|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
10.12.2015 12:06:35
|
|
|
Kapitan, Silveris/gold novas keegi sul nagunii lasta ei oska selle revolvriga, oskusliku kasutaja käes see väga OP, ja gamebreaking, sama nagu smoke bug'iga.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
10.12.2015 12:07:38
|
|
|
Release Notes for 12/9/2015
9 DEC 2015 -
[MISC]
– Fixed exploits with the R8 Revolver, including being able to fire during freezetime or defusal, and the ability to hold the primary hammer back indefinitely.
– Fixed a disappearing smoke exploit.
– Fixed a timeouts-related exploit.
– Fixed competitive UI flickering at the end of rounds.
– Fixed a regression in logaddress_add to allow DNS hostname resolve.
– Fixed a rare game server crash after replay.
– R8 Revolver now correctly shows up in weapon_fire events.
– Added map mode to game stats integration.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
10.12.2015 12:36:45
|
|
|
Ikka nad ei kaotanud revolvrit ära
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
10.12.2015 13:10:46
|
|
|
Evil14, See eest uued toredad bug'id, cz maksab 300, revolver maksab 700.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LunaticDmx
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2007
|
10.12.2015 13:18:56
|
|
|
Raketiheitja, mütsid ja suurem FPSi langus on veel puudu. Prolly nxt upd8
_________________ need download more ram |
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
10.12.2015 13:54:33
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
Ikka nad ei kaotanud revolvrit ära  |
Ära ei kao ta nagunii, mõtle seda kisa kes on selle relva alla raha pannud, pigem nerfitakse täiega ära, et keegi seda kasutada ei taha. Hind pannakse kõrge, damage tõmmatakse maha jne.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
10.12.2015 14:50:32
|
|
|
| xonix kirjutas: |
//
1.6 De_Westwood võiks ka siis juba tulla, oleks eriti super  |
x2
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Corwin
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
11.12.2015 00:44:11
|
|
|
| Üpris suur sõpruskond kes mängib seal ~supreme kandis ja enamus on loobumas CSist kuna see rifle nerf on lihtsalt retarded. Milleks skilli taset allapoole tuua ja randomiks asi teha ? Müstika mis seal firmas toimub CSi suhtes. Hetke lootus on CEVO, ESEA ja Faceit peale et seal lükatakse vana versioon peale servudele ja saab natukene funida jälle. Nädala eest sai ostetud 144hz molu millest ei ole teab mis kasu nüüd, kuna kogu fun on mängust kadunud.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
11.12.2015 01:00:00
|
|
|
| tsitaat: |
lükatakse vana versioon peale servudele
|
Pole kasu kui client uuem on
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sannukas00
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
11.12.2015 02:25:17
|
|
|
| Mulle see nerf isegi meeldib. Ei pea olema, et m4 ja ak on ainukesed relvad mida kasutatakse, nüüd on SG'l ja AUG'il ka mõni eelis. Äkki see on esimene samm suurema relva rebalance suunas? Praegu ju enamus relvadest suhtkoht kasutud.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
11.12.2015 02:30:44
|
|
|
ma ei saa hästi aru, mis spray juures balansist väljas oli?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eldest
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2013
|
11.12.2015 02:35:21
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| ma ei saa hästi aru, mis spray juures balansist väljas oli? |
Minu arust oli ka sprayimine juba niigi raske ning edasine nerfimine tundub ikka väga mõttetu tegevus.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eldest
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2013
|
11.12.2015 03:55:37
|
|
|
Selleks ikka, et tegemist oleks uudse lähenemisega...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
11.12.2015 04:54:29
|
|
|
| Vaatan siin neid ESL matche ja seal nad ei kasuta seda revolvrit, tea kas reeglites mingi märge või nad lihtsalt ei kasuta!?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
11.12.2015 05:07:17
|
|
|
| danny kirjutas: |
| Vaatan siin neid ESL matche ja seal nad ei kasuta seda revolvrit, tea kas reeglites mingi märge või nad lihtsalt ei kasuta!? |
Kasutavad eelmist versiooni mängust, sest pro'd oma reisimisega jms pole saanud uue patchiga kohaneda.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
11.12.2015 05:15:51
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
| danny kirjutas: |
| Vaatan siin neid ESL matche ja seal nad ei kasuta seda revolvrit, tea kas reeglites mingi märge või nad lihtsalt ei kasuta!? |
Kasutavad eelmist versiooni mängust, sest pro'd oma reisimisega jms pole saanud uue patchiga kohaneda. |
Kõlab loogilisena. Kui mõelda siis päris ulme kui näiteks korvpallis muudetakse mängu olemust 3 x aastas, tehakse rõngas suuremaks, pall tehakse väiksemaks, kolmene annab hoopis 4p jne Et E-spordis, antud hetkel siis csgo-s peavad kõik nn sportlased uuesti kohanema.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
11.12.2015 16:14:16
|
|
|
Täna 2 matchmakingut teinud ja kummaski ei kasutatud revolvrit enam. Eluisu tuli tagasi. Lust ja lillepidu!
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
11.12.2015 16:18:14
|
|
|
Jess 7 tunni pärast cooldown läbi. Sain nädal aega selle eest, et tormi aeg läks vool ära Tunnen, et olen nüüd karistuse ära kandnud ja valmis uueks võimaluseks. See mäng on ilmselge cancer, aga ikka kutsub tagasi
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
11.12.2015 16:48:28
|
|
|
| Kapitan kirjutas: |
Jess 7 tunni pärast cooldown läbi. Sain nädal aega selle eest, et tormi aeg läks vool ära Tunnen, et olen nüüd karistuse ära kandnud ja valmis uueks võimaluseks. See mäng on ilmselge cancer, aga ikka kutsub tagasi  |
Selleks et nädal aega cooldowni saada, tuleb kõigepealt päris mitu korda veel seeda - mille eest need olid? Läks ka vool ära?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
11.12.2015 16:55:03
|
|
|
| Kapitan kirjutas: |
Jess 7 tunni pärast cooldown läbi. Sain nädal aega selle eest, et tormi aeg läks vool ära Tunnen, et olen nüüd karistuse ära kandnud ja valmis uueks võimaluseks. See mäng on ilmselge cancer, aga ikka kutsub tagasi  |
cooldonwiga faceitit saad ikka mängida
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
11.12.2015 16:55:31
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Kapitan kirjutas: |
Jess 7 tunni pärast cooldown läbi. Sain nädal aega selle eest, et tormi aeg läks vool ära Tunnen, et olen nüüd karistuse ära kandnud ja valmis uueks võimaluseks. See mäng on ilmselge cancer, aga ikka kutsub tagasi  |
Selleks et nädal aega cooldowni saada, tuleb kõigepealt päris mitu korda veel seeda - mille eest need olid? Läks ka vool ära? |
Mis sa sööd, et nii tark oled
Eks need ragequitid ole olnud muud miskit.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
11.12.2015 18:03:45
|
|
|
| Kapitan kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| Kapitan kirjutas: |
Jess 7 tunni pärast cooldown läbi. Sain nädal aega selle eest, et tormi aeg läks vool ära Tunnen, et olen nüüd karistuse ära kandnud ja valmis uueks võimaluseks. See mäng on ilmselge cancer, aga ikka kutsub tagasi  |
Selleks et nädal aega cooldowni saada, tuleb kõigepealt päris mitu korda veel seeda - mille eest need olid? Läks ka vool ära? |
Mis sa sööd, et nii tark oled
Eks need ragequitid ole olnud muud miskit. |
Kui närvi pole ära mängi, joo
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZuluXE
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2006
|
11.12.2015 19:15:37
|
|
|
| danny kirjutas: |
| Kapitan kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| Kapitan kirjutas: |
Jess 7 tunni pärast cooldown läbi. Sain nädal aega selle eest, et tormi aeg läks vool ära Tunnen, et olen nüüd karistuse ära kandnud ja valmis uueks võimaluseks. See mäng on ilmselge cancer, aga ikka kutsub tagasi  |
Selleks et nädal aega cooldowni saada, tuleb kõigepealt päris mitu korda veel seeda - mille eest need olid? Läks ka vool ära? |
Mis sa sööd, et nii tark oled
Eks need ragequitid ole olnud muud miskit. |
Kui närvi pole ära mängi, joo  |
Mõni läheb juues veel härjamaks kätte ära...Kavalam oleks sul, kapitan, mõne kergema mängu peale üle minna. Mis sa neist bännidest ikka kogud.
_________________ Vaata asukohta |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
11.12.2015 19:33:06
|
|
|
Paras kogus alkot muudab mind parajalt julgeks ja võib öelda, et isegi osavamaks. Ei olegi see alkohol nii kurjast midagi.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
11.12.2015 20:47:53
|
|
|
| Confirmed: Run&Gun on suht raskeks tehtud. Damn see nerf vajab harjumist.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
12.12.2015 00:23:54
|
|
|
| Kapitan kirjutas: |
| Confirmed: Run&Gun on suht raskeks tehtud. Damn see nerf vajab harjumist. |
Ei tea midagi, kõik just jooksu pealt täristavad koguaeg
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
12.12.2015 01:14:40
|
|
|
| Kapitan kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| Kapitan kirjutas: |
Jess 7 tunni pärast cooldown läbi. Sain nädal aega selle eest, et tormi aeg läks vool ära Tunnen, et olen nüüd karistuse ära kandnud ja valmis uueks võimaluseks. See mäng on ilmselge cancer, aga ikka kutsub tagasi  |
Selleks et nädal aega cooldowni saada, tuleb kõigepealt päris mitu korda veel seeda - mille eest need olid? Läks ka vool ära? |
Mis sa sööd, et nii tark oled
Eks need ragequitid ole olnud muud miskit. |
meil näiteks saime selle eest, et 4kesi mängides votekickisime liiga palju. Peale seda õnnestus mingi "Valve validation rejected" vms error mängul välja võluda, ja sai juba nädalakese cooldowni seepärast
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
13.12.2015 03:15:08
|
|
|
Ei tea mitme tonni eurise raali peaks ostma, et saada stabiilselt 200 fps-i? Hetkel dropib alatihti 50 peale ja jääb alla 100. Olen installinud erinevaid draivereid, keeranud kõik viled/jutud maha aga ikka. Surfan siin erinevate windowside vahet (8.1/10) ja ei lähe asi paremaks. Kas tõesti on mu läpakas liiga kiviaegne junn, et csgo välja vedada? kellelgi mingeid ideid, et asi korda saada on teretulnud. Võiks soovitada parimat draiveri versiooni näiteks, teadmiseks, et kõige uuem EI ole kõige parem.
Dell 7737
4th Generation Intel® Core™ i7-4500U Processor (4M Cache, up to 3.0 GHz)
16GB Dual Channel DDR3L 1600MHz (8GBx2)
1TB 5400 rpm SATA Hybrid Hard Drive with 8GB Cache
NVIDIA® GeForce® GT 750M 2GB DDR5
44cm (17.3") LED Backlit Touch Display with Truelife and FHD resolution (1920 x 1080)
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
13.12.2015 11:18:57
|
|
|
| Prose ja video mõlemad suht jubedad, - high launch optionit kasutad?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
13.12.2015 12:42:00
|
|
|
danny, ära mängi läpakaga.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
13.12.2015 13:12:26
|
|
|
| Endal jooksis läpparil 200+. 4702HQ, 6GB DDR3, 750M
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
13.12.2015 13:23:21
|
|
|
| resu pane ka mingi normaalne 1280x960 vms 1440x1080 mitte fullhd, settingud low peale ja peaks vabalt konstant 100+ olema koos -high peal.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
13.12.2015 17:59:57
|
|
|
Mul ei ole lauaarvutit, cs on pmst ainuke mäng mida veel pelan, ei taha nagu osta ka eraldi arvutit selle jaoks, arvan, et ei ole see mäng nii nõudlik, GTA V jooksis ka 50-70 fps.
Kasutan high launchi. Reso on 4:9 ja 1200:900 vm. Kõik settingud on low, draiveril ka pandud high performance ja muud jutud seal muudetud õpetuse järgi.
Nüüd sai uuesti win 10 peale, Draiver 355.98 proovisin offline-i oli fps 100. Siis sai muudetud draiveri settinguid ja tõusis 150 peale, peale selle lasin veel razer cortexi, nüüd sain kätte siis 200+.
Minu mäletamist mööda alguses neid probleeme ei olnud, mingi draiveri/windowsi koostöö on see mis asja ära rikub. 3 aastat tagasi oli mul vana läpakas Samsung R710 ja ei mäletaks, et seal mingi lägg oleks olnud.
E: MM inferno fps 50
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
13.12.2015 18:39:24
|
|
|
| Päris mitmed on kurtnud, et pärast viimaseid patche on FPS kõvasti langenud. Omal ka langenud, aga õnneks mängitav veel.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
14.12.2015 10:11:41
|
|
|
Kõvasti ei ole aga mingi muutus on toimunud.
Ma ei saa MG 1-st enam üles. Viimased 15 mängu on nii, et 3 võidan ja 1 kaotan aga järgmist taset ei tule. Kuidas või mille järgi see rankup tuleb? Peabki 4+ mängu järjest võitma?
Matchide järgi umbes 70% juhtudel olen parima skooriga enda tiimis ja MVP tiitleid ka enamasti kõige rohkem või teisel kohal.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eldest
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2013
|
14.12.2015 10:15:03
|
|
|
| R3negadeX kirjutas: |
Kõvasti ei ole aga mingi muutus on toimunud.
Ma ei saa MG 1-st enam üles. Viimased 15 mängu on nii, et 3 võidan ja 1 kaotan aga järgmist taset ei tule. Kuidas või mille järgi see rankup tuleb? Peabki 4+ mängu järjest võitma?
Matchide järgi umbes 70% juhtudel olen parima skooriga enda tiimis ja MVP tiitleid ka enamasti kõige rohkem või teisel kohal. |
Aasta tagasi pidi 11+ mängu mõne rank upi jaoks võitma
Kuigi sinu jutu järgi võiks MG 1-st juba tõesti rank up tulla. Arvan, et oled suht lähedal ikkagi sellele, tulemata ei jää
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
14.12.2015 10:17:13
|
|
|
| mis mänguga viimasel ajal lahti on, tühjendad kellelegi automaadist klipi näkku ja midagi pihta ei lähe, nagu hit detection on katki
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
14.12.2015 10:25:33
|
|
|
| danny kirjutas: |
Ei tea mitme tonni eurise raali peaks ostma, et saada stabiilselt 200 fps-i? Hetkel dropib alatihti 50 peale ja jääb alla 100. Olen installinud erinevaid draivereid, keeranud kõik viled/jutud maha aga ikka. Surfan siin erinevate windowside vahet (8.1/10) ja ei lähe asi paremaks. Kas tõesti on mu läpakas liiga kiviaegne junn, et csgo välja vedada? kellelgi mingeid ideid, et asi korda saada on teretulnud. Võiks soovitada parimat draiveri versiooni näiteks, teadmiseks, et kõige uuem EI ole kõige parem.
Dell 7737
4th Generation Intel® Core™ i7-4500U Processor (4M Cache, up to 3.0 GHz)
16GB Dual Channel DDR3L 1600MHz (8GBx2)
1TB 5400 rpm SATA Hybrid Hard Drive with 8GB Cache
NVIDIA® GeForce® GT 750M 2GB DDR5
44cm (17.3") LED Backlit Touch Display with Truelife and FHD resolution (1920 x 1080) |
Siin on mure sinu CPU's! Väga madalal sagedusel töötavad 2 tuuma ning mida rohkem füüsilisi tuumasi prosel on seda parem (siinkohal, ei loe HT füüsiliseks tuumaks ning see ei aita CS GO puhul).
GT 750M'st on rohkem kui küll, et hea FPS kätte saada, seal probleemi pole.
Ise mängin ka läpakaga. Mul on i5-3320M +egpu (GTX670). Ka mul on fps seal 100-150 kandis. Kuid enamvähem piisab, et saaks 120Hz monitorist kasu lõigata. Oleks mul reaalne 4 tuumaline i7 mobiilne prose ( i7-4710HQ näiteks).
Siis oleks FPS 200+ koguaeg praeguse videokaardiga.
Muidugi veendu, et "Multicore rendering" oleks ON, mängu sätetes!
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
14.12.2015 13:26:21
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
| danny kirjutas: |
Ei tea mitme tonni eurise raali peaks ostma, et saada stabiilselt 200 fps-i? Hetkel dropib alatihti 50 peale ja jääb alla 100. Olen installinud erinevaid draivereid, keeranud kõik viled/jutud maha aga ikka. Surfan siin erinevate windowside vahet (8.1/10) ja ei lähe asi paremaks. Kas tõesti on mu läpakas liiga kiviaegne junn, et csgo välja vedada? kellelgi mingeid ideid, et asi korda saada on teretulnud. Võiks soovitada parimat draiveri versiooni näiteks, teadmiseks, et kõige uuem EI ole kõige parem.
Dell 7737
4th Generation Intel® Core™ i7-4500U Processor (4M Cache, up to 3.0 GHz)
16GB Dual Channel DDR3L 1600MHz (8GBx2)
1TB 5400 rpm SATA Hybrid Hard Drive with 8GB Cache
NVIDIA® GeForce® GT 750M 2GB DDR5
44cm (17.3") LED Backlit Touch Display with Truelife and FHD resolution (1920 x 1080) |
Siin on mure sinu CPU's! Väga madalal sagedusel töötavad 2 tuuma ning mida rohkem füüsilisi tuumasi prosel on seda parem (siinkohal, ei loe HT füüsiliseks tuumaks ning see ei aita CS GO puhul).
GT 750M'st on rohkem kui küll, et hea FPS kätte saada, seal probleemi pole.
Ise mängin ka läpakaga. Mul on i5-3320M +egpu (GTX670). Ka mul on fps seal 100-150 kandis. Kuid enamvähem piisab, et saaks 120Hz monitorist kasu lõigata. Oleks mul reaalne 4 tuumaline i7 mobiilne prose ( i7-4710HQ näiteks).
Siis oleks FPS 200+ koguaeg praeguse videokaardiga.
Muidugi veendu, et "Multicore rendering" oleks ON, mängu sätetes! |
Arusaadav, aga me räägime siin siiski CS:GO-st mitte GTA V või Battlefrondist. Multicore rendering on sees. Settingud on selle järgi: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=268030869
Casual ega DM ei ole nagu probleem, just MM on see kus FPS on 50-60.
Kõige pullim on see, et peale igat muudatust mis teen pean minema MM-i ja testima, rankdown 10 MM-i jutiga kaotanud tänu fpsile.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
14.12.2015 14:17:00
|
|
|
Aga aasta tagasi jooksis nagu siid ilma, et peaksin nvidia settinguid näppima või eriti madalate settingutega mängima.
Temp ei ole kõrge?
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
14.12.2015 14:21:02
|
|
|
Siit näen, et CPU usage (load) on sul ~100% (99,2%) peal, seega CPU bottleneck on juba ees. Graafika kaart on ka 98% loadi peal. Temp tundub OK veel olevat, sest CPU kiirust allapoole klokkima pole hakanud automaatselt. Seda järeldan sellest, et CPU kiirus on endiselt 3Ghz peal. Aga siiski 84C on päris karm... soovitaks pastat vahetada või tõsta läpakas lauapinnast kõrgemale, et rohkem ruumi oleks läpaka all.
Võid proovida ka eelmise aasta nvidia draivereid, võimalik vahe võib olemas küll olla.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
14.12.2015 15:00:33
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
Siit näen, et CPU usage (load) on sul ~100% (99,2%) peal, seega CPU bottleneck on juba ees. Graafika kaart on ka 98% loadi peal. Temp tundub OK veel olevat, sest CPU kiirust allapoole klokkima pole hakanud automaatselt. Seda järeldan sellest, et CPU kiirus on endiselt 3Ghz peal. Aga siiski 84C on päris karm... soovitaks pastat vahetada või tõsta läpakas lauapinnast kõrgemale, et rohkem ruumi oleks läpaka all.
Võid proovida ka eelmise aasta nvidia draivereid, võimalik vahe võib olemas küll olla. |
Aitähh täpsustamast.
Tulin ka just uue pastaga poest.
Settingud olid sellised mängides 5 minutid Casuali kui sain ülal mainitud temperatuurid.
Spoiler 
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
14.12.2015 15:11:00
|
|
|
Soovitan kõik visuaalsete detailide sätted LOW panna. Jäta ainult shadow HIGH.
Kuskil oli video, et reaalselt ei muuda pilti ilusamaks, küll aga perfi natuke mõjutavad. Ning kõige olulisem on Shadow, et näeksid vaenlaste varje nurga taga näiteks.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
14.12.2015 15:12:40
|
|
|
Update rsk tõmbas pea poole jagu osades kohtades FPS-i alla, eriti kuri kui mingi molotov vedeleb. Seaded muidugi viimase vindi peal põhjas. Enne uuendust oli 300+ fps ja nüüd kukub 150 peale vahepeal, 150 ei ole üldse mängitav, KOHUTAV.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duracello
HV vaatleja

liitunud: 03.05.2014
|
14.12.2015 15:15:05
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| mis mänguga viimasel ajal lahti on, tühjendad kellelegi automaadist klipi näkku ja midagi pihta ei lähe, nagu hit detection on katki |
Viimase patchiga muudeti AK ja M4 recoil recovery väärtuseid ja spray pattern on muutunud rohkem randomiks nagu Source'is oli, kuna muudeti Inaccuracy väärtuseid. Recovery time annab ka tunda, kui esimesed 3-4 kuuli võssa paned siis on pekkis kah.
Uuesti laskma hakates ei lähe enam kuulid sinna kuhu vaja, sest paljud pole teadlikud/pole harjunud nende uute recovery time'dega.
Vaatan osad tuttavad on hakanud eelistama Galil/Famas või P90 AK/M4 asemel. Ise tegin 2-3 deathmatchi ja Arena mappe ja harjusin täitsa ära nende uute väärtusega, esialgu ei saanudki aru.
Pigem on lihtsalt paljudel Placebo efekt, et "miskit muudeti kuskil ja nüüd on kõik pekkis, enam lasta ei oska".
Lähemalt saad lugeda siit: https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/3w1c5n/the_changes_to_recoverytime_for_the_akm4_is_a/
viimati muutis duracello 14.12.2015 15:21:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|