Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rizzla
HV vaatleja

liitunud: 15.03.2007




sõnum 26.11.2015 09:32:20 vasta tsitaadiga

Sony Z3 Compact, must, ekraan ämblik, puutetundlikkus läinud
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 09:38:06 vasta tsitaadiga

rizzla kirjutas:
Sony Z3 Compact, must, ekraan ämblik, puutetundlikkus läinud


Tere,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 80€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 85€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 95€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 105€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kullar
HV kasutaja
kullar

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 12:19:07 vasta tsitaadiga

Kui palju maksaks Sony Xperia Z2 telefoni ekraani vahetus?

Digitalizer paistab korras olevat, kuid ei tea, et kas ainult seda saab eraldi vahetada. Kas oleks võimalik eraldi hind saada lisaks ka tagakaane vahetusele, kuna too samuti katki. Nii kui nii tuleb tagakaas ära võtta, et saaks ekraani vahetada.

_________________
Online Perekonna Eelarve, Keerukamad veebipõhised infosüsteemid jms
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 12:23:25 vasta tsitaadiga

kullar kirjutas:
Kui palju maksaks Sony Xperia Z2 telefoni ekraani vahetus?

Digitalizer paistab korras olevat, kuid ei tea, et kas ainult seda saab eraldi vahetada. Kas oleks võimalik eraldi hind saada lisaks ka tagakaane vahetusele, kuna too samuti katki. Nii kui nii tuleb tagakaas ära võtta, et saaks ekraani vahetada.


Tere, jah vajalik terve mooduli vahetus.

*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 80€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 95€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 110€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne paar-kolm nädalat - 155€

Tagakaaned kohapeal olemas, must ja valge - 10€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 17:27:30 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
.Scorps. kirjutas:
Seade: PRESTIGIO MULTIPAD 4 Quantum 9.7 PMP 5297C tahvelarvuti
Mure: Ekraan kukkumise tagajärjel katki - ühes ääres segav must triip, muidu töötab. Klaas/plast/digitizer jäi terveks. Tellisin ebay-st uue ekraani, kas õnnestuks ära vahetada või on uut digitizerit ka vaja?


Hei. Teoreetiliselt peaks olema sel seadmel lcd tagant ära käiv, vähemalt suuremal 10.1" nii oli, seega peaks saama hakkama ainult ekraani vahetusega.
Kui aga ei peaks õnnestuma nii ja digitizeril tekib viga, siis see on odavam , 15€ eest võimalik kätte saada.
Täpsemalt selguks kõik töö käigus, hind oleks 30€ ainult vahetus.

Parimat,

Aitäh! Kui pikk oleks digitizeri tarneaeg, kui peaks selguma, et see siiski on vaja vahetada?

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 19:36:17 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
mteachx kirjutas:
.Scorps. kirjutas:
Seade: PRESTIGIO MULTIPAD 4 Quantum 9.7 PMP 5297C tahvelarvuti
Mure: Ekraan kukkumise tagajärjel katki - ühes ääres segav must triip, muidu töötab. Klaas/plast/digitizer jäi terveks. Tellisin ebay-st uue ekraani, kas õnnestuks ära vahetada või on uut digitizerit ka vaja?


Hei. Teoreetiliselt peaks olema sel seadmel lcd tagant ära käiv, vähemalt suuremal 10.1" nii oli, seega peaks saama hakkama ainult ekraani vahetusega.
Kui aga ei peaks õnnestuma nii ja digitizeril tekib viga, siis see on odavam , 15€ eest võimalik kätte saada.
Täpsemalt selguks kõik töö käigus, hind oleks 30€ ainult vahetus.

Parimat,

Aitäh! Kui pikk oleks digitizeri tarneaeg, kui peaks selguma, et see siiski on vaja vahetada?

~Kuu + peaks arvestama tulevat jõuluaega, kus omniva on üleujutatud.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2015 22:17:03 vasta tsitaadiga

Ipad 2 valge
Käisin teema läbi aga ei leidnud icon_razz.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2015 09:57:58 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:
Ipad 2 valge
Käisin teema läbi aga ei leidnud icon_razz.gif

Tere,
*A digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 40€
*A digitizer+vahetus - tarne umbes kaks nädalat - 55€


Valge küll tellitud, kuid veel pole jõudnud. Kohapeal hetkel vaid must.
Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-angerjas-
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2005




sõnum 30.11.2015 15:07:31 vasta tsitaadiga

Kui palju maksaks musta LG G2 ekraani vahetus?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2015 20:10:54 vasta tsitaadiga

-angerjas- kirjutas:
Kui palju maksaks musta LG G2 ekraani vahetus?

Hei,

*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 70€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 90€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
juho99
Kreisi kasutaja
juho99

liitunud: 05.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2015 15:43:58 vasta tsitaadiga

Iphone 6 klaas katki, vist vaja koos ekraaniga vahetada, mis oleks hind ?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kahveleu
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2015




sõnum 03.12.2015 16:08:45 vasta tsitaadiga

[quote="mteachx"]
Lord Ami kirjutas:

Valge küll tellitud, kuid veel pole jõudnud. Kohapeal hetkel vaid must.
Parimat,


Tere, kas oleksid nõus selle musta mingi raha eest ära müüma st. ilma paigaldamiseta. Nimelt tellisin endale ühe amazonist, aga sellel selgus, et home nupp vigane ja ma tahaks neilt raha tagasi saada. Kuna aga töötav katkine sai eemaldatud, siis ei kannata kaua uut oodata. Tervitused
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mash
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2015 19:59:08 vasta tsitaadiga

Htc One M8 klaas katki, lcd korras.
Samsung Galaxy S5 Mini klaas katki, lcd korras.
Kas saab vahetada ainult klaase ja mis oleks hind?
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2015 22:47:20 vasta tsitaadiga

juho99 kirjutas:
Iphone 6 klaas katki, vist vaja koos ekraaniga vahetada, mis oleks hind ?


Tere, vajalik terve mooduli vahetus jah.
Mis värvi vaja?

* LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 95€
* LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 105€
* LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 115€

Parimat,




mteachx kirjutas:
Lord Ami kirjutas:

Valge küll tellitud, kuid veel pole jõudnud. Kohapeal hetkel vaid must.
Parimat,


Tere, kas oleksid nõus selle musta mingi raha eest ära müüma st. ilma paigaldamiseta. Nimelt tellisin endale ühe amazonist, aga sellel selgus, et home nupp vigane ja ma tahaks neilt raha tagasi saada. Kuna aga töötav katkine sai eemaldatud, siis ei kannata kaua uut oodata. Tervitused


Tere, mis mõttes nupp vigane? Sellel eraldi ära kruvitav home nupp mooduliga, mille saaksid ära võtta ka oma vanalt klaasilt või vajadusel saan ise anda aluse.
Kui aga vajad uut klaasi, siis 20€ (home nupp sh)

St, see jupp on eraldi vahetatav - http://images.excheap.com/imagecache/iPad-2-Home-Button-Circuit-Board-with-Me7453310310.jpg

Parimat,




mash kirjutas:
Htc One M8 klaas katki, lcd korras.
Samsung Galaxy S5 Mini klaas katki, lcd korras.
Kas saab vahetada ainult klaase ja mis oleks hind?

Tere,
HTC puhul tuleb terve moodul vahetada.
*LCD+digitizer+vahetus- tarne ca kuu - 75€
*A LCD+digitizer+vahetus- tarne ca kuu - 85€
*LCD+digitizer+vahetus- tarne ca paar nädalat - 85€
*A LCD+digitizer+vahetus- tarne ca paar nädalat - 95€
*A+ LCD+digitizer+vahetus- tarne ca paar nädalat - 100€

Kui uut raami soov saada, siis +5€ , ning mis värvi vaja teada.


S5mini puhul:
Võib proovida vahetada ainult pealmist klaasi, selle vahetamine oleks 55€ (kuulise tarne puhul klaasi hind sees) , kuid ei saa garanteerida, et see õnnestub. Kui ei õnnestu, tuleb tellida uus ekraani moodul ja seda 55€ ei pea tasuma (kui telefon on minu kätte toimetatud enne varuosa tellimist), on vajalik tasuda uue mooduli ja vahetuse eest, siis oleks hind 95€. Mis värvi?

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 05.12.2015 19:53:39 vasta tsitaadiga

Tere, Z1 compact, kaks mõra, poolel ekraanil puutetundlikkus läinud.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2015 20:15:41 vasta tsitaadiga

connor kirjutas:
Tere, Z1 compact, kaks mõra, poolel ekraanil puutetundlikkus läinud.
Hei,

*A+ digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes 2 nädalat - 75€
*A digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 65€
*A digitizer+LCD+vahetus - KOHAPEAL - 75€
*OEM digitizer+LCD+vahetus - KOHAPEAL - 90€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tame
HV kasutaja
tame

liitunud: 12.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2015 14:59:46 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: Samsung Galaxy S5
Seadme värv: Valge
Mure/Muu info: Klaas on katki, ekraan ja puutetundlikkus töötavad kenasti. Kas klaasi vahetamisel säilib/taastub ka telefoni veekindlus?

_________________
Filmiarvuti
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juiced
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2015 19:23:30 vasta tsitaadiga

iPhone 5 ekraani pole kohapeal?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2015 19:31:59 vasta tsitaadiga

tame kirjutas:
Seadme mudel: Samsung Galaxy S5
Seadme värv: Valge
Mure/Muu info: Klaas on katki, ekraan ja puutetundlikkus töötavad kenasti. Kas klaasi vahetamisel säilib/taastub ka telefoni veekindlus?

Tere,

Võib proovida vahetada ainult pealmist klaasi, selle vahetamine oleks 60€ , kuid ei saa garanteerida, et see õnnestub (25% riski).
Kui ei õnnestu, tuleb tellida uus ekraani moodul ja seda 60€ ei pea tasuma (kui telefon on minu kätte toimetatud enne varuosa tellimist), on vajalik tasuda uue mooduli ja vahetuse eest, siis oleks hind 135€.
Telefoni veelkindlus kaob.

Parimat,


Juiced kirjutas:
iPhone 5 ekraani pole kohapeal?

Hei, kohapeal kahjuks pole.
Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Peeter82
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2015 21:45:41 vasta tsitaadiga

Tere
Seadme mudel: HTC One M8s
Seadme värv: hall
Mure/Muu info: lcd vajab vahetust.
Siin just ülalpool oli tavalise One M8 päring, s-ga olulist vahet ei tohiks olla.
Võiks ka kohe öelda, et kuhukohta asi tuleb saata?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2015 23:44:37 vasta tsitaadiga

Peeter82 kirjutas:
Tere
Seadme mudel: HTC One M8s
Seadme värv: hall
Mure/Muu info: lcd vajab vahetust.
Siin just ülalpool oli tavalise One M8 päring, s-ga olulist vahet ei tohiks olla.
Võiks ka kohe öelda, et kuhukohta asi tuleb saata?

Hei,
*LCD+digitizer+vahetus- tarne ca kuu - 75€
*A LCD+digitizer+vahetus- tarne ca kuu - 85€
*LCD+digitizer+vahetus- tarne ca paar nädalat - 85€
*A LCD+digitizer+vahetus- tarne ca paar nädalat - 95€
*A+ LCD+digitizer+vahetus- tarne ca paar nädalat - 100€
*OEM LCD+digitizer+vahetus- tarne nädal - 155€

Telefon tuleks Tartu Raadi Maxima smarti saata, profiilil olevale numbrile. Lisada pakki ka oma kontaktid (HV user, tel nr)

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
berserked
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2010




sõnum 12.12.2015 21:51:02 vasta tsitaadiga

Tere

Klaasi vahetus(klaas mõrades, värvid ja puutetundlikus on korras)
Samsung s4 gt-i9505
Klaasi omal ei ole
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2015 22:07:36 vasta tsitaadiga

berserked kirjutas:
Tere

Klaasi vahetus(klaas mõrades, värvid ja puutetundlikus on korras)
Samsung s4 gt-i9505
Klaasi omal ei ole


Tere.
*Klaas+vahetus - tarne ca kuu - 40€
*Klaas+vahetus - KOHAPEAL (must/tume) - 45€

Töö teostamisel kliendi vastutus. 75% tõeneosus, et õnnestub edukalt, 25% on riski. Senini kõik s4 olnud edukad sellegi poolest.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2015 12:01:07 vasta tsitaadiga

Kas teostate ka sülearvutitel ekraanide vahetust? Asukoht Tallinn, Mudel ORDI ENDURO i558MH Super FHD ekraan. Mis oleks eeldatav hind?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smir
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004




sõnum 13.12.2015 12:38:34 vasta tsitaadiga

Tere!

Palju maksab Ipad Air ekraan koos vahetusega? (valge)
Ja valge Iphone 6 ekraan koos vahetusega?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2015 18:28:49 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
Kas teostate ka sülearvutitel ekraanide vahetust? Asukoht Tallinn, Mudel ORDI ENDURO i558MH Super FHD ekraan. Mis oleks eeldatav hind?

Hei, edastatud täpsustavad küsimused sõnumites. Aga saab tehtud küll. thumbs_up.gif

Parimat,


Smir kirjutas:
Tere!

Palju maksab Ipad Air ekraan koos vahetusega? (valge)
Ja valge Iphone 6 ekraan koos vahetusega?


Hei,
Ipad Air:
Kas ekraan katki (pilti ei kuva) või pealmine klaas katki?
Kui klaas, siis
*A digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 50€
*A+ digitizer+vahetus - tarne umbes kaks nädalat - 55€
*A digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 60€


Iphone6:
* LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 95€
* LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 105€
* LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 115€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marguuss
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2015




sõnum 14.12.2015 21:14:31 Sony Xperia Z C6603 vasta tsitaadiga

Tere palju läheb maksma Sony Xperia Z remont, uut LCD + Digitizerit vaja, tagakaant, ning tervet korpust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2015 21:56:57 Re: Sony Xperia Z C6603 vasta tsitaadiga

marguuss kirjutas:
Tere palju läheb maksma Sony Xperia Z remont, uut LCD + Digitizerit vaja, tagakaant, ning tervet korpust.

Tere, kõik jupid oleks kohapeal olemas pakkumiseks.

A klassi ekraani moodul, tagakaas, mid korpus (kasutatud) - 100€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaanx
HV veteran
jaanx

liitunud: 09.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2015 01:46:53 vasta tsitaadiga

Samuti oleks soov Sony Xperia Z digitizeri vastu. LCD-l endal pilt ees, aga digitizer alt nurgast katki ja ei tööta nii nagu peab.

Mis vastav vahetus maksma läheb?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2015 09:18:08 vasta tsitaadiga

jaanx kirjutas:
Samuti oleks soov Sony Xperia Z digitizeri vastu. LCD-l endal pilt ees, aga digitizer alt nurgast katki ja ei tööta nii nagu peab.

Mis vastav vahetus maksma läheb?

Tere, kahjuks antud mudelil vajalik terve moodul vahetada.

*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 60€
*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes paar nädalat - 67€
*A LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 70€
*A LCD+digitizer+vahetus- KOHAPEAL - 80€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 75€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar päeva kuni kolm nädalat - 95€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m_kss
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2015




sõnum 16.12.2015 16:39:42 vasta tsitaadiga

Tere,
kui palju läheks maksma Sony Xperia Z1 ekraanivahetus? Telefon on kergelt maha kukkunud (madala laua pealt) ja kass seda mööda põrandat lohistanud. Puutetundlikkus ei tööta.
Asjaga kiire!

Ette tänades
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2015 16:50:38 vasta tsitaadiga

m_kss kirjutas:
Tere,
kui palju läheks maksma Sony Xperia Z1 ekraanivahetus? Telefon on kergelt maha kukkunud (madala laua pealt) ja kass seda mööda põrandat lohistanud. Puutetundlikkus ei tööta.
Asjaga kiire!

Ette tänades
Tere,

*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 60€
*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes paar nädalat - 70€
*A LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 70€
*A LCD+digitizer+vahetus- KOHAPEAL - 85€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 80€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kolm nädalat - 105€ (Telefon tuleb ette saata, võib minna 3 äeva, võib minna 3 nädalat, ei tea)

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m_kss
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2015




sõnum 16.12.2015 17:05:21 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
m_kss kirjutas:
Tere,
kui palju läheks maksma Sony Xperia Z1 ekraanivahetus? Telefon on kergelt maha kukkunud (madala laua pealt) ja kass seda mööda põrandat lohistanud. Puutetundlikkus ei tööta.
Asjaga kiire!

Ette tänades
Tere,

*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 60€
*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes paar nädalat - 70€
*A LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 70€
*A LCD+digitizer+vahetus- KOHAPEAL - 85€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 80€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kolm nädalat - 105€ (Telefon tuleb ette saata, võib minna 3 äeva, võib minna 3 nädalat, ei tea)

Parimat,



Andke teada, kuidas telefoni teieni toimetada. sooviks kõige kiiremat varianti, ehk siis seda varianti, mis teil kohapeak olemas on
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2015 17:12:54 vasta tsitaadiga

m_kss kirjutas:
mteachx kirjutas:
m_kss kirjutas:
Tere,
kui palju läheks maksma Sony Xperia Z1 ekraanivahetus? Telefon on kergelt maha kukkunud (madala laua pealt) ja kass seda mööda põrandat lohistanud. Puutetundlikkus ei tööta.
Asjaga kiire!

Ette tänades
Tere,

*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 60€
*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes paar nädalat - 70€
*A LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 70€
*A LCD+digitizer+vahetus- KOHAPEAL - 85€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 80€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kolm nädalat - 105€ (Telefon tuleb ette saata, võib minna 3 äeva, võib minna 3 nädalat, ei tea)

Parimat,



Andke teada, kuidas telefoni teieni toimetada. sooviks kõige kiiremat varianti, ehk siis seda varianti, mis teil kohapeak olemas on
Tere, kirjutasin Teile posti kirja. Võite helistada küsimuste tekkel.
Parimat

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terasroos
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2010




sõnum 16.12.2015 20:49:20 vasta tsitaadiga

Sony Xperia Z1, must

Vaja vahetada esiklaas, üks mõra keset klaasi. Muu kõik töötab


Kalvi@terasroos.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2015 20:51:25 vasta tsitaadiga

terasroos kirjutas:
Sony Xperia Z1, must

Vaja vahetada esiklaas, üks mõra keset klaasi. Muu kõik töötab


Kalvi@terasroos.ee


Tere,

*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 60€
*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes paar nädalat - 70€
*A LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 70€
*A LCD+digitizer+vahetus- KOHAPEAL - 85€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 80€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kolm nädalat - 105€ (Telefon tuleb ette saata, võib minna 3 äeva, võib minna 3 nädalat, ei tea)

Töösse saaksin võtta homme, kui Tartust olete, saatmisel aga uue nädala algupoolel, varem ei jõua kahjuks, järjekord pikk. Vabandan.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MattF7
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2015




sõnum 17.12.2015 13:04:29 vasta tsitaadiga

Tere!

Telefon on sony z3 compact must. Puutetundlikkus on puudu u cm laiusel ribal vertikaalselt. Lisaks klaas servast pisut lahti. Mida saaks teha ja palju maksma läheb?

Parimat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2015 18:14:48 vasta tsitaadiga

MattF7 kirjutas:
Tere!

Telefon on sony z3 compact must. Puutetundlikkus on puudu u cm laiusel ribal vertikaalselt. Lisaks klaas servast pisut lahti. Mida saaks teha ja palju maksma läheb?

Parimat

Tere, kui telefonil füüsilise vigastusega kokkupuudet pole, võiksite võtta ühendust võimalusel garantiiga selle probleemi korral.

Kui aga garantiid pole või ei saa mingil põhjusel nii käituda, siis üsna tõenäoliselt aitab vaid ekraani vahetus, et puutetundlikus taastada 100% .

Ekraani vahetuseks hinnad järgnevad:
Tere,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 80€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 85€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 95€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 110€ (must)
*OEM neoonroheline (raam, tagakaas, uus lcd + vahetus - 100€)

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
blizzard1
HV vaatleja
blizzard1

liitunud: 27.01.2009




sõnum 19.12.2015 14:26:11 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: LG G2 D802
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraani + puuteekraani hind ilma vahetuseta; hind koos vahetusega
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2015 01:19:35 vasta tsitaadiga

blizzard1 kirjutas:
Seadme mudel: LG G2 D802
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraani + puuteekraani hind ilma vahetuseta; hind koos vahetusega

Hei,
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 70€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 95€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 95€

Ilma vahetuseta - 20€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
subatomic
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2015 16:27:10 vasta tsitaadiga

Tere!

Seadme mudel: HTC One S
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Klaas katki, puutetundlikkus korras, ekraan korras. Kas saab telefoni korda teha ja kui palju maksma läheks?

Tänud
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 07:53:56 vasta tsitaadiga

subatomic kirjutas:
Tere!

Seadme mudel: HTC One S
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Klaas katki, puutetundlikkus korras, ekraan korras. Kas saab telefoni korda teha ja kui palju maksma läheks?

Tänud

Hei,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu kanti - 45€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu kanti - 52€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 60€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - tarne ca paar nädalat - 78€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jyrno42
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2006




sõnum 23.12.2015 04:49:10 vasta tsitaadiga

Tervist,

Seadme mudel: Sony Xperia Z2 (D6503)
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Klaas katki, pilti ilusti ei kuva, puutetundlikus ei tööta.

Kui palju osad+vahetus maksma läheb?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2015 11:20:12 vasta tsitaadiga

jyrno42 kirjutas:
Tervist,

Seadme mudel: Sony Xperia Z2 (D6503)
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Klaas katki, pilti ilusti ei kuva, puutetundlikus ei tööta.

Kui palju osad+vahetus maksma läheb?

Tere,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 80€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 95€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 110€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne paar-kolm nädalat - 155€


Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
koerr
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2010




sõnum 23.12.2015 21:17:37 vasta tsitaadiga

Palju maksab sony xperia tab z2 ekraani vahetus?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2015 12:13:37 vasta tsitaadiga

Kas saab ka ainult klaasi/digitizerit teie kaudu tellida?
Vajadus musta värvi galaxy i8260 core digitizeri järele.
Palju maksaks ja kaua tarneaeg oleks ?
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vurtor
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2015




sõnum 25.12.2015 21:40:54 vasta tsitaadiga

Tere, Sony Xperia SP ekraani vahetus? Musta värvi, uus ekraan olemas.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
real
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2007




sõnum 26.12.2015 02:14:41 vasta tsitaadiga

Kui palju maksab sony xperia zr ekraani vahetus? Valget värvi. Ja mis erinevus on odavamal ja kallimal displayl?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2015 14:52:00 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: Lenovo Ideatab S8-50
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Pilt ees, klaasis mõra. Mõrast üleval pool puutetundlikkus alles.

Kas peate võimalikuks parandamist? Tundub selles suhtes keeruline seade.

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wuuzi
HV kasutaja
wuuzi

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2015 17:46:07 vasta tsitaadiga

Tere, pole küll ekraan, aga:

Seadme mudel: Sony Xperia Z3 Compact
Seadme värv: Roheline
Mure/Muu info: Tagumine klaas (kaas) tuleb liimist lahti ja oleks vaja uuesti korralikult (veekindlalt) külge liimida
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.