|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mitu tolli on sinu peamine igapäevases kasutuses olev monitor? |
| 10-15" |
|
0% |
[ 3 ] |
| 15-20" |
|
2% |
[ 7 ] |
| 20-25" |
|
17% |
[ 56 ] |
| 25-30" |
|
40% |
[ 129 ] |
| 30-35" |
|
25% |
[ 80 ] |
| 35" või suurem |
|
12% |
[ 40 ] |
|
| hääli kokku : 315 |
|
| autor |
|
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iFlop
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003
|
06.11.2015 17:19:31
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| win10 skaleerib ilusati ainult seda, mis on skaleeruvaks kirjutatud. muidu näeb upscale üsna rõve välja. |
P2415Q puhul (23,8"@2160p) oleks loogiline, et skaleerimine on 200% peale keeratud, mis tähendab, et ruumi sama palju kui 1080p monitoril, ainult et pilt on ilus. Eeldades, et win 10 midagi totaalselt pekki ei keera, siis peaks mittetoetatud vana soft nägema sama rõve välja kui tavalisel 24" 1080p ekraanil.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
06.11.2015 17:41:11
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Win10 skaleerib ilusti.
Mina vaataks kui investeeringut tulevikku. Seniks, kuni freesync/g-sync on üheks featureks sulatatud ja lastehaigused välja ravitud, ei näe väga mõtet 2x suuremat raha pooltooresse tootesse matta. |
Pooltoores, võib nõustuda. FS hakkas hakkima millegipärast ehk nagu polekski enam sisse lülitatud. Hinnapoolest ainult GS +200 ühikut, FS mitte.
Pigem, mis hinda lisab on 144Hz ja sellest küll suurt kasu tavamängurile pole. Pigem võiks ghostingut vähendada @60Hz. (60+ Hz monitori puhul ei pane tähele. Mängu enda genereeritav 60+ FPS aga küll- muutub sujuvamaks...)
| Tomorrow kirjutas: |
Nüüd tuli uued monitorid ASUS-elt ja Acerilt (PG279Q ja XB271HU vastavalt). Loodetavasti seal kasutuses olev paneel on kvaliteetsem.
|
Aceri XB1 seeria 27" 1440p monitor vana uuendus, ainult raami kõpitsetud. 2160p on küll uus ja huvitav.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
06.11.2015 18:07:50
|
|
|
| Vael kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
Nüüd tuli uued monitorid ASUS-elt ja Acerilt (PG279Q ja XB271HU vastavalt). Loodetavasti seal kasutuses olev paneel on kvaliteetsem.
|
Aceri XB1 seeria 27" 1440p monitor vana uuendus, ainult raami kõpitsetud. 2160p on küll uus ja huvitav. |
Ei ole ainult raami muudetud. Nagu PG279Q puhulgi on uus AUO paneel ja Gsync 2.0 moodul sees. 2.0 versioon lisab HDMI väljundi ja 165Mhz toe.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Buumu
HV vaatleja
liitunud: 05.12.2009
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
11.11.2015 21:58:07
|
|
|
Mu XB270HU saaga on hetkel jõudnud selleni, et ise olen tagasi viinud 2 paneeli ning kokku on tellitud 4 paneeli ja nüüd siis üks paneel uuesti tellimises
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
12.11.2015 00:28:43
|
|
|
| Diesel kirjutas: |
Mu XB270HU saaga on hetkel jõudnud selleni, et ise olen tagasi viinud 2 paneeli ning kokku on tellitud 4 paneeli ja nüüd siis üks paneel uuesti tellimises  |
On ikka jaksu!
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
12.11.2015 23:08:40
|
|
|
kui lõpuks ideaalse paneeli saab, siis on kõik seda väärt... konkurendil aceril täpselt samasugune seis ja rohkem alternatiive vist ei ole samasuguseid?
edit: asusel muidugi, sest xb270hu ongi acer
_________________

viimati muutis rmc 13.11.2015 12:09:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Link
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2006
|
12.11.2015 23:36:33
|
|
|
Juba ammu olen tahtnud 144Hz monitori. Lootsin et Asus PG279Q on just see. AT -s isegi 2 tükki olemas. Aga no kurat kõigil mingi viga küljes. Paras loterii. Overlclock-i foorumis ka kiruvad. Päris paljud on juba mitu korda vahetanud Asus PG279Q. Aceri uus on ka arvatavasti samade vigadega. Enne suren vist vanadussurma kui korraliku asja saab . Krt maksaks sott peale kui keegi korraliku paneeliga isendi sebib
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
12.11.2015 23:55:16
|
|
|
Link, just mõtlesin, et ei tea palju ideaalsete isendite eest raha küsida saaks..
müüd monitore nagu mänge müüakse... vanilla ja vigased eksemplarid maksavad tavahinda ja kui tahad kogumängu ja korralikku monitori, pead maksma 2,5kordse monitori hinna
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
13.11.2015 08:45:47
|
|
|
| Link kirjutas: |
Juba ammu olen tahtnud 144Hz monitori. Lootsin et Asus PG279Q on just see. AT -s isegi 2 tükki olemas. Aga no kurat kõigil mingi viga küljes. Paras loterii. Overlclock-i foorumis ka kiruvad. Päris paljud on juba mitu korda vahetanud Asus PG279Q. Aceri uus on ka arvatavasti samade vigadega. Enne suren vist vanadussurma kui korraliku asja saab . Krt maksaks sott peale kui keegi korraliku paneeliga isendi sebib  |
Helistasin ka ise Arvutitarka ning kuigi üldjuhul tehasest tulnud monitore topelt üle ei kontrollita, siis PG279Q kvaliteet on väidetavalt kontrollitud.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
13.11.2015 13:31:59
|
|
|
pms maksad 800€ ja selle eest saad käkki millega garantii vahet joosta? Kas ühtegi normaalset LCD kah müüakse millel ei ole "garantiis käimise" DLC'd küljes?
BenQ kohta ei ole hetkel silma hakanud midagi halba... kuigi neil kõik TN paneelid ja vaid üks üli kallis, viletsa resoga on MVA
Huvitav oleks teada kas Asus ja Acer saavad review jms tüüpidele kontrollitud paneelid kuna nende ekraanide, eriti asuse uus IPS, review'd on kõike muud kui kriitilised.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.11.2015 15:51:33
|
|
|
Need Asuse ja Aceri monitorid on ainukesed omanäolised vist ja see on ka põhjuseks, miks inimesed ostavad ning osati teadlikult riskides ja siis garantiivahet joostes, et ideaalset paneeli saada... täiesti jabur suhtumine tootjapoolt, a eks näis, mida peale hakkavad, hea oleks kui kõik ilusaid paneele taga ajaks, et tootjal oleks mott mitte poolepeedist välja lasta teinekord....
Review jms. tüüpidele saadetakse jah handpicked sample'id
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
13.11.2015 22:16:00
|
|
|
Keegi võiks osta poest ekraani ja siis review kirja panna. Kui üks korralik välismaa leht selle siis maatasa teeks siis ehk liigutaks end nad.
pms selge, kui enda iidamast aadamast FP241W otsad annab siis vahetan konded ära ja ostan asenduseks mõne odavama otsa Dell vms flickerfree jublaka. Teistele ostnud ja täitsa OK isegi tunduvad.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
14.11.2015 02:10:49
|
|
|
| rmc, Eks mina tõesti lähtusin hetkel AT öeldust. Kuna tegemist siiski Eesti mõistes praeguseks üsna maineka ettevõttega, siis võiks eeldada, et mehed teavad millest räägivad ning oskavad kontrolli teostada.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
20.11.2015 15:33:20
|
|
|
| Mis sellest arvate? Dell UltraSharp 34 Curved Monitor – U3415W
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
20.11.2015 16:59:23
|
|
|
Ühte videokaarti ainult omad siis selle resuga PC mänge kenamal sättel väga mängitaval tasemel just ei jooksuta. Lisaks osad pelad ei pruugi sellist resu toetadagi.
Iseasi kui monitori eesmärk miski muu on, multitaskida windowsis sellega võib päris mugav olla.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
20.11.2015 19:15:54
|
|
|
| 980Ti peaks piisama.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
21.11.2015 15:21:58
|
|
|
| 290X veab välja küll isegi 970M 6Gb mäluga läpakas saab norm settingul hakkama mul UHD teleka taga ja kui ei saa vahetab video ka välja, neid asju pole vaja mulle õpetada, küsin monitori kohta kas hea või paha...
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Buumu
HV vaatleja
liitunud: 05.12.2009
|
22.11.2015 21:58:49
|
|
|
Kedagi huvitab siis ostsin ära, pilt kena, kallimatega ei oska võrrelda aga jään siiski mugavuselt läpaka juurde.
Nii,et kui keegi vihjest aru saab ja paari päeva vanust monitori otsib siis võib teada anda
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
23.11.2015 08:18:03
|
|
|
| Paar lehte tagasi küsisin U2515H kohta ja siis võeti teemaks upscaling ? St, kas see on teema millepärast ma peaksin muretsema kui molu taga brausin netti, töötlen pilte ? Mõni hea alternatiiv Dell U2515H asemel ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
23.11.2015 19:38:24
|
|
|
kui nvidia videokaart on, siis kuskilt kaugelt ja suvalise tootja asja asemel võta 49" uhd lg telekas. paneel on niikuinii sama
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
26.11.2015 05:21:03
|
|
|
| miga kirjutas: |
| Paar lehte tagasi küsisin U2515H kohta ja siis võeti teemaks upscaling ? St, kas see on teema millepärast ma peaksin muretsema kui molu taga brausin netti, töötlen pilte ? Mõni hea alternatiiv Dell U2515H asemel ? |
Kõigepealt ehmatas ära, kui toitejuhe oma pesas ei püsinud ja kippus ära kukkuma. Aga see oli ainuke möödalaskmine kvaliteedis, vähemalt minu eksemplaril, mille sai ka kerge vaevaga korda. Muus osas kvaliteet väga hea. Võib-olla pead kirja suurendama, eks meil on silmad natuke kõigil erinevad. Flicker free taustvalgustus aitab silmade hoidmisele ja peene kirja lugemisele kenasti kaasa. Pilte on mõnus töödelda, kuna mahub rohkem nähtavale alale.
Aeg-ajalt küll tuleb mõte et selle ppi'ga võiks juba 27" olla...
_________________ Hoiatan kasutaja "Harmoonia" eest. Tont müüs graafikakaardi, "unustades" kuulutuses mainida et oli seal ise asju ümber tinutanud.
Kui see läks katki siis ajas lolli juttu, oma kehva töö eest vastutamata. Pädevas remondikohas tuvastati et tema tinutatud graafikaprotsessor on lahti. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009

|
04.12.2015 14:48:46
|
|
|
| miga kirjutas: |
| Paar lehte tagasi küsisin U2515H kohta ja siis võeti teemaks upscaling ? St, kas see on teema millepärast ma peaksin muretsema kui molu taga brausin netti, töötlen pilte ? Mõni hea alternatiiv Dell U2515H asemel ? |
Omasin ka ca 6 kuud U2515H-d. Ilma kalibreerimata oli treenimata silma jaoks ikka imeilus pilt. Kuna aga tahan mängida ka vahetevahel siis screen-tearing hakkas näiteks Witcher 3-s väga häirima ja otsustasin soetada PG279Q. Netis surfamiseks, pildi- ja videotöötluseks on tegemist ikka jube hea monitoriga. Muidugi kui oled hellade silmadega, siis ppi võib sutsu suur olla. Äpid, mis ei toeta hästi Windowsi scalingut sisaldavad kohati liiga pisikest teksti. Ma ise muidugi keerasin scalingu 100% peale, sest programmide ikoonid nägid rõvedalt kandilised välja selle scalinguga (125%). Ühesõnaga üldkokkuvõttes super monitor väga mõistliku hinna eest.
Edit: eluka mainitud juhtme probleemi mul ette ei tulnud
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
09.12.2015 14:54:30
|
|
|
kellelgi eizo fg2421 monitoriga kogemusi on?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
12.12.2015 11:54:25
|
|
|
G syncita kahjuks, aga kui selleta oled nõus siis Eizoga ei anna kohe mitte kuidagi valesti minna.
EDIT: Eizol siiski ka WQHD resuga IPS paneeli ja FS supportiga FORIS FS2735 olemas.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009

|
17.12.2015 12:30:55
|
|
|
| Sain esmaspäeval kasutaja liiv käest kätte oma uue PG279Q. Pildi kvaliteet ilma kalibreerimata on ikka maagiline (samas seda ootaks hinnast ka juba 800€). Kalibreerida pole veel jõudnud, aga arvan, et minu kui suhteliselt viletsate silmadega inimese jaoks pole väga vahet, kas see monitor täidab sRGB nüüd 95% või 99%. Suurim põhjus, miks sai muidugi PG279Q muretsetud, oli IPS+G-Sync+144Hz+1440p kombinatsioon, sest 980Ti kõrvale pole enam mõtet 1080p monitori muretseda, võttes arvesse ka seda, et mul juba oli 1440p Dell olemas, mis läks kahjuks asendamisele kuna 60Hz-i puhul on enamus mängudest ikka koleda screentearinguga. Tegemist minu esimese G-Sync monitoriga ja ütlen ausalt, et ei lähe enam kunagi tagasi millegi kehvema peale. Nii sujuvat pilti poleks osanud unes ka näha.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
17.12.2015 13:25:16
|
|
|
tearingu vastu aitab (nvidia puhul adaptive) vsync.
144hz tearib samamoodi, lihtsalt kaadri pikkus on lühem ja on vähem märgatavam
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Link
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
18.12.2015 02:48:57
|
|
|
Link, ptüi, läks vale viide jah... 278Q on TN paneeliga, 279Q see õige IPS paneeliga lootus jah...
Aceri saadavus halb? Sesmõttes, et poes kohapeal ehk pole (samas ASUS on, lamp), tellida ikka saab
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
18.12.2015 15:10:27
|
|
|
Võiks juba rohkem valikut ja odavama hinnaga saada olla 3440x1440 g-sync monitore. Nende peale küll hakkasid mul näpud sügelema Hetke vist suurt peale Aceri X34 1300€ valida pole, seni pean oma 120Hz FHD peal edasi kükitama.
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
18.12.2015 19:08:22
|
|
|
| Equinox, Kahjuks see AOC oma ka kõigest 2560 x 1080.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
18.12.2015 20:38:36
|
|
|
| Syncmahv kirjutas: |
| Equinox, Kahjuks see AOC oma ka kõigest 2560 x 1080. |
Tean jah. Ma mõtlesin, et endal plaan järgmisena 3440x1440 peale minna aga hinnad oli veel liiga kallid
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009

|
19.12.2015 04:03:58
|
|
|
Pole midagi märgatavat. Tundub, et olen üks neist õnnelikest, kes sai korraliku paneeli.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
19.12.2015 18:56:19
|
|
|
Mõnel 1440p 144HZ juures veel monitor pildi tasku viskab ja 60Hz peale kolib? Eile PC ja ekraani voolu välja lülitamine aitas. Nniipalju kui leidsin, siis pidavadki lahendus olema. Viskab CCC kirja ka ette, et "link failure" vms.
Keegi sai AMD-lt vastuse ka stiilis, et ASUS monitori firmware (skaalari) CVT timinguid muutnud ebastandardseks: http://rog.asus.com/forum/showthread.php?50236-PG278Q-with-Radeon-HD/page2
Paistab, et AMD rohkem puudutatud, samas Nvidia ja kaablivahetused jne ka ei ole mõnda aidanud...
Eelmine monitor, mis garantiisse läks- teise põhjusega küll, tegi vahepeal sama nalja ning seda Hawaii kiibi taga. Nii, et pole mõtet võimlema küll hakata, et välistama teisi juppe peale monitori hakata...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
19.12.2015 21:32:32
|
|
|
| Selle ASUS PG278Q kohta võiks juba eraldi teema teha, nii palju juttu sellest.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
19.12.2015 23:24:10
|
|
|
Vael, "skaalar" = scaling? seda saab ju nii gpus kui ka displeis teostada..
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
20.12.2015 14:49:16
|
|
|
Ei ole enda swiftil ühtegi häda olnud.
EDIT: rutakalt järeldasin enne url ist et tegemist PG278Q 'ga.
viimati muutis heretic666 20.12.2015 15:34:54, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
son4x
HV vaatleja

liitunud: 30.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
21.12.2015 10:19:47
|
|
|
Acer x34 hinda tahaks eestis näha, saaks natukene huumorit ka
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
son4x
HV vaatleja

liitunud: 30.06.2004
|
21.12.2015 11:55:24
|
|
|
| dohc-48v12 kirjutas: |
Acer x34 hinda tahaks eestis näha, saaks natukene huumorit ka  |
Ma arvan et 1400 euri võib oodata selle hinnaks
_________________ friends are for life, system's are the creation's of life |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maalane
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karts3
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2006

|
23.12.2015 19:25:34
|
|
|
Olekski aeg oma LG 34um95 välja vahetada selle vastu. Mulle meeldib mängudes selline resolutsioon 3440x1440.
Saan aru et läheb kuni 100 Hz.On seal mingi vahe ka siis 144Hz vs 100Hz.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|