|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rizzla
HV vaatleja
liitunud: 15.03.2007
|
26.11.2015 09:32:20
|
|
|
| Sony Z3 Compact, must, ekraan ämblik, puutetundlikkus läinud
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
26.11.2015 09:38:06
|
|
|
| rizzla kirjutas: |
| Sony Z3 Compact, must, ekraan ämblik, puutetundlikkus läinud |
Tere,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 80€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 85€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 95€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 105€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kullar
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2006
|
26.11.2015 12:19:07
|
|
|
Kui palju maksaks Sony Xperia Z2 telefoni ekraani vahetus?
Digitalizer paistab korras olevat, kuid ei tea, et kas ainult seda saab eraldi vahetada. Kas oleks võimalik eraldi hind saada lisaks ka tagakaane vahetusele, kuna too samuti katki. Nii kui nii tuleb tagakaas ära võtta, et saaks ekraani vahetada.
_________________ Online Perekonna Eelarve, Keerukamad veebipõhised infosüsteemid jms |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
26.11.2015 12:23:25
|
|
|
| kullar kirjutas: |
Kui palju maksaks Sony Xperia Z2 telefoni ekraani vahetus?
Digitalizer paistab korras olevat, kuid ei tea, et kas ainult seda saab eraldi vahetada. Kas oleks võimalik eraldi hind saada lisaks ka tagakaane vahetusele, kuna too samuti katki. Nii kui nii tuleb tagakaas ära võtta, et saaks ekraani vahetada. |
Tere, jah vajalik terve mooduli vahetus.
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 80€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 95€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 110€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne paar-kolm nädalat - 155€
Tagakaaned kohapeal olemas, must ja valge - 10€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
26.11.2015 17:27:30
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
| .Scorps. kirjutas: |
Seade: PRESTIGIO MULTIPAD 4 Quantum 9.7 PMP 5297C tahvelarvuti
Mure: Ekraan kukkumise tagajärjel katki - ühes ääres segav must triip, muidu töötab. Klaas/plast/digitizer jäi terveks. Tellisin ebay-st uue ekraani, kas õnnestuks ära vahetada või on uut digitizerit ka vaja? |
Hei. Teoreetiliselt peaks olema sel seadmel lcd tagant ära käiv, vähemalt suuremal 10.1" nii oli, seega peaks saama hakkama ainult ekraani vahetusega.
Kui aga ei peaks õnnestuma nii ja digitizeril tekib viga, siis see on odavam , 15€ eest võimalik kätte saada.
Täpsemalt selguks kõik töö käigus, hind oleks 30€ ainult vahetus.
Parimat, |
Aitäh! Kui pikk oleks digitizeri tarneaeg, kui peaks selguma, et see siiski on vaja vahetada?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
26.11.2015 19:36:17
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| mteachx kirjutas: |
| .Scorps. kirjutas: |
Seade: PRESTIGIO MULTIPAD 4 Quantum 9.7 PMP 5297C tahvelarvuti
Mure: Ekraan kukkumise tagajärjel katki - ühes ääres segav must triip, muidu töötab. Klaas/plast/digitizer jäi terveks. Tellisin ebay-st uue ekraani, kas õnnestuks ära vahetada või on uut digitizerit ka vaja? |
Hei. Teoreetiliselt peaks olema sel seadmel lcd tagant ära käiv, vähemalt suuremal 10.1" nii oli, seega peaks saama hakkama ainult ekraani vahetusega.
Kui aga ei peaks õnnestuma nii ja digitizeril tekib viga, siis see on odavam , 15€ eest võimalik kätte saada.
Täpsemalt selguks kõik töö käigus, hind oleks 30€ ainult vahetus.
Parimat, |
Aitäh! Kui pikk oleks digitizeri tarneaeg, kui peaks selguma, et see siiski on vaja vahetada? |
~Kuu + peaks arvestama tulevat jõuluaega, kus omniva on üleujutatud.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
29.11.2015 22:17:03
|
|
|
Ipad 2 valge
Käisin teema läbi aga ei leidnud
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
30.11.2015 09:57:58
|
|
|
| Lord Ami kirjutas: |
Ipad 2 valge
Käisin teema läbi aga ei leidnud  |
Tere,
*A digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 40€
*A digitizer+vahetus - tarne umbes kaks nädalat - 55€
Valge küll tellitud, kuid veel pole jõudnud. Kohapeal hetkel vaid must.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-angerjas-
HV vaatleja
liitunud: 27.02.2005
|
30.11.2015 15:07:31
|
|
|
| Kui palju maksaks musta LG G2 ekraani vahetus?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
30.11.2015 20:10:54
|
|
|
| -angerjas- kirjutas: |
| Kui palju maksaks musta LG G2 ekraani vahetus? |
Hei,
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 70€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 90€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juho99
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2006
|
03.12.2015 15:43:58
|
|
|
| Iphone 6 klaas katki, vist vaja koos ekraaniga vahetada, mis oleks hind ?
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kahveleu
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2015
|
03.12.2015 16:08:45
|
|
|
[quote="mteachx"]
| Lord Ami kirjutas: |
Valge küll tellitud, kuid veel pole jõudnud. Kohapeal hetkel vaid must.
Parimat, |
Tere, kas oleksid nõus selle musta mingi raha eest ära müüma st. ilma paigaldamiseta. Nimelt tellisin endale ühe amazonist, aga sellel selgus, et home nupp vigane ja ma tahaks neilt raha tagasi saada. Kuna aga töötav katkine sai eemaldatud, siis ei kannata kaua uut oodata. Tervitused
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mash
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.01.2004
|
03.12.2015 19:59:08
|
|
|
Htc One M8 klaas katki, lcd korras.
Samsung Galaxy S5 Mini klaas katki, lcd korras.
Kas saab vahetada ainult klaase ja mis oleks hind?
|
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
125 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
03.12.2015 22:47:20
|
|
|
| juho99 kirjutas: |
| Iphone 6 klaas katki, vist vaja koos ekraaniga vahetada, mis oleks hind ? |
Tere, vajalik terve mooduli vahetus jah.
Mis värvi vaja?
* LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 95€
* LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 105€
* LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 115€
Parimat,
| mteachx kirjutas: |
| Lord Ami kirjutas: |
Valge küll tellitud, kuid veel pole jõudnud. Kohapeal hetkel vaid must.
Parimat, |
Tere, kas oleksid nõus selle musta mingi raha eest ära müüma st. ilma paigaldamiseta. Nimelt tellisin endale ühe amazonist, aga sellel selgus, et home nupp vigane ja ma tahaks neilt raha tagasi saada. Kuna aga töötav katkine sai eemaldatud, siis ei kannata kaua uut oodata. Tervitused |
Tere, mis mõttes nupp vigane? Sellel eraldi ära kruvitav home nupp mooduliga, mille saaksid ära võtta ka oma vanalt klaasilt või vajadusel saan ise anda aluse.
Kui aga vajad uut klaasi, siis 20€ (home nupp sh)
St, see jupp on eraldi vahetatav - http://images.excheap.com/imagecache/iPad-2-Home-Button-Circuit-Board-with-Me7453310310.jpg
Parimat,
| mash kirjutas: |
Htc One M8 klaas katki, lcd korras.
Samsung Galaxy S5 Mini klaas katki, lcd korras.
Kas saab vahetada ainult klaase ja mis oleks hind? |
Tere,
HTC puhul tuleb terve moodul vahetada.
*LCD+digitizer+vahetus- tarne ca kuu - 75€
*A LCD+digitizer+vahetus- tarne ca kuu - 85€
*LCD+digitizer+vahetus- tarne ca paar nädalat - 85€
*A LCD+digitizer+vahetus- tarne ca paar nädalat - 95€
*A+ LCD+digitizer+vahetus- tarne ca paar nädalat - 100€
Kui uut raami soov saada, siis +5€ , ning mis värvi vaja teada.
S5mini puhul:
Võib proovida vahetada ainult pealmist klaasi, selle vahetamine oleks 55€ (kuulise tarne puhul klaasi hind sees) , kuid ei saa garanteerida, et see õnnestub. Kui ei õnnestu, tuleb tellida uus ekraani moodul ja seda 55€ ei pea tasuma (kui telefon on minu kätte toimetatud enne varuosa tellimist), on vajalik tasuda uue mooduli ja vahetuse eest, siis oleks hind 95€. Mis värvi?
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connor
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2003
|
05.12.2015 19:53:39
|
|
|
| Tere, Z1 compact, kaks mõra, poolel ekraanil puutetundlikkus läinud.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
05.12.2015 20:15:41
|
|
|
| connor kirjutas: |
| Tere, Z1 compact, kaks mõra, poolel ekraanil puutetundlikkus läinud. |
Hei,
*A+ digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes 2 nädalat - 75€
*A digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 65€
*A digitizer+LCD+vahetus - KOHAPEAL - 75€
*OEM digitizer+LCD+vahetus - KOHAPEAL - 90€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tame
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2007
|
08.12.2015 14:59:46
|
|
|
Seadme mudel: Samsung Galaxy S5
Seadme värv: Valge
Mure/Muu info: Klaas on katki, ekraan ja puutetundlikkus töötavad kenasti. Kas klaasi vahetamisel säilib/taastub ka telefoni veekindlus?
_________________ Filmiarvuti |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juiced
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2008
|
08.12.2015 19:23:30
|
|
|
| iPhone 5 ekraani pole kohapeal?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
08.12.2015 19:31:59
|
|
|
| tame kirjutas: |
Seadme mudel: Samsung Galaxy S5
Seadme värv: Valge
Mure/Muu info: Klaas on katki, ekraan ja puutetundlikkus töötavad kenasti. Kas klaasi vahetamisel säilib/taastub ka telefoni veekindlus? |
Tere,
Võib proovida vahetada ainult pealmist klaasi, selle vahetamine oleks 60€ , kuid ei saa garanteerida, et see õnnestub (25% riski).
Kui ei õnnestu, tuleb tellida uus ekraani moodul ja seda 60€ ei pea tasuma (kui telefon on minu kätte toimetatud enne varuosa tellimist), on vajalik tasuda uue mooduli ja vahetuse eest, siis oleks hind 135€.
Telefoni veelkindlus kaob.
Parimat,
| Juiced kirjutas: |
| iPhone 5 ekraani pole kohapeal? |
Hei, kohapeal kahjuks pole.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Peeter82
HV vaatleja
liitunud: 14.11.2004
|
08.12.2015 21:45:41
|
|
|
Tere
Seadme mudel: HTC One M8s
Seadme värv: hall
Mure/Muu info: lcd vajab vahetust.
Siin just ülalpool oli tavalise One M8 päring, s-ga olulist vahet ei tohiks olla.
Võiks ka kohe öelda, et kuhukohta asi tuleb saata?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
08.12.2015 23:44:37
|
|
|
| Peeter82 kirjutas: |
Tere
Seadme mudel: HTC One M8s
Seadme värv: hall
Mure/Muu info: lcd vajab vahetust.
Siin just ülalpool oli tavalise One M8 päring, s-ga olulist vahet ei tohiks olla.
Võiks ka kohe öelda, et kuhukohta asi tuleb saata? |
Hei,
*LCD+digitizer+vahetus- tarne ca kuu - 75€
*A LCD+digitizer+vahetus- tarne ca kuu - 85€
*LCD+digitizer+vahetus- tarne ca paar nädalat - 85€
*A LCD+digitizer+vahetus- tarne ca paar nädalat - 95€
*A+ LCD+digitizer+vahetus- tarne ca paar nädalat - 100€
*OEM LCD+digitizer+vahetus- tarne nädal - 155€
Telefon tuleks Tartu Raadi Maxima smarti saata, profiilil olevale numbrile. Lisada pakki ka oma kontaktid (HV user, tel nr)
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
berserked
HV vaatleja
liitunud: 31.08.2010
|
12.12.2015 21:51:02
|
|
|
Tere
Klaasi vahetus(klaas mõrades, värvid ja puutetundlikus on korras)
Samsung s4 gt-i9505
Klaasi omal ei ole
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
12.12.2015 22:07:36
|
|
|
| berserked kirjutas: |
Tere
Klaasi vahetus(klaas mõrades, värvid ja puutetundlikus on korras)
Samsung s4 gt-i9505
Klaasi omal ei ole |
Tere.
*Klaas+vahetus - tarne ca kuu - 40€
*Klaas+vahetus - KOHAPEAL (must/tume) - 45€
Töö teostamisel kliendi vastutus. 75% tõeneosus, et õnnestub edukalt, 25% on riski. Senini kõik s4 olnud edukad sellegi poolest.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
13.12.2015 12:01:07
|
|
|
| Kas teostate ka sülearvutitel ekraanide vahetust? Asukoht Tallinn, Mudel ORDI ENDURO i558MH Super FHD ekraan. Mis oleks eeldatav hind?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smir
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2004
|
13.12.2015 12:38:34
|
|
|
Tere!
Palju maksab Ipad Air ekraan koos vahetusega? (valge)
Ja valge Iphone 6 ekraan koos vahetusega?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
13.12.2015 18:28:49
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
| Kas teostate ka sülearvutitel ekraanide vahetust? Asukoht Tallinn, Mudel ORDI ENDURO i558MH Super FHD ekraan. Mis oleks eeldatav hind? |
Hei, edastatud täpsustavad küsimused sõnumites. Aga saab tehtud küll.
Parimat,
| Smir kirjutas: |
Tere!
Palju maksab Ipad Air ekraan koos vahetusega? (valge)
Ja valge Iphone 6 ekraan koos vahetusega? |
Hei,
Ipad Air:
Kas ekraan katki (pilti ei kuva) või pealmine klaas katki?
Kui klaas, siis
*A digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 50€
*A+ digitizer+vahetus - tarne umbes kaks nädalat - 55€
*A digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 60€
Iphone6:
* LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 95€
* LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 105€
* LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 115€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marguuss
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2015
|
14.12.2015 21:14:31
Sony Xperia Z C6603 |
|
|
| Tere palju läheb maksma Sony Xperia Z remont, uut LCD + Digitizerit vaja, tagakaant, ning tervet korpust.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
14.12.2015 21:56:57
Re: Sony Xperia Z C6603 |
|
|
| marguuss kirjutas: |
| Tere palju läheb maksma Sony Xperia Z remont, uut LCD + Digitizerit vaja, tagakaant, ning tervet korpust. |
Tere, kõik jupid oleks kohapeal olemas pakkumiseks.
A klassi ekraani moodul, tagakaas, mid korpus (kasutatud) - 100€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanx
HV veteran

liitunud: 09.02.2004
|
15.12.2015 01:46:53
|
|
|
Samuti oleks soov Sony Xperia Z digitizeri vastu. LCD-l endal pilt ees, aga digitizer alt nurgast katki ja ei tööta nii nagu peab.
Mis vastav vahetus maksma läheb?
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
15.12.2015 09:18:08
|
|
|
| jaanx kirjutas: |
Samuti oleks soov Sony Xperia Z digitizeri vastu. LCD-l endal pilt ees, aga digitizer alt nurgast katki ja ei tööta nii nagu peab.
Mis vastav vahetus maksma läheb? |
Tere, kahjuks antud mudelil vajalik terve moodul vahetada.
*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 60€
*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes paar nädalat - 67€
*A LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 70€
*A LCD+digitizer+vahetus- KOHAPEAL - 80€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 75€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar päeva kuni kolm nädalat - 95€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m_kss
HV vaatleja
liitunud: 16.12.2015
|
16.12.2015 16:39:42
|
|
|
Tere,
kui palju läheks maksma Sony Xperia Z1 ekraanivahetus? Telefon on kergelt maha kukkunud (madala laua pealt) ja kass seda mööda põrandat lohistanud. Puutetundlikkus ei tööta.
Asjaga kiire!
Ette tänades
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
16.12.2015 16:50:38
|
|
|
| m_kss kirjutas: |
Tere,
kui palju läheks maksma Sony Xperia Z1 ekraanivahetus? Telefon on kergelt maha kukkunud (madala laua pealt) ja kass seda mööda põrandat lohistanud. Puutetundlikkus ei tööta.
Asjaga kiire!
Ette tänades |
Tere,
*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 60€
*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes paar nädalat - 70€
*A LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 70€
*A LCD+digitizer+vahetus- KOHAPEAL - 85€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 80€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kolm nädalat - 105€ (Telefon tuleb ette saata, võib minna 3 äeva, võib minna 3 nädalat, ei tea)
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m_kss
HV vaatleja
liitunud: 16.12.2015
|
16.12.2015 17:05:21
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
| m_kss kirjutas: |
Tere,
kui palju läheks maksma Sony Xperia Z1 ekraanivahetus? Telefon on kergelt maha kukkunud (madala laua pealt) ja kass seda mööda põrandat lohistanud. Puutetundlikkus ei tööta.
Asjaga kiire!
Ette tänades |
Tere,
*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 60€
*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes paar nädalat - 70€
*A LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 70€
*A LCD+digitizer+vahetus- KOHAPEAL - 85€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 80€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kolm nädalat - 105€ (Telefon tuleb ette saata, võib minna 3 äeva, võib minna 3 nädalat, ei tea)
Parimat, |
Andke teada, kuidas telefoni teieni toimetada. sooviks kõige kiiremat varianti, ehk siis seda varianti, mis teil kohapeak olemas on
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
16.12.2015 17:12:54
|
|
|
| m_kss kirjutas: |
| mteachx kirjutas: |
| m_kss kirjutas: |
Tere,
kui palju läheks maksma Sony Xperia Z1 ekraanivahetus? Telefon on kergelt maha kukkunud (madala laua pealt) ja kass seda mööda põrandat lohistanud. Puutetundlikkus ei tööta.
Asjaga kiire!
Ette tänades |
Tere,
*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 60€
*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes paar nädalat - 70€
*A LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 70€
*A LCD+digitizer+vahetus- KOHAPEAL - 85€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 80€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kolm nädalat - 105€ (Telefon tuleb ette saata, võib minna 3 äeva, võib minna 3 nädalat, ei tea)
Parimat, |
Andke teada, kuidas telefoni teieni toimetada. sooviks kõige kiiremat varianti, ehk siis seda varianti, mis teil kohapeak olemas on |
Tere, kirjutasin Teile posti kirja. Võite helistada küsimuste tekkel.
Parimat
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terasroos
HV vaatleja
liitunud: 13.11.2010
|
16.12.2015 20:49:20
|
|
|
Sony Xperia Z1, must
Vaja vahetada esiklaas, üks mõra keset klaasi. Muu kõik töötab
Kalvi@terasroos.ee
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
16.12.2015 20:51:25
|
|
|
| terasroos kirjutas: |
Sony Xperia Z1, must
Vaja vahetada esiklaas, üks mõra keset klaasi. Muu kõik töötab
Kalvi@terasroos.ee |
Tere,
*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 60€
*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes paar nädalat - 70€
*A LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 70€
*A LCD+digitizer+vahetus- KOHAPEAL - 85€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 80€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kolm nädalat - 105€ (Telefon tuleb ette saata, võib minna 3 äeva, võib minna 3 nädalat, ei tea)
Töösse saaksin võtta homme, kui Tartust olete, saatmisel aga uue nädala algupoolel, varem ei jõua kahjuks, järjekord pikk. Vabandan.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MattF7
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2015
|
17.12.2015 13:04:29
|
|
|
Tere!
Telefon on sony z3 compact must. Puutetundlikkus on puudu u cm laiusel ribal vertikaalselt. Lisaks klaas servast pisut lahti. Mida saaks teha ja palju maksma läheb?
Parimat
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
17.12.2015 18:14:48
|
|
|
| MattF7 kirjutas: |
Tere!
Telefon on sony z3 compact must. Puutetundlikkus on puudu u cm laiusel ribal vertikaalselt. Lisaks klaas servast pisut lahti. Mida saaks teha ja palju maksma läheb?
Parimat |
Tere, kui telefonil füüsilise vigastusega kokkupuudet pole, võiksite võtta ühendust võimalusel garantiiga selle probleemi korral.
Kui aga garantiid pole või ei saa mingil põhjusel nii käituda, siis üsna tõenäoliselt aitab vaid ekraani vahetus, et puutetundlikus taastada 100% .
Ekraani vahetuseks hinnad järgnevad:
Tere,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 80€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 85€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 95€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 110€ (must)
*OEM neoonroheline (raam, tagakaas, uus lcd + vahetus - 100€)
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blizzard1
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2009
|
19.12.2015 14:26:11
|
|
|
Seadme mudel: LG G2 D802
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraani + puuteekraani hind ilma vahetuseta; hind koos vahetusega
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
21.12.2015 01:19:35
|
|
|
| blizzard1 kirjutas: |
Seadme mudel: LG G2 D802
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraani + puuteekraani hind ilma vahetuseta; hind koos vahetusega |
Hei,
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 70€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 95€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 95€
Ilma vahetuseta - 20€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
subatomic
HV vaatleja
liitunud: 11.11.2001
|
21.12.2015 16:27:10
|
|
|
Tere!
Seadme mudel: HTC One S
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Klaas katki, puutetundlikkus korras, ekraan korras. Kas saab telefoni korda teha ja kui palju maksma läheks?
Tänud
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
22.12.2015 07:53:56
|
|
|
| subatomic kirjutas: |
Tere!
Seadme mudel: HTC One S
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Klaas katki, puutetundlikkus korras, ekraan korras. Kas saab telefoni korda teha ja kui palju maksma läheks?
Tänud |
Hei,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu kanti - 45€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu kanti - 52€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 60€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - tarne ca paar nädalat - 78€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrno42
HV vaatleja
liitunud: 30.09.2006
|
23.12.2015 04:49:10
|
|
|
Tervist,
Seadme mudel: Sony Xperia Z2 (D6503)
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Klaas katki, pilti ilusti ei kuva, puutetundlikus ei tööta.
Kui palju osad+vahetus maksma läheb?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
23.12.2015 11:20:12
|
|
|
| jyrno42 kirjutas: |
Tervist,
Seadme mudel: Sony Xperia Z2 (D6503)
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Klaas katki, pilti ilusti ei kuva, puutetundlikus ei tööta.
Kui palju osad+vahetus maksma läheb? |
Tere,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 80€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 95€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 110€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne paar-kolm nädalat - 155€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koerr
HV vaatleja
liitunud: 13.02.2010
|
23.12.2015 21:17:37
|
|
|
| Palju maksab sony xperia tab z2 ekraani vahetus?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
25.12.2015 12:13:37
|
|
|
Kas saab ka ainult klaasi/digitizerit teie kaudu tellida?
Vajadus musta värvi galaxy i8260 core digitizeri järele.
Palju maksaks ja kaua tarneaeg oleks ?
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vurtor
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2015
|
25.12.2015 21:40:54
|
|
|
| Tere, Sony Xperia SP ekraani vahetus? Musta värvi, uus ekraan olemas.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
real
HV kasutaja
liitunud: 07.01.2007
|
26.12.2015 02:14:41
|
|
|
| Kui palju maksab sony xperia zr ekraani vahetus? Valget värvi. Ja mis erinevus on odavamal ja kallimal displayl?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sammer
HV kasutaja
liitunud: 09.05.2006
|
26.12.2015 14:52:00
|
|
|
Seadme mudel: Lenovo Ideatab S8-50
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Pilt ees, klaasis mõra. Mõrast üleval pool puutetundlikkus alles.
Kas peate võimalikuks parandamist? Tundub selles suhtes keeruline seade.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wuuzi
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006
|
26.12.2015 17:46:07
|
|
|
Tere, pole küll ekraan, aga:
Seadme mudel: Sony Xperia Z3 Compact
Seadme värv: Roheline
Mure/Muu info: Tagumine klaas (kaas) tuleb liimist lahti ja oleks vaja uuesti korralikult (veekindlalt) külge liimida
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|