Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 137, 138, 139 ... 154, 155, 156  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Palju aega võtaks sinu steam kontol olevate mängude läbimine?
1-10 tundi
4%
 4%  [ 21 ]
10-25 tundi
3%
 3%  [ 18 ]
25-100 tundi
9%
 9%  [ 43 ]
100-200 tundi
10%
 10%  [ 48 ]
200-500 tundi
8%
 8%  [ 39 ]
500-1000 tundi
12%
 12%  [ 55 ]
Rohkem kui 1000 tundi
50%
 50%  [ 228 ]
hääli kokku : 452

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2015 11:32:38 vasta tsitaadiga

Ainuke võimalus steami kontolt raha enda pangaarvele saada on põhimõtteliselt osta kellelegi miskit ja lasta tal raha pangaarvele kanda?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2015 11:33:54 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ainuke võimalus steami kontolt raha enda pangaarvele saada on põhimõtteliselt osta kellelegi miskit ja lasta tal raha pangaarvele kanda?


Just.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2015 00:28:01 vasta tsitaadiga

normaalne, steamis mängude alla laadimis kiirus 10KB/s . internetiks 10/20 elion ...
Ei tea kas igatse neid aegu tagasi kus ei olnud kõik mängud steamiga seotud.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2015 01:32:20 vasta tsitaadiga

Testisin just. Jõudis 9.9 MB/s kiiruseni ja siis sai asi tõmmatud. Steamis kasutan Rootsi serverit.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2015 02:00:44 vasta tsitaadiga

rootsi kui saksa serveritega sama jama. tulemüüri kinni keerand, viiruse tõrjetega kogu ürituse läbi käind, uurind googlist infot, aga tulemusteta. praeguste arvutust kohta võiks öelda et järgmine nädalavahetus saaksin mängu käima icon_biggrin.gif

speedtest neti kiiruse testis on kõik korras.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2015 15:09:49 vasta tsitaadiga

Tahaksin nooremale vennale sünnipäevaks Steami kinkekaardi kinkida ja sellega seoses on paar küsimust, äkki kellelgi on kogemust:

1) Kas seda kinkekaarti on võimalik saada ka "esinduslikus" kujus? Olen aru saanud, et Gamestop vist annab üldse tšeki kus on kood peal? UK-st leidsin nagu variandi, et müüakse ka füüsilisel kujul, aga ei ole kindel kas see on tšeki kujul või mitte. On äkki keegi ostnud ja füüsiliselt kinkinud?
2) Kas UK kaart toimib probleemivabalt ka kontol, mis on asukohaga Eestis registreeritud? On terriotoriaalseid piiranguid üldse?

Eks ma leiaks ise ka ilmselt need vastused, aga äkki keegi on sama ideega olnud ja oskab nõu anda.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2015 00:16:06 vasta tsitaadiga

Gameco.uk vist müüb neid kaardina:
http://www.game.co.uk/en/50-steam-wallet-gift-card-287467
tsitaat:
This is a physical product that will be sent via our normal delivery service.

Lihtsam ja kokkuvõttes odavam oleks vist sünnipäeval talle otse need eurod Steami kontole laadida. Saab need 5 transpordile kulutatud eurot lisaks anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2015 00:20:15 vasta tsitaadiga

link :: http://www.steampowered.com/wallet/support

gretchin kirjutas:
2) Kas UK kaart toimib probleemivabalt ka kontol, mis on asukohaga Eestis registreeritud? On terriotoriaalseid piiranguid üldse?

Are there country restrictions on Steam Wallet codes?
Steam Wallet codes typically do not have any country restrictions and can be redeemed worldwide (Note, some cards issued in Southeast Asia may only be redeemable in this region).


Can I redeem a Steam Wallet code that is in a different currency?
Yes, however you will be prompted to convert the value of the Steam Wallet code to the currency of your Steam Wallet as shown below. The daily currency conversion rate will be applied.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2015 11:10:24 vasta tsitaadiga

Eks ma veel veidi mõtlen jaa, saan lasta UK-st tuua, selles suhtes ei peaks tegelikult saatmiskulusid arvestama, aga suured tänud teile igal juhul.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 19.11.2015 00:36:05 vasta tsitaadiga

Tuleb igav sügis ja/või talve ale

tsitaat:
The Autumn sale runs November 25th 10AM PST & ends December 1st 10AM PST
The Holiday sale is December 22nd 10AM PST - Jan 4th 10AM PST.
In past sale events, we’ve asked for two discounts—a duration discount that runs for the length of the sale, and a feature discount that runs in the event that a game is featured on the front page. This year, to optimize the sale for customers and to allow us to feature and recommend your products in more ways to more customers, we’re asking for just one discount, to run the length of the sale.

We’ll still be highlighting top games on the front page for 24-48 hour spans, but those products will stay at their most competitive discount, before and after being featured. It’s not a major change, but it does make the sale a lot more valuable for customers, and it allows us to build sale tools that highlight and recommend products all sale long, instead of just during front page features.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2015 23:41:52 vasta tsitaadiga

Sooviavaldus HV Steam grupiga liitumiseks.
http://steamcommunity.com/id/PardiPeer/

Tänud ette thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 04.12.2015 17:07:29 vasta tsitaadiga

Steam'is saad nüüd mänge kontolt ära kustutada:
http://www.pcgamer.com/steam-now-lets-you-delete-games-from-your-library/
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2015 19:54:50 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Steam'is saad nüüd mänge kontolt ära kustutada:
http://www.pcgamer.com/steam-now-lets-you-delete-games-from-your-library/

At last. Saab nendest kohustuslikest lisadest lahti mis kaela määriti 2008 aastal kui ma konto tegin icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2015 20:06:50 vasta tsitaadiga

Mida pikem list seda uhkem ju. Miks kustutada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 04.12.2015 20:19:35 vasta tsitaadiga

muff kirjutas:
Mida pikem list seda uhkem ju. Miks kustutada icon_biggrin.gif

Endale just see segadus ei meeldinud, sai nimekiri 90 pealt 40 peale puhastatud, enamus olid Humble Bundle seest saadud mängud, mida mitte kunagi ei mänginud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2015 20:20:59 vasta tsitaadiga

muff kirjutas:
Miks kustutada icon_biggrin.gif

Perfektsionistid saavad % ülesse tagasi
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2015 20:34:51 vasta tsitaadiga

muff kirjutas:
Mida pikem list seda uhkem ju. Miks kustutada icon_biggrin.gif
sellepärast, et steami mängudemajandus on ühest hetkest alates õudus kuubis.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2015 20:53:19 vasta tsitaadiga

Heh ma lisan igast sitta listi, et mängude arvu üles punnitada. E-peenis on ka peenis. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2015 23:40:39 vasta tsitaadiga

Mul on kontol New Vegasest nii lääne kui ida versioon ning pärast viimase lisamist ei töötanud enam kumbki, nii et väga hea on võimalus kustutada ära neid mänge mis kipuvad teineteist torpedeerima icon_smile.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hyrax
HV vaatleja
Hyrax

liitunud: 08.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2015 23:53:18 vasta tsitaadiga

Cofy kirjutas:
muff kirjutas:
Miks kustutada icon_biggrin.gif

Perfektsionistid saavad % ülesse tagasi


nope, gameplay ja achievement count jääb alles. Saad mängust lahti aga % ei saa ülesse.

Ausalt öeldes oli seda varem ka võimalik teha, kirjutad supporti ja tood TOS-is välja selle lause, mis annab selle võimaluse. Nüüd lihtsalt tehti lihtsamini requestitavaks, sest ilmselt hakkas supporti liiga palju selle kohta pileteid tulema.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2015 13:31:45 vasta tsitaadiga

http://www.mcvuk.com/news/read/steam-s-autumn-and-winter-sales-dates-leaked/0159414
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2015 13:53:24 vasta tsitaadiga

endal on kh juba 159 mängu ei tea kust tekkinud (enamus ilmselt nendest humblebundle jne asjandustest aga deliitima küll ei hakka, las seisavad. Mõned sellised 5 aastastele paras mängida anda kui väiksed sugulased külla peaks ilmuma. Kiire install ja pärast sama kiire uninstall.
Nagunii vaid installitud mängude list endal ees ja see piisavalt lühike.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zenker
HV kasutaja
zenker

liitunud: 15.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2015 17:06:00 vasta tsitaadiga

Küll ikka on inimestel mured,mängulistid liiga suured.
Mul kurja 400 mängu tekkinud ja aint otsi kohti kust juurde saaks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusjev
HV vaatleja
kusjev

liitunud: 22.10.2014




sõnum 05.12.2015 18:05:39 vasta tsitaadiga

Sain kunagi steami giftiga ühe pela, mis oli nii pask, et ehk 10min suutsin mängida. Nüüd siis lõpuks sain tast täielikult lahti icon_biggrin.gif
It came from space, and ate our brains....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brunn1985
HV vaatleja
Brunn1985

liitunud: 09.11.2010




sõnum 09.12.2015 10:03:09 vasta tsitaadiga

reinstallisin steami ja nüüd sisselogimisel küsib steam guard parooli mille saadab mailile!
ainuke jama on see, et see mail tuli mingi 3 tundi hiljem ja oli juba kehtuvuse kaotanud.
mitu korda teind nii juba...
mida teha?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2015 10:15:24 vasta tsitaadiga

Kasuta mailiteenusepakkujat kus asjad kiiremini liiguvad. Või kasuta mõnda muud 2. taseme autentimist - mobiil näiteks.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2015 10:16:31 vasta tsitaadiga

Brunn1985 kirjutas:
reinstallisin steami ja nüüd sisselogimisel küsib steam guard parooli mille saadab mailile!
ainuke jama on see, et see mail tuli mingi 3 tundi hiljem ja oli juba kehtuvuse kaotanud.
mitu korda teind nii juba...
mida teha?

Minul oli vastupidi. Valisin, et saadaks SMS-i aga tulemata see jäigi. Lasin siis meilile saata ja tuli koheselt thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2015 10:22:07 vasta tsitaadiga

Brunn1985 kirjutas:
...mida teha?

support@steampowered.com

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brunn1985
HV vaatleja
Brunn1985

liitunud: 09.11.2010




sõnum 09.12.2015 13:30:33 vasta tsitaadiga

Cofy kirjutas:
Brunn1985 kirjutas:
...mida teha?

support@steampowered.com

Spoiler Spoiler Spoiler


ee mai tea kas peab supporti ka kasutaja tegema, igatahes tegin aga seal tahab samamoodi mailile tulevat koodi, mis jõuab liiga hilja kohale...
aga saatsin oma mailipealt otse steami kirja, eks näis kas keegi viitsid tegeleda sellega
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2015 13:53:11 vasta tsitaadiga

Mis meiliklienti sa kasutad? Hot.ee?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brunn1985
HV vaatleja
Brunn1985

liitunud: 09.11.2010




sõnum 09.12.2015 14:06:14 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
Mis meiliklienti sa kasutad? Hot.ee?


yes, aga tundub et varsti enam ei kasuta
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2015 14:18:54 vasta tsitaadiga

Brunn1985 kirjutas:
ee mai tea kas peab supporti ka kasutaja tegema, igatahes tegin aga seal tahab samamoodi mailile tulevat koodi, mis jõuab liiga hilja kohale...
aga saatsin oma mailipealt otse steami kirja, eks näis kas keegi viitsid tegeleda sellega

Support (konto loomisel) kasutab adressi: noreply@support.steampowered.com
Ära kiireid vastuseid väga oota. Olen kirjale üldsegi mitte vastust saanud, vaid probleem lahendati sõnagi lausumata.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2015 14:53:51 vasta tsitaadiga

Mina kantisin väga kaua aega tagasi kõik oma asjad hoti mailist ära, olid täpselt samad jamad, et mailid tulid mitu päeva hiljem.

Salasõnade resettimine oli täielik peavalu.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2015 12:41:06 vasta tsitaadiga

Millal see talve sale on tulemas?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2015 12:43:35 vasta tsitaadiga

22. peaks hakkama.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2015 11:30:39 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 21.12.2015 15:50:33 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
icon_smile.gif


Kui tuleb sarnane eelmisele, siis küll millegi peale enam eriti kulutada pole icon_razz.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2015 16:03:03 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
R3negadeX kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
icon_smile.gif


Kui tuleb sarnane eelmisele, siis küll millegi peale enam eriti kulutada pole icon_razz.gif

Eks need stiimi enda soodukad on aastatega natuke lahjemaks läinud. Oma rolli mängib ka see, et paljud mängud on juba varasemalt teistelt soodukatelt või bundletest saadud.

Samas huvitav üritus igatahes. Loodan, et tehakse lihtsalt mingi müük - erinevalt süsteemist, kus pead kristalle koguma või muu jaburusega tegelema.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 15:52:33 vasta tsitaadiga

Mis kell täna hakkamas on see?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 16:32:40 vasta tsitaadiga

erik111, 7 või 8
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.12.2015 16:58:40 vasta tsitaadiga

Sale hakkab meil tavaliselt 20.00 vist.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 17:05:01 vasta tsitaadiga

Tea kas DiRT Rallyt jagatakse ka odavamalt täna? icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 18:27:52 vasta tsitaadiga

Tahtsin seda ka küsida mul selline probleem, et enam ei sa ma tradida ja keegi mulle ka ei saa. Teiste skinne ka vaadata ei saa. Suutsin kuidagi kogemata cancelled peale panna. Kuidas sellest lahti saaks?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 18:55:20 vasta tsitaadiga

Steam Guard maas?
http://m.wikihow.com/Enable-Steam-Guard
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 18:59:32 vasta tsitaadiga

miki kirjutas:
Steam Guard maas?
http://m.wikihow.com/Enable-Steam-Guard

Kui sõber trades siis näitab nüüd 72h saad reaalselt kätte skinnid ja siis vajautasin kogemata cancelled nuppu.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elvo
HV vaatleja
Elvo

liitunud: 04.12.2010




sõnum 22.12.2015 19:52:09 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
miki kirjutas:
Steam Guard maas?
http://m.wikihow.com/Enable-Steam-Guard

Kui sõber trades siis näitab nüüd 72h saad reaalselt kätte skinnid ja siis vajautasin kogemata cancelled nuppu.


Kui vajutasid Cancel nuppu, siis said endale kaela nädalase COOL DOWN perioodi.

_________________
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 20:25:40 vasta tsitaadiga

kas need ongi need soodukad?
http://store.steampowered.com/search/?filter=weeklongdeals

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 22.12.2015 20:28:12 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
kas need ongi need soodukad?
http://store.steampowered.com/search/?filter=weeklongdeals



ei ole ju eusa_wall.gif Kui on mingi sale kas siis suve või jõulu, siis alati on see steami leht kirju nagu juudi jõulupuu ja igast suured kirjad on et christmas või winter sale.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 20:32:22 vasta tsitaadiga

https://steamdb.info/sales/

26 minti veel.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 20:46:00 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
kas need ongi need soodukad?
http://store.steampowered.com/search/?filter=weeklongdeals



ei ole ju eusa_wall.gif Kui on mingi sale kas siis suve või jõulu, siis alati on see steami leht kirju nagu juudi jõulupuu ja igast suured kirjad on et christmas või winter sale.

ma viimati käisin 2010a vist seal lehel, ära nüüd pahanda icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 137, 138, 139 ... 154, 155, 156  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.