Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 118, 119, 120  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2015 12:06:35 vasta tsitaadiga

Kapitan, Silveris/gold novas keegi sul nagunii lasta ei oska selle revolvriga, oskusliku kasutaja käes see väga OP, ja gamebreaking, sama nagu smoke bug'iga.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2015 12:07:38 vasta tsitaadiga

Release Notes for 12/9/2015
9 DEC 2015 -

[MISC]
– Fixed exploits with the R8 Revolver, including being able to fire during freezetime or defusal, and the ability to hold the primary hammer back indefinitely.
– Fixed a disappearing smoke exploit.
– Fixed a timeouts-related exploit.
– Fixed competitive UI flickering at the end of rounds.
– Fixed a regression in logaddress_add to allow DNS hostname resolve.
– Fixed a rare game server crash after replay.
– R8 Revolver now correctly shows up in weapon_fire events.
– Added map mode to game stats integration.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2015 12:36:45 vasta tsitaadiga

Ikka nad ei kaotanud revolvrit ära icon_cry.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2015 13:10:46 vasta tsitaadiga

Evil14, See eest uued toredad bug'id, cz maksab 300, revolver maksab 700.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LunaticDmx
HV kasutaja
LunaticDmx

liitunud: 25.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2015 13:18:56 vasta tsitaadiga

Raketiheitja, mütsid ja suurem FPSi langus on veel puudu. Prolly nxt upd8 icon_lol.gif
_________________
need download more ram
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2015 13:54:33 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Ikka nad ei kaotanud revolvrit ära icon_cry.gif


Ära ei kao ta nagunii, mõtle seda kisa kes on selle relva alla raha pannud, pigem nerfitakse täiega ära, et keegi seda kasutada ei taha. Hind pannakse kõrge, damage tõmmatakse maha jne.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2015 14:50:32 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:

//
1.6 De_Westwood võiks ka siis juba tulla, oleks eriti super icon_lol.gif


x2 beer_yum.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 10.12.2015 15:44:35 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:
xonix kirjutas:

//
1.6 De_Westwood võiks ka siis juba tulla, oleks eriti super icon_lol.gif


x2 beer_yum.gif

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=288106812
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Corwin
Kreisi kasutaja
Corwin

liitunud: 01.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2015 00:44:11 vasta tsitaadiga

Üpris suur sõpruskond kes mängib seal ~supreme kandis ja enamus on loobumas CSist kuna see rifle nerf on lihtsalt retarded. Milleks skilli taset allapoole tuua ja randomiks asi teha ? Müstika mis seal firmas toimub CSi suhtes. Hetke lootus on CEVO, ESEA ja Faceit peale et seal lükatakse vana versioon peale servudele ja saab natukene funida jälle. Nädala eest sai ostetud 144hz molu millest ei ole teab mis kasu nüüd, kuna kogu fun on mängust kadunud.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2015 01:00:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

lükatakse vana versioon peale servudele

Pole kasu kui client uuem on icon_razz.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sannukas00
HV kasutaja
sannukas00

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2015 02:25:17 vasta tsitaadiga

Mulle see nerf isegi meeldib. Ei pea olema, et m4 ja ak on ainukesed relvad mida kasutatakse, nüüd on SG'l ja AUG'il ka mõni eelis. Äkki see on esimene samm suurema relva rebalance suunas? Praegu ju enamus relvadest suhtkoht kasutud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2015 02:30:44 vasta tsitaadiga

ma ei saa hästi aru, mis spray juures balansist väljas oli?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2015 02:35:21 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
ma ei saa hästi aru, mis spray juures balansist väljas oli?


Minu arust oli ka sprayimine juba niigi raske ning edasine nerfimine tundub ikka väga mõttetu tegevus.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2015 03:38:33 vasta tsitaadiga

http://blog.counter-strike.net/index.php/2015/12/13366/

Maei saa aru, miks see revolvri laskeanimatsioon nii pikk peab olema. piisab sellest, et rate of fire on kehv

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2015 03:55:37 vasta tsitaadiga

Amphor kirjutas:
http://blog.counter-strike.net/index.php/2015/12/13366/

Maei saa aru, miks see revolvri laskeanimatsioon nii pikk peab olema. piisab sellest, et rate of fire on kehv


Selleks ikka, et tegemist oleks uudse lähenemisega...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2015 04:54:29 vasta tsitaadiga

Vaatan siin neid ESL matche ja seal nad ei kasuta seda revolvrit, tea kas reeglites mingi märge või nad lihtsalt ei kasuta!?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2015 05:07:17 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
Vaatan siin neid ESL matche ja seal nad ei kasuta seda revolvrit, tea kas reeglites mingi märge või nad lihtsalt ei kasuta!?

Kasutavad eelmist versiooni mängust, sest pro'd oma reisimisega jms pole saanud uue patchiga kohaneda.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2015 05:15:51 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
danny kirjutas:
Vaatan siin neid ESL matche ja seal nad ei kasuta seda revolvrit, tea kas reeglites mingi märge või nad lihtsalt ei kasuta!?

Kasutavad eelmist versiooni mängust, sest pro'd oma reisimisega jms pole saanud uue patchiga kohaneda.


Kõlab loogilisena. Kui mõelda siis päris ulme kui näiteks korvpallis muudetakse mängu olemust 3 x aastas, tehakse rõngas suuremaks, pall tehakse väiksemaks, kolmene annab hoopis 4p jne icon_biggrin.gif Et E-spordis, antud hetkel siis csgo-s peavad kõik nn sportlased uuesti kohanema.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2015 10:21:09 vasta tsitaadiga

Kas kuskil mingi täpsem info ka on, mis rifle nerfiga tehti?

Vastus: https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/3w1azc/in_depth_analysis_of_december_8_2015_weapon/


AUGi(SG553 ka) meeste elu jälle lihtsam thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2015 15:50:34 vasta tsitaadiga

Käsikate nerf on mõistetav. Revolver on liiga stronk. Rifle nerf, no kuna ma enam-jaolt defence olukorras eelistan AUG-i m4-le ( kui on medium või long distance ), siis kohati isegi tore. Aga muudatuste osas tekib alati küsimus, et miks. Teha muudatusi muudatuste pärast ei ole mõistlik ja see tekitab mängijates pahameelt, nagu ka erinevaid teemasid lugedes.

Nojah, seda oligi oodata:
http://www.pcgamer.com/csgo-r8-revolver-gets-nerfed-after-three-days/?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=pcgfb
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2015 16:14:16 vasta tsitaadiga

Täna 2 matchmakingut teinud ja kummaski ei kasutatud revolvrit enam. Eluisu tuli tagasi. Lust ja lillepidu! beer_yum.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2015 16:18:14 vasta tsitaadiga

Jess 7 tunni pärast cooldown läbi. Sain nädal aega selle eest, et tormi aeg läks vool ära icon_smile.gif Tunnen, et olen nüüd karistuse ära kandnud ja valmis uueks võimaluseks. See mäng on ilmselge cancer, aga ikka kutsub tagasi icon_sad.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2015 16:48:28 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
Jess 7 tunni pärast cooldown läbi. Sain nädal aega selle eest, et tormi aeg läks vool ära icon_smile.gif Tunnen, et olen nüüd karistuse ära kandnud ja valmis uueks võimaluseks. See mäng on ilmselge cancer, aga ikka kutsub tagasi icon_sad.gif
Selleks et nädal aega cooldowni saada, tuleb kõigepealt päris mitu korda veel seeda - mille eest need olid? Läks ka vool ära?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 11.12.2015 16:55:03 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
Jess 7 tunni pärast cooldown läbi. Sain nädal aega selle eest, et tormi aeg läks vool ära icon_smile.gif Tunnen, et olen nüüd karistuse ära kandnud ja valmis uueks võimaluseks. See mäng on ilmselge cancer, aga ikka kutsub tagasi icon_sad.gif
cooldonwiga faceitit saad ikka mängida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2015 16:55:31 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kapitan kirjutas:
Jess 7 tunni pärast cooldown läbi. Sain nädal aega selle eest, et tormi aeg läks vool ära icon_smile.gif Tunnen, et olen nüüd karistuse ära kandnud ja valmis uueks võimaluseks. See mäng on ilmselge cancer, aga ikka kutsub tagasi icon_sad.gif
Selleks et nädal aega cooldowni saada, tuleb kõigepealt päris mitu korda veel seeda - mille eest need olid? Läks ka vool ära?


Mis sa sööd, et nii tark oled icon_biggrin.gif

Eks need ragequitid ole olnud muud miskit.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2015 18:03:45 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Kapitan kirjutas:
Jess 7 tunni pärast cooldown läbi. Sain nädal aega selle eest, et tormi aeg läks vool ära icon_smile.gif Tunnen, et olen nüüd karistuse ära kandnud ja valmis uueks võimaluseks. See mäng on ilmselge cancer, aga ikka kutsub tagasi icon_sad.gif
Selleks et nädal aega cooldowni saada, tuleb kõigepealt päris mitu korda veel seeda - mille eest need olid? Läks ka vool ära?


Mis sa sööd, et nii tark oled icon_biggrin.gif

Eks need ragequitid ole olnud muud miskit.


Kui närvi pole ära mängi, joo beer_yum.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2015 19:15:37 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
Kapitan kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Kapitan kirjutas:
Jess 7 tunni pärast cooldown läbi. Sain nädal aega selle eest, et tormi aeg läks vool ära icon_smile.gif Tunnen, et olen nüüd karistuse ära kandnud ja valmis uueks võimaluseks. See mäng on ilmselge cancer, aga ikka kutsub tagasi icon_sad.gif
Selleks et nädal aega cooldowni saada, tuleb kõigepealt päris mitu korda veel seeda - mille eest need olid? Läks ka vool ära?


Mis sa sööd, et nii tark oled icon_biggrin.gif

Eks need ragequitid ole olnud muud miskit.


Kui närvi pole ära mängi, joo beer_yum.gif icon_lol.gif

Mõni läheb juues veel härjamaks kätte ära...Kavalam oleks sul, kapitan, mõne kergema mängu peale üle minna. Mis sa neist bännidest ikka kogud.

_________________
Vaata asukohta
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2015 19:33:06 vasta tsitaadiga

Paras kogus alkot muudab mind parajalt julgeks ja võib öelda, et isegi osavamaks. Ei olegi see alkohol nii kurjast midagi. beer_yum.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2015 20:47:53 vasta tsitaadiga

Confirmed: Run&Gun on suht raskeks tehtud. Damn see nerf vajab harjumist.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2015 00:23:54 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
Confirmed: Run&Gun on suht raskeks tehtud. Damn see nerf vajab harjumist.

Ei tea midagi, kõik just jooksu pealt täristavad koguaeg icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2015 01:14:40 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Kapitan kirjutas:
Jess 7 tunni pärast cooldown läbi. Sain nädal aega selle eest, et tormi aeg läks vool ära icon_smile.gif Tunnen, et olen nüüd karistuse ära kandnud ja valmis uueks võimaluseks. See mäng on ilmselge cancer, aga ikka kutsub tagasi icon_sad.gif
Selleks et nädal aega cooldowni saada, tuleb kõigepealt päris mitu korda veel seeda - mille eest need olid? Läks ka vool ära?


Mis sa sööd, et nii tark oled icon_biggrin.gif

Eks need ragequitid ole olnud muud miskit.

meil näiteks saime selle eest, et 4kesi mängides votekickisime liiga palju. Peale seda õnnestus mingi "Valve validation rejected" vms error mängul välja võluda, ja sai juba nädalakese cooldowni seepärast

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2015 03:15:08 vasta tsitaadiga

Ei tea mitme tonni eurise raali peaks ostma, et saada stabiilselt 200 fps-i? Hetkel dropib alatihti 50 peale ja jääb alla 100. Olen installinud erinevaid draivereid, keeranud kõik viled/jutud maha aga ikka. Surfan siin erinevate windowside vahet (8.1/10) ja ei lähe asi paremaks. Kas tõesti on mu läpakas liiga kiviaegne junn, et csgo välja vedada? kellelgi mingeid ideid, et asi korda saada on teretulnud. Võiks soovitada parimat draiveri versiooni näiteks, teadmiseks, et kõige uuem EI ole kõige parem.

Dell 7737

4th Generation Intel® Core™ i7-4500U Processor (4M Cache, up to 3.0 GHz)
16GB Dual Channel DDR3L 1600MHz (8GBx2)
1TB 5400 rpm SATA Hybrid Hard Drive with 8GB Cache
NVIDIA® GeForce® GT 750M 2GB DDR5
44cm (17.3") LED Backlit Touch Display with Truelife and FHD resolution (1920 x 1080)
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.12.2015 11:18:57 vasta tsitaadiga

Prose ja video mõlemad suht jubedad, - high launch optionit kasutad?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2015 12:42:00 vasta tsitaadiga

danny, ära mängi läpakaga. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2015 13:12:26 vasta tsitaadiga

Endal jooksis läpparil 200+. 4702HQ, 6GB DDR3, 750M
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.12.2015 13:23:21 vasta tsitaadiga

resu pane ka mingi normaalne 1280x960 vms 1440x1080 mitte fullhd, settingud low peale ja peaks vabalt konstant 100+ olema koos -high peal.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2015 17:59:57 vasta tsitaadiga

Mul ei ole lauaarvutit, cs on pmst ainuke mäng mida veel pelan, ei taha nagu osta ka eraldi arvutit selle jaoks, arvan, et ei ole see mäng nii nõudlik, GTA V jooksis ka 50-70 fps.
Kasutan high launchi. Reso on 4:9 ja 1200:900 vm. Kõik settingud on low, draiveril ka pandud high performance ja muud jutud seal muudetud õpetuse järgi.

Nüüd sai uuesti win 10 peale, Draiver 355.98 proovisin offline-i oli fps 100. Siis sai muudetud draiveri settinguid ja tõusis 150 peale, peale selle lasin veel razer cortexi, nüüd sain kätte siis 200+.

Minu mäletamist mööda alguses neid probleeme ei olnud, mingi draiveri/windowsi koostöö on see mis asja ära rikub. 3 aastat tagasi oli mul vana läpakas Samsung R710 ja ei mäletaks, et seal mingi lägg oleks olnud.


E: MM inferno fps 50 kopp.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2015 18:39:24 vasta tsitaadiga

Päris mitmed on kurtnud, et pärast viimaseid patche on FPS kõvasti langenud. Omal ka langenud, aga õnneks mängitav veel.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2015 10:11:41 vasta tsitaadiga

Kõvasti ei ole aga mingi muutus on toimunud.
Ma ei saa MG 1-st enam üles. Viimased 15 mängu on nii, et 3 võidan ja 1 kaotan aga järgmist taset ei tule. Kuidas või mille järgi see rankup tuleb? Peabki 4+ mängu järjest võitma?

Matchide järgi umbes 70% juhtudel olen parima skooriga enda tiimis ja MVP tiitleid ka enamasti kõige rohkem või teisel kohal.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2015 10:15:03 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
Kõvasti ei ole aga mingi muutus on toimunud.
Ma ei saa MG 1-st enam üles. Viimased 15 mängu on nii, et 3 võidan ja 1 kaotan aga järgmist taset ei tule. Kuidas või mille järgi see rankup tuleb? Peabki 4+ mängu järjest võitma?

Matchide järgi umbes 70% juhtudel olen parima skooriga enda tiimis ja MVP tiitleid ka enamasti kõige rohkem või teisel kohal.


Aasta tagasi pidi 11+ mängu mõne rank upi jaoks võitma icon_biggrin.gif

Kuigi sinu jutu järgi võiks MG 1-st juba tõesti rank up tulla. Arvan, et oled suht lähedal ikkagi sellele, tulemata ei jää icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.12.2015 10:17:13 vasta tsitaadiga

mis mänguga viimasel ajal lahti on, tühjendad kellelegi automaadist klipi näkku ja midagi pihta ei lähe, nagu hit detection on katki
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2015 10:25:33 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
Ei tea mitme tonni eurise raali peaks ostma, et saada stabiilselt 200 fps-i? Hetkel dropib alatihti 50 peale ja jääb alla 100. Olen installinud erinevaid draivereid, keeranud kõik viled/jutud maha aga ikka. Surfan siin erinevate windowside vahet (8.1/10) ja ei lähe asi paremaks. Kas tõesti on mu läpakas liiga kiviaegne junn, et csgo välja vedada? kellelgi mingeid ideid, et asi korda saada on teretulnud. Võiks soovitada parimat draiveri versiooni näiteks, teadmiseks, et kõige uuem EI ole kõige parem.

Dell 7737

4th Generation Intel® Core™ i7-4500U Processor (4M Cache, up to 3.0 GHz)
16GB Dual Channel DDR3L 1600MHz (8GBx2)
1TB 5400 rpm SATA Hybrid Hard Drive with 8GB Cache
NVIDIA® GeForce® GT 750M 2GB DDR5
44cm (17.3") LED Backlit Touch Display with Truelife and FHD resolution (1920 x 1080)


Siin on mure sinu CPU's! Väga madalal sagedusel töötavad 2 tuuma ning mida rohkem füüsilisi tuumasi prosel on seda parem (siinkohal, ei loe HT füüsiliseks tuumaks ning see ei aita CS GO puhul).
GT 750M'st on rohkem kui küll, et hea FPS kätte saada, seal probleemi pole.
Ise mängin ka läpakaga. Mul on i5-3320M +egpu (GTX670). Ka mul on fps seal 100-150 kandis. Kuid enamvähem piisab, et saaks 120Hz monitorist kasu lõigata. Oleks mul reaalne 4 tuumaline i7 mobiilne prose ( i7-4710HQ näiteks).
Siis oleks FPS 200+ koguaeg praeguse videokaardiga.
Muidugi veendu, et "Multicore rendering" oleks ON, mängu sätetes!

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2015 13:26:21 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
danny kirjutas:
Ei tea mitme tonni eurise raali peaks ostma, et saada stabiilselt 200 fps-i? Hetkel dropib alatihti 50 peale ja jääb alla 100. Olen installinud erinevaid draivereid, keeranud kõik viled/jutud maha aga ikka. Surfan siin erinevate windowside vahet (8.1/10) ja ei lähe asi paremaks. Kas tõesti on mu läpakas liiga kiviaegne junn, et csgo välja vedada? kellelgi mingeid ideid, et asi korda saada on teretulnud. Võiks soovitada parimat draiveri versiooni näiteks, teadmiseks, et kõige uuem EI ole kõige parem.

Dell 7737

4th Generation Intel® Core™ i7-4500U Processor (4M Cache, up to 3.0 GHz)
16GB Dual Channel DDR3L 1600MHz (8GBx2)
1TB 5400 rpm SATA Hybrid Hard Drive with 8GB Cache
NVIDIA® GeForce® GT 750M 2GB DDR5
44cm (17.3") LED Backlit Touch Display with Truelife and FHD resolution (1920 x 1080)


Siin on mure sinu CPU's! Väga madalal sagedusel töötavad 2 tuuma ning mida rohkem füüsilisi tuumasi prosel on seda parem (siinkohal, ei loe HT füüsiliseks tuumaks ning see ei aita CS GO puhul).
GT 750M'st on rohkem kui küll, et hea FPS kätte saada, seal probleemi pole.
Ise mängin ka läpakaga. Mul on i5-3320M +egpu (GTX670). Ka mul on fps seal 100-150 kandis. Kuid enamvähem piisab, et saaks 120Hz monitorist kasu lõigata. Oleks mul reaalne 4 tuumaline i7 mobiilne prose ( i7-4710HQ näiteks).
Siis oleks FPS 200+ koguaeg praeguse videokaardiga.
Muidugi veendu, et "Multicore rendering" oleks ON, mängu sätetes!



Arusaadav, aga me räägime siin siiski CS:GO-st mitte GTA V või Battlefrondist. icon_rolleyes.gif Multicore rendering on sees. Settingud on selle järgi: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=268030869
Casual ega DM ei ole nagu probleem, just MM on see kus FPS on 50-60.

Kõige pullim on see, et peale igat muudatust mis teen pean minema MM-i ja testima, rankdown icon_lol.gif 10 MM-i jutiga kaotanud tänu fpsile.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2015 14:10:38 vasta tsitaadiga

Siit on võrdluses hästi näha, kus sul bottleneck tõenäoliselt tekib ja sinna ei saa midagi parata. Selle läpakaga sa suuremat FPSi ei pruugigi näha.
http://ark.intel.com/compare/78930,64896,75460

Minu prose siis keskmine (i5-3320M) ja i7-4710HQ vahe ongi puhtalt rohkemates tuumades, see annab päris jõhkra lisa CS's. Taktsagedus on ju sisuliselt sama.
Kuid sinu prosel on sama palju tuumi kui minu omal (2 tuuma), kuid taktsagedus on meeletult madalam... CPU on bottleneck! Pead väga madalal resol mängima. Nagu profid icon_smile.gif 800x600 ja läheb icon_razz.gif

Tee need testid läbi:
http://www.maximumpc.com/will-your-cpu-bottleneck-your-graphics-card/#page-1

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241


viimati muutis Viilutaja 14.12.2015 14:45:41, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2015 14:17:00 vasta tsitaadiga

Aga aasta tagasi jooksis nagu siid ilma, et peaksin nvidia settinguid näppima või eriti madalate settingutega mängima.

Temp ei ole kõrge?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2015 14:21:02 vasta tsitaadiga

Siit näen, et CPU usage (load) on sul ~100% (99,2%) peal, seega CPU bottleneck on juba ees. Graafika kaart on ka 98% loadi peal. Temp tundub OK veel olevat, sest CPU kiirust allapoole klokkima pole hakanud automaatselt. Seda järeldan sellest, et CPU kiirus on endiselt 3Ghz peal. Aga siiski 84C on päris karm... soovitaks pastat vahetada või tõsta läpakas lauapinnast kõrgemale, et rohkem ruumi oleks läpaka all.
Võid proovida ka eelmise aasta nvidia draivereid, võimalik vahe võib olemas küll olla.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2015 15:00:33 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Siit näen, et CPU usage (load) on sul ~100% (99,2%) peal, seega CPU bottleneck on juba ees. Graafika kaart on ka 98% loadi peal. Temp tundub OK veel olevat, sest CPU kiirust allapoole klokkima pole hakanud automaatselt. Seda järeldan sellest, et CPU kiirus on endiselt 3Ghz peal. Aga siiski 84C on päris karm... soovitaks pastat vahetada või tõsta läpakas lauapinnast kõrgemale, et rohkem ruumi oleks läpaka all.
Võid proovida ka eelmise aasta nvidia draivereid, võimalik vahe võib olemas küll olla.


Aitähh täpsustamast.
Tulin ka just uue pastaga poest.

Settingud olid sellised mängides 5 minutid Casuali kui sain ülal mainitud temperatuurid.

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2015 15:11:00 vasta tsitaadiga

Soovitan kõik visuaalsete detailide sätted LOW panna. Jäta ainult shadow HIGH.
Kuskil oli video, et reaalselt ei muuda pilti ilusamaks, küll aga perfi natuke mõjutavad. Ning kõige olulisem on Shadow, et näeksid vaenlaste varje nurga taga näiteks.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2015 15:12:40 vasta tsitaadiga

Update rsk tõmbas pea poole jagu osades kohtades FPS-i alla, eriti kuri kui mingi molotov vedeleb. Seaded muidugi viimase vindi peal põhjas. Enne uuendust oli 300+ fps ja nüüd kukub 150 peale vahepeal, 150 ei ole üldse mängitav, KOHUTAV. icon_cry.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duracello
HV vaatleja
duracello

liitunud: 03.05.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2015 15:15:05 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
mis mänguga viimasel ajal lahti on, tühjendad kellelegi automaadist klipi näkku ja midagi pihta ei lähe, nagu hit detection on katki


Viimase patchiga muudeti AK ja M4 recoil recovery väärtuseid ja spray pattern on muutunud rohkem randomiks nagu Source'is oli, kuna muudeti Inaccuracy väärtuseid. Recovery time annab ka tunda, kui esimesed 3-4 kuuli võssa paned siis on pekkis kah. icon_lol.gif
Uuesti laskma hakates ei lähe enam kuulid sinna kuhu vaja, sest paljud pole teadlikud/pole harjunud nende uute recovery time'dega.

Vaatan osad tuttavad on hakanud eelistama Galil/Famas või P90 AK/M4 asemel. Ise tegin 2-3 deathmatchi ja Arena mappe ja harjusin täitsa ära nende uute väärtusega, esialgu ei saanudki aru.
Pigem on lihtsalt paljudel Placebo efekt, et "miskit muudeti kuskil ja nüüd on kõik pekkis, enam lasta ei oska".

Lähemalt saad lugeda siit: https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/3w1c5n/the_changes_to_recoverytime_for_the_akm4_is_a/


viimati muutis duracello 14.12.2015 15:21:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 118, 119, 120  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.