|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Palju aega võtaks sinu steam kontol olevate mängude läbimine? |
| 1-10 tundi |
|
4% |
[ 21 ] |
| 10-25 tundi |
|
3% |
[ 18 ] |
| 25-100 tundi |
|
9% |
[ 43 ] |
| 100-200 tundi |
|
10% |
[ 48 ] |
| 200-500 tundi |
|
8% |
[ 39 ] |
| 500-1000 tundi |
|
12% |
[ 55 ] |
| Rohkem kui 1000 tundi |
|
50% |
[ 228 ] |
|
| hääli kokku : 452 |
|
| autor |
|
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
23.10.2015 11:32:38
|
|
|
Ainuke võimalus steami kontolt raha enda pangaarvele saada on põhimõtteliselt osta kellelegi miskit ja lasta tal raha pangaarvele kanda?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
23.10.2015 11:33:54
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Ainuke võimalus steami kontolt raha enda pangaarvele saada on põhimõtteliselt osta kellelegi miskit ja lasta tal raha pangaarvele kanda? |
Just.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
31.10.2015 00:28:01
|
|
|
normaalne, steamis mängude alla laadimis kiirus 10KB/s . internetiks 10/20 elion ...
Ei tea kas igatse neid aegu tagasi kus ei olnud kõik mängud steamiga seotud.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
31.10.2015 01:32:20
|
|
|
| Testisin just. Jõudis 9.9 MB/s kiiruseni ja siis sai asi tõmmatud. Steamis kasutan Rootsi serverit.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
31.10.2015 02:00:44
|
|
|
rootsi kui saksa serveritega sama jama. tulemüüri kinni keerand, viiruse tõrjetega kogu ürituse läbi käind, uurind googlist infot, aga tulemusteta. praeguste arvutust kohta võiks öelda et järgmine nädalavahetus saaksin mängu käima
speedtest neti kiiruse testis on kõik korras.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
17.11.2015 15:09:49
|
|
|
Tahaksin nooremale vennale sünnipäevaks Steami kinkekaardi kinkida ja sellega seoses on paar küsimust, äkki kellelgi on kogemust:
1) Kas seda kinkekaarti on võimalik saada ka "esinduslikus" kujus? Olen aru saanud, et Gamestop vist annab üldse tšeki kus on kood peal? UK-st leidsin nagu variandi, et müüakse ka füüsilisel kujul, aga ei ole kindel kas see on tšeki kujul või mitte. On äkki keegi ostnud ja füüsiliselt kinkinud?
2) Kas UK kaart toimib probleemivabalt ka kontol, mis on asukohaga Eestis registreeritud? On terriotoriaalseid piiranguid üldse?
Eks ma leiaks ise ka ilmselt need vastused, aga äkki keegi on sama ideega olnud ja oskab nõu anda.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
18.11.2015 00:16:06
|
|
|
Gameco.uk vist müüb neid kaardina:
http://www.game.co.uk/en/50-steam-wallet-gift-card-287467
| tsitaat: |
| This is a physical product that will be sent via our normal delivery service. |
Lihtsam ja kokkuvõttes odavam oleks vist sünnipäeval talle otse need eurod Steami kontole laadida. Saab need 5 transpordile kulutatud eurot lisaks anda.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
18.11.2015 00:20:15
|
|
|
link :: http://www.steampowered.com/wallet/support
| gretchin kirjutas: |
| 2) Kas UK kaart toimib probleemivabalt ka kontol, mis on asukohaga Eestis registreeritud? On terriotoriaalseid piiranguid üldse? |
Are there country restrictions on Steam Wallet codes?
Steam Wallet codes typically do not have any country restrictions and can be redeemed worldwide (Note, some cards issued in Southeast Asia may only be redeemable in this region).
Can I redeem a Steam Wallet code that is in a different currency?
Yes, however you will be prompted to convert the value of the Steam Wallet code to the currency of your Steam Wallet as shown below. The daily currency conversion rate will be applied.
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
18.11.2015 11:10:24
|
|
|
| Eks ma veel veidi mõtlen jaa, saan lasta UK-st tuua, selles suhtes ei peaks tegelikult saatmiskulusid arvestama, aga suured tänud teile igal juhul.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
19.11.2015 00:36:05
|
|
|
Tuleb igav sügis ja/või talve ale
| tsitaat: |
The Autumn sale runs November 25th 10AM PST & ends December 1st 10AM PST
The Holiday sale is December 22nd 10AM PST - Jan 4th 10AM PST.
In past sale events, we’ve asked for two discounts—a duration discount that runs for the length of the sale, and a feature discount that runs in the event that a game is featured on the front page. This year, to optimize the sale for customers and to allow us to feature and recommend your products in more ways to more customers, we’re asking for just one discount, to run the length of the sale.
We’ll still be highlighting top games on the front page for 24-48 hour spans, but those products will stay at their most competitive discount, before and after being featured. It’s not a major change, but it does make the sale a lot more valuable for customers, and it allows us to build sale tools that highlight and recommend products all sale long, instead of just during front page features. |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muff
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2002
|
04.12.2015 20:06:50
|
|
|
Mida pikem list seda uhkem ju. Miks kustutada
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
04.12.2015 20:19:35
|
|
|
| muff kirjutas: |
Mida pikem list seda uhkem ju. Miks kustutada  |
Endale just see segadus ei meeldinud, sai nimekiri 90 pealt 40 peale puhastatud, enamus olid Humble Bundle seest saadud mängud, mida mitte kunagi ei mänginud.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
04.12.2015 20:20:59
|
|
|
| muff kirjutas: |
Miks kustutada  |
Perfektsionistid saavad % ülesse tagasi
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
04.12.2015 20:34:51
|
|
|
| muff kirjutas: |
Mida pikem list seda uhkem ju. Miks kustutada  |
sellepärast, et steami mängudemajandus on ühest hetkest alates õudus kuubis.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
04.12.2015 20:53:19
|
|
|
Heh ma lisan igast sitta listi, et mängude arvu üles punnitada. E-peenis on ka peenis.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
04.12.2015 23:40:39
|
|
|
Mul on kontol New Vegasest nii lääne kui ida versioon ning pärast viimase lisamist ei töötanud enam kumbki, nii et väga hea on võimalus kustutada ära neid mänge mis kipuvad teineteist torpedeerima
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hyrax
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2013
|
04.12.2015 23:53:18
|
|
|
| Cofy kirjutas: |
| muff kirjutas: |
Miks kustutada  |
Perfektsionistid saavad % ülesse tagasi |
nope, gameplay ja achievement count jääb alles. Saad mängust lahti aga % ei saa ülesse.
Ausalt öeldes oli seda varem ka võimalik teha, kirjutad supporti ja tood TOS-is välja selle lause, mis annab selle võimaluse. Nüüd lihtsalt tehti lihtsamini requestitavaks, sest ilmselt hakkas supporti liiga palju selle kohta pileteid tulema.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
05.12.2015 13:53:24
|
|
|
endal on kh juba 159 mängu ei tea kust tekkinud (enamus ilmselt nendest humblebundle jne asjandustest aga deliitima küll ei hakka, las seisavad. Mõned sellised 5 aastastele paras mängida anda kui väiksed sugulased külla peaks ilmuma. Kiire install ja pärast sama kiire uninstall.
Nagunii vaid installitud mängude list endal ees ja see piisavalt lühike.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zenker
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2009
|
05.12.2015 17:06:00
|
|
|
Küll ikka on inimestel mured,mängulistid liiga suured.
Mul kurja 400 mängu tekkinud ja aint otsi kohti kust juurde saaks.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusjev
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2014
|
05.12.2015 18:05:39
|
|
|
Sain kunagi steami giftiga ühe pela, mis oli nii pask, et ehk 10min suutsin mängida. Nüüd siis lõpuks sain tast täielikult lahti
It came from space, and ate our brains....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Brunn1985
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2010
|
09.12.2015 10:03:09
|
|
|
reinstallisin steami ja nüüd sisselogimisel küsib steam guard parooli mille saadab mailile!
ainuke jama on see, et see mail tuli mingi 3 tundi hiljem ja oli juba kehtuvuse kaotanud.
mitu korda teind nii juba...
mida teha?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
09.12.2015 10:15:24
|
|
|
Kasuta mailiteenusepakkujat kus asjad kiiremini liiguvad. Või kasuta mõnda muud 2. taseme autentimist - mobiil näiteks.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
09.12.2015 10:16:31
|
|
|
| Brunn1985 kirjutas: |
reinstallisin steami ja nüüd sisselogimisel küsib steam guard parooli mille saadab mailile!
ainuke jama on see, et see mail tuli mingi 3 tundi hiljem ja oli juba kehtuvuse kaotanud.
mitu korda teind nii juba...
mida teha? |
Minul oli vastupidi. Valisin, et saadaks SMS-i aga tulemata see jäigi. Lasin siis meilile saata ja tuli koheselt
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
09.12.2015 10:22:07
|
|
|
| Brunn1985 kirjutas: |
| ...mida teha? |
support@steampowered.com
Spoiler 
| tsitaat: |
I'm not receiving a Steam Guard email…
Make sure that you are watching the inbox for the email address associated with your Steam account. Perhaps you used a different email address?
If you are not receiving the e-mail at all, check your spam filters and spam inbox.
Please try adding "support@steampowered.com" and "noreply@steampowered.com" to your contacts or trusted senders list within your email client and request a new access code.
Even though Steam instantly sends an email, you may encounter a delay with some email providers depending on their server load and processing times. Please contact us if you have not received the verification email after 3 hours.
https://support.steampowered.com/kb_article.php?s=0729c056c9002c2f12eb98814bfd3d08&ref=4020-ALZM-5519
|
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brunn1985
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2010
|
09.12.2015 13:30:33
|
|
|
| Cofy kirjutas: |
| Brunn1985 kirjutas: |
| ...mida teha? |
support@steampowered.com
Spoiler 
| tsitaat: |
I'm not receiving a Steam Guard email…
Make sure that you are watching the inbox for the email address associated with your Steam account. Perhaps you used a different email address?
If you are not receiving the e-mail at all, check your spam filters and spam inbox.
Please try adding "support@steampowered.com" and "noreply@steampowered.com" to your contacts or trusted senders list within your email client and request a new access code.
Even though Steam instantly sends an email, you may encounter a delay with some email providers depending on their server load and processing times. Please contact us if you have not received the verification email after 3 hours.
https://support.steampowered.com/kb_article.php?s=0729c056c9002c2f12eb98814bfd3d08&ref=4020-ALZM-5519
|
|
ee mai tea kas peab supporti ka kasutaja tegema, igatahes tegin aga seal tahab samamoodi mailile tulevat koodi, mis jõuab liiga hilja kohale...
aga saatsin oma mailipealt otse steami kirja, eks näis kas keegi viitsid tegeleda sellega
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
09.12.2015 13:53:11
|
|
|
| Mis meiliklienti sa kasutad? Hot.ee?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brunn1985
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2010
|
09.12.2015 14:06:14
|
|
|
| R3negadeX kirjutas: |
| Mis meiliklienti sa kasutad? Hot.ee? |
yes, aga tundub et varsti enam ei kasuta
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
09.12.2015 14:18:54
|
|
|
| Brunn1985 kirjutas: |
ee mai tea kas peab supporti ka kasutaja tegema, igatahes tegin aga seal tahab samamoodi mailile tulevat koodi, mis jõuab liiga hilja kohale...
aga saatsin oma mailipealt otse steami kirja, eks näis kas keegi viitsid tegeleda sellega |
Support (konto loomisel) kasutab adressi: noreply@support.steampowered.com
Ära kiireid vastuseid väga oota. Olen kirjale üldsegi mitte vastust saanud, vaid probleem lahendati sõnagi lausumata.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuccu
HV kasutaja
liitunud: 11.09.2006
|
09.12.2015 14:53:51
|
|
|
Mina kantisin väga kaua aega tagasi kõik oma asjad hoti mailist ära, olid täpselt samad jamad, et mailid tulid mitu päeva hiljem.
Salasõnade resettimine oli täielik peavalu.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
20.12.2015 12:41:06
|
|
|
| Millal see talve sale on tulemas?
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
20.12.2015 12:43:35
|
|
|
| 22. peaks hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
21.12.2015 11:30:39
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
21.12.2015 15:50:33
|
|
|
| R3negadeX kirjutas: |
Spoiler 
 |
Kui tuleb sarnane eelmisele, siis küll millegi peale enam eriti kulutada pole
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
21.12.2015 16:03:03
|
|
|
| softis kirjutas: |
| R3negadeX kirjutas: |
Spoiler 
 |
Kui tuleb sarnane eelmisele, siis küll millegi peale enam eriti kulutada pole  |
Eks need stiimi enda soodukad on aastatega natuke lahjemaks läinud. Oma rolli mängib ka see, et paljud mängud on juba varasemalt teistelt soodukatelt või bundletest saadud.
Samas huvitav üritus igatahes. Loodan, et tehakse lihtsalt mingi müük - erinevalt süsteemist, kus pead kristalle koguma või muu jaburusega tegelema.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
22.12.2015 15:52:33
|
|
|
| Mis kell täna hakkamas on see?
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvutipäss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.11.2011
|
22.12.2015 16:32:40
|
|
|
| erik111, 7 või 8
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel157
HV Guru
liitunud: 03.08.2009

|
22.12.2015 16:58:40
|
|
|
| Sale hakkab meil tavaliselt 20.00 vist.
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
146 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.12.2015 17:05:01
|
|
|
Tea kas DiRT Rallyt jagatakse ka odavamalt täna?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
22.12.2015 18:27:52
|
|
|
| Tahtsin seda ka küsida mul selline probleem, et enam ei sa ma tradida ja keegi mulle ka ei saa. Teiste skinne ka vaadata ei saa. Suutsin kuidagi kogemata cancelled peale panna. Kuidas sellest lahti saaks?
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
22.12.2015 18:59:32
|
|
|
Kui sõber trades siis näitab nüüd 72h saad reaalselt kätte skinnid ja siis vajautasin kogemata cancelled nuppu.
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elvo
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2010
|
22.12.2015 19:52:09
|
|
|
| erik111 kirjutas: |
Kui sõber trades siis näitab nüüd 72h saad reaalselt kätte skinnid ja siis vajautasin kogemata cancelled nuppu. |
Kui vajutasid Cancel nuppu, siis said endale kaela nädalase COOL DOWN perioodi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.12.2015 20:25:40
|
|
|
kas need ongi need soodukad?
http://store.steampowered.com/search/?filter=weeklongdeals
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
22.12.2015 20:28:12
|
|
|
ei ole ju Kui on mingi sale kas siis suve või jõulu, siis alati on see steami leht kirju nagu juudi jõulupuu ja igast suured kirjad on et christmas või winter sale.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.12.2015 20:46:00
|
|
|
| Gap kirjutas: |
ei ole ju Kui on mingi sale kas siis suve või jõulu, siis alati on see steami leht kirju nagu juudi jõulupuu ja igast suured kirjad on et christmas või winter sale. |
ma viimati käisin 2010a vist seal lehel, ära nüüd pahanda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|