Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 54, 55, 56  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 29.11.2015 10:29:00 vasta tsitaadiga

Kujutasin ka korra omale ette eile, et olen kuskile jõudnud ja olen osav. Tuiasin ringi ja kaks deathclaw-d kakerdas seljaga/küljega minu poole. Kähmlesid vms.
Raketiheitja välja ja kõik kolm laksu pihta.

icon_lol.gif

Jõudsin võta uue relva ja pm. olingi kutu. Rohkem ei proovinud. icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 29.11.2015 15:14:00 vasta tsitaadiga

Mispärast see raskustase pidevalt leebema peale lampi läheb? Pean pidevalt tagasi sättima..
Igatahes oli just üks epic vaatepilt mida vist kunagi ei unusta icon_biggrin.gif jutt käib siis õhulaevast. Samas trailerist midagi mäletan, et midagi taolist sajas ikkagi taevast alla :S krt vihkan kui trailerid spoilivad suuri asju.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 29.11.2015 15:50:37 vasta tsitaadiga

Jõhker alumiiniumi ja puidu puudus on. Küla trader peaks uhkes villas juba elama icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 29.11.2015 17:47:55 vasta tsitaadiga

Peaks mainima, et fucked im so addicated into this game! icon_biggrin.gif

Survival raskusastmega oli alguses ikka korralikult madistamine vastastega aga kui juba suurem level ehk 33 ja main pergid käes siis lege mobid saavad one shoti juba kaugelt enne kui silmagi jõuavad pilksatada, sama kehtib ka tava Deathclawiga, tugevamad 2-3 pauku . Tekib kindlasti huvi how the fuck?

Väga lihtne, ehitasin korraliku buildi endale aka Sneaky grill, baaside puhastamine ilma dangeri ja caution'ita.

Relvaks Silencer scope millel omajagu dammi ja hea omadus nimelt kritid teevad omakorda veel double dammi:
Spoiler Spoiler Spoiler


Peale selle olen olen perkide alt valind : Mister Sandman - 50% silenced weps more sneak dmg
Better Criticals - Crits do 2x Extra dmg
Ninja - Sneak attacks do 3.5x dmg
Abiline Deacon ability Cloak & Dagger - 20% more Sneak dmg
Magazines : Guns and Bullets - Ballistic weps do +5% crit dmg (6/10 leitud)
Astoundingly Awesome 3- Scope weps do +5% dmg

Kokku sneak attacki on 5.4x beer_yum.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Nüüd aga tagasi kaitseväkke, paugutan seal nats ja seejärel 5 päeva pärast reservi. icon_biggrin.gif


viimati muutis Vihmausss 29.11.2015 18:18:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 29.11.2015 18:05:42 vasta tsitaadiga

Nüüd on väga huvitav olukord. Kõmmutasin oma kogu laskemoona selle krabi kuninganna peale ära seal kindluses. icon_lol.gif

Lasen lihtsalt jalga ja jätak missiooni uuesti hiljem? icon_redface.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 29.11.2015 18:18:12 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Nüüd on väga huvitav olukord. Kõmmutasin oma kogu laskemoona selle krabi kuninganna peale ära seal kindluses. icon_lol.gif

Lasen lihtsalt jalga ja jätak missiooni uuesti hiljem? icon_redface.gif


Melee icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 29.11.2015 18:23:40 vasta tsitaadiga

Ahah. icon_biggrin.gif mirelurk queen on selleks vedi karm icon_biggrin.gif

Ma loll ei hoidnud üldse tagasi kui neid väiksed nokkisin. Oleks pidanud tiimikaaslastel laskma pingutada.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 29.11.2015 18:46:54 vasta tsitaadiga

Kes ise materjale otsida ei taha/viitsi siis abi saab siit
Spoiler Spoiler Spoiler

Endal oleks ka abi vaja see NPC Breston peale kindluse vallutamist glichis kuskile hoonesse kinni ja enam ei saa temaga jutustada. Kuna oleks vaja mõned questid ära lõpetada. Oskab keegi ehk mingi viite anda? Konsooli commandi proovisin juba aga kuna ei saa teda selectida, jääb resetimine ka ära.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2015 19:08:42 vasta tsitaadiga

Rallih007, moveto_player ei tööta?
seoses mirelurkiga
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 29.11.2015 20:53:22 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Nüüd on väga huvitav olukord. Kõmmutasin oma kogu laskemoona selle krabi kuninganna peale ära seal kindluses. icon_lol.gif

Lasen lihtsalt jalga ja jätak missiooni uuesti hiljem? icon_redface.gif

Ise tegin seda questi kui olin alla lvl 20 ja parim relv oli miskine ~50 dmg rifle. Kõvasti jebimist oli, aga Psychojet + kõvasti miine ja granaate + stimpakid + natuke peitusemängu ja maha ta sai lõpuks icon_smile.gif

Krt natuke kahetsen, et normal taseme valisin, sest legendary relvi saab jube vähe. Lvl 25 olen, aga ainult 6-7 legendary vastast ette sattunud. Enamus neist ka mingid nõrgad - ghoulid jms. Alien pistoli võtsin endale - too väga hea relv. Päris mõnus dmg per sec, hea salve mahutavus ja korralik range. Sobib nii close kui ka medium range jaoks hästi. Oleks ainult ammot...nagu ma aru saan, siis seda ammot ei saa kuskilt juurde?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2015 21:20:33 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
Cb4 kirjutas:
Nüüd on väga huvitav olukord. Kõmmutasin oma kogu laskemoona selle krabi kuninganna peale ära seal kindluses. icon_lol.gif

Lasen lihtsalt jalga ja jätak missiooni uuesti hiljem? icon_redface.gif

Ise tegin seda questi kui olin alla lvl 20 ja parim relv oli miskine ~50 dmg rifle. Kõvasti jebimist oli, aga Psychojet + kõvasti miine ja granaate + stimpakid + natuke peitusemängu ja maha ta sai lõpuks icon_smile.gif

Krt natuke kahetsen, et normal taseme valisin, sest legendary relvi saab jube vähe. Lvl 25 olen, aga ainult 6-7 legendary vastast ette sattunud. Enamus neist ka mingid nõrgad - ghoulid jms. Alien pistoli võtsin endale - too väga hea relv. Päris mõnus dmg per sec, hea salve mahutavus ja korralik range. Sobib nii close kui ka medium range jaoks hästi. Oleks ainult ammot...nagu ma aru saan, siis seda ammot ei saa kuskilt juurde?


Missile launchereid kõik kohad täis, selle lihtne sellest queenist lahti saada ju.. see queen väga lebo boss, ma level 60 midagi ja kraatri juures tuli mingi über deathclaw mille eest lõpuks lihtsalt ära jooksin kuna miski ei aidanud, nuke värgid ei toiminud üldse.. jõudu icon_biggrin.gif
The last minute gaussrifle hea, saab kindlusest selle muti käest osta. selle dam mingi 300-400.
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 29.11.2015 22:05:08 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
RedFusion kirjutas:
Cb4 kirjutas:
Nüüd on väga huvitav olukord. Kõmmutasin oma kogu laskemoona selle krabi kuninganna peale ära seal kindluses. icon_lol.gif

Lasen lihtsalt jalga ja jätak missiooni uuesti hiljem? icon_redface.gif

Ise tegin seda questi kui olin alla lvl 20 ja parim relv oli miskine ~50 dmg rifle. Kõvasti jebimist oli, aga Psychojet + kõvasti miine ja granaate + stimpakid + natuke peitusemängu ja maha ta sai lõpuks icon_smile.gif

Krt natuke kahetsen, et normal taseme valisin, sest legendary relvi saab jube vähe. Lvl 25 olen, aga ainult 6-7 legendary vastast ette sattunud. Enamus neist ka mingid nõrgad - ghoulid jms. Alien pistoli võtsin endale - too väga hea relv. Päris mõnus dmg per sec, hea salve mahutavus ja korralik range. Sobib nii close kui ka medium range jaoks hästi. Oleks ainult ammot...nagu ma aru saan, siis seda ammot ei saa kuskilt juurde?


Missile launchereid kõik kohad täis, selle lihtne sellest queenist lahti saada ju.. see queen väga lebo boss, ma level 60 midagi ja kraatri juures tuli mingi über deathclaw mille eest lõpuks lihtsalt ära jooksin kuna miski ei aidanud, nuke värgid ei toiminud üldse.. jõudu icon_biggrin.gif
The last minute gaussrifle hea, saab kindlusest selle muti käest osta. selle dam mingi 300-400.


Või BoS lennukis tolle ammo venna juurest. Uks lahti ja hoiad E'd peal ja liigutad kuhugi nurga taha : D
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 29.11.2015 22:18:14 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Nüüd on väga huvitav olukord. Kõmmutasin oma kogu laskemoona selle krabi kuninganna peale ära seal kindluses. icon_lol.gif

Lasen lihtsalt jalga ja jätak missiooni uuesti hiljem? icon_redface.gif


miinid. tead kust ta veest välja hüppab, viskad sinna mingi 10tk ette või nii ja peaks maale jõudes ka kohe ära kärvama.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 29.11.2015 22:31:03 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
Cb4 kirjutas:
Nüüd on väga huvitav olukord. Kõmmutasin oma kogu laskemoona selle krabi kuninganna peale ära seal kindluses. icon_lol.gif

Lasen lihtsalt jalga ja jätak missiooni uuesti hiljem? icon_redface.gif

Ise tegin seda questi kui olin alla lvl 20 ja parim relv oli miskine ~50 dmg rifle. Kõvasti jebimist oli, aga Psychojet + kõvasti miine ja granaate + stimpakid + natuke peitusemängu ja maha ta sai lõpuks icon_smile.gif

Krt natuke kahetsen, et normal taseme valisin, sest legendary relvi saab jube vähe. Lvl 25 olen, aga ainult 6-7 legendary vastast ette sattunud. Enamus neist ka mingid nõrgad - ghoulid jms. Alien pistoli võtsin endale - too väga hea relv. Päris mõnus dmg per sec, hea salve mahutavus ja korralik range. Sobib nii close kui ka medium range jaoks hästi. Oleks ainult ammot...nagu ma aru saan, siis seda ammot ei saa kuskilt juurde?


Settingust saab kui tasemet nii tõsta kui allapoole lasta. Siis kui on loading screenid, siis vahepeal seal kirjutab erinevaid tipse.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 30.11.2015 10:19:38 vasta tsitaadiga

Sain ikka maha lõpuks. Õnneks oli salvestus siis kui seal majas kohtuvad ennem lahingut.

Võtsin kõik muud jubinad ilma kuulideta maha ja see suur kärakas ei olnudki siis enam väga hull. Kaks salve minigunist ja 3 raketti. Miinie sai ka paar tükki. Olen level 11.

Ebanormaalne kui hea see mäng on. icon_biggrin.gif
Teen homme väljamineku ja uuendan tugevalt masinat. Laadimis ajad praegu 40-60s.

Mäng tava HDD peal ja 6Gb RAM-i liiga vähe. Võib olla on muidugi 680GTX ka veidi lahja sellele.

Mängu karbi peaks ka nüüd ära ostma(kahjuks kohapealt seda ei saa kuskilt vist). Aitab küll demo proovimisest icon_biggrin.gif icon_redface.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 30.11.2015 10:29:46 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
Cb4 kirjutas:
Nüüd on väga huvitav olukord. Kõmmutasin oma kogu laskemoona selle krabi kuninganna peale ära seal kindluses. icon_lol.gif

Lasen lihtsalt jalga ja jätak missiooni uuesti hiljem? icon_redface.gif

Ise tegin seda questi kui olin alla lvl 20 ja parim relv oli miskine ~50 dmg rifle. Kõvasti jebimist oli, aga Psychojet + kõvasti miine ja granaate + stimpakid + natuke peitusemängu ja maha ta sai lõpuks icon_smile.gif

Krt natuke kahetsen, et normal taseme valisin, sest legendary relvi saab jube vähe. Lvl 25 olen, aga ainult 6-7 legendary vastast ette sattunud. Enamus neist ka mingid nõrgad - ghoulid jms. Alien pistoli võtsin endale - too väga hea relv. Päris mõnus dmg per sec, hea salve mahutavus ja korralik range. Sobib nii close kui ka medium range jaoks hästi. Oleks ainult ammot...nagu ma aru saan, siis seda ammot ei saa kuskilt juurde?


minu teada kõrge science tasemege on võimalus selle ammo ringi tavalisele ringi craftida.

nüüd kehv olukord on see, et mul suhtkoht enamik queste tehtud. jah, kindlasti paarkümmend locationit on clearimata ja kindlasti annab rohkem farmida. LVL on praegu 51.

minu lemmikud, mida olen jäänud kandma:
* max craftitud irradiated summutiga 10mm (advanced, long ported, large quick eject mag, supressor jms). teeb 49 tavalist ja 50 radiation dammi. väga hea sneak headshotide jaoks gunnerite ja raiderite vastu.
* täis upitud summutiga recon .50 sniper. standardne, mitte lege. väga hea kaugelt vendi üksipulki nokkida. tagid recon scopega ära ja "ootad". piilub välja, boom-headshot.
* minu explosive double barrel shotgun. mitte miski ei niida kõvemaid vastaseid, kui see. isegi mitte gauss (vähemalt minu kogemused). oneshottis lvl50 mirelurk kingi. mõni karmim vastane (kõrge leveveliga super mutant overlord näiteks või deathclaw või mirelurk queen) tahavad üldjuhul 2-3 matsu. probleem muidugi selles, et vajab suhtkoht close range ja shotgun shelle ei leia väga palju (korra oli seda ammot mingi 200 ringis, aga nüüd olen jäänud kõikuma mingi 80-100 vahel ja pean ka merchante otsima, et see allapoole ei läheks.
* olen jäänud kasutama ühte high end (enamik mode leitud kusjuures) laser rifle aimpoint scopega. sellel on suht korralik dam (miski 110), aga tibens-tobens fire rate, hea range, super accuracy (ka puusalt on väga täpne) ning suur salv (25 vist oli). kuna fusion celli ammot on lademetes, siis on see väga hea masside vastu (näiteks ghoulide) kasutada.
* tavalisi fragmentation käbisid kasutan ka. need on väga efektiivsed. ma ei tea kuidas dami resist toimib, aga mul on tunne, et 150dmg granu teeb armored vennale rohkem dammi kui 150-ne relv.
* bleeding (oli vist mingi 30 bleed dmg) triple barrel missile launcher (leidsin tarakani seljast, lol). panin lock target modi ja recoil compen modi peale ja hea kaugelt fire-and-forget mass dmg teha. eriti kuskile kõrgetele korrustele.

vahepeal leidsin mighty (+30% damage modifier) combat rifle (5.56mm), mille uppisin ära miski 130 või nii dmg, panin suure trumlisalve, aimpoint scope, recoil compensated stocki jms ja andsin followerile. Mul oli seda 5.56 ammot üle 1500, andsin püssi ja kogu moona oma talle, nüüd teeb mulle kuulipildujaga katet. vähemalt on teada, et see tal poole fighti peal tühjaks ei jookse.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 30.11.2015 10:33:29 vasta tsitaadiga

Koera asemel saab muu kaaslase kuidas? icon_redface.gif

Kuidas koerale armor selge panna? Või ei saagi?

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 30.11.2015 10:48:02 vasta tsitaadiga

ikka saab, peab ainult teise kutsuma ja siis esimesele dismiss followeri tegema (saatma ta kuskile oma settlementi). peni armorit saab leida, osta või mõnikord on armored koerad olemas, neilt saab lootida. aga seda kohe alguses küll ei saanud.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 30.11.2015 10:57:34 vasta tsitaadiga

Mul koera armor täitsa olemas. Mitu varianti lausa. Kuid ma ei saa pihta, kuidas selle koerale selga panen icon_biggrin.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2015 11:00:29 vasta tsitaadiga

paned algul tal invetory ja siis equip
_________________
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 30.11.2015 11:20:28 vasta tsitaadiga

annad talle ja "T" tähega equip. nii saad ka teistele followeritele konkreetseid juppe selga. nad ise on liialt tainad, et ise parimat valida. ise valivad nad kuidagi randomiga ja riideid ei taha nad üldse vahetada.
Mu curie kannab ballistic weave army fatigue all (vist MK3) ja täis heavy combat armoris peal. nüüd ta ikka nii kergelt ei kuku.
Muidugi kui sa mingite kangete AoE püssidega väntad, siis charisma 8 inspirational level 2 perk on väga kasulik ka (kuigi see vahest tundub bugine ja ikka kärvab minu laskudest).

enne seda on mu companion ikka korduvalt mu enda käbidega saanud maha niidetud. no ja raibe nimelt ronib mu crosshairi ette.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UMMI9999
HV kasutaja
UMMI9999

liitunud: 02.11.2004




sõnum 30.11.2015 14:51:03 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
RedFusion kirjutas:
Cb4 kirjutas:
Nüüd on väga huvitav olukord. Kõmmutasin oma kogu laskemoona selle krabi kuninganna peale ära seal kindluses. icon_lol.gif

Lasen lihtsalt jalga ja jätak missiooni uuesti hiljem? icon_redface.gif

Ise tegin seda questi kui olin alla lvl 20 ja parim relv oli miskine ~50 dmg rifle. Kõvasti jebimist oli, aga Psychojet + kõvasti miine ja granaate + stimpakid + natuke peitusemängu ja maha ta sai lõpuks icon_smile.gif

Krt natuke kahetsen, et normal taseme valisin, sest legendary relvi saab jube vähe. Lvl 25 olen, aga ainult 6-7 legendary vastast ette sattunud. Enamus neist ka mingid nõrgad - ghoulid jms. Alien pistoli võtsin endale - too väga hea relv. Päris mõnus dmg per sec, hea salve mahutavus ja korralik range. Sobib nii close kui ka medium range jaoks hästi. Oleks ainult ammot...nagu ma aru saan, siis seda ammot ei saa kuskilt juurde?


minu teada kõrge science tasemege on võimalus selle ammo ringi tavalisele ringi craftida.

nüüd kehv olukord on see, et mul suhtkoht enamik queste tehtud. jah, kindlasti paarkümmend locationit on clearimata ja kindlasti annab rohkem farmida. LVL on praegu 51.

minu lemmikud, mida olen jäänud kandma:
* max craftitud irradiated summutiga 10mm (advanced, long ported, large quick eject mag, supressor jms). teeb 49 tavalist ja 50 radiation dammi. väga hea sneak headshotide jaoks gunnerite ja raiderite vastu.
* täis upitud summutiga recon .50 sniper. standardne, mitte lege. väga hea kaugelt vendi üksipulki nokkida. tagid recon scopega ära ja "ootad". piilub välja, boom-headshot.
* minu explosive double barrel shotgun. mitte miski ei niida kõvemaid vastaseid, kui see. isegi mitte gauss (vähemalt minu kogemused). oneshottis lvl50 mirelurk kingi. mõni karmim vastane (kõrge leveveliga super mutant overlord näiteks või deathclaw või mirelurk queen) tahavad üldjuhul 2-3 matsu. probleem muidugi selles, et vajab suhtkoht close range ja shotgun shelle ei leia väga palju (korra oli seda ammot mingi 200 ringis, aga nüüd olen jäänud kõikuma mingi 80-100 vahel ja pean ka merchante otsima, et see allapoole ei läheks.
* olen jäänud kasutama ühte high end (enamik mode leitud kusjuures) laser rifle aimpoint scopega. sellel on suht korralik dam (miski 110), aga tibens-tobens fire rate, hea range, super accuracy (ka puusalt on väga täpne) ning suur salv (25 vist oli). kuna fusion celli ammot on lademetes, siis on see väga hea masside vastu (näiteks ghoulide) kasutada.
* tavalisi fragmentation käbisid kasutan ka. need on väga efektiivsed. ma ei tea kuidas dami resist toimib, aga mul on tunne, et 150dmg granu teeb armored vennale rohkem dammi kui 150-ne relv.
* bleeding (oli vist mingi 30 bleed dmg) triple barrel missile launcher (leidsin tarakani seljast, lol). panin lock target modi ja recoil compen modi peale ja hea kaugelt fire-and-forget mass dmg teha. eriti kuskile kõrgetele korrustele.

vahepeal leidsin mighty (+30% damage modifier) combat rifle (5.56mm), mille uppisin ära miski 130 või nii dmg, panin suure trumlisalve, aimpoint scope, recoil compensated stocki jms ja andsin followerile. Mul oli seda 5.56 ammot üle 1500, andsin püssi ja kogu moona oma talle, nüüd teeb mulle kuulipildujaga katet. vähemalt on teada, et see tal poole fighti peal tühjaks ei jookse.


Endal suht sama relvastus, ainuke vahe, et enamus legendaarsed. Diamond City turult saab Laser Rifle, mis teeb topelt damage, kui vastasel elud täis. Vault 81 saab Combat Rifle, mis laseb ühe lasuga kaks kuuli, ehk põhimõtteliselt topelt dam, kulutades sama palju ammot nagu tavaline. Pumppüss on mul veel suht mõttetu. Kas see explosive lisa AoE dami ei tee, ehk siis end ära tappa ei või kui vastane liiga näkku ronib?

.50 sniper on päris hea, alles eile sai paar Deathclaw'd maha võetud, hetkel mingi legendaarne, mis annab 25% lisa dami, suurendades veidi recoili. Loodan midagi paremat leida, two-shot oleks kõigile relvadele vist ideaalne.

Nexusest saab ka modi, mis legendaarsete vastaste spawn rate'i tõstab, päris lõbus kui igas majas mõni legendaarne supermutant vastu jalutab icon_biggrin.gif
Ammoga hakkab endal ka vaikselt kitsaks minema, pidevalt näha, et numbrid ikka vähenevad, kuigi on võetud perk, et leiaks rohkem ammot, ehk peaks kõrgemaid tasemeid sellele võtma, on keegi katsetanud?

_________________
Quid est veritas?
Kes teab vastust?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2015 16:02:00 vasta tsitaadiga

ise panin modi peale ,et saab ammot craftida....
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 30.11.2015 17:13:22 vasta tsitaadiga

Leidsin ise ükspäev mingi legendary hunting rifle, millel unlimited ammo. Sellesmõttes, et ei pea reloadima, vaid laseb järjest niipalju kui sul ammot kaasas on. Hetkel sai teda craftinguga paremaks ka tehtud (oli vist 66 damaget) aga aeglane ta on (speed oli vist 3 kõigest), lähedalt temaga ei võitle.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Krooms
HV kasutaja
Krooms

liitunud: 09.12.2009




sõnum 30.11.2015 20:29:17 vasta tsitaadiga

Kas keegi on mänguga nii öelda lõpusirgele ka jõudnud? Mis üldse edasi saab, mitu lvl üldse on? Fallout 3 ja New Vegas oli vist mingi 30+lvl.natuke
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 54, 55, 56  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.