaadiga

music123 kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Elion võiks järgmise inteno FW uuendusega wifi ära keelata. Laheneks hulgi probleeme ja 123 koormus langeks icon_lol.gif

Kasulik, kõik lähevad poodi kaableid ostma icon_biggrin.gif

Jah, aga milleks siis mulle sülearvuti, kui sellega juhtmevabalt netti ei saa??? Lan kaablite müük vs sülearvutite müük, kumb rohkem sisse toob???
icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Charly
HV vaatleja


liitunud: 02.12.2001




sõnum 18.12.2015 10:11:20 vasta tsitaadiga

music123 kirjutas:
kas veel kellelgi esineb probleeme elioni interneti wi-fi ühendusega? Nimelt telekal ja süleril kaob suvalisel ajal wi-fi ära ja peab uuesti manuaalselt ühendama.


Tuttav lugu jah, esines nii enne tarkvarauuendust, kui ka jätkab praegu esinemist, kohati on vaja selleks, et läppar ühenduse saaks, läppari wifi uuesti välja-sisse lülida... lisaks siis on hakanud telepilt ka hanguma ja hakkima viimase uuenduse järel. Tahvel kaotab pidevalt wifi-ühendust ja korjab siis teatud aja pärast taas üles. Wii konsool ei tunnista Inteno pakutavat wifi-võrku endiselt, ja samuti pole ühest arvutist enam võrguprinterisse võimalik printida Inteno toomisest alates. Ilmselt ikka panen vana hea TG585v7 tagasi.... korralikku internetti, millepärast oleks kindlasti Intenot vaja, ei suuda nad mulle endiselt pakkuda anyway.

_________________
I'm just 2 people short of a threesome.Help!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
av.
HV vaatleja

liitunud: 30.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2015 11:34:28 vasta tsitaadiga

Paar kuud vana Inteno suri vist öösel maha. Ruuteril põleb ainult status tuluke roheliselt, sisse/välja lülitamine ei aita, reseti all hoidmine midagi ei muuda. Saab veel midagi proovida või tuleb esindusse uue järgi minna?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2015 13:36:54 vasta tsitaadiga

Inteno mured ülikiire võrgu otsas istuvatele klientidele(ja kes ip telefoni ei kasuta) võiks lahendada ära varsti välja tulev mikrotik ruuter.
hAP AC http://forum.mikrotik.com/viewtopic.php?f=3&t=100142
http://www.lanmart.ru/mikrotik-hap-ac.html
5 gigabit ethernet - 1x SFP - 720Mhz CPU, 3chain 5Ghz AC, 3chain 2,4Ghz, 1x full USB

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2015 13:47:20 vasta tsitaadiga

Kuradi ELION raisk, mõned korrad aastas kui teen kodust tööd ja nüüd siis mingi rike, kella neljaks plaanivad lahendada, mul tekib rike arve maksmisel icon_evil.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2015 13:49:12 vasta tsitaadiga

[veix], kõik tv teenused seal otsas ju ei tööta ja SFP pordist pole ka kasu elioni võrgus (minul isegi oleks hetkel, saaks meediakonverteri minema visata aga 99% istub huawei ontide taga ja selle asemel kasutada ei saa)
Voip probleem on kõige väiksem, võta suvaline vana android ja konfi sinna voip ja ongi traadita telefon olemas.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2015 14:29:33 vasta tsitaadiga

commer kirjutas:
Kuradi ELION raisk, mõned korrad aastas kui teen kodust tööd ja nüüd siis mingi rike, kella neljaks plaanivad lahendada, mul tekib rike arve maksmisel icon_evil.gif

Tekida mobiiliga wifi võrk ja kasuta niikaua seda icon_smile.gif
Kui arvuti wifit ei toeta, siis jaga moblast kaabliga usb kaudu netti masinale.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2015 14:48:12 vasta tsitaadiga

No meile võib ju kehva mobiilse netiga lugeda, kuid tööd teha raske. Hetkel tundub et Elion on suutnud probleemi lahendada thumbs_up.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2015 15:32:05 vasta tsitaadiga

commer, kui kehva, siis muidugi halb. Pakkusin seetõttu, et endal mul 4G paketiga telefon tekitab 88-90/10 ühenduse.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
music123
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2015 16:34:07 vasta tsitaadiga

Charly kirjutas:
music123 kirjutas:
kas veel kellelgi esineb probleeme elioni interneti wi-fi ühendusega? Nimelt telekal ja süleril kaob suvalisel ajal wi-fi ära ja peab uuesti manuaalselt ühendama.


Tuttav lugu jah, esines nii enne tarkvarauuendust, kui ka jätkab praegu esinemist, kohati on vaja selleks, et läppar ühenduse saaks, läppari wifi uuesti välja-sisse lülida... lisaks siis on hakanud telepilt ka hanguma ja hakkima viimase uuenduse järel. Tahvel kaotab pidevalt wifi-ühendust ja korjab siis teatud aja pärast taas üles. Wii konsool ei tunnista Inteno pakutavat wifi-võrku endiselt, ja samuti pole ühest arvutist enam võrguprinterisse võimalik printida Inteno toomisest alates. Ilmselt ikka panen vana hea TG585v7 tagasi.... korralikku internetti, millepärast oleks kindlasti Intenot vaja, ei suuda nad mulle endiselt pakkuda anyway.

Jah, pean ka koguaeg süleril ja tahvlil wifi välja-sisse lülitama. Muutub tüütuks koguaeg, on vaja midagi avada jälle netti pole. Lauaarvutil kaabel ja telefon wifi'ga aga neil probleeme ei esine.
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 18.12.2015 17:17:52 vasta tsitaadiga

Sai ka võetud elisa asemel elionist läbi õhu levi 20/5 pakett. Ruuter ja antenn olid varasemalt endal olemas. Kui kuller lepingu tõi oli kohe kaks segadusse ajavat asja. Simkaardi komplekt 3g combo ning sim kaardi enda peal 3.5g. Kuigi teenus peaks 4g võrgul jooksma. Aga helistasin ning väideti, et need on lihtsalt tähistused ja reaalselt on asi ikkagi 4g.



Spoiler Spoiler Spoiler


Ruuter näitab paraku leviks ainult 2 pulka. Kas netist on leitav info, et kuhu poole ma võiksin antenni suunata, et saada paremat levi ? Ning samuti äkki oleks ruuteri firmware uuendusest tolku, teine on vanake juba. Kui üldse olemas on. Huaweo e5172'le.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2015 17:20:59 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:
Kas netist on leitav info, et kuhu poole ma võiksin antenni suunata, et saada paremat levi ?

Netist sa mastide/saatjate asukoha kohta vaevalt mingit infot leiad.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2015 17:23:22 vasta tsitaadiga

Ja antenn on kus? Toas?

A.S. kirjutas:
miq1988 kirjutas:
Kas netist on leitav info, et kuhu poole ma võiksin antenni suunata, et saada paremat levi ?

Netist sa mastide/saatjate asukoha kohta vaevalt mingit infot leiad.
 
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 18.12.2015 17:27:04 vasta tsitaadiga

Antenn on maja teise korruse fassaadi küljes. Ja ca 5 km kaugusel on üks mast otsenähtavusega ja teine mast on samuti ca 5 km aga pole otsenähtavust.
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2015 17:29:59 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Ja antenn on kus? Toas?

A.S. kirjutas:
miq1988 kirjutas:
Kas netist on leitav info, et kuhu poole ma võiksin antenni suunata, et saada paremat levi ?

Netist sa mastide/saatjate asukoha kohta vaevalt mingit infot leiad.
 


Mismõttes ei saa mastide kohta infot.
Aga palun
EMT mastid kaardil ilusti olemas link

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2015 17:34:33 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
EMT mastid kaardil ilusti olemas link

Naljakas, mina küll ei näe...

miq1988 kirjutas:
Ja ca 5 km kaugusel on üks mast otsenähtavusega ja teine mast on samuti ca 5 km aga pole otsenähtavust.

Kui on valida, siis vali ikka otsenähtavusega mast. Signaal on nõrk, siis aitab võimsam antenn ja võimalikult lühike ning jäme antennikaabel.

Mõlemad on ikka EMT mastid?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 18.12.2015 17:38:49 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
[veix] kirjutas:
EMT mastid kaardil ilusti olemas link

Naljakas, mina küll ei näe...

miq1988 kirjutas:
Ja ca 5 km kaugusel on üks mast otsenähtavusega ja teine mast on samuti ca 5 km aga pole otsenähtavust.

Kui on valida, siis vali ikka otsenähtavusega mast. Signaal on nõrk, siis aitab võimsam antenn ja võimalikult lühike ning jäme antennikaabel.

Mõlemad on ikka EMT mastid?
 


Sellepärast küsisingi saatajate kohta infot, et ma ei tea mis mastid need on.

http://www.rantelon.com/cgi-bin/prodinf?cat=r14&id=28&lang_id=est <-- selline antenn jääb lahjaks ?

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.12.2015 17:39:36 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
Six kirjutas:
Ja antenn on kus? Toas?

A.S. kirjutas:
miq1988 kirjutas:
Kas netist on leitav info, et kuhu poole ma võiksin antenni suunata, et saada paremat levi ?

Netist sa mastide/saatjate asukoha kohta vaevalt mingit infot leiad.
 


Mismõttes ei saa mastide kohta infot.
Aga palun
EMT mastid kaardil ilusti olemas link

selle järgi ei ole Tapal üldse maste, kahtlane icon_lol.gif
http://i.imgur.com/UgwxMZl.png

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2015 17:43:44 vasta tsitaadiga

Paljudes kohtades pole mingeid maste, pole Tapa üksi vaeslapse osas. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2015 17:46:02 vasta tsitaadiga

jeesus188, andmed põhinevad kasutajate reaalsel levi skännimisel koos gps-iga. Tuvastatakse maste Cellmapper nimelise android app-iga. Kui sinu kandis pole maste näha ju siis pole keegi sinna kanti jõudnud mappima.
Cellmapperi teema siin, kuidas oma kodukoha mastide info kaardile saada https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=635085&highlight=

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2015 17:52:34 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
[veix] kirjutas:
Six kirjutas:
Ja antenn on kus? Toas?

A.S. kirjutas:
miq1988 kirjutas:
Kas netist on leitav info, et kuhu poole ma võiksin antenni suunata, et saada paremat levi ?

Netist sa mastide/saatjate asukoha kohta vaevalt mingit infot leiad.
 


Mismõttes ei saa mastide kohta infot.
Aga palun
EMT mastid kaardil ilusti olemas link

selle järgi ei ole Tapal üldse maste, kahtlane icon_lol.gif
http://i.imgur.com/UgwxMZl.png


Selle järgi asub minust 100m eemal mast icon_lol.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2015 17:56:34 vasta tsitaadiga

ufo56, vähene levi info erinevates suundatest ei tee triangulatsiooni väga täpseks. käid telefoniga ringi ümber tapa ja peaks pilt selge olema. jõulude ajal emt/tele2 sim-iga ida virusse aga tapasse kahjuks ei jõua.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2015 17:58:24 vasta tsitaadiga

Õnneks ma elan Võrus mitte tapal.

Ma olen muidu nende äppidega proovinud neid maste leida aga enamus maste asuvad mitte ligilähedal isegi õigele asukohale.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io


viimati muutis ufo56 18.12.2015 17:58:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2015 17:58:41 vasta tsitaadiga

Selline tunne jah, et vaid üks mees neid seal mõõtnud ongi, mummud on suuremas osas täiesti ajuvabade kohtade peal.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2015 18:01:24 vasta tsitaadiga

ufo56, A.S., Kui on teada täpne masti asukoht, siis on võimalik registreeritud kasutajane ise see mast täpselt õigesse paika lohistada. Hiljem teistel parem vaadata. Muidugi see eeldab et mast on süsteemis kellegi poolt välja peilitud.

OT OFF

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2015 20:05:35 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:
Sai ka võetud elisa asemel elionist läbi õhu levi 20/5 pakett. Ruuter ja antenn olid varasemalt endal olemas. Kui kuller lepingu tõi oli kohe kaks segadusse ajavat asja. Simkaardi komplekt 3g combo ning sim kaardi enda peal 3.5g. Kuigi teenus peaks 4g võrgul jooksma. Aga helistasin ning väideti, et need on lihtsalt tähistused ja reaalselt on asi ikkagi 4g.



Spoiler Spoiler Spoiler


Ruuter näitab paraku leviks ainult 2 pulka. Kas netist on leitav info, et kuhu poole ma võiksin antenni suunata, et saada paremat levi ? Ning samuti äkki oleks ruuteri firmware uuendusest tolku, teine on vanake juba. Kui üldse olemas on. Huaweo e5172'le.


Sim kaardi markeering ei tähenda õnneks siiski teenuse parameetreid, sobib täiesti 4G pakkumiseks.
Signaal võiks pisut parem olla kuid näib, et kiirused on sul korras.
Nagu ma aru saan, siis seadmed olid sul samad mis Elisaga ning ilmselt on antenn suunatud Elisa tugijaamale, alati pole selles tugijaamas aga Telekomi saatjaid.
Oleks olnud sul uute Telekomi seadmetega liitumine, oleks tasuta paigaldust soovitanud.

Sinu puhul on tugijaama ja sageduste otsimine vaid käsitsi katsetamine, keerad ruuteri 4G only peale (kui sellel ruuteril sai seda teha) ja proovid antenni teise, varjatud tugijaama suunas keerata, hoiad paigal ja jälgid numbreid. Samas on need hetkel ka normi piires.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 19:33:30 vasta tsitaadiga

Tundub, et sain ka 12/1 needusest lõpuks lahti. Vaatasin rutiinselt leviala kaarti ja mulle vaatas sealt vastu üllatus, et minu aadress võimaldab nüüd 40/10 ühendust. Kohe läksin siis nutiTV kaudu ära tellima. Praegu näitab, et teenus aktiveerimisel, kaua see nii on?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 19:45:46 vasta tsitaadiga

Seda pead küsima telekomilt.
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 19:47:21 vasta tsitaadiga

Kui keegi peab kapis käima, siis kuni tehniku toimetamise lõpuni. Uus aasta äkki? Või 29.12. vms?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 19:47:42 vasta tsitaadiga

vysnap007 kirjutas:
Tundub, et sain ka 12/1 needusest lõpuks lahti. Vaatasin rutiinselt leviala kaarti ja mulle vaatas sealt vastu üllatus, et minu aadress võimaldab nüüd 40/10 ühendust. Kohe läksin siis nutiTV kaudu ära tellima. Praegu näitab, et teenus aktiveerimisel, kaua see nii on?


helista võid jäädki ootama see ei toimi neil reaalselt seal.
ise proovisin kunagi pulli pärast 100 pealt 300 peale ,vaja otseselt polnud ja nädal aega kedagi ei kottind.
helistasin ja tehti ära 1 minutiga ja peale kõnet 5 minutit oli kiirus 300/300 juba.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 21:08:59 vasta tsitaadiga

siven, kunagi oli seis halvem jah. Nüüd 300 pealt 500 peale muutus alla kümne minuti ja seda ilma kõneta neile icon_wink.gif
Ja täpselt sama kiirelt muutus ka 500 pealt 300 peale tagasi, samuti ilma kõneta.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 22.12.2015 21:29:40 vasta tsitaadiga

vysnap007 kirjutas:
Tundub, et sain ka 12/1 needusest lõpuks lahti. Vaatasin rutiinselt leviala kaarti ja mulle vaatas sealt vastu üllatus, et minu aadress võimaldab nüüd 40/10 ühendust. Kohe läksin siis nutiTV kaudu ära tellima. Praegu näitab, et teenus aktiveerimisel, kaua see nii on?

Helista. Neil on vaja suuliselt kinnitatud nõusolekut, kui ADSL-i pealt VDSL-i peale minek on.
Lauatelefon muudetakse VOiP-i peale, seadmed peavad teenust võimaldama jne. Seda küsivad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 21:41:53 vasta tsitaadiga

seeru, Pole neil mingit suuliselt kinnitatud nõusolekut vaja.
Osades kohtades toimib telekast tellides kohe ja automaatselt, teistes kohtades mitte.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 21:45:40 vasta tsitaadiga

Sõltub kuhu kontroll pidama jääb, kas ruuter on VDSL võimeline, kas jaamaport on sobiv ja viimane asi on tellimuse muudatuse kellaaeg, vahel 17.00 vahel 00.00
Igal juhul kui tellimus on ekraanilt tehtud, tehakse töö järgmise päeva õhtuks või võetakse ühendust ruuteri või aja osas.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2015 01:58:31 vasta tsitaadiga

Ei olnud minul otsinguga õnne. Ehk viitsib keegi soovitada, et kas ja millega tasuks seda paljukirutud Inteno kopsikut asendada. Kas on alternatiiv, millega kõik teenused toimivad?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2015 02:39:26 vasta tsitaadiga

jaco, ei.

Kui kasutad ainult digiboxi võta mõni asuse ruuter, sellega paari klikiga saab digiboxi käima. Vähemalt hetkel, mine sa hullu teab millal midagi kinni keeratakse icon_lol.gif
Kui tahad samsungi või lg äppi kasutada siis intenot vaja.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 23.12.2015 03:41:45 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Sõltub kuhu kontroll pidama jääb, kas ruuter on VDSL võimeline, kas jaamaport on sobiv ja viimane asi on tellimuse muudatuse kellaaeg, vahel 17.00 vahel 00.00
Igal juhul kui tellimus on ekraanilt tehtud, tehakse töö järgmise päeva õhtuks või võetakse ühendust ruuteri või aja osas.

Ja-jah.
Käisin naabrinaisel külas, Tellis omale inteno. Teleka ekraanilt tellisin talle 20/5 teenuse ära. Kolm päeva hiljem küsisin, kas on juba. Ei olevat midagi.
Kuskil nädal aega hiljem käisin ise vaatamas, ikka 12/1 peal. Helistasin Elioni. Teenindaja ütles, et me muidu ei vaheta, kui ainult suulise nõusolekuga. Kaks korda küsis, kas olen nõus ADSL tehnoloogi pealt VDSL peale minema ja sellega, et telefon lülitatakse VOiP peale, sest tagasi enam ei saa. Siis lülitas mõne minuti jooksul ümber. Täpselt sama keiss toimus naabrinaise sõbranna juures. Ainult seal enam niikaua ei ootand. Sai varem helistatud.

Pärast jah, kui sul on juba VOiP ja VDSL olemas, siis vaheta neid kiiruseid kuidas soovid ja käib automaatselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2015 10:48:39 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
...
Kui tahad samsungi või lg äppi kasutada siis intenot vaja.

Samsungi äpp töötab siiani probleemideta Asuse otsas.
Probleemideta juhul, kui paarist asjast mööda vaatad. Nimelt ühe korra on juhtunud korduse vaatamisega, et telekas paneb täiesti pange (tundus olevat ühe kindla saatega, mis hakkas "kustuma" - ei saanudki vaadata kuna alati pangestus). Teine probleem, mis minu jaoks enam ei olegi nii väga probleem on see, et kui telekas miski peale poole tunnist või tunnist või kahe tunnist kinni olekut käima panna, siis varem lahti olnud kanal ei näita pilti ennem, kui kanalit vahetada. Vahel suudab ka kohe pilti näidata, aga ainult teatud kanalitega ja siis ruudutab sekund kaks.

Olgu öeldud, et sellises konfiguratsioonis Samsungi telekas tavalisse interneti ei pääse, aga seadistamine on paari kliki sooritamine ja ühte kasti number 4 kirjutamine.

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 195, 196, 197 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.