Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 208, 209, 210  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitu tolli on sinu peamine igapäevases kasutuses olev monitor?
10-15"
0%
 0%  [ 3 ]
15-20"
2%
 2%  [ 7 ]
20-25"
17%
 17%  [ 56 ]
25-30"
40%
 40%  [ 129 ]
30-35"
25%
 25%  [ 80 ]
35" või suurem
12%
 12%  [ 40 ]
hääli kokku : 315

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2015 17:01:23 vasta tsitaadiga

londiste, Võimekus võiks olemas olla. Küll graafikakaardid ükskord järgi jõuavad.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2015 17:19:31 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
win10 skaleerib ilusati ainult seda, mis on skaleeruvaks kirjutatud. muidu näeb upscale üsna rõve välja.

P2415Q puhul (23,8"@2160p) oleks loogiline, et skaleerimine on 200% peale keeratud, mis tähendab, et ruumi sama palju kui 1080p monitoril, ainult et pilt on ilus. Eeldades, et win 10 midagi totaalselt pekki ei keera, siis peaks mittetoetatud vana soft nägema sama rõve välja kui tavalisel 24" 1080p ekraanil.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 06.11.2015 17:41:11 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Win10 skaleerib ilusti.

Mina vaataks kui investeeringut tulevikku. Seniks, kuni freesync/g-sync on üheks featureks sulatatud ja lastehaigused välja ravitud, ei näe väga mõtet 2x suuremat raha pooltooresse tootesse matta.

Pooltoores, võib nõustuda. FS hakkas hakkima millegipärast ehk nagu polekski enam sisse lülitatud. Hinnapoolest ainult GS +200 ühikut, FS mitte.
Pigem, mis hinda lisab on 144Hz ja sellest küll suurt kasu tavamängurile pole. Pigem võiks ghostingut vähendada @60Hz. (60+ Hz monitori puhul ei pane tähele. Mängu enda genereeritav 60+ FPS aga küll- muutub sujuvamaks...)

Tomorrow kirjutas:
Nüüd tuli uued monitorid ASUS-elt ja Acerilt (PG279Q ja XB271HU vastavalt). Loodetavasti seal kasutuses olev paneel on kvaliteetsem.

Aceri XB1 seeria 27" 1440p monitor vana uuendus, ainult raami kõpitsetud. 2160p on küll uus ja huvitav.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2015 18:07:50 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Nüüd tuli uued monitorid ASUS-elt ja Acerilt (PG279Q ja XB271HU vastavalt). Loodetavasti seal kasutuses olev paneel on kvaliteetsem.

Aceri XB1 seeria 27" 1440p monitor vana uuendus, ainult raami kõpitsetud. 2160p on küll uus ja huvitav.

Ei ole ainult raami muudetud. Nagu PG279Q puhulgi on uus AUO paneel ja Gsync 2.0 moodul sees. 2.0 versioon lisab HDMI väljundi ja 165Mhz toe.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Buumu
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2009




sõnum 10.11.2015 14:52:28 vasta tsitaadiga

http://www.1a.ee/arvutitehnika_burootarbed/personaalarvutid_monitorid_ups/led_monitorid/lg_24mp67vq

Kas kellelgi sellise monitoriga on kogemusi?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 11.11.2015 21:58:07 vasta tsitaadiga

Mu XB270HU saaga on hetkel jõudnud selleni, et ise olen tagasi viinud 2 paneeli ning kokku on tellitud 4 paneeli ja nüüd siis üks paneel uuesti tellimises thumbs_up.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2015 00:28:43 vasta tsitaadiga

Diesel kirjutas:
Mu XB270HU saaga on hetkel jõudnud selleni, et ise olen tagasi viinud 2 paneeli ning kokku on tellitud 4 paneeli ja nüüd siis üks paneel uuesti tellimises thumbs_up.gif


On ikka jaksu! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2015 23:08:40 vasta tsitaadiga

kui lõpuks ideaalse paneeli saab, siis on kõik seda väärt... konkurendil aceril täpselt samasugune seis ja rohkem alternatiive vist ei ole samasuguseid?

edit: asusel muidugi, sest xb270hu ongi acer

_________________


viimati muutis rmc 13.11.2015 12:09:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Link
HV kasutaja
Link

liitunud: 17.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2015 23:36:33 vasta tsitaadiga

Juba ammu olen tahtnud 144Hz monitori. Lootsin et Asus PG279Q on just see. AT -s isegi 2 tükki olemas. Aga no kurat kõigil mingi viga küljes. Paras loterii. Overlclock-i foorumis ka kiruvad. Päris paljud on juba mitu korda vahetanud Asus PG279Q. Aceri uus on ka arvatavasti samade vigadega. Enne suren vist vanadussurma kui korraliku asja saab icon_lol.gif . Krt maksaks sott peale kui keegi korraliku paneeliga isendi sebib icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2015 23:55:16 vasta tsitaadiga

Link, just mõtlesin, et ei tea palju ideaalsete isendite eest raha küsida saaks.. icon_razz.gif
müüd monitore nagu mänge müüakse... vanilla ja vigased eksemplarid maksavad tavahinda ja kui tahad kogumängu ja korralikku monitori, pead maksma 2,5kordse monitori hinna icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 13.11.2015 08:45:47 vasta tsitaadiga

Link kirjutas:
Juba ammu olen tahtnud 144Hz monitori. Lootsin et Asus PG279Q on just see. AT -s isegi 2 tükki olemas. Aga no kurat kõigil mingi viga küljes. Paras loterii. Overlclock-i foorumis ka kiruvad. Päris paljud on juba mitu korda vahetanud Asus PG279Q. Aceri uus on ka arvatavasti samade vigadega. Enne suren vist vanadussurma kui korraliku asja saab icon_lol.gif . Krt maksaks sott peale kui keegi korraliku paneeliga isendi sebib icon_biggrin.gif


Helistasin ka ise Arvutitarka ning kuigi üldjuhul tehasest tulnud monitore topelt üle ei kontrollita, siis PG279Q kvaliteet on väidetavalt kontrollitud.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2015 12:11:00 vasta tsitaadiga

Diesel, tuttav on käinud kaht või kolme erinevat PG279Q vaatamas ja need on jubedad olnud, loobus... overclocki foorumis on teema servani täis juttu neist http://www.overclock.net/t/1558309/various-asus-debuts-rog-swift-pg279q-144hz-ips-and-g-sync/4020 ühel lehel koos rõve pilt ja ühel ideaalne paneel...

s#tasti kontrollitud kui kontrollitud icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2015 13:31:59 vasta tsitaadiga

pms maksad 800€ ja selle eest saad käkki millega garantii vahet joosta? Kas ühtegi normaalset LCD kah müüakse millel ei ole "garantiis käimise" DLC'd küljes?

BenQ kohta ei ole hetkel silma hakanud midagi halba... kuigi neil kõik TN paneelid ja vaid üks üli kallis, viletsa resoga on MVA icon_neutral.gif

Huvitav oleks teada kas Asus ja Acer saavad review jms tüüpidele kontrollitud paneelid kuna nende ekraanide, eriti asuse uus IPS, review'd on kõike muud kui kriitilised.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2015 15:51:33 vasta tsitaadiga

Need Asuse ja Aceri monitorid on ainukesed omanäolised vist ja see on ka põhjuseks, miks inimesed ostavad ning osati teadlikult riskides ja siis garantiivahet joostes, et ideaalset paneeli saada... täiesti jabur suhtumine tootjapoolt, a eks näis, mida peale hakkavad, hea oleks kui kõik ilusaid paneele taga ajaks, et tootjal oleks mott mitte poolepeedist välja lasta teinekord....
Review jms. tüüpidele saadetakse jah handpicked sample'id icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2015 22:16:00 vasta tsitaadiga

Keegi võiks osta poest ekraani ja siis review kirja panna. Kui üks korralik välismaa leht selle siis maatasa teeks siis ehk liigutaks end nad.

pms selge, kui enda iidamast aadamast FP241W otsad annab siis vahetan konded ära ja ostan asenduseks mõne odavama otsa Dell vms flickerfree jublaka. Teistele ostnud ja täitsa OK isegi tunduvad. icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 14.11.2015 02:10:49 vasta tsitaadiga

rmc, Eks mina tõesti lähtusin hetkel AT öeldust. Kuna tegemist siiski Eesti mõistes praeguseks üsna maineka ettevõttega, siis võiks eeldada, et mehed teavad millest räägivad ning oskavad kontrolli teostada.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2015 15:33:20 vasta tsitaadiga

Mis sellest arvate? Dell UltraSharp 34 Curved Monitor – U3415W
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2015 16:59:23 vasta tsitaadiga

Ühte videokaarti ainult omad siis selle resuga PC mänge kenamal sättel väga mängitaval tasemel just ei jooksuta. Lisaks osad pelad ei pruugi sellist resu toetadagi.
Iseasi kui monitori eesmärk miski muu on, multitaskida windowsis sellega võib päris mugav olla.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2015 19:15:54 vasta tsitaadiga

980Ti peaks piisama.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2015 15:21:58 vasta tsitaadiga

290X veab välja küll isegi 970M 6Gb mäluga läpakas saab norm settingul hakkama mul UHD teleka taga ja kui ei saa vahetab video ka välja, neid asju pole vaja mulle õpetada, küsin monitori kohta kas hea või paha...
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Buumu
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2009




sõnum 22.11.2015 21:58:49 vasta tsitaadiga

Buumu kirjutas:
http://www.1a.ee/arvutitehnika_burootarbed/personaalarvutid_monitorid_ups/led_monitorid/lg_24mp67vq

Kas kellelgi sellise monitoriga on kogemusi?

Kedagi huvitab siis ostsin ära, pilt kena, kallimatega ei oska võrrelda aga jään siiski mugavuselt läpaka juurde.
Nii,et kui keegi vihjest aru saab ja paari päeva vanust monitori otsib siis võib teada anda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 23.11.2015 01:15:18 vasta tsitaadiga

Üks imelik monitor jäi netti sirvides silma just eelkõige peaaegu, et ok piksli suurusega 0.27963mm ja 3840x2160, et kuda see tundub? Ei saanud aru ainult kas ekraan on matt v läikiv. Imelik on see, et mõned vigased pikslid lubatud. Kas IPS monitor on parem kui AH-IPS?
http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=9SIA4JH38E5681
Lehe lõpupoole kah mingid andmed http://www.wasabimango.co.kr/bbs/board.php?bo_table=product_1&wr_id=34
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 08:18:03 vasta tsitaadiga

Paar lehte tagasi küsisin U2515H kohta ja siis võeti teemaks upscaling ? St, kas see on teema millepärast ma peaksin muretsema kui molu taga brausin netti, töötlen pilte ? Mõni hea alternatiiv Dell U2515H asemel ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 23.11.2015 19:17:24 vasta tsitaadiga

Longero kirjutas:
Üks imelik monitor jäi netti sirvides silma just eelkõige peaaegu, et ok piksli suurusega 0.27963mm ja 3840x2160, et kuda see tundub? Ei saanud aru ainult kas ekraan on matt v läikiv. Imelik on see, et mõned vigased pikslid lubatud. Kas IPS monitor on parem kui AH-IPS?
http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=9SIA4JH38E5681
Lehe lõpupoole kah mingid andmed http://www.wasabimango.co.kr/bbs/board.php?bo_table=product_1&wr_id=34


Wiki https://en.wikipedia.org/wiki/IPS_panel artikli järgi on 3 erinevat konkureerivat paneelitootjat, kellel oma IPS tehnoloogia, seega nimetatakse ka erinevalt.
AH-IPS siis uuem ja täiustatud LG paneel.
Monitoril paistab korralik 5ms reageerimis aeg ka, küsimus kas kasutatakse flicker free taustvalgustust, või on PWM LED taustvalgustus?
Leidsin ka kasutaja ülevaate: http://www.overclock.net/t/1569380/wasabi-mango-uhd490-4k-60hz-49-ah-ips-5-freesync-hdmi-2-0-dp-v1-2-hdcp-2-2-no-pwm-4-4-4-10-bit/50
Kuni 5 surnud piksli garantii on standard tänapäeva monitoridel (DELL kõige-kõige parematel monitoridel on vist 0 lubatud). Kusagil eespool tõin suuremate tootjate tingimused välja ka...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 19:38:24 vasta tsitaadiga

kui nvidia videokaart on, siis kuskilt kaugelt ja suvalise tootja asja asemel võta 49" uhd lg telekas. paneel on niikuinii sama icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukas
Kreisi kasutaja
elukas

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 05:21:03 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Paar lehte tagasi küsisin U2515H kohta ja siis võeti teemaks upscaling ? St, kas see on teema millepärast ma peaksin muretsema kui molu taga brausin netti, töötlen pilte ? Mõni hea alternatiiv Dell U2515H asemel ?


Kõigepealt ehmatas ära, kui toitejuhe oma pesas ei püsinud ja kippus ära kukkuma. Aga see oli ainuke möödalaskmine kvaliteedis, vähemalt minu eksemplaril, mille sai ka kerge vaevaga korda. Muus osas kvaliteet väga hea. Võib-olla pead kirja suurendama, eks meil on silmad natuke kõigil erinevad. Flicker free taustvalgustus aitab silmade hoidmisele ja peene kirja lugemisele kenasti kaasa. Pilte on mõnus töödelda, kuna mahub rohkem nähtavale alale.
Aeg-ajalt küll tuleb mõte et selle ppi'ga võiks juba 27" olla...

_________________
Hoiatan kasutaja "Harmoonia" eest. Tont müüs graafikakaardi, "unustades" kuulutuses mainida et oli seal ise asju ümber tinutanud.
Kui see läks katki siis ajas lolli juttu, oma kehva töö eest vastutamata. Pädevas remondikohas tuvastati et tema tinutatud graafikaprotsessor on lahti.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.12.2015 14:48:46 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Paar lehte tagasi küsisin U2515H kohta ja siis võeti teemaks upscaling ? St, kas see on teema millepärast ma peaksin muretsema kui molu taga brausin netti, töötlen pilte ? Mõni hea alternatiiv Dell U2515H asemel ?


Omasin ka ca 6 kuud U2515H-d. Ilma kalibreerimata oli treenimata silma jaoks ikka imeilus pilt. Kuna aga tahan mängida ka vahetevahel siis screen-tearing hakkas näiteks Witcher 3-s väga häirima ja otsustasin soetada PG279Q. Netis surfamiseks, pildi- ja videotöötluseks on tegemist ikka jube hea monitoriga. Muidugi kui oled hellade silmadega, siis ppi võib sutsu suur olla. Äpid, mis ei toeta hästi Windowsi scalingut sisaldavad kohati liiga pisikest teksti. Ma ise muidugi keerasin scalingu 100% peale, sest programmide ikoonid nägid rõvedalt kandilised välja selle scalinguga (125%). Ühesõnaga üldkokkuvõttes super monitor väga mõistliku hinna eest.

Edit: eluka mainitud juhtme probleemi mul ette ei tulnud
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2015 00:02:04 vasta tsitaadiga

tere,
Palju selline kasutatud kuvar väärt on oskab keegi öelda?
http://www.cnet.com/products/samsung-syncmaster-t260hd-lcd-monitor-25-5-series/specs/#p=samsung-syncmaster-t260hd-lcd-monitor-25-5/
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2015 14:54:30 vasta tsitaadiga

kellelgi eizo fg2421 monitoriga kogemusi on?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2015 11:54:25 vasta tsitaadiga

G syncita kahjuks, aga kui selleta oled nõus siis Eizoga ei anna kohe mitte kuidagi valesti minna.

EDIT: Eizol siiski ka WQHD resuga IPS paneeli ja FS supportiga FORIS FS2735 olemas.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.12.2015 12:30:55 vasta tsitaadiga

Sain esmaspäeval kasutaja liiv käest kätte oma uue PG279Q. Pildi kvaliteet ilma kalibreerimata on ikka maagiline (samas seda ootaks hinnast ka juba 800€). Kalibreerida pole veel jõudnud, aga arvan, et minu kui suhteliselt viletsate silmadega inimese jaoks pole väga vahet, kas see monitor täidab sRGB nüüd 95% või 99%. Suurim põhjus, miks sai muidugi PG279Q muretsetud, oli IPS+G-Sync+144Hz+1440p kombinatsioon, sest 980Ti kõrvale pole enam mõtet 1080p monitori muretseda, võttes arvesse ka seda, et mul juba oli 1440p Dell olemas, mis läks kahjuks asendamisele kuna 60Hz-i puhul on enamus mängudest ikka koleda screentearinguga. Tegemist minu esimese G-Sync monitoriga ja ütlen ausalt, et ei lähe enam kunagi tagasi millegi kehvema peale. Nii sujuvat pilti poleks osanud unes ka näha.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2015 13:25:16 vasta tsitaadiga

tearingu vastu aitab (nvidia puhul adaptive) vsync.
144hz tearib samamoodi, lihtsalt kaadri pikkus on lühem ja on vähem märgatavam icon_razz.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2015 13:46:13 vasta tsitaadiga

Rauno266, kuidas backlight bleed, jne. on? Enamikel eksemplaridel sellega probleemid... http://www.overclock.net/t/1509599/official-asus-rog-swift-pg278q-owners-club/5780 siin teemas on jubedalt selle kohta juttu

tahtsin just küsima tulla, et kuidas Acer XB270HU ja XB271HU on pildi suhtes?

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Link
HV kasutaja
Link

liitunud: 17.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2015 21:26:00 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Rauno266, kuidas backlight bleed, jne. on? Enamikel eksemplaridel sellega probleemid... http://www.overclock.net/t/1509599/official-asus-rog-swift-pg278q-owners-club/5780 siin teemas on jubedalt selle kohta juttu

tahtsin just küsima tulla, et kuidas Acer XB270HU ja XB271HU on pildi suhtes?


Vast mõtlesid seda teemat: http://www.overclock.net/t/1558309/various-asus-debuts-rog-swift-pg279q-144hz-ips-and-g-sync/7090

Acer XB271HU: http://www.overclock.net/t/1581181/acer-xb271hu-share-your-experiance-and-show-pics/1420

Nii palju kui jälginud olen siis Acer-il vähe paremad paneelid sattunud. Kuigi BLB-ga isendeid ikka on.
Tea kas XB271HU kohalikkesse poodidesse ka satub ? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2015 02:48:57 vasta tsitaadiga

Link, ptüi, läks vale viide jah... 278Q on TN paneeliga, 279Q see õige IPS paneeliga lootus jah...

Aceri saadavus halb? Sesmõttes, et poes kohapeal ehk pole (samas ASUS on, lamp), tellida ikka saab icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 18.12.2015 12:17:44 vasta tsitaadiga

http://www.guru3d.com/news-story/aoc-c3583fq-is-a-35-inch-160hz-va-panel-with-freesync.html

Ühesõnaga punastel kuni 160hz ja rohelistel isegi kuni 200hz
Mul ei mahuks peale selle enam lauale vist midagi ära.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2015 15:10:27 vasta tsitaadiga

Võiks juba rohkem valikut ja odavama hinnaga saada olla 3440x1440 g-sync monitore. Nende peale küll hakkasid mul näpud sügelema icon_smile.gif Hetke vist suurt peale Aceri X34 1300€ valida pole, seni pean oma 120Hz FHD peal edasi kükitama.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2015 19:08:22 vasta tsitaadiga

Equinox, Kahjuks see AOC oma ka kõigest 2560 x 1080.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2015 20:38:36 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Equinox, Kahjuks see AOC oma ka kõigest 2560 x 1080.

Tean jah. Ma mõtlesin, et endal plaan järgmisena 3440x1440 peale minna aga hinnad oli veel liiga kallid icon_sad.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.12.2015 04:03:58 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Rauno266, kuidas backlight bleed, jne. on? Enamikel eksemplaridel sellega probleemid... http://www.overclock.net/t/1509599/official-asus-rog-swift-pg278q-owners-club/5780 siin teemas on jubedalt selle kohta juttu

tahtsin just küsima tulla, et kuidas Acer XB270HU ja XB271HU on pildi suhtes?


Pole midagi märgatavat. Tundub, et olen üks neist õnnelikest, kes sai korraliku paneeli.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 19.12.2015 18:56:19 vasta tsitaadiga

Mõnel 1440p 144HZ juures veel monitor pildi tasku viskab ja 60Hz peale kolib? Eile PC ja ekraani voolu välja lülitamine aitas. Nniipalju kui leidsin, siis pidavadki lahendus olema. Viskab CCC kirja ka ette, et "link failure" vms.
Keegi sai AMD-lt vastuse ka stiilis, et ASUS monitori firmware (skaalari) CVT timinguid muutnud ebastandardseks: http://rog.asus.com/forum/showthread.php?50236-PG278Q-with-Radeon-HD/page2
Paistab, et AMD rohkem puudutatud, samas Nvidia ja kaablivahetused jne ka ei ole mõnda aidanud...
Eelmine monitor, mis garantiisse läks- teise põhjusega küll, tegi vahepeal sama nalja ning seda Hawaii kiibi taga. Nii, et pole mõtet võimlema küll hakata, et välistama teisi juppe peale monitori hakata...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2015 21:32:32 vasta tsitaadiga

Selle ASUS PG278Q kohta võiks juba eraldi teema teha, nii palju juttu sellest.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2015 23:24:10 vasta tsitaadiga

Vael, "skaalar" = scaling? seda saab ju nii gpus kui ka displeis teostada..
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2015 14:49:16 vasta tsitaadiga

Ei ole enda swiftil ühtegi häda olnud.

EDIT: rutakalt järeldasin enne url ist et tegemist PG278Q 'ga.


viimati muutis heretic666 20.12.2015 15:34:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2015 15:10:09 vasta tsitaadiga

heretic666, Swift on ka TN ehk teine paneel.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
son4x
HV vaatleja
son4x

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2015 08:47:54 vasta tsitaadiga

Acer monitor Predator XB271HU on nüüd eestis müügil.
https://www.digizone.ee/et/106/Arvutikaubad/117/Monitorid/301859/Acer-monitor-Predator-XB271HUbmiprz

_________________
friends are for life, system's are the creation's of life
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2015 10:19:47 vasta tsitaadiga

Acer x34 hinda tahaks eestis näha, saaks natukene huumorit ka icon_biggrin.gif
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
son4x
HV vaatleja
son4x

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2015 11:55:24 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
Acer x34 hinda tahaks eestis näha, saaks natukene huumorit ka icon_biggrin.gif

Ma arvan et 1400 euri võib oodata selle hinnaks

_________________
friends are for life, system's are the creation's of life
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maalane
HV kasutaja
maalane

liitunud: 15.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2015 19:06:34 vasta tsitaadiga

son4x kirjutas:
dohc-48v12 kirjutas:
Acer x34 hinda tahaks eestis näha, saaks natukene huumorit ka icon_biggrin.gif

Ma arvan et 1400 euri võib oodata selle hinnaks


https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Monitorid/617419/
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karts3
HV kasutaja
karts3

liitunud: 23.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.12.2015 19:25:34 vasta tsitaadiga

Olekski aeg oma LG 34um95 välja vahetada selle vastu. thumbs_up.gif Mulle meeldib mängudes selline resolutsioon 3440x1440.
Saan aru et läheb kuni 100 Hz.On seal mingi vahe ka siis 144Hz vs 100Hz.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 208, 209, 210  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.