|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
21.10.2015 19:21:42
|
|
|
Muidugi oli, pani sind kohe uuesti kirjutama ning täpsustama.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
22.10.2015 20:15:41
|
|
|
| Fractali poest ma just uurisin Eestisse saatmist ja mulle öeldi, et hetkel ei ole neil võimalus siia saata lisapaneele jne.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
22.10.2015 20:23:17
|
|
|
| xheix1712 kirjutas: |
| Fractali poest ma just uurisin Eestisse saatmist ja mulle öeldi, et hetkel ei ole neil võimalus siia saata lisapaneele jne. |
Ma tellin Soome ja sealt edasi Eestisse.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
27.10.2015 12:19:55
|
|
|
Tellisin uue toite ära ja oleks vaja lähiajal korpus ka välja vahetada....
Hetkel vaatan:
Fractal Design ARC Mini R2 www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Korpused/406340/
ja
Silverstone SST-PS11Q https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Korpused/565677/
Fractali eelisteks on, et ta on väiksem ja aknaga, rohkem vente kaasas ja parem peaks ka olema. Meeldib ka, et I/O pordid "katusel" on.
Silvestone'i eeliseks on, et ta on odavam ja vaiksem (samas ohverdades akna).
Akent otseselt maksimaalselt vaja ei oleks, ent võiks nagu olla..
Soovitusi? Mingeid valikuid veel sarnase (minimalistlikku) disainiga, jahutusomadustega, vaiksusomadustega, funktsionaalsuse, SUURUSEGA?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
27.10.2015 12:40:58
|
|
|
rmc, hinnavahe on praktiliselt pool, 45 vs 70. kui hind ei ole peamine faktor, siis miks silverstone kaaluda?
miks silvestone vaiksem on?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
27.10.2015 12:42:35
|
|
|
rmc, Fractalil värv parem ja välimus. Vendid on mõlemal tootjal kehva poolsemad ja soovitan välja vahetada.
londiste, Silverstonel on müramatt taga kaanel, ilmselt sellepärast.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
27.10.2015 12:47:27
|
|
|
londiste, silverstone'il on mõlemad küljed kinni ja üleni mattidega = peaks vaiksem nagu olema. esikülg ka kinni ja mattidega. silvestone on muidu cool, ent natukene suur, suurus on peamine faktor ja siis alles muu. Hind on oluline faktor, ent 70 oleks max suht.
SilQ, ventide vahetus tuleb kunagi hiljem, viimaselajal palju kulunud natukene arvutile jms., esialgu jäävad stock vendid, neid on lihtne välja vahetada
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
27.10.2015 18:20:45
|
|
|
jonsbo announces the umx3 micro-atx chassis (techpowerup)
in win on vist ikka disaini osas korraliku märgi maha ära saanud. üsna mitmes juba, kes on korralikult snitti võtnud.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
28.10.2015 18:29:49
|
|
|
Huvitav kas kellelgi selline elukas ka kodus tolmu sööb? http://www.tomshardware.com/reviews/be-quiet-silent-base-800,4088.html
Võrdlus lärmi osas: http://www.tomshardware.com/reviews/fractal-design-define-s-case,4300-2.html
Sai läbi lapatud suurimate korpusetootjate valik ning ainuke, tõesti ainuke, mis sõelale jäi: esipaneelil USB3 ja {ventikate kontroll(ainuke miinus)}, taga ruumi 120mm AIO jaoks, üleval 280 AIO, SSD-de lisakohad on plussiks. Huvitav, et mõnel firmal pole viimase paari aastaga üldse midagi uut ja huvitavat välja tulnud... Vaikus ka kindel tingimus, Corsairi 760t ehk corsairist kui sellisest vaiksem, siis võib juba vaadata, muidu võiks järgmise corsairi peale üle minna juba. Omadused>välimus.
ATX otse loomulikult, mid tower peaks kõik ära mahtuma küll.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
28.10.2015 20:10:39
|
|
|
| Vael, võta kast mis meeldib ja vooderda mattidega ise - ise olen siit tellind ja mingi 5 kasti ära vooderdand -http://www.quietpc.com/ap-kits
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
28.10.2015 23:44:41
|
|
|
londiste, oskad kõik taolised välja tuua? tundub, et võiks potentsiaalne valik olla, otsin just väikest ja täissuuruses asju mahutavat mATX'i, mida väiksem seda parem... see on kõvasti väiksem kui arc mini r2... jahutuses kaotan ja AIOsid ei mahuta ka sisse, ent hetkel plaanis eniveis ei ole..
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
29.10.2015 01:08:52
|
|
|
ehh, sama firma (või õigemini koostööpartneri) eelmine üritus oli varasemast meelde jäänud:
http://www.techpowerup.com/208054/cooltek-unveils-umx1-plus-mini-itx-chassis.html
aga see ei ole ainuke, sama ideed on rohkem korpusteks vormitud.
rmc, ei oska. matx kuubikuid ei ole just palju ja imo on need pea kõik liiga imelikud üsna väikese suurusevõidu juures traditsioonilisemate matx kastidega võrreldes. samal ajal itx peale minemisel ei ole tänaseks enam olulisi miinuseid ja sealt saab juba märgatava suurusevõidu.
näiteks selle konkreetse viimati lingitud case suurust vaadates, pakun et fractali core 1000 on vaid paar cm pikem oluliselt parema struktuuri juures (mitte hea aga sellest parema).
edit:
numbrid siis näite juurde:
h/w/d 365 x 188 x 358 mm vs 355 x 175 x 420 mm.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
29.10.2015 14:06:33
|
|
|
londiste, "jonsbo is brand of cooltek. cooltek products in US are sold by rosewill." sealt artikli kommentaariumist...
aga korpuse suhtes tundub, et lähen ikkagi arc mini r2 teed, saab enamvähem väikse suuruse, hea jahutuse, sisemise layouti ja korraliku AIO jms. võimekuse...
see jonsbo paneb jahutusvõimekuse kohapealt muret tundma
edit: vaatasin juba corsairi 350D'd vahepeal, väiksem võiks olla, odavam ka
Silverstone TJ-08EW (aknaga) sobiks ka, ent saadavus jälle 0 (lugesin, et jahutus pole ka parim sel)
http://www.silverstonetek.com/product.php?pid=303
arc mini r2 tuleks 1-2 kuud
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
walts159
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2010
|
01.11.2015 18:16:02
|
|
|
| Oskab keegi öelda, mis on Bitfenix Prodigy kõrgus kui käepidemed ära võtta?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin1795
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2013
|
01.11.2015 19:13:54
|
|
|
31cm, mõõtsin just ära
Võtsin käepidemed suhteliselt kohe ära, kui ostsin.. Nii kui kass korraks peale hüppas, siis oli tunne, et kukub ümber
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
walts159
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2010
|
01.11.2015 21:13:31
|
|
|
Tänud!
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
26.11.2015 18:13:22
|
|
|
mis korpustele 360mm radikat sisse toppida kannatab ja mis väga hiiglaslik ei oleks?
define s on küll tore aga kas alternatiive ka leidub, eriti selliseid, mida eestis saadaval?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
26.11.2015 18:15:33
|
|
|
| sai ka endale Define R5 ligi vöetud, väga kena korpus ja vaikne ka. Ventide müra praktselt pole, aga kövakettad undavad ikka. Vaja vist need likvideerida, siis on täiesti vaikne kast.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
26.11.2015 18:33:15
|
|
|
| Slazenger, tavalise 3,5" ketta undamise mina kaotasin nii ära, et panin külgedele jahutusribid, milledel on väljas pool kummipuksid. Selline vidin eeldab muidugi seda, et ketas läheb sinna vahesse kus CD-rom käib ka.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
26.11.2015 18:43:26
|
|
|
olafsand, see aitab ainult ketta isoleerimiseks korpusest ning see on oluline odava korpuse puhul kus jäik ühendus korpusega vibratsiooni võimendab.
fractali define puhul on kettad kinnitatud küll kruvidega aga seal on kummist seibid vahel. lisaks siis struktuur on piisavalt tugev, et vibratsioone summutada.
antud juhul kõlab läbi ketaste enda undamine ja/või seekid, mida pehmem montaaz niikuinii ära ei võta.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
26.11.2015 19:10:30
|
|
|
| londiste, just nimelt, praegu 640GB ja 1TB, likvideerin ühe ära ja siis vaatab kui vaikne on.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
30.11.2015 11:53:56
|
|
|
Kas on liikvel ATX kasti, kus emaplaadi Pordid on ülevalpool?
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
30.11.2015 11:55:03
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| Kas on liikvel ATX kasti, kus emaplaadi Pordid on ülevalpool? |
Otsid ükssarvikut?
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
30.11.2015 11:57:58
|
|
|
Silverstone Raven ja Fortress seeriad
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
30.11.2015 11:59:55
|
|
|
Kumb oleks etem/vaiksem/jahedam. Kas define mini ? või cm silencio 352 ?
Ning milline õhkjahutus sinna sisse panna ? EVO212 Define mini sisse mahub, 352 jääb kõrgeks vist.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
30.11.2015 12:09:31
|
|
|
Cooler Master Silencio 352 maksimum on 155mm , Fractal Design mini on 160mm.
Seega EVO 212 mahub FDMi mitte CMS 352-te. Kaablimajandus on Define minil parem. Kogu küsimus tekib asjaolust. Kas ostad uue protsessori jahuti 55 eurose korpuse pärast või raiskad 20 taala rohkem, et oma olemasolev EVO212 sisse panna.
Ma millegipärast pakun, et Mini läheb loosi. Sain Photopoint kaudu firmale ostes 65.13€
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
30.11.2015 12:10:35
|
|
|
define mini on klass kõrgemal kui silencio 352.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
30.11.2015 12:13:18
|
|
|
Jahutit ka pole, aga seda peaks ka muus teemas küsima
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
30.11.2015 12:15:04
|
|
|
Pailaps, plaanis oli selline ise teha, aga kui sobiv on sobiva hinnaga müügil, siis pole vaja mässata.
von Wu, tänud, uurin.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
01.12.2015 17:29:48
|
|
|
Mis oleks hea korpus kuhu mahuks E-ATX emaplaat ilusti ja mis ei oleks fulltower?
Odavat plekki ei taha ja midtower mõõdus oleks hea.
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
01.12.2015 18:59:06
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
Mis oleks hea korpus kuhu mahuks E-ATX emaplaat ilusti ja mis ei oleks fulltower?
Odavat plekki ei taha ja midtower mõõdus oleks hea. |
Corsair 450D?
Arvestama pead seda, et väikses kastis kuigi plate võib mahtuda siis näiteks vesijahutus ei pruugi mahtuda.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
02.12.2015 14:20:26
|
|
|
Kes sellisa kasti sihtgrupp oleks?
"Gaming system and streaming system all in one case" internet famous inimeste eri?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
02.12.2015 15:33:17
|
|
|
sooty, kasuta natukene aju ja ürita mõelda, kuidas seda kasti kasutada saaks...
ise nägin selliseid võimalusi:
streaming+gaming arvutid ühes kastis
kaks võimekat ühes kastis ja laua peal 2x i/o device'e
jnejne.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
02.12.2015 16:23:20
|
|
|
| PSU asetus on kus?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
02.12.2015 16:39:13
|
|
|
kui teise süsteemi kohta, siis samas videos natukene hiljem: https://youtu.be/0CEB71nZRPQ?t=400
samas on seal techpowerupi nupukeses mingi teise pildi peal näha ka phanteksi paneel, mis lubab 2 arvutit ühe toite külge ühendada.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
02.12.2015 18:49:26
|
|
|
| rmc kirjutas: |
sooty, kasuta natukene aju ja ürita mõelda, kuidas seda kasti kasutada saaks...
ise nägin selliseid võimalusi:
streaming+gaming arvutid ühes kastis
kaks võimekat ühes kastis ja laua peal 2x i/o device'e
jnejne. |
Mis selel asja mõtte ikkagi on.
Kui ma streamin, siis mu kast, mis on suht võimekas igast asjade jaoks võtab mingi mõnikümmend W, mida elektriarvel nagunii ei näe
Selleks ongi erienvad tehnoloogiad intelil,nvidial ja amd-il, et idle lasta paar aastat vana läpaka tasemele.
Kaks ühes kõlab nagu halb Poola reklaam 90-datest.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
03.12.2015 14:08:09
|
|
|
WäntWõll, kui sa streamid ja mängid samal ajal, siis võtab mõnikümmend W?
sa nagu ei taha päris hästi aru saada vist, millest jutt
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
03.12.2015 14:37:27
|
|
|
| Ei taha jah, kui sa samas kastis kasutad kahte kooslust, siis millest tuleb kokkuhoid kahe eraldi masina puhul.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
03.12.2015 16:01:25
|
|
|
| Mängud jooksevad paremini, stream parem. Iga ülesande jaoks eraldi süsteem
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
03.12.2015 16:52:28
|
|
|
| caramis kirjutas: |
| Mängud jooksevad paremini, stream parem. Iga ülesande jaoks eraldi süsteem |
Ühest ISP torust ja jookseb paremini kui ühes masinas. Mis krdi rondid teil siis on seal või et nüüd saab kaks ronti ühte kasti panna.
Pane 4K stream tööle ja hakkad MP-d mängima
Mingit SP-d toksid ei ole mingit vahet, kas streamid ja mängid või teed ainult ühte asja.
Üheselt ei tea miks on parem aga nagu on ja peab olema, kaks eraldi asja krt küll.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
03.12.2015 17:16:42
|
|
|
Gamingu kohapeal ei näe ma küll ühtgi head põhjust miks peaks kaks masinat olema ühes kastis. Ainuke vb see kui on kaksikud või kaks venda kes ühes toas mängivad, et ruumi kokku hoida.
Töövajadusel on rohkem näited, erinevate OP süsidega masinad kastis või näiteks ühel domeeni masin teises tavaline. Siis hoiab üks kast laua-all ruumi kokku.
Aga see ka käik, väiksele krupile mõeldud case.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
06.12.2015 01:17:52
|
|
|
HDD ja POWER LEDid toimivad 12v pealt? Mul multimeetrit pole. Sai eelmisel kuul ostetudbüks takisti ja kaks jadamisi UV LEDi ühendamiseks ventika pistikusse, aga lähen vist seda teed, et joodan kaabli rööbiti toitepirni süsteemile külge ja viin korpuse tahaossa need UV pirnid jäigalt kinni kuskile. Emaplaadil ainult kaks ventika pistikut, splittereid niigi mõlemasse pesasse topitud
Pirnid olid vist 3V isendid, kui õigesti mäletan. Jadamisi teevad nad 6V ja takisti sai ka poemüüjal lasta välja arvutada 12V keskkonna jaoks.
Teema selles, et ei istu see variant kui masin pimedas toas väikest kasvuhoonet meenutab UV on ses suhtes vist pisut tagasihoidlikum, soovitud detailid saavad omale peale valge värvi
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
06.12.2015 01:34:01
|
|
|
| caramis, 5V peaks ikka olema.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
06.12.2015 01:46:51
|
|
|
| Chidori kirjutas: |
| caramis, 5V peaks ikka olema. |
Siis ei läheks takistit isegi vaja
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
06.12.2015 21:16:27
|
|
|
| caramis kirjutas: |
Teema selles, et ei istu see variant kui masin pimedas toas väikest kasvuhoonet meenutab UV on ses suhtes vist pisut tagasihoidlikum, soovitud detailid saavad omale peale valge värvi |
Ja UV killib silmi. Pimedas toas efekt võimendub kuna silma pupillid on pimedas palju suuremad kui valges. Isegi tavalised ledid võivad ohtlikud olla. Kui tunned et miski hakkab silmi ärritama, siis ühenda parem kogu oma UV valgustusel toide tagant maha.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|