|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
simson
HV vaatleja
liitunud: 19.08.2013
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
29.11.2015 19:06:11
|
|
|
simson, milleks osta mingit varsti juba 2a vana telekat? Oleks et veel omaaegne tippmudel...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
29.11.2015 20:23:31
|
|
|
| bladerunner, järsku soovitad siis alternatiivi, mitte lihtsalt ei jaga tarku kommentaare?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
29.11.2015 21:31:29
|
|
|
Antud teler oli väga popp möödundaastane mudel. DVB-T2 tuuner on sel vist puudu (olemasolu sõltub mudelinime tähekombinatsioonist)
Müüdi siinsel turul kahte kombinatsiooni sellest mudelist. Muidu on siiski OK teler, Elioni IPTV toega.
Tänase seisuga tahaks siiski, et oleks (lisaks Philipsi kehvale tarkvaratoele) tulevikukindel DVB-T2 vastuvõtja ka sees. Philipsi käesoleva aasta androidist ei oska ilmselt keegi palju rääkida, möödundaastased androidiga versioonid said suht negatiivset vastukaja. Kui teleri tarkus pole esmatähtis siis miks ka mitte.
Sony puhul soovitan siiski selline teler osta, millist ise enne ostu näha saad, muidu on kehva vaatenurk neil ikka probleemiks. Mudelist sõltuvalt muidugi.
Sony ja Philipsi androidi kogemus on täna veel tundmatu maa. Ning tegu ei pruugi olla teps mitte sama ja ühilduva lahendusega, mis nutitelefonist tuttav.
Sony peaksid minema Sonycenterisse torkima, et näha, mis loom see on ja kuidas paistab.
https://www.avforums.com/review/sony-android-Smart-tv-review.11914
Panasonic telereid on siin samuti soovitatud viimastel lehekülgedel.
Kui just tarka telerit just otsid siis LG oma WebOS2.0 tarkvaraga ehk siis käesoleva aasta mudeleid soovitaks vaadata.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wtfp
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2005
|
29.11.2015 22:20:45
|
|
|
Kusjuures ma just ostsin ka samsa H6400 seeria teleri.
Algul tahtsin üldse Ambilight'iga, kuid Philipsi kohta olid ainult halvad sõnad. Lõpuks kuidagi jäi kaalukausile samas hinnaklassis olevad LG ja Samsungid (samsadest uuem ja vanem variant - suht samas hinnaklassis). Nende Smart TV süsteemide review'd olid ka ausaltöeldes seinast seina. Samsungil tuli muidu 2015 uuem Smart TV süsteem - seega veidi pelgasin algul vanemat mudelit võtta. Kuid lõpuks sai ikkagi võetud - seal oli veidi rohkem staffi/vidinaid sama raha eest - mõtlen just magic remote, 3D jms. Kui kavatsed smart tv funktsioone rohkem kasutada, siis magic remote küll plussiks - väga mugav võrreldes tavalise puldiga. Lisaks teiste seadmete juhtimine samsa puldist heaks plussiks - panin IR-junni teiste seadmete ette ja õpetasin ära (nüüd hea starboxi ja kodukino Samsungi puldist juhtida) - ma ei tea kas teistel ka see võimalus olemas(ostes ei märganud näiteks sellist lisa-feature'd)?
_________________ wtf#21 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simson
HV vaatleja
liitunud: 19.08.2013
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simson
HV vaatleja
liitunud: 19.08.2013
|
29.11.2015 23:36:45
|
|
|
Tundub naljakas, et 3D vahetamine ühe külje valgustusega lisab hinnale 100 eurot.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ab79
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2012
|
30.11.2015 00:44:50
|
|
|
| Tarkvarauuenduse saamine sõltub eesmärgist, milleks. HbbTV jaos anti tugi. Minu 42" LG saab siiani tuge, kuigi väljalaskeaasta on 2013. Viimane update oli vähem kui 30 päeva tagasi. Milles update seisnes ei tea, sest kasutajaliidese järgi mina erinevusi ei näe. Ma ei loodagi oma teleritele WEb OSi saamist. Aga see, et LG wifipulkade osas kõik peale LG omade kinni keerati on tegelikult ebameeldiv tagasilöök. Ostsin 2 pulka mis erinevate allikate väitel pidavat töötama. lõppkokkuvõttes, ei töötanud kumbki.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
30.11.2015 20:56:55
|
|
|
| soovitage tavalist lihtsat 40+ tolli telkut, mis elioni iptv-ga koos toimiks. Hind võimalikult odav ja igasugu vidinad on täiesti ebaolulised.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.11.2015 21:33:00
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| soovitage tavalist lihtsat 40+ tolli telkut, mis elioni iptv-ga koos toimiks. Hind võimalikult odav ja igasugu vidinad on täiesti ebaolulised. |
Ega sul väga valikut pole, teed HV lahti, paned LG 40 otsingusse ja tuleb. Nendel on need "vidinad" kõik sees kui ultra hd ja 3d välja arvata. Sealt vast 2014 mudeleid ei leia ehk vihje on see, et peab olema 2015 aasta ja WebOS 2.0
PS. 40 ise on loll mõõt LG jaoks, kui väikest siis 32 ja kui suurem siis pigem juba 43... hinna suuruse suhe on lihtsalt nendel parem.
KUI sa mõtled just seda, et Elioni nutiTV peaks teleris sees olema, toimib see ka ju pisikese digiboksiga ükskõik millise teleriga.
Arvesta, et LG ostmisel peab sul olema ka uusim Elioni ruuter, Inteno.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
30.11.2015 21:46:49
|
|
|
Võib töötada, võib mitte töötada, rohkem selline katsetamise/loterii värk.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.11.2015 22:11:08
|
|
|
Teler on ok, HV andmetel on ka soodsamaid kohti aga seal ei tea kas ikka eesti regioonile mõeldud ja kas äpp käib või mitte, garantii suhtes on vist ka Elioni poest mugavam, eriti maakonna kliendil.
elektrivõrgu adapter eeldab, et elektrifaasid oleks mõlemas pistikus samad, kaitsmed ei pea samad kilbis olema aga faas küll, seega näiteks korterite puhul enamasti toimib, majas, peab katsetama. Teleri jaoks on see ühendus piisavalt hea kui kaablit vedada ei õnnestu. 20M nett käib kenasti läbi. 14 päeva tagastusõigus esindusse kui käima ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
30.11.2015 22:15:46
|
|
|
okei, ma tänan
läheb see telku + adpater loosi.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simson
HV vaatleja
liitunud: 19.08.2013
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
30.11.2015 22:19:08
|
|
|
Soovitaks kaaluda adapteri asemel ka kaabli paigaldamist, sest: 1. See on odavam 2. See on töökindlam 3. See ei pruugi olla nii raske kui algul tundub
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
02.12.2015 00:07:05
|
|
|
ei hakka üürikorterisse midagi ehitama. Aga ok, see on juba teine teema. Vaatan, mis saab.
edit: lg käes ja toimib ideaalselt
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Joos
HV kasutaja
liitunud: 25.05.2002
|
02.12.2015 00:55:08
|
|
|
| Anti kirjutas: |
ei hakka üürikorterisse midagi ehitama. Aga ok, see on juba teine teema. Vaatan, mis saab.
edit: lg käes ja toimib ideaalselt  |
Millise võtsid? Kuidas sd kanaleid näitab?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kirssand
HV vaatleja
liitunud: 05.08.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
02.12.2015 09:44:52
|
|
|
| Joos kirjutas: |
| Anti kirjutas: |
ei hakka üürikorterisse midagi ehitama. Aga ok, see on juba teine teema. Vaatan, mis saab.
edit: lg käes ja toimib ideaalselt  |
Millise võtsid? Kuidas sd kanaleid näitab? |
see 43" LG, mille link ülevalt läbi käis. Kõik toimib korralikult. Nii HD kui SD.
Selle WebOS interface välimus on veits vastukarva, aga muidu okay.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simson
HV vaatleja
liitunud: 19.08.2013
|
02.12.2015 17:57:41
|
|
|
| Anti, Kuidas webOS jookseb. Kas läägib?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smily
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2010
|
04.12.2015 11:53:39
|
|
|
Plaan jõuludeks uus liige tellida, aga paar küsimust uue tehnoloogia kohta, ehk kellelgi on kogemusi jagada.
1. FHD või 4K teler kui pole saadaval 4K materjali üldse, enamus on FHD materjal ja alla selle (Eesti kanalid)?
Et kuidas pilt muutub kui sööta 4K telerile FHD materjali?.
2. Elion promob välja uut nutiTV app-i LG telekatele, kas selleks, et vaadata ainult kanaleid peab just tingimata olema Inteno ruuter? Kasutusel praegu TG789vn mudel ning igasugused salvestamine, kordustv absoluutselt ei huvita ega plaani ka tellida. Lisaks siis veel, et kuidas pilt muutub Nuti app Vs motorola digiboxiga?
3. Filmid/seriaalid usb pulgalt või kõvakettalt, kui hea on praegune toetus failidele? Enamus mp4, mkv-d. Või endisel peab eraldi seade olema,et maha mängida?
Paar mudelit mis silma praegu jäänud :
LG 55" 55LF632V - FHD 698€
http://thv.hv.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/604191/
LG 55" 55UF675V - 4K 740€
http://thv.hv.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/604852/
LG 55" 55LB730V - FHD aga 3D toega 849€
http://thv.hv.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/456188/
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
04.12.2015 12:11:45
|
|
|
| smily kirjutas: |
| Et kuidas pilt muutub kui sööta 4K telerile FHD materjali?. |
Reaalselt ei tohiks vahet olla.
| smily kirjutas: |
| ...et vaadata ainult kanaleid peab just tingimata olema Inteno ruuter? |
Jah, see on "äriline otsus".
| smily kirjutas: |
| Filmid/seriaalid usb pulgalt või kõvakettalt, kui hea on praegune toetus failidele? Enamus mp4, mkv-d. Või endisel peab eraldi seade olema,et maha mängida? |
Suure tõenäosusega probleeme ei teki. Aga 100% kõiki faile kindlasti ei mängi, see ei ole isegi mitte teoreetiliselt võimalik.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
04.12.2015 15:12:52
|
|
|
| smily kirjutas: |
Plaan jõuludeks uus liige tellida, aga paar küsimust uue tehnoloogia kohta, ehk kellelgi on kogemusi jagada.
1. FHD või 4K teler kui pole saadaval 4K materjali üldse, enamus on FHD materjal ja alla selle (Eesti kanalid)?
Et kuidas pilt muutub kui sööta 4K telerile FHD materjali?.
2. Elion promob välja uut nutiTV app-i LG telekatele, kas selleks, et vaadata ainult kanaleid peab just tingimata olema Inteno ruuter? Kasutusel praegu TG789vn mudel ning igasugused salvestamine, kordustv absoluutselt ei huvita ega plaani ka tellida. Lisaks siis veel, et kuidas pilt muutub Nuti app Vs motorola digiboxiga?
3. Filmid/seriaalid usb pulgalt või kõvakettalt, kui hea on praegune toetus failidele? Enamus mp4, mkv-d. Või endisel peab eraldi seade olema,et maha mängida?
Paar mudelit mis silma praegu jäänud :
LG 55" 55LF632V - FHD 698€
http://thv.hv.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/604191/
LG 55" 55UF675V - 4K 740€
http://thv.hv.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/604852/
LG 55" 55LB730V - FHD aga 3D toega 849€
http://thv.hv.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/456188/
 |
1. puhast 4K materjali on suhteliselt vähe liikumas, võibolla youtube hakkab midagi rohkem näitama, telekanaleid ei näe ilmselt niipea ja heal juhul saad sobiva bluray mängijaga vaadata ning plaate osta. Striimingu teenustena võib ju tulla Netfilx vms.
2. LG nutiTV äpp on iseenesest mugav, ei ole lisa digiboksi vaja vahele pista, samas pole pildikvaliteedil vahet kui väikest Arrise boksi või Motorolat kasutad. Vaja on äpiga kindlasti Intenot kuna vanemad thomsonid ei oska lisateenuste striime telerile edastada, thomsonil puudub tugi, sellist tarkvara ei ole ja ei tea kas isegi oleks võimalik seda tarkvara luua. Saad ju aru, et kui sa ostad 5€ eKodu teenuse ja saaksid Thomsoni ruuteri abil tarbida vaid telekanaleid oleks esimene pöörduspunkt Telekom ja pretensioon. Sellepärast on kliendiprobleemide vältimiseks LG äpi kasutamine lubatud ainult Inteno ruuteriga.
3. Samsung ja LG paistavad olema esirinnas pulgalt failide näitamises, tavapäraste formaatidega ei paista probleeme olema.
Nagu sa isegi näed FHD ja UHD hinnavahe on niivõrd väike, et pigem tasub UHD võtta, mõnes mõttes võib see isegi FHD telekanali või video paremaks muuta ja selles suhtes on väike tulevikukindlus olemas.
3D on ilmselt möödunud hitt ja seda saaks küll veel tarbida kuid vähene efekt mis enamasti multikate juures kasu toob on ilmselt koduses majapidamises niikuinii vähe tarbitav.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
04.12.2015 15:33:47
|
|
|
| Olles aastakese 4K ja 3D võimekusega telerit omanud siis 3D funktisooni olen kasutanud vast korra-paar kuus, 4K kord-paar nädalas (Netflix ja Amazon originaalsisu).
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
04.12.2015 17:50:54
|
|
|
| simson kirjutas: |
| Anti, Kuidas webOS jookseb. Kas läägib? |
võrrelda oskan ainult oma teise telkuga (samsung UA46F6400) ja võrreldes sellega vast pisut uimasem. Aga ei midagi hullu.
Mis kõige olulisem: nutitv app toimib normaalselt ja muuks seda telkut ei kasutata.
3D huvilistele. See tee tuleb ilmselt ise läbi käia et aru saada, kui pointless 3D on. Tahtsin ka veendunult 3D telerit, olemata sellest et kõik ümber kisasid, et no milleks. Ongi pointless. Algul vaatasin vist paar filmi, siis kadus huvi, mingihetk lõppesid patareid otsa ja praegu on prillide asukoht üldsegi mulle teadmata
viimati muutis Anti 04.12.2015 17:57:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
04.12.2015 17:57:07
|
|
|
| LG = passiivprillid, patakaid pole vaja.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
04.12.2015 17:58:52
|
|
|
| 3D vajaduse küsitavus ei seisne prillitüübis.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
04.12.2015 19:21:25
|
|
|
3D puhul vaidlen indrekple vastu. 3D filme (endal passiivorillid kerged ja mugavad) on kodus väga hea vaadata. Tunduvalt parem kui kinos. Kui võimalik vaadata 3Ds siis ikka saab seda tehtud. Mõnus lisavidin. See on ilmselt maitse asi. Ja see efekt ei ole vähene aga peab olema ka teatud filmitüüp ikka...
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
04.12.2015 20:47:12
|
|
|
| Mu jutu algne poolt oligi see, et paar korda kuus ikka kasutan. Tunneks puudust kui ei oleks seda funktsiooni.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
04.12.2015 21:02:22
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| 3D puhul vaidlen indrekple vastu. 3D filme (endal passiivorillid kerged ja mugavad) on kodus väga hea vaadata. Tunduvalt parem kui kinos. Kui võimalik vaadata 3Ds siis ikka saab seda tehtud. Mõnus lisavidin. See on ilmselt maitse asi. Ja see efekt ei ole vähene aga peab olema ka teatud filmitüüp ikka... |
Ei ole asja millele sa mulle vastu ei vaidleks aga see selleks.
Jah, 3D on tore asi aga seda põhimõtteliselt ei viitsitagi tarbida, TVst ei tule mingit sisu, bluray'd ilmuvad meite maal harva ja jäänud on siis veel piraatlus aga kõrvaga kuulates, pole ka seal seda sisu nüüd nii kuhjaga, ütleks nii, et kuu jooksul saad ühe või kaks uut värsket asja ja peaks ikka eriline gurmaan olema, et pere keskelt ennast välja lülitada ja teleri ees prillidega istuda.
Me kõik ju teame, et need lisaeffektid teleri märgistuses on suures osas müügiargumendid ja kliendi jaoks olla naabrist parem.
HDready
Plasma
LCD
FullHD
LED
3D
Curved
OLED
4K/UHD
Siit leiab mõni nii kasuliku kui mitte vajaliku lisaväärtuse, telerid on need kõik.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
04.12.2015 21:11:23
|
|
|
Indrekp see 3d ongi laitse asi noh.
Pere keskeltvälja? Prille saab juurde osta ju kui suurem pere. Tegelt on äge.
Ei viska jah tihti peale aga kui jälle mingi äge kosmosefilm või transvormers või sarnane tuleb siis on efekt hea. Interstellar vist oli ka 3ds ja no äge oli.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antzik
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2004
|
04.12.2015 21:21:55
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| simson kirjutas: |
| Miks nii? Poemehed soovitasid just philipsit ja sony, et neil on see androidi süsteem ainuke, mis ei lägi. (SmartTV) |
Nad soovitavad seda mis neil endal kasulik.
LG webosiga aparaadid on praegu reaalselt parimad. Philipsid on koguaeg läägand, ma ei tea kuidas nüüd androidiga on aga mina oma panuseid sinna ei paneks... |
Sai hiljuti muretsetud Philips Androidiga mudel ja tõsi on, et telekas on kiire ja ei läägi mitte kuskilt, nagu ikka on ka paar aga.
Wifi kukub ära tagant nii kui teleka välja lülitad(väidetavalt tarkvara viga ja pole ka hetkel lahendust sellele)
Vahest viskab restarte mingil põhjusel(paari nädala jooksul korra)
Aegajalt jookseb kokku nii, et peab korra vooluvõrgust välja võtma.
Telekas ise on https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/616847/
_________________ www.seicom.ee Avatäited |
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
04.12.2015 21:33:52
|
|
|
| Muide Android telerite (Sony, Philips) omanikke ma kadestan vaid paaris asjas, nendele saab installida mõningaid androidile omaseid universaalseid äppe nagu endine XBMC ehk KODI, koduse multimeedia tarbimiseks ning ka kasvõi Elioni minuTV äpp. Muus osas on android tv suhteliselt õnnetu.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
04.12.2015 22:16:50
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Muide Android telerite (Sony, Philips) omanikke ma kadestan vaid paaris asjas, nendele saab installida mõningaid androidile omaseid universaalseid äppe nagu endine XBMC ehk KODI, koduse multimeedia tarbimiseks ning ka kasvõi Elioni minuTV äpp. Muus osas on android tv suhteliselt õnnetu. |
Kodit saab kasutada ju ka nii kui server püsti arvutus ja telekas võtab dlna kaudu. Küll ei olnud see kõige töökindlam (vb oli asi mu ruuteris) ja pidi igakord resa tegema kui mõni asi vaadatudz muidu pangestus.
Nüüd aga on Plexil tasuta telekaäpp ja androidi äpid, enam pole plex passi vaja (enne pidid telekaäpi jaoks võtma kuutasulise teenuse, androidi jaoks vist ka). Best ever lahendus. Vahi kodumeediat kus tahad ja otsib ise kõik infi ka netist juurde (seruaalide puhul kirjeldused jne). Peab järge mis vaadatud mis mitte jne.
Niiet enam pole vaja kadestada.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
05.12.2015 11:03:47
|
|
|
Kodi ja plex pole minu arvates võrreldavad kuigi kasutajad arvavad, et on.
Plex gui on minumeelest aasta 2000 vääriline, kodi on ikka enamvähem tänapäevas.
Võibolla peaks uuesti tsekkama aga mulje jäi kasutuskogemusest selline.
Niipalju siis telerisse installeeritavatest multimeedia rakendustest.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
05.12.2015 13:02:59
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Kodi ja plex pole minu arvates võrreldavad kuigi kasutajad arvavad, et on.
Plex gui on minumeelest aasta 2000 vääriline, kodi on ikka enamvähem tänapäevas.
Võibolla peaks uuesti tsekkama aga mulje jäi kasutuskogemusest selline.
Niipalju siis telerisse installeeritavatest multimeedia rakendustest. |
Oota seleta nüüd ära ka miks nii. Ma olen alles hiljuti mõlemaid kasutanud ja hetkel kaalub plex kindlasti üle. Enne kui plexpassi oli vaja oli Kodi parem lahendus...
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vinski
HV vaatleja

liitunud: 10.12.2002
|
06.12.2015 01:56:54
|
|
|
Hinnavaatlus pakub sama telerit väga erinevate hindadega.
Kas on garantii suhtes on vahet, kas on ostetud näiteks Euronicsist või turuliider.ee lehelt?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tarts5
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2007
|
06.12.2015 12:12:03
|
|
|
| Kui peaksite ostma ca 400.- eest 42-43" TV milleks oleks ka Wifi võimekus, siis mida soovitaksite? Mida kindlasti mitte
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
06.12.2015 12:23:08
|
|
|
| vinski kirjutas: |
Hinnavaatlus pakub sama telerit väga erinevate hindadega.
Kas on garantii suhtes on vahet, kas on ostetud näiteks Euronicsist või turuliider.ee lehelt? |
Kui on tegemist teleriga, millel on Eestis toimiv tehasegarantii, siis pole mingisugust vahet. Niikuinii viid probleemide korral teleri autoriseeritud remonditöökotta. Ja ega kaupleja ka neid ise ei remondi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vinski
HV vaatleja

liitunud: 10.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
06.12.2015 19:59:29
|
|
|
Kordan seda mis siin paar lehte tagasi sai kirjutatud. Mitte kumbagi neist kahest ei soovita, sest LG (IPS) pilt on lihtsalt kehv ja Samsa 6k seeria on 50hz paneeliga, mis on juba probleemiks kiiremates kohtades filmis, rääkimata spordi vaatamisest. Võta TX-50CX700E. Hea pildi ja kontrastiga VA paneel.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mingivend
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2007
|
06.12.2015 23:21:39
|
|
|
Kellel on kogemusi Philips 6510 ja analoogidega (Android)? Support foorumist lugesin, et unustab pildi settingud ära pärast kanalivahetust või väljalülitust (soap opera mode läheb peale tagasi jne). Update on tulnud, aga pole probleemi lahendanud.
Huvitab, kas see on üldlevinud viga või üksikjuhtumid. Kui kõik on sellised, siis ei hakkaks aega raiskama, kui mõned, siis võiks tellida.
Muidu pidi hea pildiga olema.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loox
HV kasutaja
liitunud: 25.06.2006
|
06.12.2015 23:31:12
|
|
|
| Killhoven kirjutas: |
| Võta TX-50CX700E. Hea pildi ja kontrastiga VA paneel. |
Kas neid kusagil poes näidatakse ka? Selle VA paneeli vaatenurki tahaks natuke uurida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
07.12.2015 00:51:55
|
|
|
| loox kirjutas: |
| Killhoven kirjutas: |
| Võta TX-50CX700E. Hea pildi ja kontrastiga VA paneel. |
Kas neid kusagil poes näidatakse ka? Selle VA paneeli vaatenurki tahaks natuke uurida. |
Parim vaatenurk on tegelikult IPS paneelil. Samas tahaks öelda et jutt LG telekate kehvast pildist on mõnevõrra liialdatud, eriti juhul kui pole plaanis seda telekat kottpimedas vaatama hakata. "Karbist välja" pilt pole tegelikult ühelgi telekal vaatamist väärt. Pärast seda, kui LG pilt on loomulikuks häälestatud, on ka kontrast täiesti piisav...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
07.12.2015 10:32:21
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| loox kirjutas: |
| Killhoven kirjutas: |
| Võta TX-50CX700E. Hea pildi ja kontrastiga VA paneel. |
Kas neid kusagil poes näidatakse ka? Selle VA paneeli vaatenurki tahaks natuke uurida. |
Parim vaatenurk on tegelikult IPS paneelil. Samas tahaks öelda et jutt LG telekate kehvast pildist on mõnevõrra liialdatud, eriti juhul kui pole plaanis seda telekat kottpimedas vaatama hakata. "Karbist välja" pilt pole tegelikult ühelgi telekal vaatamist väärt. Pärast seda, kui LG pilt on loomulikuks häälestatud, on ka kontrast täiesti piisav... |
Üks ülevaate video kah häälestatud LG pildist: https://www.youtube.com/watch?v=6rwINrtirqca
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
07.12.2015 10:53:26
|
|
|
Uskumatu, ma olen terve aasta LG IPSi vaadanud ja ei olegi silmavähki saanud.
Eelmise pilli VA oli ikka mäekõrguselt parem, aru ma ei saa, miks ma uut sama ei võtnud. Need rõõmsad punased mis kergelt lillaks keeravad, kui ennast diivaninurka pikali viskad. Mmm. Millised ilusad mälestused.
/s
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|